Narzeczony wyrzucił mnie z domu - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-12, 21:59   #451
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość



No faceta przecież można obrzucić inwektywami. A co tam, na pewno zły do szpiku kości nienawidzący każdej kobiety.
Oczywiście, zamiast po prostu napisać "dupek" należy pisać "mężczyzna mądry choć postąpił niewłasciwie i jest wyrachowany", żeby być poprawnym politycznie?

Ja uważam, że nie ma co owijać w bawełnę - dziewczyna postąpiła źle, bez rozumu, zdradzając go, a on też zachował się jak dupek.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 21:59   #452
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość

Ale przestrzegająca prawa wizażanka się znalazła. Dajesz ogromny przykład wszystkim ludziom jak powinni postępować w sytuacjach gdzie narażany jest honor biednej kobiety. Wszyscy jesteśmy z ciebie dumni. Z pewnością nie ominie cię nagroda oraz nie zostanie ci to zapomniane.[COLOR="Silver"]
Nie wiem o co Ci chodzi. Obraziłeś się za moją odpowiedź w wątku "homoseksualna przeszłość..." ? No nie bądź taki

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość
No faceta przecież można obrzucić inwektywami. A co tam, na pewno zły do szpiku kości nienawidzący każdej kobiety.
Celna uwaga tylko ze magd102 w sumie dupą wołową nazywała partnera kalinci nie ją samą Za to post zgłosiłam głównie za wyciąganie brudów z innego watku, czego na tym forum się nie praktykuje.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-05-13 o 16:05 Powód: pomyłka nicku
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 22:23   #453
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Jest tu równie wiele tematów, gdzie to dziewczynie się dostaje i to niewybrednymi słowy, więc bez przesadyzmu.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-05-12 o 22:46
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 22:52   #454
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

No i dziewczyna po prostu zedytowała chyba swoje posty i skasowała je prawie wszystkie. A tak czekałam na jakiś koniec... A tu żywa dyskusja i w sumie już nie raz widzę jak po radach wizażowych po prostu człowiek już sam musi sobie poradzić, bo ludzie się kłócą, często najeżdzają, offtopują i nic do sprawy nie wnoszą, a niektórzy wręcz nakazują, żeby zrobili tak jak oni uważają i oczywiście podają swoje argumenty...

Może ja za głupia jestem, a może za mało udzielam się na "trudnych" wizażowych wątkach, ale jestem pozytywnej myśli i tak naprawdę CHCĘ by to wszystko zakończyło się dobrze.
Fakt, że facet może i zachował się jak dupek grzebiąc w telefonie, nie rozmawiając, wyrzucając ją z mieszkania. Ona również nie powiedziała mu o zdarzeniu, pisała głupiutkie smsy z koleżanką... Może po prostu nie są TACY dojrzali jak Wy wszyscy tutaj i nie radzą sobie tak z tymi emocjami... Nie każdy musi mieć plan działania, nie każdy musi zdradzać i nie każdy musi się zachowywać wg. waszego myślenia...

Czasem tak jest, że człowiek dochodzi do siebie po kilku dniach, musi się wyżalić, być z dala od 2 osoby... ale w końcu się układa.
Też bym na miejsu Autorki myślała, że nie jest związek zakończony, skoro niczego nie odwował, pisze maile... jest nadzieja. Niech próbuje z nim się spotkać i pogadać, do skutku.

Kurczę, strasznie mało pozytywnego myślenia na wizażu... Jej, więcej wiary w ludzi!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 23:18   #455
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość

Nie chodzi o konkretne wyrażenie a o ton wypowiedzi i wyciąganie brudów z innego wątku nie na temat. I tak napisałam w zgłoszeniu ,nie napisałam że wulgarny jezyk czy coś w tym stylu Moderator już zdecyuje czy wiadomość była na miejscu czy nie.
Tylko widzisz... ja nie wyciągam brudów z innych wątków tylko zachęcam do przeczytania jeśli komuś sie nudzi i jest ciekawy czemu jestem tak na nią cięta a chyba nie powiesz mi,że nakreślić o czym są inne wątki w jakimś wątku jest zakazane? bo dziewczyny czasem wspominają,że podobał im się jakiś wątek lub inny opisują i jeszcze nie widziałam by ktoś to zgładzał mi się kalinci wątki bardzo podobały

Dla mnie kalincia w tego typu wątkach jest jak ksiądz wypowiadający się jak powinno małżeństwo wyglądać i nie widze powodu by tego nie uświadamiać innym.


