"Wspomagacze" odchudzania - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy stosowałyście " wspomagacze " odchudzania np. koktajle,tabletki ??
Tak,jestem zadowolona 35 31,25%
Tak,ale nie jestem zadowolona 36 32,14%
Nie 43 38,39%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 112. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 22:04   #1
nikola
Raczkowanie
 
Avatar nikola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 158
Lightbulb

Tabletki wspomagające odchudzanie


Jestem tu nowa, na pewno był gdzies tu taki wątek, jedak chciałam zapytać:
Czy zażywacie jakies tabletki wspomagające? Słyszałam, że Redufat jest dobrym środkiem bo jest naturalny, co o tym myślicie, polecacie czy nie bardzo.


Pozdrawiam wszystkie walczące z tłuszczykiem
nikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 16:22   #2
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Ja osobiscie nic nie zazywam. Obawiam się torche uzaleznienia a pozatym wole wszystko zawdzieczac samej sobie (juz taka jestem nie lubie pomocy z zewnatrz ) Ale sadze ze sa niektóre srodki dosc dobre zmniejszajace laknienie i wspomagajace odchudzanie
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 19:00   #3
zlotarybka
Raczkowanie
 
Avatar zlotarybka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Ja zaczelam sie odchudzac w marcu br. i bralam chrom organiczny firmy naturell. Przy lekkiej zmianie diety do wrzesnia schudlam 15 kg. Ostatnio jeszcze 4 ale juz w dluzszym czasie bo juz nie biore chromu- chce dac odpoczac organizmowi. Za jakis miesiac zaczne znowu go brac bo mam nadzieje zrzucic jeszcze 3 kg. Podobno tez Aple fit tej samej firmy jest dobry. Lekarz go przepisal mojej kolezance bo w ciazy przytyla 30!! kg. Mowi ze widzi rezultaty
__________________
I'm still a super hot female!
zlotarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 19:07   #4
nikola
Raczkowanie
 
Avatar nikola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 158
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

hmm a niewiecie dziewczyny czy gdy przestanę brać tabletki, a bede jadła tak jak teraz, czy jest możliwe że przytyje?bo sie waham czy odstawić czy kupic jescze jedno opakowanie;p
__________________
happy yummy day
nikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 19:36   #5
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

A w jakiej cenie są takie "wspomagacze"?
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:46   #6
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez zlotarybka
Ja zaczelam sie odchudzac w marcu br. i bralam chrom organiczny firmy naturell. Przy lekkiej zmianie diety do wrzesnia schudlam 15 kg. Ostatnio jeszcze 4 ale juz w dluzszym czasie bo juz nie biore chromu- chce dac odpoczac organizmowi. Za jakis miesiac zaczne znowu go brac bo mam nadzieje zrzucic jeszcze 3 kg. Podobno tez Aple fit tej samej firmy jest dobry. Lekarz go przepisal mojej kolezance bo w ciazy przytyla 30!! kg. Mowi ze widzi rezultaty
te tabletki są dostępne bez recepty
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:46   #7
zlotarybka
Raczkowanie
 
Avatar zlotarybka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Gosiutka
A w jakiej cenie są takie "wspomagacze"?
Ja za 100 tabletek Chromu zaplacilam niecale 27 zl. bierzesz raz dziennie , czyli starcza na ponad 3 miesiace.
__________________
I'm still a super hot female!
zlotarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 20:48   #8
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez zlotarybka
Ja za 100 tabletek Chromu zaplacilam niecale 27 zl. bierzesz raz dziennie , czyli starcza na ponad 3 miesiace.

chrom posiada również uboczne skutki, uważałabym na niego
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:03   #9
nikola
Raczkowanie
 
Avatar nikola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 158
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

wspomagacze mają ubocznie skutki więc trzeba na nie uważać , ja dlatego wybrałam naturalny środek REDUFAT, ale mam dylemat czy po nim nie przytyje gdy przestane go spożywać:P działa tak, że wiąże tłuszcze zawarte w pokarmie i wydala je jescze przed trawieniem.
__________________
happy yummy day
nikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:15   #10
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

