Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 15:04   #2221
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
No rejczel

Polecam gif z dźwiękiem
https://gifs.com/gif/QWq3p9

Dopiero przy szóstym razie zrozumiałam, co ona mówi
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:07   #2222
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
zazdro wszystkich wycieczek, uwielbiam i czekam na fotki na insta i ładnej pogody życzę



ja może pojadę w przyszłym tygodniu do Poznania, nie byłam nigdy, to się cieszę, mimo że w porównaniu z Waszymi kierunkami, to mój wygląda blado

ale stąd moje pytanie do Poznanianek, co warto zobaczyć i gdzie dobrze i zdrowo w miarę można zjeść? (może być wegańskie, wegetariańskie)

To może polecę rejonami zwiedzanie + jedzenie?

Okolice Dworca Głównego - warto przejść sie Głogowską, które sama w sobie nie jest atrakcyjna ale w jednej z bram znajdziesz fragment zrekonstruowanego cmentarza żydowskiego z macewą Rabina Akivy Egera (widok ciekawy, bo cmentarz jest wciśnięty w podwórku miedzy śmietnikami a oknami małej firmy. Zadzwoń domofonem na przypadkowy numer, zwykle wpuszczają). Potem idź dalej Głogowska do skrzyżowania z Sczaniecką, jest tam Radhe Vega, indyjska knajpa wege - lubię bardzo.

Okolice Starego Browaru - posiedź w parku Browaru na leżaku, porozglądaj się i pomyśl, ze jesteś właśnie na dawnym cmentarzu ewangelickim - na Ogrodowej znajduje sie mały kościół ewangelicko-metodystyczny, czasem otwarty. Przejdź na Taczaka, tam z głodu nie zginiesz - w Je Sus Cie nakarmią.

Jesli zachce Ci sie pizzy na rogu Taczaka trafisz na BaraBoo, włoską, cieniutką pizzę z pieca. Idąc Ogrodową w kierunku Półwiejskiej trafisz na Tutti Santi - tez pycha włoska pizza.

Edit: A jak lubisz dobrą kawę to w pasażu kina Apollo wejdź do malutkiej kawiarni Bigfoot Cafe. Jako bonus do dobrej kawy kupisz tam najładniejsze pocztówki z Poznaniem w tle.

Dookoła Rynku mam najmniej ulubionych miejsc, ale jesli coś mam polecić to Republikę Kakao (Zamkowa) i młodszą siostrę Republikę Róż - w pierwszej czekolady na gorąco, herbaty i kawy, w drugiej w sumie wszystko.

Kulinarnie u mnie wygrywa Śródka - jak zwiedzisz Ostrów Tumski przejdź w kierunku Hotelu Środka - na parterze Wspólny Stół, po drugiej stronie ulicy La Ruina i jej druga sala Raj, w której zjesz dobry Pad Thai, albo Humhum i kuchnia libańska.

Jak Ci sie będzie chciało warto zapuścić sie do muzeum w Forcie VII czyli fortyfikacji obronnej w której hitlerowcy zorganizowali jeden z poznańskich obozów koncentracyjnych. To dość daleko w las (Wola) ale wracaj przez Jeżyce - Yeżyce Kuchnia czy też wegański Wypas to fajne miejsca by coś zjeść w tych okolicach.

Jak mi sie jeszcze coś fajnego przypomni to Ci podrzucę.

Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2016-05-10 o 15:11
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:09   #2223
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Pomijając już kwestie kultury i taktu, nigdy nie zrozumiem o co biega z dotykaniem brzuszka ciężarnej kobiety - ma to przynieść szczęście? Bogactwo? Odczynić zły urok?
Jak to co? Chce sie poczuc dziecko. Dla mnie to totalnie chamskie. Nie rozumiem jak mozna obca kobiete po brzuchu macac
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:27   #2224
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jak to co? Chce sie poczuc dziecko. Dla mnie to totalnie chamskie. Nie rozumiem jak mozna obca kobiete po brzuchu macac
Ostatnio chyba młoda Bohosiewicz na swoim FB wrzucila post o macaniu brzucha w ciązy porównując, że ludzie tak nachalnie dotykają brzucha to tak jakby dotykali krocza....masakra

