Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 08:39   #1
Maciekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29

Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.


Postanowiłem tu opisać swoją sprawę, bo zależy mi na opinii kobiet.

Moja dziewczyna jest w ciąży, odkąd się dowiedziała, zaprzestała ze mną uprawiać seks, powiedziała, że takie sprawy to dopiero będą po porodzie.

Nie znam się na tym czy można w ciąży czy nie, ale z tego co wiem, przynajmniej w początkowej fazie nie stanowi to przeszkody, ale ona twierdzi, czy się boi o dziecko i powiedziała stanowcze Nie. Od lekarza z tego co wiem to nie dostała przeciwwskazań.

Nie chcąc się z nią kłócić, zgodziłem się, niech już jej będzie, ale sądziłem, że chociaż wykaże inicjatywę seksu oralnego, lub pettingu, ale się pomyliłem, co prawda w naszym pożyciu występowały tego typu urozmaicenia, ale tylko jako gra wstępna, bo jako całego aktu seksualnego, zaczynając i kończąc oralnie, bądź manualnie, ona nie toleruje, bo to dla niej takie namiastkowe, i nie jest to dla niej seksem, wyłącznie jako gra wstępna, a skoro seksu nie będzie to i tej formy seksu też nie będzie.

No i powiedziałybyście, chłopie, zostały ci tylko robótki ręczne, ale nic z tego, już na początku naszego związku moja dziewczyna oznajmiła, że nie ma nic dla niej gorszego niż masturbujący się facet, że ma traumę w tym temacie, że ostatniego swojego faceta rzuciła, po tym jak przyłapała go na onanizmie.
Dla niej kojarzy się to, z niedojrzałością, i facet który to robi, to już na samą myśl jest dla niej aseksualny, co prawda, toleruje to u dzieci/nastolatków, ale nie już u dorosłych ludzi.
Więc, jakbym to praktykował to nie mógłbym jej się przyznać, to raz, a dwa jakby mnie przyłapała toby nasz związek zawisł na włosku, ponieważ kojarzyłbym się z jakiś mało ogarniętym facetem, robiącym dzienne czynności.
Spytałem jej więc jak mam sobie radzić, to odpowiedziała, że zwierzątkiem nie jesteś, i wytrzymasz te kilka miesięcy, a także będziesz miał polucje, które będą ci regulować nadmiar spermy w jądrach.

Dziwnie się czuję z jej "poglądami", i nie wiem jak postąpić dalej, jest już prawie miesiąc mojego "postu" I coraz trudniej w nim wytrwać, nawet nie ma głupich polucji!
Maciekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:48   #2
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Dziewczyna nie dość, że egoistka to jeszcze ma okropne poglądy Mam nadzieję, że to troll.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:51   #3
Maciekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
Dziewczyna nie dość, że egoistka to jeszcze ma okropne poglądy Mam nadzieję, że to troll.
Dziewczyna ma niestety takie poglądy, że dla niej seks to na zasadzie włóż/wyłóż, a wszystko inne to dziecinna namiastka.
Maciekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:53   #4
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Jeśli ją zdradzisz, będzie to w 100% jej wina.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:54   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Maciekx Pokaż wiadomość
Postanowiłem tu opisać swoją sprawę, bo zależy mi na opinii kobiet.

Moja dziewczyna jest w ciąży, odkąd się dowiedziała, zaprzestała ze mną uprawiać seks, powiedziała, że takie sprawy to dopiero będą po porodzie.

Nie znam się na tym czy można w ciąży czy nie, ale z tego co wiem, przynajmniej w początkowej fazie nie stanowi to przeszkody, ale ona twierdzi, czy się boi o dziecko i powiedziała stanowcze Nie. Od lekarza z tego co wiem to nie dostała przeciwwskazań.

Nie chcąc się z nią kłócić, zgodziłem się, niech już jej będzie, ale sądziłem, że chociaż wykaże inicjatywę seksu oralnego, lub pettingu, ale się pomyliłem, co prawda w naszym pożyciu występowały tego typu urozmaicenia, ale tylko jako gra wstępna, bo jako całego aktu seksualnego, zaczynając i kończąc oralnie, bądź manualnie, ona nie toleruje, bo to dla niej takie namiastkowe, i nie jest to dla niej seksem, wyłącznie jako gra wstępna, a skoro seksu nie będzie to i tej formy seksu też nie będzie.

