Mamusie marcowe 2018 cz. 2 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-19, 10:58   #1111
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Pretty_girl, jak ty i czaro_dziejkaa napiszecie, że idziecie na L4 to zrobimy forumową bibę Pracusie z was.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 11:11   #1112
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Pretty_girl, jak ty i czaro_dziejkaa napiszecie, że idziecie na L4 to zrobimy forumową bibę Pracusie z was.
Na mnie to będziecie musiały poczekać do grudnia
Poza tym nie taki ze mnie pracus. Pracuje od poniedziałku do piątku po 6h dziennie srednio

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Zbieram się do sprzątania łazienki i się zebrać nie mogę 😵

Edytowane przez czaro_dziejkaa
Czas edycji: 2017-08-19 o 11:02
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 11:18   #1113
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ja w końcu przy użyciu octu i sody pokonałam ten cholerny prysznic.
Szkoda, że długo się to nie utrzyma
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 11:38   #1114
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ehh bylam na tych zakupach i myślałam że zemdleje... czym prędzej do domu bo bylo mi mega niedobrze i zachciało mi się do wc natychmiast (dodam że pierwszy raz bez syropu) czuje że dzieje się coś złego. Identycznie czuję się zawsze przed okresem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 11:45   #1115
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Pretty_girl, jak ty i czaro_dziejkaa napiszecie, że idziecie na L4 to zrobimy forumową bibę Pracusie z was.
Mam nadzieje ze juz w listopadzie/grudniu pojde na to L4

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Na mnie to będziecie musiały poczekać do grudnia
Poza tym nie taki ze mnie pracus. Pracuje od poniedziałku do piątku po 6h dziennie srednio
To ja po 12 godzin, ale na szczescie siedząca i nie mecząca praca no i nie każdy dzień
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ehh bylam na tych zakupach i myślałam że zemdleje... czym prędzej do domu bo bylo mi mega niedobrze i zachciało mi się do wc natychmiast (dodam że pierwszy raz bez syropu) czuje że dzieje się coś złego. Identycznie czuję się zawsze przed okresem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meccasie nie martw się na zapas, już w poniedzialek zobaczysz fasolke
Jeżeli jednak czujesz że coś nie tak to może uda Ci sie podjechac na IP tylko na usg? Nie wiem czy tak robia bez polozenia na oddzial
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 11:49   #1116
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez hanusia_86 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie mamusie !
Chciałabym dołączyć do Waszej grupy, jako że też spodziewam się marcowego maleństwa Tp według OM 1 marca, według usg 4 marca. Mam już dwuletnią córeczkę i jednego aniołka z pierwszej ciąży. Mam 31 lat i jestem z Rybnika. Gorąco Was witam i proszę o dołączenie do grupy
Hej! Twoja corcia z '15?
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 11:54   #1117
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ehh bylam na tych zakupach i myślałam że zemdleje... czym prędzej do domu bo bylo mi mega niedobrze i zachciało mi się do wc natychmiast (dodam że pierwszy raz bez syropu) czuje że dzieje się coś złego. Identycznie czuję się zawsze przed okresem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie kracz. Musi być dobrze.
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 11:59   #1118
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ale jestem glodna, wrocilysmy z placu, mloda uspalam, a ja sie skrecam, lece szykowac obiadek
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 12:03   #1119
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ale jestem glodna, wrocilysmy z placu, mloda uspalam, a ja sie skrecam, lece szykowac obiadek
Ja też zamieram z głodu a czekam aż podłoga mi wyschnie
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 13:02   #1120
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez hanusia_86 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie mamusie !
Chciałabym dołączyć do Waszej grupy, jako że też spodziewam się marcowego maleństwa Tp według OM 1 marca, według usg 4 marca. Mam już dwuletnią córeczkę i jednego aniołka z pierwszej ciąży. Mam 31 lat i jestem z Rybnika. Gorąco Was witam i proszę o dołączenie do grupy
Cytat:
Napisane przez hanusia_86 Pokaż wiadomość

Staraliśmy się bardzo długo, bo aż półtorej roku i z diagnostyki nic nie wychodziło, wszystko prócz umiarkowanej jakości nasienia męża było ok. Hsg wyszło dobrze inne wyniki też. Zakwalifikowano nas w 2014 roku do rządowegoprogramu refundacji in vitro i dopiero podczas przygotowań do stymulacji, kiedy całkowicie odpuściliśmy - udało się naturalnie - blokada psychiczna ? A teraz też taka powiedzmy sobie bardzo chciana "wpadka". leków żadnych nie brałam.
witamy i ogromne gratulacje
ja nieraz słyszałam o "barierze psychicznej". Mam koleżankę, która przestała się starać po roku, pogodziła się z sytuacją i od razu zaszła w ciążę

