UM Lublin - Położnictwo - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 09:36   #151
Levana_
Przyczajenie
 
Avatar Levana_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
GG do Levana_ Send a message via Skype™ to Levana_
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Wow... dzień bez internetu i ile mnie ominęło...! Tyle czekania i sprawdzania, a wystarczyło zostawić netbooka w domu na jeden dzień i wszystko jasne...
Levana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 09:45   #152
QqWiolkaQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Smile Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Witam
Też będę od tego roku studiowała z Wami położnictwo..cieszę się niezmiernie że Was tu znalazłam...i też jestem jak najbardziej za tym,żeby spotkać się i pojść razem 3-gonie wiem jak Wy,ale ja Lublina nie znam prawie w ogóle..byłam tylko 2 razy-przy składaniu dokumentów i załatwianiu pokojuna szczęście mapka z google nie zawiodła i znaleźli się też pomocni ludzie nie mam stroju, butów ani chustki ale radocha jest jakoś da się radę wszystko ogarnąć
QqWiolkaQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:37   #153
aga1325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Hej.
Bardzo proszę, jeśli ma ktoś plan o wysłanie mi na maila mój email: agnieszka.r_1325@wp.pl
aga1325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:25   #154
Gosza21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Ja też gosiunio21@wp.pl
Gosza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 18:39   #155
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Witam serdecznie,

ja swoją przygodę z kierunkiem Położnictwo kończę nie długo.Stwierdzam że było warto wybrać ten kierunek i czeka Was mnóstwo miłych przeżyć,te gorsze też się zdarzą ale takie jest już studiowanie.Na 1 roku najgorsza jest anatomia ale przeżyjecie.Uczcie się tlyko i powtarzajcie materiał systematycznie a anatomia nie będzie straszna.

Nie wiem czy mogę to tutaj ogłosić ale mam do sprzedania fartuch i czepek na zajęcia z anatomii.Nie pamiętam ile kosztowały w tamtym roku ani nie orientuję się ile teraz kosztują.Jestem z Lublina i chętnie zrobię miejsce w szafie

Pozdrawiam
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:19   #156
romanka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Hej, wiecie już może gdzie będzie to rozpoczęcie? Na Jeczewskiego czy jednak na Racławickich?
romanka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:11   #157
sylwia_jan
Przyczajenie
 
Avatar sylwia_jan
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

na stronie podana jest informacja, że na Jaczewskiego, w Collegium Maius i nie widziałam innej informacji, więc wydaje mi się, że rozpoczęcie będzie właśnie tam.
sylwia_jan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 09:52   #158
romanka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Dziewczyny jak się ubieracie na rozpoczęcie?
romanka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 14:31   #159
Levana_
Przyczajenie
 
Avatar Levana_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
GG do Levana_ Send a message via Skype™ to Levana_
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Wszystko jest na facebooku. Więc zapraszam tam do poczytania.
Levana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:27   #160
Lufia
Raczkowanie
 
Avatar Lufia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 109
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Witajcie

Jestem w klasie maturalnej i wybieram się na położnictwo do Lublina.
W związku z tym mam dwa pytanka: ile wynosił próg punktowy w tym roku? Jak wyglądają zajęcia z wychowania fizycznego?

Liczę na odpowiedzi
Lufia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:43   #161
sylwia_jan
Przyczajenie
 
Avatar sylwia_jan
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Co do wf, opowiemy Ci jutro, bo zajęcia zaczynają się dopiero w tym tygodniu
Co do progu punktowego ja się nie orientuję, a właśnie sprawdzałam i już niestety na stronie nie ma list przyjętych. W każdym razie nie jest to wcale dużo, bez obaw
sylwia_jan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 13:14   #162
Levana_
Przyczajenie
 
Avatar Levana_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
GG do Levana_ Send a message via Skype™ to Levana_
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Co do wf-u... Najprawdopodobniej w przyszłym roku, kiedy pójdziesz na studia nie będzie już takiego przedmiotu jak wf. Taką informację dostałyśmy dziś na zajęciach, więc nie musisz się martwić (chyba, że lubisz wf :P). Progi nie były jakoś strasznie wysokie i teraz to wychodzi- wiele osób już zrezygnowało, kilka ma taki zamiar. Ale nie straszę Cię już, bo oprócz anatomii jest na prawdę świetnie (pomijając oczywiście zajęcia od 7 rano do 20-21.). Jeżeli wiesz, że to jest właśnie ten kierunek którego szukasz i to chcesz robić w życiu, to dasz sobie radę, natomiast jeśli jest to wybór nieprzemyślany, to stanowczo odradzam, nie ma co się męczyć ucząc się tego, czego się nie lubi, a są i takie osoby na roku.

Życzę powodzenia, w razie pytań służę pomocą.
Levana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 14:37   #163
mssabinee
Przyczajenie
 
Avatar mssabinee
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 24
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Witam. Mam takie pytanko. Jakie przedmioty należy zdawać na maturze na położnictwo na UM w Lublinie? Co i na jakim poziomie oczywiscie

dziękuję z góry ;-)
mssabinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 16:18   #164
madziul227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

. Kandydaci, którzy zdawali egzamin maturalny w trybie matury: dwujęzycznej, europejskiej, nowej i międzynarodowej będą kwalifikowani na podstawie wyników egzaminu maturalnego zdawanego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z dwóch różnych, wybranych przez kandydata przedmiotów: biologii, chemii, fizyki z astronomią, geografii, historii, języka obcego, matematyki, ochrony środowiska, wiedzy o społeczeństwie, (część pisemna lub ustna - punktacja korzystniejsza).
W przypadku kandydatów, którzy zdawali egzamin maturalny z w/w przedmiotów na poziomie rozszerzonym zastosowany zostanie przelicznik: 1% z poziomu rozszerzonego = 1, 5 pkt w postępowaniu kwalifikacyjnym
Najlepiej moim zdaniem zdac sobie maturę podstawową + biologię i to na dowolnym poziomie, ponieważ zdając rozszerzoną masz przelicznik 1,5
madziul227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:52   #165
maajulkaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 90
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Witam także jestem w klasie matuarlnej i wybieram się na położnictwo jak pierwsze wrażenia, atmosfera na uczelni?
maajulkaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:50   #166
Levana_
Przyczajenie
 
Avatar Levana_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
GG do Levana_ Send a message via Skype™ to Levana_
Dot.: UM Lublin - Położnictwo

Atmosfera świetna, ale w dużej mierze zależy to od ludzi, których ma się w grupie.
Zajęcia jak t zajęcia- część bardzo interesująca, część wydająca nam się zupełnie zbędne no i ANATOMIA. Na początku trzeba przestawić i przyzwyczaić się do tego, że zajęć jest ogromnie dużo i nie można na nic prawie znaleźć czasu. Ale z biegiem czasu niektóre przedmioty odchodzą, wchodzą inne, może ciekawsze. Odnośnie studiowania konkretnie w Lublinie- trzeba się jeszcze przyzwyczaić do sprintów pomiędzy wydziałami, które są w Lublinie porozrzucane po mieście.
Na razie tyle, jak coś, zawsze możesz spytać. Ja muszę lecieć na zajęcia- wf i pedagogika. :
Levana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.