O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 08:46   #2461
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

No niestety zrobili mi tam masakrę, ale za to mam największe szczęście jakie w życiu mogło mnie spotkać. Pocieszam się tym, że w razie czego plastykę można zrobić

Ruda jak piszesz o Kostku i jego pytaniach o poród to przypomina mi się jak rozmawiałam z Nadią po porodzie i dostałam takie pytanie "urodziłas brzuszkiem czy ciposzką"

Arletka kurde jak mi Ciebie szkoda Może rzeczywiście spróbuj łyżeczką nakarmić.

Mysia o ja pierdziele to aż tyle to badanie kosztuje? :O Trzymam kciuki żeby wynik był ujemny.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Mysia widzę, że ja tak jak Ty idę zrobić morfologię i dojść nie mogę ale może jutro w koncu się wybiorę.
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:12   #2462
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !
Gdzie ta wiosna ? Zabladzila czy zapila gdzieś po drodze 😂

Wczoraj Szanowna Pani babcia się pojawiła , bo przypomniała sobie o urodzinach młodego 😉I hmmm prezent przywiozła 😂Tzn te darmowe bony upominkowe z pracy 😂W dodatku z "przyjacielem " , ale to już nie nasza sprawa 😠Tylko dziecku mętlik w głowie robi , bo który to dziadek 😂

Mysiu lanie dostaniesz ! Czemu od razu morfo nie zrobiłaś jak z Marcello byłaś ? 😠 Koniecznie dbaj o siebie 😚Ja też zawroty głowy do tej pory mam 😕Po porodzie się zaczęły i zastanawiam się czy jakiś blednik nie uszkodzony czy co 😕

Migotka nie wiedziałam , że aż tak jesteś zmasakrowana bidulko 😢 Ale masz Lenusie , a ciposzka się zagoi 😚
Współczuję tego pieluchowania 😕

Coffee myślę , ze w wakacje się uda 😀Jedziecie gdzieś ? Wyceluj ,żeby były wtedy płodne , bo taka zmiana klimatu dobrze wpływa na poczęcie 😁

Ruda i mój młody giluje coś , marudzi , bo nudy straszne 😕Ani gdzie wyjść przez ta pogodę 😠

Gianka myślę, że jak praca tak Cię wku. wia to po się męczyć . Życie jest jedno 😊Albo dzidziora strzel i na L4, przez 2 lata będziesz mieć spokój 😁

Ziajka u nas nic ciekawego kochana 😚Po staremu . Młody trochę giluje 😕Aaa do tego przedszkola obok domu się dostaliśmy 😀😀😀😀Od września bez zmiłuj idzie 😁

Arletko współczuję 😢Nie wiem co poradzić , bo jak wiesz my się w wieku 2,5 lat odstawić nie mogliśmy 😕Młody anty smoczkowy i antybutelkowy 😕
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:17   #2463
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysia, no ladna kwote zostawiliscie.. ale czego sie dla dzieci nie robi
Migotka to tez juz jakies pocieszenie a pytanie Nadii mnie powalilo na lopatki ))
Ewa.. Kostek mnie rozwala swoimi tekstami
Coffee jak tam @ ? nie dokucza ?
Ziajka.. no z praca nie jest tu lekko.. mega bezrobocie ( ale Hiszpanie sie tym nie przejmuja ) oni zyja chwila.. taki totalny luz moim duzym minusem jest to ze nie mowie po hiszpansku.. cos tam wydukam, rozumiem troche ale nie gadam
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:27   #2464
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ech, nie udało sie wczoraj ani z butli ani z nakładki nakarmić, w nocy dałam cyca. Teraz bierzemy się na głoda, nie wiem, mam metlik w głowie i nie wiem co robić. Przecież do 4-5 miesiąca normalnie piła z butli jak zostawiłam z tz czy z babciami, a teraz nie chce.
W ogóle idą nam 2 zęby na raz, wczoraj wieczorem przeokropnie płakała z bólu, dałam leki to noc spokojna. Cieżki dzień się nam szykuje...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

