Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 21:03   #811
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Coś o tym wiem, bo od kilku dni namiętnie korespondujemy irysowo z Kolą i teraz mnie chce zwieść na pokuszenie tym Twoim irysowym cudem
Kola kusicielka

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Udalo A pusta fiolka z ktorej wycieklo sluzy mi do inhalacji
To się cieszę

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Nie bardzo mogę odnaleść się ostatnio. Nic mnie nie cieszy. Spontana umilkła a infantylne szczęście uciekło. Znowu stwierdzam ,że nic nie zrobiłam wyjątkowego dla nikogo a tym bardziej dla siebie. Kataklizm.

Chciałabym być elfem zamkniętym w oparach czegoś co da mi siłe i miłość.

Przepraszam za nostalgie
Neoniu
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:09   #812
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Eternity , mam obie wersje -edp i edt. Co prawda troche mniej edp, bo wczesniej kupiona, więc i cześciej używana. Posiadam równiez balsam do ciała. To juz czysta rozpusta. Byzance to zapach , w którym się zakochałam od pierwszego" spotkania".
A czy pomiędzy tymi obiema wersjami jest jakaś większa różnica?Miałam kiedyś flakonik edp i zostawiłam sobie próbkę.Zapach kupiłam prawie w ciemno-nie przypadł mi wtedy do gustu i sprzedałam.teraz żałuję,bo z próbki bardzo mi się podoba.Na Allegro jednak są tylko wersje edt.Edp rzadko się pojawia.A zawsze byłam ciekawa różnic między nimi.Czy warto czekać na edp czy zadowolić sie edt
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:09   #813
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
A potem kolejnego dnia testów Padparadscha ujawniła w sobie cudowną żywiczność. Poczułam na swojej skórze świeżą, powoli spływającą i zasychającą żywicę, którą pamiętam z sadu, kiedy jeździłam w dzieciństwie na wieś. Wszystko byłoby cudownie gdyby nie ta trwałość. Znika ze mnie w zastraszającycm tempie. Porównałabym jej trwałość do mgiełki FdB. Wielka szkoda, bo to dla mnie powód aby jej nie kupować
Nie przerażajcie mnie. Wydaje mi sie dość trwała na mnie, ale może się łudzę
Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
U mnie stypa;(

Jestem w fazie testów Chanel nr 19 edp i pod wrażeniem wielkim klasy tych perfum.

Nie bardzo mogę odnaleść się ostatnio. Nic mnie nie cieszy. Spontana umilkła a infantylne szczęście uciekło. Znowu stwierdzam ,że nic nie zrobiłam wyjątkowego dla nikogo a tym bardziej dla siebie. Kataklizm.

Chciałabym być elfem zamkniętym w oparach czegoś co da mi siłe i miłość.

Przepraszam za nostalgie
Neokno. Ty wiesz, że...( pamiętam Twoje żywe, ciepłe, zainteresowane spojrzenie przez stół- żałowałam strasznie, że w masie wąchania i ogólnym rozgardiaszu nie mogłam troche bilżej z Tobąa porozmawiać, jesteś świetną kobitą)
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

O, to prawda Z EDT, EDP klasyka czy kwiatowymi wariacjami (irysowymi i z kwiatem pomarańczy) to on nie ma za wiele wspólnego
I Magic jest pudrowy- bez tego odstręczającego mnie w klasyku szklistego, obrzydliwie słodkiego miodu, pokrywającego wszystko błyszczącą karmelową, powłoką.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:12   #814
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Właściwie to podcięto mi dziś skrzydła i wtedy dzień poszedł w cholere. Usłyszałam na przerwie szkolenej od koleżanki-nauczycielki trochę starszej " Ten Twój ubiór to do pracy do szkoły się nie nadaje"

Cóż miałam na sobie, czarne rurki, bluzke czarną -dekold łódka, rękawek kimono( nietoperek) i kozaczki szpilki. Pieprznęła to do mnie przy księdzu. Nie wiem dlaczego tylko odpowiedziałam" no widzisz ja z pracy do pracy biegne".

W szkole nie potrafią zrozumieć że nie wszyscy fryzjerzy są tacy jak inni mówią. Wśród nas jest wiele osób wykształconych, dobrych nie tylko w fachu ale również mających serce. Ach..a teraz cisza w domu. Poprostu mnie dziś nie ma.

