Scent Bar III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 14:23   #1441
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle jestem z tych wykresów "zielona".
Zaznaczam zakres danych w arkuszu Excela, potem korzystam z opcji "Wstaw wykres" i klikam za pomocą kreatora, a zamiast wykresu robi mi się (z zalezności od wybranego typu wykresu) np. szary prostokąt w paski, a obok tego legenda, żadnych słupków czy stożków bądź linii nie ma. Nie wiem czemu
Bo stosujesz odwrotną kolejnosć działania - najpierw klikasz kreatora, wybierasz rodzaj wykresu i dopiero on Cię pyta o zakres danych - i wtedy je dopiero zaznaczasz. Wychodzi, spróbuj
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:32   #1442
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Bo stosujesz odwrotną kolejnosć działania - najpierw klikasz kreatora, wybierasz rodzaj wykresu i dopiero on Cię pyta o zakres danych - i wtedy je dopiero zaznaczasz. Wychodzi, spróbuj
Spróbowałam, ale nie wyszło.
Nadal to samo - pusty, szary prostokąt w paski i legenda obok
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:42   #1443
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Martwię się oten strajk Jeżeli demeterki przyjdą do Polski w przyszłym tygodniu, to obawiam się, że zginą gdzieś w czeluściach poczty i nigdy ich nie dostaniemy w swoje łapki, a buuuuu
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:54   #1444
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Martwię się oten strajk Jeżeli demeterki przyjdą do Polski w przyszłym tygodniu, to obawiam się, że zginą gdzieś w czeluściach poczty i nigdy ich nie dostaniemy w swoje łapki, a buuuuu
mam nadzieję,że aż tak źle nie będzie
swoją drogą współczuje listonoszom i osobom pracującym na okienkach - praca nie należy do lekkich.
Z drugiej jednak strony utrudnianie życia normalnym ludziom czyli nam też nie jest fajne
no,ale każdy strajk musi się jakoś odbić
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 15:52   #1445
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
"A ja zwrócę uwage na druga strone medalu. I nie chce pisać o Cejrowskim tylko o autorze komentarza: Homikusie. Czyz nie stawiasz sie troche na poziomie Cejrowskiego odsadzając go od czci i wiary? Czci i wiary politycznie poprawnej? Wiary politycznej poprawności? Mnie tez podróże nauczyly dystansu i tolerancji. (Choc chyba tylko rozwinęły te cechy, które wynosi się po prostu z domu). I dlatego uważam, ze trzeba byc tolerancyjnym także dla takich Cejrowskich. Sam WC wygłosil kiedys zdanie, ktore bardzo zapadło mi w pamięć: “dwaj panowie maja prawo obściskiwac sie na ulicy i całować. To prawda. A ja mam prawo się na to oburzać!”
Do WC można podejść jak do dzikusa z Rio Grande: sam WC ma tolerancje dla ludożercy, który wychował sie w innej kulturze. WC też wychował się w innej kulturze. W kulturze pseudochrzescijańskiej ksenofobii. I podobnie jak Marek Jurek jest swojej postawie wierny. Czyz nie jest to godne szacunku? Wierność swoim poglądom? Sprobuj pomysleć o Cejrowskim jak o egzotycznym zjawisku ze srodka Afryki. Czy tak samo oburzasz sie na Araba, że ma 4 żony i za homo chce zabijać? Arab nie pije! A kto nie pije ten kapuje ;-)))))
