Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 20:54   #1771
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Medzik, kurde zazdrocha. Pewnie nieziemsko wyglądasz Ja u mamy trochę słonka złapałam, ale do takiej naprawdę fajnej opalenizny mi jeszcze sporo brakuje.

Like a woman, Mielnus, dziękuję
A to ciasto to faktycznie nie dietetyczne. za robienie smaka na czekoladę
Jeszcze kiedyś Antilia pisała o jakimś jogurtowym cieście ale nigdy nie robiłam bo to było na małą blaszkę, a ja jej wtedy nie miałam. Dopiero z 2 miechy temu kupiłam i pewnie niebawem zrobię.

Zooska, co mi smaka na tego przeplatańca kefirowego zrobiłaś W ogóle to pamiętam że jeszcze byłam szczeniak jak czytałam jakąś Olivię albo Przyjaciółkę i tam właśnie był artykuł poświęcony dietetycznym przekąskom. Właśnie tam zobaczyłam po raz pierwszy takiego przeplatańca

Lisa, kupujesz czy robisz pierożki?

Ja dziś powiedziałam TŻ że może narobiłabym w środę-czwartek ale on mówi że się nie opyla, bo mąka, ser, jajka, ziemniaki (jak na ruskie), kapusta, kasza, owoce, wszystko kosztuje i lepiej kupić gotowe.

Dalej mnie łeb boli. Wymiękam...Na "drugą kolację" zjadłam 2 wafelki ryżowe i ślęczę teraz nad książkami...TŻ już śpi.
Mam zachciankę na nowy lakier do paznokci. Na żółty na przykład

Eeej...a gdzie są takie osobniki jak właśnie Antilia, Cocktail, Agunia, Eldorado...jeszcze mi się dziś Kosaciec przypomniała. Dawno zniknęła z wątku?

Dziewczyny, a ćwiczy któraś z was przy filmiku z serii Pump it up? Ja znalazłam torrent a na chomiku podejrzałam kawałki tych treningów. Takie aerobiki przy muzyce - pewnie się skuszę
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-06 o 21:17
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:04   #1772
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ja dzisiaj miałam średni dietowo dzień. Waga: 63,1. Kurcze do wyjazdu coraz mniej czasu a ja w ogóle nie chudnę ;-/ tragedia. No ale napiszę jadłospis dla zasady, chociaż nie mam z czego być dumna. A poza tym nawiedził mnie okres, więc humor średnio dopisuje, a waga nie spada

Śniadanie
3 małe kromki ciemnego chleba z serkiem i pomidorem, herbata

II Śniadanie
Grejfrut
4 krówki
kilka pomidorków koktajlowych
herbata

I danie
25o ml rosołu

II danie
4 ziemniaczki, 3 małe sznycelki (wielkości 1/2 ziemniaka), mizeria z kefirem
1/2 butelki nestea light


Do tego A6W.
Dzisiaj na kacu nie miałam serca zmuszać się do ćwiczeń ;-D ale jutro już mam zaplanowane:
1 h bieganie (tzn: 2 min chód, 3 min bieg, i tak na przemian) plus ćwiczenia z któregoś Shape - pilates i kardio.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Dzaga fajny ten Twój blog ;-) może się wymienimy linkami ;-p
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:53   #1773
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Eeej...a gdzie są takie osobniki jak właśnie Antilia, Cocktail, Agunia, Eldorado...jeszcze mi się dziś Kosaciec przypomniała. Dawno zniknęła z wątku?
Ja jestem jestem pisalam w niedziele staram sie Was nadrabiać, ale tyle piszecie ze czasem 3 dni czytam ja jestem teraz na etapie szuakania mieszkania takze czas ucieka przez palce. Czasem uda mi sie poczytac tak jak teraz U mnie wszytsko ok tlko musze wrócić na dobry tor i jesc po swojemu, bo juz mnie tz podtuczyl troche ile to nie wiem okaze sie jak kupie baterie o wagi


