Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-22, 11:24   #4501
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dziękuję za recenzje, czuję się ukierunkowana

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Efekt jest taki że przy takich wizytach bardziej zajmuję się dzieckiem niż rodzicem , co niektórym rodzicom nie podoba się booooo przecież pogadać przyszli
Znam to ale z drugiej strony tzn. ja jestem rodzicem, który nie pozwala didowi niczego dotykać w gościach i chodzę za nim krok w krok żeby nie macał bo coś zepsuje (a ja będę płacić ). I pogadać się nie da ani nic.

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ta
Uff, bo mi się szukać nie chce

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Nie mam zresztą żadnej i nigdy nie miałam, za to lubię szkatułkę na łancuszku, ktorą kiedyś nabyłam - kopertówki dobre, jak się nie wie, co zrobić z rękami

Więc tak :
Aoud Purple Rose - jeśli podobne do Purple Rose, to konfiturowo różany i dość pretensjonalny, nie dla Ciebie
Dirty Money - bardzo w typie Blacka CdG, nie tak wielowymiarowe, ale fajne, dla Ciebie
Amethyst - pamiętasz, dla Ciebie
Sensuous Noir - może być ew., ale jakiś takie w wielu kieunkach naraz chce iść, piżmo poza tym dziwnie się układa, no i w ogole nei wieczorowy, nie dla Ciebie
BO Forda - NIE DLA CIEBIE
Cuit Amethyste - taka lepsza (ale niewiele) wersja Bottegi Venety edp, może dla Ciebie

Ta Daaam! Z rozpaczy kupiłam sobie torbę... taką tymczasową... za 56 zł
1. ja i tak szukam kopertówki na pasku, odpinanym, żeby na trasie se uwiesić a do kajbla już biegać po wielkopańsku, z torebeczką w wymanikiurowanej dłoni Szkatułki ładne ale jak się otwiera to wszystko hurtem wypada.
2. dobre opisy
3. faaajna! Lekarski kuferek bez przegięcia, strasznie mi się podoba!
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 11:30   #4502
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ta Daaam! Z rozpaczy kupiłam sobie torbę... taką tymczasową... za 56 zł

Załącznik 6129506
Ładna! A duże toto? Bo ze zdjęcia jakoś trudno wywnioskować....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 11:31   #4503
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Bardzo dobra
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Ta Daaam! Z rozpaczy kupiłam sobie torbę... taką tymczasową... za 56 zł

Załącznik 6129506
świetna jest!
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 11:34   #4504
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ta Daaam! Z rozpaczy kupiłam sobie torbę... taką tymczasową... za 56 zł

tylko pewnie niewygodna
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 11:40   #4505
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ogólnie to były różne dziwne sytuacje bo np mi nie przeszkadzało że dziecko biega od drzwi do balkonu , bo taka trasa jedynie nadaje się u mnie do biegania Wiadomo dzieciak mały siedział już godzinę to musi się poruszac bo nie wydziedzi . I mówię rodzicowi niech sobie biega , zresztą co to za bieg na takim dystansie A rodzic nieeeee ma siedzieć a jak nie to do kąta , tyle że u mnie nie ma kątów ....Albo inne ,ale to już zupełnie kosmiczne , pytanie rodziców, "Ale co się stanie jak sobie guziki poprzyciska i gałkami pokręci" Dodam że przy wzmacniaczach i odtwarzaczach mojego męża , które stoją na widoku i tylko kuszą dziecko pokrętłami i guzikami ....No nie wiem co się stanie, ale nie zamierzam tego sprawdzać . Nie ma kręcenia gałkami i przyciskania guzików , bo to nie zabawka jest...

No i takie tam, tego typu Efekt jest taki że przy takich wizytach bardziej zajmuję się dzieckiem niż rodzicem , co niektórym rodzicom nie podoba się booooo przecież pogadać przyszli

także ten ....
No bo właśnie , tak się kończy branie małego dziecka do ludzi , gdzie nie ma ono co robić, a nie może usiedzieć długo to raz , a dwa , że niektórzy rodzice nie widzą nic złego w demolowaniu przez dziecko własności innych , bo przecież tylko się pobawi no fajnie ale jak rozwali sprzęt za kilka tysięcy złotych to kto poniesie koszta naprawy ? albo jak ściany czy meble pobrudzi czy coś porozbija ? Małe didy nie nadają się do gościowania , chyba że gospodarze też mają małe didy , osobny pokój i kogoś , kto by ich pilnował , to tak . Bo inaczej nikt z wizyty nie ma uciechy - ani did , który się męczy , ani rodzice , którzy chcieliby pogadać a nie mogą bo dida pilnują ani gospodarze którzy pilnują dida zamiast rodziców

