Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-05, 08:40   #1591
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine
No rano śniadanie 2 kromki z standardem,jaki jem od 3 dni potem banan,mała grahamka z serkiem topionym i nic... Jak przyszłam do domu ok.2 w nocy to już nie chciałam nic szamać,ale to było jednorazowo,bo tak ogólnie to trzymam się 3-4 posiłków.
Dzisiaj pewnie nigdzie nie pojedziemy bo pogoda nie fajna
Poza tym TŻ musi się zabrać za siebie,bo pewnie w tym tygodniu przywrócą go do słuzby,juz nie mogę się doczekac bo wtedy nie będzie mnie kusił
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 08:42   #1592
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine, nom pod Lublinem, albo tak max. 15km od miasta. Zależy mi na pozostaniu w województwie bo chcę żeby mieć w miarę blisko do mamy. Jak zostanie sama to nie wiem jak ona poradzi sobie w 8 pustych pokojach Mam nadzieję że stanie się to jak najpóźniej ale kiedyś to nastąpi.
Biedra podrożała przed Jełro Jak zaczęli bulić na te kampanie. Ale i tak sporo rzeczy których kupujemy naprawdę po kilka jest tańszych: jogurty, makaron, chleb.
A ten...a co do tego czasu. No kurde mam pełno książek ale wiesz, nawet myślę że jak czytam to i tak przyjemność taka. To nie chodzi o to że ja nie mam co robić...Chodzi o to że robię same przyjemne rzeczy a nic takiego jak w roku akademickim: nie uczę się, nie piszę wypracowań, referatów, nie chodzę do pracy...Taki iście hedonistyczny tryb życia prowadzę Głupie to...ale mam wyrzuty sumienia...
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 08:42   #1593
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ola890109 Pokaż wiadomość
Cześć kochane
...ale się nie wyspałam, całą noc pod moim oknem była impreza i tak darli te kopary, że coś strasznego, trzymajcie kciuki, żebym nie skusiła się nic słodkiego przy niedzieli
Miłego dnia
i wzajemnie,miłego
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:05   #1594
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ola890109 Pokaż wiadomość
Cześć kochane
...ale się nie wyspałam, całą noc pod moim oknem była impreza i tak darli te kopary, że coś strasznego, trzymajcie kciuki, żebym nie skusiła się nic słodkiego przy niedzieli
Miłego dnia
Też się nie wyspałam, ale to z tej duchoty...
też życzę miłego dnia

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Heroine
Dzisiaj pewnie nigdzie nie pojedziemy bo pogoda nie fajna
Poza tym TŻ musi się zabrać za siebie,bo pewnie w tym tygodniu przywrócą go do słuzby,juz nie mogę się doczekac bo wtedy nie będzie mnie kusił
Niefajna pogoda? Ludzie, u mnie już grzeje niemiłosiernie będzie dziś ze 35 stopni
Twój TŻ jest w wojsku?


Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Heroine, nom pod Lublinem, albo tak max. 15km od miasta. Zależy mi na pozostaniu w województwie bo chcę żeby mieć w miarę blisko do mamy. Jak zostanie sama to nie wiem jak ona poradzi sobie w 8 pustych pokojach Mam nadzieję że stanie się to jak najpóźniej ale kiedyś to nastąpi.
Biedra podrożała przed Jełro Jak zaczęli bulić na te kampanie. Ale i tak sporo rzeczy których kupujemy naprawdę po kilka jest tańszych: jogurty, makaron, chleb.
A ten...a co do tego czasu. No kurde mam pełno książek ale wiesz, nawet myślę że jak czytam to i tak przyjemność taka. To nie chodzi o to że ja nie mam co robić...Chodzi o to że robię same przyjemne rzeczy a nic takiego jak w roku akademickim: nie uczę się, nie piszę wypracowań, referatów, nie chodzę do pracy...Taki iście hedonistyczny tryb życia prowadzę Głupie to...ale mam wyrzuty sumienia...
A nie chcesz mieszkać z mamą? Masz jakieś rodzeństwo?
Fakt, przed Euro podrożała ale to chyba we wszystkich sklepach trochę skoczyły ceny

Hmm, no to nie mam dla Ciebie pomysłów
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:27   #1595
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A nie chcesz mieszkać z mamą? Masz jakieś rodzeństwo?

