10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu idealnego! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 14:27   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu idealnego!


Prezentujemy 10 kultowych podkładów! Można je kochać lub nie, ale ciężko przejść obojętnie obok produktów z tak duuużą ilością recenzji i "hitów" Wizażanek w KWC. Sprawdźcie, co znalazło się w naszym zestawieniu i czy nie zabrakło w nim waszych faworytów! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:15   #2
justyna8813
Raczkowanie
 
Avatar justyna8813
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rio de Osada
Wiadomości: 435
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Przystępny cenowo Rimmel, Wake me up daje radę
Z tym, że ja miałam po pierwsze problem z doborem koloru do karnacji (mieszam dwa), po drugie trzeba uważać na ilość podkładu, bardzo łatwo przesadzić i uzyskać efekt maski. Jest wydajny...
justyna8813 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:30   #3
Eweleen
Raczkowanie
 
Avatar Eweleen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 95
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Estee Lauder Double Wear oczywiście.
Eweleen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:36   #4
jezuske
Przyczajenie
 
Avatar jezuske
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Czy jakiś z tych podkładów, wykluczając Revlon colorstay oczywiście, ma identyczną jasną barwe jak ivory 110 revlon colorstay?
jezuske jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 08:40   #5
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Kocham ten podkład 😍. Nieznalazłam dotąd lepszego do swojej tłustej buzioli. Polecam.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 10:13   #6
kaslip
Przyczajenie
 
Avatar kaslip
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 24
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Ja polecam Everlasting firmy Oriflame Mam cerę mieszaną i ciężko mi dobrać dobry podkład by jednocześnie dobrze krył, matowił strefę T i nie wysuszał policzków.. Ten podkład radzi sobie z tym wszystkim, jest świetny! Genialnie kryje, utrzymuje się na twarzy bez żadnych poprawek cały dzień, matowi, ale zarazem nie wysusza -UWIELBIAM
Dodatkowy plus jeszcze za odcień Fairy Nude, który idealnie pasuje do koloru mojej cery..
kaslip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 11:07   #7
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

ale mojego Bourjois HM nie ma
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 12:51   #8
Anna_al
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Bardzo lubię Revlon ColorStay i MaxFactor. Lancome także jest bardzo fajnym kosmetykiem a Rimmel Wake me up na mojej mieszanej cerze także się sprawdził. Może w przyszłości wypróbuję Estee Lauder, w końcu ma wiele pozytywnych recenzji. Na razie KWC jest Revlon
Anna_al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 13:43   #9
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Almost powder jest a Skin Ilusion nie ma
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 13:56   #10
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Miałam Rimmel Wake Me Up, ale u mnie się totalnie nie sprawdził. Pewnie te tańsze wypróbuje, bo wg mnie reszta ma kosmiczną cenę jak za podkład. Pewnie cena i wydajność są wysokie, ale i tak zapłacenie jednorazowo ok. 150zł za jeden kosmetyk to dla mnie kosmos ^^'
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 14:17   #11
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Miałam Rimmel Wake Me Up, ale u mnie się totalnie nie sprawdził. Pewnie te tańsze wypróbuje, bo wg mnie reszta ma kosmiczną cenę jak za podkład. Pewnie cena i wydajność są wysokie, ale i tak zapłacenie jednorazowo ok. 150zł za jeden kosmetyk to dla mnie kosmos ^^'
Z wydajnością drogich podkładów jest tak samo jak z tymi z niższych półek tj różnie cena nie przekłada się na wydajność , czasami na efekt i to nie zawsze
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 14:20   #12
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Miałam Maybelline Affinitone i jak dla mnie to szału nie było,konsystencja zbyt płynna i miałam wrażenie zapchanych porów.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:41   #13
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Miałam Rimmel Wake Me Up, ale u mnie się totalnie nie sprawdził. Pewnie te tańsze wypróbuje, bo wg mnie reszta ma kosmiczną cenę jak za podkład. Pewnie cena i wydajność są wysokie, ale i tak zapłacenie jednorazowo ok. 150zł za jeden kosmetyk to dla mnie kosmos ^^'
A może chodzi również o JAKOŚĆ
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 16:02   #14
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Nie miałam tych produktów, ale pewnie skuszę się kiedyś na podkład Ingrid.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 18:02   #15
cerfvolant27
Przyczajenie
 
