W cieniu przyjaciółki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 12:30   #1
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124

W cieniu przyjaciółki


Cześć
Byłam wczoraj z przyjaciółką na ognisku. To taka otwarta impreza, było naprawdę sporo osób, większość płci męskiej. Ona, nazwijmy ją A, ma 17 lat. Nie jest ani wyjątkową pięknością (chociaż jest bardzo ładna) ani duszą towarzystwa (chociaż nie siedzi też jak mruk). Do czego zmierzam? Do tego, że przez całą imprezę nikt się mną nie zainteresował, nie miałam do kogo ust otworzyć ani z kim wypić. Wokół niej 5-6 chłopaków. Każdy chce z nią tańczyć, każdy chce porozmawiać. Ja już nawet chamsko próbowałam wtrącać się w ich rozmowy, dopraszałam się o polanie mi wódki, bo jakoś o moim kieliszku całe towarzystwo zapominało. Nogi aż same rwały się do tańca, ale nikt nie chciał ze mną zatańczyć. Ona, ledwo dawała radę tańczyć, tylu było chętnych.

Pewnie myślicie, że jestem brzydka, mam nieciekawy charakter albo jestem chorobliwie nieśmiała. Nic z tych rzeczy. Jeżeli chodzi o urodę czy charakter jesteśmy podobne.

Nie piszę tego, bo jej zazdroszczę. Sama mam powodzenie u chłopaków, ale pod warunkiem, że jej nie ma obok. Zagadują do mnie, komplementują.

Piszę, ponieważ chcę wiedzieć o co chodzi... Dlaczego ona jest gwiazdą wieczoru, a ja siedzę jak największy, najżałośniejszy pasztet i szturcham któregoś z jej "adoratorów", gdy chcę, żeby mi polali.

W pewnym momencie jakby na siłę zaczęłam zagadywać do jej kolegi i w końcu wyciągnęłam go na "spacer", żeby móc z kimś chwilę porozmawiać. Bo ta samotność wśród 30 osób była okropnie męcząca i przybijająca.

Potem prowadziłam rozmowę z moim dawnym znajomym, który nagle bardzo się zauroczył w A i musiał się tym ze mną podzielić.

Rozmawiałam o tym z mamą. Ona zna dobrze A i też nie potrafi tego fenomenu wyjaśnić. Mówi, że po prostu ma w sobie "to coś" albo jakieś feromony wydziela. No nie wiem.

Aha, i to nie była pierwsza taka sytuacja, ale ta impreza kompletnie mnie przybiła.

Chciałabym wiedzieć, czy Wy też macie w swoim otoczeniu takie gwiazdy, przy których tracicie swój blask, jak sobie z tym radzicie i czy wiecie, czym taki stan rzeczy może być spowodowany?
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:39   #2
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: W cieniu przyjaciółki

tak, widocznie ma w sobie to coś, że tak ulegają fascynacji jej osobą
nie, nie miałam takich sytuacji, a nawet, jeśli było coś podobnego, to się tym nie przejmowałam
dziwi mnie tylko, że matka pochwala ekscesy alkoholowe 17-latek, coś mi to podejrzanie brzmi
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:40   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Fajna "przyjaciółka", która pozwala ci się nudzić na imprezie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:50   #4
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
tak, widocznie ma w sobie to coś, że tak ulegają fascynacji jej osobą
nie, nie miałam takich sytuacji, a nawet, jeśli było coś podobnego, to się tym nie przejmowałam
dziwi mnie tylko, że matka pochwala ekscesy alkoholowe 17-latek, coś mi to podejrzanie brzmi
Ja mam 19. Nikt też nie powiedział, że mama A wie, że ona pije alkohol, ale to nie jest raczej tematem dyskusji

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
tak, widocznie ma w sobie to coś, że tak ulegają fascynacji jej osobą
nie, nie miałam takich sytuacji, a nawet, jeśli było coś podobnego, to się tym nie przejmowałam
dziwi mnie tylko, że matka pochwala ekscesy alkoholowe 17-latek, coś mi to podejrzanie brzmi
To coś, czyli co?
Ja też to chcę!

