Biustonosze push-up i nie tylko - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-12, 09:30   #31
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Mam mały biust, 75B. Nie mam na tle biustu jakichś kompleksów (mam porównanie mojej mamy i jej siostry - ciocia miała jako młoda dziewczyna super biust, duży, teraz niestety nie wygląda tak dobrze, jak wiecznie mały biust mojej mamy, której nic nigdzie nie obwisło, choć obie są szczupłe, a ciocia dodatkowo dzieci nie miała). Ale są sukienki, które wyglądają po prostu znacznie lepiej przy dużym push-upie. Też mam taki jeden z H&M, w którym się śmieję, że jestem ,,jak nie ja" bo powiększa biust o co najmniej jeden rozmiar. Moim facetem się nie kieruję, bo wiem, że mój mały biust i tak mu się podoba :P
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 09:37   #32
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale nie mam zamiaru się kłócić, jak ktoś się upiera, że podobają mu się jego żółte czy krzywe zęby, proszę bardzo.

Zawsze jak wyrażę w takim wątku jak ten, pogląd mój ale zbliżony do klasycznego czyli powiedzmy może w tym wypadku bardziej do męskiego, to pojawiają się panie, które koniecznie muszą mnie przekonać, że nie trzeba się malowac, nosić szpilek, można kochac małe cycki i cellulit też.
Tyle, że nie mam wcale zamiaru Cię do niczego przekonywać. Po co miałabym to niby robić? Przedstawiam swój punkt widzenia i tyle. Szczególnie śmieszne jest, gdy ludzie wokół wmawiają małobiuściastym jakie one nieszczęśliwe i jak same się oszukują, bo przecież każda chce mieć duże.

Mam duże oczy, duże usta, ładną wysportowaną sylwetkę (tak, pomimo niewielkich piersi) i jestem szczęśliwa, że pomimo to, ludzie na ulicy nie gapią się na moje piersi jakbym była jakimś obiektem seksualnym. I super.

Nie porównywałabym jednak małych piersi do krzywych zębów. Tak samo jak płaskiego tyłka, tyczkowatych nóg, "tłustych" ramion i latynoskiej pupy czy niskiego wzrostu. To po prostu określony typ sylwetki czy urody, a nie defekt. Różni są ludzie, różnie wyglądają, świat jest piękny, bo jest różnorodny i nie wszyscy wyglądają jak z żurnala.

Edytowane przez sensitiveskin
Czas edycji: 2015-07-12 o 09:38
sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:52   #33
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Witam!

Szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam. Zakładam go tutaj, ponieważ chodzi mi o aspekt psychologiczny.

Co myślicie o biustonoszach push-up?
Sama mam niewielki biust (60D według rozmiarówki polskiej). Dziś kupowałam biustonosz i stąd te przemyślenia. Trafiłam na biustonosze z gigantycznymi poduszeczkami w środku, które ponoć powiększały o 3 rozmiary... Trafiłam także na takie z push-upem wbudowanym tak, że nie można go było usunąć. Znalazłam dwa modele, które mi się podobały. Jeden miał taki właśnie nieusuwalny push-up, ale niewielki, a drugi był bez push-up'u. Nie chciałam kupować 2, więc wzięłam ten zwykły.

W biustonoszach z push-up'em czuję się źle. Postrzegam ich noszenie jako coś w rodzaju: "uważam, że duży biust lepiej się prezentuje, mój jest niewystarczający".

Jakie Wy macie odczucia na ten temat? Nie pytam po to, żeby uzyskać pomoc w decyzji co do przyszłego zakupu, po prostu jestem ciekawa, co kobiety (zarówno te z małym biustem, jak i te z większym) o tym myślą. A może panowie też się wypowiedzą?

Jeżeli taki temat mimo wszystko był, to proszę o link
Push-up sobie nierówny Dla mnie one są najwygodniejsze..kupuję tylko takie z wyjmowanymi wkładkami. Czuję, że moje piersi siedzą na swoim miejscu i jest mi bardzo wygodnie.
Nie przekonałam się do tych staników nieusztywnianych....

