Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-26, 20:35   #661
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Nie wiem...facetem jesteś
Prostenal?
zgadłaś, jestem facetem

a to drugie: ciepło, ciepło, poczytaj dokładnie ten wątek i też zgadniesz
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 23:07   #662
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

jakie skutki uboczne może mieć dla facetów prostenal?
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 06:30   #663
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość
zgadłaś, jestem facetem

a to drugie: ciepło, ciepło, poczytaj dokładnie ten wątek i też zgadniesz
Czasem nie lubię zgadywanek...:P
Czytam czytam i dalej nie wiem...może źle czytam?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 09:34   #664
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

czytaj, czytaj, ten wątek ma na razie tylko 23 strony, gorzej mają na olejowym
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 16:24   #665
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Nie nie Biannie
Rok wstecz się zwyczajnie przejadałam i po wigilijnej kolacji czułam się troszkę jak słonik, zwłaszcza oddychając hihi Jakiś ucisk na płuca przy wdechu jakby.. czy co w ten deseń

ps. Mam nadzieję, że miło wam upływają tegoroczne święta

Indios, bardzo fajnie, że włoski 3mają się Ciebie lepiej niż ostatnimi czasy
A ja tez baaardzo dużo jadłam, ale mam błyskawiczną przemianę materii i mogę jeść prawie bez przerwy.Noo...może z kilkunastominutowymi przerwamiChociaż tyle dobrego, że nie tyję,ale chuda tez nie jestem.Tak 56kg.Nie zmienia to faktu,że mam liche włoskiW ogóle, to chciałabym się pochwalić,ale wiecie co? zawsze jak je pochwalę, że się poprawiły, to one znów marnieją.To w tkim razie powiem inaczej,żeby nie zapeszać:Ach, jakie one się ostatnio brzydkie zrobiły!W ogóle nie błyszczą i nie są puszyste i nie trzymają się główki nic a nic!to Sterko i wierzbownica, to są do niczegohe!he!

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość
zgadłaś, jestem facetem

a to drugie: ciepło, ciepło, poczytaj dokładnie ten wątek i też zgadniesz
A ja wiemZgadniesz na pewno

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2010-12-27 o 16:08
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 12:14   #666
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dorwałem Prosterbe (z www.*******), jednak nie jestem pewien, czy jest to zbliżone składem do Sterko

Co mamy napisane na pudełkach:

Sterko
...320 mg ekstraktu etanolowego gęstego z owoców palmy karłowatej...
...ekstrahent: etanol 96% (v/v)

Prosterbe
Palma Sabałowa owoc d.e. fit. 25% kwasów tłuszczowych (300 mg)


Z tych procentów to mi wychodzi, że Prosterbe jest cztery razy słabsze od Sterko. Może farmaceutka normajeane (o ile nas nadal czyta) wyjaśni te zawiłości procentowe


biannie, dostałaś wiadomość?

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2010-12-30 o 12:15
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:21   #667
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość
Dorwałem Prosterbe (z www.*******), jednak nie jestem pewien, czy jest to zbliżone składem do Sterko

Co mamy napisane na pudełkach:

Sterko
...320 mg ekstraktu etanolowego gęstego z owoców palmy karłowatej...
...ekstrahent: etanol 96% (v/v)

Prosterbe
Palma Sabałowa owoc d.e. fit. 25% kwasów tłuszczowych (300 mg)


Z tych procentów to mi wychodzi, że Prosterbe jest cztery razy słabsze od Sterko. Może farmaceutka normajeane (o ile nas nadal czyta) wyjaśni te zawiłości procentowe


biannie, dostałaś wiadomość?
dostałam dzięki wielkie neo!!teraz uciekam, bo muszę wyjść z domku,ale mam cichą nadzieję ,ze forum się troszkę ożywi po nowym roku.Trzymajcie się!
ciekawa jestem o co chodzi z tym składem.Przydałby się farmaceuta faktycznie
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 10:52   #668
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Witajcie drogie Wizażanki w Nowym 2011 Roku!

Życzę Wam pięknych włosków i spełnienia marzeń.

