Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 11:20   #2371
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
15 zeta to taniej, niż w wielu internetowych, się zdziwiłam.

W słoiczkach mam mleczko do demakijażu, krem nagietkowy ten gęsty i obydwa balsamy do ciała, żeby sprawdzić który będzie lepszy dla syna, ten kojący cudownie pachnie miętą, ale pani powiedziała, że ten brzozowy może być lepszy dla dziecka
Podsłuchałam też rozmowę z jedną klientką i pytała, co będzie lepsze do farbowanych włosów, balsam myjący czy szampon i czy nie zostawiają wrażenia tłustych włosów bo ona tego nie lubi. Pani stwierdziła, że balsam będzie lepszy i że zostawia włosy świeże, no ale takiej odpowiedzi można się było spodziewać, nie ma rady trzeba będzie popróbować, no ale już nie chciałam się prosić o jeszcze kolejne próbki
Mogę Ci próbkę szamponu odbudowującego wysłać, to sobie chociaż ten zobaczysz. Ciekawa jestem jak pachnie ten miętowy balsam, kocham miętę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:23   #2372
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mój jest zielonkawo-zółtawy, mętno-przeźroczysty i pachnie lekarstwami. A masz na nim datę?
No może z tym brązem lekko przesadziłam- można go podciągnąć pod jasnobrązowo-zielonkawy Datę ma do 06 2016r.; pachnie raczej lekko ziołowo i szybko wietrzeje
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:43   #2373
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Jak na razie jestem zadowolona, ale za wczesnie na pelna recenzje bo uzywam tylko od paru dni.
Ladnie nawilza i matuje twarz-to tak na poczatek
Rozumiem, będę w takim razie czekać na pełną recenzję

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Korah


Dotarła moja paczucha ze zdrowych kosmetyków


Pochwal się coś nakupiła

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mogę Ci próbkę szamponu odbudowującego wysłać, to sobie chociaż ten zobaczysz. Ciekawa jestem jak pachnie ten miętowy balsam, kocham miętę
Bardzo chętnie przetestuję szampon
A balsam wytestujemy i wyślę Ci resztę, wiele pewnie nie zostanie, ale chociaż na dłoniach będziesz mogła spróbować dla zapachu Pani dermatolog mówiła, że klientki go lubią do rąk używać, bo bardzo odświeża. Na dowód obwąchałam nawet jej dłoń

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45656532]No może z tym brązem lekko przesadziłam- można go podciągnąć pod jasnobrązowo-zielonkawy Datę ma do 06 2016r.; pachnie raczej lekko ziołowo i szybko wietrzeje [/QUOTE]

To powinien być dobry Pewnie zależy od tych dodatkowych składników, mój zawiera gumę ksantanową, jako emulgator i kwasek cytrynowy, przez to pewnie jest jaśniejszy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:12   #2374
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cloche ale piękności

To ja wrzucę moje ostatnie mini zakupy. "Maść" ze srebrem i dezodorant plus gratisowe próbki.
Maścią smaruję ręce od dwóch dni i naprawdę jest dobra! Żałuję że nie kupiłam jeszcze emulsji. Następnym razem wezmę też. Dezodorant na razie spisuje się całkiem nieźle. Dziękuję za polecenie

Anula, dziękuję za sprawdzenie tych chusteczek. Następnym razem jak będę to kupię jak będą. Herbaty widziałam, ale na razie mam spory zapas innych więc nie wzięłam.

Korah, wczoraj wypróbowałam szampon equilibry w zestawie z odżywką która była gratis i naprawdę jest fajny Dzisiaj włosy są bardziej puszyste, ale nie spuszone, zyskały na objętości, mięciutkie aż chce się w nich gmerać . Nie wiem czy to zasługa szamponu czy odżywki, ale w zestawie efekt jest bardzo dobry. Przy okazji w tej samej aptece zamówiłam żel aloesowy equilibry. Dobrze ze napisałaś o tym nowym składzie, kiedyś patrzyłam na ten żel ale w starej wersji i glikol w składzie mnie zniechęcił. A co do ceny szamponu to szukałam na allegro i tez był po 19, więc w zestawie z odżywką nie przepłaciłam aż tak bardzo. Niestety od nowego roku jedyna apteka która była u mnie w systemie doz się z niego wycofała i skończyło się zamawianie :/

