ćwicze i tyję!!! Ratunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 10:47   #1
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198

ćwicze i tyję!!! Ratunku


wiczę regularnie od 01.07.2014- siłownia 60 min+ hula hip 40 min. Na siłowni bieżnia - ok 20-40 min (ostatnio terning interwałowy ale nie osiagam jeszcze tętna max , średnia prędkość 7 km /h naprzemienni 13 km na h) potem brzuszki, leg magic, orbitek i 20 min fit massage. W domu hula hop. Jem tyle co zawsze, nie mam wilczego apetytu po treninu, przeciwnie nie chce mi się jeść. Na siłownie jeżdżę codziennie (czasami zdarza mi sie krótka przerwa ale rzadko). jezeli nie mam treningu na siłowni - biegam, wczoraj np całą godzine. Po treningu zjadam najczęściej pomarańczę, na kolacje koktajl białkowy. od lipca przytyłam prawie 3,5 kg. W obwodach jest lepiej ale tez bez szału- talia 3 cm, biodra 2 cm, udo 2 cm. Co robie źle??? Pomocy.
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:10   #2
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
wiczę regularnie od 01.07.2014- siłownia 60 min+ hula hip 40 min. Na siłowni bieżnia - ok 20-40 min (ostatnio terning interwałowy ale nie osiagam jeszcze tętna max , średnia prędkość 7 km /h naprzemienni 13 km na h) potem brzuszki, leg magic, orbitek i 20 min fit massage. W domu hula hop. Jem tyle co zawsze, nie mam wilczego apetytu po treninu, przeciwnie nie chce mi się jeść. Na siłownie jeżdżę codziennie (czasami zdarza mi sie krótka przerwa ale rzadko). jezeli nie mam treningu na siłowni - biegam, wczoraj np całą godzine. Po treningu zjadam najczęściej pomarańczę, na kolacje koktajl białkowy. od lipca przytyłam prawie 3,5 kg. W obwodach jest lepiej ale tez bez szału- talia 3 cm, biodra 2 cm, udo 2 cm. Co robie źle??? Pomocy.
Tracisz w obwodach, a to chyba się liczy?

Dieta jest do kitu. Pomarańcza to słaby posiłek potreningowy, wrzuć swój jadłospis przykładowy z całego dnia.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:28   #3
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

rano np banan (po wstaniu)
I śniadanie (ok 9.00) 3 kromki chleba razowego z serem/szynka pomidor, papyka
II śniadanie(ok 12.00) owsianka lub płatki kukurydziane z mlekiem lub sałatka z tunczyka
potem owoc: pomarańcza/banan / jabłko
Obiad 15.00 (tu mój bład bo jem najczęściej 2 kromki chleba zapiekane w piekarniku z serem- uwielbiam
godz. 17.00 owoc (po treningu)
ok 19 kolacja - koktajl białkowy
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:35   #4
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

nie rozumiem, te cm co napisałaś to są minusy czy plusy?
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:37   #5
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

przytyłam 3 kilo to plus to nie jest. Dodam ze zawsze tak jadłam i nie tyłam a od kiedy cwicze waga poszła w górę
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:38   #6
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
rano np banan (po wstaniu)
I śniadanie (ok 9.00) 3 kromki chleba razowego z serem/szynka pomidor, papyka
II śniadanie(ok 12.00) owsianka lub płatki kukurydziane z mlekiem lub sałatka z tunczyka
potem owoc: pomarańcza/banan / jabłko
Obiad 15.00 (tu mój bład bo jem najczęściej 2 kromki chleba zapiekane w piekarniku z serem- uwielbiam
godz. 17.00 owoc (po treningu)
ok 19 kolacja - koktajl białkowy
I wszystko jasne, posiłki źle zbilansowane, same węglowodany proste: chleb w I posiłku, II śniadanie płatki kukurydziane, owoce to nie posiłek, obiadbez komentarza, po treningu znowu owoc...
Mało ilościowo też się wydaje.
Nie jesz mięsa, ryb? Nie widzę zdrowego źródła tłuszczów, mało warzyw. Ta sałatka z tuńczyka ok, tylko zależy co ma w środku (majonez może?). Rozumiem, że pieczywo białe, słodzisz?
Generalnie źle jesz, a niestety odchudzanie zaczyna się w kuchni. Jak tego nie zmienisz, to efektów nie będzie
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:40   #7
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

