Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 21:42   #541
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dzięki Mam nadzieję, że się uda i że tam nie ma utleniacza 12% Chciałam pofarbować już w ten weekend ale to chyba jeszcze za szybko. Kurczę ale ostatnio mam tak, że pojawia mi się minimalny odrost i już mnie drażni, czuję się jakoś niekomfortowo No ale jakoś wytrzymam do przyszłego weekendu i zdam relację

A jak by ktoś chciał mi jeszcze podpowiedzieć to proszę piszcie
Snowhite ja nią kiedyś robiłam pamiętasz? wtedy pierwszy raz mi pomogłaś i nic się nie martw - napewno tam nie ma 12%

Zresztą dość ładnie rozjaśnia i jest to dość łagodna farbka.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:54   #542
cecilly
Przyczajenie
 
Avatar cecilly
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo zastanawiam się nad tymi profesjonalnymi farbami, ale nie wiem czy warto...
nie używaj voila creme kolor 8.43 farba fryzjerska chyba ze chcesz miec rude włosy a raczej rudy blond!!ktos ma może pomzysl ak z tego kolor wrocic do miodowego lub złocistego blondu??
cecilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 22:29   #543
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Właśnie myłam włoski na ślepo kupionym szamponem Timotei i trafiłam na taki z avocado do włosów zniszczonych i suchych. Jak tylko go nałożyłam poczułam że włosy stały się mięciutkie i tak ślicznie pachniał! Zapomniałam już jak cudowne mogą być włosy w dotyku podczas mycia przez to cholerne rozjaśnianie. Nie wiem czy to efekt położenia ciemnego kolorku czy tego szamponu ale może sprawdza się teoria, że jak położy się ciemną farbę to włosy odżywają? Nawet mniej mi ich wyszło (a wychodzi mi zawsze trochę przy myciu). Jak miałam te jasne kłaczki to ręka mi stawała w miejscu przy myciu, tak były tępe a teraz miodzio! Jak tak dalej pójdzie to zostaję przy ciemnym blondzie
Jeśli chodzi o wypłukiwanie się ciemnego koloru z jasnych kłaczków, to zobaczę dopiero jutro w dzień jak wyschną ale gdzieniegdzie widać już jaśniejsze pasma.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

