Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 18:29   #2221
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
moj dzisiejszy jadlospis
s- musli z mlekiem
2ś- poł bułki z serem
o- makaron z porem i szynką ;/
p- kawa i 3 ciasteczka
k- pomidor z mozarella

Nie jest super ale napewno lepsze to niz jedzenie pizzy i mcdonalda jak ostatnio ;/
na pewno lepsze od mojego
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 21:09   #2222
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hello laseczki
Wczoraj nie było mi dane odpocząć i się wyspać, bo moja barmanka z knajpy sie rozchorowała i musiałam o 20 biec ją zastąpić i do 2 w nocy się męczyłam...
Ale dziś pospałam do 10.00 wiec trochę sił nabrałam. Teraz też piszę z knajpy. Ona ma cosz nerkami i strasznie się źle czuje, mam nadzieję że polepszy się jej do poniedziałku bo niewiem co wtedy zrobię jak ona mi nie przyjdzie:confu sed:

Ostatnio ważyłam nawet 59,6 ale dziś się ważyłam i mierzyłam i wyszło 60,0 kg równe, a 5 cm spadku w biuście i tylko 1 cm w biodrach.
Ale okres dostałam, zważę się jeszcze jak mi przejdzie.
Miałam miłą sytuację - klient w knajpie mówi mi że jestem śliczna i chce się ze mną umówić, ale... że mogłabym być trochę 'tęższa' i jeszcze inni znajomi wpadli i tak koledzy patrząc na mój tyłek stwierdzili że wyszczupłałamtak miło mi się zrobiło
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Tylko się nie złam...bo będzie po wszystkim
a propos ex TŻ ma dziś podjechać do mnie do knajpy przywieźć mi moje rzeczy z jego mieszkania, aż się boję jak to będzie jak się zobaczymy po miesiącu....
ale dzielna będe, obiecuje!!
Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
To że nie zadzwonił to nie znaczy że nie tęsknił ;-)
wiem i domyślam się że on powiedziałby mi to samo. zresztą mówił że myślał o mnie dużo. szkoda tylko że z tego myślenia nic nie wychodzi w działanie
Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
dobraa ide robić pierogi mam nadzieję tylko że wyjdą dobre i sie nie otrujemy z TŻ !
pychazazdroszcze bo ja nie mam czasu
Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Byłam wczoraj u ex oddać mu pierścionek zaręczynowy i po resztę swoich rzeczy. Rozmawialiśmy przez 3 godziny. Rozeszliśmy się w miłej atmosferze, ale powiedział kilka rzeczy po których mnie zmroziło. Myślałam, że będzie mnie przepraszał itd. a wiecie co on zrobił? Powiedział, że musimy się rozstać, bo on i tak się nie zmieni, że będzie dla mnie dalej tym samym sku...synem i że się nie zmieni. Że nie chce lepszej pracy (bo mu załatwiałam), że się cieszy tym, że teraz może oglądać na okrągło mecze, że tak mu jest dobrze jak jest. Ja powiedziałam, że nie mam sobie nic do zarzucenia, bo się starałam itd. ale to on się źle zachowywał, a on że ma mi do zarzucenia jedną rzecz- że od niego za dużo wymagałam. Przepraszam, ale to, żeby facet zrobił maturę, prawo jazdy i poszedł do lepszej pracy to jest ZA DUŻO no ja pierdziule! Co on sobie wyobrażał, że ja będę na niego harować, a on będzie siedział z piwkiem przed telewizorem? Za tą jego marną pensję na pewno nie utrzyma rodziny!
Jestem o tak zszokowana tym co mi powiedział. Ja byłam dla niego za dobra po prostu. Myślałam, że on się dla mnie zmieni, a przez te wszystkie lata tylko mnie oszukiwał! Czujecie ponad 6 lat kłamstw!! To nie mógł mi tego wcześniej powiedzieć? Tylko mnie oszukiwał "tym razem na prawdę się zmienię" itd. Jestem tak zła, rozżalona, zszokowana, że nie wiem jak mam się ogarnąć.
Kiedyś myślałam, że miłość wszystko przetrwa, ale teraz już nie wierzę w miłość :gun :
mi mój tak samo powiedział, że zrywamy bo ja cierpięw tym związku a on nie zamierza sie zmienić. niepojęte! z ch.ujem sie na głowy zamienili chyba
Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Ale mnie dziś nosi, pranie wstawiłam ( dobrze, że u nas ściany grube bo by mnie sąsiedzi zamordowali), pościel zmieniłam, irygator wyczyściłam, umywalkę szoruje (tzn czekam aż reszta kamienia się rozpuści wkoło kranu), zmywarka rozładowana i załadowana ponownie plus ręczne mycie tego co nie wlazło, maska na ryjku , lista zakupów na jutro gotowa, podłoga lśni . To może uznam, że ćwiczenia zaliczone
Idę szukać zajęć dalej
Ja tez jak sprzątam to zawsze hurtowo wszystko robię a potem leże meczona na maksa i mega szczesliwa że tyle pracy wykonałam

moje jedzonko dziś:
siemie lniane z łyzka miodu
ś: musli z jogurtem nat,
2Ś:serek wiejski+grahamka
o: jogurt z musli, jabłko (wiem ale nie wziełam nic)
k: pół grahamki z serem białym
2k:1/3 gyrosa z frytkami wcisnęłam bo obiadu nie było sesnownego

klienci kupowali zestawy gyros i przyniesli mi 1 ja ich nie znam, nie prosiłam o to ani nic. sami mnie pomysleli czasem mnie ludzie zaskakują
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 22:29   #2223
Antananariwa
Raczkowanie
 
