Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 01:34   #121
Carmenc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Ibiza :)
Wiadomości: 21
Question Kursy Warkoczyki "syntetyczne" Poznań,Toruń, Bydgoszcz??

Hej Dziewczyny!
Mam do Was pytanie!!
Czy wiecie gdzie w Poznaniu (bądź Toruniu, Bydgoszczy) są organizowane kursy zaplatania warkoczyków z wplecieniem włosów syntetycznych?? Kiedyś miałam stronę jakiegoś salonu który organizował kursy ale teraz już nie wiem jaki to był... Czy wy może wiecie... Chciałabym zrobić sobie taki kurs.. do zaplatania warkoczyków z włóczki w sumie jest on nie potrzebny bo nie jest to filozofia ale do tych jednak trzeba mieć taki kurs. Będę wdzięczna za odpowiedzi... Jeśli taki wątek już był to sorry. szukałam ale nie znalazłam.

Pozdrawiam
__________________
I like it when you enter my dreams
Carmenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:54   #122
perfetto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
GG do perfetto
Question Kursy fryzjerskie

Wiram mam pytanie, wiecie co potrzeba do otworzenia kursów fryzjerskich, i gdzie sie to załatwia?
perfetto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 12:17   #123
dr_magda
Przyczajenie
 
Avatar dr_magda
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Szkoła stylizacji fryzur - Warszawa

Poszukuję szkoły/kursów/ szkoleń z zakresu stylizacji fryzur np. na potrzeby sesji zdjęciowych (Warszawa).
Chodzi mi jedynie o takie szkoły, w których można nauczyć się jedynie upinania włosów a nie technik strzyżenia.

Szkoły jakie znalazłam to:

http://www.studiosztuki.pl/ss_aktorski.htm
http://www.szkolareklamy.pl/ftopict-2938.html
http://www.kozlowskavisage.pl/kursy.php
http://www.beauty-box.pl/school/stylfryz.php


Proszę Was o pomoc - może znacie jeszcze jakieś inne?
Z góry dziękuję
__________________
dr_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:12   #124
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Arrow Kurs fryzjerski w Lublinie

Ponieważ google niekoniecznie chce ze mną współpracować, zwracam się o pomoc do Was. Potrzebuję informacji o jakimś kursie fryzjerskim w Lublinie, godnym polecenia. Niekoniecznie zależy mi na studium 2 letnim, ponieważ jestem kosmetyczką i wizażystką, i chciałabym posiadać po prostu podstawowe informacje na temat strzyżenia, koloryzacji i modelowania, ale też mieć dowód na to, że posiadłam takie umiejętności w stopniu mniej czy bardziej zaawansowanym
Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc, za co z góry dziękuję.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:14   #125
LIKEtheBAss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 45
Dot.: Szkoła fryzjerska Wrocław

Witam dziewczynki


Również zastanawiam się nad szkołą fryzjerska, która możecie polecić we Wrocławiu? Ja się zastanawiam nad tą co podała Żabcia01 oraz nad ta :http://www.fryzjerstwo.iap.pl/biostudio.htm .
__________________
*...nie będę tańczyć jak mi zagrają
bo ja wiem, że nade mną władzy nie mają!*


LIKEtheBAss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 23:36   #126
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Szkoła fryzjerska Wrocław

Oswiata jest dobra
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 12:26   #127
koniczynka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła fryzjerska Wrocław

hej rosha, ja chodze do studium kosmetycznego AP Edukacji, ale w szkole gadalam z dziewczynami z kierunku fryzjerskiego i są zadowolone. Czesne ponoć nie jest takie wysokie więc jak coś to proponuje tam wpierw uderzyc i popytać
koniczynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 09:47   #128
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Kurs fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
Ponieważ google niekoniecznie chce ze mną współpracować, zwracam się o pomoc do Was. Potrzebuję informacji o jakimś kursie fryzjerskim w Lublinie, godnym polecenia. Niekoniecznie zależy mi na studium 2 letnim, ponieważ jestem kosmetyczką i wizażystką, i chciałabym posiadać po prostu podstawowe informacje na temat strzyżenia, koloryzacji i modelowania, ale też mieć dowód na to, że posiadłam takie umiejętności w stopniu mniej czy bardziej zaawansowanym
Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc, za co z góry dziękuję.
podnawiam pytanie kolezanki!!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 12:36   #129
wiewi85
Raczkowanie
 
Avatar wiewi85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 32
Dot.: Szkoła fryzjerska

hej, odkopuje stary temat czy jest ktos kto juz skonczyl nauke w tej szkole albo uczy sie teraz?? ja chce isc tam od wrzesnia do zaocznej no i szukam opinii pozdrawiam i licze na jakies odpowiedzi
ps. mowa o gskf oczywiscie
wiewi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:04   #130
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Kurs fryzjerski w Lublinie

odkopuję
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 15:49   #131
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Kurs fryzjerski w Lublinie