Hmm, no to nie mam dla Ciebie pomysłów
Nie nieee...z mamą nie. Nie chcę z nią mieszkać, ale nie chcę żeby była ciągle sama.
Nie mam rodzeństwa, jestem jedynaczką

Haha bo mi nie chodzi o pomysły. Ja bym mogła cały dzień spożytkować na takie obijanie się...tylko czy to (nie wiem czy to właściwe słowo) wypada...Po prostu nie ma żadnej presji żebym coś robiła i jakoś nieswojo się z tym czuję
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:13   #1596
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dżaga, mamie pewnie smutno, że zostanie sama


Wiecie jakie dzisiaj jest święto? Międzynarodowy dzień piwa dzień święty należy święcić, więc zaopatrzyłam się w Redd'sa żurawinowego
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:23   #1597
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Poszliśmy z TŻ-tem na spacer i na lody a potem na spontanie do kina na Madagaskar 3 się ubawiliśmy intensywny dzień dzisiaj miałam
Jakbym siebie widziała ;-D My też z TŻ byliśmy na Madagaskarze a wcześniej na B-smarcie w KFC
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 10:23   #1598
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry
Ja dostałam @ i na razie zyje Wzięłam od razu 2 ibupromy, żeby mnie nie rozłożyło Ale malutko napisałyście, ja tu sie nastawiłam że będe pół dnia nadrabiać a tu tylko dwie strony

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
a ile skaczesz na skakance? ;> bo masz super nogi, a slyzalam ze skakanka nadbudowuje łydki i się zastanawiam, czy to prawda..
Skacze po 700-900 skoków codziennie lub co dwa dni i to już tak od około 2 miesięcy, może więcej Nic mi się nie nadbudowało, a szkoda bo bym nawet chciała, ale ładnie zaznaczyły się mięśnie na udach i łydkach

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
LosingMyWay, ja się zaraz za najnowszy odcinek PLL zabieram. A potem Jane
Nooo Ty za najnojwszy a ja jestem przy końcówce drugiego sezonu, więc dużo jeszcze przede mną Jesteś wyjątkowo ambitną osobą i skoro cały rok jestes na pełnych obrotach, to teraz Ci dziwnie, ale każdy powinien czasem mieć świety spokój i pozwolić sobie na nic nie robienie Ale sama musisz to sobie przetłumaczyć, że nic złego nie robisz a wręcz przeciwnie Zazdroszcze Ci tego, bo ja jestem taka leniwa, że ciężko mi się za cokolwiek zabrać i wole właśnie takie obijanie się


Heroine o Boshe jak ja nienawidzę żubrówki na samą myśl mi niedobrze Za to malibu Wczoraj wypiłam 3 drinki własnie z malibu
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:27   #1599
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Zielonykotku, ja ćwiczę codziennie skalpel Ewy Chodakowskiej (oprócz niedzieli), a wczoraj dorzuciałam jeszcze talię Tiffany Rhodes - jest genialna! Przez cały trening mam banana na twarzy. Bardzo mnie motywuje i chcę więcej! Także polecam!
A Ty widzę że bardzo dużo i porządnie ćwiczysz
Bo ja właśnie chyba muszę z tym rowerem przestać np. na tydzień, bo czuję, że to już nie daje efektów, w ogóle mnie to nie męczy (zmiana trasy nie jst dobrą radą bo to rower stacjonarny)... więc chyba na tydzień odstawię rower. Co myślicie??
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:31   #1600
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Losing, a zauważylas, żeby uda po tym chudły? ;> ja poki co góra 500 skokow dziennie, więcej nie daje rady to mam nadzieje, ze nie bede miec 50 cm łydy po tym, haha

