ćwicze i tyję!!! Ratunku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-09, 10:13   #31
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Ja tego wątku nie rozumiem. Centymetry Ci spadły więc w czym problem?
Przecież jak ćwiczysz to rośnie masa mięśniowa która jest cięższa od tłuszczu dlatego na wadzę może być na +, ale to nie oznacza, że przytyłaś.

Ja odkąd zaczęłam ćwiczyć te 7-8 lat temu z wagi 54-55 urosłam do 67 kg, a wyglądam milion razy lepiej. Waga o niczym nie świadczy. Liczy się wygląd i obwody.
Tak, żeby to było takie proste, niestety tak szybko mięśni się nie nabiera, zwłaszcza przy takim jedzeniu, w innym przypadku dawno wyglądałabym jak Pudzian. Na początku to wodę zatrzymujemy, bo mięśnie nieużywane dotąd puchną i stąd przyrost wagi. Prawda, że zawsze lepiej patrzeć na centymetry, zwłaszcza kobiety powinny to robić, bo z mięśniami u nas niestety ciężej idzie niż u panów
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:27   #32
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Ja tego wątku nie rozumiem. Centymetry Ci spadły więc w czym problem?
Przecież jak ćwiczysz to rośnie masa mięśniowa która jest cięższa od tłuszczu dlatego na wadzę może być na +, ale to nie oznacza, że przytyłaś.

Ja odkąd zaczęłam ćwiczyć te 7-8 lat temu z wagi 54-55 urosłam do 67 kg, a wyglądam milion razy lepiej. Waga o niczym nie świadczy. Liczy się wygląd i obwody.

Masa mięśniowa to jeszcze nikomu na pomarańczach nie urosła, odpowiednia dieta jest niezbędna
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:42   #33
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez onlythelonly Pokaż wiadomość
Tak, żeby to było takie proste, niestety tak szybko mięśni się nie nabiera, zwłaszcza przy takim jedzeniu, w innym przypadku dawno wyglądałabym jak Pudzian. Na początku to wodę zatrzymujemy, bo mięśnie nieużywane dotąd puchną i stąd przyrost wagi. Prawda, że zawsze lepiej patrzeć na centymetry, zwłaszcza kobiety powinny to robić, bo z mięśniami u nas niestety ciężej idzie niż u panów
Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Masa mięśniowa to jeszcze nikomu na pomarańczach nie urosła, odpowiednia dieta jest niezbędna
Nie wczytywałam się w dietę. Ale dalej twierdzę, że jak waga rośnie, a cm spadają to ja nie widzę problemu.
Dieta rzeczywiście do poprawy. Ja to bym była mega głodna przy takim jedzeniu.
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 12:13   #34
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Na moje oko za mało warzyw a za dużo owoców(cukry proste)
Zamień owoce na pełnowartościowe węgle kasze, ryże, ziemniaki, makarony a owoc jedz na śniadanie najlepiej. Przydałoby sie tez więcej źrodła białka mięso, ryby, jaja.
Żeby schudnąć trzeba jeść musisz nakręcić metabolizm bo teraz z tego co piszesz jest słabiutko.

