Mam mnóstwo pytań, bo nie wiem co to KWC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 18:43   #1
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Question

Mam mnóstwo pytań, bo nie wiem co to KWC


Czy moglibyscie mi polecic jakis niedrogi latwo dostepny, lekki krem na codzien ktory na pewno nie zapcha?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:42   #2
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Intensywnie nawilżający krem z SPF 20 Iwostin Sensitia (jest lekki, ale nie wiem czy nie zapycha, bo nie mam takiego problemu)
Iwostin Purritin Rehydrin (wg producenta nie zapycha, jest dla trądzikowych cer)
AlantanDermoline lekki krem z d-pantenolem (jest lekki, jak nazwa wskazuje, nie zostawia tłustej warstwy)

Tylko takie mi na myśl przychodzą, Iwostiny do 30 zł bodajże, AlantanDermoline za 7 zł w aptece. Ale każdego zapycha co innego, poszukaj sama
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-09 o 20:44
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:49   #3
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Lotion Babydream do kupienia w Rossmanie, Fitomed, krem nawilżający tradycyjny (chyba można kupić tylko w internecie na stronie producenta). Nikt nie da Ci gwarancji 100% czy któryś krem zapcha. Te, które podałam mają bardzo dobre składy i jest nikłe prawdopodobieństwo, że Cię zapchają.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 11:33   #4
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Humektan - w aptece
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:02   #5
samajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 60
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Również mam problem z zapychaniem i też niedawno szukałam pomocy na forum , jaki krem mnie nie zapcha, polecano mi podobne produkty jak Tobie i ..................dzięki Bogu , że mam jeszcze trochę rozumu własnego i sama sprawdzam , bo byłaby katastrofa.

Zupełnie nie rozumiem jak komuś kto ma problem z zapychaniem można polecać lotion Babydream , gdzie praktycznie na pierwszym miejscu w składzie występuje Caprylic/Capric Triglyceride , owszem każdego może zapychać co innego , ale to jest akurat tak znany wypryszczacz , że jak ktoś ma jakikolwiek problem z zapychaniem to lepiej omijać szerokim łukiem, (przeglądając wizażowe fora można zauważyć , że nawet osoby ze skóra "normalną " narzekają na kremy z tym składnikiem, że pozatykały pory , a co dopiero jak ktoś ma wybitne tendencje do zapychania ), krem tradycyjny Fitomedu tez ma wysoko w składzie Caprylic/Capric Triglyceride

Niestety , ale w ostatnim czasie na Biochemii "rządzą" zwolenniczki naturalnej kosmetyki i każdy krem jest oceniany głównie pod tym kątem , jak naturalny skład to super krem i pal licho czy zatka czy nie ( zawsze Ci napiszą , że każdego zatyka co innego) .
A są przecież kremy może nie do końca " naturalne " wg. wizażowych biochemiczek , ale problematycznym cerom mogą pomagać , coś Ci pokażę :ja osobiście od lat używam emulsji matującej Cleanance z firmy Avene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html i mnie i wiele innych osób (KWC) ona nie zapycha , to mój główny krem z którym się nie rozstaję - tak naprawdę guzik matowi , (ale to dobrze , bo matowienie też kija warte) , jest to za to świetny krem regulujący i pielęgnujący do skóry problemowej.

Tu ocena jego składu , dokonana w 2009r. kiedy jeszcze na forum udzielały się inne osoby niż dziś :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=14521134 (post 1025)

tu ocena jego składu dokonana miesiąc temu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post26462716
(post 3145)

Celowo dałam do oceny swój sprawdzony krem ,bo coś mi te wszystkie wcześniejsze analizy nie pasowały i chciałam potwierdzenia .
Radze te wszystkie rady typu stosowanie Babydremu na twarz traktowac naprawdę z przymrużeniem oka .
Ja nie twierdzę że te dziewczyny chcą żle , ale chyba się za bardzo w pewnych kwestiach zafiksowały i to , że im nie szkodzi np.ładowanie lotionu Babydrem na twarz itp. nie znaczy , że komuś innemu nie zaszkodzi.
samajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:06   #6
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

pielęgnacyjny hipp
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 18:19   #7
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Question DobryPodklad nawilzajacy ktory nie zapycha

Dziewczyny czy moglaby ktoras z was polecic mi jakis dobry podklad nawilzajacy ktory nie zapcha taki do 100 zl max ?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 18:47   #8
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

A ten krem z apteki" HUMEKTAN"- to jakiejs polskiej firmy krem? i czy nie zaszkodzi on wrazliwej skorze?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:05   #9
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: DobryPodklad nawilzajacy ktory nie zapycha

