Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 11:13   #1
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491

Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?


Być może podobnych wątków było już kilka, natomiast ja nie znalazłam odpowiedzi na swój odwieczny problem. Moje WŁOSY są bardzo zniszczone. Tzn fryzjerka twierdzi, że nie jest aż tak mega źle i da się je odbudować po prostu rozjaśniacz i prostownica zrobiły swoje. Włosy są przesuszone i sianowate. Stosuje różne specyfiki aby temu zaradzić, ale problem jest z codziennym uczesaniem. Jak je wyprostuje to owszem wyglądają na zdrowe, ale sęk w tym aby ich nie prostować i wyglądać jak człowiek. Czego użyć do ich układania, czym układać, jak uczesać? Może ma ktoś jakieś rady? I czy np. nabłyszczacz coś da?
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:08   #2
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Być może podobnych wątków było już kilka, natomiast ja nie znalazłam odpowiedzi na swój odwieczny problem. Moje WŁOSY są bardzo zniszczone. Tzn fryzjerka twierdzi, że nie jest aż tak mega źle i da się je odbudować po prostu rozjaśniacz i prostownica zrobiły swoje. Włosy są przesuszone i sianowate. Stosuje różne specyfiki aby temu zaradzić, ale problem jest z codziennym uczesaniem. Jak je wyprostuje to owszem wyglądają na zdrowe, ale sęk w tym aby ich nie prostować i wyglądać jak człowiek. Czego użyć do ich układania, czym układać, jak uczesać? Może ma ktoś jakieś rady? I czy np. nabłyszczacz coś da?
Nie żałuj sobie kosmetyków do włosów z nawilżeniem w nazwie. Odbudowa, owszem, jest konieczna, ale trzeba ją przeplatać z maskami i odżywkami nawilżającymi. Tak suche włosy lubią tez spraye nawilżające, nawet codziennie. Fajny jest taki różowy psikacz z Joanny z jedwabiem, absolutnie nie obciąża, a pieknie nawilża.. A jeśli masz dostęp do Ducraya, to doskonały jest psikacz Nutricerat.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 09:03   #3
tahito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 256
GG do tahito
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

najlepsza jest mgiełka z radicala
tahito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:34   #4
Bilet_do_nieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Oj przechodziłam kiedyś przez ten etap.... oby pierwszy i ostatni raz. Prostownicy już naprawdę nie używaj, ja żeby mnie nie kusiło dałąm ją koleżance. Włosy koniecznie podcinaj (wiem po sobie że zostawienie takich kosmyków tylko pogarsza sprawę). A co do fryzur, hm.. ja sobie warkoczyka robiłam, heh ale opłakany był. Zanim zniszczyłam włosy do dużo ich było, więc jak mnie znajoma spotkała w tym warkoczyku, to nie mogła uwierzyć że jednego mam a nie dwa (bo taki cienki.) Potem trochę kręciłam włosy, ale tylko na piance albo papiloty, ważne by ich bardziej nie palić.
Bilet_do_nieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:19   #5
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Hm a może po prostu prostuj włosy okrągłą szczotką... Albo wywijaj tylko same końcówki włosów
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:56   #6
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Cytat:
Napisane przez tahito Pokaż wiadomość
najlepsza jest mgiełka z radicala
na przesuszone i sianowate włosy mgiełka z alkoholem

mgielka radicala jest bardzo dobra, ale jak sie wciera w skalp co ma dzialac na porost, a nie zeby pryskac cale wlosy w celu nawilzenia
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:55   #7
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
na przesuszone i sianowate włosy mgiełka z alkoholem

mgielka radicala jest bardzo dobra, ale jak sie wciera w skalp co ma dzialac na porost, a nie zeby pryskac cale wlosy w celu nawilzenia
Tak, alkoholu trzeba unikać, podobnie jak lakierów i w ogóle mocnych stylizatorów. Najlepiej mgiełka nawilżająca codzienne i jedwab.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 08:13   #8
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Dzisiaj będę myła włosy to może coś pokombinuje, ale to jest okropnie ciężkie. W zime miałam juz przerwe od prostownicy, żeby jakoś wyglądać stosowałam wałki na rzepy, ale to też nie jest najlepsze dla włosów. Potem znowu uległam i mam... siano. Włosy podcinam regulanie, ale najgorsze jest to, że mam grzywke i nie moge się przylizać i zrobić kucyka eh.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:49   #9
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Dzisiaj będę myła włosy to może coś pokombinuje, ale to jest okropnie ciężkie. W zime miałam juz przerwe od prostownicy, żeby jakoś wyglądać stosowałam wałki na rzepy, ale to też nie jest najlepsze dla włosów. Potem znowu uległam i mam... siano. Włosy podcinam regulanie, ale najgorsze jest to, że mam grzywke i nie moge się przylizać i zrobić kucyka eh.
A dlaczego nie możesz się przylizać? Nie lubisz? Ja jak stosowałam kurację "prostownica, suszarka niet", to swoją końską grzywkę wywijałam okrągłą szczotką i robiłam wysokiego kucyka, a jak mi się nie chciało majstrować z grzywką, to wklepywałam w nią balsamik i zakładałam opaskę i też robiłam kucyka To też jakieś wyjście
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:06   #10
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
A dlaczego nie możesz się przylizać? Nie lubisz? Ja jak stosowałam kurację "prostownica, suszarka niet", to swoją końską grzywkę wywijałam okrągłą szczotką i robiłam wysokiego kucyka, a jak mi się nie chciało majstrować z grzywką, to wklepywałam w nią balsamik i zakładałam opaskę i też robiłam kucyka To też jakieś wyjście

Mam wysokie czoło i okrągłą buźkę. Zazdroszczę dziewczynom, które mogą się tak uczesać i wyglądają ładnie. Ja nawet jak robie kucyka to zawsze zostawiam grzywkę i jakiegoś pejsa..
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:31   #11
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

używaj dużo masek i odżywek do włosów, dzięki temu staną się miękkie i lepiej się będą ukladać.
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 20:02   #12
defuckto
Raczkowanie
 
Avatar defuckto
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Jak się czesać, aby już nie zaszkodzić?

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Mam wysokie czoło i okrągłą buźkę. Zazdroszczę dziewczynom, które mogą się tak uczesać i wyglądają ładnie. Ja nawet jak robie kucyka to zawsze zostawiam grzywkę i jakiegoś pejsa..
oj, mam ten sam problem ;D czoło mam jak wieloryb. Związując włosy w koński ogon zawsze zostawiam grzywę i parę 'pejsów'. Bardziej jest też widoczny mój podwójny podbródek ale wolę już to niż popalone włosy.
__________________

21.06.2011 - aparatka (góra)
11.10.2011 - dół

Zapuszczam i dbam o włosy

jaki piękny jest ten świat.. tylko czarne, białe..
defuckto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.