Agata Wróbel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 21:43   #1
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741

Agata Wróbel


http://wiadomosci.onet.pl/1484558,14,1,1,,item.html

jak oceniacie tę sytuację-

1.normalnie- wyjechała jak tysiące młodych ludzi za chlebem,nie jest ani lepsza ani gorsza od innych rodaków
2.żle - kompromitacja dla Polski,taka znana osoba ''tak skończyła''


tak na boczku i na szaro-Agata zawsze wydawała mi się przesympatyczną osobą
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:47   #2
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Agata Wróbel

Szkoda,mogliby jej chociaż znaleźć lepszą pracę
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:48   #3
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Agata Wróbel

jak pierwszy raz usłyszałem tę informacje to mnie to zdziwiło...
wniosek jest jeden, nie opłaca się w Polsce poświęcić dla sportowej kariery...
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:52   #4
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Agata Wróbel

smutny koniec kariery
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:54   #5
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Szkoda,mogliby jej chociaż znaleźć lepszą pracę
ona jest typem osoby, która „nie potrzebuje od nikogo pomocy” – pewnie nie chce żeby jej ktoś szukał pracy.
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:57   #6
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
ona jest typem osoby, która „nie potrzebuje od nikogo pomocy” – pewnie nie chce żeby jej ktoś szukał pracy.
Może...Duma jej nie pozwala Ale jednak...Nie mówie,że nie wiem co mieliby jej znaleźć.Ale szkoda jakoś.Zagraniczni sportowcy mają kasy jak lodu,u nas to inaczej wygląda.Żal jej bo młoda,pracowała ciężko...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:57   #7
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Agata Wróbel

no bylam w szoku jak to uslyszalam
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 22:01   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/1484558,14,1,1,,item.html

jak oceniacie tę sytuację-

2.żle - kompromitacja dla Polski,taka znana osoba ''tak skończyła''

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Szkoda,mogliby jej chociaż znaleźć lepszą pracę
Przepraszam bardzo-ale kto miałby jej znaleźć lepszą pracę ?

Przecież wiadomo i to nie od dziś,że kariera sportowca tak naprawdę jest bardzo krótka-trwa dokładnie tyle czasu,ile odnosi sukcesy.

Przykre to ,ale prawdziwe.

Osoba,która poświęca się dla sportu powinna być tego świadoma-że po dniach chwały i sławy,blasku jupiterów,czy Mazurka Dąbrowskiwgo -przyjdą zwykłe a nierzadko szare i trudne dni,z którymi trzeba będzie się zmierzyć.

Rzadko któremu sportowcowi-po zakończeniu kariery udaje się zostać nadla w sporcie-np jako trener -i do tego odnosić jakieś sukcesy na tym polu.

Zdecydowana większość musi brać to,co da jej los.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:03   #9
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Agata Wróbel

To bardzo przykre...
kolejny raz brak mi słów...jeśli chodzi o to, co dzieje się w Polsce...na wileu płaszczyznach ...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:06   #10
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: Agata Wróbel

Wg mnie to wstyd, ale nie dla Agaty, tylko dla ludzi, którzy zajmowali się jej karierą sportową i nią samą gdy zdobywała medale. Wystarczyła jedna kontuzja i ot tak sobie skreślili dziewczynę.
Ciężko pracowała na sukces a jak się "noga powinęła" to zapomnieli.
Przynajmniej tak to odbieram. Szkoda dziewczyny, przecież mogła, jak większość polskich sportowców zająć się trenowaniem młodych, lub otworzyć jakąś szkółkę.
Z drugiej strony może sama chciała uciec. W końcu jak sama przyznaje ma słabą psychikę. Długo byłą na szczycie, zapraszano ją do różnych programów telewizyjnych itp.... a potem ludzie zapomnieli. Więc może dlatego wyjechała.
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:07   #11
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo-ale kto miałby jej znaleźć lepszą pracę ?

Przecież wiadomo i to nie od dziś,że kariera sportowca tak naprawdę jest bardzo krótka-trwa dokładnie tyle czasu,ile odnosi sukcesy.

