Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 16:30   #4441
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
mi na łydce i stopie zaczął się złuszczać po ponad tygodniu.
a plecy złuszczają mi się po 3-4 dniach.
Dużo też zależy od stylu tatuażu - mój na stopie złozony z samych linii i kropek prawie w ogóle odczuwalnie się nie złuszczał - po prostu stawał się coraz mniej wypukły
No ja mam cały pokolorowany miał być czarno biały aniołek wyszedł kolorowy
taki troszkę szorstki się teraz zrobił ale może tak ma być i jeszcze się zacznie
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 22:54   #4442
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

a ja jestem w czarnej.....
odpisalam mi Marta Lipinski odnosnie wykonania tatuazu na konwencie w Krk (pisalam do niej w grudniu wiec myslalam, ze temat umarl i sie pogodzilam juz z odmowa) a tu klops..... A teraz kompletnie nie mamy kasy na jakies dodatkowe "fanaberie"..... Ehhh do kitu do kitu
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 05:05   #4443
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja jestem okropnie zła. W dniu tatuażu (i egzaminu na prawo jazdy) mam praktyki. Ot tak, nie było żadnego ustalania (miały być przed świętami, ale 2 godziny przed praktykami dostaliśmy e mail ze ich nie ma). I teraz nie wiem, czy przekładać tatuaż (a co jak nie będzie wolnych miejsc?). Po prostu dowiedzieliśmy się kilka dni przed, że mamy praktyki. No głupota.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:00   #4444
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja jestem okropnie zła. W dniu tatuażu (i egzaminu na prawo jazdy) mam praktyki. Ot tak, nie było żadnego ustalania (miały być przed świętami, ale 2 godziny przed praktykami dostaliśmy e mail ze ich nie ma). I teraz nie wiem, czy przekładać tatuaż (a co jak nie będzie wolnych miejsc?). Po prostu dowiedzieliśmy się kilka dni przed, że mamy praktyki. No głupota.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!

Ja bym nie przekładała, jeśli by to nie wypadało w tych samych godzinach. Prędzej na praktyki bym nie szła
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:24   #4445
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja jestem okropnie zła. W dniu tatuażu (i egzaminu na prawo jazdy) mam praktyki. Ot tak, nie było żadnego ustalania (miały być przed świętami, ale 2 godziny przed praktykami dostaliśmy e mail ze ich nie ma). I teraz nie wiem, czy przekładać tatuaż (a co jak nie będzie wolnych miejsc?). Po prostu dowiedzieliśmy się kilka dni przed, że mamy praktyki. No głupota.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
Zaświadczenie, że byłaś na egzaminie i możesz na te praktyki nie iść
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:27   #4446
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Też bym praktyki "pominęła"

Kochani, dziś dzień 9 po tatuażu. Zastanawiają mnie dwie rzeczy - nadal mnie pobolewa +czy to normalne, że jeszcze swędzi. A także, czy bardzo wyblaknie w wyniku gojenia.
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 10:07   #4447
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja jestem okropnie zła. W dniu tatuażu (i egzaminu na prawo jazdy) mam praktyki. Ot tak, nie było żadnego ustalania (miały być przed świętami, ale 2 godziny przed praktykami dostaliśmy e mail ze ich nie ma). I teraz nie wiem, czy przekładać tatuaż (a co jak nie będzie wolnych miejsc?). Po prostu dowiedzieliśmy się kilka dni przed, że mamy praktyki. No głupota.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
A nie da rady odrobic jakos praktyk?albo moze...nie zebym namawiala do zlego ale...zwolnienie jakies? chyba ze faktycznie papierek z egzaminu sprawe zalatwi ja tez tak jak poprzedniczki wolalabym tatuaz niz praktyki
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 10:19   #4448
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja na dzień dzisiejszy jestem posiadaczką czterech tatuaży. Pierwszy jest mój,w większości zrobiony przeze mnie,(wujek zostawił u mnie sprzęt i postanowiłam przetestować ) nie wygląda jakoś zniewalająco,ale wiem,że jest mój. To jeśli chodzi o pół lewego rękawa. Drugi mam na dekolcie,trzeci na żebrach (w trakcie dziabania),a czwarty na karku. Aktualnie jestem umówiona na kilka sesji w czerwcu. Będę dokańczać całą prawą stronę tułowia,zakrywać bliznę po oparzeniu na ręku i robić sobie sternum tattoo. Później planuję motyw z karku przeciągnąć na plecy. No uzależniłam się mega.