Kieruję to do wszystkich, które choć raz odezwały się na tym wątku (wg kolejności wpisów), a także tych które nas tylko czytają:

dobrarada, noseknosek, etha, kochaneczka, _Sarenka_, G12acka, dotka95, czarująca13, czarnusia, hashii, caskada, Glam Rock, MM-1968, Sylwia_9009, iwona200, abercrombie&fitch, patrag, Niunia56, natigt, Bejjka, KENZO, natkaa, ann1831, Domzdrowia, taszita, WweronikaWw, babicha, nalaseczka, Lady Guidette, sheyla, Magda_CK, karo : ), Stokrotka26112008, tan88, ona911, Monnaria, mastiff, sroczulla, phenomena, MARZENKA1407, IwOOOnek, xenia37, Amiria, Nanetka26, olutek97, martaOO78, AsiaW**, 19joanna86, Truskawkowa89, anulaO8, zabkania, Jandia, babi, mysiak, gosiaczek6, coffeee, Noc(nik), jaksy, WildOrchid, Bruja, maxx, mawlo, Revelyn, *moonlight eyes*, BlueRoses, Caramel Babe, agitek, holeksw, wibea, biannie, adelajda120, tyneczka, nuni, marbel44, sylvia_doll, partytura, Agnieszka3111, pytajka, Olencyjka, fetry, pyska24, Annaluka, iskralight, kasiek4112, normajeane, xcbvr, olka1232, Mini1991, xenia35, ane120, Indios Bravos, susse.
Jeśli krórąś pominąłem, to bardzo przepraszam, ale widzicie że jest was mnogo


Na koniec prośba do nowych czytelniczek, upewnijcie się z jakiego powodu macie problemy z włosami, bo tu jest mowa o tzw. łysieniu androgenowym, poczytajcie więc ten wątek (wszystkie za i przeciw)

i dopiero potem ewentualnie stosujcie opisywanie tu "metody".

No i piszcie, co nowego...


To będzie dobry rok

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2011-01-01 o 10:55
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:27   #669
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ja również witam wszystkich w Nowym Roku i oprócz szczęścia zdrowia i radości życzę mnóstwo nowych włosków!!!



Moj głowa wolnym kroczkiem a nawet bardzo wolnym kroczkiem się normalizuje tylko środek ciągle zieje prześwitem ale liczę, że i on wkrótce wróci do formy. No i najważniejsza sprawa. Wczoraj liczyłam lecące włosy podczas mycia.....liczyłam jak płyneły było ich około 30 a jeszcze nie dawno nie byłabym w stanie policzyć tyle ich leciało z wodą.....czyli poprawa jest ogromna a że mineły dopiero 3 miesiące od momentu kiedy się tu znalazłam to sukces ogromny.....bo włosy leciały i nie rosły 2-3 lata więc trzeba sporo czasu, żeby naprawić zło, które cebulkom DHT wyrządziło.

Trzymajcie się ciepło...u mnie dziś baaaardzo wietrznie...na morzu pewnie sztorm


.....tez wierzę, że to będzie dobry rok....
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2011-01-01 o 11:29
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 16:26   #670
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ja również życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, Obyśmy z dnia na dzień zauważali bujniejszą czuprynę. Moje włosy mniej wypadają ale to pewnie zasługa anty
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:18   #671
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Ja również witam wszystkich w Nowym Roku i oprócz szczęścia zdrowia i radości życzę mnóstwo nowych włosków!!!
Hehe, słodkie

Jestem za Dziękuję Wam za życzonka no i też życzę wszystkim ->

-> Szczęśliwego 2011r., a w nim duuuuuużo zdrówka, szczęśliwych zbiegów okoliczności,znacznego porostu i wiary we własne siły, bo to pomoże spełniać marzenia Sobie samej życzę tegoż samego, a co

ps. Asia ważne, że jest lepiej Jak mi powiedziała moja dr rodzinna na moje zmartwienie, że czekają mnie anty - a masz inne wyjście?
Ano nie. Ważne, że jakkolwiek można zrobić.. cokolwiek..
A nóż widelec po odstawieniu nie będzie wcale tak źle?
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 17:39   #672
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Hehe, słodkie

