kremy dla 30+ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 12:59   #31
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Ja proponuje w dni robocze (8 godzin w budynku) Hydraphase XL, w dni wolne od pracy Anthelios XL Fluid Extreme SPF 60 lub Anthelios XL 60+, z tym, ze pierwszy to leciutka emulsja a drugi dosc gesty, wiec moze popros najpierw o probki. Natomiast na noc La Roche Posay, Active C (najlepsza na noc jest wersja dla cery suchej):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=790
lub La Roche Posay, Hydraphase texture legere (Emulsja nawilżająca do cery mieszanej i tłustej):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4126
Na twoim miejscu sprobowalabym najpierw Active C
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:51   #32
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Jakie kremy po 30???

Ja, włascicielka cery mieszanej, która notorycznie wysuszałam i matowałam, bo "przecież się świecę!! " 3 miesiące temu trafiłam na watek o Juvicie i postanowiłam spróbować. Obecnie używam tylko żelu i toniku dla mieszanej skóry, na to leci co rano Juvit, a potem filtry, które do matujących też nie należą... i co? Po 3 miesiącach przestałam codziennie maziac się podkładem, bo skóra wygląda super, jest mówiąc marketikgowo "pełna blasku", co niekoniecznie oznacza zaraz tłustość - nos świeci się w połowie dnia, więc go pudruje, ale z matujacymi specyfikami było tak samo. A gliceryna z Juvitu + końska dawka wit.C zdziałały cuda. Brak podkładu to naprawdę duży postęp u mnie, więc muszę wyglądać nieźle, żeby odważyć się na taka herezję Sprawdza się więc teoria, że cery nei można przesuszać, bo wariuje!
Nie twierdze że u wszystkich się sprawdzi, ale polecam najpierw spróbować - 10 PLN nie majątek, poza tym w razie czego można wewnętrznie zużyć .
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 18:45   #33
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jakie kremy po 30???

piszecie tu o Juvicie - czy to ta witamina C w kroplach dla dzieci?i czy można ją stosować na buzię ? proszę podajcie mi link bo nie mogę sobie dać rady z z prawie trzydzistoletnia , pryzsczata cerą
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 18:46   #34
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jakie kremy po 30???

i proszę dajcie jakieś namiary na dobry z efektami krem pod oczy
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 18:48   #35
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Tak to jest ta witamina dla dzieci.
Na bazie tej witaminy można przygotować serum lub wcierać ją bezpośrednio w skórę. Podaję link do przepisu na serum:
http://www.biochemiaurody.com/DzialLab/serum-wit.c.htm
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 18:51   #36
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jakie kremy po 30???

nan dzięki piękne za link pozdrawiam
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:18   #37
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jakie kremy po 30???

nan prosze napisz jak nazywa się serum z erisu , ponieważ na jej stronie w lince pharmaceris A nie ma takiej nazwy będę bardzo wdzięczna
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 21:08   #38
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jakie kremy po 30???

mam jeszcze jedno pytanko odnośnie serum z erisu : czy można używać pod oczy?
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 21:20   #39
juwil1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie kremy po 30???

Dziewczyny jesteście super co prawde od wczoraj jestem posiadaczką LRP Hydraphase XL i już sie ciesze że go mam, jest extra do tego z super dozownikiem i lekkim zapachem, ale przedewszystkim jest sam w sobie super... mam nadzieje ż enadal tez sie sprawdzi....tylko co ile powinno sie zmieniać kremy???? czy pod oczy też macie LRP sprawdzone??? zastanawiam sie jeszcze nad proponowanym przec Becie Active C??? buziaki dla Was
__________________
JUWIL1
juwil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 21:52   #40
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez juwil1
Dziewczyny jesteście super co prawde od wczoraj jestem posiadaczką LRP Hydraphase XL i już sie ciesze że go mam, jest extra do tego z super dozownikiem i lekkim zapachem, ale przedewszystkim jest sam w sobie super... mam nadzieje ż enadal tez sie sprawdzi....tylko co ile powinno sie zmieniać kremy???? czy pod oczy też macie LRP sprawdzone??? zastanawiam sie jeszcze nad proponowanym przec Becie Active C??? buziaki dla Was
Juwilku wiedzialam, ze ci sie spodoba jak kazdemu zreszta
Jesli krem bedzie ci odpowiadal to nie musisz go zmieniac
Jesli chodzi o krem pod oczy to.... zbyt duzo teorii na ten temat, i musisz sama metoda prob i bledow jak my wszystkie poszukac takiego, ktory ci bedzie odpowiadal. Musze przyznac, ze wydalam juz troszeczke pieniedzy na takowe kremiki, a pozostalam przy nakladaniu grubszej warstwy Hydraphase XL lub Texture Legere. Jesli chcesz to mozesz wyprobowac maseczke Oceanica http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2264
Ja sie na niej "troszeczke" zawiodlam ale sa osoby, ktore sie nia zachwycaja wiec moze i tobie sie spodoba. Prawda jest taka, ze jesli nie masz jeszcze zmarszczek lub sa malo widoczne to wystarczy nawilzanie skory wokol oczu (powieki rowniez) a jesli je juz masz, to i tak juz ich nie usuniesz
Jedyne co pomaga na zmarszczki to kremy z retinolem, o ktorym wspominalam juz wczesniej ale z tym musisz zaczekac az sloneczko przestanie grzac (choc i tak go jak na lekarstwo). Poszukaj moze jakis maseczek saszetkowych pod oczka, nie polece ci nic konkretnego, poniewaz nie znam tych polskich a wiem, ze sa dobre i tanie. Moze cos z Daxa?