A tak w ogole to Wam zazdroszcze tych wakacji. Ja od 5 lat nigdzie nie byłam, hajs hajsem, nie mam z kim.... za stara jestem na wypady z rodzicami (którzy się wybierają do Chorwacji w tym roku )
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:33   #2225
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Ja też zwiewam z miasta na czas tego... wydarzenia
Chyba wszyscy Krakowianie mają takie same plany. My również chcemy się ewakuować na czas ŚDM...

mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:35   #2226
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje zdanie. Może dla niej Hania i Karolina to jeden worek. Zluzuj.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------


W końcu ktoś, kto nie przychodzi z tekstem "dostałam bana u Szusz"
Tak to jest moja ocena subiektywna
Oczywiście nie umniejszam talentu Hani jak i Maxineczki, bo uważam że dziewczyny pięknie wykonują makijaże, w porównaniu do Karoliny ... dno i dwa metry mułu.

... ale dla mnie jest niepojęte jak można po jednym użyciu powiedzieć, że produkt spisuje się rewelacyjnie i polecam go serdecznie ?! Okej projekty"denko" gdzie ktoś przez miesiąc używał produkt to owszem coś może powiedzieć na jego temat ale po jednym użyciu ? Ostatnio Hania na kanale prawie codziennie coś testuje. A to Dior, a to wibo .... sponsorzy widzą jej popularność i sami proponują recenzje swoich kosmetyków.
Sama kiedyś powiedziała na swoim kanale, że ma tak strasznie dużo kosmetyków, że ciężko jej wybrać coś najlepszego, ma z tym duży problem.

Sam fakt, że Hania kiedyś (i nie tylko ona) była recenzentką kosmetyków Avon i co ? widzicie w jej ulubieńcach czy makijażach kosmetyki z avon ? bo ja nie ... ale znowu na innym kanale rozpływa się nad tymi kosmetykami.

"Maxineczka jeśli robi makijaże to tylko i wyłącznie sponsorowane: cosmedan, ezebra, goldenrose albo cocolita. Jeszcze jakąś firmę pominęłam? Fakt, że makijaże są ciekawe, ale są po prostu reklamą. "

Przekaz jest u każdej dziewczyny inny, bo Karolina robi to strasznie agresywnie i sztucznie, zaś Hania czy Maxineczka dość nienachalnie, ale chodzi o jedno o zareklamowanie.


A bana nigdy nie dostałam. Nawet nie widze sensu rozpływania się nad beznadziejnym kosmetykiem, tylko dlatego, żeby jej miło było, albo nawrzucania im na profilu co myślę o tym czy tamtym .... szkoda mi nerwów
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:38   #2227
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ostatnio chyba młoda Bohosiewicz na swoim FB wrzucila post o macaniu brzucha w ciązy porównując, że ludzie tak nachalnie dotykają brzucha to tak jakby dotykali krocza....masakra

A tak w ogole to Wam zazdroszcze tych wakacji. Ja od 5 lat nigdzie nie byłam, hajs hajsem, nie mam z kim.... za stara jestem na wypady z rodzicami (którzy się wybierają do Chorwacji w tym roku )
Nie mieszkam z rodzicami od ośmiu lat i przyznam, że wakacje z Nimi były jedynymi z najlepszych!
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 15:40   #2228
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
zazdro wszystkich wycieczek, uwielbiam i czekam na fotki na insta i ładnej pogody życzę