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

dzaga, podziwiam Cię za chęć do pracy, chciałabym być tak pilna To nic zlego, ze odpoczywasz, masz pewne prawo i zasłużyłas a jesli koniecznie chcesz "pozbyć" się wyrzutów sumienia i nie siedziec bez celu ( o jak ja marze zeby tak posiedziec ) to może postaw sobie za cel osiągnnięcieidealnej sylwetki? ;>
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:32   #1601
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Jakbym siebie widziała ;-D My też z TŻ byliśmy na Madagaskarze a wcześniej na B-smarcie w KFC
No proszę i co podobał się film?

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Ale malutko napisałyście, ja tu sie nastawiłam że będe pół dnia nadrabiać a tu tylko dwie strony

Heroine o Boshe jak ja nienawidzę żubrówki na samą myśl mi niedobrze Za to malibu Wczoraj wypiłam 3 drinki własnie z malibu
No właśnie pierwszy raz nie mam co czytać

No coś Ty?! Ja żubrówkę uwielbiam! A malibu jeszcze bardziej


Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
dzaga, podziwiam Cię za chęć do pracy, chciałabym być tak pilna To nic zlego, ze odpoczywasz, masz pewne prawo i zasłużyłas a jesli koniecznie chcesz "pozbyć" się wyrzutów sumienia i nie siedziec bez celu ( o jak ja marze zeby tak posiedziec ) to może postaw sobie za cel osiągnnięcieidealnej sylwetki? ;>
Dżaga już jest idealna
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 10:34   #1602
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ejjj Laski, muszę Wam się do czegoś przyznać i poprosić o wsparcie/opinię/łotewer. No boooo...głupie to jest....Ale mam niby od miesiąca wakacje, miałam te praktyki no a teraz jest po praktykach i ja wiszę tylko na kompie, ćwiczę, chodzę na lumpy, no i od czasu do czasu czytnę coś do tego doktoratu. No po prostu mam wyrzuty sumienia, że nic konkretnego/pożytecznego nie robię. Tak jakbym miała sobie za złe że się obijam i korzystam z wolnego czasu. Mama mi powtarza, że w końcu zap.lalalam cały rok na uniwerku i w pracy to mi się należy leżenie brzuchem do góry do października, ale do mnie to nie trafia Help!
Ja mam tak samo. Niby piszę magisterkę, ćwiczę, nawet praktyk nie robiłam i mam wrażenie że to takie wiszenie w próżni. Ale staram się wykorzystywać czas efektywnie - np. sprzątam różne pudła, które leżały mi i zaśmiecały, mamie pomagam w przetworach, babcię odwiedzam, znajomych starych spotykam, piszę bloga, piszę artykuły tu i tam od czasu do czasu i powtarzam sobie: to nic złego, że siedzisz bezczynnie. Tak naprawdę to tylko Twoje wrażenie, bo nie siedzisz bezczynnie. Jeśli zrobiłaś 1 dnia choć 1 rzecz pożyteczną która popycha Twoje życie do przodu - to już jest dobrze. Bo nie stoisz w miejscu. Malutkie kroczki też są ważne. Ja też w rok akademicki miałam strasznie urwanie głowy - 2 kierunki, 16 egzaminów + 4 prace zaliczeniowe, więc nieźle się natrudziłam żeby to ogarnąć. I teraz mam wyrzuty sumienia bo nie haruję PONAD SIŁY. Ale prawda jest taka, że praca ponad siły to nie jest żaden miernik. Współczesne czasy nam każą pracować ponad siły praca, studia, dodatkowe zajęcia, a my potem według tego oceniamy nasze życie. To błąd. Dajmy sobie jeszcze te 2 miesiące odpocząć, żęby potem pełną parą przystąpić do pracy I gratuluję i podziwiam podjęcia się doktoratu, sama bym chciała, ale boję się zbytnio. Uważam że to trochę za poważne dla takiego postrzeleńca jak ja I nie oczekuję zachęcania: spróbuj spróbuj, bo takie myśli jednak dojrzewają we własnym umyśle. Ale niesamowicie Cię podziwiam i zazdroszczę!!!
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:35   #1603
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Losing, a zauważylas, żeby uda po tym chudły? ;> ja poki co góra 500 skokow dziennie, więcej nie daje rady to mam nadzieje, ze nie bede miec 50 cm łydy po tym, haha
Wiesz co, trudno powiedzieć, bo mi pierwsze co to leci z nóg i nie wiem czy w tym wypadku to była zasluga skakanki czy ogólnego spadku wagi, ale od około marca do czerwca spadło mi z 53cm do 50 cm w udzie. Ale coś mi się wydaje, że kiedyś jeszcze z pare lat temu, jak ważyłam 48kg to w udzie miałam coś 48 cm, więc nie wiem czy się te mięśnie nawet nie powiększyły, ale ćwiczyłam też przysiady z obciążeniem. Mi zależało właśnie na umieśnieniu nóg, ale tłuszczyk równomiernie spadał z całego ciała
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:42   #1604
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No proszę i co podobał się film?
No jak na III część to był świetny ;-D uśmiałam się jak dawno nie miałam okazji w kinie się śmiać ;-) A poza tym koło nas siedziało małe dziecko (za małe na ten film, oj za małe) które wzbudzało w nas jeszcze większą wesołość pytając ciągle mamę: co to jest, kto to jest, gdzie jego zabawka, że on chce popcorn, potem sok, potem colę a potem zaczął bekać:

