Facet... czyżby ideał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 16:15   #1
anex123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Question

Facet... czyżby ideał?


Hej Wszystkim, proszę Was o opinię..
Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Jest extra, ale coś mi daaaje do myślenia o nim..
Jest młody nie ma dziewczyny, bardzo rozrywkowy, wszędzie go pełno, ambitny. Ma dużo zainteresowań. Lubi się pokazać bardzo się lansuje, bryluje czasem aż do obrzydzenia (oczywiście nie byle gdzie). Ma niesamowicie dużo koleżanek.. po prostu z każdej strony województwa..! Bardzo atrakcyjne... słodzą mu.. ale nadal jest sam! Mówi, że uwielbia kobiety. Ma świetny charakter, nie można się z nim nudzić.. Gdziekolwiek jest i cokolwiek robi np. impreza czy w związku z pracą.. na portalu społ. zaraz się chwali.. by tylko inni to widzieli jaki wspaniały jest i mu słodzili..
Zachowuje się jakby się mną interesował, ale zastanawiam się czy na pewno tylko mną...
anex123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 16:31   #2
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Cytat:
Napisane przez anex123 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim, proszę Was o opinię..
Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Jest extra, ale coś mi daaaje do myślenia o nim..
Jest młody nie ma dziewczyny, bardzo rozrywkowy, wszędzie go pełno, ambitny. Ma dużo zainteresowań. Lubi się pokazać bardzo się lansuje, bryluje czasem aż do obrzydzenia (oczywiście nie byle gdzie). Ma niesamowicie dużo koleżanek.. po prostu z każdej strony województwa..! Bardzo atrakcyjne... słodzą mu.. ale nadal jest sam! Mówi, że uwielbia kobiety. Ma świetny charakter, nie można się z nim nudzić.. Gdziekolwiek jest i cokolwiek robi np. impreza czy w związku z pracą.. na portalu społ. zaraz się chwali.. by tylko inni to widzieli jaki wspaniały jest i mu słodzili..
Zachowuje się jakby się mną interesował, ale zastanawiam się czy na pewno tylko mną...
poważny znak ostrzegawczy. Zwłaszcza, jak je bardzo lubi w liczbie mnogiej. Ogólnie nie wkręcaj go sobie i daj na luz.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 16:50   #3
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Facet... czyżby ideał?

I to dla Ciebie ideal?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 16:51   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet... czyżby ideał?

taki facet sprawia wrażenie, że każdą dziewczyną się interesuje, więc bym sobie nie dopowiadała. i z twojego opisu wcale nie wychodzi, że jest taki idealny.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 17:05   #5
anex123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Interpretuję to patrząc na niego i z boku i osobiście. Jest cholernie przystojny, atrakcyjny, inteligentny. Ma sporo zainteresowań, wszędzie bywa. Kieruję się tym, że jest przez wszystkich bardzo lubiany. Ma extra charakter (otwarta osoba). Ma sporo znajomych.. oj dziewczyn też.. pytanie czemu jeszcze sam?
Gdyby babiarz to uważam, że by od niego uciekały..
anex123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 17:14   #6
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Może ma dobry bajer i dlatego tak do niego lgną, bo mają nadzieję na coś więcej?

A to, że się chwali na portalach społecznościowych cokolwiek by nie zrobił jak dla mnie nie czyni go idealnym...
Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 17:26   #7
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Może narcyz. Z wierzchu super, a w środku kawał drania. Pasowałoby do tego lansowania się.
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 18:10   #8
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Cytat:
Napisane przez anex123 Pokaż wiadomość
Gdyby babiarz to uważam, że by od niego uciekały..
wręcz przeciwnie
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 18:16   #9
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Cytat:
Ma extra charakter (otwarta osoba).
Ja tam nie wiem, ale za moich czasów sama otwartość nie wystarczała, zeby o kimś powiedzieć, ze ma extra charakter. :P
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 18:49   #10
anex123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Owszem komplementuje, chwali. Często szuka kontaktu np. łapie za dłoń, dotyka włosów. Wszędzie go pełno. Setka znajomych, jest lubiany. Lubi się tak pokazać bardzo wszędzie i śmieszy mnie to że czy wypad gdzieś w pracy-jakieś osiągnięcie czy coś.. zaraz fb huczy. Chyba imponuje mu takie brylowanie. Pytanie dlaczego te dziewczyny tego nie widzą i mu tak słodzą.. zamiast się np. wypiąć.
anex123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 19:12   #11
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Jeśli nawet się Tobą faktycznie zainteresuje to i tak z opisu wynika, że zawsze będzie zakochany bardziej w sobie niż w Tobie. Odpuść sobie