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Bo nikt nie wie jak pomóc Stąd hospicja tak sobie myślę, tylko czy tam aby na pewno wiedzą, jak psychologicznie pomóc? Bo medycznie chyba raczej tak? Dasz znać ? JA naprawdę jestem ciekawa co się tam robi, jak to wygląda, w jakim stanie są tam ludzie, co robią. Nie mam niezdrowej ciekawości, wręcz uważam, że taka wiedza jest ważna i przydatna byc może kiedyś. Gdybyś mogła się podzielić informacjami będę wdzięczna.
Hospicja głównie z tego , że współczesna rodzina nie ma fizycznej możliwości zapewnienia opieki osobie w stanie wymagającym opieki specjalistycznej 24h na dobę - leżącej , wymagającej pełnej obsługi , zacewnikowanej , z dojściem dożylnym , często z różnymi sondami tu i tam itp.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

tylko pewnie niewygodna
Jak piorun
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:07   #4506
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Znam to ale z drugiej strony tzn. ja jestem rodzicem, który nie pozwala didowi niczego dotykać w gościach i chodzę za nim krok w krok żeby nie macał bo coś zepsuje (a ja będę płacić ). I pogadać się nie da ani nic.
No tak , ale u mnie jest złudzenie, że pilnujesz bo jest mała przestrzeń i kurcze rodzic ma wrażenie że przecież dziecko jest blisko i na oku. To złudnie jest bo ile czasu zajmie wciśniecie palcem do środka kopułki w kolumnie ? Rodzic nie zdąży nawet nabrać powietrza w płuca żeby krzyknąć nieeeeee A mąż mój raz już doświadczył takiej akcji , sam sobie zaprojektował głośniki , zbudował je i były nawet fajne do póki nie odwiedzili go młodsi kuzyni .... Powciskali wszystkie kopułki , głośniki do wyrzucenia , opiekunowie wzruszyli ramionami i stwierdzili że to przecież dzieci tylko , a te głośniki żadne firmowe nie są


---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Bo nikt nie wie jak pomóc Stąd hospicja tak sobie myślę, tylko czy tam aby na pewno wiedzą, jak psychologicznie pomóc? Bo medycznie chyba raczej tak? Dasz znać ? JA naprawdę jestem ciekawa co się tam robi, jak to wygląda, w jakim stanie są tam ludzie, co robią. Nie mam niezdrowej ciekawości, wręcz uważam, że taka wiedza jest ważna i przydatna byc może kiedyś. Gdybyś mogła się podzielić informacjami będę wdzięczna.
To po pierwsze Ja zauważam jeszcze jedno zjawisko, my żyjemy w zupełnym oderwaniu od faktu istnienia umierania w jaki kolwiek sposób.... Kiedyś luszie umierali w domu, rodzina zajmowała się ciałem, śmierć była czymś naturalnym , częścią zycia z którą człowiek musiał sobie poradzić i zaakceptować to .bo to było normalne. Teraz wszystkie czynności przy nieboszczyku robią za nas inni a my boimy się tego. Boimy się bo nie mamy z tym styczności , jest to dla nas dziwne niepokojące, nienaturalnie przerażające ,a przecież to życie jest .
Jasne że dam znać , ogólnie będę się Wami podpierać jakby co

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
No bo właśnie , tak się kończy branie małego dziecka do ludzi , gdzie nie ma ono co robić, a nie może usiedzieć długo to raz , a dwa , że niektórzy rodzice nie widzą nic złego w demolowaniu przez dziecko własności innych , bo przecież tylko się pobawi no fajnie ale jak rozwali sprzęt za kilka tysięcy złotych to kto poniesie koszta naprawy ? albo jak ściany czy meble pobrudzi czy coś porozbija ? Małe didy nie nadają się do gościowania , chyba że gospodarze też mają małe didy , osobny pokój i kogoś , kto by ich pilnował , to tak . Bo inaczej nikt z wizyty nie ma uciechy - ani did , który się męczy , ani rodzice , którzy chcieliby pogadać a nie mogą bo dida pilnują ani gospodarze którzy pilnują dida zamiast rodziców