Z tego co pamietam to CUS Lider na Radziwiłłowskiej prowadzi kursy fryzjerskie, koszt to ok 1000zł.
Zajecia odbywaja sie zwykle 2 dni w tyg(pon-pt) przez okres 6 miesiecy...
Nie wiem czy cos sie nie zmienilo.. ale mozna wejsc na ich stronke i sprawdzic pozdrawiam
__________________
Koniec z paleniem 01.03.2009
01.10.2009 studentka Ekonomii

Edytowane przez Wenus1988
Czas edycji: 2009-08-10 o 15:50
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 22:27   #132
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Kurs fryzjerski w Lublinie

Bardzo dziękuję
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:54   #133
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Kurs fryzjerski w Lublinie

Wenus mam ptaynko czy uczestniczylas w takim kursie? i czy orientujesz sie o poziomie nauczania?? dzisiaj dzwonilam tam i kurs kosztuje 990 zaczyna sie 15 sierpnia...
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 20:22   #134
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Kurs fryzjerski w Lublinie

Niestety nie wiem.. ja raczej nie szlabym na taki kurs wolalabym jakies studium.. ale mysle, ze jak na kurs ktory odbywa sie na tygodniu to dosyc przystepna cena..
__________________
Koniec z paleniem 01.03.2009
01.10.2009 studentka Ekonomii
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 11:41   #135
nobobo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: ZDZ Poznań. Szkoła fryzjerska. Beznadzieja.

a ja wlasnie 21 wrzesnia zaczynam tam swoja edukacje zobaczymy czego sie naucze
nobobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:50   #136
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
dobra szkoła fryzjerska (Wrocław)

dziewczyny, szukam dobrej szkoły fryzjerskiej we Wrocławiu, najlepiej dziennej. Mogłybyście coś polecić? Myślałam o Copacabanie ( http://www.fryzjerstwo.iap.pl/), no ale wiadomo: w necie wszystko fajnie wygląda, a w praktyce różnie bywa... będę wdzięczna za wszystkie opinie i propozycje
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 18:10   #137
Laaureen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Smile kurs fryzjerski katowice

Witam wszytskich. Pisze do was z zapytaniem o kursy fryzjerskie. Chcialabym sie na taki wybrac i tutaj zaczynaja sie dylematy. Jaki, gdzie, za ile no i jak dlugo powinien trwac. Moze ktos z Was uczeszczal na taki kurs i moze mi cos polecic?
Dodam, ze nie chodzi mi o studium tylko typowy kurs zawodowy.

ps niedawno bylam dowiedziec sie o kurs na fryzjera u berendowicz&kublin, poniewaz stwierdzilam, ze jak juz cos robic to dobrze. niestety nie jest to na moja kieszen...
Laaureen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 13:19   #138
anulka2036
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Otworzyc salon w Nimeczech :)

Mam pytanko jeszcze do Gaga, ja mam swiadectwo czeladnika, ukonczony w Polsce, ale w Niemczech mieszkam od 4 lat, w zawodzie nie pracowalam tutaj jeszcze oficjalnie, ale ze wzgledu na to ze kupilsmy dom, chcialabym sprobowac swoich sil, ale na wlasny rachunek. Jest to troche napewno ryzykowne ale chcialabym zebys mi troche rad dala, czy warto i czy ciezko jest dogodzic klijentom niemickim z naszymi kwalifikacjami polskim, w Polse pracowalam 2 lata w salonie. Chcialabym otworzyc taki salonik w domu bo mamy cale pietro wolne, i lazienke do tego. Napisz mi prosze jak Ty sie odnalazlas w naszym zawodzie za granica.

Z gory dziekuje za wiadomosc. pozdrawiam
anulka2036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:53   #139
biatch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Kurs przedluzania w Poznaniu-gdzie mozna zrobic..

witam! mam pytanie czy oreintuje sie ktos gdzie w Poznaniu mozna zrobic kurs przedluzania wlosow metoda ultradzwiekow? pozdrawiam, Kinia.
biatch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 17:58   #140
Perfume
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 143
bezpłatna szkoła policealna fryzjerska w Krakowie

Witam wszystkie wizażanki.
Nie wiedziałam za bardzo gdzie zamieścić taki wątek więc zamieszczam tutaj. Chciałabym się dowiedzieć gdzie w Krakowie można zapisać się do szkoły policealnej na kierunek technik usług fryzjerskich jednak nieodpłatnej. Może coś wiecie na ten temat bardzo zależy mi na informacjach. Mam nadzieje ze mi pomozecie.
__________________

Perfume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 16:15   #141
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Question Dobra szkoła fryzjerska :)

Szukam dobrej szkoły fryzjerskiej , najlepiej w Krakowie. Możecie coś polecić?
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:56   #142
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Dobra szkoła fryzjerska :)

Ja chodze do szkoly na ułanow (szkola,nie zaden kurs czy cos) i z czystym sumieniem powiem ze przy pani od technologi sie mozna duzo naczyc.. nie powiem,wymagajaca jest,drazniaca tez ale b. dobrze uczy
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:01   #143
*gwiazdeczka*
Raczkowanie
 
Avatar *gwiazdeczka*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 122
Question fryzjerstwo,wizaz,kosmeto logia-studium dziewulskich

