BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 14:31   #2431
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

Niby tak, ale jak czytam na necie co trzeba dołączyć to wszędzie co innego.

Mogłabyś mi powiedzieć co dołączyć do wniosku?






wykaz wydatkow miesiecznych, zbieraj paragony, bierz faktury szczegolnie na leki i wizyty lekarskie

zawsze jak niesiesz papier do sadu to w dwoch egzemplarzach
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:52   #2432
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
wykaz wydatkow miesiecznych, zbieraj paragony, bierz faktury szczegolnie na leki i wizyty lekarskie

zawsze jak niesiesz papier do sadu to w dwoch egzemplarzach
Ja zawsze nioslam w 3. Dwa zabierali ana 3 miałam pieczatke ze zdano tego i tego dnia. I nie miałam faktur czy paragonow. Nikt mnie o to nawet nie prosil. Wystarczyło ze napisalam na co ile wydaje
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:59   #2433
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Ja zawsze nioslam w 3. Dwa zabierali ana 3 miałam pieczatke ze zdano tego i tego dnia. I nie miałam faktur czy paragonow. Nikt mnie o to nawet nie prosil. Wystarczyło ze napisalam na co ile wydaje
My ugodowo, wiec on się zgodzi od razu na taka kwotę jaka ja chce, więc może nie będzie trzeba żadnych paragonow itp.

Paragony mam,ale nie wszystkie ale mam rozpiske na co wydaje i ile.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 23:01   #2434
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Jeśli ugodowo to powinno być bez problemu
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 23:02   #2435
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Jeśli ugodowo to powinno być bez problemu
Oby a ile mniej więcej się czeka na rozpatrzenie wniosku? I normalnie do sadu wzywają czy jak ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 23:09   #2436
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Teraz jest sezon urlopowy więc możesz czekać trochę dłużej. Ale zwykle kolo miesiąca.
I tak. Normalne wezwanie sie dostaje. Jesli pozwany napiszę odpowiedz na pozew to też dostaniesz to na pismie.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 07:41   #2437
dampaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 45
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Gdzie stacjonarnie mogę dostać takie bransoletki ?
http://allegro.pl/bransoletka-szklan...549421446.html
dampaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 09:46   #2438
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Również mam pytanie odnośnie porad prawnych. Studenci udzielają porad w trakcie roku akademickiego, a ja potrzebuję kogoś teraz. Chodzi o złośliwie i bezpodstawnie wlepiony mandat, przyszło wezwanie do zapłaty po zaocznym wymierzeniu kary. Policja nie ma żadnych dowodów, tylko słowo policjanta, który słynie z czepialstwa i przeinaczania faktów. Potrzebuję jakiegoś prawnika, który będzie potrafił szybko i skutecznie zając się tą sprawą, tylko, że nie chcę zapłacić więcej niż wynosi mandat. Orientujecie się może do kogo można pójść w takiej sprawie i ile takie coś może kosztować? Jestem tak wściekła, że nie puszczę tego płazem.
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 10:39   #2439
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Również mam pytanie odnośnie porad prawnych. Studenci udzielają porad w trakcie roku akademickiego, a ja potrzebuję kogoś teraz. Chodzi o złośliwie i bezpodstawnie wlepiony mandat, przyszło wezwanie do zapłaty po zaocznym wymierzeniu kary. Policja nie ma żadnych dowodów, tylko słowo policjanta, który słynie z czepialstwa i przeinaczania faktów. Potrzebuję jakiegoś prawnika, który będzie potrafił szybko i skutecznie zając się tą sprawą, tylko, że nie chcę zapłacić więcej niż wynosi mandat. Orientujecie się może do kogo można pójść w takiej sprawie i ile takie coś może kosztować? Jestem tak wściekła, że nie puszczę tego płazem.
W okresie wakacyjnym nie działa studencka poradnia prawa przy UWB. Czy przyjęłaś mandat? Czy odmówiłaś i wniosek został skierowany do sądu? Jeżeli odmówiłaś i była rozprawa w sądzie to na pewno otrzymałaś powiadomienie o terminie rozprawy i nieobowiązkowym udziale. Dodatkowo czy są jacyś inni świadkowie, nagrania z jakiejś kamery itp? To się okazuje bardzo pomocne, bo w przypadku słowo przeciwko słowu ciężko będzie coś udowodnić.
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 10:57   #2440
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Czy ktoś korzystał z usług Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta? Lepiej zajść czy dzwonić? (chodzi mi o tego na Słonimskiej). Sprawa dotyczy butów.
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 14:37   #2441
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez dampaa Pokaż wiadomość
Może słyszeliście o wolnych garażach do wynajęcia? Oby nie obrzeża miasta. Gdzie szukać takich ogłoszeń? na bialystokonline nie widzę takiej zakładki
Ale musi być garaż czy może być miejsce parkingowe w parkingu podziemnym?