Cytat:
Napisane przez Aiszka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy moglaby ktoras z was polecic mi jakis dobry podklad nawilzajacy ktory nie zapcha taki do 100 zl max ?
Nie Po 1 istnieje wątek zbiorczy o podkładach, użyj wyszukiwarki. Po drugie każdego zapycha co innego. Nikt Ci nie doradzi podkładu ani kremu odpowiedniego dla Ciebie.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:30   #10
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Question Hashmi Surma" - Co sadzicie o kosmetykach z tej firmy?

http://www.hashmisurma.com/kajal.html Moze ktoras z Was uzywa tych kosmetykow i moglaby udzelic jakis spostrzerzen z uzywania tych kosmetykow ?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 00:31   #11
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Question Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Moze ktoras moze cos polecic jakis sprawdzony produkt sposob zeby pozbyc sie celulitu?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 07:28   #12
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Tak. Pij jakieś 2-3 litry wody dziennie, a do tego dużo, dużo ruchu i jakieś masaże specjalnym masażerem na to miejsce.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 07:53   #13
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Cytat:
Napisane przez Aiszka1 Pokaż wiadomość
Moze ktoras moze cos polecic jakis sprawdzony produkt sposob zeby pozbyc sie celulitu?
Regularny masaż bańką chińską.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 14:35   #14
Wisienkowa
Raczkowanie
 
Avatar Wisienkowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Ja jestem w trakcie używania gąbki antycellulitowej Syrena oraz Ziaja Serum drenujące, reduktor cellulitu (wygrzebane na KWC, mam nadzieję, że opinie nie kłamią ). Poza tym regularnie jeżdżę na rowerze lub biegam. Jako, że wzięłam się za siebie od niedawna, nie mogę jeszcze ocenić efektów.
Kiedyś kładłam sobie guam, ale mi nie pomógł.
__________________
Będę mamą... O mamo!


Wisienkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 15:37   #15
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

mam celulit, niestety. okropny. Wlczyłam z nim długo, zero efektów. Te wszystkie kremy , balsmamy, masaże dają małą poprawę, efekt krótkotrwały. Więc dałam sobie spokój. Od stycznia byłam na diecie białkowej. Po 4 miesiącach niechcąco zr\erknęłam na nogi, pośladki i nie mogłam uwierzyć. On jest, ale prawie niewidoczny. Jest o niebo lepiej niż było. I pomyśleć, że to efekt uboczny diety
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:09   #16
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Równiez polecam niezastapioną gąbke syrene do tego jakiś gruboziarnisty peeling ja dodaje do niego imbiru żeby pobudzić krążenie a i troche fusów z kawy szoruję pośladki tak co trzy dni Należy pić dużo wody mineralnej i jeść dużo owoców(najlepiej cytrusowych) no i najlepiej zafundować sobie jakiś mały zestaw ćwiczeń na pośladki Co najważniejsze! nie zniechęcajcie sie Nie trzeba sie katować od razu 45min dziennie Nawet 15min ale codziennie i wytrwale Efekty napewno będą
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:56   #17
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Mi również pomogła gąbka Syrena Rewelacyjnie działa !! Do tego oczywiście trochę ruchu
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 20:26   #18
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

A jesli chodzi o ten sposob z
"chinskimi bankami" to w jaki sposob sie nimi masowac`?
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 08:35   #19
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Tak od siebie - mnie humektan tak zapchał po 1 czy 2 aplikacjach, że oddałam od razu 2 wielkie tuby dalej, bo miałam na twarzy wielkie kratery rozepchane wągrami, a nie tylko rozszerzone pory z lekkim zanieczyszczeniem...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 11:36   #20
marghot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 239
GG do marghot
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Mi po poleconym wyżje Iwostinie, wysypało zakórnikami brodę i nos :/
Wspomniany Ceanace, Avene był dla mnie niekomfortowy - niby nie szczypał, ale wysuszył mi twarz (mam meiszaną z tendencją do odwodnienia, raczej delikatną cerę), ponadto powodowal uczucie ciepłej twarzy - mało ciekawe

też szukam podobnie dziąłającego kremu, bezskutecznie.
Chcę wypróbować krem Alantan 5%
marghot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:06   #21
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Polecam krem z firmy BANDI. Kosztuje ok 30 zł . Niestety można go kupić tylko dobrych salonach kosmetycznyh lub za posrednictwem ich strony internetowej. ( bandi.pl/sklep/) Mi poleciła Pani z salonu i jest moim faworytem. Bardzo lekki, nawilża,koi i nadaje się pod makijaż.
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:06   #22
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Ja jestem chudzielec, ale cellulita i tak mam... Co prawda niewielki, ale jest. Kiedyś był bardziej widoczny. Duuużo spaceruję, z przyzwyczajenia - szybkim krokiem. Jak mi się przypomni to robię sobie intensywny peeling z fusów po kawie - dodaję do garści fusów trochę żelu pod prysznic, żeby się kleiło do skóry. I zimne prysznice - zawsze kończę nimi kąpiel albo prysznic właśnie. Nigdy nie miałam balsamu typu "ujędrniacz" - to pic na wodę fotomontaż. Aha - mam jeszcze szorstką szczotę do pleców - też się nią szoruję czasami
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 17:53   #23
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1