zoska super ze wyjazd sie udał a wiesz ze ja bylam 2 razy na woodstocku przy okazji bardziej bo tez bylam mloda :d ale bylam i wiem jak to wyglada na zywo czad poprostu akurat moja ciocia mieszka w Kostrzyniu takze przy okazji na wakacjach kiedys na woodstocku bylam
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:27   #1774
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Goniak, napiszę jak mi promotor odpisze co i jak. Bo na razie wiem tylko że mam jechać tam do niej. Od siebie zaproponowałam najbliższy poniedziałek.
Ale zapytam Cię o coś z trochę innej beczki. Chodzisz może do New Look'a? Szukam spodenek z wysokim stanem i widzę na stronie UK New Looka że tam są. Pomyślałam że jak będę w Wawie to mogę tam wstąpić, tylko nie wiem czy w ogóle warto.
A może wiesz gdzie znajdę jakieś fajne ciuchlandy przy Al.Jerozolimskich, Ochota. Bo chyba stamtąd będę busem jechać.
Z NL nie pomogę, bo nie bylam tam już bardzo dawno, ale sklep jest duży i myślę, że warto zajrzeć będąc w centrum

Przy Jerozolimskich nie kojarzę SH, ale jak będziesz na Ochocie to pewnie bedziesz na Grójeckiej? Tam jest całkiem sporo jeden obok drugiego
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 23:59   #1775
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Witam ! Wybaczcie, że nie odpisze na wszystkie posty ale czytam regularnie ( w tym jestem dobra a w pisaniu już mniej)
Myślałam ostatnio jak to się stało, że z problemu :"jak tu z 53kg schudnąć do 48 kg" stałam się takim wielkim monsterem. Mogę zwalać na wiek 27 lat to nie 17, tabletki anty ( no ale 7 lat biorę a grubiutka od roku jestem), tarczyce ( fakt, mam niedoczynność ale to wcale nie jest usprawiedliwienie) a nawet wspólne mieszkanie z TŻ ( ponad 2 lata wspólnych codziennych posiłków i rozpieszczania słodkościami) ale widzę, tu mnóstwo dziewczyn z podobnymi "kłopotami" i dajecie sobie rade, chudniecie, utrzymujecie wagę, ba niektóre nawet po ciąży ( a to mój lęk największy) i muszę zacząć wierzyć , że i mi się uda a stoję w miejscu od stycznia. Jest dobrze bo nie tyje już ale jak widać muszę przyłożyć więcej starań do diety i ćwiczeń. Jak pisałam na początku prowadzę zeszyt z notatkami ale postaram się wieczorem pisać Wam co i kiedy jadłam i za wszelkie nawet najbardziej krytyczne uwagi będę bardzo wdzięczna. Mam nadzieję, że nie zabrzmiałam jak ostatni desperat choć właściwie nim jestem nie ma co popadać w patetyczny ton. dobranoc
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 05:10   #1776
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry

Jak u mnie ciemno jak w u Murzyna zaraz lunie deszcz i w co tu się dziś ubrać?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 05:52   #1777
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dober

Heroine, no ja też nie wiem W Lbn też wieje jak cholera, pewnie żakiet i jeansy założę - będzie ciepło, a jak zrobi się za ciepło, to zawsze zdejmę. I parasolka obowiązkowo u mnie
Śmigam później na uczelnię po książki od promotor dlatego też mnie męczy w co się ubrać

Goniak, no to dzięki, zajrzę To w Złotych Tarasach jest tak?
[Jesssu żebym się tylko nie zgubiła Zawsze mam takie sny i wizje tuż przed wyjazdem że się gubię i ląduję w ciemnej uliczce.]
Dzięki za info o lumpach. Jeszcze gdzieś na forum poszukam, może tam dziewczyny się wypowiedzą. A może jeszcze znajdę coś tam gdzie mam jechać do facetki, tylko tak jak pisałam, ciągle nie wiem gdzie.

Zielonykotku, dziękuję To co? Wyślesz link na PW? Albo tu? Czy może ten link u Ciebie w podpisie to Twój blog. Bo zaglądałam ale wydał mi się bardzo profesjonalny i myślałam, że to może jakiś większy portal internetowy.

Cocktail, no to gites
Boszzzz jaka Ty śliczna jesteś! I jakie włosyyy! A ten...To ta sukienka z Mosquito może?
A jeszcze Cię zapytam przy okazji. Czy Ty pisałaś kiedyś o tym: http://www.smaki-piwa.pl/wp-content/...41-300x199.jpg Bo znalazłam to piwo ostatnio w sklepie całkiem niedaleko mnie

