Problemy z ubraniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 18:20   #1
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Witam wszystkich i bardzo proszę o poradę
Otóż jestem niby szczupłą osobą, ale z powodu swojego niskiego wzrostu i nieproporcjonalnej budowy ciężko mi dobrać dla siebie odpowiednie urania.
Nie lubie chodzić w spodniach bo nie potrafię znależć odpowiednich do swojej figury, mam wrażenie, że każdy fason skraca mi nogi.
Proszę o poradę dotyczącą kształtu mojej sylwetki i tego jakie fasony powinnam nosić żeby dobrze wyglądać,.
Poniżej załączam moje wymiary, które wstawiałam już w wątku Biblia kobiecych kształtów (ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi) i zdjęcia sylwetki. Pozdrawiam

1. Górna część ciała przeważa nad dolną - NIE
2. Dolna część ciała przeważa nad górną - tak
3. Duży biust - nie (76 cm)
4. Krępe Uda - CHYBA NIE (44cm)
5. Krępe łydki -CHYBA NIE (31cm)
6. Duże, odstające pośladki - płaskie (84 cm)
7. Ramiona szersze od bioder - Minimalnie
8. Płaski brzuch - leciutko odstający
9. Duże wcięcie w talii - nie (54cm)
10. Krótka, długa talia - Proporcjonalna
11. Wzrost - 158cm Waga - 42kg
12. Rozmiar ubrań, góra/dół - 34,36

i jeszcze jedno zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0609PPPPm.jpg (11,9 KB, 354 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0620.jpg (35,1 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0611.jpg (39,9 KB, 208 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-22 o 09:30 Powód: post pod postem
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 18:57   #2
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Problemy z ubraniem

Wiesz co, moim zdaniem możesz nosić wszystko, masz figurę marzenie na Twoim miejscu nosiłabym rurki, tuniki z leginsami, spódniczki.. wszystko co tylko chcesz a 158 to nie jest jakoś straaasznie mało, sama mam 155, moja koleżanka jakieś 147 i tak samo nosi wszystko co chce ja niestety z powodu figury nie mogę sobie na to pozwolić
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:02   #3
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

tak się tylko wydaje, że mogę nosić wszystko, ale tak naprawdę mam straszne problemy np ze znalezieniem optymalnej dla siebie długości spódnic itp.
Tak samo nie wiem jakie kolory do mnie pasują...
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:06   #4
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Problemy z ubraniem

no nie wiem.. ja bym się w każdym razie cieszyła z takiej figury
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:31   #5
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

Ale tak to już jest, że człowiek zawsze chce to, czego nie ma... Ja zawsze chciałam mieć większe piersi, a moja kolezanka posiadająca takowe zazdrości mi moich małych
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 22:27   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Problemy z ubraniem

masz wspaniałą figurę, dlaczego narzekasz?
wcięcie w talii masz i to duże, różnica między biodrami a talią to 30 cm! masz do tego drobne plecy.
ubierać to Ty się mozesz we wszystko, a nogi proporcjonalnie do całej figury są dobrej długości-nie za długie nie za krótkie. noś obcasy, przy tym zwroście możesz pozwolić sobie nawet na 12cm i nie będziesz zbyt wysoka do tego rurki, albo rajstopy i krótka kiecka i wio
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:09   #7
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Problemy z ubraniem

dziewczyno masz super figurę, pupe jak marzenie ! sukienki, tuniki, szpilki, koturny, spodnie rurki, przebieraj-wybieraj
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 15:38   #8
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

Dziękuje za komplementy, aż się zaczerwieniam...
tylko, że ja naprawde mam straszne problemy z kupnem ubrań... upatrze sobie jakąś rzecz, która na kimś bardzo mi się podoba, idę do sklepu, mierzę a tu przez mój niski wzrost i mały biust dana rzecz nie leży tak dobrze jak na innych
chociaż teraz to i tak mam większą odwagę do ubierania spódnic czy dopasowanych spodni, bo jeszcze pół roku temu notorycznie chodziłam w typowo męskich bojówkach i trzy razy na mnie za dużych koszulkach brata
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 15:48   #9
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Problemy z ubraniem