W srodę w tragicznym wyadku zginęła kuzyna żona, 26 lat, była zawodowym kierowcą tira i pod tirem zginęła, jechała osobówką. Z jej auta nic nie zostało...Mieli na dniach sie wprowadzać do nowego domu i zacząć starania o dziecko...jakie życie jest nieprzewidywalne:-(
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:47   #2465
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arletka tak mi przykro

a co do Hani, moze metoda na gloda bedzie ok..
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 13:03   #2466
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arletka życie jest absurdalne biedna kobieta, biedna rodzina ząbki są przejściowe, będziecie mieć spokój jak tylko wyjdą

Lilka chcemy wyjechać odpocząć, może akurat się uda trafić, a może do tego czasu się uda, zobaczymy co będzie, myślę pozytywnie babcia przeżywa chyba drugą młodość, co? super, że udało się z przedszkolem i że tak blisko.

Magda w Hiszpanii mają bardzo fajne nastawienie do życia, zauważyłam to kiedyś na wakacjach, nawet sprzątaczki w zwykłym hotelu potrafią Cię miło powitać, tego możemy im pozazdrościć, nie dołują się chyba jak my. Piękna pogoda, plaża, a i z praca też się czasem ułoży. Języka na pewno się nauczysz, nie ma nic lepszego niż kontakt na miejscu z kulturą i ludźmi @ jeszcze męczy, ale powoli spyla.

Mysia cena zabójcza ale czasem nie mamy wyjścia.

Migotka skarbka masz cudownego cała reszta się zagoi, w końcu nie paradujesz z tym 24h. Też swoje przeżywałam po cc, a teraz nawet nie pamiętam i cieszę się chwilami z mordziaczkiem
__________________

Edytowane przez CoffeeHeaven
Czas edycji: 2017-04-21 o 13:08
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 14:51   #2467
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry. U nas znowu zimno. Kostek pojechał do mojej siostry a my z P zaraz się tam wybieramy. Mamy dzisiaj dzień pizzy. Szwagier robi najlepsza 😁 miałam też paznokcie. Zapiekanke na obiad zrobiłam i ogólnie dzisiaj był całkiem dobry dzień 😊

Arletko okropna tragedia, nie wiem co powiedzieć. Serce boli jak się słyszy coś takiego, życie jest bardzo niesprawiedliwe o czym sama się nie raz przekonałam. 😢

Coffee ja na myśl o prasowaniu to aż mam łzy w oczach, nie znoszę tego. Ale układanie ciuszków to już inna sprawa. Mam tyle pięknych od Mysiaka i Mili 😁💜 juz się doczekać nie mogę 😁😁😁

Mysia o to brawo dla Podluszka 😁 ciesze się ze się wyspalas 😁 wiesz ze w paczce od Mili były magiczne rajstopki Marceluszka 💜 P powiedział ze jeszcze nigdy takich maleństw nie widział 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Lila ta pogoda paskudna to i dzieciaki chorują. Mój juz lepiej i dzisiaj .Szanowna pani babcia dobra 😂😂😂apage Satanos 😂😂😂😂

Migociu najważniejsze że jest Lenka, tyle czasu na nią czekalas 😁teraz masz ją przy sobie 💜

Madzia mój tata pracował pół roku w Hiszpanii, mówi ze oni wszystko na lajcie, co chwila sjesta a jak dużo roboty było to się smieli machali ręką i wołali manjana 😂😂😂 wszystko na jutro było odkładane. Ale ogólnie bardzo miło wspomina tez bp czas i mówi że Hiszpanie mega pozytywni ludzie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 15:05   #2468
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Tak, sa mega pozytywni ale jak slyszy sie mañana to znaczy ze bedzie zrobione.. nigdy


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:38   #2469
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hejo

Rudasku mowisz o tych polspiochach ?? Takich ciemnoniebieskich?
Pamietam ze dawalam Mili te najmniejsze rzeczy w rozmiarze 44. Jak kurier mi je przywiózł i je pralam to wylam jak glupia.. A teraz??? Marcel wyrasta z 74!

Arletko bardzo mi przykro kochana.
U Nas u gory spuchniete dziasla na jedynki. I maruda.