Edytowane przez BlondePearl
Czas edycji: 2015-04-09 o 10:21
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:35   #4449
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

/

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 10:37
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:37   #4450
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

z tą folią to tak na serio jak Tobie podejdzie.
ja muszę nawet parę dni stosować folię, bo ze mnie mocno osocze leci
u mojego faceta natomiast tatuaż po 48h jest już jak kompletnie zagojony tylko jak zaczął teraz rękaw to chyba z 4 dni chodził jak wychodził z domu i tyle
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 12:59   #4451
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Uff to dobrze



Przy drugim tatuażu zaczęłam stosować bepanthen i szczerze? to nie jestem zadowolona.
Powróciłam do easy tattoo i widzę, że goi się szybko, nie muszę tak często smarować.
Uważam, że na tym nie ma co oszczędzać. W końcu tatuaż mamy na całe życie a te pierwsze 2 tygodnie są bardzo ważne.

Ja tam z bepanthenu jestem zadowolona, nie widzę jakiejś ogromnej różnicy w składzie między bepanthenem a tym Easy tattoo.
Poza tym mam teraz wytatuowane prawie pół ręki, robione na kilka rat i nawet tego easy tatoo musiałabym kupić ze 2 opakowania tak więc raczej nie. Składy tych produktów są podobne - ot parafina, wosk, panthenol, lanolina. Kompletnie nie widzę sensu, żeby przepłacać za taki produkt.

Na razie kupiłam alantan i też jest ok. Poza tym jak zauważyłam alantan maść jako jedyny nie zawiera wody.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 13:01   #4452
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja na przykład żadnego swojego tatuażu nie parzyłam w folii. Wszystkie dobrze zagojone są.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 13:20   #4453
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

folia wg mnie chroni w dwie strony:
- chroni ubranie przed pobrudzeniem, kiedy na początku wypływa krew, osocze, tusz
- chroni tez tatuaż - póki jest świeży, wilgotny i taki rozorany - żeby sie do niego jakieś brudy nie dostały, a potem, żeby ubranie się do niego nie przykleiło, bo przy odrywaniu tkaniny może zejść naskórek i będzie ubytek w tuszu
najlepiej oczywiście wietrzyć tatuaż jak najwięcej jak można sobie pozwolić na niezakrywanie go, lub pilnowanie - bo im większy przewiew tym szybsze gojenie, ale jak się wychodzi z domu, idzie do pracy/szkoły to nie da się tak ciągle pilnować, żeby coś się nie przykleiło
można przestać foliować jak się zauważa, że przestał mieć tendencję do przylepiania, albo po złuszczeniu
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 14:29   #4454
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
folia wg mnie chroni w dwie strony:
- chroni ubranie przed pobrudzeniem, kiedy na początku wypływa krew, osocze, tusz
- chroni tez tatuaż - póki jest świeży, wilgotny i taki rozorany - żeby sie do niego jakieś brudy nie dostały, a potem, żeby ubranie się do niego nie przykleiło, bo przy odrywaniu tkaniny może zejść naskórek i będzie ubytek w tuszu
najlepiej oczywiście wietrzyć tatuaż jak najwięcej jak można sobie pozwolić na niezakrywanie go, lub pilnowanie - bo im większy przewiew tym szybsze gojenie, ale jak się wychodzi z domu, idzie do pracy/szkoły to nie da się tak ciągle pilnować, żeby coś się nie przykleiło
można przestać foliować jak się zauważa, że przestał mieć tendencję do przylepiania, albo po złuszczeniu
ja ma takie samo zdanie i tak samo traktuję swoje tatuaże (za wyjątkiem tego robionego w Tajlandii)

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja tam z bepanthenu jestem zadowolona, nie widzę jakiejś ogromnej różnicy w składzie między bepanthenem a tym Easy tattoo.
Poza tym mam teraz wytatuowane prawie pół ręki, robione na kilka rat i nawet tego easy tatoo musiałabym kupić ze 2 opakowania tak więc raczej nie. Składy tych produktów są podobne - ot parafina, wosk, panthenol, lanolina. Kompletnie nie widzę sensu, żeby przepłacać za taki produkt.