Z ciągłych testów ostatnich zakupów stwierdzam ze mleczko savonille jest świetne do oczu, na twarz (dla mnie) za tłuste.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201403181121.jpg (96,7 KB, 36 załadowań)
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 16:14   #2375
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
To ja wrzucę moje ostatnie mini zakupy. "Maść" ze srebrem i dezodorant plus gratisowe próbki.
Maścią smaruję ręce od dwóch dni i naprawdę jest dobra! Żałuję że nie kupiłam jeszcze emulsji. Następnym razem wezmę też. Dezodorant na razie spisuje się całkiem nieźle. Dziękuję za polecenie

Korah, wczoraj wypróbowałam szampon equilibry w zestawie z odżywką która była gratis i naprawdę jest fajny Dzisiaj włosy są bardziej puszyste, ale nie spuszone, zyskały na objętości, mięciutkie aż chce się w nich gmerać . Nie wiem czy to zasługa szamponu czy odżywki, ale w zestawie efekt jest bardzo dobry. Przy okazji w tej samej aptece zamówiłam żel aloesowy equilibry. Dobrze ze napisałaś o tym nowym składzie, kiedyś patrzyłam na ten żel ale w starej wersji i glikol w składzie mnie zniechęcił. A co do ceny szamponu to szukałam na allegro i tez był po 19, więc w zestawie z odżywką nie przepłaciłam aż tak bardzo. Niestety od nowego roku jedyna apteka która była u mnie w systemie doz się z niego wycofała i skończyło się zamawianie :/

Z ciągłych testów ostatnich zakupów stwierdzam ze mleczko savonille jest świetne do oczu, na twarz (dla mnie) za tłuste.
Bioturm Gdzie zamawiałaś?

Super, że Ci przypasował, u mnie po samym tym szamponie i różnych odżywkach jest ten sam efekt puszystych i takich mocnych w dotyku włosów. Jest to mój hit szamponowy bezsprzecznie

Dla mnie Savonille okazał się totalnym kilerem, jak kocham mleczka, tak to jest najgorszym, na jakie mogłam trafić, zaprzeczenie kosmetyku. Chociaż zdaję sobie sprawę, że dla suchych cer może być wręcz wybawieniem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 17:12   #2376
ing_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, trochę poczytałam na waszym forum o kosmetykach naturalnych, ale niestety nie znam się tak dobrze jak wy Potrzebuję porady w doborze dobrego kremu i podkładu z jak najlepszym składem, które przede wszystkim nie zapychają. Mam cerę przetłuszczającą się z rozszerzonymi porami, skłonną do wszelkich wyprysków i łatwo się zapycha. Mam 22 lata. Jesli mozecie mi cos polecić, będę wdzięczna
__________________
Czas się zmienić.
ing_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 17:30   #2377
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Zamawiałam w minejo, poszłam na łatwiznę i skorzystałam z linka który podesłała Anula

Ja mleczek używam tylko do oczu, z drogeryjnymi też tak było, być może kiedyś w przyszłości jakieś sobie sprawię do twarzy, ale dopiero zaczynam przygodę z naturalnymi więc i doświadczenia nie mam. A to akurat do oczu mi pasuje mimo swojej tłustości.
Co do szamponu to zobaczę jakie włosy będą jutro bo myję co dwa dni. Ale już po pierwszym użyciu widzę że jest fajnie, bo np. po innersence miałam trochę przyklapnięte włosy już na drugi dzień, nie mówiąc o kolejnym.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 17:34   #2378
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Moje zbiory razem z zapasami, szału nie ma, ale może coś sobie Korah wybierzesz Fatalna jakość, tak jest jak robi się zdjęcia telefonem-ziemniakiem.
Brakuje na zdjęciach oleju kokosowego, ale po 1. używam go do każdej z kategorii, po 2. głównie go jem, więc jego miejsce jest w kuchni