Margot, a długo już dietkujesz?
Co do jedzenia z TŻ - no ja po prostu zaczęłam trochę oszukiwać. Jemu maszczę ziemniaki, sobie nakładam jeszcze niemaszczone. Jemu smażę kotleta a sobie grilluję pierś. Jak jemy makaron z owocami )na ogół truskawkami) i śmietaną no to sobie odkładam 3 łyżki tych gnieciuchów i łączę z jogurtem, a jemu daję ze śmietaną. Jak gotujemy zupę to jeśli ktoś chce zabielaną to zabiela sobie tak oddzielnie, żeby całego garnka od razu nie zabielać. I wiesz że to działa. Nawet jedzenie tradycyjnym obiadów nie jest złe - to tylko takie małe elementy tuczą
Co do samej wagi, heh, ja dziś wlazłam z ciekawości na wagę (ale przed & jestem, więc może trochę oszukana). No i pokazuje 50kg, a ja na to: jjjjjasne Bo wczoraj założyłam na siebie rurki które dotychczas były dość obcisłe, a teraz są naprawdę w sam raz. A byłam naprawdę spuchnięta przez to gorąco, więc dziś jeszcze lepiej powinno być. Do czego zmierzam? Do tego żeby nie poddawać się i nie skazywać dotychczasowych nawyków na porażkę, ale też nie przejmować się aż tak tym co jesz. Ćwicz, jeśli trzeba to więcej (ja kiedyś robiłam Skalpel co 2 dzień, teraz robię codziennie i opłaciło się ). Głowa do góry


No a ja wstałam, piję kawkę. Na świecie paskudnie, szaro, wietrznie, ale dziś mnie to cieszy. W końcu poćwiczę Wybieram się na uni po książki od promotor I do biblioteki muszę zajrzeć jeszcze.
Dziś może nie zrobię skalpela tylko Pump it up'a Zobaczę co to za ustrojstwo. Raz mi nie zaszkodzi ALe poćwiczę już na pewno. Już wczoraj miałam wyrzuty ale myślę, nie ma bata..za duszno.
Lecę w wiadomym celu - &
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-07 o 06:06
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 06:21   #1778
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Lisa, kupujesz czy robisz pierożki?

Ja dziś powiedziałam TŻ że może narobiłabym w środę-czwartek ale on mówi że się nie opyla, bo mąka, ser, jajka, ziemniaki (jak na ruskie), kapusta, kasza, owoce, wszystko kosztuje i lepiej kupić gotowe.
Ja swoje robiłam sama. Generalnie mam obrzydzenie do kupnych, bo nie mam pojęcia co tak naprawdę jest w środku. Najczęściej zamiast owoców jest dżem owocowy. A w ruskich same ziemniaki prawie. Bleee!! wolę sobie sama robić, przynajmniej wiem co jem, a przy okazji mam radość bo uwielbiam gotować

btw. widzę że & się już przyjęło

Mielnus, ja te pierogi kiedys zrobiłam sobie w ilości 120 sztuk i mam w zamrażalniku i tylko wyciągam i wyjadam. A jak nie mam czasu gotować to idealnie się wtedy składa bo są gotowe




Piję na czczo siemie lniane mielone, może ozdrowię swój żołądek biedny ;P

uciekam do pracy!!
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 06:30   #1779
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cześć

ale miałam poranek porażka

uciekł mi autobus, przyjechał następny, wsiadam.. jadę... a tu w połowie drogi ten mi gdzieś odbija nie w tą stronę. Lecę do kierowcy, panie co to za numer... hahahah źle dojrzałam, chyba jeszcze spałam no i mówię, żeby mnie wysadził bo do roboty nie dam rady dojechać, wypuścił, ale musiałam 3 przystanki w deszczu zapylać, przyszłam do roboty zmoknięta jak kura
ale jak szybko doszłam do siebie, zaraz byłam taka obudzona, że nawet kawusia dzisiaj niepotrzebna :P

właśnie wcinam śniadanie: płatki z pełnego ziarna z naturalną activią i borówkami amerykańskimi

a teraz lecę Was czytać...
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 06:47   #1780
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Lisa, kochaniutka, a dałabyś przepis na taką megaporcję.
Wierz mi, mam takie samo podejście. Mówiłam TŻ że do naszych napchamy byle czego, ale chociaż wiemy co tam jest, a te kupne to robione pewnie na odwal, najtaniej jak się da. Szczególnie te tańsze, bo może w droższej garmażerce to i pierogi już lepsze są.
Byłabym mega wdzięczna za przepis, bo my ilekroć robimy, to nam zawsze jakoś mało wychodzi. A właśnie ja bym chciała już tak fest ze 100-150 zrobić i zamrozić porcjami. I chciałabym je nadziać właśnie ziemniakami i serem, kaszą i tż chce też z kapustą trochę.
Pierogi dobra rzecz - syci, a nie jest bardzo tucząca, bo tam mączne jest tylko to ciasto