Angelku wiem Theo , dziękuje za pomoc w kliknięciu nocnym
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:16   #815
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Ach..a teraz cisza w domu. Poprostu mnie dziś nie ma.
Neoniu , nie martw się - głowa do góry przecież jakaś zazdrośnica nie może psuć Twojego humoru !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:16   #816
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Właściwie to podcięto mi dziś skrzydła i wtedy dzień poszedł w cholere. Usłyszałam na przerwie szkolenej od koleżanki-nauczycielki trochę starszej " Ten Twój ubiór to do pracy do szkoły się nie nadaje"

Cóż miałam na sobie, czarne rurki, bluzke czarną -dekold łódka, rękawek kimono( nietoperek) i kozaczki szpilki. Pieprznęła to do mnie przy księdzu. Nie wiem dlaczego tylko odpowiedziałam" no widzisz ja z pracy do pracy biegne".

W szkole nie potrafią zrozumieć że nie wszyscy fryzjerzy są tacy jak inni mówią. Wśród nas jest wiele osób wykształconych, dobrych nie tylko w fachu ale również mających serce. Ach..a teraz cisza w domu. Poprostu mnie dziś nie ma.

Angelku wiem Theo , dziękuje za pomoc w kliknięciu nocnym
Neoniu, to jakaś zazdrosna dewotka. Nie przejmuj się, kochana
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:19   #817
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Koto, oj to prawda, tem miód w klasyku też mnie strasznie wkurzał. Za dużo go tam

Neo, mnie się coś mocno wydaje, że ten jadowity komentarz babsztyla nie był spowodowany zbyt seksownym czy frywolnym strojem (bo z Twojego opisu wynika, że nie ma takiej opcji. Poza tym ubierasz się z klasą ) ale tym, że po prostu wyglądałaś za ładnie. A ludzie (przykro mi to mówić, ale w szczególności babiszony niestety) potrafią być zawistni i lubią paskudnie ukąsić żeby samemu poczuć się lepiej. Śmieszne wystąpienie tego babska potraktuj jako swoisty komplement
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 21:21   #818
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
A czy pomiędzy tymi obiema wersjami jest jakaś większa różnica?Miałam kiedyś flakonik edp i zostawiłam sobie próbkę.Zapach kupiłam prawie w ciemno-nie przypadł mi wtedy do gustu i sprzedałam.teraz żałuję,bo z próbki bardzo mi się podoba.Na Allegro jednak są tylko wersje edt.Edp rzadko się pojawia.A zawsze byłam ciekawa różnic między nimi.Czy warto czekać na edp czy zadowolić sie edt
ETERNITY, ja nie widze niemal różnic miedzy wersja edp i edt, oczywiście poza trwalościa. Nie wiem, jak na Tobie , ale na mnie edp jest bardzo trwała, nawet teraz delikatnie pachnę (od 7 rano) , edt trochę szybciej umyka. Jesli jednak chcę , by wersja edt trwała dłużej aplikuję balsam do ciała i jak mówi moja przyjaciółka - cała pachnę i metr za mną.
Ja bym kupila edt, bo faktycznie edp jest niezmiernie rzadko na allegro.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:23   #819
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Tak komplement.

Babsztyl Baba Jaga.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:24   #820
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Właściwie to podcięto mi dziś skrzydła i wtedy dzień poszedł w cholere. Usłyszałam na przerwie szkolenej od koleżanki-nauczycielki trochę starszej " Ten Twój ubiór to do pracy do szkoły się nie nadaje"

Cóż miałam na sobie, czarne rurki, bluzke czarną -dekold łódka, rękawek kimono( nietoperek) i kozaczki szpilki. Pieprznęła to do mnie przy księdzu. Nie wiem dlaczego tylko odpowiedziałam" no widzisz ja z pracy do pracy biegne".

W szkole nie potrafią zrozumieć że nie wszyscy fryzjerzy są tacy jak inni mówią. Wśród nas jest wiele osób wykształconych, dobrych nie tylko w fachu ale również mających serce. Ach..a teraz cisza w domu. Poprostu mnie dziś nie ma.