Zdjęcie 1 - twarzowa (z prawej strony są kosmetyki TŻ-ta - mydełko to P&R z ekstraktem z trawy cytrynowej, od peelingu są już moje)
Zdjęcie 2 - włosowa (żółte mydło to Biere En Douce Heure)
Zdjęcie 3 - mycie (za makowym żelem Alterry jest żel sernikowy Alterry, używam do golenia, bo do mycia się nie nadaje, po prawo też żel TŻ-ta)
Zdjęcie 4 - pielęgnacja ciałkowa
Zdjęcie 5 - wszystko inne, czyli dezodoranty (mój i TŻ-ta), smarowidła do stóp i dłoni (także krem do rąk TŻ-ta), smarowidła do ust (Alterra TŻ-towa) i nówki sztuki pasty do zębów
Zdjęcie 6 - tak Bis pomagała mi w zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140319_175603.jpg (77,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140319_175902.jpg (86,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140319_180212.jpg (100,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140319_180611.jpg (98,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140319_180956.jpg (105,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140319_181042.jpg (115,6 KB, 40 załadowań)
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 17:37   #2379
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Zabrakło jeszcze zapasów balsamu sernikowego Alterry i balsamu bezzapachowego Alterry, zapomniałam o nich, są tak głęboko schowane
Niedługo będzie u mnie zamówienie z Gaia Creams.

Czemu nie połączyło postów?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:01   #2380
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Cloche ale piękności

To ja wrzucę moje ostatnie mini zakupy. "Maść" ze srebrem i dezodorant plus gratisowe próbki.
Maścią smaruję ręce od dwóch dni i naprawdę jest dobra! Żałuję że nie kupiłam jeszcze emulsji. Następnym razem wezmę też. Dezodorant na razie spisuje się całkiem nieźle. Dziękuję za polecenie
tez masz pieknosci ciesze sie, ze sreberka sie spisuja. o dezodorancie napisz jeszcze za jakis czas - ja sie zastanawialam, czy wziac jego czy alve. wzielam alve i w sumie jest fajna, ale zumby nie wytrzymala calkiem. nie bylo jednak zle - no ale bede musiala tez wyprobowac deo ze srebrem i porownac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:17   #2381
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mnie nie chodzi o cieszy oko, a o to, że szło jest bardziej odpowiednim opakowaniem dla kosmetyku Nie plastik.

Anula, trzymamy!
Chodzi Ci o trwałość składników aktywnych? Używasz jakiś szpatułek?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moje zbiory razem z zapasami, szału nie ma, ale może coś sobie Korah wybierzesz Fatalna jakość, tak jest jak robi się zdjęcia telefonem-ziemniakiem.
Brakuje na zdjęciach oleju kokosowego, ale po 1. używam go do każdej z kategorii, po 2. głównie go jem, więc jego miejsce jest w kuchni

Zdjęcie 1 - twarzowa (z prawej strony są kosmetyki TŻ-ta - mydełko to P&R z ekstraktem z trawy cytrynowej, od peelingu są już moje)
Zdjęcie 2 - włosowa (żółte mydło to Biere En Douce Heure)
Zdjęcie 3 - mycie (za makowym żelem Alterry jest żel sernikowy Alterry, używam do golenia, bo do mycia się nie nadaje, po prawo też żel TŻ-ta)
Zdjęcie 4 - pielęgnacja ciałkowa
Zdjęcie 5 - wszystko inne, czyli dezodoranty (mój i TŻ-ta), smarowidła do stóp i dłoni (także krem do rąk TŻ-ta), smarowidła do ust (Alterra TŻ-towa) i nówki sztuki pasty do zębów
Zdjęcie 6 - tak Bis pomagała mi w zdjęciach
Zbiór jest zacny. Jak najbardziej jest czym się pochwalić!
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 19:46   #2382
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anula, trzymam kciuki za Młodą! Dzielna bądź.