ja może pojadę w przyszłym tygodniu do Poznania, nie byłam nigdy, to się cieszę, mimo że w porównaniu z Waszymi kierunkami, to mój wygląda blado
ale stąd moje pytanie do Poznanianek, co warto zobaczyć i gdzie dobrze i zdrowo w miarę można zjeść? (może być wegańskie, wegetariańskie)
Część jedzeniowa w Poznaniu jest mi po kilku latach niemieszkania tu obca, ale z kilku rzeczy do zwiedzania:
- jeśli parki to Cytadela
- jeśli punkty widokowe to:
1. w mieście jak wysiądziesz na przystanku Słowiańska (szybki tramwaj) i wyjdziesz na ulicę Mieszka I to masz piękny widok na miasto bo Winogrady są na wzniesieniu (i przy okazji jesteś blisko Cytadeli )
2. poza miastem nr 1: Moraska Góra, bardzo ładny widok można dojechać rowerem, można wjechać samochodem; w pobliżu jest jakiś przystanek autobusowy ale autobusem nigdy nie próbowałam
3. poza miastem nr 2: wieża widokowa na Dziewiczej Górze w Puszczy Zielonka - tam byłam tylko samochodem ale jako że to "latarnia morska" na sporej górce to warto się wybrać
- jeśli rzeka a nie masz ochoty na chodzenie po niezagospodarowanym terenie to Park Szelągowski (obok Cytadeli znowu ) lub Park Nad Wartą na Ratajach lub Ostrów Tumski, Brama Poznania (na Śródce niedaleko Bramy jest świetny mural)
- jak zwierzątka ale nie zamierzasz poświęcać na nie całego dnia to stare zoo przy ul. Zwierzynieckiej - ale najlepiej sprawdzić rozpiskę kiedy jest pokazowe karmienie zwierząt; wstęp do starego zoo jest darmowy z wyjątkiem niektorych pawilonów
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:41   #2229
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:41   #2230
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nie mieszkam z rodzicami od ośmiu lat i przyznam, że wakacje z Nimi były jedynymi z najlepszych!

Uwielbiam jeździć na wakacje z mamą i do tego w tym roku chyba właśnie gdzieś pojedziemy rodzinnie w Polskę <3
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:44   #2231
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
... ale dla mnie jest niepojęte jak można po jednym użyciu powiedzieć, że produkt spisuje się rewelacyjnie i polecam go serdecznie ?! Okej projekty"denko" gdzie ktoś przez miesiąc używał produkt to owszem coś może powiedzieć na jego temat ale po jednym użyciu ? Ostatnio Hania na kanale prawie codziennie coś testuje. A to Dior, a to wibo .... sponsorzy widzą jej popularność i sami proponują recenzje swoich kosmetyków.
Sama kiedyś powiedziała na swoim kanale, że ma tak strasznie dużo kosmetyków, że ciężko jej wybrać coś najlepszego, ma z tym duży problem.
tyle, że u Hani te filmiki nazywają się "pierwsze wrażenie", a nie "recenzja" i o pierwszym wrażeniu zwykle mówi.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 15:49   #2232
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Tak to jest moja ocena subiektywna
Oczywiście nie umniejszam talentu Hani jak i Maxineczki, bo uważam że dziewczyny pięknie wykonują makijaże, w porównaniu do Karoliny ... dno i dwa metry mułu.

... ale dla mnie jest niepojęte jak można po jednym użyciu powiedzieć, że produkt spisuje się rewelacyjnie i polecam go serdecznie ?! Okej projekty"denko" gdzie ktoś przez miesiąc używał produkt to owszem coś może powiedzieć na jego temat ale po jednym użyciu ? Ostatnio Hania na kanale prawie codziennie coś testuje. A to Dior, a to wibo .... sponsorzy widzą jej popularność i sami proponują recenzje swoich kosmetyków.
Sama kiedyś powiedziała na swoim kanale, że ma tak strasznie dużo kosmetyków, że ciężko jej wybrać coś najlepszego, ma z tym duży problem.

Sam fakt, że Hania kiedyś (i nie tylko ona) była recenzentką kosmetyków Avon i co ? widzicie w jej ulubieńcach czy makijażach kosmetyki z avon ? bo ja nie ... ale znowu na innym kanale rozpływa się nad tymi kosmetykami.

"Maxineczka jeśli robi makijaże to tylko i wyłącznie sponsorowane: cosmedan, ezebra, goldenrose albo cocolita. Jeszcze jakąś firmę pominęłam? Fakt, że makijaże są ciekawe, ale są po prostu reklamą. "

Przekaz jest u każdej dziewczyny inny, bo Karolina robi to strasznie agresywnie i sztucznie, zaś Hania czy Maxineczka dość nienachalnie, ale chodzi o jedno o zareklamowanie.