Tym bardziej że WC nie chce karac sodomitów, jak to było jeszcze w XIX wieku. On twierdzi, że się na pewne rzeczy OBURZA. Tak jak Homikus oburza sie na Cejrowskiego. W takim razie drogi Homikusie: czym różnisz sie od Cejrowskiego? Tym że oburzasz się słusznie, a WC niesłusznie? A kto jest ostatecznym transcendentnym autorytetem, który rozsądzi kto ma rację? Nie pisze tu o sumieniu, bo co zrobic, gdy przylożymy to do sumienia ludożercy?
Oczywiscie WC jest osadzony w kulturze europejskiej, tak jak Ty Homikusie i mozesz powiedzieć, że odwolujac się do Araba czy ludozercy uprawiam demagogię. Niemniej jednak jeszcze raz zaproponuję: wiecej dystansu do takich Cejrowskich, bo w swoim oburzeniu niepostrzeżenie mozemy zblizyć sie do swoich przesladowców. ;-)))) "
Ode mnie słów parę "w temacie" W. Cejrowskiego.
Padło tu wiele zdań na temat tolerancji, braku tolerancji, itd. Ja radosnej twórczości Cejrowskiego z czasów WC Kwadransa nie znam, bo nie mieszkałam akurat w Polsce. Cenię go natomiast jako podróżnika, gawędziarza, bo uważam, że to co robi, robi po prostu dobrze. Widać, że to kocha.
Co do jego poglądów, to rzeczywiście, nie są one moimi, bo sama doświadczyłam nienawiści jednego narodu do drugiego i sytuacji, kiedy żyjesz przez ileś tam lat w swoim kraju, w którym nie ma widocznych podziałów na "my" i "oni" i nagle któregoś dnia - bum! Okazuje się, że masz niewłaściwą przynależność etniczną i ktoś odmawia ci prawa do fizycznej egzystencji. Jest wojna, nienawiść, życie w ciągłym strachu... Okazuje się, że twój najlepszy przyjaciel może być twoim największym wrogiem...
I dlatego uważam, że okopywanie się na swoich "pozycjach" do niczego dobrego nie prowadzi.
Sabbath pisała o tym, że nie da szansy (Sabbath, przepraszam, że nie cytuję Cię w tym miejscu, ale gdzieś mi ten cytat umknął po drodze). Ja dam, bo uważam, że ktoś kto ma takie poglądy musi być nieszczęśliwym człowiekiem w gruncie rzeczy.
Stawianie W.C. w jednej linii z Hoessem jest według mnie pewną przesadą (jakkolwiek rozumiem wzburzenie Sabbath), biorąc pod uwagę to, jak wielu Polaków ma poglądy zbliżone do Cejrowskiego. Nie wyłączając tych, którzy kilka razy napisali kredą na drzwiach naszego poprzedniego mieszkania "terroryści". Jednak znalazł się ktoś, kto ten napis tyle samo razy zmazał, i nie byliśmy to my.
Jeśli coś mnie tak naprawdę denerwuje, to ludzie, którzy noszą maskę tolerancji, bo "tak wypada", a na swój i swojego najbliższego otoczenia użytek, maskę tę zdejmują. Znam też takich ludzi.
Nie wiem, ale chyba piszę bez składu i ładu Za bardzo mnie ten temat dotyczy po prostu.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:42   #1446
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Dziewczynki dzięki za kciuki

