Mieszkanie z teściami - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 19:26   #541
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Ale oczywiście, że tak. Czy nikt już nie pamięta, że ja mówiłam o tym, że chciałam skromne przyjęcie? Duże wesele jest organizowane przez moich rodziców, bo chcą mi takie weselicho wyprawić. Ja mogłabym iść zwyczajnie do kościoła w zwykłym dresie, na całej tej otoczce mi nie zależy. Nie oceniajcie mnie i nie wyciągajcie pochopnych wniosków, bo zwyczajnie mnie nie znacie.
Ja pamiętam.

Ale ja bym się nie zgodziła. To byłby mój ślub i wesele.
Jakbym chciała pójść w worku po ziemniakach to bym poszła i już! I zaprosiła kogo ja chcę!
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:27   #542
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
No racja. Jakbym nie chciała wielkiego wesela to bym powiedziała swoim rodzicom, że nie chcę i żeby nie cudowali. Poza tym to WASZ dzień, a nie dzień rodziców.
Ja tak samo, ale ONI CHCĄ!
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:30   #543
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja tak samo, ale ONI CHCĄ!
Oni też mają autorkę za niezbyt mądrą, dlatego najpierw próbowali załatwić jej pracę, a teraz załatwili pół domu z narzeczonym.
Myślę, że narzeczony traktuje autorkę identycznie, jak jej ojciec. Cliche.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:30   #544
MJKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 156
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja tak samo, ale ONI CHCĄ!
Jeżeli my tak chcemy to po co się wtrącasz. Mogłabym mieć skromne wesele, mogę mieć i duże, nie zależy mi na tej całej otoczce. Skoro rodzice chcą wyprawić wesele to im na to pozwalam. Gdyby nie chcieli, w ogóle by mi to nie przeszkadzało.
MJKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:31   #545
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Jeżeli my tak chcemy to po co się wtrącasz. Mogłabym mieć skromne wesele, mogę mieć i duże, nie zależy mi na tej całej otoczce. Skoro rodzice chcą wyprawić wesele to im na to pozwalam. Gdyby nie chcieli, w ogóle by mi to nie przeszkadzało.
To po co ten wątek?
Wyjdź za niego, uszczęśliw wszystkich.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:31   #546
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Nie, nie jeden dzień. Dlatego próbuję to zmienić teraz póki jest jeszcze kilka miesięcy. Czego Wy tu nie rozumiecie.
Dlatego powinnaś przełożyć ślub, bo jeżeli nie uda się w te pół roku to co zrobisz? Rozwiedziesz się po kolejnych sześciu miesiącach od ślubu?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:32   #547
MJKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 156
Dot.: Mieszkanie z teściami

No najlepiej wyzwać od głupich i ocenić negatywnie, czemu by inaczej, przecież mnie nie znacie to możecie się wypowiedzieć racja. Jeżeli nie macie nic już więcej do powiedzenia to przestańcie śledzić ten wątek.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Dlatego powinnaś przełożyć ślub, bo jeżeli nie uda się w te pół roku to co zrobisz? Rozwiedziesz się po kolejnych sześciu miesiącach od ślubu?
Eh, przecież już pisałam, że o tym myślę i nawet powiedziałam o tym mamie. Naprawdę mnie nie znacie, macie opis tylko jednej historii z całego mojego życia, nie macie podstaw do tego żeby oceniać mnie czy mojego narzeczonego, a tym bardziej moich rodziców.
MJKM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 19:34   #548
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Eh, przecież już pisałam, że o tym myślę i nawet powiedziałam o tym mamie. Naprawdę mnie nie znacie, macie opis tylko jednej historii z całego mojego życia, nie macie podstaw do tego żeby oceniać mnie czy mojego narzeczonego, a tym bardziej moich rodziców.
Mamy ten wątek. Szafa pełna trupów, standard.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:34   #549
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
No najlepiej wyzwać od głupich i ocenić negatywnie, czemu by inaczej, przecież mnie nie znacie to możecie się wypowiedzieć racja. Jeżeli nie macie nic już więcej do powiedzenia to przestańcie śledzić ten wątek.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------