Hospicja głównie z tego , że współczesna rodzina nie ma fizycznej możliwości zapewnienia opieki osobie w stanie wymagającym opieki specjalistycznej 24h na dobę - leżącej , wymagającej pełnej obsługi , zacewnikowanej , z dojściem dożylnym , często z różnymi sondami tu i tam itp.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


Jak piorun
1

2 Tak jest , czasem nie ma możliwości.A w związku z tym że ratuje się u nas człowieka "do końca" , często jest podłączony do aparatury którą mogą obsługiwać tylko specjaliści .
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:10   #4507
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Powciskali wszystkie kopułki , głośniki do wyrzucenia , opiekunowie wzruszyli ramionami i stwierdzili że to przecież dzieci tylko , a te głośniki żadne firmowe nie są .
No bez jaj
A z głośnikami też znam z autopsji, N popsuła moje, teraz mam twarde nie do zdarcia. W ogóle po co to macać, no ale didy wiedzą co macnąć żeby zepsuć
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 12:23   #4508
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A mąż mój raz już doświadczył takiej akcji , sam sobie zaprojektował głośniki , zbudował je i były nawet fajne do póki nie odwiedzili go młodsi kuzyni .... Powciskali wszystkie kopułki , głośniki do wyrzucenia , opiekunowie wzruszyli ramionami i stwierdzili że to przecież dzieci tylko , a te głośniki żadne firmowe nie są

ubiłabym natychmiast i w afekcie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:24   #4509
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No tak , ale u mnie jest złudzenie, że pilnujesz bo jest mała przestrzeń i kurcze rodzic ma wrażenie że przecież dziecko jest blisko i na oku. To złudnie jest bo ile czasu zajmie wciśniecie palcem do środka kopułki w kolumnie ? Rodzic nie zdąży nawet nabrać powietrza w płuca żeby krzyknąć nieeeeee A mąż mój raz już doświadczył takiej akcji , sam sobie zaprojektował głośniki , zbudował je i były nawet fajne do póki nie odwiedzili go młodsi kuzyni .... Powciskali wszystkie kopułki , głośniki do wyrzucenia , opiekunowie wzruszyli ramionami i stwierdzili że to przecież dzieci tylko , a te głośniki żadne firmowe nie są






To po pierwsze Ja zauważam jeszcze jedno zjawisko, my żyjemy w zupełnym oderwaniu od faktu istnienia umierania w jaki kolwiek sposób.... Kiedyś luszie umierali w domu, rodzina zajmowała się ciałem, śmierć była czymś naturalnym , częścią zycia z którą człowiek musiał sobie poradzić i zaakceptować to .bo to było normalne. Teraz wszystkie czynności przy nieboszczyku robią za nas inni a my boimy się tego. Boimy się bo nie mamy z tym styczności , jest to dla nas dziwne niepokojące, nienaturalnie przerażające ,a przecież to życie jest .
Jasne że dam znać , ogólnie będę się Wami podpierać jakby co





Tak jest , czasem nie ma możliwości.A w związku z tym że ratuje się u nas człowieka "do końca" , często jest podłączony do aparatury którą mogą obsługiwać tylko specjaliści .
1. o właśnie , a w wypadku takich kuzynów wypadałoby wypożyczyć od kogoś takie upiorne didy i z nimi się do kuzynostwa wybrać, żeby też coś zepsuły , "bo to przecież tylko dzieci"
2.dokładnie nasza współczesna powojenna cywilizacja wraz z postępem medycyny i rozpadem wielopokoleniowej żyjącej pod jednym dachem rodziny, wyparła ze świadomości zjawisko śmierci jako takiej . I się podpieraj
3.powtórzę się - dokładnie . A nie musi to byc skomplikowana aparatura , bo nawet zwykły cewnik to już jest problem , bo zwykły człowiek nie umie go założyć .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:28   #4510
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. ja i tak szukam kopertówki na pasku, odpinanym, żeby na trasie se uwiesić a do kajbla już biegać po wielkopańsku, z torebeczką w wymanikiurowanej dłoni Szkatułki ładne ale jak się otwiera to wszystko hurtem wypada.
2. dobre opisy
3. faaajna! Lekarski kuferek bez przegięcia, strasznie mi się podoba!


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ładna! A duże toto? Bo ze zdjęcia jakoś trudno wywnioskować....
na styk mieści a4

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
świetna jest!