1 dzień był co najmniej nudny, przeglądałam programy komputerowe, przepisywałam tekst i czytałam książki o terapii. Bardzo bolała mnie głowa i nadal boli, więc takie siedzenie było bardzo męczące.
Nareszcie zjadłam obiad.


Ciekawe co z ta pocztą?



Fenris


Ale mBank jest szybki
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:58   #1447
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Ode mnie słów parę "w temacie" W. Cejrowskiego.
Padło tu wiele zdań na temat tolerancji, braku tolerancji, itd. Ja radosnej twórczości Cejrowskiego z czasów WC Kwadransa nie znam, bo nie mieszkałam akurat w Polsce. Cenię go natomiast jako podróżnika, gawędziarza, bo uważam, że to co robi, robi po prostu dobrze. Widać, że to kocha.
Co do jego poglądów, to rzeczywiście, nie są one moimi, bo sama doświadczyłam nienawiści jednego narodu do drugiego i sytuacji, kiedy żyjesz przez ileś tam lat w swoim kraju, w którym nie ma widocznych podziałów na "my" i "oni" i nagle któregoś dnia - bum! Okazuje się, że masz niewłaściwą przynależność etniczną i ktoś odmawia ci prawa do fizycznej egzystencji. Jest wojna, nienawiść, życie w ciągłym strachu... Okazuje się, że twój najlepszy przyjaciel może być twoim największym wrogiem...
I dlatego uważam, że okopywanie się na swoich "pozycjach" do niczego dobrego nie prowadzi.
Sabbath pisała o tym, że nie da szansy (Sabbath, przepraszam, że nie cytuję Cię w tym miejscu, ale gdzieś mi ten cytat umknął po drodze). Ja dam, bo uważam, że ktoś kto ma takie poglądy musi być nieszczęśliwym człowiekiem w gruncie rzeczy.
Stawianie W.C. w jednej linii z Hoessem jest według mnie pewną przesadą (jakkolwiek rozumiem wzburzenie Sabbath), biorąc pod uwagę to, jak wielu Polaków ma poglądy zbliżone do Cejrowskiego. Nie wyłączając tych, którzy kilka razy napisali kredą na drzwiach naszego poprzedniego mieszkania "terroryści". Jednak znalazł się ktoś, kto ten napis tyle samo razy zmazał, i nie byliśmy to my.
Jeśli coś mnie tak naprawdę denerwuje, to ludzie, którzy noszą maskę tolerancji, bo "tak wypada", a na swój i swojego najbliższego otoczenia użytek, maskę tę zdejmują. Znam też takich ludzi.
Nie wiem, ale chyba piszę bez składu i ładu Za bardzo mnie ten temat dotyczy po prostu.
Anuschko nie tylko piszesz z ładem i składem, ale do tego bardzo sensownie
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:04   #1448
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Anuschko nie tylko piszesz z ładem i składem, ale do tego bardzo sensownie
Mi to jest obojętne.
Ależ boli mnie głowa idę prasować...a potem może zrobię jakieś kolczyki hihi
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:09   #1449
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Mi to jest obojętne.
Co jest Ci obojętne? Bo nie bardzo zrozumiałam.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:27   #1450
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Mi to jest obojętne.
Pomimo , że jest Ci to obojętne, to zadałaś sobie trud, cytując Irkę i pisząc, że jest Ci to obojętne. Czy miało to na celu podkreślenie, jak bardzo jest Ci to obojętne?
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:30   #1451
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar III

zaszalalamdzisiaj.

ja, ktora wiekszosc rzeczy- ubran, torebek, butow ma czarnych kupilam sobie dzisiaj bialy plaszczyk i zielona torebke. chyba zglupialam na starosc i nadchodzaca wiosne......
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 17:38   #1452
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
zaszalalamdzisiaj.

ja, ktora wiekszosc rzeczy- ubran, torebek, butow ma czarnych kupilam sobie dzisiaj bialy plaszczyk i zielona torebke. chyba zglupialam na starosc i nadchodzaca wiosne......

Gratuluję Ago Tylko gdzie ta wiosna??

Ja odebrałam własnie moje pierwsze meteorytry Nie różowia, nobliwie pachną i... sa jak zwykły puder Muszę się nauczyć je obsługiwać
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:40   #1453
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Gratuluję Ago Tylko gdzie ta wiosna??

Ja odebrałam własnie moje pierwsze meteorytry Nie różowia, nobliwie pachną i... sa jak zwykły puder Muszę się nauczyć je obsługiwać
tymeno gratuluje meteorytow


nie wiem jak u Ciebie ale u mnie dzisiaj pieknie sloneczko swiecilo
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:42   #1454
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
tymeno gratuluje meteorytow


nie wiem jak u Ciebie ale u mnie dzisiaj pieknie sloneczko swiecilo
Dziekuję A słonko owszem, świeciło jak byłam w pracy Do słonka był gratis w postaci 8 stopni C
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:44   #1455
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziekuję A słonko owszem, świeciło jak byłam w pracy Do słonka był gratis w postaci 8 stopni C
no u mnie bylo cieplej
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:53   #1456
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Pomimo , że jest Ci to obojętne, to zadałaś sobie trud, cytując Irkę i pisząc, że jest Ci to obojętne. Czy miało to na celu podkreślenie, jak bardzo jest Ci to obojętne?
Cejrowski jest mi obojętny i jego poglądy.


Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
zaszalalamdzisiaj.

ja, ktora wiekszosc rzeczy- ubran, torebek, butow ma czarnych kupilam sobie dzisiaj bialy plaszczyk i zielona torebke. chyba zglupialam na starosc i nadchodzaca wiosne......
Gratuluję, zielona torebka tez mi sie marzy, albo w innym soczystym kolorze.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja odebrałam własnie moje pierwsze meteorytry Nie różowia, nobliwie pachną i... sa jak zwykły puder Muszę się nauczyć je obsługiwać
Meteoryty fajnie, ale pewnie bym nie polubiła, nie lubię kulek.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:57   #1457
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar III

Wrocław, widok zza okna - GRAD! Ulewa i burza
Normalnie bym się cieszyła, bo lubię taką pogodę (kiedy siedzę w domu i jest mi ciepło). Ale jutro mamy iść grać w kosza! Proszę o natychmiastowe polepszenie pogody!

edit - ale błyskawice mamy widowiskowe
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 17:59   #1458
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wrocław, widok zza okna - GRAD! Ulewa i burza
Normalnie bym się cieszyła, bo lubię taką pogodę (kiedy siedzę w domu i jest mi ciepło). Ale jutro mamy iść grać w kosza! Proszę o natychmiastowe polepszenie pogody!

U mnie cały dzień świeciło słońce i było ok 15 stopni teraz pochmurno.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:04   #1459
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Meteoryty fajnie, ale pewnie bym nie polubiła, nie lubię kulek.
Ja jeszcze nie wiem, nie miałam kulek wcześniej To znaczy mam kulki ale inne
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:16   #1460
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar III

Mskładaczku życzę spełnienia marzeń i to nie tylko tych pachnących!!!


SpanishMyszko jak wykresy? Może ja pomogę, pisz PW
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:19   #1461
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie wiem, nie miałam kulek wcześniej To znaczy mam kulki ale inne
tymeno, bo mimo wszystko meteoryty to zwykly puder A ktore masz? Ja z Beige Chic jestem zadowolona, daja ladne swietliste wykonczenie i co nieco ocieplaja moja blada gebe Natomiast Mythic szybko puscilam w swiat, bo mialam wrazenie okropnego brokatu na twarzy.. no i troche mnie zarozowialy.

Przepraszam,ze bez polskich liter, cos jest nie tak z klawiszami
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:21   #1462
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wrocław, widok zza okna - GRAD! Ulewa i burza
Normalnie bym się cieszyła, bo lubię taką pogodę (kiedy siedzę w domu i jest mi ciepło). Ale jutro mamy iść grać w kosza! Proszę o natychmiastowe polepszenie pogody!

edit - ale błyskawice mamy widowiskowe
to jest nic bo jak to wszystko sie zaczelo to ja do pracy wychodzilam:P
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:29   #1463
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
tymeno, bo mimo wszystko meteoryty to zwykly puder A ktore masz? Ja z Beige Chic jestem zadowolona, daja ladne swietliste wykonczenie i co nieco ocieplaja moja blada gebe Natomiast Mythic szybko puscilam w swiat, bo mialam wrazenie okropnego brokatu na twarzy.. no i troche mnie zarozowialy.

Przepraszam,ze bez polskich liter, cos jest nie tak z klawiszami


Nosku, mam Mythic nie różowią mnie nic a nic chociaż gąbeczka jest cała fioletowa Od biedy wyciągnę różowe kulki Masz racje, 01 ma wyraźne drobinki ale do wykończenia makijazu będzie ok Tak czy siak pieknie wyglądają i pięknie pachną


Czy pamiętacie "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym" - Cezary Mończyk, jego fotograf, Naturalni itp?. Normalnie umarłam klik i TU

Edytowane przez tymena
Czas edycji: 2008-04-15 o 18:56 Powód: dopisek
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:40   #1464
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar III

Tymeno gratuluje Meteorytów To bezapelacyjnie mój ulubiony puder Mythic co prawda nigdy nie miałam, bo byłyby dla mnie zbyt jasne, ale Beige Chic używam i bardzo sobie chwale. W zimie przekonałam się do Pink Fresh, bo wtedy opalenizny u mnie za grosz nie widać i moja cera nabiera zdecydowanie chłodniejszego odcienia. Mam jeszcze jedną zimową limitowankę (Pearles de Velours? nie pamiętam nazwy) ale ona już daje wybitnie wieczorowy efekt
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:56   #1465
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Czy pamiętacie "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym" - Cezary Mończyk, jego fotograf, Naturalni itp?. Normalnie umarłam klik
Bosz, Tymenko, jasne że pamiętam. To było i straszne i śmieszne
Książka Joanny Naturalny, rura w mieszkaniu Mończyka i "pokazy" dla sąsiadów, te naiwne dziewczyny, dające się nabierać takim typom... Pamiętam, ale obejrzę jeszcze raz. Kiedyś szukałam, ale niewiele w necie znalazłam.