Co do treningu to nie marnowałabym czasu na hula hop a zamiast kręcić tyle aerobiw wprowadź 1-2 razy w tyg interwał np na bieżni. Nie wspomnę już ze najlepsze efekty daje trening siłowy plus interwał/cardio i odpowiednia dieta oczywiście.
Mam podobne zdanie.Nic dodać - nic ująć
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 12:16   #35
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Uwielbiam owoce, nie przeżyję bez nich . to taki mój zamiennik zamiast slodyczy. Ale postaram sie coś pozmieniać. A hula hopem cwicze by poprawic talie, lube te cwiczenia.. wszyscy ida spac a ja telewizorek i 40 min hula hop. nie chce tego zmieniać
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 12:27   #36
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
Uwielbiam owoce, nie przeżyję bez nich . to taki mój zamiennik zamiast slodyczy. Ale postaram sie coś pozmieniać. A hula hopem cwicze by poprawic talie, lube te cwiczenia.. wszyscy ida spac a ja telewizorek i 40 min hula hop. nie chce tego zmieniać
Ale nie musisz całkowicie rezygnować z owoców, tylko zmienić proporcje i jeść więcej warzyw. Owoce możesz jeść w pierwszej części dnia i nie za dużo (jeden banan, jabłka raczej bez ograniczeń, bo nie są takie tuczące), dodaj warzywa do każdego posiłku, ale nie w ilości jeden listek sałaty i 3 plasterki pomidora, więcej, dużo więcej.
Co do hula hop..., jak Ci to sprawia przyjemność, to nie rzucaj, ćwicz w końcu to jakiś ruch, obciąż je, poszukaj urozmaiconych ćwiczeń, zmień coś, bo monotonia sprawia, że organizm się przyzwyczaja i nie ma efektów.
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 12:41   #37
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Na co wpływa kręcenie hulahopem?
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 14:45   #38
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
Uwielbiam owoce, nie przeżyję bez nich . to taki mój zamiennik zamiast slodyczy. Ale postaram sie coś pozmieniać. A hula hopem cwicze by poprawic talie, lube te cwiczenia.. wszyscy ida spac a ja telewizorek i 40 min hula hop. nie chce tego zmieniać

Nie poprawisz talii od tego niestety gdyby to było takie proste to każda z nas miały piękne wcięcie strata czasu naprawdę wiem co mowię tez kręciłam.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 15:38   #39
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

co do hula hopu nie moge sie zgodzic z tobą. Jak miałam z 18 lat cwiczyłam długggooo hulahopem, z obciążeniem. Talia moja wynosiła wtedy 57 cm (po ćwiczeniach). potem przetsałam i chociaż nie przytyłam przybywało jej cm i zostało 65 cm... az do ciąż. No ale to juz inna bajla. moje hula hop jest z wypustkami i waży 1,4 kg
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 15:58   #40
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
co do hula hopu nie moge sie zgodzic z tobą. Jak miałam z 18 lat cwiczyłam długggooo hulahopem, z obciążeniem. Talia moja wynosiła wtedy 57 cm (po ćwiczeniach). potem przetsałam i chociaż nie przytyłam przybywało jej cm i zostało 65 cm... az do ciąż. No ale to juz inna bajla. moje hula hop jest z wypustkami i waży 1,4 kg
Właśnie miałaś wtedy 18 lat, byłaś przed ciążami, to ma znaczenie. Organizm przyzwyczaja się do każdego wysiłku i to, co na początku przynosiło efekty, po jakimś czasie już nie działa, nawet gdybyśmy bardzo tego chciały
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 18:11   #41
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Ranisz moje serce Ja mam nadzieję, ze jednak hula hop pomoże i wróce do talii chociaz 65 zm
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 19:21   #42
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
Ranisz moje serce Ja mam nadzieję, ze jednak hula hop pomoże i wróce do talii chociaz 65 zm

Jak zmienisz jadłospis i dorzucisz siłowe, to nawet bez hula hop będzie 65 cm w talii
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 21:35   #43
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
Ranisz moje serce Ja mam nadzieję, ze jednak hula hop pomoże i wróce do talii chociaz 65 zm
hula hop to strata czasu,lepiej w tym czasie porządnie się zmęczyć z ciężarkami to da lepsze efekty
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 07:38   #44
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

a tak lubie hula hop
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 08:08   #45
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

to sobie hulahopuj w ramach zabawy, przyjemności nie widzę problemu
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 08:11   #46
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Ale jak juz wiem ze nic nie daje to moja miłość jakby osłabła
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 08:16   #47
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Moim zdaniem hula hop może przynieść efekty,jeżeli regularnie ćwiczymy i przykładamy się do ćwiczeń. Kręcenie "od wielkiego dzwonu" byle jak rzeczywiście jest bez sensu

