Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 15:29   #721
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kochaneczko to tobie balejaż 3%wodą wychodzi u fryzjera? to nie męcz włosów sama 9% jak i tak nie jesteś zadowolona . Jak ci 3% rozjasnia to ci strasznie zazdroszczę przecież to wcale nie niszczy- jak by mi tak wyszło na 3% to dopiero bym miała zdrowe włoski prawie jak swoje. Nawet się nie zastanawiaj tylko rób jak piszesz. pzdr
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:14   #722
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

tak wychodzi, ostatnio robilam na 3% wodzie ale z rozjasniaczem. Wyszly bardzo jasne pasemka, tak jak na wodzie 6% tylko ze troszke dluzej siedzialam. Dziwne te moje wlosy, rozjasniacz na 3% wodzie super łapie, a farba na 9% wychodzi ruda, niezle nie? Wiec chyba sie zdecyduje na te pasemka na tej 3% wodzie, powiem zeby mi powybierala te rude i te ciemniejsze pasma( te robione farba braz kiedys). tylko znowu, co z odrostami pozniej? bedzie duza roznica... tez pasemka na to? tylko gesciej? chyba ze moze rozjasnic najpierw pasemkami odrost a pozniej farbe polozyc u fryzjera. tylko ciekawe jak chwyci na naturalnych wlosach i ile by kosztowal taki zabieg...
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:00   #723
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam,tak sobie siedzę i mysle mam dośc jasne włoski ale przy odroście wiadomo troszke sie róznia myśle o nałożeniu garniera 111 tak na odrost chociaż 15 min i może potem na całość tak na 5-10min co sądzicie ?nie chce niebieskich stąd myśl o tak krótkim czasie trzymania....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:03   #724
fa8c5f36dadc203b266311cdc8fa62a955f920f8_6032f401b93d1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Question farbowanie na blond wlosow rozjasnianych

help! Mam dlugie blond wlosy, od dwoch lat chodze do fryzjerki ktora robi mi na nich pasemka. sa to jasne blondy, problem moj olega na tym ze chce zakonczyc co miesieczne wizyty bo to jednak nie na moja kieszen chcialabym teraz zafarbowac wlosy na calosci na blod - jakas jasna farba. Jest w ogole taka szansa?
fa8c5f36dadc203b266311cdc8fa62a955f920f8_6032f401b93d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:26   #725
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Snowhite dziękuję ale ja chyba machnę się ciemną czekoladą, czekoladowym brązem czy jak tam bo patrzyłam w necie dużo, patrzyłam i na tzw "make overze" i najlepiej pasuje mi ciemny kolor ala czekolada. Mam oczki szare jak Megan Fox i własnie jej kolorek mi się podoba (zdj nr 2). Ona tez za ciemnej karnacji nie ma i moje oczy ma a brwi to i tak zawsze kredką malowałam na ciemniejsze.
Znalazłam jeszcze jakąś gwiazdę z USA (szlag wie jej imię) i też ma mój kolorek (załączam fotę nr 1). Ogólnie korci mnie brąz a do blondu szybko nie wrócę. Zresztą chcę używać tylko szamponów na 24-28 myć, tak jak kiedyś bo dzięki temu nawet po palette do blondu doszłam w 3 balejaże. (obejrzałam sobie swoje fotki w albumie). To są uroki nie używania farb a szamponów. Na razie coś wątek dla brązowo-włosych jest taki cichy ale trzeba będzie go rozkręcić Zaglądać tu będę bo może czasem moje doświadczenia komuś coś pomogą.

I Jowitka ale jaśniutkie te Twoje włoski!!! I jeszcze ci się nie podoba?! Mnie bardzo!
Zrobisz jak uważasz tylko nie szkoda Ci aż na ciemny brąz farbować? Może lepiej popróbuj jeszcze z tym ciemnym blondem? No bo później zawsze dłuższa droga będzie Cię czekać do powrotu do blondu (jeśli będziesz chciała). Te kolorki które pokazałaś oczywiście są bardzo ładne, sama miałam taką czekoladkę i jak sobie przypomnę ile nerwów i kasy kosztował mnie powrót do blondu to aż mnie ściska

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
hej mysiu!
nie chce robic drugi raz farbą boje sie ze to dobije moje wlosy, są z natury bardzo cienkie. Moze ewentualnie ta szlachetna perła.. a to jest mocna farba? ile % woda?
Juz nie wiem co mam z tymi kudłami robic...