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Fajna "przyjaciółka", która pozwala ci się nudzić na imprezie
Wiesz, ona była tak gęsto otoczona, że nawet nie zauważyła mnie, jak wszyscy zresztą.
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:52   #5
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Naomi_18 Pokaż wiadomość
Ja mam 19. Nikt też nie powiedział, że mama A wie, że ona pije alkohol, ale to nie jest raczej tematem dyskusji

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



To coś, czyli co?
Ja też to chcę!

to "coś" się albo ma albo nie, nie da się tego kupić, ani zdobyć samym chceniem, wyłącz zazdrość i zacznij być taka jakbyś chciała być, o ile to pozytywne cechy, wówczas trafisz na odpowiednich ludzi, którzy zainteresują się i Tobą
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:55   #6
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
to "coś" się albo ma albo nie, nie da się tego kupić, ani zdobyć samym chceniem, wyłącz zazdrość i zacznij być taka jakbyś chciała być, o ile to pozytywne cechy, wówczas trafisz na odpowiednich ludzi, którzy zainteresują się i Tobą
Zazdrosna nie jestem, przynajmniej staram się nie być.
Jak pisałam wcześniej - nie narzekam na zainteresowanie, uwielbiam poznawać nowych ludzi i z nimi rozmawiać... Tylko kiedy ona jest obok, czuję się beznadziejnie w towarzystwie.
Chcę tylko wiedzieć dlaczego tak jest. Jakieś logiczne wytłumaczenie?
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:02   #7
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: W cieniu przyjaciółki

nie ma wytłumaczenia tylko to, co powyżej
jakbyś nie była choć trochę zazdrosna, to nie byłoby tematu
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 13:06   #8
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
nie ma wytłumaczenia tylko to, co powyżej
jakbyś nie była choć trochę zazdrosna, to nie byłoby tematu
Zazdrość, nie zazdrość... Było mi cholernie smutno, przykro i źle...
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:17   #9
Ji_Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ji_Ling
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 25
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Ja też mam taką koleżankę, wręcz przyjaciółkę Zawsze, ZAWSZE czułam się od niej gorsza, bo to ona zawsze przyciągała chłopaków, a ja... no cóż. Ja nie

Mało tego, w moim przypadku uważam, że wręcz jestem ładniejsza od niej (chociaż też nie jestem pięknością, ale porównując z nią) i mam znacznie ciekawszą osobowość. Zabrzmiałam bardzo arogancko, ale wielu znajomych mi to powtarza.
I też nie wiem o co chodzi. Słyszałam kiedyś od innej koleżanki teorię, że ona jest po prostu łatwiejszym obiektem do podrywu. Pocieszające wyjaśnienie, ale i tak cała sytuacja jest dołująca, więc wiem co czujesz
Ji_Ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:19   #10
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Ji_Ling Pokaż wiadomość
Ja też mam taką koleżankę, wręcz przyjaciółkę Zawsze, ZAWSZE czułam się od niej gorsza, bo to ona zawsze przyciągała chłopaków, a ja... no cóż. Ja nie

Mało tego, w moim przypadku uważam, że wręcz jestem ładniejsza od niej (chociaż też nie jestem pięknością, ale porównując z nią) i mam znacznie ciekawszą osobowość. Zabrzmiałam bardzo arogancko, ale wielu znajomych mi to powtarza.
I też nie wiem o co chodzi. Słyszałam kiedyś od innej koleżanki teorię, że ona jest po prostu łatwiejszym obiektem do podrywu. Pocieszające wyjaśnienie, ale i tak cała sytuacja jest dołująca, więc wiem co czujesz
No cóż, trzeba to po prostu zaakceptować
Ale... ja potrzebuję wyjaśnienia, dlaczego tak jest. W boga nie wierzę to i w "to coś" nie uwierzę
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:32   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Podejrzewam, że chodzi o to, że ona ma "to coś", co działa na mężczyzn, ale wkurza baby.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 13:43   #12
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: W cieniu przyjaciółki