Co do owoców,to bez przesady żeby z nich rezygnować.Lepiej słodycze odstawić.
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:09   #48
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Wiecie, czasem jest tak, że po prostu źle wpływa na nas ćwiczenie- ot, po prostu, sport nie jest dla wszystkich i tyle ( wspominała o tym u siebie AzjatyckiCukier). Nie zrozumcie mnie źle, nie namawiam nikogo do siedzenia całe życie na kanapie! Po prostu niektórym nie służy zbyt duża aktywność fizyczna, bo organizm zaczyna wtedy panikować i odkładać jeszcze więcej i więcej. Najlepiej po prostu siebie obserwować. Poza tym, pamiętajmy, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz- ćwiczysz, więc spalasz tłuszcz a budujesz mięśnie. Waga to tylko numerek, nic nie znaczy, z tą samą wagą i wzrostem dwie osoby mogą wyglądać drastycznie inaczej. I proszę, nie zaczynaj liczyć kalorii- to prosta droga do różnych zaburzeń odżywiania, wiem co mówię :c
W każdym razie, powodzenia życzę i ściskam :3
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:11   #49
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
Wiecie, czasem jest tak, że po prostu źle wpływa na nas ćwiczenie- ot, po prostu, sport nie jest dla wszystkich i tyle ( wspominała o tym u siebie AzjatyckiCukier). Nie zrozumcie mnie źle, nie namawiam nikogo do siedzenia całe życie na kanapie! Po prostu niektórym nie służy zbyt duża aktywność fizyczna, bo organizm zaczyna wtedy panikować i odkładać jeszcze więcej i więcej. Najlepiej po prostu siebie obserwować. Poza tym, pamiętajmy, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz- ćwiczysz, więc spalasz tłuszcz a budujesz mięśnie.
Z ujemnym bilansem nic znaczącego nie wybudujesz, tak jak od podkoków na dywanie.
Tłuszcz się odkłada przy ćwiczeniu jak dieta leży i kwiczy i dlatego "ćwiczenia nie działają".
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 17:45   #50
patrycjaszajek
Przyczajenie
 
Avatar patrycjaszajek
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
wiczę regularnie od 01.07.2014- siłownia 60 min+ hula hip 40 min. Na siłowni bieżnia - ok 20-40 min (ostatnio terning interwałowy ale nie osiagam jeszcze tętna max , średnia prędkość 7 km /h naprzemienni 13 km na h) potem brzuszki, leg magic, orbitek i 20 min fit massage. W domu hula hop. Jem tyle co zawsze, nie mam wilczego apetytu po treninu, przeciwnie nie chce mi się jeść. Na siłownie jeżdżę codziennie (czasami zdarza mi sie krótka przerwa ale rzadko). jezeli nie mam treningu na siłowni - biegam, wczoraj np całą godzine. Po treningu zjadam najczęściej pomarańczę, na kolacje koktajl białkowy. od lipca przytyłam prawie 3,5 kg. W obwodach jest lepiej ale tez bez szału- talia 3 cm, biodra 2 cm, udo 2 cm. Co robie źle??? Pomocy.
Spokojnie, ja też tak mialam, musisz skupic sie na białkowych posilkach i po prostu wyluzować, przy takiej częstotliwości treningów najlepszym sposobem bedzie jedzenie dużej ilosci kasz, mięsa, ryb.
patrycjaszajek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 06:44   #51
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Musisz sie zmierzyć bp byc moze wcale nie tyjesz tylko rosna Ci miesnie
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 06:38   #52
milkimary
Przyczajenie
 