pokazuje fotki z dizisaj, po trzymaniu fioletowego szmponu tylko na odrostach. Fotki z lampa i bez, przy roznym oswietleniu.
"efekty"poniżej..
p.s. a o takim blondzie marzę! jak ma ta babka na ostatnim zdjeciu!
No już jest lepiej ale to jeszcze nie to co? Kochaneczka ta szlachetna perła ma wodę 9%, mam ją nawet w szafce bo kupiłam z myślą o kolejnym farbowaniu ale na razie się wstrzymuję z nią. Lola pokazała swój efekt po tej farbie i opisała odczucia i jakoś mnie odstraszyła od niej Już lepsze opinie ma Londa Color perłowy blond, sama się nad nią teraz zastanawiam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:17   #726
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
witam,tak sobie siedzę i mysle mam dośc jasne włoski ale przy odroście wiadomo troszke sie róznia myśle o nałożeniu garniera 111 tak na odrost chociaż 15 min i może potem na całość tak na 5-10min co sądzicie ?nie chce niebieskich stąd myśl o tak krótkim czasie trzymania....
A nie lepiej Wellaton12/1? wydaje mi się, że lepiej rozjasnia i przy okazji nie daje efektu zbyt szarych/niebieskich/fioletowych włosków chyba bezpieczniej by było użyć jednak wellatonu. U mnie zdecydowanie lepiej zrównał odrost z resztą włosów niż garnier wellaton możesz trzymać na odroście dłużej niż garnier, bo nie zniszczy i nie złapie na niepoządany kolor. A jeśli efekt po wellatonie będzie dla Ciebie za mało popielaty, to zawsze można poprawić np. srebrną płukanką Delii sama ochładzam w ten sposób odrost - jeśli jest odpowiednio jasny, ale za ciepły, przecieram go wacikiem kosmetycznym nasączonym w wodzie z rozpuszczoną odrobiną płukanki.

kochaneczka - jest tak jak mówi snowwhitee- rzeczywiście użyłam"szlachetnej perły" i nie mogę jej nikomu polecić niektóre dziewczyny były z niej bardzo zadowolone, ale ja jako posiadaczka bardzo cienkich i delikatnych włosów mam odmienne uczucia. Ta farba ma wodę 9%, czyli tak jak wellaton 12/1,ale :
1. słabiej rozjasnia (u mnie w ogóle nie rozjaśniła)
2. bardziej niszczy włosy (i to zdecydowanie)
3. efekt kolorystyczny jest trudny do przewidzenia (u mnie były to liliowo- różowe pasma i reszta włosów bez zmian koloru, za to z jakąś nieciekawą, nieco ciepłą poświatą. W dodatku farba jakby ociepliła mi odrost).

Naprawdę wydaje mi się, że z farb mocniej rozjaśniających najdelikatniejszy jest wellaton. Ale jesli nie masz po nim zadowalających efektów, to idź lepiej do fryzjera, bo delikatne włosy łatwo zniszczyć nawet tylko jednym zabiegiem - sama się o tym przekonałam i absolutnie nie życzę Ci, żebyś też musiała przekonać się o tym na własnej skórze (a raczej własnych włoskach )!
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 01:04   #727
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
witajcie ponownie

jak myslicie,czy na wlosach sredni blond, raczej wpadajacych w rudy, daloby sie uzyskac efekt wlosow lekko siwych? załączam zdjęcie balsamu koloryzującego

co to za balsamy gdzie można takie coś kupić ?? zainteresował mnie ten WHITE
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 07:32   #728
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Zrobisz jak uważasz tylko nie szkoda Ci aż na ciemny brąz farbować? Może lepiej popróbuj jeszcze z tym ciemnym blondem? No bo później zawsze dłuższa droga będzie Cię czekać do powrotu do blondu (jeśli będziesz chciała). Te kolorki które pokazałaś oczywiście są bardzo ładne, sama miałam taką czekoladkę i jak sobie przypomnę ile nerwów i kasy kosztował mnie powrót do blondu to aż mnie ściska
Dziewczyno przez Ciebie mam wątpliwości Oglądałam parę próbników i tam na tych włosach to ciemny blond wychodzi rudawy (jak mój naturalny) a tego nie chcę. Średni jeszcze gorzej. Zaczyna mi się podobać znowu brąz przez to ale mimo, że czekoladowy brąz najbardziej do mnie przemawia, to myślę i o innych takich jakby mleczna czekolada ale mi raczej w takim odcieniu nie koniecznie. Jej już sama nie wiem. Z ciemnym miało być łatwiej a tu te same problemy co z jasnym
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:19   #729
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
A dlaczego nie ma bana? A tak po za tym trzeba miec niezly tupet naprawde,to bedzie jej chyba z 12/3 klon