/

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 10:36
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:56   #13
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Ja też sądze, że może chodzić o ogólne wrażenie jakie sprawiasz, czyli mowa ciała, bycie uśmiechniętą. Takie rzeczy, które potrafią wiele zdziałać, a nie każdy przywiązuje do nich uwagę.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 14:06   #14
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Ja też sądze, że może chodzić o ogólne wrażenie jakie sprawiasz, czyli mowa ciała, bycie uśmiechniętą. Takie rzeczy, które potrafią wiele zdziałać, a nie każdy przywiązuje do nich uwagę.
Ja stawiam na mój wyraz twarzy, mówiący w zależności od interpretacji danej osoby:
a) jestem wkurzona
b) jestem smutna, przygnębiona
c) jestem obrażona
d) jestem dumna i arogancka
Ale... przecież w towarzystwie ciągle się śmieje. Poza tym, jak wspominałam, kiedy nie ma jej obok wszystko jest w porządku.

Kiedyś usłyszałam, że wprowadzam nieprzyjemną atmosferę swoją osobą. A gdy zapytałam, dlaczego, to ta osoba nie potrafiła mi powiedzieć. Czy ten paskudny wyraz twarzy aż tak wpływa na wszystko? I dlaczego ten problem nie istnieje, gdy jestem bez niej?
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 14:35   #15
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Naomi_18 Pokaż wiadomość
I dlaczego ten problem nie istnieje, gdy jestem bez niej?
Kontrast
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 14:36   #16
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Są takie dziewczyny, które przyciągają uwagę naprawdę wielu facetów i sprawiają, że ich koleżanki zostają w cieniu. Miałam taką znajomą w liceum. Było dokładnie tak samo. Pewnie, też czasem było przykro, ale problemu nie robiłam. Dziewczyna jest bardzo młoda, ona pewnie nie do końca zdaje sobie sprawę z Twoich uczuć. Tym bardziej, kiedy działa na nią alkohol. Co możesz z tym zrobić? Szczerze mówiąc, nie wiem. Jestem jednak pewna, że i Tobą zainteresuje się jakiś facet. Może nie na imprezie, ale w innych okolicznościach.

Nie wierzysz w "to coś". Mityczne "to coś" prawdopodobnie nie istnieje. Chodzi o to, jakie "wibracje" przekazuje dana osoba. O wygląd, usposobienie i w znacznej mierze o PEWNOŚĆ SIEBIE .

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2015-04-12 o 14:38
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:21   #17
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Są takie dziewczyny, które przyciągają uwagę naprawdę wielu facetów i sprawiają, że ich koleżanki zostają w cieniu. Miałam taką znajomą w liceum. Było dokładnie tak samo. Pewnie, też czasem było przykro, ale problemu nie robiłam. Dziewczyna jest bardzo młoda, ona pewnie nie do końca zdaje sobie sprawę z Twoich uczuć. Tym bardziej, kiedy działa na nią alkohol. Co możesz z tym zrobić? Szczerze mówiąc, nie wiem. Jestem jednak pewna, że i Tobą zainteresuje się jakiś facet. Może nie na imprezie, ale w innych okolicznościach.

Nie wierzysz w "to coś". Mityczne "to coś" prawdopodobnie nie istnieje. Chodzi o to, jakie "wibracje" przekazuje dana osoba. O wygląd, usposobienie i w znacznej mierze o PEWNOŚĆ SIEBIE .
Wygląd? Jestem ładna (jakkolwiek narcystycznie to brzmi). Usposobienie? Energiczna, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkiego. Pewność siebie? Jest, ale po ognisku samoocena troszkę spadła...