Lila no dalam ciala ze sobie nie pobralam. Magnez juz biorę jakis czas i dupa zbita. Ale sama wiesz jak to jest.. Czlowiek niedoje itp

Magda a co to jest to 400 w perspektywie juz wydanych na lekarzy i fizjo

Na 19 ide na fitness moze nie padne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:01   #2470
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry bardzo!
Wiecie że mam wolny weekend! Cieszę się jak.dziecko bułka
Aaa i w ogóle znów mam nowy telefon mój tz jest szalony pow że tamten za mały trochę mi muli i co i wczoraj dostałam nowy 😍cudowny fajowy

Lilka no dzidzia jak nic chyba wygra ta konkurencję po wakacjach zaczynamy

Magda dawaj foto jakieś swoje czekoladko!

Migotko a jak ten twój poród przebiegał bo w sumie to jakoś chyba nie pisałaś. Ale uwielbiam słuchać jaka jesteś Szczęśliwa 😊

Myśka a co to Nasz wojownik tak matkę rozpieszcza 😉 jak tam fitness na co chodzisz?

Arletka ja dawałam butle i raz ja tak przeglodzilam.ze złapała jak wariat. A zawsze butle dawałam tak bardzo blisko cyca z odkryta piersią. Trzymam kciuki!

Kurde ale napisalyscie dużo aż zapomniałam.co komu 😂

Ewa Helenitowe skarpety po prostu wymiataja i to jeszcze jakie to.wzruszające że to nasze wiążowych słodziakow💞💖💕

Ziajka niby Rossmann zaliczyłam ale łeb nie przeszedł. Dopiero jak pół butli nurofenu wypiłem to mi się polepszyć

Czekam na tz i czekam jak ta slomiana wdowa 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Coffee ja dziś też po pracy wyszłam i mówię o fak jakoś tak ciepłej 😂 a tam 6st hahahahahahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:44   #2471
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysiaku mowie o maleńkich rajtuzikach 😁😁😁białych, ale tak maleńkie ze moja ręka przy nich jest gigantyczna a ja mam na prawdę małe dłonie 😁 ja mam jedne body 50tki i są bardzo wzruszające, takie maleńkie a co tu mówić 44 💜💜💜

Gianka no ja też dawałam mm przy gołym cycku 😁 tz jaki wariat 😁 ciesz się weekendem i wypoczywaj, będę trzymać kciuki żeby Wam się od razu udało 😊 ale numer, znowu będą emocje 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

A teraz idę spać bo brzuszek coś mnie pobolewa 😢 dobranoc kochane 💜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 07:47   #2472
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Tz rano pojechał po mieso dla Marcela na targ i wrocil z calym krolikiem! No i musielismy go rozczlonowac chociaz pojecia bladego nie mialam jak to zrobic.

Gianka chodze na power pump to sa te sztangi, Total body albo plaski brzuch i jedne posadki. Zalezy na co sie czasowow wyrobie.

Rudziku Wam takie malenstwa ubranka nie beda potrzebne. Ale fakt jak patrzys na takie mikro ubranko to sie chce wyc. Ja do dzisiaj sie zastanawiam jak ja ogarnialam to moje mini dziecko...
A na tej stronce co ja zamawialam byly rozmiary od 32 i pieluszki dla dzieci o wadze 450gram

No i wyruszamy niedluga na poszukiwanie pingli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 07:58   #2473
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mys przerazasz mnie z tym krolikiem

Powodzenia Sherlocku! Mam nadzieje ze znajdziecie cos szybko

Ja wstalam Pan I wladca wrocil pozno wczoraj. Moze znowu nas ciche dni czekaja..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:06   #2474
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry

My z Tulka dziś odpoczywamy tz już nie ma. Eh życie jest przesrane.

Myśka kciuki za okularki! Oby udało się coś fajnego znaleźć

Magda a coś lepiej ostatnio?

Ewcia jak brzuszek? Przestało?

Ja dziś nie sprzątam pierdziele😂
Powiem wam że mam takie uczulenie ostatnio nasilone że już ledwo radę daje :/
Aaa 2.06mam tatuaż Ol je!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 09:48   #2475
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, ja już nawet paznokcie jednej babeczce ogarnelam a teraz spadam do mamy i wzorem Gianki pierdziele nie sprzątam 😂😂😂

Gianka no zazdroszczę ogromnie tatuażu, ale wiesz tez ze bardzo się ciesze 😁 lubiem wydziarane babeczki 💜💜💋powiedz mi bo kupiłam Iwostin puritin do cery trądzikowej czy efekty pójdą w parze z jego cena 😂😂😂 moja siostra się zachwyca. Kupiłam piankę do twarzy i krem na noc. A Ciebie co uczula?