Avatar Antananariwa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 361
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny, nadrabiam i nadrabiam, a i to nie od pierwszych stron
U mnie trochę ruszyło, przez jakiś czas nie mogłam zejść poniżej 51 ale dziś się udało w końcu przekroczyć magiczne 51 kg i na wadze 50,6 uffff

Meedzik spóźnione ale najszczersze wszystkiego najlepszego, figury i super faceta życzyć nie będę bo to masz i obyś miała już zawsze. Po prostu życzę Ci tego, czego Ty sama sobie życzysz, spełnienia wszelkich marzeń, i tych dużych, i tych maleńkich

Ja swojego dzisiejszego i jutrzejszego jadłospisu nie piszę, bo w week-endy jem mało dietetycznie, ale dzięki temu łatwiej mi dietkować przez tydzień
Antananariwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 22:52   #2224
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No to zmykam! buziaki laseczki! do poniedziałku albo może szybciej mi się uda zajrzeć papapa
Oby się udało!!!

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Ten nadmiar kg (co panikowałam ostatnio) zszedł... Jakim cudem?? to nie wiem, ale się cieszę Chyba w weekend coś pusto będzie na wizażu? Każda gdzieś ucieka, mnie raczej też niebędzie, jak co weekend Ten watek to jakieś uzależnienie jest, jesteśmy wizażystkomaniaczkami.
Aj...widzisz, a tak się martwiłas, a jest dobrze

Ja uciekam jutro na wieś do siebie Winiary (Świętokrzyskie ) i wracam w środę

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość

wczoraj byłyśmy z koleżanką w tym kinie na MAgic Mike
hasło przewodni filmu "fiutastycznie" hahahahaha
lekki i przyjemny film, a sceny tańca mmmRrrmrrr
rola pana Tatum


---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez cindy90 Pokaż wiadomość
chyba jestem w tym, ciągle mi nie dobrze a teraz nawet gorzej


---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Czechach nowe piwko Birell Limetka&Malina i ma 30kcal w 100ml czyli 150kcal w całym piwie
Sprobowałabym Tobie to dobrze!!!
Jak dieta dzisiaj;>

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj kiepsciutko

I. 1,5 bułki ciemnej + dżem+ kawa
II. jog. owocowy+ 2 wafle ryżowe
III. 10 pierogów razowych + cebulka
IV. nektaryna zalana jog. owocowym+ łyżeczka płatków owsianych
V. rożek Kitkat 230kcal;/

wyszło... ok 1300kcal, z tym że cały dzień sprzatałam dom... może choć trochę się spaliło kcal.
Nie jest tak źle

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Mój jadłospis:
-pół bułki pełnoziarnistej z pasztetem z gęsi
- zupa pomidorowa zabielana jogurtem naturalnym]
- batonik musli
- 2 nektarynki, garść płatków, 100ml mleka
- sałatka caprese
Malo! Na obiad za mało!

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
moj dzisiejszy jadlospis
s- musli z mlekiem
2ś- poł bułki z serem
o- makaron z porem i szynką ;/
p- kawa i 3 ciasteczka
k- pomidor z mozarella

Nie jest super ale napewno lepsze to niz jedzenie pizzy i mcdonalda jak ostatnio ;/
Ooo jest jadłospis ^^

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
a propos ex TŻ ma dziś podjechać do mnie do knajpy przywieźć mi moje rzeczy z jego mieszkania, aż się boję jak to będzie jak się zobaczymy po miesiącu....
ale dzielna będe, obiecuje!!

moje jedzonko dziś:
siemie lniane z łyzka miodu
ś: musli z jogurtem nat,
2Ś:serek wiejski+grahamka
o: jogurt z musli, jabłko (wiem ale nie wziełam nic)
k: pół grahamki z serem białym
2k:1/3 gyrosa z frytkami wcisnęłam bo obiadu nie było sesnownego
Trzymać kciuki będę, żebyś dała radę !!!

Kurcze...tak patrzę na Twój jadłospis...muszę zacząć pić to siemie, ale chyba na wieczór, bo jak rano wezme to śniadanie zjem późno. A jadłospis fajny

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

U mnie z jedzeniem trochę lipa, bo od 14 do teraz poza domem byłam, obiad u teściów
śń: płatki czokapik z jogurtem owocowym, kawka
IIśń: 5 wafli cranchella, jabłko
obiad: 8pierogów z cebulką smażoną, sok marchewkowo selerowy(własna robota, z sokowirówki )
potem po obiedzie siedzieliśmy przy stole to podjadałam gruszkę, nektarynke i banana, do tego z 2 wafelki, 2 kostki czekolady i z 3 biszkopty
teraz wróciłam do domu i : zjadłam jednego pieroga, 2 jabłka, kefir naturalny 200g i mini kanapeczka z połową plastra sera żółtego, oregano, pieczarką, pomidorem i keczupem

matko Miałam się pilnować

!!!

