Warsztaty, prelekcje, szkolenia dla rodziców - wątek informacyjny - Polska! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 20:34   #1
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Lightbulb

Warsztaty, prelekcje, szkolenia dla rodziców - wątek informacyjny - Polska!


Informator o prelekcjach, warsztatach, eventach i szkoleniach dla rodziców i przyszłych rodziców w całej Polsce.
( również informacje o targach proszę przesyłać ).

Informacje proszę przesyłać wpisując w poście lub na pw :
co to za impreza? miejscowość ( województwo), link do wydarzenia, datę, informacje dla jakiej grupy skierowane jest wydarzenie i czy jest bezpłatne czy nie.
Wątek stworzony po to, by w jednym miejscu zebrać informacje o ciekawych wydarzeniach związanych z macierzyństwem na terenie całej Polski.
Zapraszam do dzielenia się nowinkami z Waszych okolic.
Często informacje o tego typu imprezach docierają do nas po fakcie, a szkoda bo warto korzystać.



ROK 2014

dolnośląskie

22.05. Wrocław - Mamo to ja - bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik

kujawsko-pomorskie


04.04. Bydgoszcz - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik
14.05. Bydgoszcz - Świadoma mama - bezpłatne - dla kobiet w ciąży - klik
14.05. Bydgoszcz - Świadoma mama - bezpłatne - dla rodziców dzieci do 3 lat - klik


lubelskie


lubuskie

27.05. Gorzów Wielkopolski - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik

łódzkie


27.03. Łódź - Świadoma mama - bezpłatne - dla kobiet w ciąży - klik
27.03. Łódź
- Świadoma mama - bezpłatne - dla rodziców dzieci do 3 lat - klik

29.05. Łódź - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik

małopolskie

05.04. Kraków- Mama nigdy nie jest sama - bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodzice dzieci do 1 r.ż. - klik
19.05. Kraków - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik


mazowieckie

31.03. Grodzisk Mazowiecki - Mama wie - bezpłatne - dla przyszłych i obecnych rodziców - klik
01.04. Warszawa - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik
02.04. Warszawa - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik
05.04. Mińsk Mazowiecki - Mama wie - bezpłatne - dla przyszłych i obecnych rodziców - klik
06.04. Otwock - Mama wie - bezpłatne - dla przyszłych i obecnych rodziców - klik
12.04. Płock- Mama wie - bezpłatne - dla przyszłych i obecnych rodziców - klik
13.04. Otwock - Mama wie - bezpłatne - dla przyszłych i obecnych rodziców - klik
Maj. Warszawa- Po prostu położna - bezpłatne - szczegóły wkrótce klik

opolskie


08.04. Opole - Świadoma mama - bezpłatne - dla kobiet w ciąży - klik
08.04. Opole - Świadoma mama - bezpłatne - dla rodziców dzieci do 3 lat - klik


podkarpackie


podlaskie


09.05. Białystok- Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik

pomorskie


kwiecień. Gdańsk - Po prostu położna - bezpłatne - szczegóły wkrótce klik
08.04. Gdynia - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik
09.04. Gdańsk - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik
26.04 . Gdańsk -
Mama nigdy nie jest sama - dla rodziców dzieci do 1 r.ż. - szczegóły wkrótce na klik
śląskie
09.04. Katowice - Świadoma mama - bezpłatne - dla kobiet w ciąży - klik
09.04. Katowice - Świadoma mama - bezpłatne - dla rodziców dzieci do 3 lat - klik
10.04. Częstochowa - Świadoma mama - bezpłatne - dla kobiet w ciąży - klik
10.04. Częstochowa - Świadoma mama - bezpłatne - dla rodziców dzieci do 3 lat - klik

06.05. Sosnowiec - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik
20.05. Katowice - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik
21.05. Bielsko Biała - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik

świętokrzyskie


warmińsko-mazurskie


07.04. Olsztyn - Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik

wielkopolskie

28.05. Poznań- Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik

zachodniopomorskie
26.05. Szczecin- Mamo to ja- bezpłatne - dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1 r.ż. - klik


Jeśli dopatrzycie się błędów, proszę pisać.

__________________
E.M♥



Edytowane przez Karo89
Czas edycji: 2014-03-24 o 20:47
Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 20:42   #2
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Warsztaty, prelekcje, szkolenia dla rodziców - wątek informacyjny - Polska!

Super inicjatywa! Właśnie ostatnio trafiłam na link do info o warsztatach Mamo to ja i za nic w świecie nie mogłam go później odszukać... A tu wszystko jest
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:48   #3
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Warsztaty, prelekcje, szkolenia dla rodziców - wątek informacyjny - Polska!

dzięki, mam nadzieję, że będziecie mi podrzucać informacje ze swoich regionów, do poszerzania listy.
Ja z południa więc to co kojarzę, albo usłyszałam wpisałam, poszerzając o zasięg ogólnopolski ale wiem, że imprez jest dużo dużo więcej, dlatego fajnie będzie jak wątek urośnie w siłę i będzie świetnym miejscem informacyjnym dla rodziców
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 14:36   #4
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Warsztaty, prelekcje, szkolenia dla rodziców - wątek informacyjny - Polska!

Moze jakaś aktualizacja na 2015
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:28   #5
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Warsztaty, prelekcje, szkolenia dla rodziców - wątek informacyjny - Polska!

Jak najbardziej. Zapomniałam o tym wątku.
Na dniach postaram się z tym zrobić, gdyby któryś rodzic miał coś na oku, może podsyłać linki, każda pomoc w aktualizacji mile widziana
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 21:28:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.