Szacunek należy się partnerowi i jest to oczywiste ale kto pierwszy tego szacunku nie okazał - on czy ona?

Natomiast gadki szmatki ze zrobił to by się na niej zemścić i potraktował przedmiotowo uważam za... gadki szmatki i do tego o dupe roztrzask.


P.S.Nikt mnie nie musiał zdradzać

Prawde powiedziawszy nie wiem czemu autorka pokasowala wszystkie posty - po pierwsze jest to zabronione a po drugie nie odpowiedziała mi na pytanie dlaczego uważa że skoro ona wybaczyła mu zdrade emocjonalną to on powinien jej fizyczną i czy gdyby wiedziala ze wtedy ją fizycznie zdradził [w sensie miala dowód] to też by mu wybaczyła

I też jestem ciekawa czy facet się z tym upora i bedzie chcial sprobowac czy jednak to koniec końców. Mimo zdrady autorki to myśle,że jest dobrą kobietą ,a facet się ogarnie i porozmawiają
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 04:35   #456
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Bardzo dziękuję za reklamę i rownież zachęcam do przeczytania moich wątków.

Wracając do tematu, może autorka odkryla, że jej facet czyta regularnie wizaż i dlatego skasowała?
I jeszcze - jeśli wywalenie kogoś ze wspólnego domu za plecami i bez szansy na rozmowę nie jest potraktowaniem kogoś przedmiotowo, to nie wiem, co nim jest.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 07:17   #457
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
Prawde powiedziawszy nie wiem czemu autorka pokasowala wszystkie posty - po pierwsze jest to zabronione a po drugie nie odpowiedziała mi na pytanie dlaczego uważa że skoro ona wybaczyła mu zdrade emocjonalną to on powinien jej fizyczną i czy gdyby wiedziala ze wtedy ją fizycznie zdradził [w sensie miala dowód] to też by mu wybaczyła
Posty skasowałam, ponieważ niestety zaczęłam dostawać na swoją prywatną pocztę bardzo nieprzyjemne, niemiłe i obraźliwe wiadomości. Wyszło na to, że ktoś z uczestniczących w dyskusji zna mnie lepiej niż można było przypuszczać.

Odnośnie pytania, owszem jeżeli żałowałby tak samo jak żałował i wiedziałabym, że to jednorazowy wyskok t tak. Uważam, że JEDNĄ zaznaczam JEDNĄ szansę można dać każdemu, ale drugiej już nie, bo wtedy jest to działanie z premedytacją.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 08:20   #458
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Bo trzeba sobie zakodować, że ludzie tutaj na Wizażu tworzą sobie nowe życia, gdzie przechwalają się jakie to cudowne mają związki i jakimi to szlachetnymi normami moralnymi się kierują, bo nawet jak ich z błotem zmieszają to podkulą ogon i zachowaja się z klasą. A to sama fikcja, bo właśnie grzebanie po innych wątkach danych osób pozwala niezłe rarytasy odkryć. Dlatego też dawno temu z wizażem skończyłam, czytywałam tylko od czasu do czasu bez udzielania się, ale jak już zobaczyłam, że jasnowidztwo tutaj jest tak rozwiniete i nie jedna osoba widziała już czarno na białym, że chłopak nikczemnik dopuścił się zdrady to musiałam się odezwać.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 09:20   #459
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Odp: Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Posty skasowałam, ponieważ niestety zaczęłam dostawać na swoją prywatną pocztę bardzo nieprzyjemne, niemiłe i obraźliwe wiadomości. Wyszło na to, że ktoś z uczestniczących w dyskusji zna mnie lepiej niż można było przypuszczać.

Odnośnie pytania, owszem jeżeli żałowałby tak samo jak żałował i wiedziałabym, że to jednorazowy wyskok t tak. Uważam, że JEDNĄ zaznaczam JEDNĄ szansę można dać każdemu, ale drugiej już nie, bo wtedy jest to działanie z premedytacją.
Kasowanie postow jest niezgodne z regulaminem i grozi banem.
Piszac na forum publicznym trzeba sie liczyc z roznymi opiniami, niekoniecznie milymi