Byłam na siłowni:
30min rowerka
300 brzuszków na sprzęcie do brzuchów-> 200 z obciążeniem 30kg, 100 z obciążeniem 36 kg
5 min orbitka

teraz ide pościskać z 200razy agrafkę i zrobić Tiff póki Tż się kąpie i nie będzie się ze mnie śmiał


jutro jadę o 10 pociągiem 5 godz, mam 3 saszetki muesli, 5 jogurtów pitnych i opakowanie wafli ryzowych, mamusia na drogę dała

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Nie dam rady zrobić Tiff... Zaczęłam, ale coś tak w talii mi strzeliło i boli:/
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 06:01   #2225
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej Perełki Weszłam na chwilę. Wczoraj też właziłam ale tylko po przepis na pierogi.

Lisa, już póki pamiętam: dziękuję jeszcze raz za przepis! Naprawdę super pierogi wyszły, ciasto mocne, ale dobrze się kleiło. Nalepiliśmy chyba z 200

Medzik, jak tam nowy Kallos? Zrecenzujesz? Jak pachnie? Jak działa?

Moniczka, fajnie że i remoncik idzie do przodu i ogólnie życie w Niemczech. A co sprawiło że przestawiłaś się z krążka na tabsy? Ja dalej nic nie biorę, ale teraz już nawet alko nie piję więc nawet jakby się dzidziuś trafił to będzie bezpiecznie

Zelka, nooo ja byłam już parę razy ale też jej nie zwiedziłam. Wprawdzie raz byłam z wycieczką jako szczeniak ale już nic nie pamiętam Teraz myślę że chociaż ze Złotych Tarasów sobie przejdę lub przejadę na stare miasto i troszkę pozwiedzam
A dziękuję za pochwały, ale powiem Ci że ja siebie za tak ambitną nie mam. Po prostu idę na doktorat z nadzieją że jak już zdobędę tytuł to łatwiej mi będzie znaleźć lepszą pracę w województwie, najchętniej na uczelniach. Ale jak już przychodzi do przygotowywania się do pracy dr, egzaminu, itp. to masakra...Tysiąc myśli na minutę, a jednej prezentacji nie mogę wyprodukować. No ale jakoś poszło wczoraj.

Chocholate, ja bym obejrzała MM bo bardzo lubię pana Tatuum I jeszcze Matt Lanter ma do niego zbliżoną urodę http://www.filmweb.pl/person/Matt+Lanter-559115 i w 90210 zawsze do niego wzdycham
Fiutastycznie

Zooska, wiesz fajnie Ci że zmykasz na wieś. Ja niedawno byłam a znowu mi się chce. Nie wiem, może dlatego, że mnie jakoś TŻ ostatnio drażni... Taki nieprzyjemnie upierdliwy się zrobił Ale nie pomaga nawet darcie ryja i tłumaczenie że mnie to naprawdę wqu... (oczywiście normalnym tonem też próbowałam to wytłumaczyć)...

No teraz ja...TŻ mnie wczoraj rozwalił Ogólnie zaprosiłam go "na drożdżówkę" co piekarnio-cukierni - ostatecznie drożdżówek nie było, kupiliśmy sobie po muffinie. No i na powrocie mówi że musi kapusty kiszonej na pierogi kupić a ja Pierogi?!
Nooo i wyobraźcie sobie że wczoraj zostałam zagnana do lepienia pierogów. Zapytałam TŻ czy zrobił mi na złość bo wiedział dobrze że mam kupę roboty przy dr. A on powiedział, że nic nie wiedział. Jjjjjjjasne No ale głupio mi było mu nie pomóc. I tak zrobił ciasto, farsz, to ja już pomogłam lepić i gotować. I tak pół dnia mi zeszło na pierogach, a pół (poszłam spać o 1) na prezentacji. Dziś piszę drugi temat...
Ja mam tak że jak sobie coś wymyślę to jestem tym strasznie podjarana, a jak przychodzi do napisania o tym to nawet nie wiem od czego zacząć. I tak było wczoraj. Jeden akapit z godzinę skrobałam...
A z jedzeniem tragedia Tzn. nie zjadłam dużo ale ważne jak jadłam:
8.00 owsianka
12.00 muffinka
15.00 troszkę ryżu, truskawek i gałka lodów waniliowych
a potem: chyba z 3 pierogi (ale naprawdę giganty) zjedzone w sama nie wiem jakim odstępie czasu, kulka lodów gdzieś o 19, z 2 cukierki toffino, z 2 kawy
Wieczorem tak mnie męczyły wyrzuty sumienia że zrobiłam o 21 skalpel i Tiff A potem siedziałam do 1 i już nic nie jadłam tylko piłam wodę i miętę.