To na ten pomnik ToTyLkoJa2 bedzie musiala zbierac cale zycie
Ten klon to jakas masakra, nie wiem, niektórym ludziom się nudzi w zyciu chyba. Ilekroc stworzy sobie nowy 'image' wypisuje do mnie maile. Za pierwszym razem sie nabrałam, bo tak jęczła, ze zal mi sie zrobiło dziewczyny. Ech, szkoda gadac.

A pomnik.. hehe , będzie miała cel w życiu


Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a to zdjęcie;*
a mysia czym mogę robic włosy, żeby był chłodne, lodowe, a nie takie ciepłe i żółtawe...??
ja tam się nie znam wydawałoby sie, ze z takiego jasnego zółtego bez problemu toner powinien zrobic chłodny stalowy odcien, ale toner nie moze byc popielaty, bo niebieski pigment plus żółty da zielony. Musi byc fioletowy. Moze jakas farba opalizująca, bo zawiera fioletowe barwniki?
Typ urody- myśle, ze lato, szczególnie ze msz troche szarawych piegów- dobrze mi sie zdaje?. Kształt buzi naprawde trudno ocenic, bo pochylasz buzię do przodu i podbrodek robi sie taki malutki. Pozostane przy twierdzeniu, ze masz trójkatna buzię. Szerokie dosc wysokie czoło i szpiczasty nieduzy podbródek.

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
hej mysiu!
nie chce robic drugi raz farbą boje sie ze to dobije moje wlosy, są z natury bardzo cienkie. Moze ewentualnie ta szlachetna perła.. a to jest mocna farba? ile % woda?
Juz nie wiem co mam z tymi kudłami robic...

pokazuje fotki z dizisaj, po trzymaniu fioletowego szmponu tylko na odrostach. Fotki z lampa i bez, przy roznym oswietleniu.
"efekty"poniżej..
p.s. a o takim blondzie marzę! jak ma ta babka na ostatnim zdjeciu!
Spróbuj ta szlachetna perłe, chyba ma wode 6%, bo to nie jest odcien rozjaśniający. Po szamponie masz znacznie lepsze.


Dziewczyny, ale Wy się tak nie kierujcie moją opinią. Ja moge się mylic!!!

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyno przez Ciebie mam wątpliwości Oglądałam parę próbników i tam na tych włosach to ciemny blond wychodzi rudawy (jak mój naturalny) a tego nie chcę. Średni jeszcze gorzej. Zaczyna mi się podobać znowu brąz przez to ale mimo, że czekoladowy brąz najbardziej do mnie przemawia, to myślę i o innych takich jakby mleczna czekolada ale mi raczej w takim odcieniu nie koniecznie. Jej już sama nie wiem. Z ciemnym miało być łatwiej a tu te same problemy co z jasnym
Kasiek, a moze spróbujesz jakiegos popielatego ciemnego blondu lub jasnego brazu popielatego. Skoro musisz się poruszac w tonacji zimnej, pozostan w niej. Gdy robisz 'gołą' 7 wyjdzie odcien naturalny, a taki jest cieplejszy znacznie niz popielaty, choc zimniejszy niz odcienie ciepłe.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:51   #730
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Spróbuj ta szlachetna perłe, chyba ma wode 6%, bo to nie jest odcien rozjaśniający. Po szamponie masz znacznie lepsze.
Mysiu, szlachetna perła ma na pewno wodę 9% cięzko powiedziec czy to odcień rozjasniający czy nie, bo na pudełku nie ma żadnej informacji ani obrazka prezentującego do jakich włosów wyjściowych się nadaje i jaki jest efekt farbowania. Dopiero na ulotce w środku opakowania i lub na plecie kolorów dostępnej w drogerii jest taka tabelka, na której jest zaznaczone czy dany odcień farby nadaje się dla naszego koloru (jest to zaznaczone tylko plusami i minusami, bez obrazowania efektu koloryzacji).
Na pudełku i ulotce pisze tylko enigmatycznie, że farby Joanna Naturia mogą rozjaśnić lub przyciemnić nasze włosy, w zależności od koloru wyjściowego teoretycznie więc szlachetna perła z wodą 9% powinna rozjaśniać. U mnie efekt był opłakany, ale np. Jowitka uzyskała bardzo ładny, rozjaśniony kolorek