A bana nigdy nie dostałam. Nawet nie widze sensu rozpływania się nad beznadziejnym kosmetykiem, tylko dlatego, żeby jej miło było, albo nawrzucania im na profilu co myślę o tym czy tamtym .... szkoda mi nerwów
Musze stanac w obronie dziewczyn. W przypadku kosmetykow kolorowych nie trzeba je stosowac pare tygodni zeby zobaczyc efekt. Nakladasz na twarz i widzisz, jak sie naklada, jak sie trzyma, jaki dale efekt, czy jest dobry itp. To jaki jest kosmetyk widac od razu

Inaczej wyglada sprawa w przypadku pielęgnacji, bo tutaj trzeba czasu zeby wiedziec jak sie kosmetyk sprawdza.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:51   #2233
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
tyle, że u Hani te filmiki nazywają się "pierwsze wrażenie", a nie "recenzja" i o pierwszym wrażeniu zwykle mówi.
Ja akurat testy Hani lubię, pokazuje ciekawe produkty, które (jak twierdzi) najczęściej sama kupuje, więc nie ma powodu, żeby naginać rzeczywistość.

Do Maxineczki zaufanie mam marne, widać, że ostro promuje Freedom Makeup i inne tego typu wynalazki, a jej makijaży nie nazwałabym ciekawymi, bardziej powtarzalnymi. Nie, żeby było to coś nagannego, niech się maluje jak jej się podoba, widocznie ma taki styl, ale ja jej tutoriali już raczej nie oglądam.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:52   #2234
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Streszczenie:

Pomysły na babski wieczór wg Olfy:
- wspólne wyjście do restauracji
- do kina
- na imprezę
- do spa/kosmetyczki
- na siłownię

Uwaga! Olfa podkreśla, że idea babskiego wieczoru jest taka, że biorą w nim udział same dziewczyny, bez facetów!
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:53   #2235
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość




Trochę jak z jakiegoś awangardowego zakonu seledynowych czepków
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 15:57   #2236
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja akurat testy Hani lubię, pokazuje ciekawe produkty, które (jak twierdzi) najczęściej sama kupuje, więc nie ma powodu, żeby naginać rzeczywistość.

Do Maxineczki zaufanie mam marne, widać, że ostro promuje Freedom Makeup i inne tego typu wynalazki, a jej makijaży nie nazwałabym ciekawymi, bardziej powtarzalnymi. Nie, żeby było to coś nagannego, niech się maluje jak jej się podoba, widocznie ma taki styl, ale ja jej tutoriali już raczej nie oglądam.
Oglądałam kiedyś wszystko, co wrzucała Maxi, a teraz zazwyczaj do spania, bo lubię, jak coś mi gada. Do tego mam wrażenie, że jest zarozumiała. I, co jest z mojej strony strasznym czepianiem się , okropnie irytuje mnie "meeeh" w jej wykonaniu, kiedy mówi o kosmetykach, które tyłka jej nie urwały. Moja współlokatorka robi identycznie i mam alergię

Testy Hani lubię, niedługo do nich przysiądę, bo zaczynam się rozglądać za trwałym podkładem.

halo, gdzie jest Munia?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:01   #2237
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

No niekoniecznie po pierwszym użyciu już wiesz co to za produkt. Wiele tuzy do rzęs lubią szybko wysychać w opakowaniu, a po miesiącu tusz już jest do wyrzucenia bo obsechł. Albo po otwarciu wiele tuszy jest zbyt gęstych, za dużo się nabiera na szczoteczkę, zaś już po tygodniu czy dwóch tusz okazuje sie strzałem w dziesiątkę bo jego konsystencja jest idealna.

Podkłady - wiele z nich zapycha, po dwóch tygodniach stosowania na twarzy zaczynają Ci się pojawiać jakieś niedoskonałości, albo powysychane są skórki. Wiele podkładów jest nieekonomicznych, bo przy rzadkiej konsystencji po miesiącu masz już mało co produktu.