Jestem za Dziękuję Wam za życzonka no i też życzę wszystkim ->

-> Szczęśliwego 2011r., a w nim duuuuuużo zdrówka, szczęśliwych zbiegów okoliczności,znacznego porostu i wiary we własne siły, bo to pomoże spełniać marzenia Sobie samej życzę tegoż samego, a co

ps. Asia ważne, że jest lepiej Jak mi powiedziała moja dr rodzinna na moje zmartwienie, że czekają mnie anty - a masz inne wyjście?
Ano nie. Ważne, że jakkolwiek można zrobić.. cokolwiek..
A nóż widelec po odstawieniu nie będzie wcale tak źle?
Ja od wczoraj wróciłam do anty i nie będę ich odstawiać przez jakiś czas Tylko patrzeć jak czuprynka się bujniejsza zrobi.Jestem pełna nadzieji z nowym rokiem.Trzymam też kciuki za Was! obojętnie jaka metoda-ważne żeby była skuteczna !!!masz rację.Może nie bedzie tak tragicznie, po odstawieniu...Bądźmy dobrej myśli i niech włos będzie z Wami!!!!

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-01-01 o 17:41
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 10:29   #673
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Neo dziękuję śliczne za indywidualne życzenia! Miłe
Nawzajem wszystkiego dobrego w Nowym Roku nasz Rodzynku

Reszcie także życzę wszystkiego najlepszego! Żeby włosy rosły
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 10:17   #674
kasiek4112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Środek a chcę na południe...
Wiadomości: 54
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU dla wszystkich forumowiczek !!!

Oby ten Nowym Rok przyniósł same pozytywne zmiany i więcej włosków na głowie
Ps. A co do moich włosków to zmiana jeste tylko taka, że mniej wypadają na całości głowy (jedno mycie to ok 20 włosków) Ale to jedyny plus, bo na lini czoła cały czas się wykruszają . Z tygodnia na tydzień widzę jak jest ich mniej. Najgorsze jest to, że lakarze to bagatelizują - uznają, że to normalne Idę w piatek do ogólnego to może da mi skierowanie na badanie hormonów... no i zastanawiam sie nad powrotem do antykoncepcyjnych - bo przerwałam od kilku miesięcy - z tego co piszecie, wnisokuję, że może mi to pomóc.
Kurcze Nowy Rok powinien przynosić nadzieję na lepsze a u mnie dół na maksa...
kasiek4112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 11:45   #675
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Neo jestem pod wrażeniem!

Dzięki!

I Wszystkim piszącym tu Osobom życzę w Nowym Roku aby na Sylwestra 2011/2012 wkroczyły / li w następny rok w wersji "kudłacz"

I wszystkiego dobrego !
======================
ps. wkrótce nowe foty, pamiętajcie o biotynie!
mam już taki filc na głowie (wszystkie maluchy narastają coraz bardziej i zaczynam przypominać na czubku głowy polarowy kocyk )
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:24   #676
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

witam wszystkie walczące o każdy włos. Przechodze ogromny kryzys. W ciągu miesiąca wypadło mase włosów. jUŻ widać, przerzedzenia. A tyle walczyłam by włosy po ciąży odrosły. A tu taki obrót. Po raz pierwszy nie pomaga diane. Do tej pory jak je brałam włosy trzymały sie głowy. A teraz jakby przestała działać.Nie wiem co mogło spowodować takie wypadanie. Mam dość, jestem załamana, zyc mi sie nie chce.. Nowy rok był koszmarem, nie moge jesc spac. nie mam pomysłu co robic. Wyniki raczej ok. w sierpniu miałam lekką anemię ale leczyłam sie i już jest od dawna ok. tarczyca, jajniki wporządku.Moja kuracja to od miesiąca:
-vitapil
biotyna
pokrzywa
wierzbowic od 3 dni
loxon 5%(po nim nsiliło sie wypadanie) ale wczesniej pomógł wię dalej stosuje.