chleb głównie razowy, nie słodzę. Zawsze tak jadłam i nie tyłam, a ok kiedy ćwicze tyje!!!
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 11:45   #8
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
chleb głównie razowy, nie słodzę. Zawsze tak jadłam i nie tyłam, a ok kiedy ćwicze tyje!!!
Widocznie organizm się zbuntował i nie chce już trawić śmieci , zmień sposób odżywiania i nastawienie. Nie dostarczasz mu odpowiedniej dawki kalorii i składników odżywczych, a uprawiasz sport, to wszystko magazynuje, więc tyjesz. Zacznij jeść normalne, zbilansowane posiłki i daj mu czas na przyzwyczajenie się do innego sposobu żywienia, wtedy efekty na pewno będą.
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:52   #9
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Nawet jesli ten jadłospis nie jest idealny,to przecież też ni ejest kaloryczny,więc nie powinna tyć,tym bardzie,że intensywnie ćwiczy.

Może problemem są hormony lub jakieś leki,które powodują przybieranie na wadze
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:00   #10
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Nawet jesli ten jadłospis nie jest idealny,to przecież też ni ejest kaloryczny,więc nie powinna tyć,tym bardzie,że intensywnie ćwiczy.

Może problemem są hormony lub jakieś leki,które powodują przybieranie na wadze
Ja wiem, czy to są intensywne ćwiczenia..., dla mnie to trochę na stratę czasu wygląda, zwłaszcza że ćwiczy codziennie i to dość długo, a po treningu nie jest głodna. Też ćwiczę (8 lat już), 4 razy w tygodniu po maks. 90 min, może nie wyczynowo, ale z obciążeniem, po treningu zawsze głodna jestem. Efekty też widzę i jem dużo, nie zapycham się chlebem.
Poza tym organizm powinien mieć czas na regenerację, a tu tego nie widzę, bo dziewczyna ćwiczy codziennie.
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:04   #11
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Tracisz w obwodach, a to chyba się liczy?
Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
przytyłam 3 kilo to plus to nie jest. Dodam ze zawsze tak jadłam i nie tyłam a od kiedy cwicze waga poszła w górę
zmyliła mnie ta odpowiedź

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Nawet jesli ten jadłospis nie jest idealny,to przecież też ni ejest kaloryczny,więc nie powinna tyć,tym bardzie,że intensywnie ćwiczy.

Może problemem są hormony lub jakieś leki,które powodują przybieranie na wadze
problemem są hormony, a te z kolei są rozwalone bo dziewczyna głoduje
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 12:06   #12
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

problemy z hormonami? raczej nie choć 40 lat stuknęło. Biorę od dawna hormony, nigdy po nich nie tyłam a ostatnio ich nie zmieniałam. chorób nie mam, zdrowa jak ryba. No i waga wzrosła po cwiczeniach, wczesniej miałam od 10 lat stałą wagę z małymi wahnięciami w jedna i drugą stronę
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:12   #13
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
problemy z hormonami? raczej nie choć 40 lat stuknęło. Biorę od dawna hormony, nigdy po nich nie tyłam a ostatnio ich nie zmieniałam. chorób nie mam, zdrowa jak ryba. No i waga wzrosła po cwiczeniach, wczesniej miałam od 10 lat stałą wagę z małymi wahnięciami w jedna i drugą stronę
Ale te problemy z hormonami to efekt tego, jak jesz, nie wieku. Jestem tylko 3 lata młodsza od Ciebie, więc wiem, że 40-latka to młoda kobitka i wiele jeszcze może zrobić ze swoim ciałem. Spróbuj jeść inaczej, zbilansuj posiłki pod względem zawartości węgli, białka i tłuszczów. Organizm będzie Ci wdzięczny i schudniesz
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:23   #14
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

nagle zaczęłaś ćwiczyć jak szalona a jesz jak wróbelek, organizm jest zestresowany, kortyzol pewnie wysoki jak tatry, metabolizm siadł i tyjesz z przysłowiowego powietrza
zmień dietę
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:29   #15
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
zmyliła mnie ta odpowiedź

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



problemem są hormony, a te z kolei są rozwalone bo dziewczyna głoduje
Mnie zmyliło to zdanie- W obwodach jest lepiej ale tez bez szału- talia 3 cm, biodra 2 cm, udo 2 cm.

