Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 18:53   #4201
ruda_magda
Przyczajenie
 
Avatar ruda_magda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cecilly Pokaż wiadomość
Witam,
Bardzo dziękuję za analizę!
Rzeczywiście zapomniałam dopisać koloru miodu i kurydzianego a przecież je uwielbiam i cięzko mi się rozstać na lato ze sweterkiem w tym kolorze! Co do żółci jako czystego koloru to na sobie ciężko mi go znieść jakby mnie przytłaczal tą jasnością i ostrością koloru.
Dziękuję również za komplement, nie jestem pewna na ile zasłużony...

Miałabym jeszcze jedną prośbę do Ciebie Ruda_Magdo i reszty forumowiczek. Z góry przepraszam wizażanki za zamieszczenie tego pytania tutaj.
Wiem,że istenieje wątek "Czy pasowałby mi ten kolor.."ale
czytajac go odniosłam wrażenie, że często nie jest brana pod uwagę ciepłota karnacji..

Od przeszło roku myślę o zmianie koloru włosów,moze nie tak diametralnej jak na zdjęciu, które zamieszcze ale tak ton jaśniej.
Zdjecie przedstawia Kristen Stewart, i chodzi mi o kolor TON JAŚNIEJSZy niz ma ona. Kolor blond głęboki miodowy z refleksami delikatnej miedzi..Chodzi mi o to by podkreslić zieleń oczu ale tak by zgrało sie z tonacją skóry..
Naprawdę od dawna się z tym noszę, robię takie metamorfozy w internecie ( polecam przy okazji taaz.com- fajne metamorfozy) ale nawet tak nie jest się zbytnio do siebie podobnym

Bardzo przepraszam za taki wywód i zamieszczenie tego tutaj, poprostu kolor ma byc zgodny ze skórą i oczami więc chyba tym co decyduje o tym ze jestem Jasną Wiosną...

Bedę dozgonnie wdzięczna za jakąs radę...
Witaj ponownie Mi się bardzo podoba Twój kolor włosów, ale pewnie jak każda kobieta potrzebujesz od czasu do czasu jakiejś zmiany. Dobrze będzie Tobie w miodowych, czy bursztynowych włosach z jasno miedzianymi refleksami. Na początek proponuję wybrać farbę bez amoniaku, tak by się przyzwyczaić do nowego koloru Czasami różnie bywa
Pozdrawiam ciepło!
ruda_magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:44   #4202
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cześć, Dziewczyny!
Czy możecie pomóc również i mnie? Opiszę wszystko w punktach jak widziałam w poprzednich postach :

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, od razu na brązowo, kolor opalenizny jest ciepły, taki właśnie złoto-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam oczy jasnoniebieskie, o ciemniejszej obwódce, a wokół źrenicy mam nieregularnych kształtów jasną obwódkę, biało-żółtawą. Oprawa oczu jasna, rzęsy i brwi mam jasnobrązowe, rzęsy jakby szarawe na końcach.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów, czasem po opalaniu widzę parę w okolicach oczu, ale szybko znikają.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam jasną, porcelanową cerę, bardzo bladą. Rumienię się (jak już ) na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
W dzieciństwie bardzo jasne, teraz mam ciemny blond i mają te przebłyski, nie są mysie/popielate. Ten odcień jest taki... ciepły.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta mam koralowe, takie bladoczerwone.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Trudno powiedzieć w czym mi źle, bo zaczęłam od kupowania ubrań w kolorach, które mi się podobają po prostu. Zauważyłam, że bardzo pasuje mi kolor bladoróżowy, bladoniebieski, bladozielony, jasnoszary, ale też czerwony (ale tu muszę zaznaczyć, że chodzi mi o kolor ciemnoczerwony, tylko takie ciuchy wybieram) i czarny - bardzo lubię ubrania w tych kolorach. Dziwnie natomiast wyglądam w żółtym, takim jaskrawożółtym - twarz wygląda jakby gorzej i w śnieżnobiałym też podobnie, pomimo to uparcie noszę ubrania w tym ostatnim
To chyba tyle... Jeśli nie napisałam wszystkiego, pytajcie, no i poza tym bardzo proszę o pomoc
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2011-08-03 o 12:49
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 18:18   #4203
Mietowa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 44
Wink analiza typu urody