Chocholate, ajjjj dobrze że już się ogarnęłaś
Jejuuuuu ja nie zapomnę nigdy przenigdy jak spierdzieliłam kiedyś z WOSu i historii w liceum Miałam te dwie lekcje w bloku z nauczycielem który wyglądał jak Hitler, ale tak przynuuuudzał, że masakra. A ja chciałam wrócić wcześniej do domu, szybko się pouczyć i potem spotkać z lubym, bo gdzieś za niedługo miał jechać do UK na pół roku. Wtedy jeszcze dojeżdżałam 19km tradycyjnym PKSem. No to pognałam, wsiadłam w autobus "ten co zwykle", jedziemy a chyba wtedy jakaś kiepska pogoda była bo szyby były zaparowane i nie rozpoznałam że nie jadę tam gdzie trzeba. Całe szczęście wyskoczyłam odpowiednio wcześnie, tak że do głównej drogi miałam może z 2km. I tak się na mnie Bozia za wagary odegrała

Czas zaczynić coś pożytecznego. Obejrzę Lot nad kukułczym... potrzebny mi do doktoratu. Wyrzuty sumienia - precz

Aaaa...Przy okazji, bo chyba głupia zapomniałam.
Dziewczyny, ja bardzo chciałabym Wam podziękować za te komentarze nt tych moich rozterek, że nic nie robię, itp. Jednak jak tak mi ktoś napisze że ma podobnie, że też tak się czuje bo nagle nie ma żadnej presji ze strony wykładowców, szefa, itp. to mi się jednak lepiej robi i zdaję sobie sprawę z tego, że ten odpoczynek mi się należy i że od października znów zacznę pracować na pełnych obrotach. Dziękuję za to założenie, że jest ok jak codziennie zrobi się coś pożytecznego - właśnie staram się tak robić. Jeśli jest coś o czym tutaj piszę że zrobiłam, to właśnie coś co ma jakieś większe lub mniejsze znaczenie, więc nie jest źle Dziękuję raz jeszcze!
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-07 o 06:57
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:17   #1781
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Chocolate, ale akcja dobrze, że już doszłaś do siebie

lisa, ja też wolę sama zrobić pierogi przynajmniej wiem, co jem moja ciotka kiedyś pracowała w fabryce garmażeryjnej i właśnie robiła pierogi... nigdy więcej nie zjem kupnych... do farszu dodawana jest mąka ziemniaczana, bułka tarta- te składniki to jeszcze w miarę "normalne" są ale reszta jakieś spulchniacze, konserwanty, regulatory kwasowości i ulepszacze smaku włos na głowie się jeży także ja dziękuję


U mnie słońce wyszło! siedzę w pracy i piję kawencję
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 07:31   #1782
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Dzień dober

Cocktail, no to gites
Boszzzz jaka Ty śliczna jesteś! I jakie włosyyy! A ten...To ta sukienka z Mosquito może?
A jeszcze Cię zapytam przy okazji. Czy Ty pisałaś kiedyś o tym: http://www.smaki-piwa.pl/wp-content/...41-300x199.jpg Bo znalazłam to piwo ostatnio w sklepie całkiem niedaleko mnie
Dziekuje Ty to dopiero jestes laska swoja droga juz chyba z rok czasu Twojeo bloga czytam A sukienka z Mosquito bardzo fajna jest, bałam sie, że bedzie za krótka, ale jest idealna

A to piwko to ja inne pilam, ale chyba z tej firmy co pokazalas pilam cytrynowe kiedys. Ja piłam to co na obrazku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Staropramen Cool Grep piwo grejfrutowe.jpg (61,2 KB, 9 załadowań)
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:02   #1783
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dobry...
moja spowiedz co tygodniowa:

waga-61,5kg (-0,7)
reszta wymiarów bez zmian
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:10   #1784
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
dobry...
moja spowiedz co tygodniowa:

waga-61,5kg (-0,7)
reszta wymiarów bez zmian
Brawo!!!! ale coś nie widzę radości


Agunia, gdzie jesteś? wracaj do nas

W ogóle zaginęła Czekoladka, Tinek, Kamikadze dziewuszki odezwijcie się


Sandera, widzę, że podczytujesz
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:11   #1785
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