Ok Czikas, jutro Łorsoł! Trzymajcie kciuki żebym się nie zgubiła!!!
Hyhy może to głupie ale planuję znaleźć jakiś lumpeks w Wawie i sobie coś tam kupić. Zawsze to z Wawy

Dobra. Buziolki Miłej niedzieli. Odezwę się jak wrócę ze stolYcy
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-12 o 06:02
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 06:37   #2226
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny

ja znów od rana w pracy :/ i dzisiaj rodzinny obiadek :/ ale jakoś w ogóle nie mam na niego ochoty najchętniej wróciłabym po pracy do domu i położyła się spać i wstała jutro :P poza tym ciężko będzie wybrać coś dietetycznego bo teściowa znowu nagotuje tysiąc różnych mięs, kluchy itp. Mam nadzieję, że będzie jakiś drób i sałatka i na tym mam nadzieję poprzestać
od jutra zaczynam siłownię, karnet jest, nie mogę się doczekać, będę mogła zagospodarować wolny czas i to z jakim pożytkiem

ZOOOSKA dlaczego mało, kalorycznie wychodzi dobrze

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

okey, śniadanko już jest

garść płatków, 100ml mleka, cząstki świeżego ananasa i melona zielona herbata
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 09:13   #2227
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hallo
a ja wczoraj pobalowałam, %%% wpadły że jeszcze teraz ww łbie mi szumi piłam drinki, wódka cytrynowa z sokiem limonka z cytryną
w ogóle dziś się zmierzyłam i chyba będę trzymać się wymiarów w cm a nie wagą bo skoro w cm jest wszystko ok, to co mi tam ile waga pokazuje w udzie 50cm w talii 61cm

Antana dziękuję za życzenia no i super, że Tobie waga ruszyła, ale Ty już pewnie chudzinka jesteś
Paula co do maski Kallosa, to moim zdaniem nie różni się wiele od tej mlecznej tez jest super, włoski gładziutkie i miękkie po niej a pachnie obłędnie taki ma fryzjerski zapach, jak po wyjściu od fryzjera zapach nawet bardziej podoba mi się od mlecznej, bo tamten mnie już przytłaczał i działał na nerwy

U mnie dziś ładna pogoda, po obiedzie wybierzemy się na lody amerykańskie już się doczekać nie mogę, bo są takie pyszne
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 10:11   #2228
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hallo
a ja wczoraj pobalowałam, %%% wpadły że jeszcze teraz ww łbie mi szumi piłam drinki, wódka cytrynowa z sokiem limonka z cytryną
w ogóle dziś się zmierzyłam i chyba będę trzymać się wymiarów w cm a nie wagą bo skoro w cm jest wszystko ok, to co mi tam ile waga pokazuje w udzie 50cm w talii 61cm

Paula co do maski Kallosa, to moim zdaniem nie różni się wiele od tej mlecznej tez jest super, włoski gładziutkie i miękkie po niej a pachnie obłędnie taki ma fryzjerski zapach, jak po wyjściu od fryzjera zapach nawet bardziej podoba mi się od mlecznej, bo tamten mnie już przytłaczał i działał na nerwy

U mnie dziś ładna pogoda, po obiedzie wybierzemy się na lody amerykańskie już się doczekać nie mogę, bo są takie pyszne
Madziu, ja już od miesiąca wychodzę z założenia że lepiej się mierzyć. Mam coraz fajniejsze ciało a wagowo może nawet idzie do góry, ale co z tego. Nikt oprócz mnie mi na wagę nie zagląda. A jednak ciało to taka wizytówka
Co do maski - jejjj musze kupić. Tylko nie chcę chomikować ich nie wiadomo ile. Niech no najpierw tą nową Placentę zacznę i może wtedy w październiku albo listopadzie kupię tą Keratynkę

A te lody amerykańskie to co to to? Nie znam...


Ja już kończę drugi projekt. Uff...Potem tylko przejrzę notatki i rzucam to w diabły. W busie sobie jutro poczytam
Cicho jakoś co nie?
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 11:26   #2229
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Napisałam posta i mi się internet rozłączył

Paula dokładnie przecież nikt prócz mnie nie widzi mojej wagi a z wymiarów jestem zadowolona, więc odpuszczam sobie trochę brzuch jest ok, nawet pomimo tego, że nie ćwiczę to nie jest sflaczały, uda też mnie zadowalają. Za ćwiczenia wezmę się dopiero jak z Niemiec wrócę ( w sumie już tam nie raz muszę się na zapieprzać, że nie mogę później ręką ruszyć )
A co do maski to miałam raz z łożysk, później dwa razy pod rząd mleczną i teraz keratynową i jak dla mnie ta najlepsza choć tamte tez są super i z wszystkich byłam zadowolona mam jeszcze w domu 3/4 pojemnika mlecznej, ale to zużyję ją chyba dopiero jak tą skończę
A lody amerykańskie to takie kręcone dodaję zdjęcie, pyszne są najlepsze czekoladowo-śmietankowe Tż nie lubi czekoladowych lodów ale te wyjątkowo najlepiej smakują w duecie
Jak będziesz miała okazję to spróbuj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big.366571.F0D668EE-1BDF-4DDC-B749-544A5A2AC512.jpg (24,6 KB, 7 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 12:42   #2230
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Medzik, aaaa U nas mówi się na takie "lody włoskie" choć nie pofatygowałam się żeby sprawdzić skąd ta nazwa się wzięła. Podobnie jak rożek duński (ten ciemniejszy, słodki).