Kachula - z ciemnymi kolorami na pewno jest łatwiej lepiej pokrywają różnicę między odrostem a resztą włosów niz przy rozjaśnianiu, łatwiej uzyskać ładny, równy kolor, nie ma problemu żółknięcia itp. Zwykle włosy cierpią też znacznie mniej niż przy rozjaśnianiu, więc są w zauważalnie lepszej kondycji tylko pozostaje kwestia doboru odcienia - większośc farbowanych brązów ma (przynajmniej w słońcu) czerwony/rudawy połysk i właśnie przez obecność czerwonego pigmentu w większości przypadków wypłukują się na rudawo i taką też dają poświatę w miarę stopniowego spierania sie farby. Ciężko uzyskać ładny i trwały chłodny brąz. W miarę systematycznego farbowania na ciemne kolory, bywa, że kolor z każdą koloryzacją robi się nieco ciemniejszy, a przy okazji też mocniej wżera się we włosy (zależy też jakiej farby używasz), Powrót do blondu będzie potem naprawdę trudny. W dodatku przy ewentualnej dekoloryzacji mogą pojawić się pewne niespodzianki - ja po 2 latach farbowania na ciemne brązy i czarno przekonałam się, że moje włosy po ściąganiu koloru mają bardzo nierównomierną barwę - gdzieniegdzie farba wżarła się szczególnie mocno i w środkowej częsci pasm po bokach i z tyłu głowy miałam ciemniejsze o jakieś 2 tony spore obszary i całe ciemniejsze pasma, z którymi zmagam się do teraz (choć już w mniejszym stopniu), bo żaden rozjaśniacz ani farba nie chce sobie z tym do końca poradzić. Im ciemniejszy kolor z którego schodzimy, tym dłuższa i trudniejsza droga do uzyskania jasnego, równomiernego koloru i zazwyczaj też większe zniszczenia włosów. Zastanów się dobrze, czy na pewno chcesz tak ciemnego kolorku - ma to swoje plusy, ale jeśli zechcesz wrócić do blondu, to nie będzie łatwo
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:10   #731
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny kupę lat farbowałam się szamponem Palette ciemna czekolada, która wychodziła czarna a potem wymywała się na ładną czekoladę. W 3 balejaże zeszłam do blondu i gdyby nie to, że miałam znikomą wiedzę na temat blondu często doprawiałam brązowymi pasmami bo mi kolor się nie podobał. Teraz wiem że są płukanki, szampony i takie tam i że można poprosić fryzjera o gęstszy balejaż (kiedyś myślałam, że robi sie tylko grubymi pasmami bo tak ma być). To w domu eksperymentując doprawiłam włosy do stanu fatalnego bo w życiu takich nie miałam nawet po fryzjerskim rozjaśniaczu. Były słabsze ale nie to co teraz. Zobaczcie same jakie miałam po palette i po fryzjerce
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 09:13   #732
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Sama już nie wiem... Na pewno łatwiej będzie mi z ciemnym jak urodzę drugie dziecko a do blondu to pewnie wrócę jak sama wrócę do pracy (za o ho ho i ho) i będzie na to kasa bo już w domu nie chcę eksperymentować.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:36   #733
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyno przez Ciebie mam wątpliwości Oglądałam parę próbników i tam na tych włosach to ciemny blond wychodzi rudawy (jak mój naturalny) a tego nie chcę. Średni jeszcze gorzej. Zaczyna mi się podobać znowu brąz przez to ale mimo, że czekoladowy brąz najbardziej do mnie przemawia, to myślę i o innych takich jakby mleczna czekolada ale mi raczej w takim odcieniu nie koniecznie. Jej już sama nie wiem. Z ciemnym miało być łatwiej a tu te same problemy co z jasnym
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupę lat farbowałam się szamponem Palette ciemna czekolada, która wychodziła czarna a potem wymywała się na ładną czekoladę. W 3 balejaże zeszłam do blondu i gdyby nie to, że miałam znikomą wiedzę na temat blondu często doprawiałam brązowymi pasmami bo mi kolor się nie podobał. Teraz wiem że są płukanki, szampony i takie tam i że można poprosić fryzjera o gęstszy balejaż (kiedyś myślałam, że robi sie tylko grubymi pasmami bo tak ma być). To w domu eksperymentując doprawiłam włosy do stanu fatalnego bo w życiu takich nie miałam nawet po fryzjerskim rozjaśniaczu. Były słabsze ale nie to co teraz. Zobaczcie same jakie miałam po palette i po fryzjerce
Bardzo mi się podoba Twój blond na 3zdj Jest taki naturalny.
Skoro mówisz, że z brązu w 3balejaże zeszłaś do blondu no to rób jak chcesz Ale ciemny blond też będzie wychodził Ci bardzo ciemno a jednak będzie to blond. No ale jak bardzo chcesz mieć czekoladkę no to rób, na zdj widać, że ładnie Ci chyba było, w ogóle bardzo ładne grube włoski Ja z ciemnego brązu Garniera (który wychodził jak czarny) schodziłam pół roku balejażami (co miesięczna wizyta u fryzjera), wydałam kupę kasy ale udało się Jednak najbardziej boli mnie ta kasa, dlatego na Twoim miejscu jednak zostałabym w tych blondach.