Może to prawda, co powiedział mój znajomy... że wprowadzam nieprzyjemną atmosferę.
__________________


Edytowane przez Naomi_18
Czas edycji: 2015-04-12 o 15:22
Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:22   #18
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Naomi_18 Pokaż wiadomość
Wygląd? Jestem ładna (jakkolwiek narcystycznie to brzmi). Usposobienie? Energiczna, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkiego. Pewność siebie? Jest, ale po ognisku samoocena troszkę spadła...
No i co, będziesz tak dociekać i dociekać, czemu ONA, a nie TY? Nie trać na to czasu. Facetom na ognisku spodobała się ona i tyle.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:33   #19
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
No i co, będziesz tak dociekać i dociekać, czemu ONA, a nie TY? Nie trać na to czasu. Facetom na ognisku spodobała się ona i tyle.
Facetom na ognisku? Wszystkim facetom, gdziekolwiek się nie pojawi, nie chodzi jedynie o jedną sytuację. Zawsze i wszędzie tak jest.

Zostawiam już ten temat. Ani ja, ani ludzie wokół, ani wy nie rozwiążecie zagadki jej fenomenu. Trudno, faktycznie szkoda czasu. Mam ważniejsze sprawy, po prostu nasunęła mi się taka refleksja po wczorajszym i chciałam pogadać.
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 19:21   #20
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Naomi_18 Pokaż wiadomość
Chciałabym wiedzieć, czy Wy też macie w swoim otoczeniu takie gwiazdy, przy których tracicie swój blask, jak sobie z tym radzicie i czy wiecie, czym taki stan rzeczy może być spowodowany?
Mam w swoim otoczeniu takową - dziewczyna z lekką nadwagą, często przetłuszczone włosy, nie maluje się, nosi dość pospolite ubrania - jakaś bluzeczka, jeansy itp. Nie czyta książek (żadnych!), na studia poszła żeby wstydu w rodzinie nie było, zero zainteresowań, nie porozmawiasz z nią o niczym innym jak o wyglądzie facetów, czy przystojny itp. Jest bezpośrednia i głupio się uśmiecha do ludzi na ulicach. I co? Zawsze jest przy niej grono facetów, potrafiła co tydzień chodzić na randkę z innym, ilu o nią zabiegało, ktoś ją ciągle zaczepia... Nie mam zielonego pojęcia w czym tkwi jej "fenomen", najprawdopodobniej to "to coś" co jest czymś, ale nikt nie wie czym
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 20:30   #21
natalka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 11
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Wiem co czujesz. Mam taką przyjaciółkę i mieszkam z nią w akademiku. Nie jest za specjalna i nazywa się Andżelika. Gdziekolwiek idziemy, zawsze Andżelika jest gwiazdą wieczoru. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale oglądałam ostatnio program jak przyciągnąć mężczyzn bez Andżeliki. Sekret tkwi w wywarze herbaty i krwi z okresu po pierwszej pełni księżyca i trzeciej niedzieli miesiąca. Wywar należy wypić jednym łykiem. Może to się wydawać głupie, ale właśnie siedzę czwartemu facetowi na kolanach w tym tygodniu.
natalka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:17   #22
moreletrele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: W cieniu przyjaciółki

hej, ja też tak mam. Z tym że ja jestem ewidentnie brzydsza i mniej atrakcyjna od tej dziewczyny ale moim zdaniem to nie tylko o to chodzi. Mi się wydaję że faceci szczególnie w takim nastoletnim-studia wieku lecą trochę na dziewczyny takie nie poradne słodkie - idiotki. Które się śmieją z wszystkich głupot, które powie facet, słodko się potykają i nie wiedzą gdzie jest sprzęgło itd. Moje dwie koleżanki przy facetach się w ten sposób trochę wygłupiają i mogą mieć każdego, a ja zauważyłam że kiedyś kiedy też próbowałam się tak zachowywać podobałam się facetom. Więc może to jest kwestia tego? no ale nie znam Twojej koleżanki więc ty musisz ocenić
moreletrele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:27   #23
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Są ludzie, którzy po prostu przyciągają innych nie ma logicznego wytłumaczenia.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:42   #24
Paulinka181994
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka181994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Hemel Hempstead
Wiadomości: 160
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Gdybyś nie była zazdrosna to by tutaj nie było tematu. Po prostu olałabyś to i się tak nie przejmowała.
Może po prostu ta przyjaciółka wydaje sie milsza i bardziej radośniejsza w oczach mężczyzn.
Sama taka jestem, że kradnę całą uwagę towarzystwa. Nie jestem jakoś mega piękna. Jestem ładna. Jednakże bardziej chodzi o to, ze jestem miła, radosna i mam bardzo rozbrajający śmiech i to chyba dlatego faceci lubią rozmawiać ze mną. I przede wszystkim nie zgrywam księżniczki.
Paulinka181994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:52   #25
Naomi_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 124
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Paulinka181994 Pokaż wiadomość
Gdybyś nie była zazdrosna to by tutaj nie było tematu. Po prostu olałabyś to i się tak nie przejmowała.
Może po prostu ta przyjaciółka wydaje sie milsza i bardziej radośniejsza w oczach mężczyzn.
Sama taka jestem, że kradnę całą uwagę towarzystwa. Nie jestem jakoś mega piękna. Jestem ładna. Jednakże bardziej chodzi o to, ze jestem miła, radosna i mam bardzo rozbrajający śmiech i to chyba dlatego faceci lubią rozmawiać ze mną. I przede wszystkim nie zgrywam księżniczki.
Fajnie, że się pochwaliłaś, dzięki
Nie przejmuję się już
__________________