A co mają Panowie do kobiecej bielizny? Cycki im nie urosną A to nam musi być wygodnie. Oni niech pilnują męskiej części swojego ciała - mam na myśli aby zakładać ładną bieliznę

A jak kobitki nie akceptują swojego biustu to przecież są operacje plastyczne albo zmiana nastawienia. Zajmujecie głowę pierdołami :P

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-07-12 o 10:53
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 11:18   #34
aska8999
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Nosilam pushupy gdy bylam chuda. Teraz gdy przytylam 5 kg mialabym zalozyc taki stanik moj biust nie miescilby mi sie w ulubione bluzki i wygladal by nienaturalnie. Bardziej kobieco wbrew pozorom czuje sie bez pushupy bo jednak w tym miejscu jest bardziej miekko wtedy:p
aska8999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 11:26   #35
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
push up to norma. wolalabym miec maly biust i gdy mam ochote zakladac push upa a gdy mam ochote zakladac inny rodzaj stanka. z wielkim cyckiem wybierasz po prostu to co jest wygodne i przez co nie musisz nosic piersi na plecach
takze bierz wybieraj kupuj przebieraj
Podpisuję się pod tym obiema rękami i cycami
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 12:34   #36
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Ja mam miskę E i ciężko coś sensownego kupić, jeszcze nie trafiłam na biustonosz idealny, taki żeby ładnie modelował/unosił biust. Nawet w tych większych stanikach są wszyte ogromne gąbki, co bardzo mnie irytuje bo niby rozmiar się zgadza, a przez tą wkładkę nawet pół cycka tam się nie mieści...

Co do samego noszenia push upów nie mam nic, jak ktoś się ma dzięki temu lepiej czuć - proszę bardzo, tylko czemu tak ciężko znaleźć fajny stanik bez tego...

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Push-up sobie nierówny Dla mnie one są najwygodniejsze..kupuję tylko takie z wyjmowanymi wkładkami. Czuję, że moje piersi siedzą na swoim miejscu i jest mi bardzo wygodnie.
Nie przekonałam się do tych staników nieusztywnianych....
W tych nieusztywnianych cycki są jakieś takie spiczaste też nie lubię, fajnie jak jest lekko usztywniany ale jednak bez kilograma gąbki
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 12:45   #37
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja mam miskę E i ciężko coś sensownego kupić, jeszcze nie trafiłam na biustonosz idealny, taki żeby ładnie modelował/unosił biust. Nawet w tych większych stanikach są wszyte ogromne gąbki, co bardzo mnie irytuje bo niby rozmiar się zgadza, a przez tą wkładkę nawet pół cycka tam się nie mieści...

Co do samego noszenia push upów nie mam nic, jak ktoś się ma dzięki temu lepiej czuć - proszę bardzo, tylko czemu tak ciężko znaleźć fajny stanik bez tego...

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------



W tych nieusztywnianych cycki są jakieś takie spiczaste też nie lubię, fajnie jak jest lekko usztywniany ale jednak bez kilograma gąbki
Sugeruję zainteresować się uświadomionymi firmami znanymi w brafittingowych kręgach. Zaczynałam od rozmiaru 70E jakieś 5-6 lat temu i przyznam, że nie przypominam sobie, kiedy ostatnio widziałam stanik z push upem, najwyżej te usztywniane miały miseczki z cienkiej kilkumilimetrowej gąbki. Na efekt dekoltowy czy uniesienie w takiej bieliźnie nigdy nie musiałam narzekać, był o wiele lepszy niż za czasów pusiapków.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 13:06   #38
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Szczególnie śmieszne jest, gdy ludzie wokół wmawiają małobiuściastym jakie one nieszczęśliwe i jak same się oszukują, bo przecież każda chce mieć duże.
no to akurat wredne, ale presja społeczna jest jasna, bądź piękny młody i bogaty.

Cytat:
Napisalam o małych, nie tylko ja, a ty od razu oczami wyobraźni widzisz kobietę o klatce gimnazjalisty
dla mnie małe to małe, takie, o których Ty piszesz, uważam prędzej za średnie.