A ja zamiast tabletek proponuję Wam regularne picie herbaty czerwonej i zielonej oraz dodawanie do posiłków otrębów i siemienia lnianego (zmielonego). Wszystkie te rzeczy są zdrowe, naturalne i świetnie poprawiają przemianę materii, a ich spożywanie nie jest dużo bardziej skomplikowane, niż łykanie tabletek.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:18   #11
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Jakie skutki uboczne ma chrom??
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 21:30   #12
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Proponuję przeglądnąć te wątki:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=thermline

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=karnityna

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=karnityna

Ja osobiście brałam thermline i polecam
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:04   #13
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez martta19
Jakie skutki uboczne ma chrom??
Generalnie, dodatkowe przyjmowanie chromu wpływa bardzo korzystnie na liczne przemiany metaboliczne w organizmie szczególnie dotyczące węglowdanów. Jak sie okazuje spożycie tego pierwiastka w Polsce jest mocno zaniżone (ok.20-60%), co wiąże się ze zbyt wysokim udziałem przetworzonych produktów węglowdanowych w diecie, które praktycznie nie zawieraja tego pierwiastka. W efekcie niedoboru chromu zwieksza sie niekorzystne oddziaływanie cukrów w organizmie, co objawia sie hiperglikemią, hiperinsulinemią i w efekcie otyłością i cukrzycą. Chrom jest na tyle skutecznym preparatem, że jego podawanie cukrzykom, zmniejsza zapotrzebowanie na insulinę. Dlatego osoby borykajace sie z tym schorzeniem powinny konsultować przyjmowanie tego preparatu z lekarzem.
Niestety, niektóre badania dowodzą że zbyt duze dawki chromu, przyjmowane przez dłuższy okres czasu mogą prowadzic do uszkodzen DNA i mutacji komórek i tym samym reakcji nowotworzenia. Oczywiście jak we wszystki powinien istnieć rozsądek. Obecnie niepokój budzi nie tyle sam chrom, co zbyt duze spożycie tego pierwiastka w sposób dublujący się w różnych prepratach odchudzajacych. Dlatego, należy zwracać uwage by dzienne spożycie tego zwiazku w różnych preparatach raczej nie przekraczało ilości 200ug - jest to na pewno dawka bezpieczna.
np. w suplemencie olimp GTF występuje chrom organiczny-POLINIKOTYNIAN CHROMU-najbezpieczniejsza postać tego związku.
I takiego najlepiej jest szukac, a jesli chodzi o ten zly chrom to
rakotworczy jest pikolinian chromu


Oczywiście wszystkie pierwiaski śladowe, w wysokich dawkach są szkodliwe, ale prawidłowość ta dotyczy też selenu, molibdenu, wanadu, manganu, jodu i wielu, wielu innych.
Uwzględniając całość bazy naukowej chromu, Olimp oparł się na polinikotynianie chromu - atomach chromu chelatowanych formą witaminy PP,
jednoczśnie zalecając całkowicie bezpieczną dawkę dobową - 150 mikrogramów - 1 kaps. dziennie[patrz wypiska na opakowaniu].

/.../problem szkodliwości dotyczy chromu nieorganicznego trójwartościowego, a chodzi o chrom nieorganiczny sześciowartościowy. Szkodliwe są tzw chromiany - np. chromian sodu, chromian cynku, itp. Trójwartościowy chrom organiczny, np. polinikotynian chromu, jest pożyteczny dla zdrowia. Sam chrom wogóle nie szkodzi - szkody wywołuje reakcja redukcji chromu sześciowartościowego do trójwartościowego, w efekcie której powstają uszkodzenia biomolekuł. Jeżeli podajemy od razu zredukowny chrom trójwartościowy, to nie zachodzi jego redukcja. W zalecanych dawkach (200 mikrogramów na dobę) chrom organiczny, szczególnie w postaci polinikotynianu chromu, jest całkowicie bezpieczny - leczy cukrzycę starczą i miażdżycę oraz redukuje tkankę tłuszczową. Podobnie bezpieczny, chociaż nieco mniej skuteczny, jest nieorganiczny związek trójwartościowego chromu - chlorek chromu.
Chrom jest półmetalem - zachowuje się albo, jak metal, albo, jak niemetal. Szkodzi jego forma niemetaliczna - anionowa (sześciowartościowe chromiany), a bezpieczneny jest, jako metal - kation (trójwartościowe sole chromu).