No i powiedziałybyście, chłopie, zostały ci tylko robótki ręczne, ale nic z tego, już na początku naszego związku moja dziewczyna oznajmiła, że nie ma nic dla niej gorszego niż masturbujący się facet, że ma traumę w tym temacie, że ostatniego swojego faceta rzuciła, po tym jak przyłapała go na onanizmie.
Dla niej kojarzy się to, z niedojrzałością, i facet który to robi, to już na samą myśl jest dla niej aseksualny, co prawda, toleruje to u dzieci/nastolatków, ale nie już u dorosłych ludzi.
Więc, jakbym to praktykował to nie mógłbym jej się przyznać, to raz, a dwa jakby mnie przyłapała toby nasz związek zawisł na włosku, ponieważ kojarzyłbym się z jakiś mało ogarniętym facetem, robiącym dzienne czynności.
Spytałem jej więc jak mam sobie radzić, to odpowiedziała, że zwierzątkiem nie jesteś, i wytrzymasz te kilka miesięcy, a także będziesz miał polucje, które będą ci regulować nadmiar spermy w jądrach.

Dziwnie się czuję z jej "poglądami", i nie wiem jak postąpić dalej, jest już prawie miesiąc mojego "postu" I coraz trudniej w nim wytrwać, nawet nie ma głupich polucji!
Mam nadzieję, że to zmyślona historia, a jeżeli nie, to cóż: nie wierzę, że przed ciążą to było miodzio, szacunek, a miłość kwitła. Nikt się tak nie zmienia o 180 stopni. Chyba miałeś niezłe klapki na oczach, albo mało znałeś tą panią. Pani z gatunku tresująco-szantażujących, więc już nastaw się na to, że niekoniecznie musicie być razem, aby wychowywać dziecko.

Czas przeprowadzić z panią poważną rozmowę i uświadomić jej, że pewnych rzeczy nie ma prawa Ci narzucać, nieważne ile Twoich dzieci w sobie nosi. Im wcześniej to sobie wyjaśnicie, tym lepiej. Trzymanie Cię na seksualnej smyczy (bo ona to właśnie robi) świadczy niestety o co najmniej niedostatku uczuć. Nie można tak postępować.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:57   #6
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Weź z nią pogadaj bo jakaś nieogarnięta się wydaje.

Rozumiem, że czasami w ciąży lekarze zabraniają - podejrzewam że jeśli ciąża jest zagrożona ( nie rodziłam więc nie koniecznie się znam) ale jeśli to jej widzimisię to ok - mogę zrozumieć. Ale przecież jest jeszcze oral, anal czy tak jak mówisz petting/ręka. Jeśli tego też zabrania to coś z nią nie tak.
Jeśli będzie pisała za chwilę na forum " ratunku, misiu mnie zdradził" to powiem jej - na Twoje życzenie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:57   #7
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Maciekx Pokaż wiadomość
Postanowiłem tu opisać swoją sprawę, bo zależy mi na opinii kobiet.

Moja dziewczyna jest w ciąży, odkąd się dowiedziała, zaprzestała ze mną uprawiać seks, powiedziała, że takie sprawy to dopiero będą po porodzie.

Nie znam się na tym czy można w ciąży czy nie, ale z tego co wiem, przynajmniej w początkowej fazie nie stanowi to przeszkody, ale ona twierdzi, czy się boi o dziecko i powiedziała stanowcze Nie. Od lekarza z tego co wiem to nie dostała przeciwwskazań.

Nie chcąc się z nią kłócić, zgodziłem się, niech już jej będzie, ale sądziłem, że chociaż wykaże inicjatywę seksu oralnego, lub pettingu, ale się pomyliłem, co prawda w naszym pożyciu występowały tego typu urozmaicenia, ale tylko jako gra wstępna, bo jako całego aktu seksualnego, zaczynając i kończąc oralnie, bądź manualnie, ona nie toleruje, bo to dla niej takie namiastkowe, i nie jest to dla niej seksem, wyłącznie jako gra wstępna, a skoro seksu nie będzie to i tej formy seksu też nie będzie.

