Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 12:32   #1
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177

Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?


Hej mam wielki problem po dekoloryzacji która nie była wykonana tak jak chciałam mam włosy w tragicznym stanie! są sianowate suche kruszą się w niektórych miejscach.Jedyna maska która w jakimś stopniu(małym)ale przynajmniej troszkę zadziałała była WAX i olejowanie włosów oliwą.Reszta gliss kury,lorys,joanna i loreale do niczego.Mam zamiar kupić rekonstrukcję do włosów tylko nie wiem jakiej firmy a bardzo zależy mi na uratowaniu tych włosów zastanawiam się nad
-Rekonstrukcją JOICO K-pak
-Rekonstrukcją CHENICE Kerabond
Jak myślicie która jest lepsza???szukałam w KWC ale CHENICE ma tylko 1 opinię a JOICO ma też kilka negatywnych..dlatego proszę o pomoc pozdrówka
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:42   #2
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Hej mam wielki problem po dekoloryzacji która nie była wykonana tak jak chciałam mam włosy w tragicznym stanie! są sianowate suche kruszą się w niektórych miejscach.Jedyna maska która w jakimś stopniu(małym)ale przynajmniej troszkę zadziałała była WAX i olejowanie włosów oliwą.Reszta gliss kury,lorys,joanna i loreale do niczego.Mam zamiar kupić rekonstrukcję do włosów tylko nie wiem jakiej firmy a bardzo zależy mi na uratowaniu tych włosów zastanawiam się nad
-Rekonstrukcją JOICO K-pak
-Rekonstrukcją CHENICE Kerabond
Jak myślicie która jest lepsza???szukałam w KWC ale CHENICE ma tylko 1 opinię a JOICO ma też kilka negatywnych..dlatego proszę o pomoc pozdrówka

Rok temu mialam robiona dekoloryzacje. Co Tobie moge szczerze polecic? Maske loreal absolut repair i ampulki absolut repair power B, na privie moge Ci podac strone z ktorej zmawiam kilka razy w roku, maja dobre ceny wszystkich profesjonalnych kosmetykow. Zdecydowanie mi sie poprawil wyglad wlosow, od tygodnia olejuje tez wiec to juz dodatkowy efekt.

Te ktore podalas wyzej nie sa mi znane wiec nie moge sie wypowiedziec na ten temat.
Musisz pamietac tez o podcinaniu, moja koncowki nie sa w najlepszej kondycji bo jednak ich sie nie odbuduje. Wiadomo jak po dekoloryzacji wlosy sie zachowuja a koncowki ktore zawsze byly podatne na wszystko co zle wygladaja jeszcze gorzej. Mam wlosy dlugie i nie podcinam czesto bo zalezy mi na tej dlugosci no ale tez na wygladzie zdecydowanie- ale siana juz nie mam
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć







Edytowane przez mischievous
Czas edycji: 2012-01-27 o 12:45
mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:22   #3
madziulek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Witam
Ja mialam zniszczine wlosy bo rozjasninych pasemkach, nie moglam sie z tym pogodzic. zakupilam sobie rekonstruktor Joico i wlasnie poniej wlosy sie zregenerowaly. a byly naprawde zniszczone jakby popalone. ta odzywka je uratowala. Takze szczerze polecam, sa dostepne na allegro.
madziulek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:30   #4
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

a ja polecam KeraBond. Mam olejek, maskę i szampon.Dla mnie bomba. Urzekł mnie zapach ale z rekonstrukcją radzą sobie również świetnie. miałam włosy katowane rozjaśniaczem przez kilka lat, teraz mam brąz, a rekonstrukcję przeprowadzam raz na tydzień, czyli co drugie mycie. Oczywiście podcinam końcówki, nakładam oleje, nie prostuję i nie suszę. Sama rekonstrukcja nic nie da. Ze swojej strony mogę poleciKeraBond. Joico nie używałam, więc nie mam porównania.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:39   #5
StayInShape
Rozeznanie
 
Avatar StayInShape
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 569
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Ja uzywałam i Joico k-pak, i Chenice Kerabond.

Joico stosowalam po dekoloryzacji, kiedy włosy było bardzo osłabione i ten zestaw wyraznie je wzmocnil, więc jak najbardziej polecam. Jednak jest to seria nastawiona na regenerację, a ja dodatkowo oczekiwalam nawilżenia, czego tu nie zauważyłam.