Należy dodać także że duże ilości takich pierwiastków jak mangan, chrom, selen i magnez można znaleźć w owocach i warzywach. Więc przy układaniu policz ile czego jest by nie przekraczać bezpiecznych dawek


wykorzystałam z sieci i innych notatek
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:48   #14
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Dziekuje Beatko
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 19:10   #15
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

To teraz ja mam pare pytań
A jaki chrom jest w tym chromie organicznym firmy naturell ?
Można go kupić bez recepty tak?
Czy jedna tabletka dziennie mieści sięw tym "bezpiecznym limicie" ilości przyjmowanego chromu?
Po jakim czasie przyjmowania tego specyfiku widać jakieś efekty?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:03   #16
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Zero odzewu?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:09   #17
gaga_22
Raczkowanie
 
Avatar gaga_22
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 66
GG do gaga_22
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Ja sobie stosuje od 2 tygodni cidrex-11,90zł- 60tab., fajny nawet poleciła mi go farmaceutka
gaga_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:33   #18
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

jak ja KOCHAM takie posty

na czym polega ta jego "fajnosc"?
spodziewalas sie ze farmaceutka (ktora zarabia na tym ze, pardon, "wciska" ludziom rozne rzeczy) powie ci ze ten srodek nie dziala, jest nieskuteczny, i w ogole to prosze w tej aptece nie kupowac bo jest drogo?

ja mam za soba proby z baaaardzo wieloma srodkami, ale nigdy nie odchudzalo mi sie tak milo jak z najlepszym wspomagaczem na swiecie - wlasna motywacja i zawzieciem (polecam np. "ja wam pokaze"). Taniej, zdrowiej i w lepszym stylu

pozdrawiam
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:37   #19
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

a co do chromu - to troche inna rzecz, bo ponoc ma ograniczac ochote na slodycze. u mnie niestety w ogole nie dzialal
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 11:04   #20
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 56
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Dorzucę tylko jedną uwagę na temat chromu (ten temat miałam ostatnio poruszany na biochemii)Naukowcy nie są przekonani czy faktycznie chrom ma aż takie znaczenie dla gospodarki cukrów w organiźmie.Teoretycznie chrom na +3 stopniu utlenienia nie jest raktowórczy jednak może on występować na stopniach od +1 do+6 i we wszystkich przypadkach (z wyjątkiem +3) jest on szkodliwy i ma działanie mutagenne.Należy wziąć pod uwagę fakt , iż Cr może ulegać utlenieniu bądź redukcji w naszych organizmach . W każdym razie moja pani prof jest na nie .
Chrom nie zadziała na każdego , na mnie np też nie działał wręcz zwiększył apetyt , związane jest to z rodzajem zaburzeń - nie każdy z nas ma niedobór chromu.
pozdrawiam
*Elle* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 11:08   #21
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

wiecie co ja jadłam chorm ale na mnie jakos nie działał teraz to tylko siła woli moge sie powstrzymac od słodyczy ale to jest bardzo trudne
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 11:28   #22
gaga_22
Raczkowanie
 
Avatar gaga_22
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 66
GG do gaga_22
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez kasia5558
jak ja KOCHAM takie posty

na czym polega ta jego "fajnosc"?
spodziewalas sie ze farmaceutka (ktora zarabia na tym ze, pardon, "wciska" ludziom rozne rzeczy) powie ci ze ten srodek nie dziala, jest nieskuteczny, i w ogole to prosze w tej aptece nie kupowac bo jest drogo?