No i powiedziałybyście, chłopie, zostały ci tylko robótki ręczne, ale nic z tego, już na początku naszego związku moja dziewczyna oznajmiła, że nie ma nic dla niej gorszego niż masturbujący się facet, że ma traumę w tym temacie, że ostatniego swojego faceta rzuciła, po tym jak przyłapała go na onanizmie.
Dla niej kojarzy się to, z niedojrzałością, i facet który to robi, to już na samą myśl jest dla niej aseksualny, co prawda, toleruje to u dzieci/nastolatków, ale nie już u dorosłych ludzi.
Więc, jakbym to praktykował to nie mógłbym jej się przyznać, to raz, a dwa jakby mnie przyłapała toby nasz związek zawisł na włosku, ponieważ kojarzyłbym się z jakiś mało ogarniętym facetem, robiącym dzienne czynności.
Spytałem jej więc jak mam sobie radzić, to odpowiedziała, że zwierzątkiem nie jesteś, i wytrzymasz te kilka miesięcy, a także będziesz miał polucje, które będą ci regulować nadmiar spermy w jądrach.

Dziwnie się czuję z jej "poglądami", i nie wiem jak postąpić dalej, jest już prawie miesiąc mojego "postu" I coraz trudniej w nim wytrwać, nawet nie ma głupich polucji!
I co? Dowiadujesz się tego teraz?
Mogę zabrzmieć brutalnie, ale w takim trzeba było zaprosić na kawę i lepiej się poznać, a dopiero potem powiększać rodzinę. Nikt nie kazał Ci się na nią 'skazywać' - wybrałeś ją, założyłeś z nią (chcący czy niechcący) rodzinę, chyba wiedziałeś co robisz?
Mam dziwne wrażenie, że liczysz na odpowiedzi 'ojej, jaka ona zła zostaw ją'. A niestety, na to była pora trochę wcześniej. Teraz musisz myśleć za troje. Zostaje Ci tylko pogadanie z nią i wyrobienie sobie trochę autorytetu, bo na razie mam wrażenie, że w Waszym- domu to ona jest panem i dyktatorem.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2015-04-09 o 08:59
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 08:57   #8
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Skąd się biorą takie dziewczyny. Ona jest egoistką i jeszcze pastwi się nad Tobą. Dlaczego z nią jesteś?
Jestem pewna, że nie układa wam się w związku kolorowo i macie problemy.
Rozumiem, że dziecko to wpadka?
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.

Edytowane przez Nameria
Czas edycji: 2015-04-09 o 08:58
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:01   #9
Maciekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to zmyślona historia, a jeżeli nie, to cóż: nie wierzę, że przed ciążą to było miodzio, szacunek, a miłość kwitła. Nikt się tak nie zmienia o 180 stopni. Chyba miałeś niezłe klapki na oczach, albo mało znałeś tą panią. Pani z gatunku tresująco-szantażujących, więc już nastaw się na to, że niekoniecznie musicie być razem, aby wychowywać dziecko.

Czas przeprowadzić z panią poważną rozmowę i uświadomić jej, że pewnych rzeczy nie ma prawa Ci narzucać, nieważne ile Twoich dzieci w sobie nosi. Im wcześniej to sobie wyjaśnicie, tym lepiej. Trzymanie Cię na seksualnej smyczy (bo ona to właśnie robi) świadczy niestety o co najmniej niedostatku uczuć. Nie można tak postępować.
Co do masturbacji to znałem jej pogląd od samego początku, bo powiedziała, z jakiej przyczyny zostawiła swojego poprzedniego chłopaka, i, że ma złe skojarzenia z tym związane.

Nie przeszkadzało mi to wtedy, bo w zupełności wystarczał mi seks z nią, zwłaszcza, że gry wstępne były urozmaicone, usta/ręka, więc byłem w 100% usatysfakcjonowany.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
I co? Dowiadujesz się tego teraz?
Mogę zabrzmieć brutalnie, ale w takim trzeba było zaprosić na kawę i lepiej się poznać, a dopiero potem powiększać rodzinę. Nikt nie kazał Ci się na nią 'skazywać' - wybrałeś ją, założyłeś z nią (chcący czy niechcący) rodzinę, chyba wiedziałeś co robisz?
Mam dziwne wrażenie, że liczysz na odpowiedzi 'ojej, jaka ona zła zostaw ją'. A niestety, na to była pora trochę wcześniej. Teraz musisz myśleć za troje. Zostaje Ci tylko pogadanie z nią i wyrobienie sobie trochę autorytetu, bo na razie mam wrażenie, że w Waszym- domu to ona jest panem i dyktatorem.
Odpowiedziałem już Doris, i dla ciebie mam taka samą odpowiedź.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Skąd się biorą takie dziewczyny. Ona jest egoistką i jeszcze pastwi się nad Tobą. Dlaczego z nią jesteś?
Jestem pewna, że nie układa wam się w związku kolorowo i macie problemy.
Rozumiem, że dziecko to wpadka?
Tak, dziecko nie było planowane.
Maciekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:04   #10
Ji_Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ji_Ling
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 25
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Dziwną masz dziewczynę. Tak jak piszą wszyscy, egoistka, na dodatek niewyrozumiała.