Bardzo prosze o okreslenie mojego typu urody. wiem, ze taka analiza pozwala wlasciwie dobierac kolory ubrac,farby itd a sama nie potrafie tego okreslic)1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Bardzo powoli z tym, ze od razu na jasny braz a nigdy na czerwony. Odcien jest jakis raczej cieply,brzoskwiniowy ale nie ciemny.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
jasno zielone(chociaz sa tez w nich przeblyski szarosci czy niebieskiego)/Teczowki maja ciemniejsza obwodke. Kolor oczu jest intensywny ale na oku jest kilka brazowych plamek.Oprawa oczu bardzo ciemna(wlasciwie czarna) i zdecydowana

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
wlasciwie brak. moze pojedyncze ale sa szare

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera jest jasna,taka szarawa;/. rumienie sie na "czerwono"

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
jasny,złoty braz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
jasne,pastelowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Fatalnie wygladam w bieli,blekicie i raczej zle w czerni. Dobrze prezentuje sie w towarzystwie soczystych intensywnych barw,czerwieni,zieleni,po maranczy.
Mietowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:56   #4204
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

no więc tak:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
szybko, złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
ciemne, kolor ciepły brąz, mają czarną oprawkę i czarne 'kreski' tak jakby oprawa oczu ciemna, rzęsy czarne, brwi ciemny brąz, na zdjęciu są pomalowane brązową kredką, ale bliżej im do czarnego niz do brązu

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
złotawy, a rumienię się na czerwono, tzn. po w-fie jestem cała czerwona więc chyba na czerwono :P

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny, odcień raczej ciepły, ale ciemniejszy i trochę chłodniejszy niz na zdjeciu (sa farbowane), mają złotawo-brązowe przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta mam różowe, czy ciepłe czy zimne trudno powiedzieć

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię intensywne kolory, czerwień, zolc, lubie tez biel, zle wygladam w kolorach typu jasny morski np. i w pastelowych kolorach, wydaje mi sie ze lepiej mi w intensywnych, nasyconych kolorach. nie lubie tez brazowego, oliwkowego, bezowego i pochodnych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 046.jpg (80,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 049.jpg (84,7 KB, 20 załadowań)
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2011-08-03 o 20:04
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:49   #4205
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
no więc tak:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
szybko, złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
ciemne, kolor ciepły brąz, mają czarną oprawkę i czarne 'kreski' tak jakby oprawa oczu ciemna, rzęsy czarne, brwi ciemny brąz, na zdjęciu są pomalowane brązową kredką, ale bliżej im do czarnego niz do brązu

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
złotawy, a rumienię się na czerwono, tzn. po w-fie jestem cała czerwona więc chyba na czerwono :P

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny, odcień raczej ciepły, ale ciemniejszy i trochę chłodniejszy niz na zdjeciu (sa farbowane), mają złotawo-brązowe przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta mam różowe, czy ciepłe czy zimne trudno powiedzieć

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię intensywne kolory, czerwień, zolc, lubie tez biel, zle wygladam w kolorach typu jasny morski np. i w pastelowych kolorach, wydaje mi sie ze lepiej mi w intensywnych, nasyconych kolorach. nie lubie tez brazowego, oliwkowego, bezowego i pochodnych.


może deep autumn ? hmm...

a propo, piękny kolor włosów [jakiej używasz farby/szamponu kol.]?
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:43   #4206
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No to może i mi byście pomogły

1. Jak się opalasz
- bardzo ciężko. Bardzo jasna karnacja. Aby osiągnąć lekko brązowy odcień muszę opalać się powoli (wiele krótkich pobytów na słońcu)

2. Kolor oczu - brązowe bez plamek
3. Piegi - Na całym ciele od malutkich do większych. Wszystkie w kolorze ciemnobrązowym.

