Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 10:43   #811
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Kamil powinien wydać jakiś podręcznik
Sobie chyba zacznę spisywać Twoje uwagi mam pomarańczowy korektor (akurat nie z Kryolanu) i w końcu wiem co z nim będę robić (bez moich dziwnych eksperymentów )
w Polsce nie opłaca się wydawać ksiązek a wiedza o której pisze jest banalnie prosta, tylko że w Polsce nikt nie uczy jak trzeba podziału koloru i ich wpływu na siebie, a to podstawa dla makijażysty
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:49   #812
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Ja jeszcze powiem słówko o białym pudrze matującym Kryolan- pojemność jest oszałamiająca, na pewno nie zużyję w tym zżciu, matuje świetnie, można tez użyć ciut więcej by np. rozjaśnić za ciemny podkład, nadaje twarzy miękkośc, aczkolwiek jeśli ktos ma sporo włosków na twarzy jak brzoskwinka, to puder ten może się osadzać.
Wygładza rysy i utrwala podkłady lepiej niż zwykłe moje pudry prasowane. Mogę polecić, podobno skrobia działa podobnie.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:51   #813
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19899038]Ja jeszcze powiem słówko o białym pudrze matującym Kryolan- pojemność jest oszałamiająca, na pewno nie zużyję w tym zżciu, matuje świetnie, można tez użyć ciut więcej by np. rozjaśnić za ciemny podkład, nadaje twarzy miękkośc, aczkolwiek jeśli ktos ma sporo włosków na twarzy jak brzoskwinka, to puder ten może się osadzać.
Wygładza rysy i utrwala podkłady lepiej niż zwykłe moje pudry prasowane. Mogę polecić, podobno skrobia działa podobnie.[/QUOTE]

jeżeli mówisz o Anti-Shine to on jest właśnie na skrobi ryżowej
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:55   #814
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
w Polsce nie opłaca się wydawać ksiązek a wiedza o której pisze jest banalnie prosta, tylko że w Polsce nikt nie uczy jak trzeba podziału koloru i ich wpływu na siebie, a to podstawa dla makijażysty
Laicy wszytskich krajów zatem Ci dziękują !!!!
W banale siła jak widać

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19899038]Ja jeszcze powiem słówko o białym pudrze matującym Kryolan- pojemność jest oszałamiająca, na pewno nie zużyję w tym zżciu, matuje świetnie, można tez użyć ciut więcej by np. rozjaśnić za ciemny podkład, nadaje twarzy miękkośc, aczkolwiek jeśli ktos ma sporo włosków na twarzy jak brzoskwinka, to puder ten może się osadzać.
Wygładza rysy i utrwala podkłady lepiej niż zwykłe moje pudry prasowane. Mogę polecić, podobno skrobia działa podobnie.[/QUOTE]

Też jestem w sumie zadowolona z tego pudru. Kupiłam go ze względu na matowienie, ale na moją tłustą, starą cerę nie działa w 100%. Ale ogólnie OK. Pojemność jest taka (a ja lubię eksperymentować i wciąż szukam ideału), że podzieliłam się z koleżanką i jeszcze mi sporo zostało
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:02   #815
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Też jestem w sumie zadowolona z tego pudru. Kupiłam go ze względu na matowienie, ale na moją tłustą, starą cerę nie działa w 100%. Ale ogólnie OK. Pojemność jest taka (a ja lubię eksperymentować i wciąż szukam ideału), że podzieliłam się z koleżanką i jeszcze mi sporo zostało
ja też go lubię, ostatnio jak bylem w Kryolanie to są jakieś nowe matujące sypkie pudry, jakby bardziej miałkie niż Anti-Shine i w 4 kolorach, mają takie same opakowanie i cenę chyba tez podobną, coś około 55PLN, mam ochotę je wypróbować
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:08   #816
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

To chyba nawet lepiej, jeśli robią te pudry matujace w kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie, dopasuje sobie sypańca, a wiadomo,ze ta biel w klasycznym Anti-shine może niektórych przerazić,czy nie pasować, generalnie barrrrdzo dobry produkt
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:16   #817
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19899477]To chyba nawet lepiej, jeśli robią te pudry matujace w kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie, dopasuje sobie sypańca, a wiadomo,ze ta biel w klasycznym Anti-shine może niektórych przerazić,czy nie pasować, generalnie barrrrdzo dobry produkt[/QUOTE]