I tak od siebie to zakochałam się w nowym kolorku! Chyba za długo na jasno chodziłam. Czuję się teraz naprawdę świetnie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:04   #544
mamba007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć Dziewczyny naczytałam się waszego wątkuuuu ale dalej nie wiem co mam zrobic Mam na głowie niezły miszmasz (naturalny ciemny blond
-na to pasemka kremem rozjaśniającym z avonu
-na to pasemka u fryzjera-odrost robiony kilka razy
-pozniej pasemka u innego fryzjera inny kolor
pozniej jeszcze inny kolor u innego fryzjera)
wiem wiem straszne..Jak poczytalam wasze posty to doszlam do wniosku ze zafarbuje wszystko farba a odrosty bede robic sama.Kupiłam Garniera Nutrisse 98 bardzo jasny beżowy blond. Złapał ładnie tam gdzie rozjaśniane wczesniej...odrost wściekle marchewkowy..na szczescie się to wypłukało do rudego blondu (chyba każda z was to przechodziła wiec wiadomo o co chodzi) Teraz pasowało by zafarbowac te rude odrosty + nowe ciemnoblond. Moje pytanie: CZy bardziej niszczy farba superrozjaśniająca polozona na odrosty czy farbowanie odrostów 2 razy farba normalna (niesuperrozjaśniającą) Mam długie kłaczki i chciałabym je niszczyc jak najmniej. Co myslicie?
mamba007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:14   #545
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Na pasemku pomarańczowego odrostu wyprubuj normalną farbą albo zachwalanym welatonem 12/1 podobno najmniej uszkodzeń po nim ,a ładnie łapie czyli rozjaśnia
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:39   #546
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu chyba zostałabym przy baleyagu, chyba, że szkoda Ci kasy? Bo jeżeli nie to nie ryzykuj z farbami sama, skoro podoba Ci się efekt po fryzjerze, nie jest przesadnie drogo a i pasemka robione rozjaśniaczem co 2 miesiące wcale nie pogorszą bardziej kondycji włosów niż farba... Ja sama widzę po sobie, że jak chodziłam na baleyage (też samym rozjaśniaczem ale oxydant 9% co 1,5-2mies) to miałam mniej przesuszone włosy niż teraz jak farbuję sama... Tylko niestety w moim przypadku to zrezygnowałam właśnie z powodu kasy, bo jednak 150-200zł to dla mnie za dużo, wolę kupić farbę za 25zł a resztę kasy wydać na bardziej potrzebne mi rzeczy
czesc snowhitee, sama nie wiem co zrobic.. dzisiaj bede farbowac mamie tym 12/0(ona ma kolor naturalny blond tak jak ja, a reszta farbowane na blond- taki zlocisty ma, zobaczymy jak u niej wyjdzie)nie powiem kusi mnie farbowanie farbą..ale nie chce zółtych... chociaz po tym 12/0 mam taki jasny żółtawy.. moze szampon fioletowy by sobie z tym poradzil? bede obserwowac to zafarbowane pasemko po umyciu takim szamponem.. jesli nadal bedzie zółtawe to nie farbne sie tym 12/0, sporbuje jeszcze 12/1 na pasemku.. Jesli tez mi nie przypasuje to zostane przy balejazu blond rozjasniaczem na tej 3% wodzie. Kolor daje naprawde ladny- nie za bialy, taki akurat beżowy chyba.. a koszt pasemek to 70-110 zł(zalezy ile chce czy wiecej troche czy mniej)- to jest koszt razem z wyprostowaniem i podcieciem koncowek. Wiec chyba nie jakos strasznie drogo jesli co 2 miesiace..W sumie farba wyjdzie ok 4o-50zł na 2 miesiace, bo tzreba co miesiac farbowac. No zobaczymy.. ale po balejazu na tej 3% wodzie nie mam zniszczonych włosów, nawet mi ostatanio fryzjerka przeciagala na inne juz kiedys rozjasniane, bo ja mam jeszcze troche "bałagan" na tej głiwie z kolorami ale wyszlo fajnie. Bylam bardzo zadowolona. Tylko mysle, ze przez to ze mialam 2 miesiace temu robione calosc farba , to teraz mimo tego ze mam pasemka na odroscie to jest roznica.. jakbym dalej miala odrost. Nastepnym razem zrobie wiecej pasemek na tych odrostach. ehh zycie blondynki.. ciagle dylematy

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
to zależy, ale widząc efekty farbowań dziewczyn rzeczywiście wychodzi bardzo jaśniutko.

Jutro już jadę a studia, więc w poniedziałek od razu po powrocie lecę do drogeri po wellaton 12/1
zobacze dzisiaj jak wyjdzie mojej mamie ten 12/0 wkleje Wam fotki tego 12/1 troche sie boje ale sprobuje najpierw na pasemku wlosow

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej kolor na tych fotkach jest fajniutki,ja mam tez jasny blond farbowany z ciemnych na blond i mam bardzo jasne właśnie po wellatonie 12/1 osobiście go polecam,jesli masz swoj kolor naturalny włosów to moze bardzo ładnie rozjaśnić ale raczej odrazu takiego koloru nie uzyskasz.....
HopeMAGDA, a moglabys pokazac kolor swoich odrostow z bliska? bo kiedys wstawialas fotke z odrostami ale byly one dosyc male i nie moglam za bardzo ocenic w jakim sa kolorze blondu- czy sredni czy ciemny? na poprzedniej stronie sa moje zdjecia z zafarrbowania pasemka wellatonem 12/0 i wyszzlo zoltawo.. mysle o tym wlasnie 12/1, ktorym Ty farbowalas. Pozdrawiam
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:52   #547
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wstawiam fotke z odrostem,zdjęcie zrobione jak dążyłam do jaśniutkiego blondu miałam wtedy jeszcze misz masz na głowie....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 11:04   #548
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
wstawiam fotke z odrostem,zdjęcie zrobione jak dążyłam do jaśniutkiego blondu miałam wtedy jeszcze misz masz na głowie....
dziekuje Ci HopeMAGDA, wydaje mi sie jednak ze masz troche jasniejszy kolor odrostow niz ja.. zaraz wkleje foto z moimi.
p.s. ja tez mam wlasnie misz-masz na glowie- bezowe pasemka, rudawe pasemka(pozostalosci po farbie blond), pasemka ciemny blond - w kolorze moicg odrostow robione farba, no i + moje odrosty teraz ten wellaton 12/1 poradzil sobie z tymi rudawymi, ktore mialas na zdjeciu wyszej prawda?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-05-07 o 11:13
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:17   #549
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Raz wzielam odzywke w saszetce. JAkos szalu nie bylo.... Porownywalnie do Guhla, ale po tej z Guhl wlosy byly delikatniejsze w dotyku. W ogole, jak dla mnie John Frieda jest przereklamowany....
dla mnie tez jakos JF bez szalu, ale ta w saszetce calkiem fajna... wydaje mi sie ze nawet lepsza niz ta w tubie.