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 09:31   #460
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Między niemilymi opiniami a wyzywaniem na mailu prywatnym kompletnie niezwiazanym z forum jest różnica. Przez 15 stron było wiele niemilych opinii i z nimi się liczyłam i nie kasowalam postow. Jednak po wyzwiskach od osoby która musi znac mnie prywatnie psychicznie mnie to przeroslo. Jeżeli dostanę bana za to - trudno.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 10:07   #461
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Trzeba zglosic taka osobe zamiast usuwac posty. Forum staje sie nieczytelne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 10:20   #462
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Między niemilymi opiniami a wyzywaniem na mailu prywatnym kompletnie niezwiazanym z forum jest różnica. Przez 15 stron było wiele niemilych opinii i z nimi się liczyłam i nie kasowalam postow. Jednak po wyzwiskach od osoby która musi znac mnie prywatnie psychicznie mnie to przeroslo. Jeżeli dostanę bana za to - trudno.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To ta osoba, która Ciebie obraża powinna dostać bana. Mam nadzieję, że już niedługo będą dla Ciebie lepsze czasy. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. Nie przejmuj się opiniami innych i nie trać nadziei. Pozdrawiam
__________________
http://modneblogi.blogspot.com/
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 10:23   #463
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Odp: Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Trzeba zglosic taka osobe zamiast usuwac posty. Forum staje sie nieczytelne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niestety wiadomości wysyłane są z jakiegoś wymyslonego maila i nie wiem kto to jest. Jakbym wiedziała kto to to bym zgłosiła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MiM2504 Pokaż wiadomość
To ta osoba, która Ciebie obraża powinna dostać bana. Mam nadzieję, że już niedługo będą dla Ciebie lepsze czasy. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. Nie przejmuj się opiniami innych i nie trać nadziei. Pozdrawiam
Dziękuję i iskierka nadziei gdzieś cały czas się tli. Raz mocniej raz słabiej ale jeszcze nie zgasła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 10:45   #464
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Niestety wiadomości wysyłane są z jakiegoś wymyslonego maila i nie wiem kto to jest. Jakbym wiedziała kto to to bym zgłosiła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------



Dziękuję i iskierka nadziei gdzieś cały czas się tli. Raz mocniej raz słabiej ale jeszcze nie zgasła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Żal by było gdyby w taki sposób skończył się Wasz związek. Przez jeden głupi pocałunek. O miłość trzeba walczyć, także się nie poddawaj. Twój ukochany daje Tobie jakiś promyk nadziei czy cały czas jest zły i obrażony?
__________________
http://modneblogi.blogspot.com/
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 10:48   #465
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Niestety wiadomości wysyłane są z jakiegoś wymyslonego maila i nie wiem kto to jest. Jakbym wiedziała kto to to bym zgłosila.
To Ty dostajesz mejle, a nie PW? Jest na wizazu mozliwosc wysylania mejli do innego uzytkownika?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 10:51   #466
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
To Ty dostajesz mejle, a nie PW? Jest na wizazu mozliwosc wysylania mejli do innego uzytkownika?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a nie wpadłaś na to,że ktoś bliski z otoczenia autorki równiez czyta wizaz i wysyła obraźliwe maile?




Wysyłane z mojego SAMSUNG S III za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-05-13 o 10:59
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 10:59   #467
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

No jakos nie. Zwlaszcza po tym, jak autorka napisala, ze gdyby wiedziala kto to, to by zglosila (do administracji, czyli uzytkownika forum).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:00   #468
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
To Ty dostajesz mejle, a nie PW? Jest na wizazu mozliwosc wysylania mejli do innego uzytkownika?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak dostaje maile na swoj adres prywatny nie ten co podałam przy rejestracji. Wychodzi na to że to ktoś kto mnie zna.

Też bym nie chciała żeby to się tak skończyło.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:02   #469
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
To Ty dostajesz mejle, a nie PW? Jest na wizazu mozliwosc wysylania mejli do innego uzytkownika?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maile dostaje na swój prywatny email więc albo ktoś któras z wizażanek to jej "znajoma" no albo chłopak wygadał się wszystkim dookoła i jakaś "dobra dusza" sobie na niej używa.

Trzymaj się, strasznie mi przykro, że ktoś Cię jeszcze dobija dodatkowo tak jakbyś sama się dostatecznie jeszcze nie zadręczała:/
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 11:03   #470
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Nie przejmuj sie tym. Co to musi byc za zaklamana sztuka zeby takie rzeczy pisac. Jezeli ktos ten cie zna to pomysl jaki z niego dupek zeby kryc sue za anonimami w necie....
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:05   #471
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Dziękuję wszystkim. Niestety mail jest tak niesamowicie wymyślny że w żaden sposób nie wiem kto to może być. Niemiłe komentarze pod wątkiem przeżyje, ale wyzywanie mnie od ... jest ponad moje siły.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez mrofka89
Czas edycji: 2013-05-13 o 11:06
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:07   #472
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Nie zdziwiłabym się jeżeli to któraś wizażanka. Wszędzie jakieś szuje się znajdą....

