Niewybaczalne zachowania gości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-16, 20:52   #1
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366

Niewybaczalne zachowania gości


Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 07:38   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Wesele bez winietek.

Usiedliśmy z TŻtem przy stole, gdzie siedzialy już 2 osoby. Przyszło pewne towarzystwo, niezadowolone z faktu, że będą siedzieć po obu stronach stołu (naprzeciwko siebie). Zaczęli to głośno komentować, że coś z tym trzeba zrobić, po czym.. zaangażowali PMa, który był zajęty (sam początek wesela) pytając, czy nie da się jakoś przesiąść 'czy coś'.

Przedszkole normalnie Zamiast zapytać nas (choć i tak nikt nie miał zamiaru się przesiadać). PM się zdenerwował i powiedział, że mamy sobie wszyscy między sobą to ustalić i tyle.

Więc faux pas - zawracanie PM głowy jakimiś kompletnie bzdetnymi sytuacjami.

Na tym samym weselu PMka musiała godzić pokłóconą parę, która robiła sceny
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 07:50   #3
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

1.
Na przyjęciu weselnym brata usiadłam sobie na przeciwko pary młodej (nieduże przyjęcie, wszyscy siedzieli przy dłuuuuugim prostokątnym stole) - jak sie okazało, to miejsce upatrzyła sobie siostra bratowej - dla siebie i reszty rodzeństwa... najpierw były głupie komentarze rzucane w powietrze "No gdzie teraz X usiądzie, miał siedzieć naprzeciwko Was, obok mnie) a później zarzuciła focha i przez całe przyjęcie nie odezwała się słowem, mimo iż chciałam z nią jakąś rozmowę nawiązać... jak dla mnie ŻENADA po całości
2.
Na weselu brat Pani Młodej wyszedł sobie o 2 w nocy i........................ poszedł na dyskotekę Nie wiem czy to niewybaczalne, ale na pewno delikatnie mówiąc niestosowne Mógł się chociaż tym nie chwalić wszystkim...
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:27   #4
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

ostatnio byłam na weselu, siedziałam przy stole ze znajomymi PMki ze studiów. Na samym początku jedna z koleżanek głośno komentowała jedzenie. a to, że za wolno podane, albo niedobre, albo zimne, albo ona tego nie lubi.... to jeszcze nic, bo jak się napiła, to zaczęła dosyć głośno obgadywać PMkę.
według mnie to totalny brak klasy...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:34   #5
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Potwierdzić przybycie, i nie przyjść na wesele lub zadzwonić dzień przed ze śmieszną wymówką.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:51   #6
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Ostatnio na weselu siedzelismy na przeciwko pary, która swoj slub miała miesiąc wcześniej. Dziewczyna bez przerwy komentowała, nic jej się nie podobało, wszystko porównywała do swojego wesela i bez zająknięcia twierdziła, że u niej to było o wiele lepiej... i jedzenie lepsze i układ stołów, i muzyka, a nawet wódka była u niej bardziej schłodzona i smaczniejsza bo ta jakoś w gardło gryzie
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:01   #7
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Nie jest to niewybaczalne zachowanie, ale może ku przestrodze...

Pewien wujek pana młodego (naszego kolegi) u którego mój TŻ był świadkiem, już grubo po północy wyszedł przed salę na papierosa. A że tak jak stał, zachciało mu się sikać, postanowił wysikać się do pobliskiego stawku i... trochę nim zachwiało.

Dobrze, że:

1) Staw nie był tak głęboki i pan nie utopił się

2) Na sali był rozpalony kominek, pan wujek mógł się ogrzać

Na tym samym weselu pierwszy i mam nadzieję ostatni raz, widziałam jak ktoś spał na stole.
Na nieszczęście była to bardzo dobrze "rozwinięta" piętnastolatka, którą młodzi posadzili przy swoich znajomych i nikt nie sprzeciwiał się, kiedy temu dziecku polewano wódkę. Dziewczyna najpierw się upiła, potem zarzygała łazienkę, potem usiadła (chyba) na umywalce, czym wyrwała ją ze ściany (przez co tylko jedna łazienka była dostępna i były kolejki), a na końcu zasnęła przy stole. Jej rodzice nie interesowali się jej losem...
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 10:03   #8
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

pijaństwo gości, z tym to chyba spotkaliśmy się wszyscy. Zawsze znajdzie się ktoś, kto w trakcie spadnie z krzesła ściągając na siebie cały obrus

obstawianie wiejskiego stołu / fontanny czekoladowej / stołu słodkości przez te same osoby non stop na jednym z wesel, na którym byłam grono jakiś 5 - 6 koleżanek stało przy tej fontannie dosłownie pół wesela, pokazywały jak gustownie degustują te truskawki nadziane na patyk chichrając się jak nastolatki
Innym razem, po wniesieniu pierogów na wiejski stół ludzie rzucili się jak dziki, całą michę zjadło chyba z 10 osób, nikt inny nie miał szans spróbować, bo trzeba się przepychać.