Na razie kupiłam alantan i też jest ok. Poza tym jak zauważyłam alantan maść jako jedyny nie zawiera wody.
mnie easytattoo wysusza tatuaż a z kolei alantan jest zbyt tłusty.
Bepanthen jest optymalny.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Uff to dobrze

Słuchajcie a jak to jest z folią? Jeden mówi, że folia tylko przez pierwsze 3 godziny, później ewentualnie podczas kąpieli. Drugi tatuator zalecał ciągłe noszenie folii z kilku godzinnymi przerwami.
Przez kilka dni stosowałam się do tego ale zobaczyłam, że to wszystko goi się o wiele dłużej.
kąpiele są w ogóle zabronione ze świeżym tatuażem - bo raz, że tatuazu nie powinno się rozmoczyć a dwa ciepła kąpiel i para tez dobrze na niego nie wpływają.
Świeży tatuaż delikatnie powinno się myć łagodnym środkiem a spłukiwać najlepiej letnią wodą (do 24h po zrobieniu niektórzy wręcz zalecają zimną wodę)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 14:30   #4455
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

tatuazystka mojej kolezanki powiedziala zeby alantanu nie stosowac bo bialy tusz w tatuazu robi sie wtedy zolty serio? ja nie zauwazylam nic takiego u siebie
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 16:41   #4456
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
tatuazystka mojej kolezanki powiedziala zeby alantanu nie stosowac bo bialy tusz w tatuazu robi sie wtedy zolty serio? ja nie zauwazylam nic takiego u siebie
pewnie dlatego, że alantan ma zółtawy kolor, a biały tusz generalnie jest problematyczny i niektórym osobom w ogóle się nie przyjmuje a innym od razu żółknie - niezależnie od użytego środka (ja mam duży biały fragment na rękawie, który goiłam min na alantanie i pozostał biały). Jak komus dobrze ''siada'' biały to się przyjmie nawet i na wazelinie czy na sucho
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 17:03   #4457
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
folia wg mnie chroni w dwie strony:
- chroni ubranie przed pobrudzeniem, kiedy na początku wypływa krew, osocze, tusz
- chroni tez tatuaż - póki jest świeży, wilgotny i taki rozorany - żeby sie do niego jakieś brudy nie dostały, a potem, żeby ubranie się do niego nie przykleiło, bo przy odrywaniu tkaniny może zejść naskórek i będzie ubytek w tuszu
najlepiej oczywiście wietrzyć tatuaż jak najwięcej jak można sobie pozwolić na niezakrywanie go, lub pilnowanie - bo im większy przewiew tym szybsze gojenie, ale jak się wychodzi z domu, idzie do pracy/szkoły to nie da się tak ciągle pilnować, żeby coś się nie przykleiło
można przestać foliować jak się zauważa, że przestał mieć tendencję do przylepiania, albo po złuszczeniu
Ja tam każdy tatuaż smarowałam tylko na noc po kąpieli. Za dnia nie robiłam tego w ogóle,jakoś mi się nie chciało. Tak samo zawsze prosiłam w salonach tatuażu,żeby mnie nie foliowali. Wszystkie moje cztery tatuaże ładnie się wygoiły bez tych folii,alantanów i innych wazelin. To też zależy od rodzaju skóry. Na mnie się wszystko bardzo szybko goi,od tatuaży,po jakieś przypadkowe poparzenia prostownicą,czy inne "rewelacje".
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 17:59   #4458
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Ja tam każdy tatuaż smarowałam tylko na noc po kąpieli. Za dnia nie robiłam tego w ogóle,jakoś mi się nie chciało. Tak samo zawsze prosiłam w salonach tatuażu,żeby mnie nie foliowali. Wszystkie moje cztery tatuaże ładnie się wygoiły bez tych folii,alantanów i innych wazelin. To też zależy od rodzaju skóry. Na mnie się wszystko bardzo szybko goi,od tatuaży,po jakieś przypadkowe poparzenia prostownicą,czy inne "rewelacje".
ale to Ty. równie dobrze przez takie nie smarowanie tatuaż mógłby się paprać. po prostu trzeba wyczuć. lepiej sprawdzić taką bogatszą opiekę nad tatuażem, zwłaszcza jeśli to jest pierwszy tatuaż i modyfikować to później znając reakcję skóry na tatuaż
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 22:31   #4459
szemranakate
Raczkowanie
 