Kaska 222 warto w rossmanie albo w D Muller poczekac na promocje bo sa w granicach 4 e. Za te 8 e to absolutnie nie wate takich pieniedzy...

Karojen a ktora z Guhl ?

A jak wychodzi ten wellaton 12/o na dosc ciemnym odroscie? rozjasni do rudego czy mocniej...
Garnier 110 rozjasnil mi do rudego....
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-05-07 o 11:23
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:01   #550
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
To pozostaje powazna rozmowa,podaj mu pare argumentöw tak jak nam piszesz.Wiadomo dwöjke dzieci miec jest razniej,razem sie bedä wychowywac itp;,jesli nic nie da znowu trudno bedziesz musiala uzyc swojej sily kobiecej.(Chociaz ja bym tak nie mogla.)Ale dobrze Cie rozumiem.
I nie Pani tylko na Ty prosze lepiej brzmiten wätek jak zakladalam to napisalam ze mozna off topowac znaczy o wszystkim.
Co do stockholmu mam nadzieje ze mi zlapie jak nie,mam jeszcze farbe garnier7
Wcześniej pisałam Kasiu, ale skoro nabroiłam, to wypadało trochę się 'poformowac' Dzięki za uświadomienie znaczenia słowa offtop.. bo ja stara d.. jestem i nie znam się na takich słowach! No ale teraz juz wiem.

Z męzem pogadam jakos w wakacje.. moze po urlopie? musi miec dobry humor, jakas kolacyjka, piwko.. tu trzeba sprytnie. No i argumenty sobie przygotuję kamienne. I zobaczymy co z tego wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Kochane blondzie
a jak myślicie, czy farbowanie odrostów co miesiac farbą na wodzie 9% ( mysle o wellatonie 12/0) i przeciąganie na calosc chwilke przed zmyciem moze bardziej zniszczyć włosy niż gęste pasemka rozjaśnieczem na wodzie 3% co 2 miesiace..?( matrix lub loreal)
Prossze o odpowiedz, bo nie wiem czy zdecydowac sie na ten wallaton na calosc czy nie..;/ znowu siedzie z 1 pasemkiem z farba.. ale teraz bede trzymac 40 minut na odrost +10 min po przeciagnieciu. zobaczymy co wyjdzie.. ostatnio po trzymaniu 25min+5 min. na rozjarsnionych wlosach ok- jasniutki ale na odroscie rude;/
pytanie kieruje szczegolnie do mysi m ale nie tylko
Juz odpowiadam

Robiąc pasemka, włosy niszczą sie bardziej. A to dlatego, że zwykle farbowane są ponownie i ponownie te same pasma i nawet jeśli jest to woda 3%, to trzeba ją dłuugo trzymac. Lepiej robic odrost i tylko spienic na całosc z odrobiną wody. Potrzymac te 3-5minut i spłukac. A co 3 miesiace robic z przeciągnieciem i trzymac 10min.

A tak na marginesie, bardzo mi się podobają Twoje włoski po tych pasemkach
----------------------
Kobiety mój odrost straszy. 1,5cm ciemnego blondu i nie moge juz na niego patrzec. Kupiłam dzis farbe.. Miłam wytrzymac 2 mies.. ale nie dam rady :P Kupiłam nutrisse 98 bardzo jasny blond złocistobeżowy. Zaryzykuję.. ale chyba najpierw na pasemku.

---
Kachula, nie robimy włosów dla facetów, tylko dla siebie! im to zwisa, na szczeście! bo jakby to było takie waże, to po zmianie koloru z czarnego na blond czy odwrotnie, mógłby nas taki gośc rzucic. Na szczęscie nasi mężczyźni sa wrażliwi na nasze wewnętrzne piękno
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-07 o 12:10
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:35   #551
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wcześniej pisałam Kasiu, ale skoro nabroiłam, to wypadało trochę się 'poformowac' Dzięki za uświadomienie znaczenia słowa offtop.. bo ja stara d.. jestem i nie znam się na takich słowach! No ale teraz juz wiem.

