Atrederm - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 14:16   #1741
ansunamun
Przyczajenie
 
Avatar ansunamun
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, dorwałam Atrederm
Doradźcie mi, w co jeszcze należałoby się zaopatrzyć według Was, bo od jutra zaczynam. Jakie kremy, olejki, filtr polecacie?
ansunamun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:11   #1742
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

no więc od wczoraj do atredermu dołączyłam tonik aspirynowy. dzisiaj było ładne łuszczenie, jedynie pod oczami lekkie podrażnienie, poza tym ok.Może w końcu zejdzie ze mnie ta przebarwiona skóra. Poniewaz moja skóra znosi wiele i nie ma duzej reakcji (przebarwienia nadal są) zastanawia, się czy nie dołączyć jeszcze jakiegoś innego preparatu na przebarwiena (ACNE DERM czy cos takiego). Jak myslicie, wytrzyma to skóra?
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:50   #1743
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ansunamun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dorwałam Atrederm
Doradźcie mi, w co jeszcze należałoby się zaopatrzyć według Was, bo od jutra zaczynam. Jakie kremy, olejki, filtr polecacie?
dobrze nawilżający krem na noc(ja używałam mieszankę emolium, maści z wit A i żelu hialuronowego), peeling enzymatyczny, oliwka do "ścierania" skórek i filtr. no coż, wszystko trzeba sobie dobrać indywidualnie
Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
no więc od wczoraj do atredermu dołączyłam tonik aspirynowy. dzisiaj było ładne łuszczenie, jedynie pod oczami lekkie podrażnienie, poza tym ok.Może w końcu zejdzie ze mnie ta przebarwiona skóra. Poniewaz moja skóra znosi wiele i nie ma duzej reakcji (przebarwienia nadal są) zastanawia, się czy nie dołączyć jeszcze jakiegoś innego preparatu na przebarwiena (ACNE DERM czy cos takiego). Jak myslicie, wytrzyma to skóra?
myślę, że atre i tonik aspirynowy wystarczy. a co do przebarwień to kupiłam sobie ostatnio pharmaceris W abucin-maxima. ma dobre recenzje na kwc
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:14   #1744
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
dobrze nawilżający krem na noc(ja używałam mieszankę emolium, maści z wit A i żelu hialuronowego), peeling enzymatyczny, oliwka do "ścierania" skórek i filtr. no coż, wszystko trzeba sobie dobrać indywidualnie

myślę, że atre i tonik aspirynowy wystarczy. a co do przebarwień to kupiłam sobie ostatnio pharmaceris W abucin-maxima. ma dobre recenzje na kwc
Mam pytanie: czy pisząc o maści z wit. A masz na myśli taka najzwyklejszą maść, która kosztuje jakieś 2-3 zł ? bo nie wiem czy taka nie mogłaby zapchać bo jest dość tłusta.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:02   #1745
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ansunamun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dorwałam Atrederm
Doradźcie mi, w co jeszcze należałoby się zaopatrzyć według Was, bo od jutra zaczynam. Jakie kremy, olejki, filtr polecacie?
Ja od siebie mogę polecić: physiogel krem lub physiogel face ceram (ten jest nawet lepszy bo ładnie się wchłania na mojej tłustej cerze a tamten pozostawia delikatny film na skórze). A filtruje się emulsją avene spf 50- cudeńko, bo przy okazji świetnie pielęgnuje i łagodzi ewentualne podrażnienia i nie szczypie przy nakładaniu. Na ewentualne podrażnienie bioderma cicabio krem, lub z la roche cicaplast- oba przyspieszają regenerację naskórka. Cicaplast wypróbowałam ostatnio bo podbieram babci ale piecze przez chwilę po nałożeniu, za to rano buzia jest uspokojona, i jest tłustawy niestety, więc wolę biodermę.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:12   #1746
ansunamun
Przyczajenie
 
Avatar ansunamun
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Atrederm

Dzięki za porady.
Mam gdzieś w szufladzie Glyco A. Jak uważacie, w jaki sposób włączyć to do kuracji Atredermem?
I co myślicie o olejku Hauschka? Warto kupić?
ansunamun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:31   #1747
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy pisząc o maści z wit. A masz na myśli taka najzwyklejszą maść, która kosztuje jakieś 2-3 zł ? bo nie wiem czy taka nie mogłaby zapchać bo jest dość tłusta.
tak, dokładnie ta. powiem tak, mnie trochę rzeczy zapycha ale akurat w tym przypadku było ok. moja mieszanka czyli emolium +ta maść + żel hialuronowy to był mega tłuścioch ale bardzo ładnie mi zregenerował twarz po atre i nic nie wyskakiwało.