doradzcie cos, dziewczyny
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:54   #677
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
witam wszystkie walczące o każdy włos. Przechodze ogromny kryzys. W ciągu miesiąca wypadło mase włosów. jUŻ widać, przerzedzenia. A tyle walczyłam by włosy po ciąży odrosły. A tu taki obrót. Po raz pierwszy nie pomaga diane. Do tej pory jak je brałam włosy trzymały sie głowy. A teraz jakby przestała działać.Nie wiem co mogło spowodować takie wypadanie. Mam dość, jestem załamana, zyc mi sie nie chce.. Nowy rok był koszmarem, nie moge jesc spac. nie mam pomysłu co robic. Wyniki raczej ok. w sierpniu miałam lekką anemię ale leczyłam sie i już jest od dawna ok. tarczyca, jajniki wporządku.Moja kuracja to od miesiąca:
-vitapil
biotyna
pokrzywa
wierzbowic od 3 dni
loxon 5%(po nim nsiliło sie wypadanie) ale wczesniej pomógł wię dalej stosuje.

doradzcie cos, dziewczyny
Spokojnie, kochana, daj troszkę czasu Loxonowi, Dianie, Wierzbownicy, Vitapilowi(pamięaj ,zeby łykać ten z biotyną).U mnie też ostatnio kiepsko.Włączyłam Dianę i mam nadzieję,że pomoże.Po dwóch miesiącach kuracji prostenalem i sterko efektów nie było, stąd moja decyzja o powrocie do anty.Wiem,że za krótko stosowałam metodę dobrejrady i troszkę żałuję, ale nie mogłam już dłużej czekać.Zrobiły mi się ogrone zakola i czoło uwydatnione.Przykre to, ale próbujmy dalej , bo nie ma wyjścia.A może poproś gina o inne anty?tym razem nie o Dianę.A.. i jeszcze zastanewiam się czy można brać anty i sterko jednocześnie.Czy to nie jest przesada dla organizmu....
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:22   #678
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
Moja kuracja to od miesiąca:
-vitapil
biotyna
pokrzywa
wierzbowic od 3 dni
loxon 5%(po nim nsiliło sie wypadanie) ale wczesniej pomógł wię dalej stosuje.
Xsenia, mam nadzieję, że Vitapil to zwykły? Bo jeśli brałabyś ten z biotyną i biotynę osobno to była by wg mnie DUŻA przesada. Jeśli kupujesz osobno oba specyfiki to ok i może po skończeniu posiadanych tableteczek kup sobie po prostu ten Vitapil, który ma już w sobie biotynę? Jest jej jak już wspominaliśmy w poprzednich postach 600% dziennej dawki więc nawet głodny biotyny organizm będzie happy Pamiętaj też, że te szampony, które często dobrze nawilżają suchawe włosy jednocześnie je obciążają i włosy szybciej lecą przez to To taka moja priv obserwacja Biannie ma rację, że co za dużo to nie zdrowo. Niestety Biannie nie mam pojęcia czy łączenie anty i Streko to nie byłaby właśnie przesadą, sama zadawałabym sobie identyczne pytanie o czym pewnie wiesz Zapytać o to lekarza to pewnie większość z nas wie co by u swego usłyszała.. Zresztą cokolwiek by to nie było to pewnie byłoby powiedziane na podstawie podejścia do mieszania leków, a nie obserwacji, więc..
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:54   #679
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Xsenia, mam nadzieję, że Vitapil to zwykły? Bo jeśli brałabyś ten z biotyną i biotynę osobno to była by wg mnie DUŻA przesada. Jeśli kupujesz osobno oba specyfiki to ok i może po skończeniu posiadanych tableteczek kup sobie po prostu ten Vitapil, który ma już w sobie biotynę? Jest jej jak już wspominaliśmy w poprzednich postach 600% dziennej dawki więc nawet głodny biotyny organizm będzie happy Pamiętaj też, że te szampony, które często dobrze nawilżają suchawe włosy jednocześnie je obciążają i włosy szybciej lecą przez to To taka moja priv obserwacja Biannie ma rację, że co za dużo to nie zdrowo. Niestety Biannie nie mam pojęcia czy łączenie anty i Streko to nie byłaby właśnie przesadą, sama zadawałabym sobie identyczne pytanie o czym pewnie wiesz Zapytać o to lekarza to pewnie większość z nas wie co by u swego usłyszała.. Zresztą cokolwiek by to nie było to pewnie byłoby powiedziane na podstawie podejścia do mieszania leków, a nie obserwacji, więc..
no...faktycznie trudno się ustosunkowaćniby to tylko zioła......,ale anty+sterko+wierzbonek+Vi tapil+zielona herba+magnez...nie wiem z czego zrezygnować a z drugiej strony desperacja popycha do tego, by wszystko stosowaćA Ty zaczęłaś już swoje hormonki?są jakieś efekty po naszych pozostałych "forumowych"wspomagaczach ?