Przykład.
Sliczna młoda kobieta ze śliczną figurą. Na pewno ma powodzenie. Moim zdaniem.
Ale nie dorabiam teorii osobiście do jej klatki piersiowej jako takiej bo moim zdaniem nie ma do czego. Przepraszam, dla mnie to jest mały biust i żadne ubieranie tego w urocze określonka o sukienkach biuścikach i zbieraniu w miseczki - nie zmieni tego, że gdyby nie była taka ładna i zgrabna całościowo to niektóre buraki powiedziałyby o niej, że jest płaska.
http://cache29.fansshare.com/images/...1923068444.jpg
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:08   #39
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Sugeruję zainteresować się uświadomionymi firmami znanymi w brafittingowych kręgach. Zaczynałam od rozmiaru 70E jakieś 5-6 lat temu i przyznam, że nie przypominam sobie, kiedy ostatnio widziałam stanik z push upem, najwyżej te usztywniane miały miseczki z cienkiej kilkumilimetrowej gąbki. Na efekt dekoltowy czy uniesienie w takiej bieliźnie nigdy nie musiałam narzekać, był o wiele lepszy niż za czasów pusiapków.
Wybieram się Ale niełatwo znaleźć taki salon (w tych wszystkich esotiqach panie guzik potrafią doradzić...)
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:27   #40
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wybieram się Ale niełatwo znaleźć taki salon (w tych wszystkich esotiqach panie guzik potrafią doradzić...)
Esotiq to nie jest dobry salon brafiterski dla osób z dużym biustem. Poszukaj chociażby na Lobby Biuściastych czegoś polecanego w swojej okolicy. To często nie są żadne sieciówki.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:27   #41
ailie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 60
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Sugeruję zainteresować się uświadomionymi firmami znanymi w brafittingowych kręgach. Zaczynałam od rozmiaru 70E jakieś 5-6 lat temu i przyznam, że nie przypominam sobie, kiedy ostatnio widziałam stanik z push upem, najwyżej te usztywniane miały miseczki z cienkiej kilkumilimetrowej gąbki. Na efekt dekoltowy czy uniesienie w takiej bieliźnie nigdy nie musiałam narzekać, był o wiele lepszy niż za czasów pusiapków.
Dokładnie. Nawet gdybym chciała nosić push-upy, to nie wiem, skąd miałabym je wziąć
ailie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 14:07   #42
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Dużo zależy od doboru zdjęć, bo na tych wygląda świetnie, jak kobieta, która zdaje sobie sprawę, że nie ma biustu i nie ma z tego powodu kompleksów:

Piękna sukienka i świetny odcinek programu.



sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:27   #43
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
Dużo zależy od doboru zdjęć, bo na tych wygląda świetnie, jak kobieta, która zdaje sobie sprawę, że nie ma biustu i nie ma z tego powodu kompleksów:

Piękna sukienka i świetny odcinek programu.



Ostatnie zdjęcie Z ciążą jej do twarzy
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:58   #44
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wybieram się Ale niełatwo znaleźć taki salon (w tych wszystkich esotiqach panie guzik potrafią doradzić...)
Zacznij od szukania informacji, ograniczysz sobie w ten sposób spacerów do beznadziejnych miejsc Na wizażu w dziale moda masz wątek stanikomaniacki, jest Lobby Biuściastych, Balkonetka, możesz poszukać Stanikowej Mapy Polski, zajrzeć na blogi takie jak stanikomania, noszebiustonosze, boskiebiusty, znajdziesz tam wszelkie adresy i odpowiedzi
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 16:34   #45
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Zacznij od szukania informacji, ograniczysz sobie w ten sposób spacerów do beznadziejnych miejsc Na wizażu w dziale moda masz wątek stanikomaniacki, jest Lobby Biuściastych, Balkonetka, możesz poszukać Stanikowej Mapy Polski, zajrzeć na blogi takie jak stanikomania, noszebiustonosze, boskiebiusty, znajdziesz tam wszelkie adresy i odpowiedzi
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 16:47   #46
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

a bez przesady, to moze jeszcze zakazac obcasow, bo panie oszukuja i naprawde sa 10cm nizsze czy tez przestac farbowac wlosy i nie zgrywac sie na blondynke. A i stop z makijazem, depilacja nog (przestancie udawac, ze tam jestescie lyse) etc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 17:04   #47
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Osobiście uważam, że większą ściemą jest makijaż Maluję się codziennie i (prawie) codziennie noszę puszapy. Randka ze mną to prawdziwe ryzyko
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 18:21   #48
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a bez przesady, to moze jeszcze zakazac obcasow, bo panie oszukuja i naprawde sa 10cm nizsze czy tez przestac farbowac wlosy i nie zgrywac sie na blondynke. A i stop z makijazem, depilacja nog (przestancie udawac, ze tam jestescie lyse) etc.
no trochę nie bardzo, bo buty widać, że masz wysokie, farby z włosów nie zdejmujesz po powrocie do domu, ani włosów na nogi nie zakładasz.
zgadzam się tylko z makijażem i dlatego nie umawiałabym się z kobietą, która maluje się mocno, bo czułabym się oszukana, dokładnie tak samo jak po zdjęciu ciuchów okazałoby się, że laska nie ma cycków
i tak samo obśmiałabym faceta, który nosi wkładki udające mięśnie albo wypycha sobie bokserki
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 21:20   #49
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no trochę nie bardzo, bo buty widać, że masz wysokie, farby z włosów nie zdejmujesz po powrocie do domu, ani włosów na nogi nie zakładasz.
zgadzam się tylko z makijażem i dlatego nie umawiałabym się z kobietą, która maluje się mocno, bo czułabym się oszukana, dokładnie tak samo jak po zdjęciu ciuchów okazałoby się, że laska nie ma cycków
i tak samo obśmiałabym faceta, który nosi wkładki udające mięśnie albo wypycha sobie bokserki
Ja także widzę różnicę między tymi wszystkmii rzeczami a pusz-up'ami. Bo:
1. Buty na obcasie widać.
2. Farbę także bardzo często widać :P
3. To, że włosy na nogach ma każda kobieta to oczywiste. Poza tym skoro są zgolone to rzeczywiście ich nie ma, a jak zdejmiesz push-up to piersi pozostają małe.
Z makijażem także się zgadzam. To jedyne dobre dla mnie porównanie.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 21:28   #50
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Buty na obcasie widać, ale nie każdy wie, że te kopytka gazeli to ich zasługa
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 21:46   #51
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Ja pushupów nie lubię. Po pierwsze to jednak jest trochę oszukiwanie, nigdy nie wiadomo, czy gdzieś nie spotkam faceta, przez którym za jakiś czas postanowię się rozebrać Dziwnie by mi było, gdybym musiała zdjąć cycki. I byłoby śmieszne, gdyby panowie zaczęli sobie wypychać bokserki.