Z męzem pogadam jakos w wakacje.. moze po urlopie? musi miec dobry humor, jakas kolacyjka, piwko.. tu trzeba sprytnie. No i argumenty sobie przygotuję kamienne. I zobaczymy co z tego wyjdzie.
Trzymam mocno kciuki
Zrobilam sobie pasemko z rana(te ktöre podtrzymuje rekä na zdjeciu),farba nie ochlodzila mi odcienia,wogöle nie zlapalo a trzymalam przeszlo 20minut do polowy pasemka koncöwek nie ruszalam
Co mam dalej zrobic z tym fantem farbnäc sie 7 .....
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 12:57   #552
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki
Zrobilam sobie pasemko z rana(te ktöre podtrzymuje rekä na zdjeciu),farba nie ochlodzila mi odcienia,wogöle nie zlapalo a trzymalam przeszlo 20minut do polowy pasemka koncöwek nie ruszalam
Co mam dalej zrobic z tym fantem farbnäc sie 7 .....
kurcze.. A na opakowaniu pisza, zeby ile trzymac? b 20 minut to mogło byc za krótko. Myśle, ze musisz trzymac sie wskazówek producenta. A dałas 2 częsci wody utlenionej i jedną czesc farby?

Jak popiele nie dają rady, to można spróbowac czegos opalizujacego, zawiera w domieszce fiolet, moze zgasi ten złoty refleks.

Za kciuki nie dziekuję!

Trzymam pasmo tego złotego garnierka, strasznie jestem ciekawa efektu.
---
w ogóle powiem Ci Kasiek, że na zdjęciu masz chłodny refleks, tylko włos ma odcień złoty, ale lśni na chłodno!
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-07 o 12:59
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:06   #553
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Zaryzykowalam farbuje cale wlosy.
Mysia m na ulotce pisze zeby trzymac 20 minut na odrostach i 10 minut na calych wlosach.
Daj znac jak Tobie wyjdzie efekt na pasemku .
A gdybym po czasie nalozyla ten z Garniera 7 moze mi wyjsc odcien z bräzu?
Jesli to nic nie da trudno,pöjde do fryzjera..
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-07 o 13:13
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:17   #554
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Zaryzykowalam farbuje cale wlosy.
Mysia m na ulotce pisze zeby trzymac 20 minut na odrostach i 10 minut na calych wlosach.
Daj znac jak Tobie wyjdzie efekt na pasemku .
A gdybym po czasie nalozyla ten z Garniera 7 moze mi wyjsc odcien z bräzu?
Jesli to nic nie da trudno,pöjde do fryzjera..
Słońe nie nakładaj garniera na takie jasne włoski, bo teraz to wyjdzie jakis jasny brąz, będa ciemne i lepiej czyms tylko stonowac kolor, niz robic teraz takie ciemne. Tylko nie kazda farba jak widac na kazdego działa. Profesjonalne farby tez nie zawsze dają radę.

Robisz całe włosy.. zestresowałs mnie Cóz, najwyzej nic nie będzie widac. Po farbowaniu nałóz fioletowe cos, co tam masz, to zawsze ochłodzi dodatkowo.
Trzymaj 35-40minut. Włosy nie beda bardziej zniszcozne czy wysuszone jak po 30minutach, ale kolor moze sie lepiej utrwali.

Moje pasemko za chwile ujrzy światło dzienne. Jeszcze 10minut
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:30   #555
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wstawiam fotki a obok farby którymi uzyskałam taki kolor może komuś pomoże.....najpierw zdjęcie włosów obok farba....starałam sie po kolei jak je farbowałam....ostatnie zdjęcie też wellaton 12/1 nie wstawiło mi fotki farby.3 i 4 stockholm.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:41   #556
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

pasemko wysuszone.. wrażenia- bardzo miekki włos, lsniący, farba ładnie pachnie. Kolor-.. ee.. sama nie wiem. Dziwny. Złoty, ale nie miedziany. Jakby z rózowym refleksem. Trudno mi określic. Najpierw sie przeraziłam, bo farba zmieniła kolor na czerwony a pasmo włosów wyglądało jak wsciekła miedź. Ale spłukałam. Nałozyłam fioletowy szampon. Na mokro kolor taki rudy dosc, ale po wysuszeniu jasny złoty. Chyba zaryzykuje na całe włosy. Mi dobrze w ciepłych odcieniach.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:57   #557
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
dla mnie tez jakos JF bez szalu, ale ta w saszetce calkiem fajna... wydaje mi sie ze nawet lepsza niz ta w tubie.