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Kasia kobieto, niniejszym wzywam Cię do ogarnięcia się!! W czwartek wieczorem zjadłam kanapkę z konserwą (tak, wiem ) i następnego dnia gorzko tego pożałowałam. Nie wymiotowałam ale miałam wrażenie że jest blisko. Tak samo jest jak zjem za dużo nawet, jak jest to coś normalnego a nie jakiś syf.
mówisz o konserwach czy o chipsach jako o syfie?
Niestety chipsy to moja ogromna słabość, dlatego już nawet mąż ich sobie nie kupuje. Mogłabym jeść je zamiast posiłków.
Konserw nie lubię, ale pasztet nawet nawet. Powinnam odpuścić sobie?

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
U torrence to jutro masz wielki dzień wkraczasz w II trymestr zazdroszczę !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
matko! to już?

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jak kichnelam to sie zgielam z bólu, tak mnie pociagnelo wiezadlo


Spokojnie, ja wczoraj sie pierwszy raz przywitalam. U twojej kolezanki to musial byc totalny zbieg okoliczności. Nie slyszalam nigdy teorii ze jak przychodza wymioty to moze byc poronienie. Ja sie czulam dobrze przez kilka dni a wczoraj jak mnie dopadlo to z finalem w kiblu. Zdecydowanie gorzej jest jak objawy nagle znikną (nie zmniejsza sie ale znikną totalnie) niz jak sie pojawią. U mnie w apce pisze ze 9-10 tydzien to apogeum mdlosci wiec obawiam sie ze jeszcze najgorsze przede mną. Glowa do gory, wszystko bedzie ok

Dla zainteresowanych: zarejestrowalam sie wczoraj w programie Bebiprogram- maja troche fajnych artykulow do poczytania i wysylaja mi za free paczuche z poradnikiem i kocykiem sensorycznym wiec zerknijcie sobie i korzystajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie w apce też piszę że 10 tydzień to apogeum, a ja jestem 12 i nic nie jest lepiej
Być może to zbieg okoliczności. Pamiętam, że jak z nią rozmawiałam to mówiła, że czuje się świetnie, nic jej nie dolega, żadne mdłości ani nic. Nagle zaczęła mieć mega mdłości, wymiotowała po prawie każdym posiłku, chodziła blada. Poszła na rutynową kontrolę i okazało sie, że dziecko od prawie 2 tygodni nie żyje Poroniła w 3 miesiącu. Swoją drogą ogromnie ją podziwiam, że w miarę szybko doszła do siebie po tej tragedii i potrafi o tym rozmawiać.

Dzięki za cynk z Bebiprogram, zapisuję się

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Zbieram się do sprzątania łazienki i się zebrać nie mogę 😵
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ehh bylam na tych zakupach i myślałam że zemdleje... czym prędzej do domu bo bylo mi mega niedobrze i zachciało mi się do wc natychmiast (dodam że pierwszy raz bez syropu) czuje że dzieje się coś złego. Identycznie czuję się zawsze przed okresem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też mam dzisiaj totalny spadek energii. Nie wiem czy to wynik porannych wymiotów czy spadek ciśnienia, ale nie mam mocy.

Nawrocie energii, który masz się pojawić w drugim trymestrze, gdzie jesteś???
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 13:03   #1121
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ja lubie chipsy Ale pozwalam sobie bardzo bardzo rzadko.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 13:20   #1122
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
mówisz o konserwach czy o chipsach jako o syfie?
Niestety chipsy to moja ogromna słabość, dlatego już nawet mąż ich sobie nie kupuje. Mogłabym jeść je zamiast posiłków.
Konserw nie lubię, ale pasztet nawet nawet. Powinnam odpuścić sobie?
Jako syf miałam na myśli wszystko co niezdrowe Czy powinnaś odpuścić sobie pasztet? Nie wiem Staram się bardziej uważać na to co jem, ale nie wpadam w paranoję. Wychodzę z założenia, że jak raz na ruski rok zjem kanapkę z konserwą lub maca to dziura w niebie się nie zrobi. Akurat konserwy miło mi się kojarzą z wakacyjnym czasem w dzieciństwie jak jeździłam z rodzicami pod namiot. Ostatnio kupiłam z myślą że TŻ zje a ja sobie odmówię no ale..