Edytowane przez 201803090921
Czas edycji: 2015-08-05 o 14:39
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 15:15   #2442
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

polecacie jakiś fajny hotel w okolicy 200km od Białegostoku na wyjazd weekendowy? Może być ze spa, fajnie jeśli wokół byłoby gdzie pójść na spacer czy pojeździć rowerem
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 16:55   #2443
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
polecacie jakiś fajny hotel w okolicy 200km od Białegostoku na wyjazd weekendowy? Może być ze spa, fajnie jeśli wokół byłoby gdzie pójść na spacer czy pojeździć rowerem
Bobrowa dolina?
Zdecydowanie bliżej Ale ofertę mają fajna
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 18:47   #2444
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
ja amla nie używałam, ale u mnie osobiście kokosowy się nie sprawdził włosy się puszyły i źle układały- teraz używam lnianego i są fajne takie jak lubię czyli sypkie i bez puchu
Działanie oleju na włosach jest zależne od tzw. porowatości wlosa, warto o tym poczytać
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 21:08   #2445
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z usług Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta? Lepiej zajść czy dzwonić? (chodzi mi o tego na Słonimskiej). Sprawa dotyczy butów.
A tak z ciekawości czego dokładnie to dotyczy bo pracuje wakacyjnie w sklepach obuwniczych ojca c: . Jutro mogę się spytać właśnie tatę albo brata bo oni powinni to ogarniać i napiszę jak coś c:
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 21:44   #2446
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
W okresie wakacyjnym nie działa studencka poradnia prawa przy UWB. Czy przyjęłaś mandat? Czy odmówiłaś i wniosek został skierowany do sądu? Jeżeli odmówiłaś i była rozprawa w sądzie to na pewno otrzymałaś powiadomienie o terminie rozprawy i nieobowiązkowym udziale. Dodatkowo czy są jacyś inni świadkowie, nagrania z jakiejś kamery itp? To się okazuje bardzo pomocne, bo w przypadku słowo przeciwko słowu ciężko będzie coś udowodnić.
Mandat nie został przyjęty, sprawa została skierowana do sądu, przysłano coś, ale mąż nie odebrał, wydaje mi się, że powinno być przysłane drugi raz? Następna przesyłka to było ponaglenie do zapłaty mandatu plus koszta sądowe. Są świadkowie, mąż był z kolegą, natomiast policjant był sam, wydawało mu się, że widzi coś, czego nie widział, wyskoczył zza bloku w niekompletnym umundurowaniu, nie przedstawił się i od razu naciskał na wypisanie mandatu. Nie ma żadnych dowodów. Na komisariacie szydził, że jego słowo jest najistotniejsze i mąż nic nie wskóra, bo policjanci muszą wypisywać jak najwięcej mandatów. Dziki zachód.
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 21:54   #2447
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Mandat nie został przyjęty, sprawa została skierowana do sądu, przysłano coś, ale mąż nie odebrał, wydaje mi się, że powinno być przysłane drugi raz? Następna przesyłka to było ponaglenie do zapłaty mandatu plus koszta sądowe. Są świadkowie, mąż był z kolegą, natomiast policjant był sam, wydawało mu się, że widzi coś, czego nie widział, wyskoczył zza bloku w niekompletnym umundurowaniu, nie przedstawił się i od razu naciskał na wypisanie mandatu. Nie ma żadnych dowodów. Na komisariacie szydził, że jego słowo jest najistotniejsze i mąż nic nie wskóra, bo policjanci muszą wypisywać jak najwięcej mandatów. Dziki zachód.
Za 100-200zł to możesz uzyskać około godzinną poradę, a nie prowadzenie sprawy.

Jeśli przesyłka była z sądu, a mąż odmówił odbioru/nie odebrał na poczcie przez 14 dni to pismo uważa się za doręczone. Wasza strata, że nie odebraliście. Gdyby tak można było to każdy by nie odbierał Mógł to być wyrok nakazowy, od którego można było złożyć sprzeciw. Skoro są już koszta sądowe to musiał być i wyrok.