Poza tym jako typowej gruszce wystarczy mi, że mam dużą dupę. Gdybym założyła powiększający pushup i miała też duży biust to czułabym się wielka jak kolumna w gotyckiej katedrze. Za bardzo by mi to zmieniło proporcje sylwetki. Trochę żal mi było licealnej koleżanki, która mimo, że szczupła i wysportowana, to w powodu wielkiego biustu wiecznie wyglądała na grubą.

I trzecia rzecz - w wielu ciuchach jest miejsce na biust w konkretnych rozmiarach lub w zakresie rozmiarów. W koszulce nie robiłoby to żadnej różnicy, ale np. w eleganckiej koszuli czy mojej sukience studniówkowej większy pushup by się nie zmieścił.

A tak naprawdę to najbardziej lubię siedzieć bez stanika.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 22:26   #52
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Ja też z tych, które uważają, że to trochę jednak kłamstwo (makijaż mocniejszy niż podkład+korektor traktuję podobnie). Poza tym, od 15. roku życia jestem poprawnie ostanikowana. 70D(E) to może nie wielki biust, ale przez większość czasu jestem zadowolona. Jako nastolatka miałam na punkcie biustu straszne kompleksy, na szczęście kompleks zniknął... bo pojawiły się cycki
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:44   #53
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Nie noszę, nie cierpię ich nawet i ubolewam, że te najbardziej dostępne i najtańsze staniki to właśnie bezczelny kawał gąbki. Wole nieusztywniane biustonosze, ale jeśli komuś to ma poprawić samoocenę to śmiało. Warto tylko pamiętać, że takie tymczasowe powiększanie biustu o dwa, trzy rozmiary jest bardzo widoczne dla społeczeństwa. Przykład - masz mały biust, a na jakiejś imprezie wręcz wypycha ci dekolt. Każdy, kto Cię zna i widział biuścik saute zauważy różnicę i dla mnie jest to wtedy śmieszne. Rozumiem lepsze ukształtowanie, zbierające miseczki, ale zbyt rzucające się w oczy powiększenie wygląda nienaturalnie.
__________________
przepraszam za brak polskich znakow
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:59   #54
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Nie lubię push-up'ów, bo choć mam niewielko-średni biust (65D ew.65DD), to nie przywiązuję do jego eksponowania specjalnej uwagi. Nie lubię ubrań z dekoltami, no nie moja estetyka; wolę podkreślać nogi czy tyłek, ale nie piersi. Większych bym nie chciała, więc po cóż miałabym odziewać się w poduszki? Jeśli komuś to pasuje i ma taką potrzebę, to nie widzę problemu
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:02   #55
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez barszka Pokaż wiadomość
Nie noszę, nie cierpię ich nawet i ubolewam, że te najbardziej dostępne i najtańsze staniki to właśnie bezczelny kawał gąbki. Wole nieusztywniane biustonosze, ale jeśli komuś to ma poprawić samoocenę to śmiało. Warto tylko pamiętać, że takie tymczasowe powiększanie biustu o dwa, trzy rozmiary jest bardzo widoczne dla społeczeństwa. Przykład - masz mały biust, a na jakiejś imprezie wręcz wypycha ci dekolt. Każdy, kto Cię zna i widział biuścik saute zauważy różnicę i dla mnie jest to wtedy śmieszne. Rozumiem lepsze ukształtowanie, zbierające miseczki, ale zbyt rzucające się w oczy powiększenie wygląda nienaturalnie.
Każdy kto cię zna wie, że masz problemy z cerą, na imprezie dobrze się umalowałaś, zakryłaś niedoskonałości i kilkoma machnięciami pędzla zrobiłaś się na bóstwo. Każdy kto cię zna i widział cię saute zauważy różnicę i jest to wtedy śmiesznie. Nie masz prawa poprawić swojej urody, bo SPOŁECZEŃSTWO
Serio nie widzicie w tym głupoty?