.
Masz rację oczywiście...A ja miałam na myśli osoby,które odpowiedzialne były za jej kariere,sama nie wiem...Po prostu szkoda...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 22:08   #12
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Agata Wróbel

co w tym dziwnego, nie pierwsza i nie ostatnia zakończyła kariere sportową (przykre że z takiego powodu) no ale chyba pracować musi, to że wybrała taką prace a nie inną to tylko jej sprawa, każdy sobie jakoś radzi
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:10   #13
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Agata Wróbel

o kurcze
przykro mi
ehhh

edit: a ja się zastanawiałam co się z nia stało...czemu nic o jej wyczynach nie słysze.Teraz już wiem...
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:20   #14
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Agata Wróbel

Polska rzeczywistość... ehh :/
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:23   #15
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo-ale kto miałby jej znaleźć lepszą pracę ?

Przecież wiadomo i to nie od dziś,że kariera sportowca tak naprawdę jest bardzo krótka-trwa dokładnie tyle czasu,ile odnosi sukcesy.

Przykre to ,ale prawdziwe.

Osoba,która poświęca się dla sportu powinna być tego świadoma-że po dniach chwały i sławy,blasku jupiterów,czy Mazurka Dąbrowskiwgo -przyjdą zwykłe a nierzadko szare i trudne dni,z którymi trzeba będzie się zmierzyć.

Rzadko któremu sportowcowi-po zakończeniu kariery udaje się zostać nadla w sporcie-np jako trener -i do tego odnosić jakieś sukcesy na tym polu.

Zdecydowana większość musi brać to,co da jej los.
Też tak uważam.
Zyskała w moich oczach jeszcze bardziej. Ponieważ nie załamała rąk i nie jęczy w mediach, że jej się należy, tylko poszła do pracy, zarobić na swoje życie. Godna podziwu postawa
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:56   #16
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Agata Wróbel

To i ja wyraże moje zdanie
Nie wiem czy państwo powinno brać odpowiedzialność za losy swoich sportowców,ale powiem,ze czytając ten news zrobiło mi się najnormalniej w świecie przykro
cytując za encyklopedią

Wróbel Agata sztangistka. Srebrna medalistka olimpijska z Sydney 2000 i brązowa medalistka olimpijska igrzysk Ateny 2004. 3-krotna medalistka mistrzostw świata – złota (w 2002) i 2-krotnie srebrna (w 1999 i 2001). 5-krotna medalistka mistrzostw Europy – 3-krotnie złota (w 1999, 2002 i 2004), srebrna (w 2003) i brązowa (w 1998). 7-krotna rekordzistka świata.

trudno się nie zgodzić ,ze to nie był pierwszy lepszy z brzegu sportowiec , Agata była zawodniczką dużego formatu/e e e / i przysporzyła swoim rodakom sporo emocji i wzruszeń w takt Mazurka
Rozsławiła nasz kraj a teraz segreguje smieci
Może i troszkę to jej wina ,ze nie jest tak obrotna jak biznesmen Korzeniowski czy rozchwytywany przez reklamodawców Małysz,ale moze dziewczyna myślała przede wszystkim o sporcie a nie o kasie
Nie wiem
Mi się to za bardzo nie podoba
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:29   #17
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Agata Wróbel

czytalam juz jakis czas temu o tym i po prostu mna wstrzasnelo!
to bardzo przykre... taka wybitna osoba- zdolna, ambitna i rezolutna!
nie moge przeboleć, mam nadzieje, ze ktos sie tym zainteresuje z włodarzy, choc w jakim ja swiecie zyje...
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:35   #18
beti33
Raczkowanie
 
Avatar beti33
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 237
Dot.: Agata Wróbel

Tak to bywa w Polsce

Wstyd ...

Kiedy zostaje sie na lodzie nie ma nikogo kto wyciagnalby reke

Ale co tam wystarczy byc "kolesiowa" marionetka i nawet nauczycielowi fizyki bez zadnego doswiadczenia bankowego) ciepla posadke za gruba kasiorke w banku sie znajdzie $$$ (Jak nie w jednym to w drugim)
__________________
beti33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 07:54   #19
conchiglia
Przyczajenie
 
Avatar conchiglia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: el paraiso perdido
Wiadomości: 18
Dot.: Agata Wróbel

Jak tak sobie skladam w jedna calosc przebieg jej kariery i sposob w jaki sie ze sportem pozegnala to stwierdzam, ze dziewczyna ma strasznie slaba psychike. Wykonczyly ja kontuzje, presja i koncetracja na sukcesach na pewno tez dolozyly swoja cegielke do tego, ze Agata potrzebuje teraz troche czasu zeby sie odnalezc w tej nowej dla niej rzeczywistosci. Dla profesjonalnego sportowca koniec kariery przewaznie oznacza wywrocenie zycia o 180 stopni, a sytuacja w jakiej ona sie znalazla tylko spotegowala efekt.
__________________
Nawet najpiękniejsze nogi gdzieś sie kończą - J. Tuwim
conchiglia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 08:04   #20
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Agata Wróbel

bo to Polska właśnie..
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 08:14   #21
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Agata Wróbel

A ja się zgadzam z Fresą.
Oczywiście smutne jest to,że sportowcy w Polsce mało zarabiają,chociaż są dyscypliny,gdzie tych pieniędzy jest więcej-np.piłka nożna.