ja mam za soba proby z baaaardzo wieloma srodkami, ale nigdy nie odchudzalo mi sie tak milo jak z najlepszym wspomagaczem na swiecie - wlasna motywacja i zawzieciem (polecam np. "ja wam pokaze"). Taniej, zdrowiej i w lepszym stylu

pozdrawiam

Szanowna Kasiu!Ja nie powiedziałam,że pomaga bez własnej inicjatywy, prawda?A akurat ta farmaceutka, jest zupełnie w porządku, wiele rzeczy mi odradziła,wiele specyfików uznała wręcz za nie dające rzadnych rezultatów, więc mam do niej zaufanie.A jego fajność polega na tym,że mniej chce się jeść i mam się mniejszy apetyt na słodycze.Poza tym jest wyraźnie suplement diety, a to co to oznacza chyba tłumaczyć Ci nie muszę prawda?Każdy jeżeli chce mieć jakieś rezultaty musi się zmobilizować!Poza tym poczytaj proszę troszkę o occie jabłkowym...
Pozdrawiam!
gaga_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 15:01   #23
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Hmmm a ja właśnie przed chwilą wróciłam z Apteki i kupiłam ten Chrom Organiczny firmy Naturell .... za 50 tabletek zapłaciłam 17 złotych z groszami... I od dziś zaczynam stosować, zobaczymy co z tego wyjdzie..
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 15:18   #24
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Ja tez mialam ten chrom.Nic nie dziala. Ale na Ciebie moze zadziala akurat Jesli chodzi o cellulitis to polecam CLA Clarinol. Stosuje codziennie od miesiaca i pozegnalam sie z celulitem. Skora jest jedrna. Oczywiscie troche ćwiczen do tego ale malo. Na odchudzanie dziala tak sobie gdybym stosowala diete odpowiednia to mysle ze by zadzialal z pewnoscia. Ale na cellulit jest super
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 10:00   #25
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ja tez mialam ten chrom.Nic nie dziala. Ale na Ciebie moze zadziala akurat Jesli chodzi o cellulitis to polecam CLA Clarinol. Stosuje codziennie od miesiaca i pozegnalam sie z celulitem. Skora jest jedrna. Oczywiscie troche ćwiczen do tego ale malo. Na odchudzanie dziala tak sobie gdybym stosowala diete odpowiednia to mysle ze by zadzialal z pewnoscia. Ale na cellulit jest super
Judytka a możesz mi napisać więcej szczegółów na temat tego CLA Clarinol? Głównie chodzi mi o cene i ilość tabletek, no i ile dziennie trzeba ich przyjmować. Dzięki
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:41   #26
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

CLA Clarinol kosztuje 36zl. 30tabletek. pisze ze trzeba brac 1 lub 2 tabletki. Ja bralam 1 tylko. Skóra juz jest inna po dwóch dniach. Naprawde. A efekty zobaczysz po miesiacu na pewno
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 21:51   #27
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Judytka2
CLA Clarinol kosztuje 36zl. 30tabletek. pisze ze trzeba brac 1 lub 2 tabletki. Ja bralam 1 tylko. Skóra juz jest inna po dwóch dniach. Naprawde. A efekty zobaczysz po miesiacu na pewno
Dzięki
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:34   #28
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

Ja chcę sobie kupic CLA, ale nie mogę się zdecydować który. OLIMP ma CLA, jest chyba ciut wieksza dawka i cenowo bardziej sie opłaca, bo na allegro mozna kupić za 40 kilka złotych 90 tabletek.
Ta firma jest podobno bardzo dobra.
Czy ktos używał ich CLA? Pomózcie w wyborze
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 08:59   #29
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

jak mi sie skonczy moje CLA ti kupie sobie tez moze ten z Olimpu jesli jest wiesza dawka. Wiecie czy on tez dziala tak dobrze jak clarinol?
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:16   #30
jolkka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Tabletki wspomagające odchudzanie

cześć!
ja od tygodnia biorę talbetki firmy OLIMP thermo speed i musze powiedzieć, że chyba działają ( to jeszcze za wcześnie do oceny ) ale stosowałam wcześniej l-karnitynę i efekty były słabiutkie ! teraz czuje jakby lekkie pobudzenie i więcej siły i jeść się nie chce . Zobaczymy jak będzie dalej , a może stosowałyście ten środek ???
pa pa
buziaki
jolkka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.