Nie wiem jak wy, ale ja się ubieram dla siebie, dla swojego samopoczucia, żeby sama patrząc w lustro czuć się ładna (czasem oznacza to śmaki stanik, a czasem mega mejkap czy farbowanie włosów). Nie robię tego dla społeczeństwa, ba! uważam, że społeczeństwo roszczące sobie prawa do decydowaniu o tym jak powinnam się ubierać jest chore. Nie podoba się - nie noś, to że coś ci się nie podoba nie jest usprawiedliwieniem dla wywierania na innych presji. Traktowanie ludzkiego ciała jak towaru, który trzeba zaprezentować społeczeństwu zgodnie z jego wolą jest przerażające...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:15   #56
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

No ale czy to działa w drugą stronę? Jeżeli mam wielki biust, a staram sie go biustonoszem zmniejszyć to też oszukuję i nie ładnie, a fe...?

Jako osobniczka obdarzona sporym cyckiem (65H) rzeknę,że bardzo bym chciała mieć biust chociaż na poziomie E. Nie z bardzo rozumiem, o co chodzi z tym szałem na piersi, bo mnie się podobają raczej kobiety z małym. Nie uważam push-upów, makijażu itp. za oszukiwanie. Zdarza mi się wcisnąć w bieliznę wyszczuplającą, aby lepiej leżała sukienka i o mój boże klamię! Włosy też farbuję i kreskę na oku robię. No chyba widać, że to farba, eyeliner itp.? Jakim kretasem trzeba być, aby się nie domyślić ;P. No ale podobnie jak Hibiku robię to dla siebie, a nie dla Polski, więc mi zwisa.
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:22   #57
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

przede wszystkim biustonosz musi być dobrze dobrany przez brafitterkę. jak jest dobrze dobrany, to czy push-up, czy miękki, piękne cuda uczyni z biustu, nic górą ani bokiem nie wyleci

osobiście chodzę tylko w push-upach, z których wyjmuję poduszki. mam bardzo wrażliwe na dotyk brodawki i wszelkie miękkie biustonosze mnie koszmarnie drapią, cały czas czuję, jak materiał bluzki się o nie ociera ;( okropność. tylko push-upy są na tyle zabudowane i sztywne, żeby moje piersi przeleżały w nim w spokoju cały dzień.

obecnie urosły mi piersi - zawsze miałam około 65F, a teraz się nie mieszczę (hormony). i bardzo tęsknię za moim kompatybilnym, mniejszym biustem.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:24   #58
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość

obecnie urosły mi piersi - zawsze miałam około 65F, a teraz się nie mieszczę (hormony). i bardzo tęsknię za moim kompatybilnym, mniejszym biustem.
Czy 65F jest mniejszy poprzez porównanie, czy uważasz go za mały/średni ogólnie?
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:30   #59
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Cytat:
Napisane przez KociaAmbiwalencja Pokaż wiadomość
Czy 65F jest mniejszy poprzez porównanie, czy uważasz go za mały/średni ogólnie?
mniejszy, niż był. ale 65F to nie jest jakiś wielki biust, dla mnie w kategorii mały, ew. dolna granica średniego.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:31   #60
muumiin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Biustonosze push-up i nie tylko

Ja kiedyś uważałam że mam brzydki biust, myślałam że mój rozmiar to 70a (myślałam, że skoro wszystko się mieści to jest ok). Nosiłam pushup-y i to jeszcze zwiększało moje kompleksy.

Nauczyłam się jak dzieliłam mieszkanie z dziewczyną która pracowała w sklepie z bielizną. Zaczęłam nosić biustonosze 65C, dobrze dopasowane biustonosze ładnie zbierają biust i przez to później jak wszystko się zbierze "do kupy" dzięki noszeniu porządnych biustonoszy to rozmiar się powiększa, teraz mam 65D

Osobiście nie jestem wielkim przeciwnikiem push-upów, ale jak dla mnie noszenie swojego rozmiaru, dobranego biustonosza bez pushupu i ubrań nie pomniejszających optycznie biustu sprawia że czuję się bardziej kobieco i nie mam kompleksów
muumiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 00:37:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.