Odnośnie Twoich obaw - jeśli się zastanowimy to znajdziemy przykłady, że na każdym etapie ciąży, przy porodzie czy później coś się kiedyś komuś przytrafiło! Ale statystki są po naszej stronie przecież, moja koleżanka położna mówiła mi ostatnio że najgorzej do 8 tygodnia.
__________________
Królicza matka

Edytowane przez Torrence
Czas edycji: 2017-08-19 o 13:21
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 13:33   #1123
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Jako syf miałam na myśli wszystko co niezdrowe Czy powinnaś odpuścić sobie pasztet? Nie wiem Staram się bardziej uważać na to co jem, ale nie wpadam w paranoję. Wychodzę z założenia, że jak raz na ruski rok zjem kanapkę z konserwą lub maca to dziura w niebie się nie zrobi. Akurat konserwy miło mi się kojarzą z wakacyjnym czasem w dzieciństwie jak jeździłam z rodzicami pod namiot. Ostatnio kupiłam z myślą że TŻ zje a ja sobie odmówię no ale..

Odnośnie Twoich obaw - jeśli się zastanowimy to znajdziemy przykłady, że na każdym etapie ciąży, przy porodzie czy później coś się kiedyś komuś przytrafiło! Ale statystki są po naszej stronie przecież, moja koleżanka położna mówiła mi ostatnio że najgorzej do 8 tygodnia.
Tak samo uwazam Przede wszystkim zdrowe podejscie i bez paniki.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 13:42   #1124
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Plany sie zmieniły. Nie jade do taty bardzo dobra kolezanka do mnie przyjeżdża. Chyba jej powiem 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 13:46   #1125
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Jako syf miałam na myśli wszystko co niezdrowe Czy powinnaś odpuścić sobie pasztet? Nie wiem Staram się bardziej uważać na to co jem, ale nie wpadam w paranoję. Wychodzę z założenia, że jak raz na ruski rok zjem kanapkę z konserwą lub maca to dziura w niebie się nie zrobi. Akurat konserwy miło mi się kojarzą z wakacyjnym czasem w dzieciństwie jak jeździłam z rodzicami pod namiot. Ostatnio kupiłam z myślą że TŻ zje a ja sobie odmówię no ale..

Odnośnie Twoich obaw - jeśli się zastanowimy to znajdziemy przykłady, że na każdym etapie ciąży, przy porodzie czy później coś się kiedyś komuś przytrafiło! Ale statystki są po naszej stronie przecież, moja koleżanka położna mówiła mi ostatnio że najgorzej do 8 tygodnia.
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Tak samo uwazam Przede wszystkim zdrowe podejscie i bez paniki.
ehh, cały czas się uczę niewpadania w paranoję
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:09   #1126
motyllek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 324
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ja dzisiaj od rana zakupy, sprzątanie a teraz mi sie gotuje zupa ogórkowa. Miałam ochotę na cos kwaśnego. Zazdroszczę Wam że już powoli konczycie pierwszy trymestr. U mnie jeszcze miesiac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
motyllek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:12   #1127
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ogorkowa mniam Szkoda, ze cora nie lubi.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:14   #1128
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze juz w listopadzie/grudniu pojde na to L4


To ja po 12 godzin, ale na szczescie siedząca i nie mecząca praca no i nie każdy dzień

Meccasie nie martw się na zapas, już w poniedzialek zobaczysz fasolke
Jeżeli jednak czujesz że coś nie tak to może uda Ci sie podjechac na IP tylko na usg? Nie wiem czy tak robia bez polozenia na oddzial
Robia usg na ip, tzn mi zrobili



Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
witamy i ogromne gratulacje
ja nieraz słyszałam o "barierze psychicznej". Mam koleżankę, która przestała się starać po roku, pogodziła się z sytuacją i od razu zaszła w ciążę



mówisz o konserwach czy o chipsach jako o syfie?
Niestety chipsy to moja ogromna słabość, dlatego już nawet mąż ich sobie nie kupuje. Mogłabym jeść je zamiast posiłków.
Konserw nie lubię, ale pasztet nawet nawet. Powinnam odpuścić sobie?



matko! to już?



u mnie w apce też piszę że 10 tydzień to apogeum, a ja jestem 12 i nic nie jest lepiej
Być może to zbieg okoliczności. Pamiętam, że jak z nią rozmawiałam to mówiła, że czuje się świetnie, nic jej nie dolega, żadne mdłości ani nic. Nagle zaczęła mieć mega mdłości, wymiotowała po prawie każdym posiłku, chodziła blada. Poszła na rutynową kontrolę i okazało sie, że dziecko od prawie 2 tygodni nie żyje Poroniła w 3 miesiącu. Swoją drogą ogromnie ją podziwiam, że w miarę szybko doszła do siebie po tej tragedii i potrafi o tym rozmawiać.