Ja już po wypocinach Głowę pewnie mam już jak balon od tej wiedzy Idę teraz coś wszamać i się z TŻ powydurniać
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 12:50   #2231
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Paula włoskie są inne u nas włoskich jest dużo, to są też takie z maszyny tylko nie są takie wysokie jak te amarykańskie i całkiem inne w smaku choć włoskie tez uwielbiam
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 13:45   #2232
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Witam witam wszystkich
Troszeczkę Was zaniedbałam ale miałam parę rzeczy do zrobienia, no i przyznaję się trochę się leniłam.
Chciałam Wam coś pokazać. Nie wiem czy pamiętacie, ale rok temu wstawiłam fotkę mojego brzucha, kiedy ważyłam 58 kg. Teraz Wam pokażę jak on wygląda przy wadze 62,5 kg. Dowód na to, że ćwiczenia wiele dają, a waga nie jest najważniejsza w odchudzaniu. No i podaję dzisiejszy jadłospis i ćwiczenia. A poodpisuję za jakiś czas na posty

Jadłospis

Śniadanie
bułka, serek biały, szynka, ogórek kiszony, herbata

II Śniadanie
Grejfrut
Kilka pestek dyni
Trochę fasolki szparagowej

I danie
rosół 250 ml


Ćwiczenia
1 h rower
A6W

Edytowane przez zielonykotek
Czas edycji: 2012-08-13 o 00:11
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 13:52   #2233
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Pozwólcie , że się wtrącę w lodowa dyskusje lody amerykańskie to akurat polski wynalazek, i są to włoskie lody ale z mniejsza ilością wtłoczonego powietrza i są jakby dlatego takie twardsze i można takie mega długie je robić to ja tylko o tym powietrzu chciałam a i najlepsze amerykańskie w Lublinie jadłam tylko nie wiem jaki to adres ale w jednej z kamienic pod zamkiem( no zamek plac i dalej kamienice i lody) , inaczej wytłumaczyć nie umiem
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 14:19   #2234
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Byłam wczoraj u ex oddać mu pierścionek zaręczynowy i po resztę swoich rzeczy. Rozmawialiśmy przez 3 godziny. Rozeszliśmy się w miłej atmosferze, ale powiedział kilka rzeczy po których mnie zmroziło. Myślałam, że będzie mnie przepraszał itd. a wiecie co on zrobił? Powiedział, że musimy się rozstać, bo on i tak się nie zmieni, że będzie dla mnie dalej tym samym sku...synem i że się nie zmieni. Że nie chce lepszej pracy (bo mu załatwiałam), że się cieszy tym, że teraz może oglądać na okrągło mecze, że tak mu jest dobrze jak jest. Ja powiedziałam, że nie mam sobie nic do zarzucenia, bo się starałam itd. ale to on się źle zachowywał, a on że ma mi do zarzucenia jedną rzecz- że od niego za dużo wymagałam. Przepraszam, ale to, żeby facet zrobił maturę, prawo jazdy i poszedł do lepszej pracy to jest ZA DUŻO no ja pierdziule! Co on sobie wyobrażał, że ja będę na niego harować, a on będzie siedział z piwkiem przed telewizorem? Za tą jego marną pensję na pewno nie utrzyma rodziny!
Jestem o tak zszokowana tym co mi powiedział. Ja byłam dla niego za dobra po prostu. Myślałam, że on się dla mnie zmieni, a przez te wszystkie lata tylko mnie oszukiwał! Czujecie ponad 6 lat kłamstw!! To nie mógł mi tego wcześniej powiedzieć? Tylko mnie oszukiwał "tym razem na prawdę się zmienię" itd. Jestem tak zła, rozżalona, zszokowana, że nie wiem jak mam się ogarnąć.
Kiedyś myślałam, że miłość wszystko przetrwa, ale teraz już nie wierzę w miłość :gun :
No to naprawdę nieprzyjemna historia. Współczuję Ci Ale wierzę, że teraz już będzie wszystko szło o wiele lepiej i trzymam za to kciuki!!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Monia!!!!!!!!! wreszcie napisałaś! ale Cię czeka kołchoz ale potem będzie co podziwiać uporacie się ze wszystkim i będzie przytulnie
Hehe, ja tam się z Tobą Heroine nie zgadzam ;-) jeśli nawet kołchoz to przyjemny bo jednak świadomość, że ma się coś swojego i można to urządzić jest po prostu nieziemska. Wspólnie mieszkanie/dom z TŻ to moje największe jak narazie marzenie!!! Także cieszę się razem z Tobą Monia, chociaż wiem, że dla Ciebie to nie pierwszyzna

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Byłam u psychologa jak się z nim rozchodziłam, pomógł mi podjąć właściwą decyzję.
Wiem, że głupio pytać, ale jak to wyglądało? W sensie, co on (ten psycholog) Ci powiedział? Jak Ci pomógł? Bo ja na psychologii jestem i ciekawość ma jest czysto zawodowa ;-)

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
To znaczy ja go zostawiłam. Byłam u fryzjera, z rudego przeszłam na czekoladę i obciełam dużo włoski.
Kochana, a jaka farbka? Z ciekawości pytam, bo też czekoladkę mam na włosach.