A tak jeszcze a propos YouTube... Zastanawialiśmy się ostatnio z M. jak tam się znalazły np. nagrania Sondy z lat 80 tych i inne starocie. Ktoś to nagrywał wtedy, czy potem jeszcze to nadawali? Wiecie może
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:57   #1466
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Tymeno gratuluje Meteorytów To bezapelacyjnie mój ulubiony puder Mythic co prawda nigdy nie miałam, bo byłyby dla mnie zbyt jasne, ale Beige Chic używam i bardzo sobie chwale. W zimie przekonałam się do Pink Fresh, bo wtedy opalenizny u mnie za grosz nie widać i moja cera nabiera zdecydowanie chłodniejszego odcienia. Mam jeszcze jedną zimową limitowankę (Pearles de Velours? nie pamiętam nazwy) ale ona już daje wybitnie wieczorowy efekt
Ja bym chętnie zainwestowała w dobry puder sypki, zastanawiałam sie nad pryzmami, ale nie jestem do końca przekonana, miałam kiedyś puder burżuja, bardzo dobry był i pięknie pachniał.
Co polecacie z sypkich, nie rozświetlających?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:00   #1467
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Tymeno gratuluje Meteorytów To bezapelacyjnie mój ulubiony puder Mythic co prawda nigdy nie miałam, bo byłyby dla mnie zbyt jasne, ale Beige Chic używam i bardzo sobie chwale. W zimie przekonałam się do Pink Fresh, bo wtedy opalenizny u mnie za grosz nie widać i moja cera nabiera zdecydowanie chłodniejszego odcienia. Mam jeszcze jedną zimową limitowankę (Pearles de Velours? nie pamiętam nazwy) ale ona już daje wybitnie wieczorowy efekt
Dziekuję Taiwa Muszę przetestować inne


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Bosz, Tymenko, jasne że pamiętam. To było i straszne i śmieszne
Książka Joanny Naturalny, rura w mieszkaniu Mończyka i "pokazy" dla sąsiadów, te naiwne dziewczyny, dające się nabierać takim typom... Pamiętam, ale obejrzę jeszcze raz. Kiedyś szukałam, ale niewiele w necie znalazłam.

To prawda - śmiech przez łzy Strasznie mi było szkoda tych dziewczyn, które myślały, że będą modelkami z pierwszych stron gazet...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:09   #1468
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar III

Zuziuniu ja kiedyś maniacko używałam sypkiego Blended Clinique, ale odkąd przekonałam się do uzywania na codzień meteorytów i przyzwyczaiłam to delikatnego i świetlistego efektu jaki dają, to zacząłam mieć wrażenie, że po Clinique mam zamiast twarzy nieruchomą maskę
Teraz mam sypańca La Prairie, wielkie toto straszliwie, kupiłam na jesieni i mam wrażenie że nigdy się nie skończy Efekt daje jak dla mnie fajny, używam gdy zależy mi na bardziej matowym makijażu.
O Pryzmach się nie wypowiem, nie miałam, za grosz mnie nie przekonały.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:13   #1469
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
nie wiem jak u Ciebie ale u mnie dzisiaj pieknie sloneczko swiecilo
u mnie świeciło-rano...

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wrocław, widok zza okna - GRAD! Ulewa i burza
Normalnie bym się cieszyła, bo lubię taką pogodę (kiedy siedzę w domu i jest mi ciepło). Ale jutro mamy iść grać w kosza! Proszę o natychmiastowe polepszenie pogody!

edit - ale błyskawice mamy widowiskowe
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
to jest nic bo jak to wszystko sie zaczelo to ja do pracy wychodzilam:P
U mnie się zaczęło jak wracałam Czas oczekiwania na taksówkę 2 godziny, więc musiałam zasuwać na autobus pieszo, w środku burzy, ulewie, gradzie i wodzie po kostki. Super było a psik...
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:27   #1470
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Kolejne pytanie z serii "komputerowej". Jak zapisać plik w formacie PDF? Chyba potrzebuję Acrobata, tak? Muszę go zainstalować, a potrem jakoś zapisać? Jestem u kresu sił
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.