dokładnie, dlatego mam na nie ochotę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 11:18   #818
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja też go lubię, ostatnio jak bylem w Kryolanie to są jakieś nowe matujące sypkie pudry, jakby bardziej miałkie niż Anti-Shine i w 4 kolorach, mają takie same opakowanie i cenę chyba tez podobną, coś około 55PLN, mam ochotę je wypróbować
ooo ciekawe. Ja niestety muszę korzystać z tego co Kryolan przywozi na targi kosmetyczne. Przy okazji bytności w W-wie depnę sobie na Piękną
dziękuję za info
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 13:54   #819
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
do tego celu świetny tez jest morelowy puder z MAC Pro

w poniedziałek wysłałem cień, dostałaś ???
dobrze wiedzieć

jeszcze nie doszedł

Kamil, zgłosimy się do Ciebie na naukę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 18:15   #820
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19899038]Ja jeszcze powiem słówko o białym pudrze matującym Kryolan- pojemność jest oszałamiająca, na pewno nie zużyję w tym zżciu, matuje świetnie, można tez użyć ciut więcej by np. rozjaśnić za ciemny podkład, nadaje twarzy miękkośc, aczkolwiek jeśli ktos ma sporo włosków na twarzy jak brzoskwinka, to puder ten może się osadzać.
Wygładza rysy i utrwala podkłady lepiej niż zwykłe moje pudry prasowane. Mogę polecić, podobno skrobia działa podobnie.[/QUOTE]


Jeżeli mam taką sytuację, to wówczas wilgotną gąbeczką (bardzo bardzo delikatnie wilgotną, a czasami nawet wręcz suchą) wykonuję takie ruchy wklepująco-skrętne (nie wiem jak to opisać), gąbka zbierze nadmiar pudru, bardziej zespoli go z podkładem, a nie widać go na włoskach. Jeśli niektóre miejsca wymagają dodatkowego zmatowienia to wtedy daję tam jeszcze trochę pudru, ale delikatnie.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 19:45   #821
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć

jeszcze nie doszedł

Kamil, zgłosimy się do Ciebie na naukę
sprawdz skrzynkę bo wysłałem zwykłym

bez żartów proszę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 20:41   #822
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
sprawdz skrzynkę bo wysłałem zwykłym

bez żartów proszę
to na bank nie będzie jeszcze

nie żartuję zwalimy się dzikim tabunem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:26   #823
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
wbrew pozorom złoty kamuflaż może byc użyty jako rozświetlacz np: pod oczy ale w minimalnej ilośći i tylko z innym płynnym korektorem o lżejszej konsystencji, w końcu złoty to błyszcząca odmiana żółtego wieć dobrze neutralizuje fiolet

co do koralowego i łososiowego są świetne na brązowe podkowy pod oczami , szczególnie jak inne beże szarzeją i i skóra wygląda popielato, wtedy dodatek pomrańczowego pigmentu ładnie wszystko równoważy, ilość tego pomarańczu musisz wyczuć czasami trzeba go więcej, a czasami wystarczy tylko dodać pomarańczowego tonu do klasycznych beży

reszta podejrzewam że może byc do charakteryzacji, wiec to nie koniecznie muszą być twarzowe kolory
ah, dzieki wielkie Kamilu! juz myslalam, ze nikt nie bedzie mial pomyslu...

Rozumiem cala idee Kupilam sobie wiec kamuflaz pro, raczej nie uzyje go rano w trakcie 15min make-upu do pracy w pociagu... Uwielbiam mieszac kolory, bawic sie teoriami kolorystycznymi itp ale to raczej gdy ma sie duzo czasu. I chyba jest lepszy do ciemnych karnacji, np afroamerykanskich. Ja mam light-medium skore i jesli moge go uzywac to w minimalnych ilosciach. Rano chyba zostane przy Erase Paste Benefita, jesli idealnie jasno-brzoskwinkowa dla mnie i bajkowo sie rozprowadza