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość

z jak Ci się podobają cwiczenia z Mel B? zauwazylas efekty? Bo zastanawiam się, czy nie zacząć
Tak! Efekty są. Przy ćwiczeniach z Mel B pot mi z czoła leci jakbym co najmniej rów kopała na Saharze. To znaczy już teraz mniej, ale jednak nadal, a ćwiczę już ok. miesiąca tak 3 razy w tyg. Widzę efekty na brzuchu, udach, pośladkach rękach - są bardziej kształtne. (Zaczęłam to już przed A6W więc efekty są na pewno po Mel B, bo innych ćwiczeń nie robiłam). Polecam naprawdę, przynajmniej parę razy sobie zrobić, bo nie stracisz, a ćwiczenia są dość proste.

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Doberek

Ten nadmiar kg (co panikowałam ostatnio) zszedł... Jakim cudem?? to nie wiem, ale się cieszę Chyba w weekend coś pusto będzie na wizażu? Każda gdzieś ucieka, mnie raczej też niebędzie, jak co weekend Ten watek to jakieś uzależnienie jest, jesteśmy wizażystkomaniaczkami.
No ja też zrzuciłam wreszcie ten 63-ci kilogram, ale wydaje mi się że to miałam w związku z okresem trudność z zejściem w dół. A jak tylko okres, znaczy @ się skończył to hops, pół kilo w dół z dnia na dzień. Oczywiście gratuluję spadku

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Mój jadłospis:
-pół bułki pełnoziarnistej z pasztetem z gęsi
- zupa pomidorowa zabielana jogurtem naturalnym]
- batonik musli
- 2 nektarynki, garść płatków, 100ml mleka
- sałatka caprese
Co to to to ta sałatka caprese? Brzmi włosko ;-D

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A lody amerykańskie to takie kręcone dodaję zdjęcie, pyszne są najlepsze czekoladowo-śmietankowe Tż nie lubi czekoladowych lodów ale te wyjątkowo najlepiej smakują w duecie
Jak będziesz miała okazję to spróbuj
U mnie te co pokazałaś na fotce, to się nazywają amerykańskie / soprano, a włoskie są takie bardziej miękkie, rozpierdzielające się osobiście wolę amerykańskie, śmietankowe, pychota.


I coś na koniec ode mnie. Muszę się Wam przyznać że ostatnio na wieczór regularnie piwko podpijam Ale to z radości, że mam na wadze te 62,5! Poza tym kupiłam ten specyfik 3D Eveline push up pośladków, stosowała to już któraś z Was? Ponoć świetne. A teraz sobie idę maseczkę z Lirene na twarz nawilżającą nałożyć. Potem oczywiście peeling, masaż, krem, balsam, itd czyli NIEDZIELA ;-) A jutro wybieram się to hit the sales ;-) poluję na szorty, bluzeczki, ewentualnie kolczyki na zniżkach i jakąś spódniczkę. Zobaczymy co z tego będzie, jutro może dostaniecie nawet fotki, jak coś upoluję.

Dzaga co to ten Tiff?
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 17:32   #2235
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Dzaga co to ten Tiff?
Tiffany Rothes Na jutube jest

Właśnie idę zaraz ćwiczyć. Do Wawy już wyprawkę przygotowałam Jutro o 4 pobudka a o 6 wyjazd z Lbn. Łojessu Ale wole być tam wcześniej i wcześniej wrócić.

Dzisiaj z żarciem już ok.
-owsianka
-3 pierożki
-2 chochelki zupy i 2 małe kromki chleba
-2 pierożki
-rożek truskawkowy
-no i pewnie jeszcze coś po ćwiczeniach zjem

Medzik, Margot, Kotku, nie jadłam tych amerykańskich w takim razie. Jak pójdziemy kiedyś na starówkę to spróbuję na pewno! Chociaż ja za takimi nie przepadam, bo dla mnie jakieś nudne są te jednosmakowe Wolę z nakładanymi eksperymentować - tam zawsze jest dużo smaków do wyboru
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-12 o 17:34
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 17:48   #2236
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość


Hej dziewczyny dwa dni mnie nie było, a wy już kilka stron macie zapisane
Wczoraj mieliśmy remont w kibelku i nie miałam jak się odezwać, plus wysprzątałam cały dom, więc trochę kcal zgubione Dzisiaj z rodziną byliśmy na wypadzie i wstąpiliśmy do McDonald'a i nie mogłam sobie odmówić moje ulubionego shake czekoladowego, ale jestem na siebie wściekła , zaraz idę chyba sobie pobiegać, muszę go zgubić.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 17:56   #2237
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość


Hej dziewczyny dwa dni mnie nie było, a wy już kilka stron macie zapisane
Wczoraj mieliśmy remont w kibelku i nie miałam jak się odezwać, plus wysprzątałam cały dom, więc trochę kcal zgubione Dzisiaj z rodziną byliśmy na wypadzie i wstąpiliśmy do McDonald'a i nie mogłam sobie odmówić moje ulubionego shake czekoladowego, ale jestem na siebie wściekła , zaraz idę chyba sobie pobiegać, muszę go zgubić.
Też miałam dziś biegać, ale u mnie od 2 dni leje. Nie wykręcam się oczywiście na rowerek stacjonarny wsiadłam. A jutro Mel B. Bo pogody na bieganie też nie wróżą a potem sprawdzę tą całą TIFF a co do shake'ów to ja kocham waniliowy, czystą szczerą miłością
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:01   #2238
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Też miałam dziś biegać, ale u mnie od 2 dni leje. Nie wykręcam się oczywiście na rowerek stacjonarny wsiadłam. A jutro Mel B. Bo pogody na bieganie też nie wróżą a potem sprawdzę tą całą TIFF a co do shake'ów to ja kocham waniliowy, czystą szczerą miłością


Ja darze miłością tylko czekoladowego inne jakoś mi nie podchodzą. Tiff, kilka dni temu próbowałam, ale mnie to jakoś męczy . Dziewczyny czy mogłybyście mi zdradzić gdzie mogę znaleść SKALPEL? Bo na youtube raczej tego nie ma.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:03   #2239
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Ja darze miłością tylko czekoladowego inne jakoś mi nie podchodzą. Tiff, kilka dni temu próbowałam, ale mnie to jakoś męczy . Dziewczyny czy mogłybyście mi zdradzić gdzie mogę znaleść SKALPEL? Bo na youtube raczej tego nie ma.
Na chomiku - parę stron temu pisałam o tym
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 18:04   #2240
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Na chomiku - parę stron temu pisałam o tym
Dziękuje i przepraszam, pewnie nie doczytałam.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:12   #2241
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej hej
a co tu taka cisza? Nie było mnie prawie całe wczoraj i dzis, myslalam, ze bedzie ze 20 stron do nadrabiania


U mnie wczoraj jakas masakra. Od rana czulam się srednio, cos mi się przewracało w brzuchu, chyba się czyms strułam. Szczegółów Wam oszczędzę Ale nigdy, przenigdy sie tak nie czułam. Miałam skurcze, jakbym miała zaraz rodzić, jakieś napady gorąca, prawie mdlałam w łazience, no tragedia. Jedyny plus (?) jest taki, ze chyba zero kalorii mi wyszlo, bo wszystko spuszczone do kibelka, hahaha

Dzisiaj tez jeszcze niewyraznie się czułam, ale sobie dość pofolgowałam z jedzeniem 1500, jak nie 2000 poszłoo w brzuch. No ale wezme się moze kolo 21 za killera. Chociaz straasznie mi sie nie chce, jakiejś niemocy dostałam (((
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:57   #2242
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Uaoo, spoko loko

Pipson, zazdroszczę motywacji. Ja o 21 Killera bym w życiu nie robiła - to znaczy nie chciałoby mi się

Ja już po łorkałcie. Talia mnie boli że szok, ale tzn. że pracuje

Faktycznie cichutko.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-12 o 18:59
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 19:45   #2243
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hallo
a ja wczoraj pobalowałam, %%% wpadły że jeszcze teraz ww łbie mi szumi piłam drinki, wódka cytrynowa z sokiem limonka z cytryną
w ogóle dziś się zmierzyłam i chyba będę trzymać się wymiarów w cm a nie wagą bo skoro w cm jest wszystko ok, to co mi tam ile waga pokazuje w udzie 50cm w talii 61cm
Tobie to dobrze...nie dość że smacznie jesz, grzeszysz, %%% wpadają to cm nie rosną...
a mi u d.pa i uda i brzuch taaaaaki

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ja już po wypocinach Głowę pewnie mam już jak balon od tej wiedzy Idę teraz coś wszamać i się z TŻ powydurniać
Należy Ci się, a co!

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Dzisiaj wyjechałam z młodszą siostrą do cioci do Kielc, jutro jedziemy na wieś na Winiary, zostaję tam do środy d 7 rano, stamtąd jadę do Krakowa, pochodzę z 6 godzin po mieście i spadam na pociąg do wrocka.
Jadłospis średniawy:/
od 10.35 do 15.35 w pociągu byłam, potem u cioci, to ciasteczka, tłuszczyk...