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2010-11-12 o 15:33
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 14:47   #1748
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ansunamun Pokaż wiadomość
Dzięki za porady.
Mam gdzieś w szufladzie Glyco A. Jak uważacie, w jaki sposób włączyć to do kuracji Atredermem?
I co myślicie o olejku Hauschka? Warto kupić?
O olejku nie słyszałam, więc w tej kwestii nie pomogę. A co do glyco i atre, to zobacz jak buzia będzie reagować na atre. Jak nie bedzie podrażnień (lub będą małe) albo za słabo będziesz się łuszczyć to można na początek wypróbować noc z glyco a i kolejne dwie albo jedną z atre. I stopniowo zwiększać częstotliwość (np dwie noce z glyco i dwie z atre).
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 06:31   #1749
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

wracam na wątek jak bumerang.a więc zaczęłam stosowac atrederm częściej, codziennie, na wilgotna skórę. Na początku było lekkie łuszczenie. Ale pojawiło sie podrażnienie pod oczami, chociaz tam stosowałam nadal 2-3 razy w tygodniu. Od tego czasu wogóle nie smaruje sie pod oczami. A na przebarwieniach (policzki) dołożyłam tonik aspirynowy i atrederm, oczy omijam. A właśnie wokół oczu mam mega podrażnienie. Smarowane miesjca - nic, zero łuszczenia it. a wokół oczu masakra- wyglądam jak miś koala. Zaczełam nawte przed aplikacją smarowas okolice oczu grubo kremem aby nie zachaczyć tych miejsc.a podrażnienie jest? Miał ktoś tak?
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:38   #1750
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

Zależy jaki krem uzywasz pod te oczy. Jesli jest to nawilżający i tym bardziej beztłuszczowy to moze on dzialać troche jak nakładanie atre na mokrą skóre i wtedy pomimo ze omijasz oczy to jednak atre sobie intensywniej migruje i wręcz jego działanie wokol oczu jest mocniejsze. Więc by sie przydało coś tłustego raczej, zeby Atre sie nie przebijało przez krem. A jeśli to nie to, to juz sama nie wiem, czasem poprostu tak bywa ze Atre sie jakoś dostaje w okolice w które się nawet nie nakładało. Tak samo miałam z Differinem jak zaczełam stosować. Na całej buzi skóra ok a w okolicach oczu i na powiekach skora maxymalnie przesuszowa i wręcz spuchnięta. Jedyna rada to uzywac rzadziej i czekać az się w koncu przyzwyczai.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:21   #1751
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

pod oczy używam ava mustella, może to jest przyczyna. narazie nic innego nie mam.
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 14:54   #1752
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Atrederm

A ja mam pytanie czysto organizacyjne gdyż wczoraj po raz kolejny przeczytałam ulotkę...

Jak to jest z tym używaniem po 30 dniach od otwarcia?? Czy rzeczywiście wyrzucacie Atrederm po 30 dniach od otwarcia?? bo mi została połowa buteleczki i szczerze przyznam, że troche mi szkoda wyrzucać a 30 dni to chyba mi już minęło.. Teraz znów problem z receptą itd itd... Ktoś ma na to jakieś pomysły??
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 13:14   #1753
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Witaj Kasmi myślę, że żadna atredermowiczka nie wyrzuca atre po 30 dniach, a co do ulotki to zauwazyłyście jak często należy stosować atre ? cytat z ulotki "Lek stosuje się zwykle raz do dwóch razy na dobę, smarując cienką warstwą roztworu zmienioną chorobowo skórę. W przypadku skóry wrażliwej lek należy stosować raz na dobę lub co drugi dzień, na noc." na prawde nie wiem kto pisał tą ulotkę, ale myslę, że pewnie 95 % osób nie mogłoby z taką częstotliwością się smarować, więc i atre stosujemy obserwując reakcję twarzy i nie wyrzucamy po 30 dniach.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:11   #1754
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witaj Kasmi myślę, że żadna atredermowiczka nie wyrzuca atre po 30 dniach, a co do ulotki to zauwazyłyście jak często należy stosować atre ? cytat z ulotki "Lek stosuje się zwykle raz do dwóch razy na dobę, smarując cienką warstwą roztworu zmienioną chorobowo skórę. W przypadku skóry wrażliwej lek należy stosować raz na dobę lub co drugi dzień, na noc." na prawde nie wiem kto pisał tą ulotkę, ale myslę, że pewnie 95 % osób nie mogłoby z taką częstotliwością się smarować, więc i atre stosujemy obserwując reakcję twarzy i nie wyrzucamy po 30 dniach.
Dzięki za odpowiedź tak myślałam, że z tymi 30 dniami to coś nie gra.. w takim razie zdąże spokojnie wyleczyć trądzik a przy okazji może uda mi sie podrasować okolice oczu

jeszcze raz dzięki
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:57   #1755
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

można też zawsze trzymac Atre w lodówce zeby było bezpieczniej.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 22:13   #1756
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

albo przelewać do małej buteleczki, żeby do dużej butelki nie dostawało się za każdym razem powietrze
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 20:50   #1757
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