Małe jest piękne a mały biust też ma na pewno swoje plusy naprawdę możesz nosić wszystko co Ci się tylko zamarzy uwierz mi.. ja mam 155 i gdyby nie to, że ważę jakieś 19 kg więcej od Ciebie to bym nosiła wszystko.. przebierała w obcisłych bluzeczkach, tunikach, sweterkach, rurkach, miniówach ale póki co moja figura mi na to nie pozwala.. i trochę większy biust (jakieś 93 cm?) mi tego naprawdę nie rekompensuje także chodź, szukaj, mierz i bądź naprawdę dumna i zadowolona z takiej figury, jaką masz
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 16:01   #10
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Problemy z ubraniem

może za bardzo krytycznie podchodzisz do swojego wyglądu i tego jak leżą na Tobie ubrania?
jestem od Ciebie 2cm wyższa, budowy takiej samej i jakoś nie mam problemu z doborem bluzki, spódnicy czy spodni.
Ubieraj rurki, spódnice, mini czy jakie tam chcesz, wysoki obcas (jak już chcesz tak te nogi wydłużać), leginsy czy rajstopy, tuniki, dosłownie wszystko i czuj się w tym dobrze.
Trochę więcej luzu i dystansu do siebie.
A na zakupy zabieraj najlepszą przyjaciółkę, która oprócz słodzenia potrafi powiedzieć, że źle się w czymś wygląda.
Uszy do góry i do boju!
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:18   #11
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

już ponad rok minął od założenia tego wątku a w moim sposobie ubierania nic się nie zmieniło, dalej mam te same problemy...
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 09:57   #12
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

bardzo proszę o jakieś rady i pomoc
przedtem korzystając z wcześniejszych porad zakupiłam kilka spódnic i sukienek w których tak naprawdę nigdy nigdzie nie wyszłam...
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:42   #13
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Problemy z ubraniem

poprzegladaj blogi modowe, moze tam cos znajdziesz
masz figure jak marzenie, mozesz nosic worek po ziemniakach i bedzie super
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:07   #14
SheMore
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Problemy z ubraniem

Masz klasyczny typ figury więc tak naprawdę możesz nosić wszystko ;-) polecam modne w tym sezonie na jesień kurtki z ćwiekami, rurki, botki ;-) Do tego możesz dobrać kolorowe sweterki i tuniki - świat mody stoi otworem!
SheMore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:15   #15
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problemy z ubraniem

Wiesz, z czym masz problem? Z oczami. Okulary sobie dobierz, to od razu Ci zaczną pasować ciuchy
Kobieto, masz genialną figurę, wąską talię, piękne biodra, płaski brzuch. Jesteś drobniutka, leciutka, więc możesz nosić wszystko.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:57   #16
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Problemy z ubraniem

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Wiesz, z czym masz problem? Z oczami. Okulary sobie dobierz, to od razu Ci zaczną pasować ciuchy
Kobieto, masz genialną figurę, wąską talię, piękne biodra, płaski brzuch. Jesteś drobniutka, leciutka, więc możesz nosić wszystko.
o to to...
jak czytam, ze uda przy obwodzie 44cm (tyle to ja mam nad kolanem) są "chyba nie krępe"...
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:05   #17
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problemy z ubraniem

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
o to to...
jak czytam, ze uda przy obwodzie 44cm (tyle to ja mam nad kolanem) są "chyba nie krępe"...
Ile i gdzie byś nie miała - też jesteś taka szprycha, że ino podziwiać
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:56   #18
niebo_w_kropki
Raczkowanie
 
Avatar niebo_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tam gdzie On :)
Wiadomości: 387
Dot.: Problemy z ubraniem

poprzeglądaj sobie bloga Bloo http://bloo90fashion.blogspot.com/
Jest niska i ma podobną budowę, a ubiera się świetnie!
__________________
'ur a glorious headfuck thing own it'
niebo_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:39   #19
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Problemy z ubraniem

witaj sobowtórze mamy prawie takie same wymiary wszędzie, tylko ja ważę 47kg i mam większy tyłek troche
powiem Ci tak ,nie przekreślaj spodni. Ja to robiłam dobre kilka lat i trudno mi było w cokolwiek się ubrać często... ostatnio przekonałam się do czarnych rurek - nie skracają mi nóg jeśli nie noszę do nich butów za kostkę (swoją drogą buty za kostke skracają)
A tak poza tym mamy to szczęście, że możemy nosić co nam się podoba czy to będzie nas skracać czy nie - i tak będziemy dobrze w tym wyglądać
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 20:54   #20
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