Dzięki za cynk z Bebiprogram, zapisuję się

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------





ja też mam dzisiaj totalny spadek energii. Nie wiem czy to wynik porannych wymiotów czy spadek ciśnienia, ale nie mam mocy.

Nawrocie energii, który masz się pojawić w drugim trymestrze, gdzie jesteś???

Ja bym nadal nie wiazala objawow z poronieniem. Na bank to byl zbieg okoliczności. Bo patrzac z drugiej strony- moja mama w jednej ciazy czula sie tragicznie, fatalnie i w ogole do du.py, nie miala na nic sily, nie wstawala z lozka i ciaze poronila- mowila ze od poczatku ta ciaza szla zle jezeli chodzi o samopoczucie (to byla jej druga). A w dwich ktore donosila czula sie wzglednie dobrze, mniej wiecej tak jak ja teraz- mdlosci, od czasu do czasu belt, drobne zachcianki ale do przeżycia zreszta opowiadala nawet ze chyba w pracy obchodzila swoje imieniny i z tych imienin pojechala na porodowke wiec musiala sie niezle czuc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:25   #1129
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Witajcie mamcie.
Dzisiaj mój drugi dzień wolnego i szkoda, ze tak szybko mija. Teraz dłuższe wolne czeka mnie dopiero kiedy pójdę na l4...

Ja dzisiaj na obiadek robię sobie spagetti z marchewki i kiełbaski, takie jak mama nam robiła kiedy byłam mała, a dla męża klasyczne spagetti... jeszcze tydzień i wróci do nas nasza córeczka, już nie ma jej w domku dwa tygodnie

Brzuch cały czas mnie boli ... tzn nie jest to taki typowy ból , tylko takie coś pomiędzy zakwasami a dużym wzdęciem ... cały czas mi to siedzi w podbrzuszu... do wizyty jeszcze kawał czasu, oby tam wszystko było Ok .
U nas pada, w końcu bo ostatnio był sam gorąc .




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 14:29   #1130
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Pretty mega się bronię przed tym szpitalem, jeszcze nic dobrego mnie tam nie spotkalo jak pojechalam. A w razie WU to i tak jest weekend czyli nikogo tam nie ma... nigdy mi samego badania nie robili zawsze mnie od razu przyjmowali.

Ja zjadlam rosół i trochę się przespalam bo byłam mega blada i słaba, wstałam i musiałam zjeść kostkę czekolady bo odczuwalam jakiś wewnetrzny brak żelaza w każdym bądź razie dzień do

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Mecassie
Czas edycji: 2017-08-19 o 14:31
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:38   #1131
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
w każdym bądź razie dzień do
Ja wczoraj taki dzień miałam, dziś już lepiej. Kończę sprzątanie, jeszcze po drobne zakupy muszę wyskoczyć
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:42   #1132
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Ja wczoraj taki dzień miałam, dziś już lepiej. Kończę sprzątanie, jeszcze po drobne zakupy muszę wyskoczyć
Macie chociaż ładna pogodę? Bo u nas odkąd się obudzilam pada a czasami leje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:55   #1133
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Macie chociaż ładna pogodę? Bo u nas odkąd się obudzilam pada a czasami leje
U nas wczoraj była duchota, dziś od rana pochmurno i od jakiejś godziny pada i czasami leje tak, jak u Ciebie. Ale akurat nie narzekam na to bo jest czym oddychać
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 14:56   #1134
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