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-01-03 o 20:56
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 11:01   #680
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

neo dzieki za zyczenia(widzialam siebie na twojej liscie) wzajemnie...
nie mam problemu w wypadaniem ale podczytuje was regularnie niemalze codziennie co prawda jestem z innych watkow ale tez dotycza wlosow
trzymam kciuki za wszystkie tu osoby walczace z wypadaniem wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 11:58   #681
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Neo- dziękuję za umieszczenie mnie na liście
Bardzo mi miło z tego powodu
Tobie też wszystkiego, wszystkiego najlepsiejszego!!!
Jak i Wam wszystkim

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
Spokojnie, kochana, daj troszkę czasu Loxonowi, Dianie, Wierzbownicy, Vitapilowi(pamięaj ,zeby łykać ten z biotyną).U mnie też ostatnio kiepsko.Włączyłam Dianę i mam nadzieję,że pomoże.Po dwóch miesiącach kuracji prostenalem i sterko efektów nie było, stąd moja decyzja o powrocie do anty.Wiem,że za krótko stosowałam metodę dobrejrady i troszkę żałuję, ale nie mogłam już dłużej czekać.Zrobiły mi się ogrone zakola i czoło uwydatnione.Przykre to, ale próbujmy dalej , bo nie ma wyjścia.A może poproś gina o inne anty?tym razem nie o Dianę.A.. i jeszcze zastanewiam się czy można brać anty i sterko jednocześnie.Czy to nie jest przesada dla organizmu....
Dokładnie...te środki muszą zadziałać...wiem, że jak problem jest duży to każdy kolejny dzień bez efektów jest dołujący
Ale niestety nic innego nie pozostaje niż czekać...

Co do tych tabletek- nie pozwól aby lekarz strzelał z antykonceptami
Niestety jesto to podejście większości ginekologów.
Zrób dokąłdne badania, skonsultuj je z najbliższym ginekologiem-endokrynologiem.
To powinno pomóc

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Xsenia, mam nadzieję, że Vitapil to zwykły? Bo jeśli brałabyś ten z biotyną i biotynę osobno to była by wg mnie DUŻA przesada. Jeśli kupujesz osobno oba specyfiki to ok i może po skończeniu posiadanych tableteczek kup sobie po prostu ten Vitapil, który ma już w sobie biotynę? Jest jej jak już wspominaliśmy w poprzednich postach 600% dziennej dawki więc nawet głodny biotyny organizm będzie happy Pamiętaj też, że te szampony, które często dobrze nawilżają suchawe włosy jednocześnie je obciążają i włosy szybciej lecą przez to To taka moja priv obserwacja Biannie ma rację, że co za dużo to nie zdrowo. Niestety Biannie nie mam pojęcia czy łączenie anty i Streko to nie byłaby właśnie przesadą, sama zadawałabym sobie identyczne pytanie o czym pewnie wiesz Zapytać o to lekarza to pewnie większość z nas wie co by u swego usłyszała.. Zresztą cokolwiek by to nie było to pewnie byłoby powiedziane na podstawie podejścia do mieszania leków, a nie obserwacji, więc..
Mieszanka moze być niezdrowa...nie wiem- musiałby na ten temat wypowiedzieć się lekarz.
Mówiłam- mój pozytywnie podszedł do tematu wierzbownicy...ale jeśli chodzi o ten leki to nie wiem co by powiedział
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:15   #682
kasiek4112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Środek a chcę na południe...
Wiadomości: 54
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dziewczyny, czy któraś z Was brała Femoden??? Byłam dzisiaj u gina, powiedziałam o problemach z włosami... przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Femoden - bo teraz nie brałam żadnych anty (wcześniej Nuvaring). Zastanawiam się czy one mogą mi jakoś pomóc na włoski...
kasiek4112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:52   #683
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