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez anex123 Pokaż wiadomość
Owszem komplementuje, chwali. Często szuka kontaktu np. łapie za dłoń, dotyka włosów. Wszędzie go pełno. Setka znajomych, jest lubiany. Lubi się tak pokazać bardzo wszędzie i śmieszy mnie to że czy wypad gdzieś w pracy-jakieś osiągnięcie czy coś.. zaraz fb huczy. Chyba imponuje mu takie brylowanie. Pytanie dlaczego te dziewczyny tego nie widzą i mu tak słodzą.. zamiast się np. wypiąć.
A Ty się na niego wypinasz? Też nie...
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 20:55   #12
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Też takiego znam. Przy bliższym poznaniu bardzo stracił
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:10   #13
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
Też takiego znam. Przy bliższym poznaniu bardzo stracił
Pozer ideałem Co się z tym wspólczesnym światem dzieje ;/
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:28   #14
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Ok, opisałaś jakiegoś faceta, a teraz poproszę o ten ideał
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 22:22   #15
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Jest sam bo po co ma być z jedną jak może być z wieloma... kwestia ile gum kupi heh


ps. tylko nie pisz, że się zabujałaś
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 22:52   #16
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Rzeczywiście ideał. NIC, TYLKO NOGI ROZKŁADAĆ!
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-08, 00:12   #17
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Jest sam bo po co ma być z jedną jak może być z wieloma... kwestia ile gum kupi heh


ps. tylko nie pisz, że się zabujałaś
No chyba się zabujała, bo widzi same "zalety" i "ideał faceta".
A dla mnie facet z opisu to taki typowy alvaro, "oh i ah, co to nie on, patrzcie na mnie i tylko na mnie!"
Babiarz, to znaczy,że baby do niego lgną, bo ma dobra bajerę, a on je bzyka jak popadnie...
Taki Narcyz z niego, skoro się chwali gdzie to on nie był i z kim, co jadł, gdzie spał, jak spał, co kupił, co dostał bla blabal..
Mam takiego właśnie "idealnego faceta" jako kolege - pies na baby, zmienia je jak rękawiczki, też inteligentny i sie pogada z nim fajnie, wykształcony, przystojny, wysoki, zadbany, naprawdę super koleś, ale tylko jako kolega.
Ma milion zdjeć na fb, dokumentuje każdy swój ruch na fb, chwali się sobą....
Okropne, bo aż wali po oczach NARCYZ

Także Twój facet idealny Autorko to albo taki jak ten właśnie mój znajomy, albo...gej.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:51   #18
anex123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Facet... czyżby ideał?

oj nie znam się na facetach

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Nie, nie uważam by to był ideał. Bardzo razi mnie to że lubi być taki ważny. Ma fajną pracę..to fakt, ale czy aż tak musi to okazywać i wszędzie się pokazywać jaki to on super i czego to on nie dokonał? Zraża mnie to właśnie. Jedno daje mi do myślenia, że śród miliona koleżanek baaaardzo atrakcyjnych ciągle nie znalazł tej jedynej?! Kurde to możliwe? Hmm jest młody, jeszcze nie przekroczył 25 l. więc... może uważa, że ma czas. Pytanie czy życie z takim gwiazdorem może się udać..
Lubi podrywać, ale jak wyczuwa, że dziewczynie zaczyna zależeć.. od razu się broni... pytanie dlaczego????
anex123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:49   #19
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Facet... czyżby ideał?