Kochaneczka
tak dokładnie jak napisała Lola20, szlachetna perła ma na 100% wodę 9%
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:37   #734
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Snowhite właśnie z kasą to zawsze problem ale mnie fryzjer trzepał po 75zł na długie włosy. Chodziłam co 3-4 miesiące, stopniowo. Wiem że w 2004r na sylwka miałam czarne wręcz a na sylwka w 2005r blond. Dodam, że zazwyczaj farbowałam całe włosy bo nie wiedziałam jak robi się odrosty więc końcówki miałam hebanowe i po balejażu widać było różnice w końcówkach. Szukałam fotek, takich przyzwoitych ale kiedyś sylwestry u mnie nie były przyzwoite... Jak fajnie było byc młodym! Wstawiam foty z dwóch sylwestrów.
A i ten blond z 3 zdjęcia był okropny dla mnie! Nienawidziłam tego odcienia! Teraz wiem, że szampon mógł coś zdziałać na te zżółknięte włosy... Teraz to wiem...

A i jak widać różnicę na włosach po rozjaśnianiu. Musiałam ściąć dużo w końcówkach i przerzedziły mi się a miałam takie długaśne i nawet grube. A palette niby niszczy...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-12 o 16:46 Powód: post pod postem
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:58   #735
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wczoraj zrobiłam L'Orealem Excellence Creme odcień blond popielaty 7.1 moje włoski wczesniej malowane jasnym blondem z poziomu 8... no i mam to co chciałam
Kolor strasznie mi się podoba, załączam zdjęcie w świetle dziennym... wczoraj wieczorem przy sztucznym oświetleniu miałam wrażenie, ze to jakiś szaro-bury kolor i byłam zla... ale dzisiaj w słoneczku włosy super się błyszczały, są w chłodnym odcieniu, ciemniejsze i bardziej naturalne, wyglądam w nich dobrze ogólnie wszystko oceniam na wielki PLUS
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:58   #736
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Mysiu, szlachetna perła ma na pewno wodę 9% cięzko powiedziec czy to odcień rozjasniający czy nie, bo na pudełku nie ma żadnej informacji ani obrazka prezentującego do jakich włosów wyjściowych się nadaje i jaki jest efekt farbowania. Dopiero na ulotce w środku opakowania i lub na plecie kolorów dostępnej w drogerii jest taka tabelka, na której jest zaznaczone czy dany odcień farby nadaje się dla naszego koloru (jest to zaznaczone tylko plusami i minusami, bez obrazowania efektu koloryzacji).
Na pudełku i ulotce pisze tylko enigmatycznie, że farby Joanna Naturia mogą rozjaśnić lub przyciemnić nasze włosy, w zależności od koloru wyjściowego teoretycznie więc szlachetna perła z wodą 9% powinna rozjaśniać. U mnie efekt był opłakany, ale np. Jowitka uzyskała bardzo ładny, rozjaśniony kolorek
Faktycznie nigdzie nie podają ile ma ta woda..
Ale mozna niby tak robic, ze bierzesz tylko krem z tej szlachetnej perły a dodajesz wodę utlenioną np 3% i zostawiasz na 15minut, żeby tylko odcien złapał, bez rozjaśnainia. Mozesz na pasemku spróbowac.. joanna kosztuje 5 zł..