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

tylko pewnie niewygodna
Na pewno - ale ja mam zamiar dorobić do niej pasek, taki nie za długi, na ramię

Poza tym tak mi się podoba, że po prostu będę klucze, komórkę i portfel nosić po kieszeniach, żeby kuferka nie otwierać
(żart!)
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:29   #4511
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Wetnę się jeszcze w temacie sprzętu grającego.
1. również bym ubiła na miejscu
2. o co chodziło z tym malowaniem płyt CD czarnym markerem? Doczytałam, ale już nie zdążyłam wieczorem spytać?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 12:29   #4512
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Nesco - z twoich opisów wynika, że to rodzice są do wychowania bardziej, niż dzieci. Takie zachowania nie mieszczą mi się w głowie.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:32   #4513
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

ubiłabym natychmiast i w afekcie
Dlatego nie zapraszam nikogo z małymi didami tymbardziej że kothy , a niestety spokój kotha jest dla mnie ważny , ważniejszy niż chwilowa uciecha jakiegoś dida co by kotha chciał za ogon ciągnąć
Szwagierka zabroniła swojemu młodszemu bratu posiadającemu didy o skłonnościach niszczycielskich wizyt u siebie , póki do rozumu nie dojdą i ich po prostu nie zapraszała , póki nie skończyli 12-14 lat . Wcześniej towarzystwo było nie do opanowania , a rodzice na pełnym luzie , bezstresowo , nawet nie zwracali uwagi co dzieciny robią
Dzieci piękna rzecz , ale w pewnych okolicznościach zmiecione wichrem historii pokój dziecinny i niania , bona , nauczycielka/nauczyciel to błogosławieństwo

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość


Na pewno - ale ja mam zamiar dorobić do niej pasek, taki nie za długi, na ramię

Poza tym tak mi się podoba, że po prostu będę klucze, komórkę i portfel nosić po kieszeniach, żeby kuferka nie otwierać
(żart!)
obawiam sie, że to nie będzie żart - takie torby otwiera sie tylko po postawieniu na czymś i tak samo zamyka . W powietrzu się nie da .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:39   #4514
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Wetnę się jeszcze w temacie sprzętu grającego.

2. o co chodziło z tym malowaniem płyt CD czarnym markerem? Doczytałam, ale już nie zdążyłam wieczorem spytać?
Laser się mniej gubi , dźwięk jest bardziej zwarty uporządkowany, wysokie tony ujarzmione mniej kłujące ucho, bas zdyscyplinowany, środek wychodzi do przodu, często wokal przestaje szeleścić ...
Aleeeee po pierwsze primo niektóre ludki lubieją dźwięki wysokotonowe i wola dźwięk CD i mp3 bo wydaje się czystszy bardziej klarowny i dynamiczny to już kwestia upodobania i preferencji , jednym słowem jak w perfumach Po drugie dużo zależy od realizacji płyty, są takie dziady co im nawet malowanie nie pomaga np Red Hot Chili Peppers Ale za to na płytach przytachanych z Japonii brzmią tak jak powinni
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2016-01-22 o 12:42
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:41   #4515
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
obawiam sie, że to nie będzie żart - takie torby otwiera sie tylko po postawieniu na czymś i tak samo zamyka . W powietrzu się nie da .
no musiałam, musiałam
spróbuję - najwyżej sprzedam

Nesco - jeszcze a propos rodziców, jakby mi ktoś powiedzxiał "no to co, że zniszczone, skoro nie firmowe", to bym wystawiła za drzwi i nie wpuszczała, czy z didem, czy bez, bo to normalne chamstwo jest
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:42   #4516
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Laser się mniej gubi , dźwięk jest bardziej zwarty uporządkowany, wysokie tony ujarzmione mniej kłujące ucho, bas zdyscyplinowany, środek wychodzi do przodu, często wokal przestaje szeleścić ...
Aleeeee po pierwsze primo niektóre ludki lubieją dźwięki wysokotonowe i wola dźwięk CD i mp3 bo wydaje się czystszy bardziej klarowny i dynamiczny to już kwestia upodobania i preferencji , jednym słowem jak w perfumach Po drugie dużo zależy od realizacji płyty, są takie dziady co im nawet malowanie nie pomaga np Red Hot Chili Peppers Ale za to na płytach przytachanych z Japonii brzmią tak jak powinni
I tak nie zrozumiałam z tego, co piszesz, ale testowo przygarnę na weekend flamajzder z robo i jedną pomaluję wątpię, żeby jej to pomogło, ale spróbować trzeba.