A nie da rady jak np. nie ma w jej domu, albo jak się myjesz? xD
Ji_Ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:06   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Pewne rzeczy musisz uszanować, a pewnych nie może Ci narzucić nikt - to taka podstawowa kwestia. Pomijając fakt, czy poglądy dziewczyny są sensowne czy nie (według mnie nie są, ale ma do nich prawo), jesteś niezależną jednostką i masz prawo postępować w sposób, jaki Ty uznajesz za słuszny. Radziłabym uświadomić dziewczynie, że w porządku - do seksu jej nie zmusisz mimo, że nie ma przeciwwskazań, skoro nie chce to nie, ale kwestia Twojej masturbacji zupełnie nie jest jej sprawą i wstrzemięźliwości w tej kwestii jej nie obiecujesz, bo to śmieszne. Co innego odpuścić sobie dla jej przyjemności w sytuacji, gdy uprawiacie seks i nie masz w ogóle takiej potrzeby, a co innego w momencie, kiedy ona na kilka ładnych miesięcy nakłada totalnego bana na jakąkolwiek czynność seksualną z jej udziałem. Przecież nie musisz tego robić na jej oczach - wystarczy jej powiedzieć, że niczego nie obiecujesz, i zaspokajać się np. w pod prysznicem albo pod jej nieobecność. Ona nie będzie tego oglądać, Ty będziesz zaspokojony, i wszyscy powinni być zadowoleni. Naprawdę pora uświadomić dziewczynie, że tak jak jej ciało należy do niej, tak Twoje należy do Ciebie, i że tresura to nie jest sposób na stworzenie udanego związku.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 09:08   #12
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Co do masturbacji to w ogóle śmiech na sali. Gdyby mi kobieta mówiła co mam robić ze swoim przyrodzeniem, tobym warknął że to nie jej interes. Ta dziewczyna robi wam poważną krzywdę, a najbardziej sobie samej.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:10   #13
Nora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Wydaje mi się, że jeśli nie ma przeciwskazań to powinniście normalnie uprawiać seks. Poczytajcie jakieś artykuły wspólnie, idźcie razem do ginekologa, zapytajcie go o zdanie wspólnie.

Kobieta w ciąży to burza hormonów, huśtawka nastrojów itp., itd. Może jej się odmieni za jakiś czas.

Z drugiej strony może rzeczywiście przed ciążą ta część Waszego życia szwankowała i znalazła po prostu pretekst, żeby tego seksu nie było. Stwierdziła też, że ptrzecież jest w ciąży więc jej z tego powodu nie zostawisz.

Też słyszałam, że kobiety w ciąży mają jeszcze większą ochotę na seks, ale to może mit
Nora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:11   #14
Maciekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Ji_Ling Pokaż wiadomość
Dziwną masz dziewczynę. Tak jak piszą wszyscy, egoistka, na dodatek niewyrozumiała.

A nie da rady jak np. nie ma w jej domu, albo jak się myjesz? xD
Da radę, ale będę musiał ją oszukiwać, i kłamać jej prosto w oczy, bo na pewno czasem zapyta o te sprawy. Związek dla mnie polega na zaufaniu, szczerości, przynajmniej ja to tak widzę, a tak, będę musiał żyć z nią w kłamstwie, a przyznać się na pewno jej nie będę mógł, bo po powiedzeniu jej prawdy nasz związek zapewne nie przetrwa.
Ale chyba to jedyne wyjście w tej sytuacji-oszukiwanie jej!
Maciekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:11   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Maciekx Pokaż wiadomość
Co do masturbacji to znałem jej pogląd od samego początku, bo powiedziała, z jakiej przyczyny zostawiła swojego poprzedniego chłopaka, i, że ma złe skojarzenia z tym związane.