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2015-08-05 o 21:58
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 22:23   #2448
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Za 100-200zł to możesz uzyskać około godzinną poradę, a nie prowadzenie sprawy.

Jeśli przesyłka była z sądu, a mąż odmówił odbioru/nie odebrał na poczcie przez 14 dni to pismo uważa się za doręczone. Wasza strata, że nie odebraliście. Gdyby tak można było to każdy by nie odbierał Mógł to być wyrok nakazowy, od którego można było złożyć sprzeciw. Skoro są już koszta sądowe to musiał być i wyrok.
Z tego co słyszałam, przesyłka powinna być wysyłana z sądu dwa razy. Już pomijając fakt, że żyjemy w trzeciej rzeszypospolitej i policja działa jak gangi zbierające haracz, ale czy zmieniły się przepisy w kwestii doręczania takich rzeczy? Przecież wystarczy, że ktoś będzie w szpitalu/wyjedzie i co? Jest winny każdej zbrodni i nie ma prawa do obrony?
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 22:42   #2449
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam, przesyłka powinna być wysyłana z sądu dwa razy. Już pomijając fakt, że żyjemy w trzeciej rzeszypospolitej i policja działa jak gangi zbierające haracz, ale czy zmieniły się przepisy w kwestii doręczania takich rzeczy? Przecież wystarczy, że ktoś będzie w szpitalu/wyjedzie i co? Jest winny każdej zbrodni i nie ma prawa do obrony?
Nie wysłana dwa razy tylko awizowana dwa razy.

Masz prawo do obrony, w Twojej sprawie właśnie do tego służy instytucja sprzeciwu od wyroku nakazowego.

Z przyczyn takich jak nagły pobyt w szpitalu można wnieść o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu. Ale to musi być przyczyna niezależna od tej osoby, a nie Twoje widzimisię, że nie chciało się odebrać.

Wystarczyło wnieść sprzeciw i sprawa byłaby rozpoznawana na zasadach ogólnych, broniłabyś się do woli. Z własnej winy nie odebraliście przesyłki i masz teraz z tego powodu pretensje

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Skoro nie zależy Ci na czasie to proponuję zaczekać do wejścia w życie obecnie uchwalanej ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej, po spełnieniu warunków uzyskasz pomoc za darmo

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2015-08-05 o 22:33
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 22:43   #2450
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Nie wysłana dwa razy tylko awizowana dwa razy.

Masz prawo do obrony, właśnie do tego służy instytucja sprzeciwu od wyroku nakazowego.

Z usprawiedliwionych przyczyn takich jak pobyt w szpitalu można wnieść o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu. Ale to musi być przyczyna niezależna od tej osoby, a nie Twoje widzimisię, że nie chciało się odebrać.

Wystarczyło wnieść sprzeciw i sprawa byłaby rozpoznawana na zasadach ogólnych, broniłabyś się do woli. Z własnej winy nie odebraliście przesyłki i masz tego z tego powodu pretensje
Nie mam żadnych pretensji, próbuję się dowiedzieć w jaki sposób mam walczyć z systemem nastawionym na łupanie po kieszeni normalnych ludzi, bo w budżecie "państwa" jest dziura, wiadomo z jakiej przyczyny. Nie będę się teraz zagłębiać w szczegóły odebrania/nie odebrania listu poleconego, moim zdaniem odebranie następuje wtedy, kiedy listonosz doręcza przesyłkę, a odbiorca kwituje odbiór. Nie wtedy, kiedy coś leży sobie na poczcie. Od razu założyłaś, że z "własnej winy nie odebraliśmy przesyłki", nie będę się publicznie tłumaczyć z tego dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dziękuję za dotychczasowe informacje. Wynika z nich, że obywatel jest winny, bo się urodził i nie ma żadnego prawa do obrony jeśli w ciągu 14 dni nie odebrał świstka na poczcie. Rozumiem, że jeśli przyszło wezwanie do zapłaty po zaocznym wyroku sądu, jest już za późno na wszelkie odwołania?
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 22:50   #2451
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Nie mam żadnych pretensji, próbuję się dowiedzieć w jaki sposób mam walczyć z systemem nastawionym na łupanie po kieszeni normalnych ludzi, bo w budżecie "państwa" jest dziura, wiadomo z jakiej przyczyny. Nie będę się teraz zagłębiać w szczegóły odebrania/nie odebrania listu poleconego, moim zdaniem odebranie następuje wtedy, kiedy listonosz doręcza przesyłkę, a odbiorca kwituje odbiór. Nie wtedy, kiedy coś leży sobie na poczcie. Od razu założyłaś, że z "własnej winy nie odebraliśmy przesyłki", nie będę się publicznie tłumaczyć z tego dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dziękuję za dotychczasowe informacje. Wynika z nich, że obywatel jest winny, bo się urodził i nie ma żadnego prawa do obrony jeśli w ciągu 14 dni nie odebrał świstka na poczcie. Rozumiem, że jeśli przyszło wezwanie do zapłaty po zaocznym wyroku sądu, jest już za późno na wszelkie odwołania?
Podstawowa rada: odbieraj listy polecone.

