Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 15:24   #3181
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Ja też! Nie zniosłabym ciepłych kluch, a mam koleżankę, która znajduje tylko takich facetów, ale jej to akurat pasuje. Ja wolałabym się czasem posprzeczać, ale mieć faceta zdecydowanego, ze swoim zdaniem. Niedawno kolega pytał, czemu nie znajdę sobie spokojnego, ułożonego faceta, tylko wolę takich łobuziaków... No cóż, wystarczy, że ja jestem oazą spokoju
Przynajmniej nie jestem sama w swoich przekonaniach a sama oazą spokoju nie jestem, bo potrafię wybuchnąć i to konkretnie, ot nie pozwolę sobą manipulować. Kiedyś rozmawiałam z koleżanką na temat właśnie usposobienia facetów, ona stwierdziła, że lepszy by był dla niej taki spokojny, małomówny i ułożony, ja natomiast preferuję przeciwieństwo jej upodobań. Facet musi też mieć swoje zdanie! nie chodzi o to żeby coś narzucał i rządził ale też musi umieć zawalczyć o swoje, oczywiście najlepiej później dojść do kompromisu a nie takie "rób kochanie co chcesz", "jak chcesz", "wybierz sama".

Aaa jeszcze sobie coś przypomniałam ap-ropo tych charakterów, moja przyjaciółka stwierdziła znowuż, że ja to powinnam mieć takiego spokojnego, grzecznego baranka który będzie mi tańczył jak mu zagram, bo lubię narzucać swoje zdanie ehh tyle że tacy do mnie nie podbijają bo się chyba boją
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:20   #3182
micl89
Raczkowanie
 
Avatar micl89
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
a gdzie tu widzisz narzekanie?tak bywa i to stwierdzenie faktu.
co do drugiego..jak radza sobie w życiu panie bez faceta normalnie??
ja sobie radze jednakowo z czy bez.
Nie psuj zabawy

Liczyłem na bardziej wyjątkowe opowieści
micl89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:01   #3183
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez marzycielka_ Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie jestem sama w swoich przekonaniach a sama oazą spokoju nie jestem, bo potrafię wybuchnąć i to konkretnie, ot nie pozwolę sobą manipulować. Kiedyś rozmawiałam z koleżanką na temat właśnie usposobienia facetów, ona stwierdziła, że lepszy by był dla niej taki spokojny, małomówny i ułożony, ja natomiast preferuję przeciwieństwo jej upodobań. Facet musi też mieć swoje zdanie! nie chodzi o to żeby coś narzucał i rządził ale też musi umieć zawalczyć o swoje, oczywiście najlepiej później dojść do kompromisu a nie takie "rób kochanie co chcesz", "jak chcesz", "wybierz sama".

Aaa jeszcze sobie coś przypomniałam ap-ropo tych charakterów, moja przyjaciółka stwierdziła znowuż, że ja to powinnam mieć takiego spokojnego, grzecznego baranka który będzie mi tańczył jak mu zagram, bo lubię narzucać swoje zdanie ehh tyle że tacy do mnie nie podbijają bo się chyba boją
no ja też
mój były np.był taki bardzo opanowany ,zero czepiania wiecie nie kontrolowanych emocji.Nie był kluchem, ale był taki opanowany nawet jak ja zaczynałam żeby sie pokłócić tak wiecie lekko, to on nic na to
Twoja koleżanka może miała na myśli to, że skoro Ty masz taki charakter kokretny, to pasowałby do Cb taki spokojny ułożony niektórzy myślą że tak jest najlepiej ale ..co kto lubi trzeba sie dobrać

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-04-08 o 10:05
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 22:28   #3184
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Jeśli przeciwieństwa się przyciągają, a ja mam dość twardy charakter, nieugięta i uparta, to mogę trafić ... ha ha

Po za tym od placków, serników mam 2 kg znowu do zrzucenia ach te święta
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:39   #3185
DrRupert1705
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

To się nie łam i przełam się pójdziesz na basen, rower lub spacer i wszystko spalisz ; ) nie masz tak źle bo ja mam niestety 3 kg ehh i nie wiem kiedy to zrzucę..Nie mam faceta i teraz już się do tego przyzwyczaiłam bo chodzę sobie na siłownie tam trenuję z takim przystojnym trenerem personalnym i jest bardzo fajnie
DrRupert1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:02   #3186
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

a ja tam bym mogła ze 3kg przytyc
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:10   #3187
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