Karojen a ktora z Guhl ?
ta:

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Zaryzykowalam farbuje cale wlosy.

Mialam Ci jeszcze napisac, zebys moze sprobowala 2 odcieni castinga (sa to farby!), a mianowicie 1013 i 1021. Probowalam 1013 i swietnie chlodzi zolcie, wlosy sa takie perlowe. Nie umiem Ci tylko powiedziec, co wyjdzie na Twoich....

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-07 o 14:21 Powód: p/p
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:13   #558
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

karojen o jakos w sumie nigdy na nia nie zwrocilam uwagi

A piekne te castingi, jak farbowalam na ciemno to byla moja ulubiona farba. One beda cos rozjasniac czy tylko tonuja?
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:20   #559
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

HopeMAGDA ladnie wyszly odcienie, najbardziej podoba mi sie tej z wellaton

Wlosy juz umyte,wydaje mi sie ze bardziej zölte mi sie zrobily taki ciemno slomkawy Mylam szamponem i nalozylem jeszcze odzywke niwelujäcä zölc koncöwki tylko zlapaly
Pozostaje mi regenerowac wlosy i umöwic sie do fryza.
Widze ze umnie juz zadne farby nie pomogä do ladnego blädu dojsc i pozostanie mi tylko rozjasnienie.Takze z farbami juz sie nie bawie

Mysia m dziekuje ci jeszcze raz bardzo za pomoc,wiem ze chcialas dobrze,ale wyszlo jak wyszlo i nie z Twojej winy,tylko z Mojej zachcialo mi sie farbowac to mam,przynajmniej na przyszlosc bede wiedziala zeby samemu nie kombinowac bo efekt i tak mierny wyjdzie umnie.
Mysia wstaw zdjecia wlosöw bo jestem ciekawa tego odcienia jak wyszedl.I powiedz jakä uzywasz diete bo widze w podpisie ze däzysz do 50 kg
Ide robic muffinki lekko dietetyczne
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-07 o 14:21
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 14:23   #560
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja znowu przeglądałam pólki z farbami do włosów i zastanawiam się nad odcieniami L'Oreal Excelle Crem blond 7.0 albo Popielaty Blond 7.1 ... tylko boję się, że wyjdą mi za ciemne a marzę o średnim blondzie, bardzo naturalnym, w chłodnej tonacji... teraz mam włosy pofarbowane jasnym popielatym blondem L'Oreal Excellance, ale jednak coraz częściej wydaje mi sie, że są za jasne...
Myślicie, ze farba z poziomu 7 wyjdzie ładnie czy za ciemno?
W jakie farby celować aby uzyskać średni blond?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:28   #561
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
ta:
Mialam Ci jeszcze napisac, zebys moze sprobowala 2 odcieni castinga (sa to farby!), a mianowicie 1013 i 1021. Probowalam 1013 i swietnie chlodzi zolcie, wlosy sa takie perlowe. Nie umiem Ci tylko powiedziec, co wyjdzie na Twoich....
Dzieki kusisz mnie ten1021 z Loreala on czasem nie jest podobny do 10.21 do stockholmu?
Tä odzywke mam niedawno nalozylam na wlosy ale zniwelowal mi tylko koncöwki.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja znowu przeglądałam pólki z farbami do włosów i zastanawiam się nad odcieniami L'Oreal Excelle Crem blond 7.0 albo Popielaty Blond 7.1 ... tylko boję się, że wyjdą mi za ciemne a marzę o średnim blondzie, bardzo naturalnym, w chłodnej tonacji... teraz mam włosy pofarbowane jasnym popielatym blondem L'Oreal Excellance, ale jednak coraz częściej wydaje mi sie, że są za jasne...
Myślicie, ze farba z poziomu 7 wyjdzie ładnie czy za ciemno?
W jakie farby celować aby uzyskać średni blond?
To moze spröbuj tak jak mysia m na poczätku mi doradzala tylko ze z garniera 7 i 9.1 razem wymieszac
Bo te farby co wymienilas to napewno wyjdä ciemne
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-07 o 14:25
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:30   #562
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No to moja mama juz po farbowaniu wellatonem 12/0- powiem tak odrosty zlapało nawet niezle ale są żółtawe tak jak u mnie było na pasemku. Jednak na reszcie wlosow, ktore juz byly rozjasniane wyglada bardzo ladnie. Zalecilam mamie myc wlosy fioletowym szamponem i nakladac odzywke Kallos mleczny- boooska odzywka i jeszcze lepszy zapach!! ok, juz wrzucam fotki.. Mysle, ze nastepnym razem sprobujemy tego 12/1;]