Eh, przecież już pisałam, że o tym myślę i nawet powiedziałam o tym mamie. Naprawdę mnie nie znacie, macie opis tylko jednej historii z całego mojego życia, nie macie podstaw do tego żeby oceniać mnie czy mojego narzeczonego, a tym bardziej moich rodziców.
Skro jest tak super i Cię nie znamy, mamy nie oceniać to po co Ci ten wątek. Idź, bierz ślub nie na swoich zasadach, tylko jak chcą inni. Bierz faceta, który ma Cię w nosie i jest maminsynkiem do bólu. Idź, powodzenia na nowej drodze życiowej i bezbolesnego rozwodu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:35   #550
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Mieszkanie z teściami

Jeżeli chodzi o wesele, to ja bym już zostawiła ten temat w spokoju, bo nie o to się tutaj rozchodzi. Rodzice chcą zasponsorować córce wesele, taki ich prezent i tyle. A jeżeli chodzi o mieszkanie z przyszłymi teściami rób, co podpowiada Ci intuicja. Nie chcesz z nimi mieszkać, to postaw sprawę jasno i szukaj innego rozwiązania. Ja bym się nie zdecydowała na mieszkanie z rodzicami bądź teściami. Powodzenia w decyzjach
__________________
http://modneblogi.blogspot.com/
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:35   #551
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
No najlepiej wyzwać od głupich i ocenić negatywnie, czemu by inaczej, przecież mnie nie znacie to możecie się wypowiedzieć racja. Jeżeli nie macie nic już więcej do powiedzenia to przestańcie śledzić ten wątek.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------



Eh, przecież już pisałam, że o tym myślę i nawet powiedziałam o tym mamie. Naprawdę mnie nie znacie, macie opis tylko jednej historii z całego mojego życia, nie macie podstaw do tego żeby oceniać mnie czy mojego narzeczonego, a tym bardziej moich rodziców.
To myśl, ale przede wszystkim powiedz o tym facetowi. Jasno i wyraźnie - wezmę z Tobą ślub w przyszłym roku w sierpniu, ale do tego czasu chcę razem zamieszkać. Nie po ślubie, ale przed bo mam wątpliwości i chcę się ich pozbyć.
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 19:36   #552
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MiM2504 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o wesele, to ja bym już zostawiła ten temat w spokoju, bo nie o to się tutaj rozchodzi. Rodzice chcą zasponsorować córce wesele, taki ich prezent i tyle. A jeżeli chodzi o mieszkanie z przyszłymi teściami rób, co podpowiada Ci intuicja. Nie chcesz z nimi mieszkać, to postaw sprawę jasno i szukaj innego rozwiązania. Ja bym się nie zdecydowała na mieszkanie z rodzicami bądź teściami. Powodzenia w decyzjach
to nie chodzi o to, że ślub finansują tylko o to, że ona nie ma własnego zdania, robi to, co jej podyktują.
to samo z facetem jest już teraz i będzie później.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:36   #553
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Mieszkanie z teściami

Z miła chęcià przeczytamy jak się myliłyśmy.
Tylko napisz po ślubie.