Angelku wiem Theo , dziękuje za pomoc w kliknięciu nocnym
Neonko nie przejmuj sie
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:31   #821
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ogólnie to typ, którego zabije brak klimatyzacji i ciepłej wody w kranie...

Żebyście wiedzieli, jak spojrzał na mnie, kiedy oświadczyłam, że zabieram dzieciaka i jadę pod namioty w totalną dzicz (bez wody, prądu, kanalizacji)! Oczywiście nawet nie przyszło mu do głowy pojechać z nami.
No... mnie by nie zabiło. Za to otoczenie zabiłoby moje marudzenie

Strachulcu, trzymam kciuki za kota

Pachniałam Zagorskiem, 24 Faubourg, La Chasse aux Papillons, Crystal Aurą i Caline. A teraz wróciłam do domu i odkryłam 5 nowych próbek
Ściągam sweter, zostały mi jeszcze zgięcia łokci

No i lecę nadrabiać wątek
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 21:32   #822
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

NEONKO chciala kobita wyleczyc własne kompleksy czyjms kosztem ,szkoda zdrowia nie przejmuj sie DZIKA TRUSKAWKO ty jeszcze cos czujesz ,no jeszcze pietki zostały.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:47   #823
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Bardziej ulotna niż Theo i FdB...?
Coście się tych biednych perełek uczepiły? ;> Pachnę FdB od 13 godzin i ciągle ją mam we włosach, Theorema wytrzymuje do 10 godzin.
Najnormalniej w świecie trwałe perfumy
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
No i lecę nadrabiać wątek
No właśnie... pięć stron.

---

W temacie, wyżej wspomniana brązowa amebka - Feminite du Bois.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:10   #824
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Właściwie to podcięto mi dziś skrzydła i wtedy dzień poszedł w cholere. Usłyszałam na przerwie szkolenej od koleżanki-nauczycielki trochę starszej " Ten Twój ubiór to do pracy do szkoły się nie nadaje"

Cóż miałam na sobie, czarne rurki, bluzke czarną -dekold łódka, rękawek kimono( nietoperek) i kozaczki szpilki. Pieprznęła to do mnie przy księdzu. Nie wiem dlaczego tylko odpowiedziałam" no widzisz ja z pracy do pracy biegne".

W szkole nie potrafią zrozumieć że nie wszyscy fryzjerzy są tacy jak inni mówią. Wśród nas jest wiele osób wykształconych, dobrych nie tylko w fachu ale również mających serce. Ach..a teraz cisza w domu. Poprostu mnie dziś nie ma.

Angelku wiem Theo , dziękuje za pomoc w kliknięciu nocnym
po opisie wnioskuje że wyglądałaś świetnie- modnie ale i elegancko
musisz sie przyzwyczaić, że niektóre kobiety będą Cię krytykowały, jeśli będziesz dobrze wyglądać- to zazdrość



---
dziś jeszcze we włosach pachniały miss dior cherie, na szyi miałam le feu light. Cudownie się komponowały z lekką nutką cherie, którą co jakiś czas można było delikatnie wyczuć
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:16   #825
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

pachnę sobie pieknie Blonde , jednym psikiem - wystarczy

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Pochwalę się - 1x w życiu wygrałam w konkursie Odpowiedziałam na maila z Douglasa (z pytaniem o trudności jak audiotele), o sprawie zapomniałam, a wczoraj przesyłka przyszła - kredka do ust Shiseido z najnowszej zimowej kolekcji w takim dość przyjaznym neutralnym kolorze - nie wiem wprawdzie co z nią zrobić, bo najchętniej używam bezbarwnych błyszczyków. Szkoda że to nie perfumy
Bieto, gratuluję, poeksperymentuj, może się przyzwyczaisz, a jak nie , to od czego watek wymiankowy

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
U mnie stypa;(

Jestem w fazie testów Chanel nr 19 edp i pod wrażeniem wielkim klasy tych perfum.
Nie bardzo mogę odnaleść się ostatnio. Nic mnie nie cieszy. Spontana umilkła a infantylne szczęście uciekło. Znowu stwierdzam ,że nic nie zrobiłam wyjątkowego dla nikogo a tym bardziej dla siebie. Kataklizm.
Ja ci dam stypę
Nie Tobie oceniać siebie. Ja ci tu doradzam odrobinę egoizmu , a Ty chcesz świat zbawiać
Humor wróci , jak skończy się listopadowa ponurosć. Głowa do góry.