Nawiasem mówiąc, trzeba było ten sprzęt zwrócić i kupić sobie jaką fajna flaszkę, więcej by było pożytku

Rany, jak nam po tej naprawie przygrzewają w pracy to w krótkim rękawie jestem cała mokra....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:47   #4517
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
I tak nie zrozumiałam z tego, co piszesz, ale testowo przygarnę na weekend flamajzder z robo i jedną pomaluję wątpię, żeby jej to pomogło, ale spróbować trzeba.

Nawiasem mówiąc, trzeba było ten sprzęt zwrócić i kupić sobie jaką fajna flaszkę, więcej by było pożytku

Rany, jak nam po tej naprawie przygrzewają w pracy to w krótkim rękawie jestem cała mokra....
Malujemy krawędzie nie brzegi , kurka nie wiem jak to wytłumaczyć Aaaaaa wiem po grubości płyty .....

Czasem dźwięk brzmi niefajnie bo pomieszczenie jest nieprzystosowane...Ehhhh temat rzeka
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2016-01-22 o 12:49
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:49   #4518
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Malujemy krawędzie nie brzegi , kurka nie wiem jak to wytłumaczyć
Nie musisz, ja zrozumiałam! Po prostu jakoś mi trudno uwierzyć, ze to pomaga, ale na jednej spróbuję.

I to zdecydowanie nie jest kwestia pomieszczenia tak, jak napisałam, albo mi sprzedali badziew, albo mój słuch się znacząco pogorszył od kiedy ostatnio słuchałam muzyki, albo 1,5 roku w zimnie i wilgoci wpłynęło negatywnie na płyty.
Quartum non datur.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2016-01-22 o 12:50
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:53   #4519
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Nesco - jeszcze a propos rodziców, jakby mi ktoś powiedzxiał "no to co, że zniszczone, skoro nie firmowe", to bym wystawiła za drzwi i nie wpuszczała, czy z didem, czy bez, bo to normalne chamstwo jest
No ale co powiesz jak masz 18 lat ,a to dzieci rodzeństwa twoich rodziców ? No nic .....trza żyć dalej i wyciągać wnioski na przyszłość

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nie musisz, ja zrozumiałam! Po prostu jakoś mi trudno uwierzyć, ze to pomaga, ale na jednej spróbuję.

I to zdecydowanie nie jest kwestia pomieszczenia tak, jak napisałam, albo mi sprzedali badziew, albo mój słuch się znacząco pogorszył od kiedy ostatnio słuchałam muzyki, albo 1,5 roku w zimnie i wilgoci wpłynęło negatywnie na płyty.
Quartum non datur.
A ok bo można jeszcze zamalować brzegi jak się w słowie pisanym nie porozumie No i uważaj bo pisak ześlizguje się z krawędzi leci po płycie Tak sobie załatwiłam Faith No More , Dlatego trzeba malować w kierunku nadruku a nie w kierunku powierzchni nagranej.

Nie do końca , jak my przywieźliśmy kolumny do domu i podłączyliśmy to zagrały tak że myślałam że mój mąż zacznie płakać . A w sklepie tak pięknie grały ...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2016-01-22 o 12:54
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 12:58   #4520
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Znacie jakies ćwiczenia cardio do robienia na siedząco/leżąco w domu (tzn. bez żadnych specjalistycznych sprzetów)?
Stopę sobie naciagnełam poślizgując się na torach i musze odstawic skakankę na kilka dni (jak skacze, to zaczyna pobolewać), a nie chcę rezygnowac z ćwiczeń całkiem (mama piecze dziś sernik trzeba będzie jakoś spalic te kalorie )
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-01-22 o 13:01
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:59   #4521
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No ale co powiesz jak masz 18 lat ,a to dzieci rodzeństwa twoich rodziców ? No nic .....trza żyć dalej i wyciągać wnioski na przyszłość .
Czyli dzieci to twoje cioteczne rodzeństwo, a rodzice to wujkowie / ciotki?
zakładając, że w wieku 18stu lat mieszkałabym na swoim, i znając ich wcześniej, widzę jedno rozwiązanie, żeby nie wywalić za drzwi : nie wpuszczać! Coś wymyślić i nie wpuszczać.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 13:02   #4522
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Czyli dzieci to twoje cioteczne rodzeństwo, a rodzice to wujkowie / ciotki?
zakładając, że w wieku 18stu lat mieszkałabym na swoim, i znając ich wcześniej, widzę jedno rozwiązanie, żeby nie wywalić za drzwi : nie wpuszczać! Coś wymyślić i nie wpuszczać.
Nie mieszkasz jeszcze u rodziców ...