P.S.
Była tu taka Ana97. Broniła misiaczka i mówiła, że po ślubie się zmieni. Ale jak dotąd nosa wizażowi nie utarła.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:38   #554
MJKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 156
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Skro jest tak super i Cię nie znamy, mamy nie oceniać to po co Ci ten wątek. Idź, bierz ślub nie na swoich zasadach, tylko jak chcą inni. Bierz faceta, który ma Cię w nosie i jest maminsynkiem do bólu. Idź, powodzenia na nowej drodze życiowej i bezbolesnego rozwodu.
Czy ja tu gdzieś napisałam, że jest super? Nie, ma swoje wady i zalety jak każdy. Wy go nie znacie, tak jak jak i mnie, a po jednej historii z mojego życia nie jesteście w stanie nas oceniać. Proste.
MJKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:39   #555
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Czy ja tu gdzieś napisałam, że jest super? Nie, ma swoje wady i zalety jak każdy. Wy go nie znacie, tak jak jak i mnie, a po jednej historii z mojego życia nie jesteście w stanie nas oceniać. Proste.
Ty też go nie znasz. Smutna prawda ale skoro pozwalasz sobą tak pomiatać i spotykacie się tak rzadko...nie wiesz o nim nic ponad to, co Ci pokazał. A to niewiele.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:42   #556
MJKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 156
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
to nie chodzi o to, że ślub finansują tylko o to, że ona nie ma własnego zdania, robi to, co jej podyktują.
to samo z facetem jest już teraz i będzie później.
Szlak mnie trafia jak to czytam. Mam swoje zdanie i właśnie je egzekwuje. Nikt nigdy za mnie nie decyduje, pomimo tego, że próbują. Stąd próby zmiany zdania narzeczonego, bo właśnie mam swoje zdanie i nie robię tego co mi ktoś podyktuje. Wesele jest moich rodziców sprawą, nie jest tak, że ja go nie chcę, nie jest tak, że ktoś mi rozkazuje jak tam będzie. Wszystko załatwiam sama, więc ja decyduje o tym co tam będzie. Rodzice decydują tylko o gościach, a ja mogę mieć i małe przyjęcie i duże wesele. Jeżeli rodzice chcą mi wyprawić duże to się na to godzę, bo mi to nie przeszkadza. I nikt mi za mnie nie decyduje. Ludzie, naprawdę bardzo łatwo jest Wam oceniać kogoś kogo nie znacie.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ty też go nie znasz. Smutna prawda ale skoro pozwalasz sobą tak pomiatać i spotykacie się tak rzadko...nie wiesz o nim nic ponad to, co Ci pokazał. A to niewiele.
A po czym Ty wnioskujesz, że go nie znam? Widujemy się rzadko tak, bo jesteśmy zajęci i nie mamy dużo wolnego czasu. Znam go lepiej niż ktokolwiek inny, tak samo on mnie. Nie pozwalam sobą pomiatać, skąd ten durny pomysł? Bo on chce mieszkać u rodziców, a ja się nie zgadzam? Bo egzekwuje to co chce to daje sobą pomiatać? Logiczne myślenie.
MJKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:43   #557
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Szlak mnie trafia jak to czytam. Mam swoje zdanie i właśnie je egzekwuje. Nikt nigdy za mnie nie decyduje, pomimo tego, że próbują. Stąd próby zmiany zdania narzeczonego, bo właśnie mam swoje zdanie i nie robię tego co mi ktoś podyktuje. Wesele jest moich rodziców sprawą, nie jest tak, że ja go nie chcę, nie jest tak, że ktoś mi rozkazuje jak tam będzie. Wszystko załatwiam sama, więc ja decyduje o tym co tam będzie. Rodzice decydują tylko o gościach, a ja mogę mieć i małe przyjęcie i duże wesele. Jeżeli rodzice chcą mi wyprawić duże to się na to godzę, bo mi to nie przeszkadza. I nikt mi za mnie nie decyduje. Ludzie, naprawdę bardzo łatwo jest Wam oceniać kogoś kogo nie znacie.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



A po czym Ty wnioskujesz, że go nie znam? Widujemy się rzadko tak, bo jesteśmy zajęci i nie mamy dużo wolnego czasu. Znam go lepiej niż ktokolwiek inny, tak samo on mnie. Nie pozwalam sobą pomiatać, skąd ten durny pomysł? Bo on chce mieszkać u rodziców, a ja się nie zgadzam? Bo egzekwuje to co chce to daje sobą pomiatać? Logiczne myślenie.
Tragedia...dosłownie.
Skoro mamy Cię nie oceniać to co robisz jeszcze na wątku? Nie znamy Cię, nie znamy faceta, sytuacji, rodziców, blablabla. Więc po jaką cholerę, wytłumacz mi, jeszcze tu jesteś? Idź, bierz ten ślub i płacz, bo płakać będziesz po fakcie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:43   #558
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Mieszkanie z teściami

O matko, leżę rozłożona na łopatki przez ten wątek.

Czy dobrze zrozumiałam, że wyprawiacie Autorko wesele za 50k?