To jeszcze jedno pytanie jesli moge Jak dokladnie uzywasz zielonego (albo fioletowego) gestego korektora (jak np tego z kolek Ben Nye albo Kryolan). One same w sobie sa juz bardzo geste, jesli nalozy sie na to podklad (powiedzmy, ze przykrywamy czerwony slad na policzku), to zwykle zielen ciagle przeziera. Jesli nalozymy na to bezowy korektor, to staje sie to bardzo nienaturalna i gruba warstwa. Jesli potraktuje go mokra gabeczka, to kolor sie sciera a czerwony slad znowu widac. Masz na to jakas dobra metode (do makijazu na dzien)?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:34   #824
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Re: Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Powiedzcie mi, jak nakładacie cake eye liner? Zakupiłam ostatnio to cudo i nie wiem czy dobrze robię, ale intuicyjnie mokrym pędzelkiem do linera po prostu paciam w tym kamieniu, nie krusząc go ani nic podobnego (cośtam na YT ogladalam, nigdzie nic nie kruszyły, ale nie trafiłam konkretnie na film o tym kryolanowym). Kreska niby się jakaś maluje, mam troche wrazenie jakby sie ważyła na powiece, ale może dlatego że pędzelek zbyt mokry. Przeraza mnie troche widok wody w tym kamieniu, może dlatego, że zawsze malując cieniem inglotowym z np duraline zeskrobywałam odrobine koloru żeby nie popsuć cienia moczeniem go ;> Jednak konsystencja cake eyelinera jest troszke inna niż cienia i nie jest tak łatwo go skrobać. Coś robię źle? Może to tylko kwestia dokupienia tego utrwalacza? Podpowiedzcie proszę.
__________________
PF
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:38   #825
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19899038]Ja jeszcze powiem słówko o białym pudrze matującym Kryolan- pojemność jest oszałamiająca, na pewno nie zużyję w tym zżciu, matuje świetnie, można tez użyć ciut więcej by np. rozjaśnić za ciemny podkład, nadaje twarzy miękkośc, aczkolwiek jeśli ktos ma sporo włosków na twarzy jak brzoskwinka, to puder ten może się osadzać.
Wygładza rysy i utrwala podkłady lepiej niż zwykłe moje pudry prasowane. Mogę polecić, podobno skrobia działa podobnie.[/QUOTE]

Ja nie jestem z niego zadowolona, poniewaz osiada mi na wloskach, a poza tym niezbyt dobrze dziala na moja tlusta cere. Jednak dry flo jest lepsze, choc i tak zadna rewelacja.
Ten anti shine mam od 2 albo 3 lat i konca nie widac. Ale nie kupie ponownie, a sklep Kryolanu mam prawie pod domem
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:13   #826
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Re: Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jak nakładacie cake eye liner? Zakupiłam ostatnio to cudo i nie wiem czy dobrze robię, ale intuicyjnie mokrym pędzelkiem do linera po prostu paciam w tym kamieniu, nie krusząc go ani nic podobnego (cośtam na YT ogladalam, nigdzie nic nie kruszyły, ale nie trafiłam konkretnie na film o tym kryolanowym). Kreska niby się jakaś maluje, mam troche wrazenie jakby sie ważyła na powiece, ale może dlatego że pędzelek zbyt mokry. Przeraza mnie troche widok wody w tym kamieniu, może dlatego, że zawsze malując cieniem inglotowym z np duraline zeskrobywałam odrobine koloru żeby nie popsuć cienia moczeniem go ;> Jednak konsystencja cake eyelinera jest troszke inna niż cienia i nie jest tak łatwo go skrobać. Coś robię źle? Może to tylko kwestia dokupienia tego utrwalacza? Podpowiedzcie proszę.

ja też go mam i mi się nic takiego nie dzieje, choć na początku miałam problemy, przekonałam się że zależy to od pędzelka, którego używasz i ilości wody Ja nakładam Sephorowym Angled Brush, taplam go w wodzie, w eyelinerze i dociskam do chusteczki jeśli jest zbyt mokry i wtedy dopiero aplikuję mam też utrwalacz ale nie polecam, albo nie umiem go stosować albo nie wiem- on wybledza kolor eyelinery i ślizga się po powiece zamiast robić kreskę! Jak znajdę na niego sposób to dam znać
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:17   #827
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Re: Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

no to super, już nie czuję się jak sierota, która nie potrafi albo nie myśli ;p w takim razie nie dokupuję utrwalacza przynajmniej na razie, tylko próbuję się wczuć z samą wodą
__________________
PF
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 01:18   #828
sol26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