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupę lat farbowałam się szamponem Palette ciemna czekolada, która wychodziła czarna a potem wymywała się na ładną czekoladę. W 3 balejaże zeszłam do blondu i gdyby nie to, że miałam znikomą wiedzę na temat blondu często doprawiałam brązowymi pasmami bo mi kolor się nie podobał. Teraz wiem że są płukanki, szampony i takie tam i że można poprosić fryzjera o gęstszy balejaż (kiedyś myślałam, że robi sie tylko grubymi pasmami bo tak ma być). To w domu eksperymentując doprawiłam włosy do stanu fatalnego bo w życiu takich nie miałam nawet po fryzjerskim rozjaśniaczu. Były słabsze ale nie to co teraz. Zobaczcie same jakie miałam po palette i po fryzjerce
Kachulka, miałaś przepiękne włosy! Dziewczyno, piekne! Dbaj o nie teraz, żebys była śliczną mamusią, jak urodzisz I mnie tez sie najbardzej podoba kolor z fotki nr 3. Złoty naturalny blond

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam L'Orealem Excellence Creme odcień blond popielaty 7.1 moje włoski wczesniej malowane jasnym blondem z poziomu 8... no i mam to co chciałam
Kolor strasznie mi się podoba, załączam zdjęcie w świetle dziennym... wczoraj wieczorem przy sztucznym oświetleniu miałam wrażenie, ze to jakiś szaro-bury kolor i byłam zla... ale dzisiaj w słoneczku włosy super się błyszczały, są w chłodnym odcieniu, ciemniejsze i bardziej naturalne, wyglądam w nich dobrze ogólnie wszystko oceniam na wielki PLUS
ciesze się, że się udało! Uzywaj teraz szamponó i odżywek do włosów farbowanych, żeby się kolor nie wypłukiwał za szybko

Prezentuje Wam moje szaraczki zaraz po farbowaniu. No prawie zaraz, bo farbowałam wczoraj po południu. Garnier color naturals połowa 8 i połowa 9.1. Kolorek na razie szarosrebrny, ale lsni miejscami na złoto i do takiego się wypłucze za 2-3 mycia. Bedzie tez o ton jasniejszy. Fotka robiona przy zasłonietej rolecie. Włosy sa mięciutenkie i mają piękny połysk. Polecam Garnier color naturals. Nie mam po nim siana. A mieszam dlatego, że sama 9.1 wychodzi mi obrzydliwie szaro a 8 za bardzo rudozłoto. A tak mam taki złotobezowy z chłodniejszym pobłyskiem.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-12 o 13:07
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:33   #737
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

farbowałam włosy wellaton 12/1 27 kwietnia tak dziś wyglądają moje włosy....nadal jestem bardzo zadowolona z tej farby!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:52   #738
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wiedzę że coraz więcej z Was zaczyna myśleć nad ciemniejszym blondem ja tez kiedyś farbowałam i po farbowaniu były śliczne ale potem mi się na jakieś karmelowe wymywały... ble... no i przestałam żeby się tak nie męczyć...

czekam aż odkryjemy farbę która wyjdzie ślicznie, nie będzie się zmywac i nie zniszczy włosów
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:01   #739
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja myślę, że mój popielaty blond się raczej nie zmyje do jakiegoś karmelu... OBY!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 16:10   #740
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kachulka, miałaś przepiękne włosy! Dziewczyno, piekne! Dbaj o nie teraz, żebys była śliczną mamusią, jak urodzisz I mnie tez sie najbardzej podoba kolor z fotki nr 3. Złoty naturalny blond
Dziękuję. A o które Ci chodzi? Ciemne czy jasne?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:51   #741
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula śliczne włoski
Mi się podoba ta fotka w loczkach z ktoregoś sylwestra

Co do mlecznej czekolady to ja bym nie ryzykowała skoro chcesz kiedyś wrócić do blondu. znalazłam w googlach odcienie blondów, są tu popielate ciemne blondy i po prostu ciemne blondy

(w załącznikach tez dałam londę (odcień 25) to chyba jest ten sam kolor tylko inne pudła- (ktoś już ją chyba podawał wyżej ale nie jestem pewna, postanowiłam w razie czego podać je obie)

Co myślisz Kachula?