Jeśli nie odebrałaś z przyczyn niezależnych od Ciebie to jak najbardziej masz prawo się na to powołać Oczywiście odpowiednio to udowadniając np. przedstawiając wypis ze szpitalnej hospitalizacji po wypadku.

Idź do adwokata/radcy prawnego ze wszystkimi dokumentami, które masz, zapłacisz 100-200zł i wszystko Ci wytłumaczy.

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2015-08-06 o 00:57
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 06:52   #2452
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Czy robila któraś z was skaling i piaskowanie w którymś z gabinetów? Jak efekty i cena?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 08:24   #2453
Kasiandru
Raczkowanie
 
Avatar Kasiandru
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 46
GG do Kasiandru
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Wniosków o alimenty jest pełno w internecie. Popatrz na w miarę wiarygodne strony - czasem na stronie instytucji, mopsów, a nawet sądów są wzory. A co trzeba dołączyć? Zajrzyj tutaj:
http://www.infor.pl/prawo/alimenty/a...dokumenty.html

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Ja robiłam skaling na Upalnej w Karadencie. miałam kupon z Grupona i kosztowało mnie to 19,99 zł. Byłam bardzo zadowolona, po jakichś 20-30 minutach masz super czyściutki i odkamienione ząbki. Fajne uczucie w buzi Polecam!
Kasiandru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 10:25   #2454
dampaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 45
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Poszukuję neurologa na NFZ...znacie jakiegoś polecanego ?
dampaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 10:59   #2455
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Zgadzam się z tym, co napisała koleżanka czarny kot. Po pierwsze listy z sądu doręczane są przez InPost - wiem, bo sama jakieś 2 tyg temu odbierałam. Jeżeli odmówiono odbioru pisma przez adresata to uznaję się za doręczone, tak samo jeżeli przez 2 tyg od pierwszego awizowania nie została odebrana przesyłka.
Jeżeli mandat nie został przyjęty to został sporządzony wniosek do sądu i mąż dostał zawiadomienie o terminie rozprawy, na której mógł się stawić. W innym przypadku sąd wydał wyrok zaoczny - do czego miał prawo.
Jeżeli nie została przesyłka odebrana nie z waszej winy to możecie wnieść wniosek do sądu.
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 12:16   #2456
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

/

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 09:03
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 12:29   #2457
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z usług Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta? Lepiej zajść czy dzwonić? (chodzi mi o tego na Słonimskiej). Sprawa dotyczy butów.
ja korzystalam, bylam osobiscie i nic nie pomogl, stracony czas :/
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 14:48   #2458
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

gdzie kupie dmuchana pilke treningowa?

ps. w rozsadnej cenie
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 16:20   #2459
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z usług Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta? Lepiej zajść czy dzwonić? (chodzi mi o tego na Słonimskiej). Sprawa dotyczy butów.
Najpierw zadzwoń i nakreśl sprawę. W mniej skomplikowanych sprawach odsyła do inspekcji handlowej na bema. Jeżeli chodzi o u nieuznaną reklamcję, to najlepiej do nich złożyć wniosek. Możesz poszukać w internecie wzorów. Jest też tam dyżur osoby, która pomaga wypełnić.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 19:00   #2460
agusienka90
Rozeznanie
 
Avatar agusienka90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 733
Send a message via Skype™ to agusienka90
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
gdzie kupie dmuchana pilke treningowa?

ps. w rozsadnej cenie

w realu na dziale sportowym
__________________
mała, a wredna

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:21:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.