fotki przed i po
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-05-07 o 14:48
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:33   #563
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dawno mnie nie było

ale Wy dziewczyny fajne macie włoski że Wam tak ładnie kolorki wychodzą Mi wellaton wychodził może i ładnie ale po kilku myciach żółkł, garnier ten najjaśniejszy był jakiś za ciemny jak dla mnie, jedyny kolor który slicznie wyszedł to palette c10, ale włosów do porzadku nie moge przez niego doprowadzić juz sama nie wiem czym farbować
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:40   #564
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było

ale Wy dziewczyny fajne macie włoski że Wam tak ładnie kolorki wychodzą Mi wellaton wychodził może i ładnie ale po kilku myciach żółkł, garnier ten najjaśniejszy był jakiś za ciemny jak dla mnie, jedyny kolor który slicznie wyszedł to palette c10, ale włosów do porzadku nie moge przez niego doprowadzić juz sama nie wiem czym farbować
No to witaj w klubie,ja się męczyłam ponad rok i tak nie znalazłam farbki która da mi ładny jaśniutki popielato-perłowy kolorek.Wcześniej bez wstępnego rozjaśniania nie było szans.I tak przetestowałam chyba wszystkie marki i farbki w moich kolorach i nic.Ale już nie rozjaśniam rozjaśniaczem tylko palett skandynawskim blondem i na to kładę 522 natural & yesy.Juz wiem ze o jednokrotnym nałożeniu samej farbki mogę zapomnieć bo po prostu u mnie to nie wychodzi.Ale teraz przynajmniej kładę dwie a kiedyś jak byłam na etapie szukania to co dwa tygodnie farbka szla w ruch bo włosy żółkły i były.Także jak ktoś ma trudne do farbowania włosy polecam zrobić podkład.Wtedy na 100% wychodzi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-05-07 o 14:41
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:41   #565
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
To moze spröbuj tak jak mysia m na poczätku mi doradzala tylko ze z garniera 7 i 9.1 razem wymieszac
Bo te farby co wymienilas to napewno wyjdä ciemne
kurcze nieznoszę farb Garniera... mam po nich złe wspomnienia i zawsze włosy po kilku tyg. od farbowania są w tragicznym stanie :/ najbardziej preferuję L'Oreala... więc moze zmieszam blond z poziomu 7 z jakimś bardzo jasnym blondem popielatym? tylko kurde troszkę się wykosztuję, bo te farby jednak drogie sa jak na sklepowe ://

No i przecież farba z poziomu 7 to naturalny odcień, a jak ja zmieszam z farbą popielatą to nic się nie stanie?

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-05-07 o 14:42
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:06   #566
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
karojen o jakos w sumie nigdy na nia nie zwrocilam uwagi

A piekne te castingi, jak farbowalam na ciemno to byla moja ulubiona farba. One beda cos rozjasniac czy tylko tonuja?
naturalny odrost rozjasnily...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:08   #567
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie,ja się męczyłam ponad rok i tak nie znalazłam farbki która da mi ładny jaśniutki popielato-perłowy kolorek.Wcześniej bez wstępnego rozjaśniania nie było szans.I tak przetestowałam chyba wszystkie marki i farbki w moich kolorach i nic.Ale już nie rozjaśniam rozjaśniaczem tylko palett skandynawskim blondem i na to kładę 522 natural & yesy.Juz wiem ze o jednokrotnym nałożeniu samej farbki mogę zapomnieć bo po prostu u mnie to nie wychodzi.Ale teraz przynajmniej kładę dwie a kiedyś jak byłam na etapie szukania to co dwa tygodnie farbka szla w ruch bo włosy żółkły i były.Także jak ktoś ma trudne do farbowania włosy polecam zrobić podkład.Wtedy na 100% wychodzi.
a jak kondycja włosów? Bo ja już nawet tak myslę żeby zostać przy tej c10 bo ładnie nawet odrost łapie, ale w ten sposób żeby na całość nie przeciągać to może się nie zniszczą bardziej, jak myślisz?