Już sama nie wiem co z tymi obwodami u autorki, na plus czy na minus
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:32   #16
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

obwody na minus, więc lepiej
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:52   #17
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

spadły Ci obwody więc schudłaś, nie wiem o co Ci chodzi w takim razie
waga nie jest żadnym wyznacznikiem
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 13:14   #18
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez Fionka_31 Pokaż wiadomość
spadły Ci obwody więc schudłaś, nie wiem o co Ci chodzi w takim razie
waga nie jest żadnym wyznacznikiem
Dokładnie.

Nie zmienia to jednak faktu, że nie odżywiasz się za dobrze i warto by było nad tym popracować
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 13:20   #19
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

PÓŁ roku ćwiczeń i tylko po 2-3 cm to troche mało, a waga mnie przeraża, od czasu urodzenia dzieci miałam stała wagę
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 15:43   #20
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
przytyłam 3 kilo to plus to nie jest. Dodam ze zawsze tak jadłam i nie tyłam a od kiedy cwicze waga poszła w górę
Dietę mozna potłuc o kant Jesz za mało, dlatego zaczęłaś tyc. Przy wysiłku fizycznym organizm potrzebuje więcej kalorii, niz mu dajesz, więc zaczął magazynować. O jakości tych posiłków nawet nie będę sie wypowiadać, pewnie już ktos to zrobił.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:05   #21
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Kochana, ty to jesteś szczęściara że przy takim zajeżdżaniu się + tościkach z piekarniczka na obiadek starciłaś AŻ 3 cm w talii. Też kcem

Jesz za mało, posiłki marnej jakości, trening z tyłka dlatego wysiłek wkładany w redukcje jest niewspółmierny do efektów.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:11   #22
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

dziekuję za rozjaśnienie problemu. Zawsze uważałam ze jak zjem mniej i będę ćwiczyć to nie ma mocnych - waga zleci. A tu okazuje sie ze moze byc inaczej. Podam dzisiejsze moje jedzenie:
1. po obudzeniu banan - 6.00
2. śniadanie 9.00 - 2 kromki chleba razowego, szunka, pomidor, sałata szczypiorek, jajko
2. II śniadanie (sałatka z tunczyka, kapusty pekińskiej, szczypiorku- na jogurcie z małą łyzeczka majonezu) + 1 kromka chleba razowego z szynka-ok 12
3. pomarańcz - 11.00
4. obiad udko pieczone + sałatka z buraczków, granat 15/16
5. pomarańcz - podwieczorek -17
6. koktajl białkowy+ ew jajko- 19
Jest ok?
Wyrzuciłam moje ukochane zapiekanki!!
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:20   #23
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Wow,dziewczyny Cię tutaj skrytykowały po całości
Nie napisałaś dlaczego zaczęłaś tak ostro ćwiczyć: chcesz schudnąć czy utrzymać wagę? Napisałaś,ze poprzednia wagę utrzymywałas przez kilka lat,a zatem jak rozumiem wcześniej tak intensywnie nie ćwiczyłas?
Ja tez ćwiczę codziennie i chudnę,wiec to nie o intensywność chodzi. Wydaje mi sie,ze ta dieta jest przeszkoda. Gdy sie ćwiczy należy jeść b. duzo białka,a Ty oprócz sałatki z tuńczykiem nie jesz go wcale. Ser żółty na tostach na pewno wagi nie zredukuje
Musisz jeść pełnoziarniste kasze i ryż i porcje warzyw do każdego posiłku. Nie napisalas nic o jajkach. Sa najlepszym źrodłem białka. Powinnaś jeść tez duzo drobiu i ryb. Po treningu zjedz pelnowartoscipwy posiłek zawierający zródło białko i jakieś warzywa do tego,niekoniecznie koktaj białkowy.
Powodzenia!
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:40   #24
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

ćwiczyć zaczęłam bo moja aktywność zawsze była zerowa. A ciało w okolicach 40 zaczyna byś coraz mniej ciekawe. zalezy mi na szczupłej, zgrabnej sylwetce, utrzymaniu wagi (niestety coraz z tym trudniej) dlatego ćwiczę. Od 10 lat moja waga to 55 kg teraz 58, wzrost 160. Ale sylwetka pomimo ze szczupła to jednak sadełko na brzuchu jest, nogi z duzym celulitem, galaretowate. Aktywność bardzo mi odpowiada dlatego ćwiczę codziennie. Ale tyc to ja niechce!!! Za każda krytykę dziękuję, przeciez chodzi o to by zauważyć błędy
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:48   #25
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Ja tego wątku nie rozumiem. Centymetry Ci spadły więc w czym problem?
Przecież jak ćwiczysz to rośnie masa mięśniowa która jest cięższa od tłuszczu dlatego na wadzę może być na +, ale to nie oznacza, że przytyłaś.