Dodatkowo popatrz też na to, że skóra też musi mieć czas do przyzwyczajenia się do danego produktu. Trzeba się czasem też nauczyć korzystać czy z podkładu czy z różu czy tuszu po swojemu, umieć sobie wypracować swoja technikę aby kosmetyk okazał się świetny dla Ciebie.

Czas pozwala ocenić w pełni nasze podejście do kosmetyków.
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:09   #2238
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Tak to jest moja ocena subiektywna
Oczywiście nie umniejszam talentu Hani jak i Maxineczki, bo uważam że dziewczyny pięknie wykonują makijaże, w porównaniu do Karoliny ... dno i dwa metry mułu.

... ale dla mnie jest niepojęte jak można po jednym użyciu powiedzieć, że produkt spisuje się rewelacyjnie i polecam go serdecznie ?! Okej projekty"denko" gdzie ktoś przez miesiąc używał produkt to owszem coś może powiedzieć na jego temat ale po jednym użyciu ? Ostatnio Hania na kanale prawie codziennie coś testuje. A to Dior, a to wibo .... sponsorzy widzą jej popularność i sami proponują recenzje swoich kosmetyków.
Sama kiedyś powiedziała na swoim kanale, że ma tak strasznie dużo kosmetyków, że ciężko jej wybrać coś najlepszego, ma z tym duży problem.

Sam fakt, że Hania kiedyś (i nie tylko ona) była recenzentką kosmetyków Avon i co ? widzicie w jej ulubieńcach czy makijażach kosmetyki z avon ? bo ja nie ... ale znowu na innym kanale rozpływa się nad tymi kosmetykami.

"Maxineczka jeśli robi makijaże to tylko i wyłącznie sponsorowane: cosmedan, ezebra, goldenrose albo cocolita. Jeszcze jakąś firmę pominęłam? Fakt, że makijaże są ciekawe, ale są po prostu reklamą. "

Przekaz jest u każdej dziewczyny inny, bo Karolina robi to strasznie agresywnie i sztucznie, zaś Hania czy Maxineczka dość nienachalnie, ale chodzi o jedno o zareklamowanie.


A bana nigdy nie dostałam. Nawet nie widze sensu rozpływania się nad beznadziejnym kosmetykiem, tylko dlatego, żeby jej miło było, albo nawrzucania im na profilu co myślę o tym czy tamtym .... szkoda mi nerwów
Hania wielokrotnie powtarzała, że sama kupuje te tony kosmetyków (i czemu by jej nie wierzyć? zazwyczaj pokazuje inne kosmetyki niz reszta jutuba)
A co do Avon- jak zachwalała te kosmetyki na swoim kanale to było pełno komentarzy o podobnym wydzwięku jak Twoje- "placą ci to reklamujesz".
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:12   #2239
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje zdanie. Może dla niej Hania i Karolina to jeden worek. Zluzuj.
to jest opinia krzywdząca Hanię bo ona nie bierze szajsu ze sklepów i ich nie reklamuje, nigdy nic nie wciska tak jak Karolina. Pogrubione pozostawię bez komentarza

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Tak to jest moja ocena subiektywna
Oczywiście nie umniejszam talentu Hani jak i Maxineczki, bo uważam że dziewczyny pięknie wykonują makijaże, w porównaniu do Karoliny ... dno i dwa metry mułu.

... ale dla mnie jest niepojęte jak można po jednym użyciu powiedzieć, że produkt spisuje się rewelacyjnie i polecam go serdecznie ?! Okej projekty"denko" gdzie ktoś przez miesiąc używał produkt to owszem coś może powiedzieć na jego temat ale po jednym użyciu ? Ostatnio Hania na kanale prawie codziennie coś testuje. A to Dior, a to wibo .... sponsorzy widzą jej popularność i sami proponują recenzje swoich kosmetyków.
Sama kiedyś powiedziała na swoim kanale, że ma tak strasznie dużo kosmetyków, że ciężko jej wybrać coś najlepszego, ma z tym duży problem.