Dziękuje za odpowiedzi
Tor_Zireael blogi modowe przeglądam regularnie i często widzę piękne zestawy, ale kiedy wybieram się do sklepu przymierzyć konkretną rzecz z danego zestawu która mi się podoba to po przymierzeniu błyskawicznie zmieniam zdanie, oraz dochodzę do wniosku, że jestem niewymiarowa, bo rzeczy nie leżą namnie tak jak powinny... Twojego bloga też oglądam i zgadzam się z mpt, że figurę i urodę masz nieziemską
SheMor ja preferuję raczej bardziej klasyczny styl (chyba z racji tego, że jestem nieśmiała i boję się, że bardziej kolorowe i odważne ubrania spowodują, że znajdę się w centrum uwagi co tylko mnie speszy...)
niebo_w_kropki bardzo dziękuje za linka, obejrzałam już kilka stron ale niestety w większości przypadków mam wrażenie, ze ta dziewczyna krzywdzi swoją figurę. Ubiera najczęściej buty na dużycz pratfolmach w których wygląda jak na szczudłach, a jej nogi jakby miały się połamać. A swoimi strojami często przyćmiewa swoją eteryczną urodę (szkoda, bo w prostych rzeczach wygląda kwitnąco)
MadSyndrome wiedziałam, że gdzieś muszę mieć siostę bliźniaczkę spodni nie przekreślam, ale ciężko mi znaleźć odpowiednie. Ostatnio jednak zmuszona przez los (ostatnia para rozpadła się w praniu) zakupiłam granatowe rurki które o dziwio nawet dobrze leżą piszesz, że botki odpadają. W takim razie powiedz mi jakie buty nosisz późną jesienią, kiedy jest już za zimno na baletki i szpilki a za ciepło na kozaki?
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:08   #21
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Problemy z ubraniem

wyglądasz całkiem ok, więc nie wiem czemu na siłę wyszukujesz sobie problemy...?
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:22   #22
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Problemy z ubraniem

Hehehe, ja to nie wiem czy to jakiś żart czy co? Ładne szczupłe nogi! PIĘKNA TALIA Jak u aniołka VS! Biodra bardzo fajnie się odznaczają Jesteś strasznie zgrabna W kwestii ubrań niestety nie potrafię doradzić. W ogóle patrząc na te zdjęcia mam wrażenie, że w niemal wszystkim byłoby ci dobrze. Co do wzrostu. U mnie połowa koleżanek ma tyle i naprawdę dobrze wygląda. Więc ty przy takiej budowie to już w ogóle boska musisz być
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:29   #23
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Problemy z ubraniem

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ile i gdzie byś nie miała - też jesteś taka szprycha, że ino podziwiać

Cytat:
Napisane przez wallawalla Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi
Tor_Zireael blogi modowe przeglądam regularnie i często widzę piękne zestawy, ale kiedy wybieram się do sklepu przymierzyć konkretną rzecz z danego zestawu która mi się podoba to po przymierzeniu błyskawicznie zmieniam zdanie, oraz dochodzę do wniosku, że jestem niewymiarowa, bo rzeczy nie leżą namnie tak jak powinny... Twojego bloga też oglądam i zgadzam się z mpt, że figurę i urodę masz nieziemską
SheMor ja preferuję raczej bardziej klasyczny styl (chyba z racji tego, że jestem nieśmiała i boję się, że bardziej kolorowe i odważne ubrania spowodują, że znajdę się w centrum uwagi co tylko mnie speszy...)
niebo_w_kropki bardzo dziękuje za linka, obejrzałam już kilka stron ale niestety w większości przypadków mam wrażenie, ze ta dziewczyna krzywdzi swoją figurę. Ubiera najczęściej buty na dużycz pratfolmach w których wygląda jak na szczudłach, a jej nogi jakby miały się połamać. A swoimi strojami często przyćmiewa swoją eteryczną urodę (szkoda, bo w prostych rzeczach wygląda kwitnąco)
MadSyndrome wiedziałam, że gdzieś muszę mieć siostę bliźniaczkę spodni nie przekreślam, ale ciężko mi znaleźć odpowiednie. Ostatnio jednak zmuszona przez los (ostatnia para rozpadła się w praniu) zakupiłam granatowe rurki które o dziwio nawet dobrze leżą piszesz, że botki odpadają. W takim razie powiedz mi jakie buty nosisz późną jesienią, kiedy jest już za zimno na baletki i szpilki a za ciepło na kozaki?
dziękuję