A ja mam problem z jedzeniem za mało... Bardzo często jest tak, że latam gdzieś cały czas, praca, zajęcia, kurs językowy, kładę się wieczorem i zdaję sobie sprawę, że zjadłam tylko jedną kanapkę. Muszę popracować nad w miarę regularnym jedzeniem, bo obecnie normą są u mnie 2 posiłki.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 13:02   #3188
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A ja mam problem z jedzeniem za mało... Bardzo często jest tak, że latam gdzieś cały czas, praca, zajęcia, kurs językowy, kładę się wieczorem i zdaję sobie sprawę, że zjadłam tylko jedną kanapkę. Muszę popracować nad w miarę regularnym jedzeniem, bo obecnie normą są u mnie 2 posiłki.
Wytrzymujesz na jednej kanapce cały dzień! U mnie by to nie przeszło, kocham jeść. A teraz wreszcie mam wymarzoną figurę (oczywiście nie ma nikogo kto mógłby ja podziwiać ) i szkoda mi przytyć
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 13:33   #3189
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

ppp

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-06-12 o 13:29
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 14:26   #3190
201705161625
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 361
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A ja mam problem z jedzeniem za mało... Bardzo często jest tak, że latam gdzieś cały czas, praca, zajęcia, kurs językowy, kładę się wieczorem i zdaję sobie sprawę, że zjadłam tylko jedną kanapkę. Muszę popracować nad w miarę regularnym jedzeniem, bo obecnie normą są u mnie 2 posiłki.
Mam dokładnie tak samo. To chyba wina tego ile czasu spędzamy na pracy, w biurze, ciągle w biegu. Ja po prostu nie pamiętam o tym, żeby jeść. Za to piję 3-4 kawy dziennie, więc głodu nie czuję wcale. Nie za mądre to...

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ja to już powoli tracę nadzieję na znalezienie fajnego faceta....
Ostatnio spotykałam się z kimś....na początku fascynacja ( w sumie to nawet bardziej z jego strony ale nie powiem, że nic od siebie nie dawałam). A później kontakt ochłodził się....Kilka razy mówiliśmy, że szczerość przede wszystkim i jeśli stwierdzimy, że to nie to mamy otwarcie powiedzieć. W końcu to normalne no i jesteśmy dorosłymi ludźmi....taaa....dorosły mi gościo przestał się z dnia na dzień odzywać...ot tak po prostu. Napisałam kulturalnie co o tym myślę ale chyba taki typ tego nie rozumie. 30 letni facet....rozumiecie? Bo ja nie....niby taki oczytany, ciekawe zainteresowania no i te jego gadki....Teraz wiem, że to było tylko na pokaz i mówienie tego co chcę usłyszeć. Poznany na sympatii....no po prostu żal i ręce opadają.
Dlaczego niektórzy to tchórze? Ja nie raz musiałam odmówić chłopakowi. Nie jest to łatwe ale lepsze to niż kłamanie prosto w oczy i mówienie, że rozmawiamy szczerze....
Szczerze? Masz za duże oczekiwania. Po co takie rozkminy? Po co jakieś wyskakiwanie do niego o szczerości, o rozmowach? Jakby chciał to by rozmawiał. Ja robię podobnie. Jest miło z kimś, ale... poznaję kogoś ciekawszego i przestaję się odzywać. Bo po co?
201705161625 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 17:34   #3191
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

www

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-06-12 o 13:29
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 17:56   #3192
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Rozmowy o szczerości i otwartości w związku zaczynał on sam. Ja tylko raz powiedziałam.
Haha za duże wymagania? To jakie teraz mają kobiety wymagania? Może jestem nie na czasie, bo byłam w dość długim związku
No sorry....sypialiśmy ze sobą, rozmawialiśmy o wszystkim, spotykaliśmy się...przez szacunek do drugiej osoby wypadałoby napisać chociaż smsa, że to nie to i tyle.