4. Cera - Bardzo jasna.

5. Naturalny kolor włosów- Bardzo ciemny brąz. Niektórzy twierdzą że czarne

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciężko mi określić. Na pewno nie są bladoróżowe, ale też nie czerwone.

7. Dobrze czuję sie w czerwieniach
Z góry dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 543.jpg (56,9 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez malamutka
Czas edycji: 2011-08-03 o 21:44
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 08:46   #4207
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.


1. Jak się opalasz
- łatwo, i na dosyć długo, na ładny brąz

2. Kolor oczu - piwne albo taki pastelowy brąz dużo osób mi mówi, że mam bardzo jednolity ciemny brąz, chyba bez plamek,

3. Piegi -
nie mam piegów

4. Cera - troszkę śniadawa, taka ciemniejsza, cos jak śródziemnomorska, ale jaśniejsza załączę na obrazku to określicie

5. Naturalny kolor włosów- ciemny blond, z przejaśnieniami jasnego blondu od słońca. Jak byłam mała to własnie mialam takie kręcone i jaśniutkie, jak aniołek

6. Kolor ust (naturalny oczywiście - różowawe

7. Dobrze czuję się w- beżach, brązach ciepłych kolorach ciepły szary też ujdzie chociaż nie przepadam bo jest nudny ale pasuje mi niestety ;< kocham czerń ale podobno bardzo blado wyglądam wtedy. Lubię też ostatnio kolor ciemny niebieski indygo czy jakoś tak, ale też podobno mi nie bardzo pasuje...

Bardzo proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 012.jpg (110,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0051.jpg (123,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com

Edytowane przez lusianna
Czas edycji: 2011-08-04 o 08:47
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 10:59   #4208
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
a propo, piękny kolor włosów [jakiej używasz farby/szamponu kol.]?
ten kolor to rozjaśnione włosy, pofarbowane jasnym blondem, sprane na rudo, pofarbowane kawowym brązem joanny i sprane mam juz dosyć duże odrosty i sama szukam farby w takim kolorze
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 12:53   #4209
jolkajolla
Raczkowanie
 
Avatar jolkajolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 276
Dot.: analiza typu urody

Jak dla mnie jesteś wymieszaną wiosną z latem
jolkajolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 17:00   #4210
Mietowa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 44
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

analiza typu urody
Bardzo prosze o okreslenie mojego typu urody. wiem, ze taka analiza pozwala wlasciwie dobierac kolory ubrac,farby itd a sama nie potrafie tego okreslic)1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Bardzo powoli z tym, ze od razu na jasny braz a nigdy na czerwony. Odcien jest jakis raczej cieply,brzoskwiniowy ale nie ciemny.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
jasno zielone(chociaz sa tez w nich przeblyski szarosci czy niebieskiego)/Teczowki maja ciemniejsza obwodke. Kolor oczu jest intensywny ale na oku jest kilka brazowych plamek.Oprawa oczu bardzo ciemna(wlasciwie czarna) i zdecydowana

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
wlasciwie brak. moze pojedyncze ale sa szare

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera jest jasna,taka szarawa;/. rumienie sie na "czerwono"

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
jasny,złoty braz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
jasne,pastelowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Fatalnie wygladam w bieli,blekicie i raczej zle w czerni. Dobrze prezentuje sie w towarzystwie soczystych intensywnych barw,czerwieni,zieleni,po maranczy.
Mietowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:39   #4211
pipi99
Raczkowanie
 
Avatar pipi99
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 97
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Także bardzo proszę o określenie mojego typu urody Zawsze mi się wydawało, że jest to zima/wiosna, ale jakoś sama sobie nie potrafię określić.


Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się powoli, (najwolniej na twarzy) ale nigdy na czerwono. Opalenizna jest brązowa i trzyma się długo.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy są niebiesko-zółte. Niebieski dominuje, dookoła żrenicy jest żółta obwódka. Oprawa oczu jest czarna i zdecydowana.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
bardzo mało piegów-ciężko je dostrzec ale są żółto-brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera jest jasna, kolorem wpada w róż. rumienie sie na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień?
Kolor włosów jest taki nijaki, popielaty ciemny blond/jasny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta są różowe, powiedziałabym, że nawet lekko fioletowe/sinawe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo dobrze mi w białym i fiolecie,w szarym, brazowym wyglądam nijako.
W załączniku zdjęcie, mam nadzieje ze wstawiłam prawidłowo Ta pani z obrazka to nie ja- mam identyczny kolor włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (18,4 KB, 26 załadowań)
pipi99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 09:37   #4212
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Shadii - wydajesz się wiosną, precyzyjnei ciezko okreslic
natalcia250 - prawdopodobnie jesień, precyzyjnei ciezko okreslic
malamutka - prawdopodobnie zima
lusianna - ciezko stwierdzic miedzy latem a wiosną
Mietowa6 - prawdopodobnie wiosna
pipi99 - prawdopodobnie lato
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2011-08-05 o 09:39
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:41   #4213
kalkanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam serdecznie i proszę o pomoc

1. opalam sie bardzo powoli, zatem ciężko i nie jest to kolor taki czerwony, skóra dość szybko brązowieje, choć na początku jest "raczek"


2. Kolor oczu- zielono-szare, przy źrenicach mają delikatne zabarwienie złotawe, tęczówki mają nieco ciemniejszą obwódkę, oprawa oczu jasna.


3. Piegi - złotawe ciepłe


4. cera - raczej wydaje mi sie ze brzoskwiniowa rumieńce czerwone i to mam wrażenie ze nie są jedynie policzki a cała twarz:P


5. naturalny kolor włosów - jako przedszkolak niemalże platynowe z czasem zmieniły mi się na "ciemny/średni blond", wydaje mi się ze mają w miarę ciepły odcień


6. Kolor ust - jasny pastelowy różowawy


7. chyba nie lubię siebie w zieleniach, i wolę bardziej jakieś spokojne kolory.
kalkanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 21:44   #4214
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

[QUOTE=gosiaska;28566236]Shadii - wydajesz się wiosną, precyzyjnei ciezko okreslic
(...)
/QUOTE]
Dziękuję aczkolwiek wydawało mi się, że lato... rzeczywiście trudno określić, poczytałam trochę o obu typach i mam trochę z jednego, trochę z drugiego
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2011-08-05 o 21:46
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 08:33   #4215
zarazka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
zarazka - prawdopodobnie jesień warm autumn
Dziękuję
zarazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 13:58   #4216
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dzięki, też tak myślałam, ale wolałam się upewnić, jednak nie mam pojęcia jakie kolory do mnie pasują, każdy mówi co innego, ale trudno
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 14:06   #4217
zuzannamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 39
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam, bardzo proszę o określenie mojego typu urody bo ja nie mam kompletnie żadnego pojęcia
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej szybko, na lekko brązowy kolor, opalenizna jest ciepła.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielone z ciemną obwódką, w środku jaśniejsza tęczówka. Kolor czysty bez plamek. Brwi i rzęsy są ciemne, ciemnobrązowe, widoczne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna, zimą porcelanowa, blada, wiosną i latem łapię opaleniznę i jest bardziej brzoskwiniowa, złotawa.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny brąz, ze złoto-brązowymi przebłyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta ciepłe, ciemno-różowe, dokładniej przybrudzony róż, wpadające w odcień koralowy czasami.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze jest mi w czerni, czerwieni, błękicie, turkusie, różu, fiolecie, żółci i bieli. Źle czuję się w brązach, zieleni i odcieniach nude.
zuzannamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:16   #4218
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Dosyć szybko na złotawo brązowo ( na czerwono nigdy)


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy szare ,brwi i rzęsy bardzo ciemne czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
ojj powiem tyle że jestem bardzo blada i mam jasną baardzo jasną cere. Rumienie się hmm mało i rzadko.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
jasne blond włosy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
hmm jakby taka przygaszona czerwień ,koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
wydaje mi się ,że dobrze mi w różu,fiolecie
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:02   #4219
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

zuzannamaria mnie się wydaje, że wiosna a ogólnie odcień skóry jest ciepły czy raczej blady?? bo napisałaś w taki sposób że dwojako można to zinterpretować

aliseja wg mnie jesteś zimą, tylko ten jasny blond włosy... hmm późna zima początek wiosny
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com