Kurcze... wychodzi na to, ze nie lubisz siebie, a nie masz ku temu powodów


e nieee, testowałam, tez jestem niesmiala

botki w tym samym kolorze co spodnie wydluza nogi, tak samo czarne kryjace rajstopy plus czarne botki
nozki wydluza dzwon plus koturny
spodnie z wysokim stanem jak najbardziej
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:51   #24
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Problemy z ubraniem

nie umiem cie zrozumiec.. jak mozesz narzekac majac tak piekna figure???
pociesz sie tym ze ja np przez bardzo szybka przemiane materii wygladam jak anoreksja nie mam piersi nie mam posladkow mam krrzywe nogi i ogolnie wygladam jak anoreksja za twoja figure dalabym sie pokroic . na twoim miejscu nosilabym obicsle rurki z duzymi kieszeniami zeby podkresic piekna pupe na gore krotkie t shirty moga byc obcisle moga byc luzne to bez roznicy
i jeszcze raz cie prosze nie narzekaj nawet nie masz pojecia jaka ja mam figure az wstyd mi zakladac kostium na plaze siedze w sukience zacznij doceniac to co masz bo naprawde masz piekna figure
nie wiem ile masz lat ale dodam tylko ze masz bardzo kobieca figure . ja mam 19 lat jestem na studiach powinnam byc kobieta a nawet na plazy pan mowil do mnie jak do malej dziewczynki bo myslal ze mam 13lat.

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-08-21 o 10:06
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:28   #25
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

pixieo88 dziękuje bardzo za komplement
Tor_Zireael (strasznie skomplikowany nick, jak to się wymawia? ) dziękuje za rady Masz trochę racji z tym, że się nie lubię i niezbyt akceptuje, ale mam tak od małego, zawsze porównywałam się z koleżankami i czułam się brzydkim kaczątkiem...
sophisticated_ teraz to ty przesadzasz, pamiętam twój wątek na metamorfozach, szczupła figura i piękne, duże oczy Ja jestem od ciebie niewiele starsza bo mam ponad 20 lat ale wiem o czym mówisz, też wyglądam na młodszą. Ostatnio pani w sklepie nie chciała mi sprzedać zapałek... F
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:36   #26
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z ubraniem

Wallawalla mogę spytać ile masz lat?
Pytam, bo wydaje mi się, że masz problem nie z ciuchami, a z samoakceptacją. Zupełnie bez powodu! Jesteś śliczną dziewczyną z idealną(!) figurą. A małego biustu, czy niskiego wzrostu nikt nie widzi. A nawet jeśli- możesz uczynić z tego atut Także zachęcam do pracy nad sobą

Sama mam 158cm i uwielbiam ten wzrost Mogę nosić wszelkie obcasy, koturny, szpilki, co tylko sobie wymyślę, a i tak nie jestem wyższa niż otoczenie. I nie muszę się martwić tym, że chłopak, który mi się podoba jest o głowę niższy A co do figury, hmm... sama ważę 14 kg więcej. A wcale nie czuję się gruba. Owszem mogłabym schudnąć te kilka kg, ale chyba każda kobieta tak ma I noszę legginsy, rurki, mini, szorty i nikt nie wytyka mi, że wygląda to nieestetycznie. Także dziewczyno, możesz nosić absolutnie wszystko
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:24   #27
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Problemy z ubraniem

ja i tak ci bede zazdroscic pupy:P oczy mam faktycznie duze ale to chyba moja jedyna zaleta wiesz zrodlem moich kompleksow jest siostra ma szerokie biodra duze piersi duza pupa a ja wygladam jak chlopak male piersi wszystko takie plaskie z przodu pleccy z tylu plecy.. ty z krk jestes/? tak z ciekawosci

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-08-21 o 19:25
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 20:28   #28
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Problemy z ubraniem

Powtórzę opinię innych - figurę masz naprawdę super; mogłabyś nosić wszystko.
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:38   #29
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Problemy z ubraniem

kingur mam prawi że 21 lat
sophisticated_ a i owszem, jestem z krakowa a ściślejj mówiąc obecnie tu mieszkam a mogę spytać skąd to pytanie?
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 22:17   #30
lady_killer
Raczkowanie
 
Avatar lady_killer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Problemy z ubraniem

eee! Figura świetna kwestia psychiki, ja np. mam chude nogi jak żyrafa (kościste i w dodatku wcale nie proste). Kiedyś wcale nie chodziłam w szortach, spódnicach a teraz mam to gdzieś. Się komuś nie podoba się niech nie patrzy
__________________
Jeśli chcesz być na bierząco z dostawami,
nowinkami oraz konkursami
dołącz do facebooka

-----
lady_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.