Nie przeszkadzało mi to wtedy, bo w zupełności wystarczał mi seks z nią, zwłaszcza, że gry wstępne były urozmaicone, usta/ręka, więc byłem w 100% usatysfakcjonowany.
(...)
To głupio zrobiłeś akceptując to, że druga osoba narzuca Ci tego typu ograniczenia. No właśnie, "wtedy Ci nie przeszkadzało". Trzeba było myśleć o sytuacjach, w których seks nie będzie możliwy (czasami się wyjeżdża, są choroby itd.). Bezmyślność wychodzi i kopie w 4 litery z zaskoczenia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:13   #16
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Pewne rzeczy musisz uszanować, a pewnych nie może Ci narzucić nikt - to taka podstawowa kwestia. Pomijając fakt, czy poglądy dziewczyny są sensowne czy nie (według mnie nie są, ale ma do nich prawo), jesteś niezależną jednostką i masz prawo postępować w sposób, jaki Ty uznajesz za słuszny. Radziłabym uświadomić dziewczynie, że w porządku - do seksu jej nie zmusisz mimo, że nie ma przeciwwskazań, skoro nie chce to nie, ale kwestia Twojej masturbacji zupełnie nie jest jej sprawą i wstrzemięźliwości w tej kwestii jej nie obiecujesz, bo to śmieszne. Co innego odpuścić sobie dla jej przyjemności w sytuacji, gdy uprawiacie seks i nie masz w ogóle takiej potrzeby, a co innego w momencie, kiedy ona na kilka ładnych miesięcy nakłada totalnego bana na jakąkolwiek czynność seksualną z jej udziałem. Przecież nie musisz tego robić na jej oczach - wystarczy jej powiedzieć, że niczego nie obiecujesz, i zaspokajać się np. w pod prysznicem albo pod jej nieobecność. Ona nie będzie tego oglądać, Ty będziesz zaspokojony, i wszyscy powinni być zadowoleni. Naprawdę pora uświadomić dziewczynie, że tak jak jej ciało należy do niej, tak Twoje należy do Ciebie, i że tresura to nie jest sposób na stworzenie udanego związku.

Pytanie tylko komu wystarczy sama masturbacja. Tak się składa, że skoro dziewczyna teraz robi takie akcje, to po porodzie też będzie to ciągnąć. A to pies umrze - i bach, roczna żałoba połączona ze wstrzemięźliwością. Umrze mama, tata - dwa lata bez seksu. Ksiądz ogłosi post - 40 dni bez seksu. Po porodzie też będzie pewnie długo dochodzić do siebie, potem zajmie się zabawkami, lulaniem, więc na nic bym niestety nie liczył.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:13   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Maciekx Pokaż wiadomość
Da radę, ale będę musiał ją oszukiwać, i kłamać jej prosto w oczy, bo na pewno czasem zapyta o te sprawy. Związek dla mnie polega na zaufaniu, szczerości, przynajmniej ja to tak widzę, a tak, będę musiał żyć z nią w kłamstwie, a przyznać się na pewno jej nie będę mógł, bo po powiedzeniu jej prawdy nasz związek zapewne nie przetrwa.
Ale chyba to jedyne wyjście w tej sytuacji-oszukiwanie jej!
Nie, nie musisz kłamać. Tak Ci łatwiej i wygodniej i uważasz, że powinieneś. Prawda będzie trudniejsza, ale jeżeli pani ma dobrze pod kopułką, to nie zostawi swojego partnera, z którym ma mieć dziecko, dlatego że z braku seksu on się masturbuje. Takie postępowanie nie byłoby normalne.

Założyłeś wątek po to, aby dojść do konkluzji, że musisz ją oszukiwać? Słabe.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:19   #18
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Maciekx Pokaż wiadomość
Da radę, ale będę musiał ją oszukiwać, i kłamać jej prosto w oczy, bo na pewno czasem zapyta o te sprawy. Związek dla mnie polega na zaufaniu, szczerości, przynajmniej ja to tak widzę, a tak, będę musiał żyć z nią w kłamstwie, a przyznać się na pewno jej nie będę mógł, bo po powiedzeniu jej prawdy nasz związek zapewne nie przetrwa.
Ale chyba to jedyne wyjście w tej sytuacji-oszukiwanie jej!