A Wam dziewczyny gratuluję pięknych zakupów! Mi nie dane było, bo sklep zdrowe kosmetyki odmówił mi współpracy, a że nie mogłam się zdecydować co wziąć, to w sumie jestem kontenta

Czy któraś z Was miała do czynienia z zawiesiną Betuleco z Sylveco? O tą:
http://sylveco.pl/sklep/betuleco-zawiesina

PS. Korah, kusisz mnie szamponem z Equilibry.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:58   #2383
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Zamawiałam w minejo, poszłam na łatwiznę i skorzystałam z linka który podesłała Anula

Ja mleczek używam tylko do oczu, z drogeryjnymi też tak było, być może kiedyś w przyszłości jakieś sobie sprawię do twarzy, ale dopiero zaczynam przygodę z naturalnymi więc i doświadczenia nie mam. A to akurat do oczu mi pasuje mimo swojej tłustości.
Co do szamponu to zobaczę jakie włosy będą jutro bo myję co dwa dni. Ale już po pierwszym użyciu widzę że jest fajnie, bo np. po innersence miałam trochę przyklapnięte włosy już na drugi dzień, nie mówiąc o kolejnym.
Za kolejnym razem będziesz jeszcze bardziej zadowolona, ja go używałam co prawda na przemian z innymi, ale za każdym razem był zachwyt i jak tylko zobaczę na promocji to biorę

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moje zbiory razem z zapasami, szału nie ma, ale może coś sobie Korah wybierzesz Fatalna jakość, tak jest jak robi się zdjęcia telefonem-ziemniakiem.
Brakuje na zdjęciach oleju kokosowego, ale po 1. używam go do każdej z kategorii, po 2. głównie go jem, więc jego miejsce jest w kuchni

Zdjęcie 1 - twarzowa (z prawej strony są kosmetyki TŻ-ta - mydełko to P&R z ekstraktem z trawy cytrynowej, od peelingu są już moje)
Zdjęcie 2 - włosowa (żółte mydło to Biere En Douce Heure)
Zdjęcie 3 - mycie (za makowym żelem Alterry jest żel sernikowy Alterry, używam do golenia, bo do mycia się nie nadaje, po prawo też żel TŻ-ta)
Zdjęcie 4 - pielęgnacja ciałkowa
Zdjęcie 5 - wszystko inne, czyli dezodoranty (mój i TŻ-ta), smarowidła do stóp i dłoni (także krem do rąk TŻ-ta), smarowidła do ust (Alterra TŻ-towa) i nówki sztuki pasty do zębów
Zdjęcie 6 - tak Bis pomagała mi w zdjęciach
Czy sobie wybiorę Kochana, jesteś w kłopotach, bo mam Twój adres

Zaraz wyślę pw

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
PS. Korah, kusisz mnie szamponem z Equilibry.
Ten do farbowanych Skład jest świetny, tyle, ze ma tam ze 2 składniki na końcu nieekologiczne, tu skład: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-869022 , ale mi nie wadzą, bo to jednak włosy, nie skóra
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:06   #2384
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ten do farbowanych Skład jest świetny, tyle, ze ma tam ze 2 składniki na końcu nieekologiczne, tu skład: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-869022 , ale mi nie wadzą, bo to jednak włosy, nie skóra
Dobrze, że to napisałaś, bo się napaliłam na ten podstawowy, nawilżający z aloesem Ten ALS na początku trochę mnie odrzuca...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:14   #2385
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o trwałość składników aktywnych? Używasz jakiś szpatułek?