o święta naiwności. To po prostu taki typ. Kobieciarze i babiarze nie uganiają się za kobietami tylko dlatego, że lubią, ale też dlatego, że mają tak naprawdę niskie mniemanie o sobie, a ciągłe podboje to ich strategia na jego podbudowę. Tak naprawdę odpowiedziałaś sobie sama: koleś w środku jest pewnie małym chłopczykiem z niepoukładaną osobowością, który dla poklasku zrobi wszystko. Podoba Ci się, jak zresztą wielu innym dziewczynom. Kobiety uwielbiają takich Piotrusiów Panów, bo oni zwykle umieją powiedzieć, to co trzeba (ale niekoniecznie to co myślą), skracają właśnie dystans fizyczny itp. To, co opisałaś, to nie żadne wybitne cechy charakteru, ale rys typowy dla kobieciarza.
Czy można z takim kimś być? Osobiście uważam, że dojrzała i pewna siebie kobieta ma alergię na ten rodzaj, nie bójmy się tego nazwać, frajerów. Tacy kolesie to bajeranci, erotomani - opowiadacze, babiarze. Im starsi, tym bardziej są żałośni. Na zewnątrz złota farbka, w środku zwykłe błoto. Im dłużej się taką osobę zna, tym bardziej się tą łuszczącą i odchodzącą farbę widzi.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 09:55   #20
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Bo mu jedna dziewczyna nie potrzebna skoro może mieć ich na pęczki bez zobowiązań, nie dając nic od siebie... To taki typ faceta który póki co kobiety do szczęścia nie potrzebuje. Albo raczej nie potrzebuje związku bo na pewno szczęście dają mu kobiety które patrzą w niego jak w obrazek. I tak, szuka kontaktu bo jak sama mówisz, jest otwarty i to że cię posmyra bo twarzy i wygładzi włosy to dla niego coś normalnego a ty i większość kobiet już widzisz go jako męża i ojca twoich dzieci w domu z ogródkiem
Wydaje mi się że jak już takiemu facetowi zacznie zależeć na jakiejś kobiecie to jego zachowanie wobec niej zmieni się diametralnie- nie będzie jej traktował jak każdej innej i nie będzie tak gwiazdorzył
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:21   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Facet... czyżby ideał?

ALE CZEMU CIĘ TO DZIWI? Jest przystojny, fajny, ciekawy, laski na niego lecą, to normalne. Też bym leciała. Nie dziwię się, że ci się podoba.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:09   #22
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Dla mnie to wszystko to minusy hehe


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:29   #23
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Ciekawa, ładna i atrakcyjna kobieta też może być sama z wygody. Ma 10 adoratorów, ciekawych znajomych i może wybrzydzać - to normalne. Musi mieć natomiast poczucie że tak jest, i że faktycznie taka atrakcyjna jest.

Związek to też obowiązek, dla jednych to jest strata czasu lub po prostu wybór.


Jak bajeruje, ale jest w stosunku do nich w porządku, czyt. nie wpieprza się w związki i kończy je po kilku dniach to chyba wszystko spoko.

Lepszy taki, przynajmniej nie mydli, nie obiecuje - niż bajerant bez pokrycia i zdecydowania czy ten związek chce czy nie.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:32   #24
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Ja jestem maczo i niech mi kobiety wybaczą, niech płaczą
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 17:00   #25
anex123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Facet... czyżby ideał?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
o święta naiwności. To po prostu taki typ. Kobieciarze i babiarze nie uganiają się za kobietami tylko dlatego, że lubią, ale też dlatego, że mają tak naprawdę niskie mniemanie o sobie, a ciągłe podboje to ich strategia na jego podbudowę. Tak naprawdę odpowiedziałaś sobie sama: koleś w środku jest pewnie małym chłopczykiem z niepoukładaną osobowością, który dla poklasku zrobi wszystko. Podoba Ci się, jak zresztą wielu innym dziewczynom. Kobiety uwielbiają takich Piotrusiów Panów, bo oni zwykle umieją powiedzieć, to co trzeba (ale niekoniecznie to co myślą), skracają właśnie dystans fizyczny itp. To, co opisałaś, to nie żadne wybitne cechy charakteru, ale rys typowy dla kobieciarza.
Czy można z takim kimś być? Osobiście uważam, że dojrzała i pewna siebie kobieta ma alergię na ten rodzaj, nie bójmy się tego nazwać, frajerów. Tacy kolesie to bajeranci, erotomani - opowiadacze, babiarze. Im starsi, tym bardziej są żałośni. Na zewnątrz złota farbka, w środku zwykłe błoto. Im dłużej się taką osobę zna, tym bardziej się tą łuszczącą i odchodzącą farbę widzi.
Bardzo mądra wypowiedź. Uważam, że masz 100% racji.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Ciekawa, ładna i atrakcyjna kobieta też może być sama z wygody. Ma 10 adoratorów, ciekawych znajomych i może wybrzydzać - to normalne. Musi mieć natomiast poczucie że tak jest, i że faktycznie taka atrakcyjna jest.

Związek to też obowiązek, dla jednych to jest strata czasu lub po prostu wybór.


Jak bajeruje, ale jest w stosunku do nich w porządku, czyt. nie wpieprza się w związki i kończy je po kilku dniach to chyba wszystko spoko.

Lepszy taki
, przynajmniej nie mydli, nie obiecuje - niż bajerant bez pokrycia i zdecydowania czy ten związek chce czy nie.
Sorki, ale co masz na myśli? Ok. nie rani innych, ale to że flirciarz z niego to spoko? Myślę, że nawet jak się zakocha to później i tak wraca do starych nawyków..
anex123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-10 18:00:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.