wynoszenie alkoholu znajomym na zewnątrz

proszenie fotografa, żeby im więcej zdjęć robił, bo przecież młodzi nie są jedyną parą na weselu

nagle rozmawianie ą ę , z przesadnymi uprzejmościami i sztuczną etykietą, kiedy przed wejściem do lokalu Ci sami ludzie rozmawiali zwyczajnie na luzie. Nie wiem nawet jak to opisać, spotkałam się już kilkukrotnie, choć za pierwszym razem myślałam, że po prostu robią sobie jaja przykładowo przed wejściem do lokalu: "będziesz jadła?", a w środku: "czy kochana żonka życzy sobie zdegustować tej zacnej potrawy".

wulgarny ubiór pań jak spod latarni lateks, brokat i kozaczki panowie za to niechlujnie, adidasy do garnituru, albo polówka zamiast koszuli. Nie czują chwili po prostu

rodzice, którzy demolują dekoracje, żeby dziecku dać kolejnego balona

goście wchodzący do kuchni, pytając czy pomóc w czymś, w rzeczywistości plątają się i przeszkadzają. Dołóżmy do tego tych, którzy przyszli prosić o herbatę, bo nie mogli doczekać się na kelnera i robi się już małe zamieszanie.

goście kradnący innym papier toaletowy oczywiście historia z życia wzięta. Łazienka miała maleńkie podchylone okno, na parapecie stał papier. W momencie gdy ktoś już korzystał, inny gość wsuwał podstępnie swoje łapska i porywał najcenniejszy w tym momencie przedmiot szyba była mleczna, że nic nie było widać. Reakcje gości były bezcenne, kilka razy robiło się zamieszanie przez to, jedni mieli ubaw, inni pretensje. Siostra młodej przesiedziała tam nieszczęsna całe oczepiny
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:17   #9
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Oj jak ja lubię takie wątki

Od siebie dodam postulat jednego z moich gości żebym łaskawie przesunęła oczepiny na 12.30 bo on o 12 chce zaśpiewać swojej ukochanej sto lat z okazji urodzin
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:20   #10
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

kłótnie między gośćmi i robienie awantur. Bijatyka na weselu
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:31   #11
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

- pijaństwo
- goście chcący przyćmić pannę młodą, autentyk- znajoma szukała sukienki niemal balowej "żeby nie wyglądać gorzej niż panna młoda"
- opuszczenie wesela o 22, wyniesienie z niego 2 butelek wódki, bo kumpel przyjechał a nie widziałem go dwa tygodnie, to wolę się z nim spotkać niż siedzieć na weselu- chłopak koleżanki
- roszczeniowa postawa typu "ja na weselę do miejscowości X nie pojadę, czemu nie zrobicie u nas w mieście Y, przecież X jest dwie godziny drogi"- jedyni goście poza rodzicami młodej z miejscowości Y
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 10:44   #12
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

- Znowu o braku winietek: rzucanie się na krzesła jakby był to konkurs w stylu "kto nie znajdzie krzesła ten odpada"
- Założenie białej sukienki, mimo że się wie, że nie wypada. Niestety bardzo często widzę na zdjęciach ślubnych ile dziewczyn ubiera się na biało... A rok temu byłam na ślubie gdzie obie kuzynki Panny Młodej ubrały się na biało i jeszcze usiadły do zdjęcia grupowego obok niej. Dla mnie po prostu żenada...
- Ubranie się od stół po głów na czarno, jak na pogrzeb
- Tafta, tapir, brokat itd
- Spanie na stole, wymiotowanie pod stół, wrzaski i inne "pijane atrakcje". Też niestety byłam świadkiem.
- Postawa "trzeba zjeść tyle ile wejdzie, przecież to wesele"
- Nie pilnowanie swoich dzieci. Ostatnio kolega był świadkiem jak 3-latek wypił kieliszek wódki, potem zwymiotował na środku sali
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:46   #13
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Wypełnienie księgi pamiątkowej wulgarnymi wpisami i rysunkami.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:54   #14
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Potwierdzić przybycie, i nie przyjść na wesele lub zadzwonić dzień przed ze śmieszną wymówką.
Minęły 2 miesiące od mojego slubu, a para która nie przyszła ani do nas nie zadzwoniła i nie odbiera telefonów od nas ani od rodziny...