Avatar szemranakate
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 30
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
a ja jestem w czarnej.....
odpisalam mi Marta Lipinski odnosnie wykonania tatuazu na konwencie w Krk (pisalam do niej w grudniu wiec myslalam, ze temat umarl i sie pogodzilam juz z odmowa) a tu klops..... A teraz kompletnie nie mamy kasy na jakies dodatkowe "fanaberie"..... Ehhh do kitu do kitu
też właśnie odczytałam od niej odpowiedź na mejla, którego wysyłałam jakoś na początku listopada. odpowiedź wygląda jak wysłana z automatu, żadnego nawiązania do mojej wiadomości
szemranakate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 13:14   #4460
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Będę dokańczać całą prawą stronę tułowia,zakrywać bliznę po oparzeniu na ręku

Kto Ci robi na bliźnie? duża? stara?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 13:41   #4461
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

A na bliznie wyjdzie tatuaż? Mon tatuator robił próbę i po mis znikł tusz
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 14:39   #4462
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
A na bliznie wyjdzie tatuaż? Mon tatuator robił próbę i po mis znikł tusz
to zależy od skóry i od blizny i od typu tatuażu. ja mam wystające blizny idealnie pokryte - ''siadło'' za pierwszym razem mimo, że nastawiałam się na poprawkę.
podobnie jest z łokciami - niektórym w tym miejscu wyciera się tatuaż bardzo szybko mimo wielu poprawek - u mnie ciągle się trzyma.
No i na bliznie to raczej nie ma co się bawić w jakies miesterne wzorki - bo tusz zawsze może złapać nierównomiernie, albo rozlać się na bliznie.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 20:54   #4463
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
A na bliznie wyjdzie tatuaż? Mon tatuator robił próbę i po mis znikł tusz
ja robiłam miesiąc temu na bliźnie, jak na razie trzyma się tusz, tylko mam wrażenie, że skóra w tym miejscu się nie złuszczyła..bardzo się świeci nadal na bliźnie. A dwa to sobie zrobiłam małe kuku..bo zaczęłam ćwiczyć dosyć intensywnie znowu i w jednym miejscu blizny skóra sie jakby rozcągnęła i wklęsła, może jeszcze nabierze jędrności, a jak nie to trudno.

Edytowane przez nothing_personal
Czas edycji: 2015-04-10 o 20:55
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 07:49   #4464
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Kto Ci robi na bliźnie? duża? stara?
Umówiłam się do świetniej tatuatorki z mojego miasta. Ogólnie pytałam wielu tatuatorów o to,czy na pewno można to zakryć. Mówili,że spokojnie,bo skóra nie podległa zbyt dużej deformacji. Blizna ma około 5 cm długości i ok. 3-4mm szerokości. Spadł mi metal nagrzany na 400 stopni na rękę i nim zdążyłam założyć rękawicę kuchenną i ściągnąć go z ręki,to oderwałam tę blachę ze swoją skórą. Blizna ogólnie jest bordowa. Nie przeszkadzałoby mi to,gdyby nie znajdowała się centralnie w miejscu,gdzie widać żyły na nadgarstku. Wyglądam jak osoba,która padła ofiarą mody emo. Ogólnie blacha spadła mi jakoś w listopadzie,więc ma te swoje prawie pół roku.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:44   #4465
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Co myślicie o niesymetrycznym tatuowaniu ud?
Marzy mi się jakiś dziki kot, najlepiej by wyglądał pewnie na łopatce, ale tam już zajęte. Więc może udo? Ale jedno to nie będzie głupio wyglądało? Czy robić z myślą że na drugie tez pewnie coś sie wymyśli?
[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;50854938]Według mnie jedno wygląda świetnie i nigdy bym nie pomyślała, że jest w tym coś dziwnego Uwielbiam taką asymetrię, ja akurat będę miała wytatuowane lewe ramię i prawe udo Moim zdaniem dwa różne tatuaże na udach wyglądają średnio.[/QUOTE]

Jedno udo z tatuażem będzie wyglądało super według mnie ja w ogóle lubię miszmasz sama teraz będę robiła tatuaż na łydce,potem na udzie,potem może jakieś połaczenie,docelowo cały bok nogi.Jednej nogi.