Sam fakt, że Hania kiedyś (i nie tylko ona) była recenzentką kosmetyków Avon i co ? widzicie w jej ulubieńcach czy makijażach kosmetyki z avon ? bo ja nie ... ale znowu na innym kanale rozpływa się nad tymi kosmetykami.

"Maxineczka jeśli robi makijaże to tylko i wyłącznie sponsorowane: cosmedan, ezebra, goldenrose albo cocolita. Jeszcze jakąś firmę pominęłam? Fakt, że makijaże są ciekawe, ale są po prostu reklamą. "

Przekaz jest u każdej dziewczyny inny, bo Karolina robi to strasznie agresywnie i sztucznie, zaś Hania czy Maxineczka dość nienachalnie, ale chodzi o jedno o zareklamowanie.


A bana nigdy nie dostałam. Nawet nie widze sensu rozpływania się nad beznadziejnym kosmetykiem, tylko dlatego, żeby jej miło było, albo nawrzucania im na profilu co myślę o tym czy tamtym .... szkoda mi nerwów
chyba jednak niewiele wiesz o jutubach
1. testuje i kupuje za swoje więc opinia jest jej własna a nie sponsorowana - wiele razy objechała różne nawet drogie kosmetyki
2. sponsorzy? chyba dopiero jakoś niedawno pierwszą współpracę na jaką się zdecydowała to był Rimmel?
3. nadal jest, redaktor naczelną MakeupTV
4. i dzięki Bogu, tego się obawiałam że będzie wciskać avon na swój kanał za którym nie przepadam, ale wierzę że ma swoje perełki jak np. kredki żelowe. Na kanale makeuptv prezentuje produkty, jak ich używać - to jej praca.
5. Maxi utrzymuje się z jutuba więc nic dziwnego

(nie jestem psychofanką Hanii)
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 16:13   #2240
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość

Podkłady - wiele z nich zapycha, po dwóch tygodniach stosowania na twarzy zaczynają Ci się pojawiać jakieś niedoskonałości, albo powysychane są skórki. Wiele podkładów jest nieekonomicznych, bo przy rzadkiej konsystencji po miesiącu masz już mało co produktu.

Dodatkowo popatrz też na to, że skóra też musi mieć czas do przyzwyczajenia się do danego produktu. Trzeba się czasem też nauczyć korzystać czy z podkładu czy z różu czy tuszu po swojemu, umieć sobie wypracować swoja technikę aby kosmetyk okazał się świetny dla Ciebie.

Czas pozwala ocenić w pełni nasze podejście do kosmetyków.
Ale nie wiem co dałaby mi informacja, że kogoś cos zapchało? Każda skora jest inna i inaczej reaguje.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:36   #2241
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Ja zwiedzam głownie brzuchem , więc pomyślałam, że nie zaszkodzi zasypać cię miejscówkami
A jakbyś chciała zwiedzić jakiś park poznański, to polecam zamiast przereklamowanej Malty wpaść na Cytadelę albo do parku Wilsona na moim ukochanym Łazarzu
A dla miastolubów polecam odwiedzić Jeżyce-wspaniały stary Poznań, klimat pyrladii i dużo fajnych miejsc, gdzie można zjeść
ja zwiedzam oczami i brzuchem lubię strasznie zwiedzać miasta, parki, zabytki, zapisuję wszystkie miejsca
Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
To może polecę rejonami zwiedzanie + jedzenie?

Okolice Dworca Głównego - warto przejść sie Głogowską, które sama w sobie nie jest atrakcyjna ale w jednej z bram znajdziesz fragment zrekonstruowanego cmentarza żydowskiego z macewą Rabina Akivy Egera (widok ciekawy, bo cmentarz jest wciśnięty w podwórku miedzy śmietnikami a oknami małej firmy. Zadzwoń domofonem na przypadkowy numer, zwykle wpuszczają). Potem idź dalej Głogowska do skrzyżowania z Sczaniecką, jest tam Radhe Vega, indyjska knajpa wege - lubię bardzo.