Edytowane przez lusianna
Czas edycji: 2011-08-07 o 12:06
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 14:46   #4220
zuzannamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 39
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

@lusianna, jeśli nie jestem opalona mam bladą, lekko różową skórę, jeśli złapię troszkę słońca to kolor jest brązowy, lekko złotawy więc raczej ciepły odcień skóry
zuzannamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 11:20   #4221
kalkanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hej hej a jaaaaaa
kalkanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:09   #4222
natrectwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej! Dziewczyny Proszę wypełnijcie mi krótką ankietę będę bardzo wdzięczna. Link poniżej

http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/ankieta/68481/ocena-oferty.html

Dziękuje z góry.
natrectwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 14:40   #4223
Kati9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

i jaaa.... Wydaje mi się, że jestem wiosną, ale nie jestem pewna
jeszcze raz wkleje moją wypowiedz

" 1. Opalam się bardzo szybko, gdy leże na słońcu skóra ma lekko różowy kolor, gdy skończę się opalać skóra robi się czerwonawa, kolor opalenizny zmienia się po 2-3 dniach na ciepły, lekki brąz.
2.Kolor moich oczu jest ciepły. Tęczówki maja ciemno zieloną obwódkę, żrenice otoczone są obwódka koloru zgniło zielonego która ma kształt kwiatuszka, od którego rozchodza się liczne smugi tego samego koloru. Srodek tęczówki jest jasno zielony.
Oprawa oczu- średnia ni to jasna, ni zdecydowana. Brwi i rzesy są ciemno brazowe, jednak rzęsy są krótkie i rzadkie.
3.Mam pare piegów na nosie i pod oczami, kolor to raczej złocisto-brązowy.
4.Cerę mam bardzo jasną, wręcz bladą, lekko wpada w róż. Rumienie sie na maxa- na czerwony kolor.
5.Włosy mam średnio ciemne. Jedni mówią, że jestem ciemną blondynką, inni, że jasną brunetką.:P W słońcu maja rudawe przebłyski.
6.Usta koralowe.
7. Bardzo dobrze czuję się w czerwieni i czerni, także we fioletach, szarościach i brązach. Wydaje mi się, że przy mojej bladości wyglądam niekorzystnie w niebieskim(jednak odrobina granatowego cienia na oczach fajnie kontrastuje z tęczówkami), żółtym, pomarańczowym, białym.

Z góry dziękuje za pomoc!! "

Prosze o odpowiedz
Kati9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:51   #4224
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz
Na brązowo

2. Kolor oczu
Brązowe

3. Piegi
Brak - no może jedna brązowa plamka na nosie

4. Cera
Blada, rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów
Brązowy (dosyć ciemny, w lato jasne przebłyski)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
Jasne, czerwone wyblakłe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w: czerni, brązie, beżu, fiolecie, czerwieni
Źle w: pomarańczowym, zielonym, jasnoniebieskim

Załączam zdjęcia - 2 z makijażem, ostatnie bez
Pomożecie określić typ urody?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matal.jpg (11,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (23,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1170.jpg (70,7 KB, 15 załadowań)
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days

Edytowane przez matallewar
Czas edycji: 2011-08-08 o 19:54
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 16:55   #4225
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam.

Byłabym wdzięczna za pomoc w określeniu mojego typu urody. Waham się między wiosną, a latem. Robiłam już kilka testów, ale one nie rozwiały moich wątpliwości.
Załączam zdjęcia z dzieciństwa. Aktualnych fotek nie wstawię, bo mam farbowane włosy i jestem opalona, co mogłoby wprowadzić Was w błąd.
Jak byłam mała, to miałam stosunkowo jasne włosy, które z wiekiem zrobiły się ciemniejsze (jak widać na zdjęciach).