Powiedz jej prawdę. Jeśli planujecie tworzyć rodzinę, to pewnie większe konflikty i trudności przed wami.
Może najpierw się wkurzy, może obrazi, ale jeśli zależy jej na utrzymaniu tego związku, to nie odejdzie z tego powodu, prędzej czy później pójdzie po rozum do głowy i zaakceptuje twoją masturbację.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:19   #19
Maciekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie, nie musisz kłamać. Tak Ci łatwiej i wygodniej i uważasz, że powinieneś. Prawda będzie trudniejsza, ale jeżeli pani ma dobrze pod kopułką, to nie zostawi swojego partnera, z którym ma mieć dziecko, dlatego że z braku seksu on się masturbuje. Takie postępowanie nie byłoby normalne.

Założyłeś wątek po to, aby dojść do konkluzji, że musisz ją oszukiwać? Słabe.
Nie rozumiesz jednej kwestii, ona ma już tak zabetonowane w główce, że nie będzie z nikim kto to robi sam!
Taka osoba jest dla niej aseksualna, nie będzie mogła czerpać przyjemności z seksu, bo taka osoba jest dla niej, dziecinna, nieogarnięta, niezaradna, i Bóg wie co jeszcze-to jej słowa.
Jako kolega owszem, ale jako partner, mężczyzna do łóżka jest dla niej totalnie spalona, z taką osobą nie będzie w stanie się podniecić, tak działa jej psychika, nie wiem skąd to wynika, i uprzedziła mnie o tym na samym początku związku.
Maciekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 09:23   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Maciekx Pokaż wiadomość
Nie rozumiesz jednej kwestii, ona ma już tak zabetonowane w główce, że nie będzie z nikim kto to robi sam!
Taka osoba jest dla niej aseksualna, nie będzie mogła czerpać przyjemności z seksu, bo taka osoba jest dla niej, dziecinna, nieogarnięta, niezaradna, i Bóg wie co jeszcze-to jej słowa.
Jako kolega owszem, ale jako partner, mężczyzna do łóżka jest dla niej totalnie spalona, z taką osobą nie będzie w stanie się podniecić, tak działa jej psychika, nie wiem skąd to wynika, i uprzedziła mnie o tym na samym początku związku.
To sobie wybrałeś najgorszą z możliwych pań na partnerkę i matkę swojego dziecka. Myślisz, że seksualna tresura się na tym skończy? Po urodzeniu dziecka będą kolejne powody, aby seksu nie było. Za jakiś czas zaczniesz ją zdradzać twierdząc, że to dla dobra związku i żeby nie zepsuć stosunków z nią.

Na kłamstwie niczego dobrego nie zbudujesz. Niczego. Uświadom to sobie.

Z takimi rzeczami powinna iść do psychologa, a nie wykorzystywać to przeciwko partnerowi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:25   #21
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Hmm...wiedziałeś, że ma ''dziwne'' poglądy to po się z nią zadawałeś? No niestety sex to bardzo ważna kwestia i nawet jeśli pojawia się jakieś uczucie to może się znajomość rozpaść właśnie przez niedopasowanie.

Spróbuj z nią jeszcze raz porozmawiać. Chociaż ten sex oralny....może razem iść do ginekologa aby wytłumaczył, że dziecku nic się nie stanie?
To żeś chłopie wpadł
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:26   #22
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Dziewczyna ma dziwne poglądy, jest egoistyczna i despotyczna. Żąda bezwarunkowej akceptacji decyzji dotyczacej własnej osoby, jednocześnie odmawiając Ci prawa do tego samego. I nie sądzę, żeby te cechy ograniczały się jedynie do kwestii seksu podczas ciąży. Zresztą potem będzie połóg, potem maleńkie dziecko i nieprzespane noce, a potem inne powody.
Będziesz z nią związany poprzez dziecko. Więc radzę zadbać o kontakty z dzieckiem formalnie i fachowo. Bo świetlanej przyszłości to raczej Wam nie wróżę. Poglądy dotyczące macierzyństwa, roli ojca i ogólnie wychowywania dziecka może mieć równie ciekawe.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:27   #23
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Jeżeli nie ma medycznych przeciwwskazań to nie rozumiem dlaczego Twoja kobieta nie chce się kochać. Może to hormony - mi też odbijało na początku ciąży