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

A ode mnie jeszcze tyle, że przez ostatnie dwa dni nie trzymałam diety, ale ćwiczenia tak. Ale i tak przytyłam, ważę 63,8. Ale nie usuwam 62 z podpisu bo zamierzam czym prędzej wrócić do tej wagi dzisiaj dieta, dieta, dieta przy niedzieli ;-D
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:47   #1605
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
No jak na III część to był świetny ;-D uśmiałam się jak dawno nie miałam okazji w kinie się śmiać ;-) A poza tym koło nas siedziało małe dziecko (za małe na ten film, oj za małe) które wzbudzało w nas jeszcze większą wesołość pytając ciągle mamę: co to jest, kto to jest, gdzie jego zabawka, że on chce popcorn, potem sok, potem colę a potem zaczął bekać:
Haha, no to miałaś atrakcje powiem Ci, że to wcale nie jest film dla dzieci 7-8 lat może już tak, ale dla mniejszych to nie bardzo a u mnie też wczoraj była masa takich 3-5 latków
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:53   #1606
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

no właśnie ja nie uważam w żadnym razie żeby shreki i madagaskary były dla dzieciaków. one nie umieją załapać żadnych aluzji, a teksty w stylu "dzisiaj śpisz na podłodze", albo "sama wiesz co nie załatwi sprawy" ;-D nie są dla dzieci i dzieci nawet NIE POWINNY STARAĆ SIĘ ICH ZROZUMIEĆ ;-) to że film jest animowany to nie znaczy że wszystkie dzieci z miasta powinny je oglądać... ech..
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:57   #1607
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość





Dżaga już jest idealna

aa, jak tak, to chylę czoła Dzaga, wysyłam zapro
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:59   #1608
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
no właśnie ja nie uważam w żadnym razie żeby shreki i madagaskary były dla dzieciaków. one nie umieją załapać żadnych aluzji, a teksty w stylu "dzisiaj śpisz na podłodze", albo "sama wiesz co nie załatwi sprawy" ;-D nie są dla dzieci i dzieci nawet NIE POWINNY STARAĆ SIĘ ICH ZROZUMIEĆ ;-) to że film jest animowany to nie znaczy że wszystkie dzieci z miasta powinny je oglądać... ech..
No dokładnie jestem tego samego zdania


Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
aa, jak tak, to chylę czoła Dzaga, wysyłam zapro
Dżagę możesz zobaczyć na jej blogu
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:48   #1609
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Zelka, kuuurde, czaję że Ci źle było. Jak ja się dowiedziałam że mój TŻ ten samochód rozwalił i nie pojadę do mamy to czułam się tak beznadziejnie że szok W zasadzie niby poważna sprawa, ale świat się nie zawalił, a wtedy tak się czułam
Kurde, no następnym razem wyjdzie wyjazd. Ja do mamy w końcu pojechałam sama bo TŻ miał do pracy. I u Was jakoś się w końcu znajdzie trochę czasu
A to i nie zajadaj emocji, bo to najgorsze zło. Ja w takich beznadziejnych momentach włączam ulubiony serial lub film lub idę do empiku poczytać gazety lub książki Albo do lumpka
taa tylko wiesz teraz igrzyska ja pracuje po 13 godzin a On tylko 8 i kiedy gdzieś pojedziemy ? dziś idę już do pracy na 23 do jutra do 12 przychodzę do domu jestem padnięta dosłownie . Jedynie wolne mam tylko piątek i sobotę a wiadomo On w piątek jeszcze pracuje tylko sobote i niedziele wolne ma . Ehh także póki co nigdzie nie pojedziemy bo nie ma kiedy .. Smutno mi było bo chciałam pojechać a tu co ? zadzwonili z pracy i go nie ma . także plany poszły do dupy . A ja cały dzień siedziałam i nudziłam eis bo samej wyjść na miasto nie chce się

Ps. super notka o lupkach na blogu !! przyda sie

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Zelka ale się uśmiałam z tych miss niemiec Ty to mi zawsze wymyślisz jakąś ksywe hahahaha wariatka!!!!
Co do Pepsi to kup sobie Pepsi Max bez cukru. Smakuje tak samo jak zwykła Pepsi a nie ma w ogóle kalorii i możesz ją pić ile chcesz nie jest zbytnio może zdrowa ale przynajmniej nie tyje się od niej hehe
ej no przecież prawdę pisze nie jedna Niemka by chciała taka urodę jak Ty i pewnie gapią na Ciebie jak idziesz a Kanclerz Niemiec niech no Babina spojrzy jaka Gwiazdę ma w Niemczech Pani Anglo Merkel ma Pani na swoich rejonach Niemieckich przyszła Miss Niemiec zajmij się Pani nią jak trza !! tiru riru

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Nie nieee...z mamą nie. Nie chcę z nią mieszkać, ale nie chcę żeby była ciągle sama.
Nie mam rodzeństwa, jestem jedynaczką
hehe trochę widzę w Tobie Siebie (odnośnie mamy) fakt nie jestem Jedynaczką mam 2 braci ale ciągle mam wyrzuty sumienia że jestem zdala od Mamy i że powinnam ja zabrać tu . Bo Ona też tam siedzi z Babcią tylko i bratem owszem ma swój salon ale tutaj też kiedyś miała ale wróciła by być bliżej mnie i brata . A teraz ja uciekłam tu a ona tam sama z 7letnim bratem

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cocktail Wszystkiego Najlepszego !! dużo miłości i spełnienia marzeń ! Zdrówkaaaaaaaa Bejbi !
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 11:58   #1610
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ooooo, Coctail ma dzisiaj urodziny? sto lat, sto lat niech żyje nam! spełnienia najskrytszych marzeń!!!!

Drinki dla wszystkich!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (13,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (10,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (16,1 KB, 4 załadowań)
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:59   #1611
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej Pamiętacie mnie?