Avatar cerfvolant27
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

REVLON Color Stay to najlepszy podkład na świecie!
Mam cerę tłustą a ten podkład idealnie się do niej nadaje.
cerfvolant27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 18:23   #16
larissa87
Raczkowanie
 
Avatar larissa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 108
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Ja używam i polecam Vichy - mam blizny potrądzikowe i ten fluid doskonale radzi sobie z ich kryciem jest moim KWC . Troche jednak jest ciężki ale jako zamiennik doskonale sprawdza sie Revlon i Skin Balance. Stosowałam jeszcze Estee Lauder Double Wear - ale powiem szczerze u mnie sie nie sprawdził a jest drogi :/. Teraz sprawdze Max Factora z miłą checią
larissa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:53   #17
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Miałam tylko Revlon i na tłustą cerę idealny, ale po jakimś czasie jednak zaczął wysuszać i robić nieestetyczne plamki.
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:29   #18
AnKa_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Według mnie najlepszy podkład jaki miałam do tej pory Idealnie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski. Skóra jest gładka i ma wyrównany koloryt. Utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin bez efektu błyszczenia.
AnKa_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:27   #19
LaBellePerle
Zakorzenienie
 
Avatar LaBellePerle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10 477
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez jezuske Pokaż wiadomość
Czy jakiś z tych podkładów, wykluczając Revlon colorstay oczywiście, ma identyczną jasną barwe jak ivory 110 revlon colorstay?
Miałam ten odcień Revlona, o którym mówisz i wydaje mi się, że Rimmel Match Perfection o numerze 100 Ivory jest bardzo zbliżony.
__________________
Szczęście to żaden fart, którego niektórym brakuje.
Szczęście to nie jeden wielki sukces.
Szczęście liczy się w miliardach - tysiącach dobrych dni i milionach niepowodzeń.
LaBellePerle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 10:01   #20
Ameliowa
Przyczajenie
 
Avatar Ameliowa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Jak dla mnie Revlon Colorstay to ideał wśród podkładów. Nakładasz makijaż rano i nie martwisz się aż do późnego wieczora, że musisz coś poprawiać, że gdzieś się świecisz, że podład gdzieś się ściera. Szczerze polecam
Ameliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:59   #21
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez Ameliowa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Revlon Colorstay to ideał wśród podkładów. Nakładasz makijaż rano i nie martwisz się aż do późnego wieczora, że musisz coś poprawiać, że gdzieś się świecisz, że podład gdzieś się ściera. Szczerze polecam
Zgadzam się- jak na razie, to mój nr1 wśród podkładów. Jest niezawodny, nie do zdarcia i najlepiej matuje
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:47   #22
eremitka
Przyczajenie
 
Avatar eremitka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: raz tu, raz tam….
Wiadomości: 10
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Oczywyście, że brak - brak tu Photoready z Revlonu! Colorstay wymięka przy tym podkładzie - ja się "przesiadłam" z 1go na 2gi
eremitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:54   #23
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Dla mnie ideał to Revlon Colorstay! Używam od lat i nie zamienię na inny. Tak jak już któraś z Was napisała - nakładasz rano i przez cały dzień jest niezmienny na twarzy
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 10:07   #24
perusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

IDEALNY !
Najlepszy podkład, jedyna jego wada to buteleczka z niepraktycznym otworem, ale już opatentowałam nakładanie dobrym pędzlem. Dobrze kryje, długo się utrzymuje, idealnie stapia się ze skórą, dobra konsystencja,wydajny, łatwy w zmywaniu. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Jeszcze jedna bardzo ważna zaleta to matowienie twarzy i nie wysuszanie jej w wyniku tego
perusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 10:10   #25
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Ja dodam od siebie mało popularny w polsce ale cudowny Traceless Toma Forda<3
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 13:06   #26
Paris_Night
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