---------


1. Jak się opalasz - dość łatwo na kolor złoto-brązowy. Jednak często skóra jest na początku czerwona, ale szybko brązowieje (z dnia na dzień).

2. Kolor oczu - niebieskie lub szaroniebieskie (ciężko mi się zdecydować). Źrenice otaczają żółte obręcze. Oprawa oczu stosunkowo ciemna.

3. Piegi - niewidoczne.

4. Cera - bardzo jasna, chyba zimne tonacje.



5. Naturalny kolor włosów- bardzo ciemna blondynka/mysi brąz


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - blady róż

-

I na koniec pytanie bonusowe: chcę rozjaśnić włosy. W jakim blondzie byłoby mi do twarzy? Zimnym czy ciepłym?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor_wlosy.jpg (14,8 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Galadriela87
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:02 Powód: literowka
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 18:26   #4226
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To i ja poproszę o poradę. Naturalnie jestem blondynką, ale od lat farbuję się na ciemny brąz, więc nie wiem, czy przy analizie kolorystycznej brać pod uwagę naturalny kolor, czy farbowany.

1. Jak się opalasz?

Opalam się bardzo wolno. Kolor opalenizny jest ciepły, złotawy.

2. Kolor oczu

Oczy zielone, raczej ciemne (ciemnozielona obwódka, agrestowa zieleń wewnątrz, a sam środek piwny). Rzęsy jasny blond, brwi średni blond, ale na co dzień pokreślone ciemną kredką.

3. Piegi

Brak.

4. Cera

Cera bardzo jasna, blada, raczej różowa niż żółta. Nie rumienię się.

5. Naturalny kolor włosów

Naturalnie średni brąz ze złotawo - rudymi przebłyskami. Ale od 4 lat farbuję się na ciemny brąz i nie zamierzam wracać do naturalnego koloru. Stąd nie umiem określić mojego typu.

6. Kolor ust

Ciemnoróżowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuję się w brązowym, granatowym, szarym, fioletowym, różowym i zielonym. Bardzo źle wyglądam w ciepłych kolorach, takich jak żółty i pomarańczowy. Nie przepadam również za pastelami (poza szarym, beżowym i pudrowym różem). Przed ufarbowaniem włosów najlepiej wyglądałam w jasnych barwach.

Zdjęcie mojej twarzy można znaleźć tu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1312654235

W załączniku zdjęcie mojej opalonej skóry. Moja jest ta ręka po lewo

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2011-08-09 o 18:31
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 06:52   #4227
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz?

Opalam się średnio wolno. Pierwsze opalanie na czerwono i później skóra brązowieje. Kolejne opalania na brązowo.

2. Kolor oczu

Oczy szarawo zielonkawe z żółtymi plamkami. Obwódka jest ciemno szara.

3. Piegi

Raczej brak

4. Cera

Mam jasną karnację. Cera czasem zaczerwieniona. Ale ogólnie mam śniadą cerę z tendencją do rumienienia się.

5. Naturalny kolor włosów

Naturalnie średni brąz (mysi kolor).

6. Kolor ust

Różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w zielonym, szarym, czarnym. Źle wyglądam w czerwonym.


Pozdrawiam
__________________
http://modneblogi.blogspot.com/
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:01   #4228
suan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam wszystkich
Bardzo prosze o pomoc w określeniu mojego typu urody, bo sama mam z tym problem

1. Jak się opalasz -
Opalam się raczej powoli i ciężko, jednak na złotawo - brązowo niemal od razu. Tylko kiedy przesadzę z czasem opalania to jest czerwono.
Kolor mojej skóry po opalaniu jest naprawdę bardzo ładny, w przeciwieństwie do koloru nie muśniętego słońcem, który jest blady jakiś i szary.


2. Kolor oczu -
Tęczówki mam szaroniebieskie z ciemnymi obwódkami i drobinkami złota.
Brwi i rzęsy wyraziste, czarne,


3. Piegi -
Absolutnie brak


4. Cera -
Mam problem z określeniem jej koloru, na pewno jest blada, raczej wpada w odcień beżowy niż różowy, ale jest jakaś taka szara. Nie rumienię się, no chyba że po wysiłku fizycznym baardzo znacznym, na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny.
Naturalne włosy jasny brąz, ale po farbowaniach mysie.