Na weselu mojego kolegi goście nie pozwolili nam się dosiąść do ich stolika, bo miejsca były "zajęte" - siedliśmy kawałek dalej a ich miejsca zostały puste przez całe wesele...
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:55   #15
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

ni
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Wesele bez winietek.

Usiedliśmy z TŻtem przy stole, gdzie siedzialy już 2 osoby. Przyszło pewne towarzystwo, niezadowolone z faktu, że będą siedzieć po obu stronach stołu (naprzeciwko siebie). Zaczęli to głośno komentować, że coś z tym trzeba zrobić, po czym.. zaangażowali PMa, który był zajęty (sam początek wesela) pytając, czy nie da się jakoś przesiąść 'czy coś'.

Przedszkole normalnie Zamiast zapytać nas (choć i tak nikt nie miał zamiaru się przesiadać). PM się zdenerwował i powiedział, że mamy sobie wszyscy między sobą to ustalić i tyle.

Więc faux pas - zawracanie PM głowy jakimiś kompletnie bzdetnymi sytuacjami.

Na tym samym weselu PMka musiała godzić pokłóconą parę, która robiła sceny
niestety ale nawet jak winietki są to i znajdą się osoby,którym nie dogodzisz :/
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 11:01   #16
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Sfochowani i głośno komentujący wszystko goście- młodzi za długo stali w kościele zanim doszli do ołtarza, młoda okręciła młodego po odejściu od ołtarza, na salę trzeba było wchodzić po schodach na 1 piętro ( choć to sala wybrana była dla nich właśnie, żeby za daleko nie mieli i problemów z dojazdem), za głośna muzyka, za mało zabaw oczepinowych...

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Wypełnienie księgi pamiątkowej wulgarnymi wpisami i rysunkami.
Hehe, dobre...nie raz się z tym już spotkałam, dlatego księgi nie miałam ( wystarczyły nam kartki z życzeniami w kopertach), miałam mieć jeszcze wywiad z gośćmi na kamerze typu. jak się Państwo bawicie, kilka słów do pary młodej itp., ale kamerzysta nam doradził, bo często wychodzą wulgaryzmy i głupoty

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
ni
niestety ale nawet jak winietki są to i znajdą się osoby,którym nie dogodzisz :/
Bo winietki tego nie zapewniają, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie niezadowolony, bo go "zmuszono siedzieć tu, a chciał tam".
Nie raz już to widziałam
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 11:25   #17
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

- upicie się i rzyganie w łazience (na szczęście nie na sali ), wszczynanie bójek
- siedzenie przy stoliku przez cały czas ze sfochowaną miną i głośne komentowanie, że jest za mało Boysów więc nie ma dobrej muzyki do tańczenia
- robienie siku na parkingu przed budynkiem/salą weselną
__________________
Ślubne szaleństwo
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 11:32   #18
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

u Sis na weselu wujek wyciągnął plastikowe pojemniki i zaczął zwijać mięso dla psa Wspomne jeszcze o ubiorze dzieci- T-shirty, adidasy Wujek zwinął się po obiedze, ciotka zaraz przed oczepinami i jeszcze zwinęła wódke
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 12:04   #19
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

- kuzyn dostał puste koperty oraz pocięte gazety w kopertach zamiast pieniędzy
- na innym weselu jakiś pan stanął przy wiejskim stole i do wora pakował kiełbasy, na pytanie mojego taty czemu to zabiera skoro jeszcze impreza się nie skończyła, odpowiedział: a bo tyle tu tego że i tak nie zjedzą a ja dla pieska wezmę (przy wiejskim stole są zawsze bardzo dobre i drogie!!! wędliny)
- zabawa w zbieranie na wózek, podchodzi szef Młodego, rzuca 100 zł i prosi świadka żeby my wydał 50 zł bo nie ma drobniej...
- biegające dzieci podczas pierwszego tańca i ich rodzice: "idź syneczku pohasaj na parkiecie"
- goście przychodzący na wesele z rocznym dzieckiem żeby po obiedzie zabrać się do domu (a miejsce całe opłacone)
- goście zgłaszający piosenki na życzenie "dla żonki z okazji rocznicy ślubu, dla męża od kochającej żony" itp.
- komentowanie wesela bezpośrednio do PM - koleżanka ze studiów skomentowała orkiestrę "skąd żeście tą wiejską kapelę wytrzasnęli"
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 12:13   #20
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Te puste koperty i gazety pocięte...szok
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 12:21   #21
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Dzieci...