A moim ideałem z kolei został Max Factor Facefinity 3 in 1 Jest świetny, stapia się świetnie ze skórą, nie pozostawia smug, nie zapycha, co jest dla mnie ważne, matuje. Same zalety. Polecam dla cery tłustej i mieszanej. Wypróbowałam przed nim wiele podkładów i dopiero ten spełnił oczekiwania. Polecam!
Paris_Night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 21:01   #27
LaBellePerle
Zakorzenienie
 
Avatar LaBellePerle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10 477
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Dziewczyny, jaką macie cerę, że tak zachwalacie tego Revlona? Też kiedyś się na niego napaliłam zachęcona tymi pozytywnymi recenzjami w zawrotnej liczbie, ale mnie kompletnie nie przypadł do gustu - czułam się jakbym miała na twarzy suchy tynk. A żałuję, bo jego wytrzymałość macie rację, że powala na kolana swą cudownością
__________________
Szczęście to żaden fart, którego niektórym brakuje.
Szczęście to nie jeden wielki sukces.
Szczęście liczy się w miliardach - tysiącach dobrych dni i milionach niepowodzeń.
LaBellePerle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 01:02   #28
Mailujulia
Przyczajenie
 
Avatar Mailujulia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Wink Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Moim ideałem jest estee lauder double wear light ( jednak uwazam ze mi wystarcz on na imprezy ze wzgledu ze trzyma sie bardzo dobrze, lecz na codzien moja skora nie potrzebuje tak intensywnego krycia- mimo, ze to wersja light) a na codzien uwielbiam stosowac true match loreal - swietnie sie dopasowuje do koloru skory i wyglada niesamowicie naturalnie a jednoczesnie kryje moje czesto wystepujace niedoskonalosci badz zaczerwienienia polecam! natomiast wedlug mnie wielka pomylka sa podklady Lancome mialam nie jedna probke, ba! nawet raz sklonila mnie pani do zakupu twierdzac, ze pasuje idealnie. Tak moze bylo przez pierwsze 5 minut, podklady te niesamowicie sie utleniaja nie tylko sprawiaja, ze twarz staje sie pomaranczowa (tak nawet jasne odcienie), ale rowniez tworza maske na twarzy.
Mailujulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:23   #29
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez LaBellePerle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką macie cerę, że tak zachwalacie tego Revlona? Też kiedyś się na niego napaliłam zachęcona tymi pozytywnymi recenzjami w zawrotnej liczbie, ale mnie kompletnie nie przypadł do gustu - czułam się jakbym miała na twarzy suchy tynk. A żałuję, bo jego wytrzymałość macie rację, że powala na kolana swą cudownością
Moja cera, to cera tłusta i trądzikowa, dlatego Revlon CS, to jedyny podkład, który sobie świetnie z nią radzi. Każdy inny po prostu spływał z mojej strefy T, zapychał, czy nie krył wystarczająco. Najgorszy bubel jaki ostatnio miałam nieprzyjemność używać, to Dr Irena Eris Provoke- podkład kosztuje 85,00zł, a przy CS się po prostu chowa.
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 09:54   #30
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez Mailujulia Pokaż wiadomość
Moim ideałem jest estee lauder double wear light ( jednak uwazam ze mi wystarcz on na imprezy ze wzgledu ze trzyma sie bardzo dobrze, lecz na codzien moja skora nie potrzebuje tak intensywnego krycia- mimo, ze to wersja light) a na codzien uwielbiam stosowac true match loreal - swietnie sie dopasowuje do koloru skory i wyglada niesamowicie naturalnie a jednoczesnie kryje moje czesto wystepujace niedoskonalosci badz zaczerwienienia polecam! natomiast wedlug mnie wielka pomylka sa podklady Lancome mialam nie jedna probke, ba! nawet raz sklonila mnie pani do zakupu twierdzac, ze pasuje idealnie. Tak moze bylo przez pierwsze 5 minut, podklady te niesamowicie sie utleniaja nie tylko sprawiaja, ze twarz staje sie pomaranczowa (tak nawet jasne odcienie), ale rowniez tworza maske na twarzy.
Mi się nic nie utleniało a poza Air miałam wszystkie podkłady tej marki
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 15:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.