ja ze swojej strony moge polecic QLAIRE bralam juz rozne a w sumie biore tabsy anty 10lat juz
qlaira dziala podobnie ja diana troche kosmetycznie odkad ja biore nie przetluszczaja mi sie wlosy myje raz w tygodniu nie wypadaja moze 5 dziennie jakiejkolwiek krostki brak a cera zrobila mi sie tak sucha ze az skrzypi
ale wiadomo na kazdego dziala co innego jednak wiem od mojej zagranicznej gin ze to tabsy lekkie i o kosmetycznym dzialaniu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:01   #684
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
A Ty zaczęłaś już swoje hormonki?są jakieś efekty po naszych pozostałych "forumowych"wspomagaczach ?

Biannie
póki co z forumowych wspomagaczy został mi Vitapil, bo wczoraj wypiłam ostatnią Wierzbownicę Muszę się w sieci rozejrzeć by kupić ją taniej niż na miejscu A co do anty, to oczywiście tak jak podejrzewałam pani dr zapomniała o obiecanej wysyłce i nie mam recepty na Jeanine.. O telefonie zapominałam lub za późno było by dzwonić tam do szpitala, bo do około 13h siedzą tam zwykle..Ostatecznie odłożyłam to w czasie bo i tak 1 dzień łykania = się 1 dzień okresu i i tak by to już nic nie dało nim bym dostała pocztą co trzeba.. No i uznałam, że i tak dopiero w nowym roku pójdę do miejscowego ginekologa by mi wyjaśnił to, czego nie miał mi kto po wyjściu ze szpitala wytłumaczyć Więc pod koniec Stycznia prawdopodobnie zacznę anty brać. Więc u mnie bez zmian, na głowie też. Raz leci mniej raz więcej.. ogólnie to mam włosy sztywne i suche i taka jest prawda ;/ Ale czego się spodziewać po 1 m-cu herbatki i Vitapilu skoro ogólnie wiadomo, że min. łykania wszelkich witaminek itp. to 2m-ce czy 3..

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Co do tych tabletek- nie pozwól aby lekarz strzelał z antykonceptami
Niestety jesto to podejście większości ginekologów.
Zrób dokąłdne badania, skonsultuj je z najbliższym ginekologiem-endokrynologiem.
Masz rację Indios.. To najlepsze co można poradzić. Gorzej jak ktoś jak ja ma kawałek do takowych specjalistów i nie może wsiąść w samochód i po prostu jechać

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Mieszanka moze być niezdrowa...nie wiem- musiałby na ten temat wypowiedzieć się lekarz.
Mówiłam- mój pozytywnie podszedł do tematu wierzbownicy...ale jeśli chodzi o ten leki to nie wiem co by powiedział
Otóż to.. tyle nam zostaje.. domysły.. wiemy, że takie połączenia mogą nie być wskazane, ale nie bardzo mamy jak się upewnić co nam wolno i to jest właśnie przykre Tyle dobrego, że ja i tak poza Vitapilem i Wierzbownicą nic nie łykam.. i to raczej spokojnie mogę połączyć z anty.. Ale na początku musiałam odżałować, że nie popróbuję polecanych tutaj tabletek

Edytowane przez partytura
Czas edycji: 2011-01-04 o 15:05
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:01   #685
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Zakupiłam dziś wielką wierzbownicę
Przez szał przedświąteczny i przedsylwestrowy (który tak w ogóle skończył się ostrym przeziębieniem...no comments ) cały czas zapominałam, ze przecież mam do niej wrócić...
dziś jednak poelciałam do zielrskiego i kupiłam sporą jej torbę
Będę parzyć ok. 1 dziennie, raz na jakiś czas pokuszę się może o 2...
Mam nadzieję, że już nie będę miała problemów ze zgagą, jak poprzednim razem...