Trzeba szanować ludzi.
Ja zawszę piszę lub mówię. Jeden chłopak nawet podziękował za szczerość, bo spotykał właśnie takie laski, które nawet nie miały odwagi powiedzieć, że nie są dalej zainteresowane. Nie jest to jakiś wielki wyczyn. Ale widać teraz ludzie to straszni egoiści. Jakoś te 5-6 lat temu było zupełnie inaczej. A może to też wynika z kultury i wychowania.
Ja też mam takie samo zdanie.Rozmawiać z kimś,spędzać czas,sypiać..a potem nagle ani słowa ..
no słowo wyjaśnienia należy sie drugiej osobie chyba
Nie mówie że zawsze byłam fair i nie popełniałam błędów, ale gdzieś tam zawsze stawiam sie na miejscu tej drugiej osoby i zastanawiam czy byłoby mi fajnie gdybym tak została potraktowana.
Co do drugiego to tak,zgadzam sie coraz gorzej z tymi ludźmi,znaleźć juz nie chłopaka ale prawdziwego przyjaciela/przyjaciółke bardzo trudno.
Już nie mówiąc ze coraz więcej chamstwa,dwulicowości,nie cierpie tego
Ide sobie zrobić małe spa,musze troche sobie humor poprawić bo mam nie za dobry dzień.
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 18:43   #3193
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez JustinCase Pokaż wiadomość
Szczerze? Masz za duże oczekiwania. Po co takie rozkminy? Po co jakieś wyskakiwanie do niego o szczerości, o rozmowach? Jakby chciał to by rozmawiał. Ja robię podobnie. Jest miło z kimś, ale... poznaję kogoś ciekawszego i przestaję się odzywać. Bo po co?

A potem sie głupie laski dziwią skąd w ich otoczeniu faceci z podejściem "Ja ci przeciez niczego nie obiecywałem!". Gdzie odrobina szacunku do drugiego człowieka i ludzkiej przyzwoitości?


Wysłane ze Szrajsona.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:05   #3194
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez JustinCase Pokaż wiadomość
Szczerze? Masz za duże oczekiwania. Po co takie rozkminy? Po co jakieś wyskakiwanie do niego o szczerości, o rozmowach? Jakby chciał to by rozmawiał. Ja robię podobnie. Jest miło z kimś, ale... poznaję kogoś ciekawszego i przestaję się odzywać. Bo po co?
Moim zdaniem to brak szacunku. Bywało, że spotykałam się z jakimiś facetami i pewnym momencie czułam, że to jednak nigdzie nie prowadzi albo poznałam kogoś innego. I zawsze powiedziałam to tej osobie - że jeśli chce, to możemy kiedyś wyskoczyć na kawę czy piwo, ale tylko jako znajomi, bo jednak nasza znajomość nie rozwinie się w nic poważnego. Skoro się z kimś spotykałam to moim zdaniem chamstwem jest zwyczajnie zniknąć i nie napisać nawet SMS-a, że to było nasze ostatnie spotkanie. Spotykałam się kiedyś z pewnym facetem, zaprosił mnie nawet na wesele, byliśmy umówieni na spotkanie, on je przełożył i od tamtej pory już nigdy się nie odezwał. Miał prawie 30 lat, ale przez to pomyślałam o nim jak o totalnym gówniarzu bez klasy. Gdyby normalnie przyszedł i powiedział mi, że już nie chce się ze mną spotykać, to miałabym chociaż uczucie, że skończył to z klasą. A tak pozostawił niesmak i pamiętam tylko to, że zachował się totalnie bez klasy i szczeniacko, mimo że spotykaliśmy się jakieś 3 miesiące i było naprawdę fajnie i bardzo go lubiłam.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Inna sprawa, to świat jest naprawdę baaardzo mały i nigdy nie wiesz, na kogo się natkniesz ponownie w swoim życiu. Nie chciałabym skończyć znajomości bez słowa, a potem zacząć po latach nowej pracy i spotkać byłego jako nowego współpracownika Albo chociażby spotkać go kiedyś na ulicy. Po prostu staram się tak zawsze kończyć pewne relacje, żeby potem nie musieć uciekać na drugą stronę ulicy, kiedy go przypadkiem spotkam. I to mi się chyba udaje, bo z każdym z moich byłych (wykluczając tego, który zniknął bez słowa) spokojnie mogłabym sobie uciąć pogawędkę na ulicy. No i zwyczajnie źle bym się czuła sama ze sobą, gdybym olała kogoś, z kim jednak coś tam mnie łączyło.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:17   #3195
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez JustinCase Pokaż wiadomość
Szczerze? Masz za duże oczekiwania. Po co takie rozkminy? Po co jakieś wyskakiwanie do niego o szczerości, o rozmowach? Jakby chciał to by rozmawiał. Ja robię podobnie. Jest miło z kimś, ale... poznaję kogoś ciekawszego i przestaję się odzywać. Bo po co?
Rozumiem, jakby nastolatek tak się zachowywał. Ok, młody, głupi. Ale osoba koło 30stki? W pewnym wieku czas się ogarnąć i odpowiadać za swoje decyzje i zachowania. Tego wymaga szacunek do drugiego człowieka. Jeśli ktoś nie potrafi być szczery, to niech chociaż wymyśli dobrą wymówkę. Udawanie, że zapadło się pod ziemię jest bardzo kiepskie.
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:42   #3196
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