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Umówiłam się do świetniej tatuatorki z mojego miasta. Ogólnie pytałam wielu tatuatorów o to,czy na pewno można to zakryć. Mówili,że spokojnie,bo skóra nie podległa zbyt dużej deformacji. Blizna ma około 5 cm długości i ok. 3-4mm szerokości. Spadł mi metal nagrzany na 400 stopni na rękę i nim zdążyłam założyć rękawicę kuchenną i ściągnąć go z ręki,to oderwałam tę blachę ze swoją skórą. Blizna ogólnie jest bordowa. Nie przeszkadzałoby mi to,gdyby nie znajdowała się centralnie w miejscu,gdzie widać żyły na nadgarstku. Wyglądam jak osoba,która padła ofiarą mody emo. Ogólnie blacha spadła mi jakoś w listopadzie,więc ma te swoje prawie pół roku.
Z tego co wiem,blizny powinno się robić minimum po 2 latach.A nawet trzech. Ja mam bliznę od września,i nie odważyłabym się jej teraz zakrywać.Uważam,że ona ciągle "pracuje"
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!

Edytowane przez aliena7
Czas edycji: 2015-04-12 o 11:46
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:24   #4466
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
Jedno udo z tatuażem będzie wyglądało super według mnie ja w ogóle lubię miszmasz sama teraz będę robiła tatuaż na łydce,potem na udzie,potem może jakieś połaczenie,docelowo cały bok nogi.Jednej nogi.



Z tego co wiem,blizny powinno się robić minimum po 2 latach.A nawet trzech. Ja mam bliznę od września,i nie odważyłabym się jej teraz zakrywać.Uważam,że ona ciągle "pracuje"
Rozmawiałam z kilkoma specjalistami,tę bliznę można zakryć spokojnie,bo nie jest duża,ani głęboka.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:27   #4467
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Umówiłam się do świetniej tatuatorki z mojego miasta. Ogólnie pytałam wielu tatuatorów o to,czy na pewno można to zakryć. Mówili,że spokojnie,bo skóra nie podległa zbyt dużej deformacji. Blizna ma około 5 cm długości i ok. 3-4mm szerokości. Spadł mi metal nagrzany na 400 stopni na rękę i nim zdążyłam założyć rękawicę kuchenną i ściągnąć go z ręki,to oderwałam tę blachę ze swoją skórą. Blizna ogólnie jest bordowa. Nie przeszkadzałoby mi to,gdyby nie znajdowała się centralnie w miejscu,gdzie widać żyły na nadgarstku. Wyglądam jak osoba,która padła ofiarą mody emo. Ogólnie blacha spadła mi jakoś w listopadzie,więc ma te swoje prawie pół roku.


Wstawisz fotkę po i przed?
Ja też słyszałam o 3 latach...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:32   #4468
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Wstawisz fotkę po i przed?
Ja też słyszałam o 3 latach...
Pewnie,podeślę.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:45   #4469
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość


Z tego co wiem,blizny powinno się robić minimum po 2 latach.A nawet trzech. Ja mam bliznę od września,i nie odważyłabym się jej teraz zakrywać.Uważam,że ona ciągle "pracuje"
Ja robiłam w sobotę na bliźnie 14miesięcznej, ale ona jest minimalna (na głębokość).

Zrobiłam też 1 drobną rzecz na żebrach i...wyrzuciłam z folderu z kompa mój pomysł na tatuaż na drugim boku Dramat, nie wytrzymałabym sesji
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:26   #4470
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
Ja robiłam w sobotę na bliźnie 14miesięcznej, ale ona jest minimalna (na głębokość).

Zrobiłam też 1 drobną rzecz na żebrach i...wyrzuciłam z folderu z kompa mój pomysł na tatuaż na drugim boku Dramat, nie wytrzymałabym sesji
a jaką powierzchnię zrobiłaś na żebrach?
ja mam takie kawałeczki małe wychodzące ciągnące się od tyłu ramienia (koło łopatki) na górę, na kości i też było chyba najgorzej ze wszystkich powierzchni jakie miałam tatuowane
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.