no Heroine niby fajnie... ale szkoda ze tak mało;/ ja ćwiczyłam itd... było naprawde grzecznie (oprócz niedzieli-Tortilla). Ale ja wiecznie jestem na diecie więc też nie mam na co liczyć... mój organizm przyzwyczaił się..
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:15   #1786
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
no Heroine niby fajnie... ale szkoda ze tak mało;/ ja ćwiczyłam itd... było naprawde grzecznie (oprócz niedzieli-Tortilla). Ale ja wiecznie jestem na diecie więc też nie mam na co liczyć... mój organizm przyzwyczaił się..
No nie przesadzaj;/ zawsze to jesteś do przodu! ja też jestem na wiecznej diecie... ale sama jestem sobie winna
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:21   #1787
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
no Heroine niby fajnie... ale szkoda ze tak mało;/ ja ćwiczyłam itd... było naprawde grzecznie (oprócz niedzieli-Tortilla). Ale ja wiecznie jestem na diecie więc też nie mam na co liczyć... mój organizm przyzwyczaił się..
Mielnus, ja nie chcę nic mówić, żeby nie było potem na mnie aleee...pamiętam, że w tamtym roku dziewczyny też miały taki problem, waga stała praktycznie w miejscu (ale u Ciebie to przecież i tak jest progress!), a codziennie jadły grzecznie i ćwiczyły. No i pomogło im odstawienie diety na jakiś czas (tydzień-dwa). No nie wiem...ja jakoś tego nie praktykowałam, chociaż generalnie po wakacjach to i tak jadłam już mniej dietkowo, bo po pierwsze nieregularnie, a po drugie to wpadały jakieś sklepowe pizze, drożdżówki, no i waga nie ruszyła - oponka i boczki przybyły bo nie ćwiczyłam.
A może ogólnie za mało jesz... Popatrz na mnie. Ćwiczę codziennie sklapel (czyli nic wycieńczającego), chodzę prawie codziennie po 1-2h, jem ok 1200-1300kcal a tak jak pisałam, centymetrów mi ubywa Piję wodę, miętę i czerwoną herbatę.
A słuchaj, może wzbogać dietę w błonnik. Wiem że Monika kiedyś pisała że dodaje jakiś błonnik śliwkowy czy cuś z Biedry chyba (no ale już nie pamiętam) - pisała że jakieś "balaski", i mówiła że takie cuda czyni U mnie może poprawa też po owsiance nastąpiła. Kiedyś jadłam płatki kukurydziane tylko, a teraz owsiankę i brzuszek maleje.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-07 o 08:24
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:29   #1788
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ja się od wczoraj wziełam za siebie, ale tak porządnie... mam nadzieje, że wytrwam. 1000 kcal dziennie + ćwiczenia + balsamy wcierane w ciało. (-19 kg! ).
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:32   #1789
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dżaga a skąd bierzesz przepis na pierogi??? Zainspirowałas mnie.. też chyba dzisiaj zrobie Je trzeba ugotować przed mrożeniem co nie?

ja tam jem dużo błodnnika. Prawie codziennie owsianke, otreby. Do toalety chodzi codziennie... Dużo sie zmieniło, kiedyś raz na 4 dni. Dalej bede się pilnowac. Wpadło mi trosze szarlotki w tygodniu... Myślę że to jest chwilowe. I tak ładnie że cokolwiek zeszło. Dzisiaj też robie skalpela bo w lesie mokro będzie.
__________________
CEL - 56kg : love:

Edytowane przez mielnus
Czas edycji: 2012-08-07 o 08:38
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 08:33   #1790
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

uaoo witaj a powiesz nam coś więcej o sobie?


Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
dżaga a skąd bierzesz przepis na pierogi??? Zainspirowałas mnie.. też chyba dzisiaj zrobie Je trzeba ugotować przed mrożeniem co nie?
Ja mrożę nieugotowane
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:35   #1791
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Brawo!!!! ale coś nie widzę radości