ooo

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-06-12 o 13:29
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:52   #3197
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
No właśnie jak patrzyłam teraz na tego Rafała, to może być podobnie. On raczej problemów ze znalezieniem dziewczyny nie powinien mieć
Ojj tak przystojny jest.nawet myslalm by list wyslac do tv hehe
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:26   #3198
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dziewczyny, rozmawiałam z tym moim, że pojechałabym w góry, najchętniej w Bieszczady. Marzy mi się taki drewniany domek z kominkiem, skórą dzikiego zwierza bez żądnych udziwnień i zgadnijcie Znalazł taki, mamy już rezerwację Cudny jest. Jedziemy pod koniec czerwca. Mówi też, że będzie miał dla mnie wtedy niespodziankę Teraz siedzę i myślę jaką.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2015-04-10 o 19:30
Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 20:01   #3199
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmawiałam z tym moim, że pojechałabym w góry, najchętniej w Bieszczady. Marzy mi się taki drewniany domek z kominkiem, skórą dzikiego zwierza bez żądnych udziwnień i zgadnijcie Znalazł taki, mamy już rezerwację Cudny jest. Jedziemy pod koniec czerwca. Mówi też, że będzie miał dla mnie wtedy niespodziankę Teraz siedzę i myślę jaką.
Super ja nigdy w bieszczadach nie bylam...
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 20:20   #3200
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Super ja nigdy w bieszczadach nie bylam...

Ja byłam, ale z 17 lat temu, a uwielbiam te klimaty. Chyba się domyślam, co on chce zrobić w tych górach
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 20:44   #3201
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A ja mam problem z jedzeniem za mało... Bardzo często jest tak, że latam gdzieś cały czas, praca, zajęcia, kurs językowy, kładę się wieczorem i zdaję sobie sprawę, że zjadłam tylko jedną kanapkę. Muszę popracować nad w miarę regularnym jedzeniem, bo obecnie normą są u mnie 2 posiłki.
Witaj,
u mnie też przez jakiś czas tak było.
Miałam jedynie nawyk, by nie wyjść z domu bez śniadania.
Mówią, że to podstawa i chyba rzeczywiście coś w tym jest.
Dobrze się czułam i mimo intensywnego dnia było ok.
Jednakże z czasem wyrobiłam sobie nawyk planowania
czasu na II śniadanie bądź obiad i to był strzał w dziesiątkę.
A wieczorem po całej aktywności dnia czułam się lepiej
i miałam ochotę na małe co-nieco przed snem. Robiło dobrze
i szybko zasypiałam. A rano budziłam się wypoczęta i gotowa
do kolejnych wyzwań.

finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 21:03   #3202
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmawiałam z tym moim, że pojechałabym w góry, najchętniej w Bieszczady. Marzy mi się taki drewniany domek z kominkiem, skórą dzikiego zwierza bez żądnych udziwnień i zgadnijcie Znalazł taki, mamy już rezerwację Cudny jest. Jedziemy pod koniec czerwca. Mówi też, że będzie miał dla mnie wtedy niespodziankę Teraz siedzę i myślę jaką.
Bieszczady są przepiękne Zazdroszczę wyjazdu i trzymam kciuki za tę niespodziankę
Cytat:
Napisane przez finan Pokaż wiadomość
Witaj,
u mnie też przez jakiś czas tak było.
Miałam jedynie nawyk, by nie wyjść z domu bez śniadania.
Mówią, że to podstawa i chyba rzeczywiście coś w tym jest.
Dobrze się czułam i mimo intensywnego dnia było ok.
Jednakże z czasem wyrobiłam sobie nawyk planowania
czasu na II śniadanie bądź obiad i to był strzał w dziesiątkę.
A wieczorem po całej aktywności dnia czułam się lepiej
i miałam ochotę na małe co-nieco przed snem. Robiło dobrze
i szybko zasypiałam. A rano budziłam się wypoczęta i gotowa
do kolejnych wyzwań.

