"Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy stosowałyście " wspomagacze " odchudzania np. koktajle,tabletki ??
Tak,jestem zadowolona 35 31,25%
Tak,ale nie jestem zadowolona 36 32,14%
Nie 43 38,39%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 112. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 13:18   #91
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

Up

Nie chodzi mi o wspomagacz odchudzania ale o cos, co dodaje energii, poweru przed ćwiczeniami. Znacie coś takiego? Kapsułki odpadaj(nie umieem łykać ). Słyszałam o braniu aspiryny i popiciu kawą, ale czy to pomaga? Nie zaszkodzi?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:28   #92
n_i_n_k_a
Raczkowanie
 
Avatar n_i_n_k_a
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 106
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

A mi to smakuje. Kopa daje do ćwiczeń, oczyszcza i pyszne w smaku

http://www.medycynanaturalnie.pl/pro...products_id=57
n_i_n_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:36   #93
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

n_i_n_k_a jak długo to stosujesz? Ile kosztuje i na ile starcza? Aaa i ile ma kcal?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:13   #94
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

Djapira, chcesz się Słonko zabić? Aspiryna to lek a kawa to bomba kofeiny, co działa pobudzająco ale w bardzo zły sposób... Sądzę, że energię najlepiej czerpać z dobrze ułożonych posiłków, co do jakiś preparatów np. dla sportowców (jakieś napoje etc.) to niezbyt się znam ale Twój pomysł stanowczo odpada...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:59   #95
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Djapira, chcesz się Słonko zabić? Aspiryna to lek a kawa to bomba kofeiny, co działa pobudzająco ale w bardzo zły sposób... Sądzę, że energię najlepiej czerpać z dobrze ułożonych posiłków, co do jakiś preparatów np. dla sportowców (jakieś napoje etc.) to niezbyt się znam ale Twój pomysł stanowczo odpada...

O kurcze, przeraziłaś mnie! Nawet nie wiedziałam, że takie połączenie to trucizna Ja niestety dopiero dziś to odczytałam i wzięłam 2 aspiryny i popiłam kawą Ricore... Możesz mi wyjaśnić dlaczego to jest takie szkodliwe?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:13   #96
semaine
Przyczajenie
 
Avatar semaine
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Up

Nie chodzi mi o wspomagacz odchudzania ale o cos, co dodaje energii, poweru przed ćwiczeniami. Znacie coś takiego? Kapsułki odpadaj(nie umieem łykać ). Słyszałam o braniu aspiryny i popiciu kawą, ale czy to pomaga? Nie zaszkodzi?
Witaj! Dużo ostatnio czytałam o krioterapii, jest polecana między innymi sportowcom dodaje powera, znika zmęczenie i stres. Ale musi to byc zabieg w specjalnej kapsule a nie miejscowy.Poczytaj troche o tym to dowiesz sie na pewno pożytecznych rzeczy. Ja zamierzam w sierpniu zastosowac tą metode leczenia bo likwiduje tez bóle reumatyczne Pozdrawiam!
semaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:59   #97
anielica75
Przyczajenie
 
Avatar anielica75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 27
Send a message via Skype™ to anielica75
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
jak ja KOCHAM takie posty

na czym polega ta jego "fajnosc"?
spodziewalas sie ze farmaceutka (ktora zarabia na tym ze, pardon, "wciska" ludziom rozne rzeczy) powie ci ze ten srodek nie dziala, jest nieskuteczny, i w ogole to prosze w tej aptece nie kupowac bo jest drogo?

ja mam za soba proby z baaaardzo wieloma srodkami, ale nigdy nie odchudzalo mi sie tak milo jak z najlepszym wspomagaczem na swiecie - wlasna motywacja i zawzieciem (polecam np. "ja wam pokaze"). Taniej, zdrowiej i w lepszym stylu

pozdrawiam
No cóż.. pozazdrościć tym którzy obywają się bez wspomagaczy.. od półtora miesiąca jestem na 1200 kalorycznej diecie - przygotowaniej przez dietetyczkę!! Teraz zdecydowałam się zakupić CLARINOL bo przy prawie niejedzeniu schudłam od 1 maja 200 gram!! Aha.. zanzaczam że nie leżę przed telewizorem tylko chodzę na basen i jeżdżę na rowerze!! I jak mam się obejść be zwspomagaczy??!!
anielica75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 14:45   #98
girlfriend
Raczkowanie
 
Avatar girlfriend
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 68
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

mi pomaga zielona i czerwona herbata. pare szkladne dziennie.na zmiane raz ta raz ta. dla urozmaicenia fajnie oczyszczają organizm i mozliwe ze ulatwiaja trawienie-zgodnie z opakowaniem.w kazdym razie mniej glodu sie czuje bo duzo sie pije.takze same korzysci i na pewno zdrowsze i ma mniej kalorii niz napoje gazowane-zabojstwo. wole juz zjesc czekolade niz wypic kolorwy napoj majacy zbedne miliony kalorii.a chromu nie polecam - nie zauwazylam efektow.
girlfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 16:55   #99
kejzi066
Raczkowanie
 
Avatar kejzi066
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 35
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

Hmm. ja tam bez żadnych wspomagaczy, aczkolwiek tak czytam, to myślę, że może jakieś by sie przydały.. no nie wiem . póki co wystarcza mi własna motywacja . weszłam już w spodnie o 2 nr mniejsze i czuje sie z tym świetnie;p jednak efekty nie są takie jak chcę.

Ja piję herbatke Vitax 'smukła talia' nie wiem czy po niej tez schudlam, ale przyzwyczailam sie i pije 2 dziennie
szukam jeszcze jakiś fajnych przepisów na niskokaloryczne dania, i przekąski ?
właśnie, zna ktoś jakieś "jadalne" przekąski ? oprócz otrębów pszennych :P
kejzi066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 15:41   #100
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

A ja używam: l-karnityna w płynie przed ćwiczeniami i omega-3. Znajomy łyka tabletki i jak na razie obydwoje widzimy rezultaty. Nie są to skutki li i jedynie samego suplementowania, ale i zmiany diety oraz wiekszej ilości ruchu. Skutków ubocznych na razie nie obserwujemy, chyba, że spadek wagi się liczy
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:26   #101
magduniaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: "Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy

Aplefit czy Redufat ??? co lepsze i bardziej skuteczne ?
magduniaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.