Madzia mnie królik tez przeraza ale mąż lubi, co nie zmienia faktu że never mu nie przyrządze 😂😂😂😂 to Wy z K jednak nadal razem? W sensie ze para?

Mysiaku no maleńkie rzeczy mnie rozczulaja i P tak samo 😀 ale oby nie były potrzebne. Pokaż nam później Pana Okularnika 😁😁😁 aaa 5km ode mnie jest silka. Juz siostry mają przekichane bo powiedziałam ze po połogu ruszamy 😂😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:25   #2476
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ewa to jeszcze aktywny krem eliminując i będą cuda serio działa jak effaclar. Ja lubię iwostin purritin mam do mycia twarzy też żel i kremik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:26   #2477
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ewa to jeszcze aktywny krem eliminując i będą cuda serio działa jak effaclar. Ja lubię iwostin purritin mam do mycia twarzy też żel i kremik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Następnym razem zamówię 😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:28   #2478
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ruda nie, juz nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:54   #2479
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX



Zleciala ta sobota ze szok!
W końcu udało sie posprzątać.
No i moja siostra prawdopodobnie za tydzien zostanie z malym jak juz zasnie a my z tz skoczymy na randkę szal normalnie

Ja mialsmz serii purritin zel do mycia i krem i u mnie nic specjalnego nie zdzialal. Tylko kwasy daja rade z moja geba na jesieni sie wykwasuje ze hej, przez ciaze i kp mam dluga przerwe.

Ruda silka najlepsza <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 20:26   #2480
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Byłem w Rossmannie 😂😂😂😂😂😂😂 ale tylko dwa błyszczyki eyeliner i korektor kupiłam 😉

Myśka o matko nic purritin nie ruszył ale czasowa randka was czeka 😍

Ewcia domów domów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Pije browar i maluje paznokcie nie wiem co z tego wyjdzie 😂😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 07:43   #2481
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Byłem w Rossmannie ale tylko dwa błyszczyki eyeliner i korektor kupiłam

Myśka o matko nic purritin nie ruszył ale czasowa randka was czeka

Ewcia domów domów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Pije browar i maluje paznokcie nie wiem co z tego wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pokaz efekty malowania


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 08:54   #2482
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry

My z Tulka same tz nie ma oczywiście:/ śpię na siedząco a dziecko pełne pary 😂

Magda nie jest z źle paznokciami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 09:29   #2483
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hejo!

Otworzyli nasza cudna wloska lodziarnie. Właśnie zbieramy tylki i wychodzimy.

Milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 10:14   #2484
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !
Wczoraj znajomi wpadli na kawkę popo , a posiedzieliśmy do 22 😁

Gianka serio po wakacjach ? 😍Weź nie Kuś 😂

Mysiaku randeczka 😍😍😍Moja mother też przyjeżdża w weekend ,więc i u nas jakieś randevou 😁
Okularnik na pewno będzie wyglądał bosko 😍

Madzia czyli jednak koniec między wami ? Przyjaźń ?

Ruda uwielbiam małe ciuszki 😍są takie słodkie 😍 Zanim się Natus urodził to co chwilę jest przeglądałam , ukladalam , nie mogłam się doczekać aż go ubiore 😍

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

U nas leniwa niedziela . Idziemy na miasto na obiad , bo z tego lenistwa nie chce mi się gotować 😛

Miłego dnia 😚
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 10:17   #2485
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Lilka przemysł to 😃będzie nam raźniej 😉

Powiem wam że nerwa złapałam że tz nie ma i jeszcze do mnie ze on nie wie kiedy będzie....jest niedziela! Mam jedyny wolny weekend w miesiącu strasznie mam już dość tego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 10:33   #2486
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Ziajka za chwilkę będziesz chodzić na spacerki z dwoma kochanymi urwiskami

Ewcia zaraz sobie przypominam prasowanie i układanie tych ciuszków, taka radość. W życiu żyjemy chyba tylko dla takich chwil, gdzie serducho ściska

Mysia jedz bidoczku, bo Marcel potrzebuje silnej mamy, dużo warzyw, wit C jak leci krew z nosa, bo to już znak osłabienia. Pij dużo wody

Arletka sama nie wiem co poradzić, ale może po jakimś czasie Hanulka będzie chciała spróbować z butli, są teraz takie smoczki przypominajacego cyca, może się uda.