Edit
chyba sie zagalopowałam i jakieś szatyny mi sie wrzuciły ale to nic i tak ładne
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-05-12 o 18:43
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:58   #742
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja tam się nie znam wydawałoby sie, ze z takiego jasnego zółtego bez problemu toner powinien zrobic chłodny stalowy odcien, ale toner nie moze byc popielaty, bo niebieski pigment plus żółty da zielony. Musi byc fioletowy. Moze jakas farba opalizująca, bo zawiera fioletowe barwniki?
Typ urody- myśle, ze lato, szczególnie ze msz troche szarawych piegów- dobrze mi sie zdaje?. Kształt buzi naprawde trudno ocenic, bo pochylasz buzię do przodu i podbrodek robi sie taki malutki. Pozostane przy twierdzeniu, ze masz trójkatna buzię. Szerokie dosc wysokie czoło i szpiczasty nieduzy podbródek.
dzięki bardzo, ja sama uważałam do tej pory, że mam twarz owalną inni mi mówią, że kwadratową także sama nie wiem...:/ a słuchaj jakbym poszła do fryzjera to zrobi mi tym tonerem, na czym to polega?? i włosy po nim nie żółkna czy jak?? bo się na tym nie znam... a typ urody, rzeczywiście mówią mi że lato;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:31   #743
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziś byłam kupić szampon Joanny fioletowy. dlatego poszłam do natury, bo w rossmannach go nie ma. Na miejscu wpadł mi w oko szampon fioletowy z delli (zdjęcie). Kupiłam w ostateczności delię. Nie wiem czy dobry wybór. Zasugerowałam się w sumie ceną i pojemnością. Za joannę (200 ml) zapłaciłabym 8,99 zł a za delię (250 ml) 6,99 zł. Czy któraś z Was go stosowała? Jak wrażenia? takie jak po joannie, a może lepsze lub....gorsze?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:30   #744
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ale gdy stały się troszkę ciemniejsze zaczęłam kombinować. Farbowałam je garnierem 111, teraz chcę zafarbować na kolor zbliżony do odrostów i mieć spokój z farbami

Wstawiam zdjęcia włosów
i propozycje farb ( jeśli macie inne, proszę piszcie ).

wellaton
joanna
garnier
garnier naturals
garnier naturals 2




Proszę doradźcie czym zafarbować włosy
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:39   #745
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka dziękuję! Śliczne odcienie ale u mnie problem z kolorem jest taki, że szukam szamponu a nie farb. Coś bez amoniaku do tych kilkudziesięciu myć. Kupiłam sobie szamponetkę Marion na 4-8 myć o kolorze orzechowy brąz bo wyglądał na próbniku jak orzechowy blond palette shampoo. Zobaczymy...
Powiem tylko, że kiedy już w końcu wybrałam odcień na próbniku i zobaczyłam saszetkę jaką daje mi babeczka to spojrzałam na nią i spytałam czy to napewno ten kolor. Na opakowaniu kolor tak paskudny i nic nie przypominający w ogóle jakiś nijako obrzydliwy. Jednak jak dobrze odwiedzić sklep i zobaczyć na żywo na próbniku kolor bo osobiście nigdy tego bym nie kupiła patrząc tylko na opakowania produktów. Nie rozumiem tej firmy bo przecież to właśnie opakowanie najpierw przykuwa uwagę potencjalnego klienta. No zobaczymy co i jak z tym będzie i dobrze że to na kilka myć a jak kolor w miarę rozsądny to może ten palette kupię. Pewnie wyjdzie ciut ciemno ale o to mi chodzi
I nie wiem czy któraś czytała stronę czy dwie wcześniej (pisałam) o nowym szamponie z Mariona. Gdybym była blondi na pewno bym się skusiła. Tu go macie na allegro: http://www.allegro.pl/item940751525_...asnionych.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-05-12 o 19:40
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:44   #746
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny czy mogłabyście mi napisać jaki mam kształt twarzy bo typ urody już wiem