Radykalne rozwiązania

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Znacie jakies ćwiczenia cardio do robienia na siedząco/leżąco w domu (tzn. bez żadnych specjalistycznych sprzetów)?
Stopę sobie naciagnełam poślizgując się na torach i musze odstawic skakankę na kilka dni (jak skacze, to zaczyna pobolewać), a nie chcę rezygnowac z ćwiczeń całkiem (mama piecze dziś sernik trzeba będzie jakoś spalic te kalorie )
Ała.... ale Cardio na siedząco ? to możliwe?
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 13:05   #4523
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ała.... ale Cardio na siedząco ? to możliwe?
nie wiem i dlatego pytam
w weekend na wsi dostepu do basenu nie mam, a sernik trzeba bedzie spalić
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 13:08   #4524
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
nie wiem i dlatego pytam
w weekend na wsi dostepu do basenu nie mam, a sernik trzeba bedzie spalić
W sumie sernik jedno ze zdrowszych ciast
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 13:29   #4525
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

Hospicja głównie z tego , że współczesna rodzina nie ma fizycznej możliwości zapewnienia opieki osobie w stanie wymagającym opieki specjalistycznej 24h na dobę - leżącej , wymagającej pełnej obsługi , zacewnikowanej , z dojściem dożylnym , często z różnymi sondami tu i tam itp.
No tak, domyślam się, że takie stany agonalne, ale nie wiem czy dobrze kojarzę, że mogłam widzieć w tivi, jakieś dokumenty, reportaże z wizyt w hospicjach dla dzieci i młodzieży, gdzie one funkcjonowały an tyle, że miały organizowane zajęcia w "świetlicy" oglądanie filmów, czytanie czegoś, jakieś gry? Jest tak? Są takie sytuacje? miejsca?

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
To po pierwsze Ja zauważam jeszcze jedno zjawisko, my żyjemy w zupełnym oderwaniu od faktu istnienia umierania w jaki kolwiek sposób.... Kiedyś luszie umierali w domu, rodzina zajmowała się ciałem, śmierć była czymś naturalnym , częścią zycia z którą człowiek musiał sobie poradzić i zaakceptować to .bo to było normalne. Teraz wszystkie czynności przy nieboszczyku robią za nas inni a my boimy się tego. Boimy się bo nie mamy z tym styczności , jest to dla nas dziwne niepokojące, nienaturalnie przerażające ,a przecież to życie jest .
Jasne że dam znać , ogólnie będę się Wami podpierać jakby co

2 Tak jest , czasem nie ma możliwości.A w związku z tym że ratuje się u nas człowieka "do końca" , często jest podłączony do aparatury którą mogą obsługiwać tylko specjaliści .
To prawda.
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
W sumie sernik jedno ze zdrowszych ciast
Co nie? Masa białka
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 14:23   #4526
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
W sumie sernik jedno ze zdrowszych ciast
może i zdrowe, ale jak się wciągnie z pół blachy przez 2 dni, to w boczki pójdzie
A tak ładnie mi waga schodzi (powoooli, ale jednak), jeszcze tylko pół kilo do szczęścia mi brakuje Nie chce teraz zawalić procesu spalania

Może byc tez cos na stojąco (jakieś wymachy nóg albo co? rowerek na podłodze? ), normalnie moge chodzić, dopiero przy skakaniu stopa mi się odzywa
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 14:55   #4527
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

przeszkolonam
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 16:25   #4528
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

helou

Rejcz u Fany wszystko ok. , przynajmniej na tyle na ile wiek jej pozwala


Ju wybacz, ale muszę zapytać, to spotkanie bez Gucia, to przypadkiem nie miało być, taką bardziej babską imprezą (chyba nawet z wizytą domową u jednej z uczestniczek) m.in. z alko i tym podobnymi atrakcjami?



a bataty nawet lubię, np. pieczone (podobnie jak buraki) albo glazurowane (podobnie jak marchewka)
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 16:27   #4529
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Flo wszelki duch....!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 16:31   #4530
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Flo wszelki duch....!
tęskniłaś



lete zamawiać Anabelki, ale nie wiem czy brać 4 czy 8 g znaczy 10g hmmm 10 to trochę dużo
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017

Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2016-01-22 o 16:33
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.