Pozdrawiam

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 07:45   #41
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Kasiu, sorry, nie zauważyłam Twojego posta o serum Erisa. Już podaję link:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7804

Myślę, że jest na tyle delikatne, że możesz je spokojnie używać pod oczy, najlepiej po prostu wypróbuj: jak nie będzie żadnych problemów, to znaczy, że się nadaje pod oczy. Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 11:24   #42
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jakie kremy po 30???

za radą Nan zdecydowałam się używać serum z erisu także pod oczy i nie zawiodłam się , oczy nie szczypią , nie łzawią a skóra pod oczami jest jaśniejsza.Próbowałam na buzię juwit-u ale po pierwszym razie skóra mnie szczypała ( nie była zaczerwieniona) i miałam wrażenie że jest dość ciężki a na nosie pojawiły mi się zaskórniki, ciekawe czy serum z wit.C podobnie działa .Dziewczyny czy też Wam się podobnie stało ?
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 13:14   #43
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Ja tez dluuuugo szukalam wsrod kosmetykow, az dzieki wizazankom odkrylam LRP Sa naprawde dobre, super nawizaja, nie zatykaja porow itd.
Widzisz i znow napisalas cos ciekawego o sobie a mianowicie, ze przesiadujesz 8 godzin w pomieszczeniu z klimatyzacja, ktora baaardzo wysusza skore, ze nie wspomne juz o solarium W zwiazku z tym koniecznie postaw na nawilzanie, na poczatek kup Hydraphase XL i zobaczysz jak poprawi sie stan twojej skory. Mozesz dodatkowo stosowac 1-2 razy w tygodniu jakies maseczki nawilzajace. Polecam ci maseczke saszetkowa Dax Cosmetics, Rewitalizujaca, Ekspresowe nawilzenie z dodatkiem biotyny, ktora zawiera mineraly z glebi morza (tutaj duzy dla Nutki, ona wie za co).
Kosmetyki Vichy sa wg. mnie do niestety jest tylko garstka osob, ktore sa z nich zadowolone
Poczytalam co piszesz o LRP i mam pytanko bo widze ze sie orientujesz, ja juz tez po 30stce, ale nie mam za duzo zmarszczek. Za to ciagle mam problemu z buzka, cera mieszana, ciagle zatykajami sie pory, przy okazji jakies pryszczyki wyskakuja, no i chcialabym miec krem przeciwzmarszczkowy zeby zaczac zapobiegac bo narazie za duzo do usuwania to nie mam czy mozesz mi doradzic co uzyc z LRP?
to nie sa tanie kosmetyki wiec wolalabym nie kupowac w ciemno...
Bede Ci wdzeiczna za pomoc
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 13:55   #44
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Majko, właściwie jedynym stricte przeciwzmarszczowym kremem w ofercie LRP jest Active C. Jeżeli masz problem z zapychaniem się porów skóry, to polecałabym Ci wersję do skóry mieszanej.