Dziewczyny, jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o skład kosmetyków. Proszę o pomoc!
Czy w tym jest jakiś zapychacz?
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:09   #24
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

poprzedniczka ma racje te wszystkie kremy na cellulit to pic na wodę, tak naprawdę chodzi o to, by skórę codziennie nawilżać nie ważne jakim balsamem i oczywiście masować najlepiej po intensywnym prysznicu.
No i jak najwięcej ruchu
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:24   #25
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

A jakie polecilybyscie cwiczenia na nogi pupe na celulit ,ale takie ktore ujedrnia,beda likwidowac celulit,ale nie bede chudnac??bo nie chce z nog pupy schudnac ,bo sa ok ,ale chcialabym dobrac jakies cwiczenia ktore zadzialaja na celulit, ale nie odchudzajace
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:26   #26
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Lekki krem na dzien ktory na pewno nie zapcha

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1

Dziewczyny, jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o skład kosmetyków. Proszę o pomoc!
Czy w tym jest jakiś zapychacz?
owszem, jest: Paraffinum Liquidum i to na drugim miejscu. Ale to nie reguła, bo każda cera reaguje inaczej, byc może twojej nie zapcha. Metoda prób i błędów
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:27   #27
Aiszka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 157
Niebieskie cienie dolki pod oczami czym najlepiej to smarowac?

Dziewczyny prosze was doradzcie mam 20 lat i niebieskie cienie,dolki pod oczami od wielu lat .. czym jest najlepiej to smarowac? ? ?? moze jakis naturalny sposob jest na to? Bardzo prosze o opinie na ten temat
Aiszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 19:53   #28
daisy_m
Przyczajenie
 
Avatar daisy_m
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Cytat:
Napisane przez Aiszka1 Pokaż wiadomość
A jakie polecilybyscie cwiczenia na nogi pupe na celulit ,ale takie ktore ujedrnia,beda likwidowac celulit,ale nie bede chudnac??bo nie chce z nog pupy schudnac ,bo sa ok ,ale chcialabym dobrac jakies cwiczenia ktore zadzialaja na celulit, ale nie odchudzajace
Dołączam się do poprzedniczki Chciałabym w jak najkrótszym czasie pozbyć się cellulitu (ale nie chcę chudnąć). Oto co zaczęłam robić już w tym kierunku: piję dużo wody, przestałam jeść ulubione fast foody, chipsy, napoje gazowane, ograniczyłam do minimum czekolady, na śniadanie ser biały, pieczywo razowe, muesli, jogurty, do tego masaż gąbką Syrena, serum drenujące Lirene i dziś po raz pierwszy byłam na Dream Healther - Wibracyjny Spalacz Tłuszczu.
Zastanawiam się nad masażem bańką chińską - same pozytywne opinie na Wizażu, więc pewnie się skuszę.
daisy_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 10:12   #29
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Cytat:
Napisane przez Aiszka1 Pokaż wiadomość
A jakie polecilybyscie cwiczenia na nogi pupe na celulit ,ale takie ktore ujedrnia,beda likwidowac celulit,ale nie bede chudnac??bo nie chce z nog pupy schudnac ,bo sa ok ,ale chcialabym dobrac jakies cwiczenia ktore zadzialaja na celulit, ale nie odchudzajace
na cellulit jak najbardziej jazda rowerem, pływanie. Co do ćwiczeń poszukaj na necie czegoś na mięśnie pośladków i ud jest tego mnóstwo.
Myślę, że jeśli nie będziesz stosowała żadnej odchudzającej diety i jadła jak do tej pory to nie powinnaś schudnąć z tych miejsc od ćwiczeń.
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:08   #30
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Co naprawde pomaga na pozbycie sie celulitu

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
na cellulit jak najbardziej jazda rowerem, pływanie. Co do ćwiczeń poszukaj na necie czegoś na mięśnie pośladków i ud jest tego mnóstwo.
Myślę, że jeśli nie będziesz stosowała żadnej odchudzającej diety i jadła jak do tej pory to nie powinnaś schudnąć z tych miejsc od ćwiczeń.
Basen jest na prawdę genialny pod tym względem. Do tego masaże poprawiające ukrwienie- ja stosuję 2 razy dziennie taką jakby gumową rękawicę z wypustkami przydaje się jakiś balsam do tego (np Nivelazione Woman). Po prysznicu stosuję małą torturkę w postaci masażu mocnym strumieniem lodowatej wody. Dieta tez jest jednak bardzo ważna- ale nie w sensie odchudzania, ale eliminowania niezrowych rzeczy z jadłospisu- typu czipsy. Cierpliwość się przyda i wytrwałość w sumie efekty są!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.