Naomi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 23:17   #26
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Nigdy nie tracisz swojego "blasku". Kwestia tylko, czy to ty go widzisz. Nie trącaj kolegi, żeby ci dolał alkoholu, skoro nie zwraca na ciebie uwagi. Bardzo prawdopodobne, że w innym towarzystwie ta panna by wcale tak nie błyszczała. Nie mówię "w innym" w sensie, że na innej waszej imprezie. Tylko w całkiem innym, w takim, gdzie ludzie mają inne poczucie humoru, inne tematy do rozmów etc.

Druga dziewczyna dostaje tylko tyle punktów, ile ty jej przyznasz. Jeśli czujesz się gorsza, to tak też się zachowujesz - jak gorsza.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:08   #27
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Naomi_18 Pokaż wiadomość
Facetom na ognisku? Wszystkim facetom, gdziekolwiek się nie pojawi, nie chodzi jedynie o jedną sytuację. Zawsze i wszędzie tak jest.

Zostawiam już ten temat. Ani ja, ani ludzie wokół, ani wy nie rozwiążecie zagadki jej fenomenu. Trudno, faktycznie szkoda czasu. Mam ważniejsze sprawy, po prostu nasunęła mi się taka refleksja po wczorajszym i chciałam pogadać.
Tym "czymś" jest zestaw cech psychofizycznych, oczywiście można je w sobie wykształcić i wyćwiczyć.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:55   #28
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Nie sadze, ze to " mityczne to cos", tylko ze Twoja przyjaciółka jest po prostu uśmiechnięta, pogodna, pewna siebie.. Ja z moja przyjaciółka mam tak, ze jak siedzimy, wiecej osob podchodzi do mnie, natomiast w klubie ona ma szalone powodzenie, a ja wypadam blado. Ona swietnie sie rusza, ja jestem łamaga i chyba tu pies pogrzebany ale, dopełniamy sie
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."

Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:58   #29
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Są ludzie, którzy po prostu przyciągają innych nie ma logicznego wytłumaczenia.
... nawet jak mają różne wady

Znałam taką dziewczynę, ludzie ją uwielbiali, była rozchwytywana, zawsze w centrum uwagi. Ja miałam do niej mieszane odczucia, bo z jednej strony miała dużo uroku, a z drugiej była strasznie próżna i dość egoistyczna.

Po prostu są tacy ludzie, a jeśli koleżanka psuje ci nastrój, nie spędzałabym czasu w jej towarzystwie i już
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 08:11   #30
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: W cieniu przyjaciółki

Czy to ognisko odbywalo się może w Lipcach?

Faceci pomijają Cie przy częstowaniu wódką (nalewają tylko tym, wobec których mają romantyczne,tak to ujmijmy, zamiary), a Ty się prosisz o to, żeby Ci 'polali'?
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-25 17:41:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.