Zbiór jest zacny. Jak najbardziej jest czym się pochwalić!
Przez plastik przenikają niezbyt fajne substancje, które są w tym materiale. Wiadomo, plastik nie jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o przechowywanie czegokolwiek, czy to kosmetyków, czy jedzenia. Dlatego zawsze ucieszę się jeśli kosmetyk jest w szkle
Szpatułka może być tak samo zanieczyszczona co dłonie - jeśli się jej nie dezynfekuje przed każdym użyciem. Niestety z bakteriami w opakowaniach nie air-less zawsze jest problem, choć nigdy jeszcze na skórze tego nie zaobserwowałam, nic mi się jeszcze nie zepsuło na niej



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czy sobie wybiorę Kochana, jesteś w kłopotach, bo mam Twój adres

Zaraz wyślę pw
Zaraz odpiszę, cieszę się, że coś wybrałaś
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:15   #2386
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dobrze, że to napisałaś, bo się napaliłam na ten podstawowy, nawilżający z aloesem Ten ALS na początku trochę mnie odrzuca...
Ten podstawowy ma gorszy skład, ale jest dobry, naprawdę dobry, ten do farbowanych jednak jest bezkonkurencyjny i nie ma porównania do tego podstawowego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:19   #2387
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten podstawowy ma gorszy skład, ale jest dobry, naprawdę dobry, ten do farbowanych jednak jest bezkonkurencyjny i nie ma porównania do tego podstawowego
No i w tym momencie czuję się całkowicie skuszona Zielarski mam pod nosem, i widziałam tam ten szampon.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:05   #2388
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
No i w tym momencie czuję się całkowicie skuszona Zielarski mam pod nosem, i widziałam tam ten szampon.
Warto, bo jakby Ci jednak nie pasował, to go mogę odkupić od Ciebie

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ing_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę poczytałam na waszym forum o kosmetykach naturalnych, ale niestety nie znam się tak dobrze jak wy Potrzebuję porady w doborze dobrego kremu i podkładu z jak najlepszym składem, które przede wszystkim nie zapychają. Mam cerę przetłuszczającą się z rozszerzonymi porami, skłonną do wszelkich wyprysków i łatwo się zapycha. Mam 22 lata. Jesli mozecie mi cos polecić, będę wdzięczna
Ing witaj, niestety należysz do grona osób z kapryśną skórą i tak naprawdę niewiele kremów możemy takiej cerze polecić z czystym sumieniem sama mam podobną cerę i co mnie uratowało to unikanie olejów i emulgatorów, co można tłumaczyć po prostu, jako unikanie kremów Za to mogę polecić żel aloesowy Equilibra, sok z granata, serum Nu fountain, serum Quenching Phenome, Lotion rose dew AnneMarie Borlind jako podstawowe nawilżacze, które się u mnie sprawdziły
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:40   #2389
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

dla "sucharow"
http://www.ecco-verde.de/yes?&utm_so...101_2014-03-19
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 22:43   #2390
ing_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Warto, bo jakby Ci jednak nie pasował, to go mogę odkupić od Ciebie

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



Ing witaj, niestety należysz do grona osób z kapryśną skórą i tak naprawdę niewiele kremów możemy takiej cerze polecić z czystym sumieniem sama mam podobną cerę i co mnie uratowało to unikanie olejów i emulgatorów, co można tłumaczyć po prostu, jako unikanie kremów Za to mogę polecić żel aloesowy Equilibra, sok z granata, serum Nu fountain, serum Quenching Phenome, Lotion rose dew AnneMarie Borlind jako podstawowe nawilżacze, które się u mnie sprawdziły
Dziękue ci za odpowiedź

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Camellia Sinensis Leaf Water**, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Water**, Dicaprylyl Carbonate**, Glycerin**, Isopropyl Palmitate**, Zea Mays (Corn) Starch**, Glyceryl Stearate**, Dicaprylyl Ether**, Aqua**, Glyceryl Stearate Citrate**, Stearic Acid**, Betaine*, Myristyl Myristate**, Epilobium Fleischeri Extract*, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum**, Parfum**, Panthenol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract**, Cedrus Atlantica Bark Extract**, Mentha Piperita (Peppermint) Extract**, Chondrus Crispus (Carrageenan)**, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Calendula Officinalis Flower Extract*, Carica Papaya Fruit Extract*, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract*, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Fruit Extract**, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract**, Ananas Sativus (Pineapple Plant) Fruit Extract**, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract**, Sodium Stearoyl Lactylate**, Cetyl Alcohol**, Vegetable Oil**, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja (Soybean) Sterols**, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Sodium Lactate**, Carnosine**, Lactic Acid**, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate**, Salvia Sclarea Oil***, Copper Chlorophyllin**, Citronellol***, Geraniol***, Limonene***, Linalool***