Jeżeli lubisz firmy apteczne to mogę jeszcze polecić Ystheal+ firmy Avene. Moim zdaniem jest świetny (również istnieje wersja do cery mieszanej). Tylko, że z tym kremem uwaga: zawiera on retinaldehyd (jedną z postaci witaminy A), ale mimo to daje w kość, jeżeli ktoś ma cerę wrażliwą. Ja mam taką i obecnie walczę z przesuszeniem po tym kremie. Wiem jednak z forum Basi Kwiatkowskiej, że taka reakcja skóry oznacza, że krem działa, a skóra musi się po prostu przyzwyczaić i tyle. Więc cierpię, ale się nie poddaję. Witamina A jest właściwie jedynym z bardzo nielicznych składników w kosmetyce, któremu działanie przeciwzmarszczkowe udowodniono w laboratorium, więc myślę, że warto by wypróbować. Krem ten stosuje się na noc, jak każdy krem z retinolem, czy innymi aktywnymi postaciami witaminy A. Na dzień obowiązkowo wysokie filtry przeciwsłoneczne. Połączenie zaś witaminy A na noc z witaminą C na dzień to można rzec - najlepszy koktail przeciwzmarszczkowy, jakim można skórze zafundować w naszym wieku.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 14:00   #45
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez MONIKA.KASIAP
za radą Nan zdecydowałam się używać serum z erisu także pod oczy i nie zawiodłam się , oczy nie szczypią , nie łzawią a skóra pod oczami jest jaśniejsza.Próbowałam na buzię juwit-u ale po pierwszym razie skóra mnie szczypała ( nie była zaczerwieniona) i miałam wrażenie że jest dość ciężki a na nosie pojawiły mi się zaskórniki, ciekawe czy serum z wit.C podobnie działa .Dziewczyny czy też Wam się podobnie stało ?
Jeżeli położyłaś Juvit na twarz "żywcem", bez rozcieńczenia, to mogło się tak stać, bowiem, jak sama zauważyłaś, jest to dość ciężki środek. Może odpowiedniejsze dla Ciebie byłoby stosowanie serum na bazie Juvitu. Winowajcą w kwestii zaskórników na nosie moze też być niestety serum pani Eris, które ma w składzie zapychacze (pani Eris mam wrażenie ,uwielbia je pakować do każdego prawie swojego produktu). O serum na bazie Juvitu jest na tym forum ogromny wątek.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 14:04   #46
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez nan
Majko, właściwie jedynym stricte przeciwzmarszczowym kremem w ofercie LRP jest Active C. Jeżeli masz problem z zapychaniem się porów skóry, to polecałabym Ci wersję do skóry mieszanej.

Jeżeli lubisz firmy apteczne to mogę jeszcze polecić Ystheal+ firmy Avene. Moim zdaniem jest świetny (również istnieje wersja do cery mieszanej). Tylko, że z tym kremem uwaga: zawiera on retinaldehyd (jedną z postaci witaminy A), ale mimo to daje w kość, jeżeli ktoś ma cerę wrażliwą. Ja mam taką i obecnie walczę z przesuszeniem po tym kremie. Wiem jednak z forum Basi Kwiatkowskiej, że taka reakcja skóry oznacza, że krem działa, a skóra musi się po prostu przyzwyczaić i tyle. Więc cierpię, ale się nie poddaję. Witamina A jest właściwie jedynym z bardzo nielicznych składników w kosmetyce, któremu działanie przeciwzmarszczkowe udowodniono w laboratorium, więc myślę, że warto by wypróbować. Krem ten stosuje się na noc, jak każdy krem z retinolem, czy innymi aktywnymi postaciami witaminy A. Na dzień obowiązkowo wysokie filtry przeciwsłoneczne. Połączenie zaś witaminy A na noc z witaminą C na dzień to można rzec - najlepszy koktail przeciwzmarszczkowy, jakim można skórze zafundować w naszym wieku.
wiesz ta wit A mnie nie martwi, moja skora mimo ze potrafi czasami reagowac baaaardzo jak wrazliwa, na wit A (choc moze ten krem avonu retroactive z wit A kiedy mieli taki w ofercie w tubie do kuracji przeciwzmarszczkowej) nawet dobrze na mnie dzialal.

Dziekuje Ci Nan za szybki kursik , pomysle nad takim polaczeniem LRP na dzien z wit C i Avene na noc z wit A.... sa wakacje, to nawet jak cos zacznie mi zlazic z pyska czy sie luszczyc nie umre
pozdr
M
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 17:27   #47
kapadocja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 86
Dot.: Jakie kremy po 30???

zachwalacie wiec postanowilam zakupic i ja Hydraphase XL
Czy moglaby ktoras jednakze sprawdzic, czy tego typu oferta (jak na zalaczonym obrazku) jest nadal aktualna

kapadocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 14:58   #48
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Jakie kremy po 30???

Dziewczyny,a czego najlepiejużywać latem?
Mam skórę normalną z tendencją do wysuszania.Poczytałam trochę i mam ochotę na kremy: Avene Ystheal + do cery suchej i La Roche Posay Active C do skóry suchej( ten na noc,bo nie ma filtrów).