Z tego co wiem,na Zachodzie,też nie każdy sportowiec pływa w pieniądzach.
Poza tym,kto i gdzie miałby jej załatwić pracę?Powinna była sama o tym pomyśleć wcześniej.
I nie jest to,wg mnie,wina IV RP-taki jest po prostu kapitalizm.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 09:30   #22
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: Agata Wróbel

Bardzo smutna historia. Szkoda, że tak to musiało się skończyć
__________________
~ Yoasia 22 ~
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 09:42   #23
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
trudno się nie zgodzić ,ze to nie był pierwszy lepszy z brzegu sportowiec , Agata była zawodniczką dużego formatu/e e e / i przysporzyła swoim rodakom sporo emocji i wzruszeń w takt Mazurka
Rozsławiła nasz kraj a teraz segreguje smieci
Może i troszkę to jej wina ,ze nie jest tak obrotna jak biznesmen Korzeniowski czy rozchwytywany przez reklamodawców Małysz,ale moze dziewczyna myślała przede wszystkim o sporcie a nie o kasie
Nie wiem
Mi się to za bardzo nie podoba
Ciekawe swoją drogą czy miała jakieś propozycje reklam.Przecież nie tylko Małysz,ale też Otylia czy Pyrek...Chyba,że problemem był "duży format" ,reklamodawcy mają rózne widzimi się Dla mnie to jednak przykre,choć oczywiście zgadzam się,że dobrze,że w ogóle coś robi a nie płacze bezczynnie w domu.
Czyli na powrót do sportu ona już nie ma szans?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 09:44   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Agata Wróbel

Po pierwsze kto mialby jej znalezc lepsza prace ?
a co to ona jest w czyms lepsza od tysiecy innych mlodych polakow?
podobno zadna praca nie chanbi dopokii jest uczciwa.

po drugie jej kariera to nie 20 letnia kariera aby zostala trenerem, przerwala ja z powodow zdrowotnych(byc moze treningi za granica bylyby lepsze i lepiej opracowane ,mialaby wsparcie z kazdej strony i by sie nie poddala) w koncu to mega obciazenie i krotki,kontuzyjny sport .

jest moda osoba wiec moze jeszcze robic wszytsko.

niestety polski sport to zamknieta klika i zeby w nim pozostac trzeba miec mega wejscie i mega sukcesy.a trenowac trzeba za granica bo tutaj kiepsko ze wszytskim.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 09:49   #25
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Agata Wróbel

To nie jest pirweszy raz kiedy slysze ,ze Polski sportowiec po zakonczeniu kariery musi wyjechac gdzies za granice aby godnie zyc.Dlatego czasem sportowcy w chwilach chwaly lapia sie kazdej reklamy ,jakiegokolwiek zlecenia zeby potem jak blask juz minie to miec za co zyc.Ta dziewczyna nie przyuszczala ,ze jej kariera sie tak szybko skonczy bo przeciez mlodziutka jeszcze byla.Przykro mi bardzo z jej powodu poniewaz zasluzyla sie dla kraju swojego ,reprezentowala godnie Polske a teraz segreguje smieci...
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:12   #26
redrum_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 70
Dot.: Agata Wróbel

http://wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=328314

Już tak się nie użalajcie nad tą Agatą. Miała z Aten 80 tysięcy i co zrobiła...wydała na samochód, który rozbiła. Który młody człowiek może sobie pozwolić na tak drogi samochód. Rozstwoniła wszystkie pieniądze jakie zarobiła podczas kariery siłaczki i skończyła w Anglii....tak więc jest to przede wszystkim jej zasługa. Zarabiała naprawdę sporo....i zamiast inwestować, odkładać, myslec o przyszlosci....przehulała . Tak wiec nie jest mi jej zal.
redrum_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:25   #27
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
To i ja wyraże moje zdanie
Nie wiem czy państwo powinno brać odpowiedzialność za losy swoich sportowców,ale powiem,ze czytając ten news zrobiło mi się najnormalniej w świecie przykro
cytując za encyklopedią