A ja mam wysyp na brodzie takich małych wrednych krostek i na policzkach dużych wypełnionych krwią, oj coraz bardziej brakuje mi motywacji do stosowania atredermu, bo i pozytywnych zmian nie widze ;/
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 07:37   #1758
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: Atrederm

nie poddawaj się ja już drugi raz przechodze kuracje bo przerwałam na 3 miesiące na wakacje, i znów wszystko od nowa, tzn nie do końca bo wcześniej na czoło uzywałam,teraz na policzki, ale wysyp był długo, i burak cały czas, i już mi chłopak mówił żebym to odstawiła bo wyglądam masakrycznie, ale wiem że trzeba czasu dać atre po 2 miesiącach się zaczyna uspokajać sporadyczny syfek, buraczek jest ale trudno, idzie w dobrą stronę trzeba być cierpliwym i przetrwać to najgorsze dla późniejszych efektów mam nadzieje hehe dokończę tą buteleczke bo już mi nie dużo zostało pewnie na miesiąc dwa.. i wtedy zobaczymy
__________________
uśmiechnij się!
desse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:54   #1759
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

No dokładnie. Ja już też jestem po strasznym wysypie. Ale niestety trwał 2,5 miesiąca. Teraz od miesiąca jest dobrze i można powiedzieć ze jest coraz lepiej. Czerwone plany bardzo pomału, ale bledną. Myśle ze za 3 miesiące powinno być już całkiem dobrze. I mam nadzieje ze nie bede musiala uzywac nawet korektora tylko jedynie puder do wyrównania kolorytu.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 23:11   #1760
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

któraś z Was pisała, że przebarwienia bledną i blizny łądnie się wyrównują. jak sprawa wygląda teraz?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 14:04   #1761
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
któraś z Was pisała, że przebarwienia bledną i blizny łądnie się wyrównują. jak sprawa wygląda teraz?
Możliwe, że to byłam ja I jest coraz lepiej z każdym dniem Atre używam od początku września 2009.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:09   #1762
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Witajcie czy któraś z was stosuje często atre tzn. np. 2-3 razy dziennie przez kilka dni ? ( taka namiastka metody Kligmana jeśli źle napisałam to przepraszam ) ? bo ja mam zamiar tak 2 dni pod rząd zrobić, ale atre już tak wspaniale na mnie nie działa bo się prawie nie łuszcze przedtem skóra schodziła ładnymi płatami a teraz takie "wiórki", które trudno ukryć pod makijażem .
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:24   #1763
Emmit Remus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm

Witam po długiej przerwie,
Opiszę wszystko w skrócie.
Przed kuracją twarz miałem pokrytą zaskórnikami niemal w całości szczególnie czoło gdzie to chyba zapchany był każdy por... 3 miesiące używania atre i co?
Cud, twarz kompletnie gładka. 2 pierwsze miesiące to ciągły wysyp stopniowo coraz mniejszy w od 2 tygodni praktycznie nic nowego się nie wykluwa (bardzo sporadycznie coś wyskoczy co absolutnie nie jest żadnym problemem)
Teraz mam pytanie, powoli zmierzam do końca kuracji (jeszcze 4 tygodnie) i bardzo się boję powrotu stanu rzeczy sprzed leczenia. W zasadzie to mógłbym stosować atre nadal, ale z drugiej strony jestem strasznie zmęczony tym łuszczeniem twarzy. Każdy weekend planuje tak, aby się złuszczyć.
Więc jeśli po zakończeniu kuracji mam stan jaki mnie zadowala to co poradzicie, aby problem nie wrócił. Przypominam że jedyną przeszkodą w dalszym używanie jest to ciagłe łuszczenie i podrażnienie. Może jakiś inny retinoid.
Musze wam powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem bez tego cholerstwa które męczyło mnie tyle lat, co chwile mnie teraz jakieś dziewczyny podrywają
Emmit Remus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 00:30   #1764
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witajcie czy któraś z was stosuje często atre tzn. np. 2-3 razy dziennie przez kilka dni ? ( taka namiastka metody Kligmana jeśli źle napisałam to przepraszam ) ? bo ja mam zamiar tak 2 dni pod rząd zrobić, ale atre już tak wspaniale na mnie nie działa bo się prawie nie łuszcze przedtem skóra schodziła ładnymi płatami a teraz takie "wiórki", które trudno ukryć pod makijażem .
kurcze, to mnie od zawsze tylko wiórki odstające się łuszczą, buu, i to przez ponad tydzień się z nimi męczę zanim zlecą, wrrr.
Peelingi, nawilżanie, natłuszczanie NIC nie pomaga, czy ktoś wypróbował jakiś cudowny sposób na szybkie złażenie skórek?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 02:15   #1765
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
kurcze, to mnie od zawsze tylko wiórki odstające się łuszczą, buu, i to przez ponad tydzień się z nimi męczę zanim zlecą, wrrr.
Peelingi, nawilżanie, natłuszczanie NIC nie pomaga, czy ktoś wypróbował jakiś cudowny sposób na szybkie złażenie skórek?
Mozna - zmienic killera na kwas migdalowy
a na powaznie - oprocz delikatnego rolowania przy uzyciu olejkow, czy masel - nie znam innego sposobu...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 15:24   #1766
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witajcie czy któraś z was stosuje często atre tzn. np. 2-3 razy dziennie przez kilka dni ? ( taka namiastka metody Kligmana jeśli źle napisałam to przepraszam ) ? bo ja mam zamiar tak 2 dni pod rząd zrobić, ale atre już tak wspaniale na mnie nie działa bo się prawie nie łuszcze przedtem skóra schodziła ładnymi płatami a teraz takie "wiórki", które trudno ukryć pod makijażem .
ja tak robiłam. 2-3 dni z rzędu 2-3 razy dziennie smarowałam. efekt? mniej łuszczenia ale skóra była szorstka jak papier ścierny przez około tydzień. po tym wyszła skóra bardzo fajnie wygładzona. uwielbiam tą metodę. parę intensywnych dni i jest super efekt. przynajmniej u mnie