Bo jak dobrze rozumiem Ty dajesz silną, niszczącą farbe na same odrosty i jak spłuczesz to dopiero na całośc jakąś delikaniejszą tak żeby nabrały ładnego odcienia, a jednocześnie tak bardzo nie odczuły tego rozjaśniania?

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-05-07 o 15:10
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:13   #568
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dzieki kusisz mnie ten1021 z Loreala on czasem nie jest podobny do 10.21 do stockholmu?
Nie umiem powiedziec, czy podobny, byc moze (numeracja ta sama). Na opakowaniu 1013 napisano, ze nadaje sie do "zneutralizowania wlosow siwych i zoltych, rozjasnia od 1-2 tonow", zas 1021 stosuje sie do wlosow bardzo zoltych.
Moze idz do fryzjera i zobacz co ci zaproponuja. Jednak skoro mowisz, ze zrobily sie bardziej zolte, to moze teraz latwiej bedzie Ci je niebieskim szamponem stonowac...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:39   #569
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kochaneczka ladnie mamie wyszy bardzo naturalnie

Karojen ales mnie kusila na tego castinga ide na miasto to poszukam
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:45   #570
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
HopeMAGDA ladnie wyszly odcienie, najbardziej podoba mi sie tej z wellaton

Wlosy juz umyte,wydaje mi sie ze bardziej zölte mi sie zrobily taki ciemno slomkawy Mylam szamponem i nalozylem jeszcze odzywke niwelujäcä zölc koncöwki tylko zlapaly
Pozostaje mi regenerowac wlosy i umöwic sie do fryza.
Widze ze umnie juz zadne farby nie pomogä do ladnego blädu dojsc i pozostanie mi tylko rozjasnienie.Takze z farbami juz sie nie bawie

Mysia m dziekuje ci jeszcze raz bardzo za pomoc,wiem ze chcialas dobrze,ale wyszlo jak wyszlo i nie z Twojej winy,tylko z Mojej zachcialo mi sie farbowac to mam,przynajmniej na przyszlosc bede wiedziala zeby samemu nie kombinowac bo efekt i tak mierny wyjdzie umnie.
Mysia wstaw zdjecia wlosöw bo jestem ciekawa tego odcienia jak wyszedl.I powiedz jakä uzywasz diete bo widze w podpisie ze däzysz do 50 kg
Ide robic muffinki lekko dietetyczne
kurcze.. kochana no a już wyschły? Pokazesz jakąs fotkę?
Strasznie mi przykro, że nie jest to to, do czego dążysz. Moze fryzjer na zywo lepiej będzie umiał doradzic. Masz takie włosy jak ja.. co bym nie nałożyła to i tak wychodza rudawe.. ech.

Nie zrobiłam jeszcze całych włosków. Nie na weekend. Mąz by mnie poszczuł psami, że jakies wariacje z włosami wyczyniam.. on mysli że jasny blond chyba sie bierze sam z siebie Będe robic w tygodniu, jak mały będzie spał Także tylko pasemko, bede je obserwowac. Nie mam niestety jak foteczki wrzucic, bo to małe pasemko, spod spodu. Nic nie widac na zdjęciu. Ale zrobie całe, będa takie troche truskawkowe

Dieta.. hehe. Moja dieta na razie leży odłogiem. Usiłuje sie zmotywowac, ale jakos chęci nie mam. Generalnie jestem szczupła, ale wole się jak jestem chuda No i trzeba by troche cellulit ogranac na wiosnę czy cos.. ale nie chce mi się.
Jestem raczej dosc aktywna, wiec na tym poprzestaję Codziennie 2godziny marszu plus co 3-4 razy w tygodniu rower ok 50km na jeden rzut. No i aerobiczna 6 od 2 lat, bo brzuch musi byc w formie.
Ale polecam czerwoną herbatkę! Pijac 5 szklanek dziennie schudłam na niej kiedys, oj z 8 lat temu to było dokłądnie 24kg Z 70kg na 46..

A Ty wrzuc przepis na te dietetyczne muffinki, bo az mi ślinka pociekła! I jeszcze że niby je można bezkarnie pożerac! Luksus
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.