Też właśnie muszę zacząć tak robić. Regularne jedzenie nie jest proste, ale dzięki temu ma się więcej energii. Najgorsze, co można zrobić, to nie jeść nic cały dzień, a potem wieczorem rzucić się na żarcie, a zdarzało mi się to wiele razy
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 21:09   #3203
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Bieszczady są przepiękne Zazdroszczę wyjazdu i trzymam kciuki za tę niespodziankę

Też właśnie muszę zacząć tak robić. Regularne jedzenie nie jest proste, ale dzięki temu ma się więcej energii. Najgorsze, co można zrobić, to nie jeść nic cały dzień, a potem wieczorem rzucić się na żarcie, a zdarzało mi się to wiele razy
Ja sie nauczyłam całe szczescie jeść regularnie Teraz nawet jakas małą kolacje jem. Nie ma zmiłuj Plus 3 razy w tygodniu trening na siłowni.


Co do tematu nie odzywania się. Dla mnie to jest szczyt bezczelności i braku szacunku do człowieka. Nikt tu przecież nie każe niewiadomo jakich tłumaczeń czy deklaracji dawać. Ale wypadałoby jakoś znajomość zakończyć a nie po prostu cisza
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 21:42   #3204
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

a ja mam spotkac sie z tym o którym wam pisałam,fajny jest ,wydaje sie taki miły jednoczesnie nie nudny,ma sporo znajomych,zainteresowania , wydaje mi sie że jest lubiany (wiadomo nie znam go ale tak z tego co widze na fb )ale tak sobie pomyslałam,skoro jest taki fajny to czemu nie ma dziewczyny
wiem,że to troche bez sensu takie gadanie, bo rownie dobrze on o mnie może tak myśleć ,ale jakoś tak intuicja mi podpowiedziała że to bez sensu
tyle piszemy ,spotkam sie z nim ale jakoś tak byłam bardzo pozytywnie nastawiona ale zaczęłam mieć ostatnio takie myśli własnie ,na pierwszy rzut oka fajny ale co z tego..może maminsynek?albo patologiczny skąpiec?albo nie zainteresowany wgl związkiem?chociaz nie mowie że odrazu bym chciała,ale wiecie sa faceci którzy nie szukają związku,a głupio mi tak pytać pomyśli ze strasznie powaznie go traktuje
spotkam sie na luzie i tyle bez żadnych oczekiwań,tak będzie najlepiej
to pomarudziłam
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 22:27   #3205
IamWoman
Przyczajenie
 
Avatar IamWoman
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 28
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez malutka_czarna Pokaż wiadomość
Cześć

Założyłam ten wątek, żeby zebrać grupę dziewczyn które tak jak i ja nie mają Tż, a mają ponad 25 lat ... Skąd ten pomysł? Myślę, że gdybyśmy zobaczyły jak dużo nas jest, wymieniły doświadczenia... ten fakt bycia samej nie byłby taki osobisty. Pewnie są wątki dla samotnych dziewczyn, ale zauważyłam, że coraz częściej odzywają się tam osoby które mają 18, 20 lat...

Jestem ciekawa czemu jesteśmy same? Czy to jest świadomy wybór czy tak wyszło po prostu. Ja osobiście poznałam własną przyczynę, ale może o tym później. Od półtora roku jestem sama. Owszem w ciągu tego czasu poznawałam chłopaków, umawialiśmy się,więc nie odczułam tej ,, samotności''. Ale zauważyłam, że takie przelotne znajomości, owszem może i mnie czegoś nauczyły, ale też zaczęły mi dawać do zrozumienia, że coś jest nie tak, skoro nic z tego nie wychodzi. Ogólnie przemyślałam wszystko, doszłam do pewnych wniosków... Mam nadzieję, że przydatnych na przyszłość. W świecie koleżanek wychodzących za mąż, wybierających się na tropikalne wczasy z chłopakami, zachodzącymi w ciąże ... chciałabym znaleźć takie którym tak jak i mi.. los zostawił miłość na potem