Jestem teraz w 5 miesiącu ciąży i jedynie przerwy we współżyciu mieliśmy, gdy miałam infekcję oraz na początku ciąży - miałam plamienia i zagrożenie poronienia. Owszem, stosunki są delikatniejsze i rzadsze niż zazwyczaj ale nie wyobrażam sobie nie kochać się z facetem jeżeli lekarz na to pozwala. Narzeczony zapewnia mnie, że pięknie wyglądam w ciąży, nie czuję się źle z tym, że mam coraz większy brzuszek i ciało się zmienia

Może Twoja partnerka boi się tego, że nie będzie już tak atrakcyjna dla Ciebie? Co ona dokładnie mówi? Nie bo nie?

Idźcie razem do ginekologa, porozmawiajcie - to są normalne sprawy, nic wstydliwego. Może jak jej lekarz merytorycznie wytłumaczy, że możecie się kochać to zmieni zdanie?
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:27   #24
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Rolnik_sam_w_dolinie Pokaż wiadomość
Pytanie tylko komu wystarczy sama masturbacja. Tak się składa, że skoro dziewczyna teraz robi takie akcje, to po porodzie też będzie to ciągnąć. A to pies umrze - i bach, roczna żałoba połączona ze wstrzemięźliwością. Umrze mama, tata - dwa lata bez seksu. Ksiądz ogłosi post - 40 dni bez seksu. Po porodzie też będzie pewnie długo dochodzić do siebie, potem zajmie się zabawkami, lulaniem, więc na nic bym niestety nie liczył.
Przez kilka miesięcy w zasadzie każdemu powinna wystarczyć.

Zgadzam się, że to może być zapowiedź dalszych problemów i też nie byłabym wielką optymistką w kwestii życia seksualnego po porodzie i połogu, ale jeśli autor ma ochotę kontynuować związek, to jest to jedyne wyjście - przekona się z czasem, jak sprawa będzie wyglądać. Możliwe, że dziewczyna po prostu panikuje i po urodzeniu dziecka zdoła się na nowo rozkręcić, chociaż szanse na to są niewielkie biorąc pod uwagę jej podejście teraz.

Autor głupio robi, że się boi i że chce się tajniaczyć z każdą swoją aktywnością, która przecież ma dotyczyć wyłącznie JEGO ciała. Jeśli kobieta odmawiając jakiejkolwiek formy seksu byłaby w stanie rzucić go dlatego, że jej oświadczył że jego ciało to jego sprawa i że będzie się zaspokajał sam jeśli najdzie go taka ochota, i to jeszcze w sytuacji kiedy mają dziecko w drodze, to znaczy tylko tyle że ma problemy z kontrolą i że im szybciej ten związek się rozpadnie, tym lepiej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:28   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
Jeżeli nie ma medycznych przeciwwskazań to nie rozumiem dlaczego Twoja kobieta nie chce się kochać.
(...)
Bo seks to niezłe narzędzie władzy wg niektórych. I kontrolowania partnera.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:30   #26
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Hmm...wiedziałeś, że ma ''dziwne'' poglądy to po się z nią zadawałeś? No niestety sex to bardzo ważna kwestia i nawet jeśli pojawia się jakieś uczucie to może się znajomość rozpaść właśnie przez niedopasowanie.

Spróbuj z nią jeszcze raz porozmawiać. Chociaż ten sex oralny....może razem iść do ginekologa aby wytłumaczył, że dziecku nic się nie stanie?
To żeś chłopie wpadł
Tak, może ma jeszcze błagać ją na kolanach o seks. Albo napisać list z zażaleniem. ;D Moim zdaniem to co piszesz jest niestosowne. Chyba, że powiedziałby stanowczo: nie zgadzam się na brak seksu. I tyle. Mógłby chociaż raz zachować się jak mężczyzna.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:38   #27
Maciekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Przez kilka miesięcy w zasadzie każdemu powinna wystarczyć.

Zgadzam się, że to może być zapowiedź dalszych problemów i też nie byłabym wielką optymistką w kwestii życia seksualnego po porodzie i połogu, ale jeśli autor ma ochotę kontynuować związek, to jest to jedyne wyjście - przekona się z czasem, jak sprawa będzie wyglądać. Możliwe, że dziewczyna po prostu panikuje i po urodzeniu dziecka zdoła się na nowo rozkręcić, chociaż szanse na to są niewielkie biorąc pod uwagę jej podejście teraz.