Agunia, gdzie jesteś? wracaj do nas

W ogóle zaginęła Czekoladka, Tinek, Kamikadze dziewuszki odezwijcie się


Sandera, widzę, że podczytujesz
Dzieki za pamięć Kochana i Pauli tez podczytuje Was, ale jakos sie wbic nie moge w gadke
U mnie jakos leci grzecznie dietkuje i ćwicze bo wyjazd coraz blizej , ale nie mam juz nie wiadomo jakiego parcia na chudniecie, zalezy mi zeby miec jedrne ciałko i czuc sie dobrze samej ze soba a ostatnio coraz lepiej mi to wychodzi
No i zaczynam sie rozglądac za nowa praca, bo pisałam Wam jakie problemu sie porobiły a z dnia na dzien jest coraz gorzej ale na razie po głowie mi wakacjowanie chodzi jak wróce z urlopu bede kombinowac...mysle nawet o tym zeby wyjechac tak na miesiac dwa za granice

No i gratuluje wszystkim spadków
__________________

Think happy - be happy

M







Edytowane przez aguniaaaaa041986
Czas edycji: 2012-08-07 o 08:42
aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:43   #1792
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

chyba zrpobie z kapusta i grzybami mam mrożone pieczarki

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

agunia ja tez myślałam o wyjezdzie. Czasem jest fajnie olac wszystkich w Pl i spedzic troche czasu za granicami Polecam jak najbardziej na krótki czas.
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:43   #1793
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hejka.Jaka ja niewyspana jestem Jaka akcja była u mnie o 1 w nocy... zerwała się burza z huraganem,normalnie musiałam gonić krzesła i stół na dworze,dwa się złamały Lało i wiało,a niebo od błysków było białe,masakra.Dobrze,że TŻ był w domu.Zanim wszystko ogarnęliśmy,wykąpałam się to było przed 3.
Margot
Rozumię Cię,mam to samo.Też jestem od 6 lat na tabletkach,z przerwą na 1.5.Ciąży się nie bój.Ja po ciąży wiadomo byłam grubsza niż przed,ale w 2 m-ce zeszczuplałam bardzo szybko,byłam chudsza niż przed.Z TŻ-tem to największy problem jak widzi,że odmawiam słodyczy,czy nie jem takiego obiadu jak reszta to jest chajsko:"Co?!Czemu nie jesz tego?Chyba nie jesteś na diecie?..." itd.itp. On zawsze mówi mi,że mój tyłek to 8 cud świata,albo ze jak będę chuda to się ze mną rozwiedzie także trzeba nauczyć się oszukiwać
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:45   #1794
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine, 9 miesięcy temu urodziłam dziecko i się roztyłam strasznie! Już nie mogę na siebie patrzeć, wczoraj siedziałam i czytałam różne wątki, aż trafiłam tu i postanowiłam się wkońcu wziąć za siebie. Chce schudnąć 19 kg, przy czym zachować w miarę jędrne ciało :P
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:48   #1795
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
chyba zrpobie z kapusta i grzybami mam mrożone pieczarki

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

agunia ja tez myślałam o wyjezdzie. Czasem jest fajnie olac wszystkich w Pl i spedzic troche czasu za granicami Polecam jak najbardziej na krótki czas.
Tez tak mysle a gdzie wyjezdzalas?
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Heroine, 9 miesięcy temu urodziłam dziecko i się roztyłam strasznie! Już nie mogę na siebie patrzeć, wczoraj siedziałam i czytałam różne wątki, aż trafiłam tu i postanowiłam się wkońcu wziąć za siebie. Chce schudnąć 19 kg, przy czym zachować w miarę jędrne ciało :P
Powodzenia napewno Ci sie uda
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:48   #1796
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

moje śniadanko....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0151.jpg (132,4 KB, 41 załadowań)
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:50   #1797
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

agunia, dziękuje

mielnus, wygląda smakowicie!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:51   #1798
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

agunia ja co roku gdzieś jechałam na wakacje, dopóki nie poznałam mojego TŻ. Jeździłam od 18 roku życia, najpierw do Holandi przez 2 lata, poźniej już do NIemiec. W tym roku jestem w domu;/ I nie wytrzymuje niestety... z mamą. Z chęcią bym pojechała gdzieś. Zapisałam się do pracy na wrzesień i jak będzie miejsce to pojade na miesiąc
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:54   #1799
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A ja nigdy nigdzie nie byłam za granicą! lecz planujemy wybrać się gdzieś za granicę na wakacje w przyszłym roku, jak mała będzie już troszeczkę większa. Co polecacie?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:01   #1800
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Halo halo
Ja też jakoś nie mam weny do częstszego pisania wpadam codziennie rano przywitać się i tyle
W wakacje jak zawsze nie mam czasu na nic

Buziaki kochane i miłego dnia
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.