hehe, ja tez się tej aurze dzisiaj nieco poddałam, prawie z zyciem gotowa byłam się pożegnać

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Właściwie to podcięto mi dziś skrzydła i wtedy dzień poszedł w cholere. Usłyszałam na przerwie szkolenej od koleżanki-nauczycielki trochę starszej " Ten Twój ubiór to do pracy do szkoły się nie nadaje"
Jakieś zazdrosne, niekulturne babiszcze głupoty gada, a Ty się przejmujesz. Trzeba było powiedziec ,że ona ze względu na swój poziom kultury do pracy w szkole się nie nadaje. o !

Cytat:
Napisane przez Favkes
pachnę sobie :
LN- Flowerbomb
PN - Wall Street
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Matko przeczytałam i pierwsze skojarzenie: lewa noga, prawa noga


No, na poprzednim spotkaniu testowałyśmy już na kolanach , więc wszystko możliwe
.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:33   #826
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
DZIKA TRUSKAWKO ty jeszcze cos czujesz ,no jeszcze pietki zostały.
Ledwo, ale czuję Chciałam się tak wstępnie zapoznać z zapachami, no przecież nie mogłabym wytrzymać. Na dogłębniejsze testy jeszcze będzie czas. Tak więc pachnę Black Cashmere, Diesel ++, Image, Desnudą i Rouge

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No właśnie... pięć stron.
Przeczytane Jestem z siebie dumna.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:49   #827
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Gryx:
PS. Znów mam kolejna historyjkę pociągowa. Ciut przykra.
( ...)
Najsmutniejsze z tego jest to ze te "stare pudrowane kwoki" dalej siedziały i żadna nie ruszyła kupra. Powiedziałabym ze pewnie uniosły się honorem za nazwanie kwokami, ale nie powiem bo honoru to one na pewno nie miały.
Nie miały.
Ja w takich wypadkach , grzecznie prosze najbliżej siedzącego młodego czowieka, czy mogłby ustapić starszej pani ( czy panu ) miejsca. Działa, ale przykre ,że taki brak wrażliwości cechuje dzisiaj społeczenstwo, szczególnie młode, że trzeba prosić.
Ja sama nie tak dawno jechałam na stojąco w tramwaju z nogą w gipsie. Wkoło na siedziskach prawie sama młodzież

Dzisiaj rano w autobusie wysłuchałam opowieści kilku 17-19 latek , jak ich rodzice reagują kiedy one wrócą nietrzeźwe do domu. Żałosne.
Ja w ich wieku bawiłam się , chodziłam po górach, jeździłam po Polsce na rokowe koncerty, w tym do Jarocina, poznałam mnóstwo ciekawych ludzi .Praktycznie nie piłam alkoholu, a do domu wstydziłabym się przyjść po pijaku. I tak jest do dzisiaj

Na dobranoc pachnę sobie, Belle de Nuit , komponuje się z poprysznicowymi resztakimi Blonde

Miłych snów.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:56   #828
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

DZIKA TRUSKAWKO masz zdrowie ja wczoraj poddusiłam sie casmirem ,doprawiłam dzis samsarą, a kopytka wyciagnęlam po poison ( kiedys psikałam sie nimi , a teraz niet, ni.......et) .
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 23:04   #829
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Kola kusicielka


ale Joasia nie protestuje
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 23:10   #830
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość


ale Joasia nie protestuje
Ani ani

Jeszcze podjudzam
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 23:13   #831
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

offtop, wybaczcie:
Joasiu,nie doszlo ostatnie PW? ja tu na odp. czekam
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 23:17   #832
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
offtop, wybaczcie:
Joasiu,nie doszlo ostatnie PW? ja tu na odp. czekam
Doszło, doszło, ale ja mam tyyyle do napisania, a sił tak maaało, że wysmażę odpowiedź jutro rano
Kolu, mam ( i nawet używam) gg, to się jutro przesiądziemy - bardzo mi się ta idea podoba
(chociaż ja jakoś głupieję podczas konwersacji na gg)
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 23:19   #833
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