Emmit, może wystarczy stosowanie weekendowe na utrzymanie tego stanu
super że atre Ci pomogło dajesz nam nadzieję stosowałeś codziennie?

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2010-11-23 o 15:28
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:13   #1767
Emmit Remus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm

Przez pierwsze 1,5 miesiąca nakładałem kiedy tylko skóra nie była podrażniona tzn. kiedy przy nakładaniu nie czułem bardzo silnego pieczenia co w praktyce wchodziło co 2 dni czasem co 3. Później zaczęły się studia i wiadomo nie chciałem chodzić ze schodzącą skórą po uczelni i w efekcie drugie 1,5 miecha stosowałem w środy i czwartki na całą noc. Skóra zaczynała się łuszczyć w piątek wieczorem, sobota to całkowite złuszczanie, w niedzielę burak w poniedziałek już można było wyjść do ludzi.
Toteż system weekendowy mam też już opanowany. Sęk w tym że każdy weekend mam spierdzielony i pomimo spektakularnych w moim przypadku rezultatów trochę już mnie to zmęczyło.
Już nie potrzebuje walczyć z zaskórnikami, bo atre poradził sobie celująco. Ja chcę zapobiec powstawaniu nowych, tego się boję najbardziej przy odstawieniu atre. Dlatego liczę na jakąś podpowiedzieć z waszej strony, nigdy nie miałem kontaktu z innym retinoidem, może są jakieś mniej drażniące które pomagają w utrzymaniu dobrego stanu cery...
Pozdrawiam
Emmit Remus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 06:01   #1768
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: Atrederm

jeśli zostało Ci jeszcze arte to może spróbuj metody którą niektóre osoby stosują, że nakładają atre czekają jakieś 15 min może więcej zależy od skóry, i zmywają, może Ty też nie będziesz się łuszczyć albo dużo mniej, jak zmyjesz atre to od razu grubą warstwe kremu i powinno być ok spróbuj sobie, poza tym dla utrzymania możesz stosować np co drugi tydzień (chyba ) bo ja tam znawcą nie jestem, tylko zwykłą stosowaczką atre właściwie jego miłośniczką, bo mi też już wszystko poschodziło, ale obiecałam sobie skończyć buteleczke więc weekendy jeszcze smaruje poza tym już nie łuszczę się aż tak troszeczke tylko na brodzie najważniejsze że nic nie wyskakuje <jupi>
pozdrawiam wszystkich atre-miłośników
__________________
uśmiechnij się!
desse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:54   #1769
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Witajcie, mam pytanie czy ktoś z was stosował Salicylol 5% albo Saliderm-Gel ? Moje pytanie są bardzo głupie, ale nie mam wystarczające wiedzy, a wiem że na tym forum są kompetentne osoby, które mogą pomóc I czy można je łączyć z atredermem ( tylko nie krzyczcie, że głupoty pisze ) ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 21:17   #1770
ASiKYoASiK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Atrederm

Jakich kremów uzywacie, by złagodzić skutki wysuszenia skóry?

Co myslicie o Kremie intensywnie nawilżającym SPF 20 z Iwostinu? Uzywał ktoś? Zapycha?
ASiKYoASiK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.