Żółte Les Belles - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-12, 16:57   #31
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez Ami
Tylko czy takie przelewanie nie zaszkodziłoby perfumom? Podobno nie lubią mieć kontaktu z powietrzem.
Ami, tak na zdrowy chłopski rozum - nie powinno się nic złego stać. Gdyby moment kontaktu z powietrzem szkodził perfumom, to przecież wszelkie systemy flakonów-źródełek nie miałyby sensu. A przecież takowe są i to od lat z powodzeniem sprzedawane np. przez Thierrego Muglera. Więc wydaje mi się, że możecie spokojnie kupować i rozlewać (rozpsikiwać)
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 20:08   #32
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Żółte Les Belles

Co racja, to racja. A swoją drogą, zawsze strasznie mi się podobały takie flakony z pompką.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 21:03   #33
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Żółte Les Belles

Ja to się chyba skuszę na seteczkę . Lubię się mocno wypsikać . Poza tym ten zapach budzi we mnie takie skojarzenia, że trudno mi się mu oprzeć...

W innym sklepie widziałam dziś jedną sztukę żółtych Les Belles - 30 ml za 135 zł. Trochę taniej, ale raczej się nie opłaca. Choć wziąwszy pod uwagę to, że zapach jest w zaniku, to każdy flakonik jest na wagę złota .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 21:38   #34
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Żółte Les Belles

A w jakim sklepie? Może gdzieś bliżej mnie? Chętnie bym je chociaż powąchała, żeby powspominać, a na Wileńską z Ursynowa to trochę daleko.

Właśnie się zorientowałam, że wspomnienia to ja mogę mieć ale z tymi żółtymi Les Belles http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en Za czasów Delices d'Epices to ja na pewno do podstawówki już nie chodziłam. Jak ja niewiele wiem o perfumach...

Edytowane przez Ami
Czas edycji: 2005-11-12 o 22:47 Powód: nagłe uświadomienie ;)
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 00:18   #35
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez Ami
Właśnie się zorientowałam, że wspomnienia to ja mogę mieć ale z tymi żółtymi Les Belles http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en Za czasów Delices d'Epices to ja na pewno do podstawówki już nie chodziłam. Jak ja niewiele wiem o perfumach...
Ami, ale ty zalinkowałaś nie żółte, a zielone Belles. Zdjęcie fatalnie przekłamuje kolor flakonika, ale żółte nigdy nie miały czerwonego korka, za to zielone - owszem. Poza tym - to zielone miały pomidorki w składzie Zresztą, hmmm, na zielone, nie powiem, tez mam ochotę
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 00:21   #36
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez demonik
Ja to się chyba skuszę na seteczkę . Lubię się mocno wypsikać . Poza tym ten zapach budzi we mnie takie skojarzenia, że trudno mi się mu oprzeć...
Ja bym Ci radziła kupić 100 ml. to nie jest aż tak dużo zwłaszcza, że Les Belles są w wersji edt, więc chcąc-nie chcąc trzeba się "dopsikać" w ciągu dnia, bo zapach do mega trwałych niestety nie należy Więc myślę, że nie będziesz miała problemu z ich zużyciem

edit: muszę odszczekać to, com napisała o nietrwałości żółtych - zaaplikowane przed snem (1.30) na nadgarstek jeszcze teraz (prawie 10) wyraźnie pachną
__________________
było, minęło.

Edytowane przez hybris
Czas edycji: 2005-11-13 o 08:41 Powód: odszczekiwanie :D
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 09:15   #37
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Żółte Les Belles

To jest zielony, powiadasz? To ciekawe. Niedość, że ślepa to jeszcze daltonistka. Co ja bym bez was zrobiła.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 10:21   #38
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez Ami
A w jakim sklepie? Może gdzieś bliżej mnie? Chętnie bym je chociaż powąchała, żeby powspominać, a na Wileńską z Ursynowa to trochę daleko.
Chyba jeszcze dalej... W Tesco na Połczyńskiej - właściwie już poza Warszawą. Jest jedna sztuka żółtych (30 ml) + tester i jedna niebieskich (chyba 100 ml) + tester. Ale przecen tam nie mają .