Partytura- co prawda to prawda...ja mam tak samo...u mnie gin po prostu koleguje się z jedną z najlepszych endokrynologów na dolnym śląsku i sam się konsultował...
Jak nie ma takiej możliwości- najlepiej trafić do takiego, jak napisałam...
Nieczęsto się neistety tacy zdarzają, wiem
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez Indios Bravos
Czas edycji: 2011-01-04 o 15:03
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:15   #686
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Zakupiłam dziś wielką wierzbownicę
(...)
Co do doktorów to już nic dodać nic ująć.. Najwyżej pogratulować Ci tego na jakiego trafiłaś

Napisz mi proszę co za wierzbo u Ciebie do dostania? U mnie wybór w zielarskim ŻADEN w sumie, dosłownie 2 rodzaje, skromna ilość i nieskromna cena... No i ta herbata ekspresowa co miałam zgagi mi nie powodowała, ale Ty kiedyś piłaś po 1 inną zapewne, po 2gie nie 1, a 2x na dzień więc licho wie jak ja bym się czuła po Twojej ilości i rodzaju herbatki
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:23   #687
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Najlepsze jest to, ze kupiłam z tej samej firmy, co wtedy...
Ale zmniejszę ilość, bo wydaje mi się, że to ona była przyczyną tej zgagi...

Moja ma 200g i jest firmy "Dary Natury" I niesamowicie kusi
Dziś przychodzę i piję od razu

Aha...cena- 10.80 za te 200 g
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:14   #688
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dzięki dziewczyny za te wszystkie życzenia
...a nawet całusy

Jesteście na liście tego wątku
... ale jak wolicie to ok., jesteście na mojej liście




Indios Bravos, też mam wierzbownicę "Dary Natury", op. 50 g
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:48   #689
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Co do doktorów to już nic dodać nic ująć.. Najwyżej pogratulować Ci tego na jakiego trafiłaś

Napisz mi proszę co za wierzbo u Ciebie do dostania? U mnie wybór w zielarskim ŻADEN w sumie, dosłownie 2 rodzaje, skromna ilość i nieskromna cena... No i ta herbata ekspresowa co miałam zgagi mi nie powodowała, ale Ty kiedyś piłaś po 1 inną zapewne, po 2gie nie 1, a 2x na dzień więc licho wie jak ja bym się czuła po Twojej ilości i rodzaju herbatki
hahe!he!ja też mam wierzbonka dary naturyKosztuje 3, 50.Bardzo tanio!wzięłam od razu wa pudełeczka. piję dwie dziennie od miesiącapyszna jest i nie mam zgagiA tak w ogóle, to cieszę się ,że jesteście!!!!!!!!!!!!!!ju ż się przestraszyłam,że nikt na forum nie wchodzi a w kupie siła, więc walczmy razem o sierść na główcehi!hi!mnie dziś głowa boli...nie wiem czy nie od Dianki.Może organizm się na nowo przyzwyczaja.żałuję,że odstawiałam.po pół roku- za szybko,ale dzięki Forum już wiemo Vitapillu też codziennie pamiętam.

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-01-04 o 16:55
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:02   #690
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Biannie ubawiłaś mnie z tą sierścią I masz rację, forum choć to tylko 'pare' literek na klawiaturze coś zawsze daje, nie czuje się człek tak odrealniony ze swoimi kłopocikami

A co do wierzbownicy z darów natury.. Fajnie macie, też mi się ona marzy

Indios serio fajną masz 'zielarnię' w pobliżu, bo z tego co spojrzałam, to na allegro nie ma ich wierzbownicy, za to inna 100g 6, 29zł, a do tego wysyłka... Ja u siebie za pudełeczko 25 sztuk zapłaciłam jeszcze parę groszy więcej, a tam przecie było 25 szt. po 2,5 gr...No i wydaje mi się, że moc tej ekspresówki odstaje pewnie od tej sypanki z darów natury.. Uroki małych miasteczek Szkoda, że nie można się teleportować na zakupy czasem hehe

Edytowane przez partytura
Czas edycji: 2011-01-04 o 17:07
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.