Zapraszam do mojego wątku.
ja aktualnie mam 26 lat i po 1,5 rocznym zwiazku zamierzam byc singielką(skomplikowana sprawa) .. hmm a czy to wstyd jezeli dziewczyna ma 25+ i dalej mieszka z rodzicami badz chce wrocic do rodzicow ..
IamWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 15:40   #3206
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sie nauczyłam całe szczescie jeść regularnie Teraz nawet jakas małą kolacje jem. Nie ma zmiłuj Plus 3 razy w tygodniu trening na siłowni.
Siłownia chodzi za mną od dawna, muszę w końcu się zmobilizować i zapisać. I basen Chodziłam do niedawna na zumbę, moim zdaniem świetna sprawa.
Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
ale tak sobie pomyslałam,skoro jest taki fajny to czemu nie ma dziewczyny
Jeśli Cię to pocieszy, to ja często też mam takie głupie myśli Ale zaraz wtedy myślę o znanych mi facetach, których lubię, wiem, że wszystko z nimi w porządku, są przystojni, a jednak wciąż single. Niektórzy długo nie szukali związku, innym po prostu rozpadł się jakiś czas temu ich ostatni, inni po prostu nie spotkali na razie nikogo interesującego. Nie ma się co nakręcać! W końcu my też jesteśmy fajne, a jednak singielki
Cytat:
Napisane przez IamWoman Pokaż wiadomość
ja aktualnie mam 26 lat i po 1,5 rocznym zwiazku zamierzam byc singielką(skomplikowana sprawa) .. hmm a czy to wstyd jezeli dziewczyna ma 25+ i dalej mieszka z rodzicami badz chce wrocic do rodzicow ..
Moim zdaniem to nie wstyd. Wprawdzie mieszkanie z rodzicami to nie jest szczyt marzeń, ale gdybym obecnie mogła mieszkać z rodzicami w swoim mieście studenckim, gdzie mam też pracę, to wolałabym to niż wynajmowanie pokoju na spółkę z kimś w mieszkaniu. Różnie się życie układa, ja wiele razy mówiłam, że do rodziców nie wróciłabym nigdy, ale wynajmuję mieszkania od prawie 7 lat i naprawdę mam już serdecznie dość współlokatorów... A w domu rodzinnym jednak jest się na swoim.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:11   #3207
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dzień dobry w piękną, słoneczną sobotę

danana, nie nakręcaj się, skoro jest fajny to warto się spotkać. A że wolny.. no cóż, my też jesteśmy fajne i wolne, więc moze i facet nie miał szczęścia do tej pory jak i my miłego spotkania i powodzenia!

czekoladowoo, szacun za regularne posiłki i w ogóle sport. U mnie z tym strasznie cieżko...

IamWoman, wstyd to kraść i stary może być pies, a nie człowiek myślę, że mieszkanie w tym wieku z rodzicami to nic strasznego. Gorzej udawać dorosłego, wyprowadzić się kilka ulic dalej na wynajem i płacić nie wiadomo po co obcemu, skoro jeśli relacje z rodzicami są ok, to wyrzucanie pieniędzy w błoto.


Piękna pogoda, ciepło, słońce.. ah, poszłabym na randkę w takie śliczne popołudnie
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:34   #3208
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dzień dobry w piękną, słoneczną sobotę

danana, nie nakręcaj się, skoro jest fajny to warto się spotkać. A że wolny.. no cóż, my też jesteśmy fajne i wolne, więc moze i facet nie miał szczęścia do tej pory jak i my miłego spotkania i powodzenia!

czekoladowoo, szacun za regularne posiłki i w ogóle sport. U mnie z tym strasznie cieżko...

IamWoman, wstyd to kraść i stary może być pies, a nie człowiek myślę, że mieszkanie w tym wieku z rodzicami to nic strasznego. Gorzej udawać dorosłego, wyprowadzić się kilka ulic dalej na wynajem i płacić nie wiadomo po co obcemu, skoro jeśli relacje z rodzicami są ok, to wyrzucanie pieniędzy w błoto.


Piękna pogoda, ciepło, słońce.. ah, poszłabym na randkę w takie śliczne popołudnie
Tak sie wczoraj pochwaliłam ze dzisiaj pierwszy posiłek o 16
Ale kupiłam buty i czarne leginsy.

Kombinuje dzisiaj z wlosami zeby sie pozbyc grzywki, zrobic przedzialek na środku i wsio. Ale chyba sie skonczy scieciem grzywki na prosto
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:37   #3209
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak sie wczoraj pochwaliłam ze dzisiaj pierwszy posiłek o 16
Ale kupiłam buty i czarne leginsy.

Kombinuje dzisiaj z wlosami zeby sie pozbyc grzywki, zrobic przedzialek na środku i wsio. Ale chyba sie skonczy scieciem grzywki na prosto
Jak tak długo wytrzymałaś? ja bym padła od rana

idź do fryzjerki, może ona Ci coś na to zaradzi
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:44   #3210
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mieszkanie z rodzicami to nie jest wstyd, jeśli tylko po studiach (bądź gdy się tych studiów nie podjęło) dokładać się do rachunków.
Mieszkać za hajs rodziców, wciąż żyć na ich koszt to słaba opcja.

Piękna pogoda! Fakt, idealna na romantyczną randkę!
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.