Cytat:
Napisane przez Ami
Właśnie się zorientowałam, że wspomnienia to ja mogę mieć ale z tymi żółtymi Les Belles http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en Za czasów Delices d'Epices to ja na pewno do podstawówki już nie chodziłam. Jak ja niewiele wiem o perfumach...
Ja mam nie tyle wspomnienia bezpośrednio związane z Delice d'Epices (bo w roku ich premiery nie byłam już małą dziewczynką ), co skojarzenia, jakie przywodzi mi na myśl ten zapach - wczesne dzieciństwo .

Poza tym nie znałam zapachów z tej serii, bo butelki nie były dla mnie wystarczająco zachęcające...
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:58   #39
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez hybris
Ja bym Ci radziła kupić 100 ml. to nie jest aż tak dużo zwłaszcza, że Les Belles są w wersji edt, więc chcąc-nie chcąc trzeba się "dopsikać" w ciągu dnia, bo zapach do mega trwałych niestety nie należy Więc myślę, że nie będziesz miała problemu z ich zużyciem

edit: muszę odszczekać to, com napisała o nietrwałości żółtych - zaaplikowane przed snem (1.30) na nadgarstek jeszcze teraz (prawie 10) wyraźnie pachną
Posłuchałam, kupiłam . Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką żółtej flaszeczki .

Z przykrością zawiadamiam, że nabyłam ostatni egzemplarz .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:13   #40
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez demonik
Posłuchałam, kupiłam . Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką żółtej flaszeczki .

Z przykrością zawiadamiam, że nabyłam ostatni egzemplarz .
To świetnie, miłego noszenia a tym ostatnim to się nie przejmuj bo oni jak im "wyjdzie" jakis zapach, to go domawiają
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 08:07   #41
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez demonik
Posłuchałam, kupiłam . Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką żółtej flaszeczki .

Z przykrością zawiadamiam, że nabyłam ostatni egzemplarz .
Demoniku, a ja z PRZYJEMNOŚCIĄ Ci gratuluję!!!
A po cichu trochę zazdroszczę
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:23   #42
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Żółte Les Belles

Cytat:
Napisane przez sarenka
A co do zapachu - pamiętam, że podobały mi się wszystkie trzy, najbardziej żółty i ten najdłużej trzymał się na mojej skórze. Na pewno nie od brzasku do północy, ale cały "dzień roboczy" [jakieś 8-9h].
U mnie jak u Sarenki - potrafię się nimi spryskać wieczorem (bo nagle odczuwam na nie wielką ochotę ) a rano, po przebudzeniu, wciąż je czuję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 21:03   #43
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Żółte Les Belles

a na allegro pięknie opakowane w starym flakoniku a ja nie mam forsy
http://www.allegro.pl/item114041910_...ci_100_ml.html
a tak z ciekawości - kiedy wrócą do naszych perfumerii, może któraś z Was się orientuje?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 21:10   #44
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Żółte Les Belles

wcześniej był wystawiony taki sam zestaw - ostra licytacja była, teraz się nikt nie spieszy - może obserwują
ja swój kupiłam 100ml/160zł nowe opakowanie niestety
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 21:19   #45
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Żółte Les Belles

to już chyba 4 u tej sprzedającej, ale niestety pisze że ostatni :-(
mści się chyba okazja którą bezmyślnie zmarnowałam w Anglii - 15 sztuk po 30ml, sztuka 2,5 funta - idiotka wzięłam tylko jedną i zakochałam się w zapachu

to jak do tej pory moja największa perfumeryjna wpadka
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 22:26   #46
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Żółte Les Belles

a widziałam, widziałam tę wzmiankę o zakupach w Anglii - rzeczywiście sama na siebie byłabym wściekła
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.