PASZNE produkty ktore nie zawiaraja CUKRU. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 18:03   #1
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270

PYSZNE produkty ktore nie zawieraja CUKRU.


Witajcie,prosze poleccie pyszne produkty ktore nie zawieraja cukru,jestem uzalezniona od slodkosci,czasami potrafie zjesc 1 czekolade dziennie +jeszcze cos slodkiego i to odbija sie na mojej cerze,pozniej jest bardziej zaczerwieniona,pojawia sie stan zapalny nawet trwa tydzien...,czytalam wiele i doszlam do wniosku ze to wlasnie CUKIER moze tak bardzo pogarszac stan mojej cery+ogromne wydzielanie sebum nie do opanowania...
ale ja uwielbiam slodkosci,lakocie,jak nie zjem raz dziennie porzadnej dawki slodkosci,to czuje sie zle,czegos mi brakuje,smutna... od 2 dni nie jem nic slodkiego ,wczoraj bedac w markecie na zakupach przechodzilam obok regalow ze slodkosciami i nie moglam... nie wytrzymalam pokupywalam sobie zapas slodyczy,prosze podpowiedzcie czym pysznym zastapic te slodycze,dodam ze jem codziennie banana-banany,jablka...Ale chce zaczac zycie bez cukru.Dodam ze nie jestem otyla,mam kraglosci ,ale nie otyla.


Wyczytalam ze cukier niszczy wlokna kolagenowe w skorze,sprawia ze skora jest mnie jedrna,skoro tak,to zastanawia mnie dlaczego ludzie otyli czesto Maja jedrne ciala,a nie cwicza nawet ???
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-07-31 o 18:17
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 10:51   #2
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: PYSZNE produkty ktore nie zawieraja CUKRU.

przyczyną starzenia się skóry jest proces glikacji, a nie cukier sam w sobie.
hm... z moich obserwacji otyli ludzie nie mają jędrnych ciał, a wręcz przeciwnie... poza tym ktoś może być gruby od objadania się niesłodkim jedzeniem. są różne czynniki wpływające na stan skóry.

ja jem naturalne słodkości - moim numerem jeden są suszone daktyle często sięgam po banany, robię na ich bazie koktajle. (oczywiście to też cukier... jednak lepsze to niż czysty biały proszek)
Cukru właściwie nie używam. Zamiast białego kupuję kokosowy, ma dużo niższy indeks glikemiczny.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 22:30   #3
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: PYSZNE produkty ktore nie zawieraja CUKRU.

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
przyczyną starzenia się skóry jest proces glikacji, a nie cukier sam w sobie.



hm... z moich obserwacji otyli ludzie nie mają jędrnych ciał, a wręcz przeciwnie... poza tym ktoś może być gruby od objadania się niesłodkim jedzeniem.
.
Przeciez nawet faceci glosza ze wola z kraglosciami ciala kobiece,bo sa jedrne ...niz szczuple dziewczyny.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 17:02   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: PYSZNE produkty ktore nie zawieraja CUKRU.

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Witajcie,prosze poleccie pyszne produkty ktore nie zawieraja cukru,jestem uzalezniona od slodkosci,czasami potrafie zjesc 1 czekolade dziennie +jeszcze cos slodkiego i to odbija sie na mojej cerze,pozniej jest bardziej zaczerwieniona,pojawia sie stan zapalny nawet trwa tydzien...,czytalam wiele i doszlam do wniosku ze to wlasnie CUKIER moze tak bardzo pogarszac stan mojej cery+ogromne wydzielanie sebum nie do opanowania...
ale ja uwielbiam slodkosci,lakocie,jak nie zjem raz dziennie porzadnej dawki slodkosci,to czuje sie zle,czegos mi brakuje,smutna... od 2 dni nie jem nic slodkiego ,wczoraj bedac w markecie na zakupach przechodzilam obok regalow ze slodkosciami i nie moglam... nie wytrzymalam pokupywalam sobie zapas slodyczy,prosze podpowiedzcie czym pysznym zastapic te slodycze,dodam ze jem codziennie banana-banany,jablka...Ale chce zaczac zycie bez cukru.Dodam ze nie jestem otyla,mam kraglosci ,ale nie otyla.
Można zastąpić owocami. Ochota na słodycze przechodzi dość szybko, jak się człowiek przemoże i wytrzyma tydzień czy dwa bez. To najszybciej uzależniające jedzenie, jak się je często, to trudno się potem powstrzymać. Po odwyku przychodzi to bez problemu.
Ale żeby zobaczyć efekty zmiany diety na skórę, to trzeba trochę czasu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 18:02:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.