Avatar milkimary
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
wiczę regularnie od 01.07.2014- siłownia 60 min+ hula hip 40 min. Na siłowni bieżnia - ok 20-40 min (ostatnio terning interwałowy ale nie osiagam jeszcze tętna max , średnia prędkość 7 km /h naprzemienni 13 km na h) potem brzuszki, leg magic, orbitek i 20 min fit massage. W domu hula hop. Jem tyle co zawsze, nie mam wilczego apetytu po treninu, przeciwnie nie chce mi się jeść. Na siłownie jeżdżę codziennie (czasami zdarza mi sie krótka przerwa ale rzadko). jezeli nie mam treningu na siłowni - biegam, wczoraj np całą godzine. Po treningu zjadam najczęściej pomarańczę, na kolacje koktajl białkowy. od lipca przytyłam prawie 3,5 kg. W obwodach jest lepiej ale tez bez szału- talia 3 cm, biodra 2 cm, udo 2 cm. Co robie źle??? Pomocy.
Dużo tej aktywności i dużo cardio. To jest troszeczkę bez sensu, przyzwyczajasz organizm i będziesz potrzebowała jeszcze więcej tego wysiłku, a nie ma to najmniejszego sensu.
Przede wszystkim:
Zważ się z kilku dni pod rząd i wyciągnij średnią + podaj swój wzrost
Jak wygląda Twój trening na siłowni
Spisz co jadłaś przez 3 dni, ale dokładnie z gramówką
Czy masz jakieś choroby metaboliczne, zaburzenia hormonalne itp itd
milkimary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:40   #53
milenka691
Przyczajenie
 
Avatar milenka691
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Przede wszystkim, jeśli ćwiczysz dużo cardio (a widzę, że sporo), powinnaś spadać na wadze. Natomiast jeśli jesz niezbilansowane posiłki, zawierające mało węgli a dużo cukru (bo nie zapominajmy, że cukier jest także w owocach!), jesz mało warzyw, mało mięsa czy ryb (białko!), Twój organizm się broni i tyjesz.
Moja rada, zacznij ćwiczyć siłowo, dodaj do tego dietę - na początku waga zleci, ale potem przybierzesz na wadze, bo nie zapomnij, że mięśnie są o wiele cięższe niż tłuszcz. Nie bójmy się ciężarów!! One fantastycznie działają na naszą sylwetkę.
Ale co najważniejsze - 70% to DIETA, a 30% ĆWICZENIA
milenka691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 05:59   #54
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Cytat:
Napisane przez alice86W Pokaż wiadomość
Hahaha - też to przerabiałam. To znaczy nie do konca... ćwiczyłam i niiiic... waga stała w miejscu. Spasłam się do ponad 80 kg i jakoś tak nic z tym długo nie robiłam. Zaczełam w końcu ćwiczyć w domu po 20/30 minut do 40 max (z mel b:P) no i w końcu dołożyłam sobie do tego tabletki - <reklama>. I to chyba właśnie było to. Bo waga leci w dół. Czytałam nawet, że jak się nie ćwiczy to i tak się chudnie przy nich... ale nei wiem, lubię moje cwiczenia, więc tego nie sprawdzę - może ktoś inny się wypowie. Tak więc ruch sam w sobie to jak widać nie wszystko.

Taaa i w każdym wątku piszesz te same brednie o jakiś tabletkach z zdrowa dieta i ruch dadzą efekty a nie denne suplementy
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-01-30 o 08:52
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 10:19   #55
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

A ja dalej nie chudne chociaz zmieniłam dietę

http://www.ilewazy.pl/dziennik/mojeprodukty/0372bc
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 07:30   #56
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

No cóż, moja waga zwiekszyła się o ok. 4-5 kg, pomimo regularnych ćwiczeń. Co prawda nie musiałam wymieniac ubrań, ale jednak nie chudne. Dlatego zaczęłam ćwiczenia siłowe. Do treningów z ewą chodakowską dołożyłam obciążenia. Na nogi po 1,75. Oczywiście nie skaczę z ciężarkami. Czy to nie za mało? Jestem zielona i licze na wasze sugestie
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 08:39   #57
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: ćwicze i tyję!!! Ratunku

Powinnaś uporządkować sowje treningi i dietę.Panuje w tym totalny chaos,dlatego nie ma efektów,jakich oczekujesz.Zrób trzy porządne treningi siłowo-aerobowe na siłowni,rozpisz porządnie swój jadłospis i trzymaj się tego.Po co dokłądać jakieś ciągle nowe aktywności,które tylko "zajeżdżają" organizm?
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-24 09:39:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.