witam
za dwa miesiace mój ślub i postanowiłam po dwóch próbnych makijażach u "profesjonalistek" że jednak umaluję się sama..
przeczytałam parę stron tego wątku i widzę ze te kosmetyki mają bardzo dobrą opinię.
tak więc potrzebuję waszej rady dziewczyny! PLIZZ!
chcę zrobić makijaż sama ale zupełnie nie wiem jaks ie za to zabrać - co będzie mi potrzebne- z tego co wiem to przed makijażem trzeba przemyć buzię mleczkiem potem tonik i
na to krem - własnie jaki ??
potem baza / kamuflarz?
na to podkład?
potem sypki puder jaki?
baza pod cienie do brwi?
na koniec fix spray??
jest mnóstwo kosmetyków z tej firmy a ja nie wiem co wybrać- mieszkam we francji i mam dostęp do tych kosmetyków ale zanim je kupię chciałabym wiedzieć co potzebuję
moja cera jest mieszana - w strefie T rodzkę się świece a w innych miejscach skóra jest sucha - gdy po kąpieli nie wysmaruję się kremem czuje sciaganie.
nie mam jakiś wielkich przebrawien - jedynie troszkę popękane naczynka.
skórę teraz mam opaloną i przed śłubem też zamierzam iść parę razy do solarium.
co radzicie dziewczyny - jakimi kosmetykami / co jest mi potrzebne do zrobienia profesjoanlnego makijażu???
z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi
Pzdr
sol26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:56   #829
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Mam pytanie o bazę Kryolan w srebrnym opakowaniu z pompką. Czy ona jest na bazie silikonów? Jakie ma właściwości? Gdzieś wyczytałam, że jest biała (???)
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 19:20   #830
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Mam pytanie o bazę Kryolan w srebrnym opakowaniu z pompką. Czy ona jest na bazie silikonów? Jakie ma właściwości? Gdzieś wyczytałam, że jest biała (???)
Czy chodzi Ci o Ultra-Under Base?
Działa jak krem nawilżający - jest świetna pod ultrafoundation. Ma filtr SPF 20 (o ile dobrze pamiętam). Faktycznie jest biała, ale to tak jak krem - wchłania się i 'znika'. Samodzielnie stosowana jest zbyt uboga/lekka, jesli chodzi o codzienną pielegnację - jest to jakby "krem nawilżający tylko pod makijaż".
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:50   #831
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Amanda wielkie dzięki Właśnie o tę bazę mi chodziło Podobno jest świetna. No to chyba mam kolejną rzecz do zakupienia. Ehhh...
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:07   #832
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Amanda wielkie dzięki Właśnie o tę bazę mi chodziło Podobno jest świetna. No to chyba mam kolejną rzecz do zakupienia. Ehhh...
Bardzo ją sobie chwalę - naprawdę jest świetna
Odkąd ją mam, nie zastanawiam się "czy tej cerze pasuje taki krem, a może dać inny, a taki do suchej, a tamten do mieszanej", itp, itd... Nakładam zawsze UUB i wszystko - jak dotąd - działa jak w zegarku.
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:37   #833
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

I o to mi właśnie chodziło A tą bazę nakładasz tylko pod Ultrafoundation? Czy nadaje się pod różne podkłady? Ja mam ultrafoundation te w kapselkach w metalowej puszce, ale raczej okazyjnie z nich korzystam. Nie na wszystkich rodzajach cer się sprawdzają
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:51   #834
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

A pod kamuflaż nakładacie tą bazę?
__________________
PF
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:25   #835
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
A tą bazę nakładasz tylko pod Ultrafoundation? Czy nadaje się pod różne podkłady?
Nakładam ją praktycznie pod każdy podkład (próbowałam i pod profesjonalne, i pod drogeryjne, pod kamuflaże też) - odpukać, jeszcze mnie nie zawiodła, makijaż wychodził bez niespodzianek
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:17   #836
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dzięki za pomoc
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 06:51   #837
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Bardzo ją sobie chwalę - naprawdę jest świetna
Odkąd ją mam, nie zastanawiam się "czy tej cerze pasuje taki krem, a może dać inny, a taki do suchej, a tamten do mieszanej", itp, itd... Nakładam zawsze UUB i wszystko - jak dotąd - działa jak w zegarku.
dobrze sie zapowiada

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
I o to mi właśnie chodziło A tą bazę nakładasz tylko pod Ultrafoundation? Czy nadaje się pod różne podkłady? Ja mam ultrafoundation te w kapselkach w metalowej puszce, ale raczej okazyjnie z nich korzystam. Nie na wszystkich rodzajach cer się sprawdzają
a czy przy tlustej cerze podklad nie zjezdza z ta baza?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:24   #838
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
a czy przy tlustej cerze podklad nie zjezdza z ta baza?
Nie. Ta baza wchłania się całkowicie, nie pozostawia (jak silikonowa) żadnej warstewki na skórze - to, jak pisałam wczesniej, coś jak beztłuszczowa emulsja nawilżająca (ale również nie matuje dodatkowo skóry).
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:01   #839
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Nie. Ta baza wchłania się całkowicie, nie pozostawia (jak silikonowa) żadnej warstewki na skórze - to, jak pisałam wczesniej, coś jak beztłuszczowa emulsja nawilżająca (ale również nie matuje dodatkowo skóry).
dzieki za odpowiedz
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:32   #840
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Ja mam dużą prośbę do posiadaczek/y tych korektorów http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...3-Korektor.htm

Proszę napiszcie jaką one mają datę przydatności? Tzn. ile po otwarciu można je trzymać
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.