śń: owsianka truskawkowa, kawka z mlekiem
w pociągu: 2 jogurty pitne 400g owocowe, 8 wafi ryżowych, kromka chleba wiejskiego z serkiem almette i masłem
obiad: 3 łyżki ziemniaków, 3 łyżki ćwikły, jajo sadzone (smażone na maśle), kawałek ciasta z kremem
podwieczorek: 2 pierogi z serem (ugotowane)
kolacja: muesli truskawkowe z 400g jogurtem pomarańczowym, kromka chleba wiejskiego z amette, masłem i pomidorem, piętka chleba pszennego z ćwikłą, kawałek ciasta z kremem

__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 19:46   #2244
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzaga, tak nagrzeszylam, ze musze odpokutowac
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:34   #2245
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Jutro na pewno poćwiczę i będę sprzątać dom, także trochę kcal się spali
Dzisiaj byłoby dobrze, gdybym nie zawaliła "kolacją".
Jutro na śniadanie 400g jogurt owocowy z muesli i kawka sypana bez mleka

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
dzaga, tak nagrzeszylam, ze musze odpokutowac
za motywację!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:35   #2246
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze...nie dość że smacznie jesz, grzeszysz, %%% wpadają to cm nie rosną...
a mi u d.pa i uda i brzuch taaaaaki


śń: owsianka truskawkowa, kawka z mlekiem
w pociągu: 2 jogurty pitne 400g owocowe, 8 wafi ryżowych, kromka chleba wiejskiego z serkiem almette i masłem
obiad: 3 łyżki ziemniaków, 3 łyżki ćwikły, jajo sadzone (smażone na maśle), kawałek ciasta z kremem
podwieczorek: 2 pierogi z serem (ugotowane)
kolacja: muesli truskawkowe z 400g jogurtem pomarańczowym, kromka chleba wiejskiego z amette, masłem i pomidorem, piętka chleba pszennego z ćwikłą, kawałek ciasta z kremem

Ah, mi niestety tak samo dupsko, uda i brzuch. U mnie koszmar z tymi miejscami, najgorzej jest mi 'zgubić' i wyrzeźbić brzuch.
A jadłospis nie najgorszy, na pewno lepszy od mojego.

Ja jednak nie szłam biegać, bo z teściową grałam w babingtona, ale nabiegałam się przy tym...
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:41   #2247
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Co tu tak cicho.....?

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Ah, mi niestety tak samo dupsko, uda i brzuch. U mnie koszmar z tymi miejscami, najgorzej jest mi 'zgubić' i wyrzeźbić brzuch.
A jadłospis nie najgorszy, na pewno lepszy od mojego.

Ja jednak nie szłam biegać, bo z teściową grałam w babingtona, ale nabiegałam się przy tym...
Oooj...niestety jest fatalny Obiad spoko, ciasto po obiedzie jeszcze, bo byłam na 3 godzinnym spacerze, ale kolacja toż to porażka.

Mnie najciężej zgubić uda, brzuch jeszcze, ale to tylko systematyczne ćwiczenia,a u mnie z tym kiepsko
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:50   #2248
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Oooj...niestety jest fatalny Obiad spoko, ciasto po obiedzie jeszcze, bo byłam na 3 godzinnym spacerze, ale kolacja toż to porażka.

Mnie najciężej zgubić uda, brzuch jeszcze, ale to tylko systematyczne ćwiczenia,a u mnie z tym kiepsko
Ja na kolacje jeszcze dołożyłam twixa Napadło mnie na słodkie, a że akurat baton patrzył się na mnie to musiałam go zjeść A z systematycznymi ćwiczeniami u mnie też ciężko.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 21:28   #2249
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Ja na kolacje jeszcze dołożyłam twixa Napadło mnie na słodkie, a że akurat baton patrzył się na mnie to musiałam go zjeść A z systematycznymi ćwiczeniami u mnie też ciężko.
Ja abo chodzę na fitness codziennie albo raz na tydzień:/

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Uciekam!
Odezwę się w środę późnym wieczorem.

Ach, dzisiaj zrobiłam 100ścisków agrafką przed wyjazdem, czekałam na Tż aż się ogarnie w łazience xD
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 22:11   #2250
madzia6245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 301
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

witajcie czytam was tylko nie mam czasu odpisac,ciagle cos sie dzieje, jak nie jakis spacer, gry, a od wczoraj siedze i ukladam puzzle,haha kupilam sobie kilka opakowan po 1000 i mam zajecie dzisiaj zrobilam kilera z ewa i bylam cala mokra,brak sil bede go robic codziennie dietowo jest ok, tylko zjadlam dzis miske rosolu z makaronem i jedna pianke czekoladowa ale od jutra sie poprawiam, weekend byl wiec sobie pozwolilam jutro siostra przyjezdza wiec bedzie wiecej ruchu,bo mam zamiar jej troszke miasto pokazac i isc na dlugie zakupy

gratuluje spadkow dziewczyny
ja sie we wtorek bede wazyc i napisze moj wynik, mam nadzieje,ze nie przytylam

uciekam spac,rano praca niestety
dobranoc wszystkich

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

zooska ja mam ten sam problem, ciezko zrzucic z ud, aa z brzucha mi leci

juz mam plaski brzuch, zero boczkow, ale to zasluga biegania i codziennych brzuszkow na pilce polecam a co z moimi udami to nie wiem zaczelam cwiczyc z ewa, robic rozne inne cwiczenia z internetu i moze spadna cm mam zamiar zaczac dalej biegac,ale pogoda znow paskudna i brak ochoty w deszcz na bieganie
__________________
poczatek:67.3 kg,obecnie58,57,56,55,54,53,52,51,50

11.3 kg za mną
zostalo 6 kg do zrzucenia
termin: czerwiec
cel: zgrabne ładne nóżki

''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie''
madzia6245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.