Filmy LGBT - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-20, 19:08   #271
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Filmy LGBT

Brokeback Mountain kompletnie rozbiło mnie emocjonalnie. Chyba to kino ze zbyt wysokiej półki. Prędko tego filmu znowu nie obejrzę, a był naprawdę piękny. Wspaniałe kreacje aktorskie Gyllenhalla i Ledgera.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-02, 15:02   #272
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Filmy LGBT

Pose zniknęło z Netflixa?
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-29, 04:18   #273
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Filmy LGBT

Strange Way of Life to western z Pedro Pascalem i Ethanem Hawke'iem. Od razu przyszło mi do głowy, że może być podobny do Brokeback Mountain. Będzie oglądane.





https://www.youtube.com/watch?v=GAFTIamkqSY
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 20:17   #274
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 667
Dot.: Filmy LGBT

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Brokeback Mountain kompletnie rozbiło mnie emocjonalnie. Chyba to kino ze zbyt wysokiej półki. Prędko tego filmu znowu nie obejrzę, a był naprawdę piękny. Wspaniałe kreacje aktorskie Gyllenhalla i Ledgera.

Robi wrażenie. Nigdy nie zapomnę tego filmu Heathowi. Już w tamtych czasach był cudownym sojusznikiem.
Podobno kilku aktorów odmówiło zagrania z powodu scen seksu. Błagam. Przecież była tylko jedna i tak stonowana jak na moje gusta. Płatki śniegu.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 16:23   #275
Azarzelka
Raczkowanie
 
Avatar Azarzelka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 172
Dot.: Filmy LGBT

Z animowanych weszła teraz Nimona na Netflixa, bardzo fajny film
Azarzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 21:08   #276
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 667
Dot.: Filmy LGBT

Właśnie wypuścili trailer Red, White, & Royal Blue:
https://www.youtube.com/watch?v=pt56IC8gDZ4


Nie czytałam książki, ale chyba zacznę i uwinę się na premierę 11.08.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-09, 22:22   #277
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmy LGBT

Oglądam filmy/seriale o przeróżnej tematyce, a przyszłam tu dlatego, że obejrzałam serial przed którym długo się wzbraniałam z racji tego, że byłam pewna iż to kolejna propozycja dla nastolatków z powielanymi schematami, które doprowadzają mnie do białej gorączki, tymczasem.. od tygodnia mam kaca serialowego i jestem emocjonalnie totalnie rozwalona. Mówię tu o serialu ,,Young Royals'' - polski tytuł ,,Książęta.'' Serial zadebiutował w 2021 roku, w 2022 roku powstał drugi sezon. Trzeci będący ostatnim jest już nakręcony i przewidywania są takie, że powinien pojawić się pod koniec tego roku. Jest to szwedzka produkcja dla platformy Netflix. Żaden film ani serial nie jest w 100% idealny, ale ten zaskoczył mnie pozytywnie wieloma rzeczami. Pięknie nakręcone sceny, wspaniała muzyka, mega uzdolnieni młodzi aktorzy - nie trzydziestoparolatkowie wsadzeni na siłę w mundurki grający siedemnastolatków. Aktorzy w wieku max 25 lat, niewymuskani, w prostych ciuchach, z niedoskonałościami. Doceniam tą autentyczność. Uważam, że to nie jest tylko serial dla osób nastoletnich, ale również te starsze docenią (tak jak ja). Nie wiem czy to kwestia mentalności, że jednak mi Polce do mentalności Szwedów bliżej bo Europa niż do Amerykanów, których humor nie zawsze mnie bawi czy jednak chodzi tutaj o fakt, że ten serial jest raczej poważniejszy niż te wszystkie nastolatkowe produkcje. Trudno mi powiedzieć. Sposób pokazania miłości między głównymi bohaterami, ten typ emocjonalności w stu procentach do mnie przemówił. Nie jeden raz aż mnie ściskało w środku. Takich seriali potrzebuję! jak to było w kabarecie ,,takich co mnie wyczochrają emocjonalnie'' jak mam być szczera od ,,Czarnobyla'', którego oglądałam zaraz po premierze czyli 4 lata temu nic mnie bardziej nie poruszyło aż do teraz. Dla mnie to jeden z lepszych seriali jakie ostatnimi czasy oglądałam i chyba najlepszy, który widziałam na Netflixie dobrze, że obejrzałam go teraz jak już są dostępne dwa sezony bo dwa razy przeżywać tego kaca - ciężko by było! trzeci sezon będzie słodko-gorzki. Słodki bo w ogóle będzie, gorzki bo będzie ostatnim..

W oczekiwaniu pomoże drugi sezon ,,Heartstopper'' już w przyszłym miesiącu
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-21, 09:41   #278
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Filmy LGBT

Za namową kolegów zabrałam się japońską BL dramę "Cherry magic" i jestem zachwycona. To jest tak zabójczo słodkie, że dostaję cukrzycy - ale tego właśnie potrzebowałam

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 18:48   #279
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Filmy LGBT

Fellow Travelers z Mattem Bomerem i Jonathanem Baileyem wygląda naprawdę obiecująco. Myślałam, że to ma być film, ale jednak serial.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-10, 20:54   #280
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 667
Dot.: Filmy LGBT

Aktualnie w kinach są Dobrzy nieznajomi z Paulem Mescalem i Andrew Scottem. Polecam. Szkoda, że nie wszystkie kina grają, bo zacny film.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-10 21:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.