Autor głupio robi, że się boi i że chce się tajniaczyć z każdą swoją aktywnością, która przecież ma dotyczyć wyłącznie JEGO ciała. Jeśli kobieta odmawiając jakiejkolwiek formy seksu byłaby w stanie rzucić go dlatego, że jej oświadczył że jego ciało to jego sprawa i że będzie się zaspokajał sam jeśli najdzie go taka ochota, i to jeszcze w sytuacji kiedy mają dziecko w drodze, to znaczy tylko tyle że ma problemy z kontrolą i że im szybciej ten związek się rozpadnie, tym lepiej.
Właśnie jakbym chciał masturbować się to musiałbym się tajniaczyć, ponieważ ona ma jakiś z tym uraz/problem "psychiczny" odkąd przyłapała swojego byłego, to później miała problemy z podnieceniem się, i nie mogła uzyskać orgazmu, i własnie z powodu braku satysfakcji seksualnej zostawiła go, więcej już nigdy z nim nie mogła przeżyć szczytowania, ponieważ w jej główce siedział obraz onanizmu jej faceta, a to dla niej tak niedojrzałe, że facet stał się totalnie jej aseksualny.
Maciekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:39   #28
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

A ja, stara baba, siedzę i się zastanawiam, jak wyglada zycie w zwiazku, gdzie partner/partnerka przy snaidanku wypala co jakiś zcas kontrolnie: "Przyznaj się! masturbowałeś się , co? Tylko mi tu nie kłam!"

Yyyy


Ja pitolę, serio, nie ogarniam tematu.
Chyba bym zabiła śmiechem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:41   #29
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Maciekx Pokaż wiadomość
Nie rozumiesz jednej kwestii, ona ma już tak zabetonowane w główce, że nie będzie z nikim kto to robi sam!
Taka osoba jest dla niej aseksualna, nie będzie mogła czerpać przyjemności z seksu, bo taka osoba jest dla niej, dziecinna, nieogarnięta, niezaradna, i Bóg wie co jeszcze-to jej słowa.
Jako kolega owszem, ale jako partner, mężczyzna do łóżka jest dla niej totalnie spalona, z taką osobą nie będzie w stanie się podniecić, tak działa jej psychika, nie wiem skąd to wynika, i uprzedziła mnie o tym na samym początku związku.
Wysłać partnerkę do seksuologa. Takiego myślenia trzeba się pozbyć, bo będziesz się jeszcze długo męczył, skoro dziewczyna rozwala związek swoimi jednostronnymi żądaniami.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:41   #30
Maciekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyna w ciąży zmusza mnie do abstynencji.

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
Jeżeli nie ma medycznych przeciwwskazań to nie rozumiem dlaczego Twoja kobieta nie chce się kochać. Może to hormony - mi też odbijało na początku ciąży

Jestem teraz w 5 miesiącu ciąży i jedynie przerwy we współżyciu mieliśmy, gdy miałam infekcję oraz na początku ciąży - miałam plamienia i zagrożenie poronienia. Owszem, stosunki są delikatniejsze i rzadsze niż zazwyczaj ale nie wyobrażam sobie nie kochać się z facetem jeżeli lekarz na to pozwala. Narzeczony zapewnia mnie, że pięknie wyglądam w ciąży, nie czuję się źle z tym, że mam coraz większy brzuszek i ciało się zmienia

Może Twoja partnerka boi się tego, że nie będzie już tak atrakcyjna dla Ciebie? Co ona dokładnie mówi? Nie bo nie?

Idźcie razem do ginekologa, porozmawiajcie - to są normalne sprawy, nic wstydliwego. Może jak jej lekarz merytorycznie wytłumaczy, że możecie się kochać to zmieni zdanie?
Mówi, że ma jakieś lęki, że dziecku od seksu jakaś krzywda się stanie. Pytałem czy są jakieś przeciwwskazania od lekarza to powiedziała, że nie, ale dodała wiesz jacy są dziś lekarze. Nie wiem, może nie mówi mi całej prawdy, może straciła całkowicie ochotę na seks, może coś innego.
Maciekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 11:30:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.