Okolice Starego Browaru - posiedź w parku Browaru na leżaku, porozglądaj się i pomyśl, ze jesteś właśnie na dawnym cmentarzu ewangelickim - na Ogrodowej znajduje sie mały kościół ewangelicko-metodystyczny, czasem otwarty. Przejdź na Taczaka, tam z głodu nie zginiesz - w Je Sus Cie nakarmią.

Jesli zachce Ci sie pizzy na rogu Taczaka trafisz na BaraBoo, włoską, cieniutką pizzę z pieca. Idąc Ogrodową w kierunku Półwiejskiej trafisz na Tutti Santi - tez pycha włoska pizza.

Edit: A jak lubisz dobrą kawę to w pasażu kina Apollo wejdź do malutkiej kawiarni Bigfoot Cafe. Jako bonus do dobrej kawy kupisz tam najładniejsze pocztówki z Poznaniem w tle.

Dookoła Rynku mam najmniej ulubionych miejsc, ale jesli coś mam polecić to Republikę Kakao (Zamkowa) i młodszą siostrę Republikę Róż - w pierwszej czekolady na gorąco, herbaty i kawy, w drugiej w sumie wszystko.

Kulinarnie u mnie wygrywa Śródka - jak zwiedzisz Ostrów Tumski przejdź w kierunku Hotelu Środka - na parterze Wspólny Stół, po drugiej stronie ulicy La Ruina i jej druga sala Raj, w której zjesz dobry Pad Thai, albo Humhum i kuchnia libańska.

Jak Ci sie będzie chciało warto zapuścić sie do muzeum w Forcie VII czyli fortyfikacji obronnej w której hitlerowcy zorganizowali jeden z poznańskich obozów koncentracyjnych. To dość daleko w las (Wola) ale wracaj przez Jeżyce - Yeżyce Kuchnia czy też wegański Wypas to fajne miejsca by coś zjeść w tych okolicach.

Jak mi sie jeszcze coś fajnego przypomni to Ci podrzucę.
jaaa, dziękuję nie wiem czy mi czasu wystarczy, ale i tak zapisuję, bo najwyżej kiedyś wrócę lubię kawę dobrą bardzo
Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Część jedzeniowa w Poznaniu jest mi po kilku latach niemieszkania tu obca, ale z kilku rzeczy do zwiedzania:
- jeśli parki to Cytadela
- jeśli punkty widokowe to:
1. w mieście jak wysiądziesz na przystanku Słowiańska (szybki tramwaj) i wyjdziesz na ulicę Mieszka I to masz piękny widok na miasto bo Winogrady są na wzniesieniu (i przy okazji jesteś blisko Cytadeli )
2. poza miastem nr 1: Moraska Góra, bardzo ładny widok można dojechać rowerem, można wjechać samochodem; w pobliżu jest jakiś przystanek autobusowy ale autobusem nigdy nie próbowałam
3. poza miastem nr 2: wieża widokowa na Dziewiczej Górze w Puszczy Zielonka - tam byłam tylko samochodem ale jako że to "latarnia morska" na sporej górce to warto się wybrać
- jeśli rzeka a nie masz ochoty na chodzenie po niezagospodarowanym terenie to Park Szelągowski (obok Cytadeli znowu ) lub Park Nad Wartą na Ratajach lub Ostrów Tumski, Brama Poznania (na Śródce niedaleko Bramy jest świetny mural)
- jak zwierzątka ale nie zamierzasz poświęcać na nie całego dnia to stare zoo przy ul. Zwierzynieckiej - ale najlepiej sprawdzić rozpiskę kiedy jest pokazowe karmienie zwierząt; wstęp do starego zoo jest darmowy z wyjątkiem niektorych pawilonów
poza miasto to na pewno nie dam rady wyjechać, ale miejscówki w samym Poznaniu zapisuję, dziękuję

teraz tylko żeby ten wyjazd doszedł do skutku i udało się znaleźć fajny nocleg w przystępnej cenie, a potem to już tylko sesja i półtora miesiąca z życia wyjęte
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:40   #2242
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

nie wiem jak to się stało ale YT podpowiedział mi poniższy filmik tuż po przeczytaniu waszej dyskusji o dotykaniu brzuchów niewiele rozumiem, ale obraz wystarczy

evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:42   #2243
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
nie wiem jak to się stało ale YT podpowiedział mi poniższy filmik tuż po przeczytaniu waszej dyskusji o dotykaniu brzuchów niewiele rozumiem, ale obraz wystarczy
dobre
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:50   #2244
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
nie wiem jak to się stało ale YT podpowiedział mi poniższy filmik tuż po przeczytaniu waszej dyskusji o dotykaniu brzuchów niewiele rozumiem, ale obraz wystarczy