U nas właśnie się przejaśnia, dojedliśmy z Mężem żeberka z wczoraj Teraz on rozkręca psi kojec, którego używaliśmy jak jeszcze nie panował w nocy nad pęcherzem. Stał w trzecim pokoju i zagracał
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 15:02   #1135
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Siemka siemka
u mnie do 14 było słonecznie i gorąco jak fix, teraz się trochę zachmurzyło i wiaterek jest ale nadal bardzo przyjemnie.
Ja do południa siedziałam w kuchni (zrobiłam obiad i upiekłam placka) a teraz siedzę sobie przed wiatrakiem, jem suszone śliwki i nadrabiam zaległości internetowe posprzątałam w czwartek więc dziś już nie mam co robić. Nudzi mi się. Muszę się na dniach wybrać do biblioteki i coś wyhaczyć. Korzystacie jeszcze z takiej INSTYTUCJI?
Mąż w pracy, nie lubię jak ma drugą zmianę
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 15:16   #1136
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Siemka siemka
u mnie do 14 było słonecznie i gorąco jak fix, teraz się trochę zachmurzyło i wiaterek jest ale nadal bardzo przyjemnie.
Ja do południa siedziałam w kuchni (zrobiłam obiad i upiekłam placka) a teraz siedzę sobie przed wiatrakiem, jem suszone śliwki i nadrabiam zaległości internetowe posprzątałam w czwartek więc dziś już nie mam co robić. Nudzi mi się. Muszę się na dniach wybrać do biblioteki i coś wyhaczyć. Korzystacie jeszcze z takiej INSTYTUCJI?
Mąż w pracy, nie lubię jak ma drugą zmianę
Ja nie korzystam, książki kupuję i mam ich już pełno w kolejce, a nie mam kiedy nadrobić.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 15:33   #1137
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
U nas wczoraj była duchota, dziś od rana pochmurno i od jakiejś godziny pada i czasami leje tak, jak u Ciebie. Ale akurat nie narzekam na to bo jest czym oddychać
Niby tak (chciałabym mieć taras ) bo póki co oddycham gładzią gipsową która jest w całym domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 15:48   #1138
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Siemka siemka
u mnie do 14 było słonecznie i gorąco jak fix, teraz się trochę zachmurzyło i wiaterek jest ale nadal bardzo przyjemnie.
Ja do południa siedziałam w kuchni (zrobiłam obiad i upiekłam placka) a teraz siedzę sobie przed wiatrakiem, jem suszone śliwki i nadrabiam zaległości internetowe posprzątałam w czwartek więc dziś już nie mam co robić. Nudzi mi się. Muszę się na dniach wybrać do biblioteki i coś wyhaczyć. Korzystacie jeszcze z takiej INSTYTUCJI?
Mąż w pracy, nie lubię jak ma drugą zmianę
Ja korzystam. Ostatnio nawet częściej, bo półki od książek się uginaja 😊 musiałam zerwać z nałogiem kupowania 😁 chociaż ostatnio czytałam książkę pozyczona i po prostu wiem...że muszę ją mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 16:19   #1139
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Padam, wybralam sie dzisiaj z corka do Sztokholmu do muzeum postaci ze szwedzkiej literatury dzieciecej, Junibacken. Gdyby ktoras z was kiedys trafila do Sztokholmu z dziecmi to goraco polecam Fajny dzien, ale nachodzilam sie tyle, ze teraz najchetniej bym juz tylko lezala... No i niestety ominela mnie okazja do drzemki, bo mala spala krotko w drodze powrotnej w pociagu, pewnie bedzie bardzo marudna przez caly wieczor. Mam na wlasne zyczenie

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dziękuję A czy to jest objaw ciąży ? Prawidłowy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi sie wydaje, ze jak najbardziej prawidlowy, macica sie powieksza, swoje wazy, to i ciagnie. Staram sie jak kicham uwazac, bo jak mnie kichniecie zaskoczy w zlej pozycji to boli nie do wytrzymania.

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Siemka siemka
u mnie do 14 było słonecznie i gorąco jak fix, teraz się trochę zachmurzyło i wiaterek jest ale nadal bardzo przyjemnie.
Ja do południa siedziałam w kuchni (zrobiłam obiad i upiekłam placka) a teraz siedzę sobie przed wiatrakiem, jem suszone śliwki i nadrabiam zaległości internetowe posprzątałam w czwartek więc dziś już nie mam co robić. Nudzi mi się. Muszę się na dniach wybrać do biblioteki i coś wyhaczyć. Korzystacie jeszcze z takiej INSTYTUCJI?
Mąż w pracy, nie lubię jak ma drugą zmianę
Kochalam biblioteki az do momentu wyprowadzki za granice. Wtedy przestawilam sie na czytanie ebookow, kupilam kindle. Czytam tylko po polsku, wiec duzo latwiej mi kupic ebooka, od razu mam go u siebie, nie place za wysylke miedzynarodowa A po narodzinach corki kupilam sobie czytnik z podswietleniem, idealny byl na nocne karmienia , a ten pierwszy oddalam mamie, bo w sumie byl ciagle jak nowy.

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja lubie chipsy Ale pozwalam sobie bardzo bardzo rzadko.
Chrup, chrup... Tak raz na dwa tygodnie sie lamie i jem

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

W sumie nadal bywam w bibliotekach, ale tylko tych dla dzieci. Mamy taka jedna ulubiona, ktora jest wlasciwie jak plac zabaw z ksiazkami
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 16:37   #1140
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Jade na IP zaczęłam plamic na brązowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-14 07:45:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.