Kiedyś na ślubie mojej koleżanki, w kościele, jakieś dziecko (małe) darło się przez całą mszę. Od początku do końca. Matka zamiast wyjść to jeszcze uciszała to dziecko takim donośnym 'ciiiiiiiiiiiiiii!!!!'. Nie ma co, młodzi mają fajny film.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 12:31   #22
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Na każdym ze ślubów i wesel na jakich byłam zawsze było coś nie tak i naprawdę do wielu rzeczy można by było się przyczepić, bo nie ma wesel idealnych.
Ludziom się nie dogodzi...

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Dzieci...

Kiedyś na ślubie mojej koleżanki, w kościele, jakieś dziecko (małe) darło się przez całą mszę. Od początku do końca. Matka zamiast wyjść to jeszcze uciszała to dziecko takim donośnym 'ciiiiiiiiiiiiiii!!!!'. Nie ma co, młodzi mają fajny film.
A nie daj Boże zwrócić takiej mamie uwagę, żeby dziecko uciszyła, to jeszcze skrzyczy, jak się śmie jej uwagę zwracać, bo to dziecko i płakać może
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 12:36   #23
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Dzieci...

Kiedyś na ślubie mojej koleżanki, w kościele, jakieś dziecko (małe) darło się przez całą mszę. Od początku do końca. Matka zamiast wyjść to jeszcze uciszała to dziecko takim donośnym 'ciiiiiiiiiiiiiii!!!!'. Nie ma co, młodzi mają fajny film.
wściekłabym się
wydaje mi się, że świadek lub ktoś powinien w takiej sytuacji interweniować, no bo jak tak można psuć ślub...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 12:40   #24
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
- goście przychodzący na wesele z rocznym dzieckiem żeby po obiedzie zabrać się do domu (a miejsce całe opłacone)
to akurat potrafię zrozumieć.
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 13:27   #25
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Dla mnie wielkim buractwem jest niepójście na ślub a przyjście na wesele.
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 13:45   #26
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
to akurat potrafię zrozumieć.
A ja nie. Dziecko można zostawić z dziadkami, ciotką, koleżanką, siostrą, opiekunką, KIMKOLWIEK odpowiedzialnym i zaufanym.


O, dla mnie buractwem jest nie wejście do kościoła tylko stanie przed kościołem w imię szeroko pojętego 'bo ja jestem niewierzący'.

Nigdy tego nie zrozumiem, bo dla niewierzącego, kościół to budynek, nie Kościół.

Ja też niewierząca jestem, a na wszelkie śluby, pogrzeby, chrzciny, komunie, chodzę. Wstaję i siadam, kiedy trzeba, po prostu nie klęczę i się nie modlę.

Korona z głowy mi jeszcze nie spadła
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 14:12   #27
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
O, dla mnie buractwem jest nie wejście do kościoła tylko stanie przed kościołem w imię szeroko pojętego 'bo ja jestem niewierzący'.

Nigdy tego nie zrozumiem, bo dla niewierzącego, kościół to budynek, nie Kościół.

Ja też niewierząca jestem, a na wszelkie śluby, pogrzeby, chrzciny, komunie, chodzę. Wstaję i siadam, kiedy trzeba, po prostu nie klęczę i się nie modlę.

Korona z głowy mi jeszcze nie spadła
Też tak uważam. Ja również tak robię. Kiedy trzeba wstaję siadam, ale nie recytuję modlitw ani nic takiego. Księża się zawsze na mnie dziwnie patrzą


A co do dzieci. Hm... no jak jest możliwość to isę zostawia z kimś, ale nie zawsze jest. Na moim ślubie i weselu będzie siostra z 3 letnim już wtedy synkiem i niestety wszyscy, którzy mogliby z nim zostać, będą na tym weselu również. Dla niej to też żadna zabawa, no ale co ma zrobić Ma właśnie z tym problem, bo chciałaby się pobawić itd, a niestety pomysłów brak...
__________________
Ślubne szaleństwo
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 15:50   #28
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Grace, przecież są opiekunki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 16:01   #29
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

No nie wiem, po 1 jak się nie ma sprawdzonej to ja bym chyba się nie zdecydowała. Po 2 dziecko musi najpierw taką opiekunkę poznać, bo z obcą dla niego "babą" to nie każde zostanie bez problemu. A nie wiem, zatrudnianie wcześniej opiekunki tylko po to żeby później mogła 1 noc z dzieckiem spędzić...
__________________
Ślubne szaleństwo
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 16:31   #30
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Dla mnie wielkim buractwem jest niepójście na ślub a przyjście na wesele.
To zależy tak naprawdę. U nas na imprezie poślubnej były chyba 4 osoby, których nie było na ślubie- tyle, że nam powiedzieli wcześniej jaka jest sytuacja i my powiedzieliśmy im, że nie ma problemu- skoro nie mogą na ślub to niech przynajmniej na zabawę przyjdą
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 22:31:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.