Natomiast Chenice używałam po rozjaśniaczu, kiedy włosy były, w o wiele gorszej kondycji niż po dekoloryzacji. Najbardziej nie pasował mi olejek, bo ma denaturat w skladzie i to przez niego peweni nie widziałam zadowalających efektów, pozniej go odstawiałam i było lepiej maska i szampon są ok, maska ma trochę składników odżywczych . Włosy odzyskiwały miękkość.

Moim zdaniem Joico jest lepsza serią, ze względu na działanie i na składy, ale też jest 2 razy droższa.
__________________
I hate it but I love it!
StayInShape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:57   #6
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Ja mam 4 stopniową kuracje Joico i mimo wielu pozytywnych opinii niestety na moich włosach nic nie zauważyłam, powiem więcej moje włosy były bardziej suche niż po odżywkach sklepowych a nie na to liczyłam wydając tyle kasy

nic z tego nie rozumiem czemu na moich włosach to nie działa !! Tez zależy mi na ratunku dla moich kruszących sie włosów
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:01   #7
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Ja mam 4 stopniową kuracje Joico i mimo wielu pozytywnych opinii niestety na moich włosach nic nie zauważyłam, powiem więcej moje włosy były bardziej suche niż po odżywkach sklepowych a nie na to liczyłam wydając tyle kasy

nic z tego nie rozumiem czemu na moich włosach to nie działa !! Tez zależy mi na ratunku dla moich kruszących sie włosów
Na pewno musisz podciac zeby te koncowki odzyly i "pily" rozne odzywki i maski i moze sprobuj zaczac olejowac wlosy? Dziewczyny sa zachwycone, na efekt trzeba poczekac dluzej bo oleje nie zawieraja silikonow ale na pewno pomoze
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 14:02   #8
StayInShape
Rozeznanie
 
Avatar StayInShape
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 569
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Ja mam 4 stopniową kuracje Joico i mimo wielu pozytywnych opinii niestety na moich włosach nic nie zauważyłam, powiem więcej moje włosy były bardziej suche niż po odżywkach sklepowych a nie na to liczyłam wydając tyle kasy

nic z tego nie rozumiem czemu na moich włosach to nie działa !! Tez zależy mi na ratunku dla moich kruszących sie włosów
Widocznie Twoje włosy potrzebują solidnego nawilżenia, a Ty stosując k-pak dostarczasz im za dużo protein, co powoduje odmienny od zamierzonego skutek.
__________________
I hate it but I love it!
StayInShape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:58   #9
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Cytat:
Napisane przez StayInShape Pokaż wiadomość
Widocznie Twoje włosy potrzebują solidnego nawilżenia, a Ty stosując k-pak dostarczasz im za dużo protein, co powoduje odmienny od zamierzonego skutek.
myslałam ze regeneracja to też nawilżenie, już nic nie rozumiem
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 19:14   #10
StayInShape
Rozeznanie
 
Avatar StayInShape
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 569
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
myslałam ze regeneracja to też nawilżenie, już nic nie rozumiem
Owszem nawilżenie również, ale ta seria przede wszytskim (w dużym stopniu) jest nastawiona na odbudowę/rekonstrukcję. Jest też druga seria typowo nawilżająca z Joico i ta pewnie teraz by się Tobie przydała. I tak jak pisałam, obstawiam, że przekarmiłas włosy proteinami i teraz potrzebują chwilę wytchnienia.
__________________
I hate it but I love it!
StayInShape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:04   #11
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

ja zamówiłam sobie na allegro chenice KeraBond. Już niedługo będę mogła sobie wykonać rekonstrukcje. Zamówiłam na początek w saszetkach żeby nie było niespodzianki, bo jak wiadomo troszkę kosztuje.

Jak najlepiej nawilżyć włosy po przeproteinowaniu???
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 22:48   #12
Fresco91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 92
Dot.: Zniszczone popalone włosy która rekonstrukcja lepsza?

Hej Babki

Czy któraś z Was wie gdzie można zrobić DOBRĄ rekonstrukcję Joico w Poznaniu? Słyszałam już różne opinie - o świetnie wykonanych zabiegach, jak i totalnie spartaczonych, niewartych swojej ceny... Więc jeśli któraś coś wie gdzie można w Poznaniu sobie coś takiego zafundować, rzecz jasna z najlepszym efektem, dajcie znać, baaaaardzo ale to bardzo proszę

Pozdrawiam , Fresco
Fresco91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.