Mrofka, ja bym jednak dalej chciała wiedzieć jak się toczy sprawa... także dawaj nam znać, trzymam kciuki
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:12   #473
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Jak potrzebujesz się wygadać to pisz jak nie tu to na Pw, źle Ci tu nikt nie życzy. Mam nadzieję że ułoży się czy to z narzeczonym czy bez niego. Dasz sobie radę na pewno
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-05-13 o 11:26
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:19   #474
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim. Niestety mail jest tak niesamowicie wymyślny że w żaden sposób nie wiem kto to może być. Niemiłe komentarze pod wątkiem przeżyje, ale wyzywanie mnie od ... jest ponad moje siły.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie wiem dlaczego ale od razu pomyślałam o tej lasce od Twojego TŻ, do której kiedyś jeździł
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:20   #475
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Dziękuję wam bardzo. No na pewno był to ktoś kto czytał wątek i mnie zna, bo skąd miałby maila. Ale kto nie wiem, a chętnie bym się dowiedziała kto jest taki odważny i czemu tych wszystkich wyzwisk nie rzuci mi w twarz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 13:42   #476
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Odp: Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale od razu pomyślałam o tej lasce od Twojego TŻ, do której kiedyś jeździł
kto wie...

Poczatkowo myslalam ze chodzi o pw na wizazu, ale jesli to jest na prywatnego maila to co innego.
W kazdym razie wspolczuje autorko, ludzie bywaja naprawde podli. Ja bym przestala otwierac te maile. Ew. Odpowiadala tylko zeby "ten ktos" mial na tyle jaj i powiedzial mi te wyzwiska prosto w oczy.


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 14:07   #477
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Na jednego odpowiedzialam że chciałabym wiedzieć kim jest ale znow otrzymałam stertę wyzwisk, dlatego za radą Irisfeal oznaczylam je jako spam. Mam nadzieję że to wystarczy. Jednak wszystkie dotychczas otrzymane wydrukowalam i jeśli dowiem się kto to nie omieszkam tego zgłosić na policję, gdyż przekroczone zostały w nich wszelkie granice. A osoba która wysylala mi te maile i czyta dalej ten wątek powinna wiedzieć ze zrobię wszystko, zeby dowiedziec się kim jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez mrofka89
Czas edycji: 2013-05-13 o 14:15
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 14:33   #478
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Na jednego odpowiedzialam że chciałabym wiedzieć kim jest ale znow otrzymałam stertę wyzwisk, dlatego za radą Irisfeal oznaczylam je jako spam. Mam nadzieję że to wystarczy. Jednak wszystkie dotychczas otrzymane wydrukowalam i jeśli dowiem się kto to nie omieszkam tego zgłosić na policję, gdyż przekroczone zostały w nich wszelkie granice. A osoba która wysylala mi te maile i czyta dalej ten wątek powinna wiedzieć ze zrobię wszystko, zeby dowiedziec się kim jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym proponowała zgłosić to na policję jak najszybciej żeby jak najszybciej ukrócić działania tej osoby, ona widać specjalnie chce Ci wjechać na psychikę, więc najlepiej zrobić z tym szybko porządek, żebyś nie musiała tych jej bzdur czytać i męczyć się!
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 14:47   #479
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Odp: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Ojj chce tylu rzeczy o sobie, o nim i o naszym związku jeszcze w życiu nie usłyszałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 15:30   #480
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Narzeczony wyrzucił mnie z domu

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Bo trzeba sobie zakodować, że ludzie tutaj na Wizażu tworzą sobie nowe życia, gdzie przechwalają się jakie to cudowne mają związki i jakimi to szlachetnymi normami moralnymi się kierują, bo nawet jak ich z błotem zmieszają to podkulą ogon i zachowaja się z klasą. A to sama fikcja, bo właśnie grzebanie po innych wątkach danych osób pozwala niezłe rarytasy odkryć. Dlatego też dawno temu z wizażem skończyłam, czytywałam tylko od czasu do czasu bez udzielania się, ale jak już zobaczyłam, że jasnowidztwo tutaj jest tak rozwiniete i nie jedna osoba widziała już czarno na białym, że chłopak nikczemnik dopuścił się zdrady to musiałam się odezwać.
Trochę racji.
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.