I że Twój narzeczony chce mieszkać z rodzicami, ABY OSZCZĘDZAĆ?

Wynajem kawalerki w średniej wielkości mieście (200-300 k mieszkańców) to powiedzmy 1200 + opłaty. I tak macie dorzucać się do opłat u rodziców, więc 1200 zł do właściciela kawalerki to wasza oszczędność.

50k/1200 = ok. 40, tyle miesięcy musielibyście oszczędzać, rezygnując z wynajmu. To jest ponad 3 lata.

50k na start + kredyt na mieszkanie i to byłaby najlepsza oszczędność. Po co robić takie wesele a potem pseudo oszczędzać mieszkając kątem u rodziców?
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:44   #559
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Mieszkanie z teściami

Wątek zatoczył koło i zjada sam siebie.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 19:44   #560
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
A nie wpadłyście na to, że moi rodzice się nie będą zadłużać tylko ich na to stać? I nie, nie jestem naiwna jeżeli chodzi o koszty wesela. W moich regionach takie są ceny, wiem bo wiele miesięcy spędziłam przeglądając różne oferty i były też o wiele droższe. Jeżeli u Was jest taniej to zazdroszczę. Ale to, że nie macie rozeznania nie oznacza, że powinnyście mnie wyzywać od głupich i naiwnych. Licząc z każdą pierdołą, każdym ubraniem tyle niestety wychodzi za całość, za obydwie rodziny. I nie jest to wyolbrzymianie.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



Jaka pestka? Co Ty pierniczysz? Nigdy czegoś takiego nie powiedziałam
No to może zmniejszyć liczbę gości? Może nie zapraszać dzieci? Ci innego powiedzieć "moich rodziców stać i robią mi wypasione wesele" a co innego "wcale nie ma luksusow, biorę że średniej półki cenowej". Auto za 2 tys? Nie, dzięki, pożyczam od znajomych / rodziny fajne auto, przystrajam i masz auto za max 500 zł. Nie zapraszam dzieci - mniejsze koszty. Mniej osób - mniejsza sala - mniejsze koszty. I wyjdzie 30 tys, nie 50. Wystarczy pomyśleć.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja rozumiem. Naiwność i nieogarnięcie życiowe. Brak gospodarności i asertywności. Generalnie "ślub bo go kocham, nieważne, że to idiota".
Tak, wiem, dostanę za to punkty. Trudno. Inaczej się tego nie dało wyrazić.
Łobuz kocha najbardziej!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:44   #561
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Szlak mnie trafia jak to czytam. Mam swoje zdanie i właśnie je egzekwuje. Nikt nigdy za mnie nie decyduje, pomimo tego, że próbują. Stąd próby zmiany zdania narzeczonego, bo właśnie mam swoje zdanie i nie robię tego co mi ktoś podyktuje. Wesele jest moich rodziców sprawą, nie jest tak, że ja go nie chcę, nie jest tak, że ktoś mi rozkazuje jak tam będzie. Wszystko załatwiam sama, więc ja decyduje o tym co tam będzie. Rodzice decydują tylko o gościach, a ja mogę mieć i małe przyjęcie i duże wesele. Jeżeli rodzice chcą mi wyprawić duże to się na to godzę, bo mi to nie przeszkadza. I nikt mi za mnie nie decyduje. Ludzie, naprawdę bardzo łatwo jest Wam oceniać kogoś kogo nie znacie.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



A po czym Ty wnioskujesz, że go nie znam? Widujemy się rzadko tak, bo jesteśmy zajęci i nie mamy dużo wolnego czasu. Znam go lepiej niż ktokolwiek inny, tak samo on mnie. Nie pozwalam sobą pomiatać, skąd ten durny pomysł? Bo on chce mieszkać u rodziców, a ja się nie zgadzam? Bo egzekwuje to co chce to daje sobą pomiatać? Logiczne myślenie.
Nie da się poznać człowieka widując go 3 razy w tygodniu. Pojmiesz jak z nim zamieszkasz. To raz.
Dwa, pomiata Tobą bo lata mu Twoje zdanie bo uważa, że macie oddzielne zdania i inne plany ale ma być tak, jak on chce.
Manipuluje Tobą.
Składa obietnice, których nie ma zamiaru dotrzymać.
Czego chcesz więcej?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:46   #562
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Mieszkanie z teściami

Autorko dobrze się zastanów po co Ci teraz ten ślub. Odłożenie go o rok i zamieszkanie razem może Wam co najwyżej pomóc, a nie zaszkodzić.