Wróbel Agata sztangistka. Srebrna medalistka olimpijska z Sydney 2000 i brązowa medalistka olimpijska igrzysk Ateny 2004. 3-krotna medalistka mistrzostw świata – złota (w 2002) i 2-krotnie srebrna (w 1999 i 2001). 5-krotna medalistka mistrzostw Europy – 3-krotnie złota (w 1999, 2002 i 2004), srebrna (w 2003) i brązowa (w 1998). 7-krotna rekordzistka świata.

trudno się nie zgodzić ,ze to nie był pierwszy lepszy z brzegu sportowiec , Agata była zawodniczką dużego formatu/e e e / i przysporzyła swoim rodakom sporo emocji i wzruszeń w takt Mazurka
Rozsławiła nasz kraj a teraz segreguje smieci
Może i troszkę to jej wina ,ze nie jest tak obrotna jak biznesmen Korzeniowski czy rozchwytywany przez reklamodawców Małysz,ale moze dziewczyna myślała przede wszystkim o sporcie a nie o kasie
Nie wiem
Mi się to za bardzo nie podoba
Zgadzam sie z Lajka. To bardzo przykre. Dziewczyna spedzila kawal zycia na treningach, ciezko pracowala na swoj sukces, ale (nie zapominajmy!) rowniez na sukces polskiego sportu na arenie miedzynarodowej. Dlatego uwazam, ze panstwo nie powinno tak po prostu jej porzucic, zostawic na pastwe losu. Przeciez mogli wyszkolic ja na trenera szkoleniowca, uczynic z niej inspiracje dla mlodego pokolenia sportowcow.
Bycmoze jest slaba psychcznie, ale jak widac za duzego wsparcia to ona nie miala. Jak tu byc silnym na jej miejscu - kontuzja to wynocha, radz sobie sama, od nas nic nie dostaniesz. Szkoda mi jej. Rzygac sie chce, jak sie patrzy co sie w tej Polsce dzieje.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:40   #28
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Agata Wróbel

Jest mi jej trochę szkoda, ale... uważam, ze po części sama jest sobie winna sytuacji, w której się znalazła.
Jakiekolwiek informacje na temat jej i jej kariery pojawiały się ostatnio - dotyczyły tego, że nie chciała trenować, nie pojawiała się na zgrupowaniach, opuszczała ten ośrodek, w którym mieszkała nie mówiąc na ile...

Moim zdaniem - nie dała rady psychicznie; chyba bardzo chciała pokazać, jaka to jest samodzielna i niezależna - i na dobre jej to nie wyszło.

80 tysięcy - te pieniądze wystarczyłyby jej na utrzymanie się na długi czas, poza tym chyba jako medalistka olimpijska ma dożywotnią emeryturę?

aaliyah- państwo jej nie zostawiło, ma przecież zagwarantowaną emeryturę.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:43   #29
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Przeciez mogli wyszkolic ja na trenera szkoleniowca, uczynic z niej inspiracje dla mlodego pokolenia sportowcow.
A może ona się nie nadaje na szkoleniowca-moze ktoś próbował i okazało się,że najlepiej jej wychodzi bycie sportowcem.Niekażdy odnoszący sukcesy sportowiec ma predyspozycje do bycia trenerem.

Zgadzam się,ze sytuacja w sporcie w naszym kraju bywa chora,a ona godnie reprezentowała nasz kraj-nie robiła tego za darmo.
Ale nie może być tak,że państwo niańczy każdego,kto odniósł sukces,a potem przez pecha,własną nieudolność czy głupotę został bez środków do życia.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:53   #30
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Agata Wróbel

Cytat:
Napisane przez redrum_ Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=328314

Już tak się nie użalajcie nad tą Agatą. Miała z Aten 80 tysięcy i co zrobiła...wydała na samochód, który rozbiła. Który młody człowiek może sobie pozwolić na tak drogi samochód. Rozstwoniła wszystkie pieniądze jakie zarobiła podczas kariery siłaczki i skończyła w Anglii....tak więc jest to przede wszystkim jej zasługa. Zarabiała naprawdę sporo....i zamiast inwestować, odkładać, myslec o przyszlosci....przehulała . Tak wiec nie jest mi jej zal.

Nie wiedziąłam.W sumie jeśli tak to troche co innego.Mogła odłożyć,kupić mieszkanie czy coś...A samochód?I jeszcze rozbiła.No szkoda.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.