ok, rozumiem to koniecznie podeslij mi nr gg i czekam rowniez na wysmazone literki
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 23:22   #834
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Grzeczna tulip, mówicie?
Wyszłam dobrowolnie na tę pogodę - pojechałam z mamą do kina, oczywiście, jak to pod koniec miesiąca, spotkałam znajomych, którzy też przyszli wykorzystać swoje wejściówki (bo szkoda jak przepadną )
Dopachniłam się The Parfum, bardzo mi ładnie pachniały.
Jak tam zzzziimno Dobrze, że jutro z domu wychylę tylko nos wieczorem na łyżwy. A tak będę patrzeć za okno i się cieszyć, że siedzę w ciepłym domku
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 00:11   #835
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Serdecznie dziękuję za wszystkie Wasze słowa wsparcia w kociej sprawie

Podejrzenie padło na pasożyty, mimo, że jakiś miesiąc temu kocur był odrobaczany. No ale wiadomo, jak to jest z kotami żyjącymi "pół dziko", urządzającymi sobie nocne wycieczki Oprócz tabletki przeciw pasożytom (druga za dwa tygodnie) dostaje 2 x dziennie pół tabl. Hydroxyzinum 10, na te jego "nerwy". Jest dużo lepiej - przede wszystkim ustały te napady, no i wiadomo - ogólnie kocur lekko przymulony. Mam nadzieję, że to "tylko" te robale i niedługo wszystko wróci do normy. Aha, trzeba mu przemywać rany na ogonie wodą utlenioną, ale nie wiem, czy znajdzie się odważny

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam dobre dusze
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 00:25   #836
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

neonko28 nie stresuj sie dogadywaniami. Niektorzy ludzie maja juz taka nature, ze lubia sie ze czepiac, czesto nieslusznie. Widzialam na zdjeciach- masz bardzo interesujaca urode i bardzo dobrze sie prezentujesz

gryx82 Bardzo sie ciesze, ze kicia miewa sie lepiej. Pasozyty da sie wyleczyc, a zaburzenia osobowosci rzadko.
___________
A w temacie Chene.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 01:36   #837
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Pocałunek Smoka.

Niech odgoni moje smutki...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 03:19   #838
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

poczytałam na perełkach z allegro o lutkach po poludniu i teraz z zalu mam znow fazę bezsenności..
a pachnę Must Eau Legere
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 04:11   #839
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dzień dobry.
Miłego dnia pełnego uśmiechu i dobrego samopoczucia życzę .

Dziś pachnę Mont Blanc Presence.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 04:16   #840
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Sabbath, niezłomna pogromczyni ekip remontowych Jesteś bardzo dzielna. Podziwiam, że sama dajesz radę. Ja bym chyba TŻta udusiła gdyby mnie samą z remontem zostawił
Homyczku, ludzie chyba dobieraja się na zasadzie przeciwieństw rzeczywiście.
Ja jestem wariat postrzelony, hulaka i "gorąca głowa", ale kiedy trzeba sprężam się i jadę jak buldożer.
Mój mąż jest zrównoważony, poważny, taka siła spokoju, ale za to kapryśny i wygodny jak królewna.
Uzupełniamy się.

Teraz go nie ma. Imprezuje sobie w Irlandii a mnie jest sto razy łatwiej. Nikt mi nie marudzi, nie skarży się, nie domaga obsługi, ani akcji ratunkowych, nie wkurza nikogo mój dobry humor...



Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Czekam kiedy pan Durbano wymyśli szmaragdowego kadzidlaka. Takiego kupiłabym w ciemno
A potem robiła nam wszystkim "smaka".

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sabbath - widziałam ustrzelone Chene i Rousse - gratulejszyn !!!!!
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Sabbath, dobrze, ze pospałas - wytrzymałość wytrzymałością a organizm snu potrzebuje
I znów jestem prawie pełna dobę na nogach, a nie zapowiada się jakoś, żebym spać miała...

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Pochwalę się - 1x w życiu wygrałam w konkursie Odpowiedziałam na maila z Douglasa (z pytaniem o trudności jak audiotele), o sprawie zapomniałam, a wczoraj przesyłka przyszła - kredka do ust Shiseido z najnowszej zimowej kolekcji w takim dość przyjaznym neutralnym kolorze - nie wiem wprawdzie co z nią zrobić, bo najchętniej używam bezbarwnych błyszczyków. Szkoda że to nie perfumy
Gratuluję!
Kredkę spróbuj poużywać, a jesli naprawdę Ci nie podejdzie - możesz wymienić na targowisku. Chętni sie znajdą.


Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Sabbath, szacuneczek z powodu dzielności remontowej i nie tylko

Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Matko przeczytałam i pierwsze skojarzenie: lewa noga, prawa noga
A cóż jest złego w perfumowaniu nóg?

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Właściwie to podcięto mi dziś skrzydła i wtedy dzień poszedł w cholere. Usłyszałam na przerwie szkolenej od koleżanki-nauczycielki trochę starszej " Ten Twój ubiór to do pracy do szkoły się nie nadaje"

Cóż miałam na sobie, czarne rurki, bluzke czarną -dekold łódka, rękawek kimono( nietoperek) i kozaczki szpilki. Pieprznęła to do mnie przy księdzu. Nie wiem dlaczego tylko odpowiedziałam" no widzisz ja z pracy do pracy biegne".

W szkole nie potrafią zrozumieć że nie wszyscy fryzjerzy są tacy jak inni mówią. Wśród nas jest wiele osób wykształconych, dobrych nie tylko w fachu ale również mających serce. Ach..a teraz cisza w domu. Poprostu mnie dziś nie ma.
Neonko, no nie uwierzę, że dałaś sobie taką prymitywną zagrywką humor popsuć!
Toż to był tekst ewidentnie obliczony na speszenie Cię.

Zważ, że nie bylo nic konkretnego do skrytykowania, bo gdyby w twoim ubiorze było cokolwiek niewłasciwego, owa "życzliwa" z pewnością skwapliwie wywaliłaby Ci prosto w oczy, że bluzka ma plamę, pończochy dziurę, spodnie opinają się na tyłku albo biustonosz płaszczy biust.
Nie znalazła nic, no to powiedziała co mogła. A mogła, jak widzimy, niewiele.

Trza jej było powiedzieć, że nie będzie Ci ani niewygodnie, ani zimno, więc strój jest doskonały. Albo w ogóle nic nie mówić należało. Bo skoro czarne spodnie i czarna bluzka nie są odpowiednie do szkoły, to co niby jest?! Fartuch, czy wór pokutny?


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
No... mnie by nie zabiło. Za to otoczenie zabiłoby moje marudzenie
No, gdyby mój Miły został skazany na takie warunki tez pewnie umarłby z niewygody jako ostatni , bo wszyscy wcześniej zostaliby zamordowani jego marudzeniem...

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję za wszystkie Wasze słowa wsparcia w kociej sprawie

Podejrzenie padło na pasożyty, mimo, że jakiś miesiąc temu kocur był odrobaczany. No ale wiadomo, jak to jest z kotami żyjącymi "pół dziko", urządzającymi sobie nocne wycieczki Oprócz tabletki przeciw pasożytom (druga za dwa tygodnie) dostaje 2 x dziennie pół tabl. Hydroxyzinum 10, na te jego "nerwy". Jest dużo lepiej - przede wszystkim ustały te napady, no i wiadomo - ogólnie kocur lekko przymulony. Mam nadzieję, że to "tylko" te robale i niedługo wszystko wróci do normy. Aha, trzeba mu przemywać rany na ogonie wodą utlenioną, ale nie wiem, czy znajdzie się odważny

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam dobre dusze
Dobrze, że udało się opanować sytuację.
Twoja opowieść brzmiała dramatycznie. Teraz juz chyba wet nie dopuści do nawrotu tych ataków.
A dezynfekcją się nie przejmuj - kotek wyliże sobie ranki, a ślina ma działanie odkażające i przyspiesza gojenie.

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
poczytałam na perełkach z allegro o lutkach po poludniu i teraz z zalu mam znow fazę bezsenności..
a pachnę Must Eau Legere
Evee - będa jeszcze.
A w razie czego zawsze możesz zamówić z nami w styczniu.



Wykąpię się. Skoro już spać nie będę, przynajmniej należy mi sie kąpiel, balsamowanie zewłoka (pozdrawiam Margot ) i jakiś ożywczy zapach. Zobaczymy, czego mi się zachce...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.