Podczytuję Was i nie nadążam odpisywać, tyle produkujecie

Zaczęłam chodzić na fitness, fajnie tak do tego wrócić Szkoda, że tak szybko zapominam jak dobrze się czuję po takim wysiłku. Musze jeszcze znaleźć jakiś fitness klub gdzie mają zajęcia rano, bo ten w którym byłam w piątek tylko popołudniami ma niestety

Staram się ładnie jeść, ale grzeszki są niemal codziennie TŻ wczoraj powiedział, że stałam się "taka malutka" cokolwiek to miało znaczyć
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:01   #1612
madzia6245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 301
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzien dobry
jakos dziwnie, ale od dwoch dni trace motywacje na odchudzanie nie wiem co sie ze mna dzieje
wczoraj zjadlam ciasto, w sumie to tylko biszkopt z truskawkami i galaretka, ale ciasto!! wieczorkiem pilam whiskey z cola i lodem nie chce mi sie cwiczyc, biegacmusze sie od jutra wziasc za siebie i zaczac spowrotem biegac, bo chce widziec kolejne efekty!!! a z dietka nawet ok, tylko od dwoch dni wpada cos slodkiego
kopnijcie mnie w tylek, bo juz sie zalamuje tym wszystkim
__________________
poczatek:67.3 kg,obecnie58,57,56,55,54,53,52,51,50

11.3 kg za mną
zostalo 6 kg do zrzucenia
termin: czerwiec
cel: zgrabne ładne nóżki

''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie''
madzia6245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:03   #1613
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Smile Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ooooo, Coctail ma dzisiaj urodziny? sto lat, sto lat niech żyje nam! spełnienia najskrytszych marzeń!!!!

Drinki dla wszystkich!
więcej drinków , więcej drinków, więcej drinków
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:08   #1614
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Hej Pamiętacie mnie?
Jasne witaj z powrotem zastanawiałam się, gdzie Cię wcięło

Cytat:
Napisane przez madzia6245 Pokaż wiadomość
dzien dobry
jakos dziwnie, ale od dwoch dni trace motywacje na odchudzanie nie wiem co sie ze mna dzieje
wczoraj zjadlam ciasto, w sumie to tylko biszkopt z truskawkami i galaretka, ale ciasto!! wieczorkiem pilam whiskey z cola i lodem nie chce mi sie cwiczyc, biegacmusze sie od jutra wziasc za siebie i zaczac spowrotem biegac, bo chce widziec kolejne efekty!!! a z dietka nawet ok, tylko od dwoch dni wpada cos slodkiego
kopnijcie mnie w tylek, bo juz sie zalamuje tym wszystkim
Nakazuję: ogarnij się! weekend jest, można sobie pozwolić na więcej ale od jutra grzecznie proszę!

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
więcej drinków , więcej drinków, więcej drinków
No proszę jaka nienasycona
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:09   #1615
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez madzia6245 Pokaż wiadomość
dzien dobry
jakos dziwnie, ale od dwoch dni trace motywacje na odchudzanie nie wiem co sie ze mna dzieje
wczoraj zjadlam ciasto, w sumie to tylko biszkopt z truskawkami i galaretka, ale ciasto!! wieczorkiem pilam whiskey z cola i lodem nie chce mi sie cwiczyc, biegacmusze sie od jutra wziasc za siebie i zaczac spowrotem biegac, bo chce widziec kolejne efekty!!! a z dietka nawet ok, tylko od dwoch dni wpada cos slodkiego
kopnijcie mnie w tylek, bo juz sie zalamuje tym wszystkim
proszę nastaw tyłek : pala:
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:20   #1616
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jasne witaj z powrotem zastanawiałam się, gdzie Cię wcięło
Szukałam motywacji Jakoś wszystkiego mi się odechciało i nie chciałam smęcić. Teraz już wracam do żywych

Chciałabym zobaczyć Heroine na ślubie
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:22   #1617
madzia6245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 301
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Coctail Wszystkiego najlepszego!!!:cmok : spelnienia marzen, zdrowka, szczescia!