Jakie są minusy przełożenia ślubu wg Ciebie a jakie plusy?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:46   #563
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Nie da się poznać człowieka widując go 3 razy w tygodniu. Pojmiesz jak z nim zamieszkasz. To raz.
Dwa, pomiata Tobą bo lata mu Twoje zdanie bo uważa, że macie oddzielne zdania i inne plany ale ma być tak, jak on chce.
Manipuluje Tobą.
Składa obietnice, których nie ma zamiaru dotrzymać.
Czego chcesz więcej?
Ty go wcale nie znasz.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:47   #564
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ty go wcale nie znasz.
No tak. To pewnie wspaniały człowiek, na kolacji i w kinie bo w sumie to nie wie ani autorka ani ja, jaki jest na co dzień i czy rzuca skarpetami a mamę
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:48   #565
AminoAcids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 130
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Wątek zatoczył koło i zjada sam siebie.
prawdziwy uroboros wątków na wizażu!
AminoAcids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:49   #566
MJKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 156
Dot.: Mieszkanie z teściami

Teraz widujemy się 3 razy w tygodniu, bo teraz nie mamy czasu. Ale na początku przez kilka lat widywaliśmy się codziennie, więc zdążyłam go poznać. Przypominam, że jesteśmy razem 7 lat, nie rok. Auta za 2 tysiące nie bierzemy, tylko za o wiele mniejszą kwotę, proszę czytać ze zrozumieniem. To był tylko przykład tego jakie są teraz kosmiczne ceny. Pieniądze, które otrzymamy od gości weselnych będą już dla nas na start. I wiadomo, że nie zwróci się całość tego co włoży się w wesele, ale takie są realia. Więcej by mi rodzicie i tak nie dali.
MJKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:49   #567
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez AminoAcids Pokaż wiadomość
prawdziwy uroboros wątków na wizażu!
Niestety, z tworów kultury bliżej mu do ludzkiej stonogi.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:50   #568
AminoAcids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 130
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Niestety, z tworów kultury bliżej mu do ludzkiej stonogi.
Mój bóg, aż oplułam się kawą.

AminoAcids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:50   #569
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez MJKM Pokaż wiadomość
Teraz widujemy się 3 razy w tygodniu, bo teraz nie mamy czasu. Ale na początku przez kilka lat widywaliśmy się codziennie, więc zdążyłam go poznać. Przypominam, że jesteśmy razem 7 lat, nie rok. Auta za 2 tysiące nie bierzemy, tylko za o wiele mniejszą kwotę, proszę czytać ze zrozumieniem. To był tylko przykład tego jakie są teraz kosmiczne ceny. Pieniądze, które otrzymamy od gości weselnych będą już dla nas na start. I wiadomo, że nie zwróci się całość tego co włoży się w wesele, ale takie są realia. Więcej by mi rodzicie i tak nie dali.
Ceny to można znaleźć i jeszcze większe, logiczne.
Nie poznałaś go. dopóki nie zamieszkasz z nim to nie wiesz o nim sporej większości.
Ale o tym się przekonasz, boleśnie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:51   #570
MJKM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 156
Dot.: Mieszkanie z teściami

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ty go wcale nie znasz.
Proszę mi czegoś nie wmawiać, nie wiedząc jaka jestem -.- dużo razem przez 7 lat przeszliśmy, teraz widujemy się mało ale kiedyś było inaczej bo mieliśmy więcej czasu. Znam go dobrze, chyba lepiej wiem. Nie będzie mi nikt wmawiał czegoś w ogóle mnie nie znając :/ mamy problemy z komunikacją i inne plany mieszkaniowe, to wszystko.
MJKM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 19:37:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.