Co myslicie o tym skladzie? Jest to krem z Phenome dla cery mieszanej i tłustej. Czy jest tu coś co może zapychać?
__________________
Czas się zmienić.
ing_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 23:21   #2391
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez ing_ Pokaż wiadomość
Dziękue ci za odpowiedź

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Camellia Sinensis Leaf Water**, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Water**, Dicaprylyl Carbonate**, Glycerin**, Isopropyl Palmitate**, Zea Mays (Corn) Starch**, Glyceryl Stearate**, Dicaprylyl Ether**, Aqua**, Glyceryl Stearate Citrate**, Stearic Acid**, Betaine*, Myristyl Myristate**, Epilobium Fleischeri Extract*, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum**, Parfum**, Panthenol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract**, Cedrus Atlantica Bark Extract**, Mentha Piperita (Peppermint) Extract**, Chondrus Crispus (Carrageenan)**, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Calendula Officinalis Flower Extract*, Carica Papaya Fruit Extract*, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract*, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Fruit Extract**, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract**, Ananas Sativus (Pineapple Plant) Fruit Extract**, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract**, Sodium Stearoyl Lactylate**, Cetyl Alcohol**, Vegetable Oil**, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja (Soybean) Sterols**, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Sodium Lactate**, Carnosine**, Lactic Acid**, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate**, Salvia Sclarea Oil***, Copper Chlorophyllin**, Citronellol***, Geraniol***, Limonene***, Linalool***


Co myslicie o tym skladzie? Jest to krem z Phenome dla cery mieszanej i tłustej. Czy jest tu coś co może zapychać?
Skład wygląda fajnie, nie powinien być bombą zapychającą dla skory, na pewno trzeba ostrożnie z ilością, cieniutko nakładać i co u mnie się sprawdza polecam wklepywać, nie wmasowywać, to naprawdę robi dużą różnicę. Może się nie nadawać do codziennego stosowania, zależy od skóry i też jej stanu danego dnia

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 23:24   #2392
ing_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Skład wygląda fajnie, nie powinien być bombą zapychającą dla skory, na pewno trzeba ostrożnie z ilością, cieniutko nakładać i co u mnie się sprawdza polecam wklepywać, nie wmasowywać, to naprawdę robi dużą różnicę. Może się nie nadawać do codziennego stosowania, zależy od skóry i też jej stanu danego dnia

W takim razie w najblizszym czasie muszę go przetestowac
__________________
Czas się zmienić.
ing_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 23:30   #2393
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To powinien być dobry Pewnie zależy od tych dodatkowych składników, mój zawiera gumę ksantanową, jako emulgator i kwasek cytrynowy, przez to pewnie jest jaśniejszy.
Uff..., odetchnęłam z ulga, bo- nie wiem, czemu- miałam gdzieś zakodowane, że żel z aloesu jest przeźroczysty ; może dlatego, że mam maskę z Organic Shop-u na jego bazie i ona jest właśnie w postaci przeźroczystego żelu
A Twój jest z miąższu, czy z całego liścia?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 23:40   #2394
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45668168]Uff..., odetchnęłam z ulga, bo- nie wiem, czemu- miałam gdzieś zakodowane, że żel z aloesu jest przeźroczysty ; może dlatego, że mam maskę z Organic Shop-u na jego bazie i ona jest właśnie w postaci przeźroczystego żelu
A Twój jest z miąższu, czy z całego liścia?[/QUOTE]


Nie mam pojęcia, na moim w inci pisze "aloe barbadensis leaf juice", wydaje mi się, że jest to sam sok z wnętrza, ponieważ mnie aloes parę razy uczulił w innych kosmetykach, a ten nie. Konsystencję ma taką jakby rozwodnionego przecieru

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-03-20 o 08:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 07:37   #2395
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Mały OT, zajmie Wam to kilka sekund, jak chcecie to wypełnijcie - https://help.four-paws.org/pl-PL/bur...owych-dla-mody
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 21:32   #2396
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, na moim w inci pisze "aloe barbadensis leaf juice", wydaje mi się, że jest to sam sok z wnętrza, ponieważ mnie aloes parę razy uczulił w innych kosmetykach, a ten nie. Konsystencję ma taką jakby rozwodnionego przecieru
Ciekawe, jak wygląda żel Santaverde, bo on jest na pewno z samego miąższu- miał ktoś??