Monia
ja rowniez uwielbiam takie wieczory, ale jak jest cisza w domku, cieplo i mozna sobie spokojnie posiedziec i odpoczac nie mam dzieci, ale czasem trzeba odpoczac od rodzenstwa i rodzicow,hehe
to remoncik pelna para jak skonczycie to wrzuc zdjecia
a moze tez w Twoim miescie sa takie przedszkola wakacyjne, ze zajmuja sie dziecmi?moze tam bys mogla chlopcow zaprowadzic na ta godzinke, pobawili by sie, a Ty bys sobie pojechala szycbiutko do tego lekarza albo jakies kluby urwisa czy cos podobnego

Like_a_women to ladna mialas przygode i powrotna droge do domu troszke kcal jeszcze spalilas,hehe tez nie raz tak wracalam z imprezy, jak nie spodziewanie wszyscy sie napili i nie mial kto jechac samochodem

heroine wlasnie bede musiala od jutra sie wziasc za siebie, taka mialam motywacje jeszcze ostatio, biegalam, cwiczylam ponad godzine dziennie, a teraz nie wiem co sie dzieje ze mna chyba ta odleglosc i ten dlugi czas spedzonej tutaj, bez mojego TZ mnie dopadl ale dam rade, za 3 tygodnie o tej godzinie bede juz w domkuuuuod jutra, biegam i cwicze, jeszcze dzisiaj pocwicze koniec z tym, 3 kg do wyjazdu musze schudnac, muszeee

zelka dzieki wlasnie zrozumialam, ze taka mialam motywacje, pisalam tutaj czesciej, motywowalam innych, a teraz sama sie zalamuje nie mozna takk, tez ta pogoda mnie dobija, bo pada ciagle i nawet ochoty na bieganie nie mam
__________________
poczatek:67.3 kg,obecnie58,57,56,55,54,53,52,51,50

11.3 kg za mną
zostalo 6 kg do zrzucenia
termin: czerwiec
cel: zgrabne ładne nóżki

''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie''
madzia6245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:29   #1618
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez madzia6245 Pokaż wiadomość
zelka dzieki wlasnie zrozumialam, ze taka mialam motywacje, pisalam tutaj czesciej, motywowalam innych, a teraz sama sie zalamuje nie mozna takk, tez ta pogoda mnie dobija, bo pada ciagle i nawet ochoty na bieganie nie mam
fakt pogoda do dupy dziś gdzie to słoneczko ja sie pytam ??
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:45   #1619
madzia6245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 301
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

zelka no wlasnie nie wiem:< moze w koncu sie wypogodzi strasznie w Cardiff caly sierpien mialo byc cieplo, a padaaa jutro nawet jak bedzie padac to pojde rano biegac

uciekam robic obiadek i pomagac siostrze, bo zalalo nam lazienke dzisiaj ze scian sie woda leje tak wlasnie angole buduja bloki i robia mieszkania porazkaaaa
milej niedzieli dziewczynki !! i od jutra obiecuje, ze zaczynam biegac i ostro cwiczyc buziakiii
__________________
poczatek:67.3 kg,obecnie58,57,56,55,54,53,52,51,50

11.3 kg za mną
zostalo 6 kg do zrzucenia
termin: czerwiec
cel: zgrabne ładne nóżki

''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie''
madzia6245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:51   #1620
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez madzia6245 Pokaż wiadomość
zelka no wlasnie nie wiem:< moze w koncu sie wypogodzi strasznie w Cardiff caly sierpien mialo byc cieplo, a padaaa jutro nawet jak bedzie padac to pojde rano biegac
dziś to w całej UK pada i pewnie przez kilka dni będzie oby bł jak najszybciej słoneczko
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.