Chciałam wypróbować jakiś kremik I.Eris z serii 35+,ale mam za mało informacji,może Wy wiecie coś na ich temat?
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 15:38   #49
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez juwil1
czy słyszałayście o takiej Izraelskiej firmie - Mineral Care która posiada produkty z minerałami z Morza Martwego i jest dostepna tylkow aptekach????
Mineral Care, to nie jest nazwa firmy, tylko jednej z linii kosmetyków, którą produkuje Izraelska firma Belmon Nurit.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...eywords=belmon
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 15:39   #50
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez MONIKA.KASIAP
nan prosze napisz jak nazywa się serum z erisu , ponieważ na jej stronie w lince pharmaceris A nie ma takiej nazwy będę bardzo wdzięczna
Chodzi zapewne o to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7804
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:27   #51
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Dodam, że mam cerę typowo mieszaną-naczyńkową.Potrzebuje czegoś odżywczego!
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:28   #52
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Up Podciągam temat i robię "oczko" do przemiłej Smoczycy!!
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:16   #53
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Ja też jestem naczynkowiec i nadwrażliwiec, a cerę mam mieszaną. Mnie świetnie służył Jabu'she Cure - to odżywczy "przeciwzmarch" Z tym, że czasami może podrażniać, chociaż mnie na szczęście się to nie przytrafiło Teraz, po kuracji antyzmarchowej, stosuję mocno nawilżające Kanebo - i skórę mam bardzo przyjemnie gładziutką
Dobre kosmetyki ma też LRP np. Active C - ale z naczynkami może być różnie Lepiej najpierw przetestować próbeczki Kolejne niezłe kosmetyki ma Avene (zerknij na KWC).

PZDR.
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:49   #54
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Dziękuję bardzo za odpowiedź, na pewno coś wybiorę, chociaż na KWC jest akurat mało o kremach po 35 r.ż na noc. Pozdrawiam !!!!
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:45   #55
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Ja bym się tą kwalifikacją 35+ tak bardzo nie przejmowała

Margos, a może powiesz z jakiej półki kosmetyki Cię interesują - wtedy łatwiej doradzić coś konkretnego
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:03   #56
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Polecam Ystheal+ firmy Avene. Występuje w wersjach dla cery suchej i mieszanej. Krem zawiera retinaldehyd - jedną z aktywniejszych form witaminy A, czyli coś bardzo dobrego dla 30+. Właśnie zaczynam trzecie opakowanie. Moją skórę trochę przesuszył (początkowo nawet bardziej niż trochę), ale działa i trzeba to przecierpieć. Używam go też pod oczy.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:13   #57
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Nan, właśnie po przetrzebieniu moich zapasów zamirzeałam go sobie nabyć Trochę mnie tym przesuszeniem przeraziłaś Powiedz proszę, czy skórę bardziej "odtłuścił", czy "odwodnił". Łuszczyła się?

PZDR.
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:29   #58
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

Witam
pozwól E, że podłączę sie do Twego pytania do Nan Tez myślałam ostatnio o zakupie Ystheala, ale zastanawiam się nad wersją - do mieszanej, czy do suchej? Niby mam cere mieszaną, ale "wierzch" wedle badań pani z Avene przesuszony, więc chyba do suchej? A próbek, jak zwykle nie ma w aptece ... a pech chciał, że akurat tej pani, wtedy się skończyły

Edytowane przez Yolla
Czas edycji: 2005-08-19 o 22:06 Powód: literówka
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:44   #59
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

A pozwalam, pozwalam

Taaaa... zawsze akurat się kończą
Z doborem też miałabym problem Mamy ten sam problem

PZDR.
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 12:50   #60
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co polecacie-fajny krem nan noc dla 30 + ?

No przy naczynkowej cerze to zdecydowanie wit C! Sama używałam długo i maniakalnie active C La Roche - na noc polecam wersję dla skóry suchej, oraz Hydracidu C SVR. Ystheal to faktycznie dobry pomysł, ino pytanie czy się skóra nies zbuntuje - ja ostatnio mam na tym tle fobię, bo moja cera jest coraz bardziej naczynkowa i coraz wrażliwsza - miałam już kiedyś Jabushe ale póki co nie widze szans powrotu, boję się podrażnień i rozjuszonych naczynek (tego samego się boje w odniesieniu do Ystheala). Osobiście zużywam własnie kolejny sloik Dermiki Extremale, bardzo dobrze działa na moją skórę - pięknie wygładza i odpręża.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.