6. Kolor ust
Jasny, różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

W turkusach, brązach, czerwieniach, bieli.
W niebieskim i fioletowym raczej jak jestem opalona, ale też lubię.
Żle się czuję w szarym, żółtym i zielonym trawiastym.

Pozrawiam.
suan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:44   #4229
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam i ja proszę o poradę jaki jest mój typ urody, bo gdy tak czytam o tych typach to żaden do mnie nie pasuje.Zima ma ciemne oczy zazwyczaj albo ciemne niebieskie, lato znowu jest blondynką jesień i wiosna też jakoś odpada. Nic do mnie nie pasuje może wy spróbujecie mi pomóc dojśc do prawdy )

1. Jak się opalasz - szybko na brąz

2. Kolor oczu - nie bardzo jasne ani nie ciemne takie niebiesko- zielono szare z żółtą obwódka wokół źrenicy, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, jak sie ubiorę w coś zielonego to staja sie zieleńsze a jak w niebieskiego - niebieskie
oprawa oczu (brwi i rzęsy)-ciemna


3. Piegi -brak

4. Cera -mam ciemną karnację ale nie taką bardzo bardzo ciemną

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) taki średni róź czy fiolet

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------
do matallewar

Twój typ to zdecydowanie zima

Jeśli chodzi o skórę, kobiety-zimy można podzielić na dwa typy: tzw. „królewny Śnieżki” i typ latynoski.Typ latynoski ma z kolei cerę ciemną, oliwkową, mocno opaloną. Oba typy są chłodne.
Kobieta-zima może mieć bardzo różny kolor oczu. Zawsze jednak jest duży kontrast między barwą tęczówki a białkem oka (że tak się niefachowo wyrażę). Tęczówka może być czarna, brązowa, piwna, zielono-brązowa, zielona lub niebieska. Jeśli jest inna niż trzy pierwsze, to ma po zewnętrznej jeszcze taką ciemnoszarą obwódkę. Zimy prawie zawsze mają ciemną oprawę oczu.
Usta zimy mają bladoczerwoną barwę. Te nieumalowane oczywiście.
Jak się ubrać?
Kobieta-zima to pani kontrastów. Fantastycznie wygląda w czerni i w bieli, nawet jeśli obie ma na sobie równocześnie. Paleta zimy jest – nomen omen – zimna, mocna i wyrazista. Nie dla niej przytłumione pastele (chyba że nosi w sobie cząstkę kobiety-lata, wtedy tak), nie dla niej rudości i rdzawe brązy (chyba że coś tam ma z kobiety-jesieni).
Kobieta-zima cudownie prezentuje się w czerwieni, zwłaszcza w takiej czystej, strażackiej lub też inaczej takiej, jaką mają samochody Ferrari (tak brzmi lepiej).Więcej tu

http://www.strefa-kobiety.pl/2010/03...ieta-zima.html

Edytowane przez claudia2
Czas edycji: 2011-08-10 o 15:00
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 15:09   #4230
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
typ kolorystyczny

Witam i ja proszę o poradę jaki jest mój typ urody, bo gdy tak czytam o tych typach to żaden do mnie nie pasuje.Zima ma zazwyczaj ciemne oczy i jasną karnacje, lato znowu jest blondynką jesień i wiosna też jakoś odpada. Nic do mnie nie pasuje może wy spróbujecie mi pomóc dojśc do prawdy )

1. Jak się opalasz - szybko na brąz

2. Kolor oczu - nie bardzo jasne ani nie ciemne takie niebiesko- zielono szare z żółtą obwódka wokół źrenicy, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, jak sie ubiorę w coś zielonego to staja sie zieleńsze a jak w niebieskiego - niebieskie
oprawa oczu (brwi i rzęsy)-ciemna


3. Piegi -brak

4. Cera -mam ciemną karnację ale nie taką bardzo bardzo ciemną

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) takie blado czerwone
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.