Pogoda lepsza, śnieg topnieje, temperatura bardziej na plus, już bym chciała wyjść na dłużej na zewnątrz, może na majówkę się polepszy.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Basiu może jakaś grypa żołądkowa, tak?
Tez tak myślałam że to grypa zagadkowa .
Ale już lepiej . Jutro mała leci do przedszkola a ja muszę depilację na zrobić



Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

Mlody laskaswy bylw nocy raz siw obudzil na cyca przed 3. Niby wstal przed 6 ale i tak nawet jestem wsypana. On teraz drzemie a ja pranie musze rozwiesic.

Basiu no sa rozne metody. Jezeli dziecko ma takie akcje z zapowietrzaniem trzeba znalezc odpowiednie sposob ktory akurat jemu pomaga. Wycieczka do Wawy sie szykuje?

Mam jakies oslabienie organizmu. Musze i ja isc w koncu zrobic sobie morfologie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak planujemy tak 1 , 2 , 3 lub 6 maja




Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Ech, nie udało sie wczoraj ani z butli ani z nakładki nakarmić, w nocy dałam cyca. Teraz bierzemy się na głoda, nie wiem, mam metlik w głowie i nie wiem co robić. Przecież do 4-5 miesiąca normalnie piła z butli jak zostawiłam z tz czy z babciami, a teraz nie chce.
W ogóle idą nam 2 zęby na raz, wczoraj wieczorem przeokropnie płakała z bólu, dałam leki to noc spokojna. Cieżki dzień się nam szykuje...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

W srodę w tragicznym wyadku zginęła kuzyna żona, 26 lat, była zawodowym kierowcą tira i pod tirem zginęła, jechała osobówką. Z jej auta nic nie zostało...Mieli na dniach sie wprowadzać do nowego domu i zacząć starania o dziecko...jakie życie jest nieprzewidywalne:-(
O Jejku przykro mi

O mamo masakra ze dwa żeby na raz idą

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 11:19   #2487
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, u nas znowu chmury nachodzą. Wróciliśmy do domu od znajomych ok 1szej. Nie mogłam spać, jakoś tak zaczynam martwić się jak ogarnę dwójkę dzieci.

Gianka pazury wiosenne 😀 podobają mi się, krótkie ale ładne, ja lubię długie i nawet jadąc na prodowke miałam długie 😂😂😂 a ten Twój co kurde? Dzwon ze w tej chwili do domu 😢

Madzia myślałam że coś się zmieniło. ..

Mysia smacznego, bawcie się dobrze 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Lila a może i Ty dołączysz do grona staraczek 😁 znajomym widać dobrze u Was, jak to na wsi, spokoj cisza... ja uwielbiam. 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Lecimy do teściowej na obiadek, odezwę się później 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 18:15   #2488
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Gianka Ja juz trzymam za Was kciuki ❤️

Bylismy na wycieczce rowerowej

Kciuki sie Wasze przydaja


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 19:10   #2489
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ale dzień miałam jakiś beznadziejny powiem wam szczerze. Normalnie padaka
Zezloscilam się na tz że wciąż go nie ma,chciałam iść z Nasia w drzemke ale oczywiście dziecię miało inne plany więc jak wrócił tz ja się położyłam bo zła byłam wcale mi się nie chciało jakoś z nim już siedzieć. Ehhh no i taka beznadzieja. Umylam się zrobiłam depilację bo już krzaki takie miałam na nogach 😂 idę jeszcze wezmę Scholla i zrobię pietki bo też już dawno nie robiłam a wieczorem chce poczytać. O i tak. Spokojnego wieczoru dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13






Edytowane przez Gianna M
Czas edycji: 2017-04-23 o 19:13
Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 20:50   #2490
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Gianka mam nadzieje ze Ci wynagrodzi ten weekend


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.