Szampon Sylveco jest bossski- myślę, że nawet fajniejszy dla moich włosów niż Make Me Bio do normalnych ; też trochę usztywnia, ale dodatkowo włosy są bardziej podatne na układanie, lepiej trzymają kształt i cudnie błyszcza No i ten relaksujący zapach (chyba to trawa cytrynowa ) Pojemność też niczego sobie, a cena to już w ogóle wymiata- no oczarował mnie pod każdym względem
Nabrałam aż ochoty na wypróbowanie ich balsamu myjącego...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-03-20 o 21:34
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 22:48   #2397
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45683076]Ciekawe, jak wygląda żel Santaverde, bo on jest na pewno z samego miąższu- miał ktoś??

Szampon Sylveco jest bossski- myślę, że nawet fajniejszy dla moich włosów niż Make Me Bio do normalnych ; też trochę usztywnia, ale dodatkowo włosy są bardziej podatne na układanie, lepiej trzymają kształt i cudnie błyszcza No i ten relaksujący zapach (chyba to trawa cytrynowa ) Pojemność też niczego sobie, a cena to już w ogóle wymiata- no oczarował mnie pod każdym względem
Nabrałam aż ochoty na wypróbowanie ich balsamu myjącego...[/QUOTE]

Próbuj dziewczyno i koniecznie donieś o swoich wrażeniach

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Donoszę o aferze na temat ruskich kosmetyków.
Wszystko najpierw tu:
http://blondregeneracja.blogspot.com...nej-masce.html
Potem tu:
http://kascysko.blogspot.com/2014/03/afera-z-rosyjskimi-kosmetykami-w-roli.html

Komentarze, rzecz bezcenna.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 23:22   #2398
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45683076]Ciekawe, jak wygląda żel Santaverde, bo on jest na pewno z samego miąższu- miał ktoś??

Szampon Sylveco jest bossski- myślę, że nawet fajniejszy dla moich włosów niż Make Me Bio do normalnych ; też trochę usztywnia, ale dodatkowo włosy są bardziej podatne na układanie, lepiej trzymają kształt i cudnie błyszcza No i ten relaksujący zapach (chyba to trawa cytrynowa ) Pojemność też niczego sobie, a cena to już w ogóle wymiata- no oczarował mnie pod każdym względem
Nabrałam aż ochoty na wypróbowanie ich balsamu myjącego...[/QUOTE]

Żel Santaverde jest prawie przezroczysty, ale on ma dłuższy skład niż sam sok z aloesu.

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2014-03-21 o 00:50
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:56   #2399
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Matique:

Tylko do 24 marca - 20 % na wszystkie produkty marek Abellie, Natessance Bebe, Coslys, Weleda oraz Pai. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Rabat zostanie naliczony automatycznie po dodaniu produktu do koszyka. Dodatkowo, tylko dziś - 10% na wszystkie mydełka GoodKaarma.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:18   #2400
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cześć dziewczyny! Dawno mnie tutaj nie było, ale o wątku nie zapomniałam
Ostatnio mam strasznie dużo zajęć - wzięłam się porządnie za treningi, dietę, studia. Czasem brakuje mi czasu.

Jeśli chodzi o kosmetyki to w ostatnim czasie kupowałam tylko to, co mi do życia niezbędne (masła do ciała, szampony, itp.) Bez szaleństwa Ciekawe jakie hity się przez ten czas przewinęły w wątku... aż strach myśleć

To moje najnowsze zamówienia z Iwos i Bioarp:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosm.jpg (116,2 KB, 33 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.