Ja odkąd zaczęłam ćwiczyć te 7-8 lat temu z wagi 54-55 urosłam do 67 kg, a wyglądam milion razy lepiej. Waga o niczym nie świadczy. Liczy się wygląd i obwody.
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:59   #26
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Dobrze zbilansowana dieta i trening przyniosą efekty,ale na forum nie rozwiążemy Twojego problemu. Powinnaś porozmawiać z trenerem fitness u siebie w miejscowości.Niech Cię obejrzy,dopasuje Ci odpowiedni program ćwiczeń i odżywiania

Prawdą jest,że istotniejsza od wagi ciała jest JAKOŚĆ tego ciała.Często cięższe wagowo dziewczyny wygladają lepiej od tych z niską wagą,bo mają jędrne,wyćwiczone ciało,nawet z nadprogramowymi kilogramami
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:10   #27
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Prawdą jest,że istotniejsza od wagi ciała jest JAKOŚĆ tego ciała.Często cięższe wagowo dziewczyny wygladają lepiej od tych z niską wagą,bo mają jędrne,wyćwiczone ciało,nawet z nadprogramowymi kilogramami
Dokładnie
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:13   #28
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
ćwiczyć zaczęłam bo moja aktywność zawsze była zerowa. A ciało w okolicach 40 zaczyna byś coraz mniej ciekawe. zalezy mi na szczupłej, zgrabnej sylwetce, utrzymaniu wagi (niestety coraz z tym trudniej) dlatego ćwiczę. Od 10 lat moja waga to 55 kg teraz 58, wzrost 160. Ale sylwetka pomimo ze szczupła to jednak sadełko na brzuchu jest, nogi z duzym celulitem, galaretowate. Aktywność bardzo mi odpowiada dlatego ćwiczę codziennie. Ale tyc to ja niechce!!! Za każda krytykę dziękuję, przeciez chodzi o to by zauważyć błędy

Na moje oko za mało warzyw a za dużo owoców(cukry proste)
Zamień owoce na pełnowartościowe węgle kasze, ryże, ziemniaki, makarony a owoc jedz na śniadanie najlepiej. Przydałoby sie tez więcej źrodła białka mięso, ryby, jaja.
Żeby schudnąć trzeba jeść musisz nakręcić metabolizm bo teraz z tego co piszesz jest słabiutko.

Co do treningu to nie marnowałabym czasu na hula hop a zamiast kręcić tyle aerobiw wprowadź 1-2 razy w tyg interwał np na bieżni. Nie wspomnę już ze najlepsze efekty daje trening siłowy plus interwał/cardio i odpowiednia dieta oczywiście.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:18   #29
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
dziekuję za rozjaśnienie problemu. Zawsze uważałam ze jak zjem mniej i będę ćwiczyć to nie ma mocnych - waga zleci. A tu okazuje sie ze moze byc inaczej. Podam dzisiejsze moje jedzenie:
1. po obudzeniu banan - 6.00
2. śniadanie 9.00 - 2 kromki chleba razowego, szunka, pomidor, sałata szczypiorek, jajko
2. II śniadanie (sałatka z tunczyka, kapusty pekińskiej, szczypiorku- na jogurcie z małą łyzeczka majonezu) + 1 kromka chleba razowego z szynka-ok 12
3. pomarańcz - 11.00
4. obiad udko pieczone + sałatka z buraczków, granat 15/16
5. pomarańcz - podwieczorek -17
6. koktajl białkowy+ ew jajko- 19
Jest ok?
Wyrzuciłam moje ukochane zapiekanki!!
słabo, zacznij jeść węglowodany złożone i więcej zdrowych tłuszczy
dieta ma być zbilansowana
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:27   #30
MartaManko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cześć,
najważniejsze jest to aby policzyć kalorie. Licz kalorie! Wiele razy dziewczyny mówią: ćwiczę a tyję. A na pytanie ile potrzeba Tobie kalorii a ile naprawdę spożywasz odpowiadają: no nie wiem. Jeżeli dostarczysz organizmowi za mało kalorii będzie się ratował i odkładał tłuszcz. Dzięki takiej reakcji ciała Twoi przodkowie mogli przetrwać do dzisiaj i Cię spłodzić ale jeżeli Ty będziesz sprzeciwiać się naturze może być źle
MartaManko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-24 09:39:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.