i co to jest ten toner i czy on pomoże??
chciałabym uzyskać chłodny stalowy blond, ale na razie mam żółty i raczej ciepły...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:50   #747
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jowitka dziękuję! Śliczne odcienie ale u mnie problem z kolorem jest taki, że szukam szamponu a nie farb. Coś bez amoniaku do tych kilkudziesięciu myć. Kupiłam sobie szamponetkę Marion na 4-8 myć o kolorze orzechowy brąz bo wyglądał na próbniku jak orzechowy blond palette shampoo. Zobaczymy...
Powiem tylko, że kiedy już w końcu wybrałam odcień na próbniku i zobaczyłam saszetkę jaką daje mi babeczka to spojrzałam na nią i spytałam czy to napewno ten kolor. Na opakowaniu kolor tak paskudny i nic nie przypominający w ogóle jakiś nijako obrzydliwy. Jednak jak dobrze odwiedzić sklep i zobaczyć na żywo na próbniku kolor bo osobiście nigdy tego bym nie kupiła patrząc tylko na opakowania produktów. Nie rozumiem tej firmy bo przecież to właśnie opakowanie najpierw przykuwa uwagę potencjalnego klienta. No zobaczymy co i jak z tym będzie i dobrze że to na kilka myć a jak kolor w miarę rozsądny to może ten palette kupię. Pewnie wyjdzie ciut ciemno ale o to mi chodzi
I nie wiem czy któraś czytała stronę czy dwie wcześniej (pisałam) o nowym szamponie z Mariona. Gdybym była blondi na pewno bym się skusiła. Tu go macie na allegro: http://www.allegro.pl/item940751525_...asnionych.html
No wlasnie co do tego szamponu to wczoraj szukalam czegos bez silikonow i nadzialam sie na ta serie.I wiecie co ?? Doznalam szoku jak zobaczyłam ile produktów jest tej firmy.A o tych szamponach dla blondynek to myślałam ze padnę"" super odżywki,szampony,szamponi ki w takim malutkich buteleczkach chyba 150ml. typowo srebrne,No porostu rewelka.Chyba się na jakiś skusze.A no i konsystencja i kolor super.Na pewno świetnie niweluje żółć bo to kolor delikatny fioletowo-srebrny.Chyba warto zwłaszcza za tak niska cenę zaryzykować.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:54   #748
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia na stronie Prosalonu są tonery też i w zależności jaki chcesz mieć odcień na włosie (podejrzewam) dodajesz dany toner. Widziałam foty dziewczyny co do miedzianej farby dodała pomarańczowy toner i kurka włosy miała rude jak ogień! Np Ty z prosalonu według mnie powinnaś do farby dodać perłowo-srebrny mix ton.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:56   #749
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ewcia na stronie Prosalonu są tonery też i w zależności jaki chcesz mieć odcień na włosie (podejrzewam) dodajesz dany toner. Widziałam foty dziewczyny co do miedzianej farby dodała pomarańczowy toner i kurka włosy miała rude jak ogień! Np Ty z prosalonu według mnie powinnaś do farby dodać perłowo-srebrny mix ton.
jakbym to robiła to albo u fryzjera, albo do koleżanki fryzjerki bym zadzwoniła, ale co ten toner daje?? i czy to się wypłukuje czy już na stałę tak jest jak zrobię??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:01   #750
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No wlasnie co do tego szamponu to wczoraj szukalam czegos bez silikonow i nadzialam sie na ta serie.I wiecie co ?? Doznalam szoku jak zobaczyłam ile produktów jest tej firmy.A o tych szamponach dla blondynek to myślałam ze padnę"" super odżywki,szampony,szamponi ki w takim malutkich buteleczkach chyba 150ml. typowo srebrne,No porostu rewelka.Chyba się na jakiś skusze.A no i konsystencja i kolor super.Na pewno świetnie niweluje żółć bo to kolor delikatny fioletowo-srebrny.Chyba warto zwłaszcza za tak niska cenę zaryzykować.
O kochana ja musiałam wyjechać z miasta i w sklepie takim osiedlowym w małym miasteczku znalazłam super produkty tej firmy. Jakiś spray z jedwabiem na KWC polecany też. Nie miałam niestety kasy na kosmetyki tylko na pieluchy i nie kupiłam... Do tego ceny są super przyzwoite! Np zwykły szampon do blondu (jak Joanny) kosztował tylko 5,48zł a dodam że to był jeden z droższych sklepów w tym miasteczku

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jakbym to robiła to albo u fryzjera, albo do koleżanki fryzjerki bym zadzwoniła, ale co ten toner daje?? i czy to się wypłukuje czy już na stałe tak jest jak zrobię??
Słuchaj najlepiej przejrzyj sobie ten poradnik na stronie Prosalonu:
http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
Tam jest napisane co nieco o koloryzacji. A o mix tona to najlepiej spytaj fryzjerkę bo w końcu prosalon to profesjonalne farby i fryzjer powinien wiedzieć że jakieś tonery czy coś też istnieją. Ja się niestety nie znam.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.