Czesc jestem tegoroczna maturzystka i zastanawiam sie nad wyborem dalszej szkoly jezeli zdam mature chcialabym zaczac studia o kierunku - kosmetologia lecz jezeli nie zdam zastanawialam sie nad jakims policealnym studium w pierwszym momencie zainteresowal mnie wizaz i stylizacja znalalam kilka podobno dobrych i renomowanych szkol lecz osoby ktore ukonczyly te szkoly pisza ze bardzo ciezko jest dostac prace w tym zawodzie i wszedzie licza sie znajmosci i wiekszosc z nich nie pracuje w ukonczonym kierunku dlatego pomyslalam o fryzjerstwie lecz jedyna szkole jaka znalazlam to szkola dziewulskich lecz koszty nauki sa bardzo drogie,samo wpisowe kosztuje 1500zl a miesiac nauki 700zl .Czy ktos moglby mi polecic jakas dobra szkole fryzjerska trawjaca np 2 lata ale nie chodzi mi o darmowe typu zak,zdz itp chce na prawde isc do jakiejs renomowanej szkoly.
*gwiazdeczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:34   #144
joasiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

hej, zapisałam się na kurs do Europejskiego Centrum Kształcenia Stylistów we Wrocku. Poleciła mi go znajoma. Czy ktoś z was był tam na szkoleniu? Moje niebawem się zaczyna, ale trochę się boję, bo poza tą znajomą nie znam nikogo kto tam był...
joasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 07:47   #145
alil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Zadzwoń do akademi fryzjerstwa filmowego we Wrocławiu,słyszałam o super programie i świetnych instruktorach,www.akademiafryzjerstwa.com.pl tel.071 372 53 88 pozd alil
alil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 15:48   #146
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Cześć dziewczyny mam nadzieje że mi doradzicie.Przeczytałam cały watek i jestem w kropce. Mam 22 lata (jestem po technikum hotelarskim co było moja pomyłką) chciała bym zostać fryzjerką bo mam tzn. dryg (farbowałam, robiłam baleyage,czesanie praktykowałam na siostrach Teraz mam pytanie doradziłybyście mi isc na STUDIUM 2-letnie czy zrobić kurs fryzjerski??
Tylko jakbyscie mogły doradzic co dalej po takim studium? i co dalej po kursie? czy po takim kursie moge starac sie i szukac pracy w salonach fryzjerski?czy lepiej skoczyc szkołe pojezdzic na szkolenia załapac sie gdzies na jakis staż? doradzcie!!
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 23:32   #147
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Kurs fryzjerski jak ja sie orientowalam trwa ok.100godz-w sumie tez zalezy jaki..trwa to jakies 3 miesiace... Po studium masz Technik Fryzjer uczysz sie 2 lata.To zalezy od Ciebie czy chcesz sie uczyc.Osobiscie polecalabym tą 2 opcje jednak... Z tego co wiem to duzo ludzi potrzebuje fryzjerek ale z doswiadczeniem.Wiem sama po sobie ze po technikum fryzjerskim bylo mi gorzej niz jakbym byla po zawodowce z praktykami.W zawodowce normalnie pracujesz i uczysz sie na klientach np.tydzien jestes w szkole,drugi na praktykach a w technikum raz w tygodniu po 8 godz praca na głowkach fryzjerskich i pierwszy rok to tylko wałki Potem polecam szkolenia jak najbardziej.Kazdy papier sie liczy!Oczywiscie w zaleznosci czy chcesz pracowac w super salonie czy tylko takim tzw "osiedlowym".
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 08:36   #148
alil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Polecam,kurs połroczny naprawde super uczą,byłam na szkoleniu z koloru +strzyżenie+makijaż naprawde warto,akademia fryzjerstwa filmowego we Wrocławiu
alil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:15   #149
marcinkrzak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dobry kurs fryzjerski wrocław

Jeśli szukasz naprawdę dobrego kursu fryzjerskiego we Wrocławiu to polecę ci kurs w Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów mają stronę www.ecks.pl. Są świetni, jest ciężka orka, niektórzy dostają odcisków na dłoni ale naprawdę warto. Na początku się trochę wystraszyłem ale z perspektywy czasu uważam, że jak na praktyce dostanie się wycisk to póżniej człowiek nie ma problemu w codziennej pracy w salonie. Po prostu opierdzielając się na zajęciach niczego się nie nauczy. Nauczyciele mają duże umiejętności, wszyscy nauczyciele na codzień pracują w dobrych salonach fryzjerskich wieć mają pojęcie o pracy, jest tam nawet taki jeden co skończył studia fryzjerskie i uczy we wszystkich wrocławskich szkołach wiec ma bardzo duże pojęcie. Ale jak chcesz toi przekonaj się sama, bo nie chcę Cię do niczego namawiać. Pozdrosy i cięzkiej orki ))))
marcinkrzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:39   #150
fajowa laska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Ja byłamw ATF we WRocku jakiś czas temu. Niby spoko, niby duzo mozna sie nauczyc, ale moim zdaniem to przereklamowane miejsce. No i jest drogo, a warunki wcale nie lepsze niz w innych szkolach. Wiem, bo mam zanjomych. No ale ja mam w papierach ATF a oni inne marne szkolki
fajowa laska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.