__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:51   #2245
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
dobre
teraz już chyba wiadomo jak reagować skutecznie

z tego co pamietam pare osób lubi ten kanał - Jet Crew i mówienie po polsku fragment od 1:28 mnie rozwalił - "mam gumałi... kózki"

evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:53   #2246
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
No niekoniecznie po pierwszym użyciu już wiesz co to za produkt. Wiele tuzy do rzęs lubią szybko wysychać w opakowaniu, a po miesiącu tusz już jest do wyrzucenia bo obsechł. Albo po otwarciu wiele tuszy jest zbyt gęstych, za dużo się nabiera na szczoteczkę, zaś już po tygodniu czy dwóch tusz okazuje sie strzałem w dziesiątkę bo jego konsystencja jest idealna.

Podkłady - wiele z nich zapycha, po dwóch tygodniach stosowania na twarzy zaczynają Ci się pojawiać jakieś niedoskonałości, albo powysychane są skórki. Wiele podkładów jest nieekonomicznych, bo przy rzadkiej konsystencji po miesiącu masz już mało co produktu.

Dodatkowo popatrz też na to, że skóra też musi mieć czas do przyzwyczajenia się do danego produktu. Trzeba się czasem też nauczyć korzystać czy z podkładu czy z różu czy tuszu po swojemu, umieć sobie wypracować swoja technikę aby kosmetyk okazał się świetny dla Ciebie.

Czas pozwala ocenić w pełni nasze podejście do kosmetyków.
Dziewczyny bardzo czesto mowia od jakiego czasu uzywaja ten kosmetyk. Mowia czy maja go jakis czas czy jest prawie nowy. Jak robia pierwsze wrazenie to chyba nie oczekujesz ze powiedza ci po jakim czasie wyschnie tusz?

Rozróżnij filmik typu recenzje od filmika typu pierwsze wrazenie.

Maja tez wypracowana swoja technike i wiedza jaki roz jak nakladac, bo sie na tym znaja.

Szczerze mowiac nie wiem ile trzeba nakladac podkladu (nawet o rzadkiej konsystencji) zeby po miesiacu malo co bylo. Sama uzywam duzo podkladu, bo mam przebarwienia ale podklad na 2 m spokojnie mi wystarcza. Kolezanki z bezproblemowa cera podklad maja 6 m przy codziennym stosowaniu.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 16:54   #2247
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L




Lookbok Laury

Ładnie schudła i kliknęłam dzisiaj ten kombinezon z Zalando, który ma - zobaczymy co to będzie, na Laurze mi się podoba
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:08   #2248
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
teraz tylko żeby ten wyjazd doszedł do skutku i udało się znaleźć fajny nocleg w przystępnej cenie, a potem to już tylko sesja i półtora miesiąca z życia wyjęte

Co do noclegu to obczaj hostel PocoLoco na Taczaka. Fajni ludzie to prowadzą.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:21   #2249
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


Swoją drogą, jeśli ktoś poszukuje dobrych jakościowo t-shirtów na lato i nielato, to polecam Mango 29.99 za koszulkę bawełnianą, lekką, przewiewną, nieprześwitującą
Rzuć jeszcze raz linkiem do tych t-shirtów, bo wpadł do jakiejś sukienki..

Czocherku
poproszę linki do Bogusi na pw Ostatnio też mnie wszystko ominęło..




__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 17:51   #2250
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Rzuć jeszcze raz linkiem do tych t-shirtów, bo wpadł do jakiejś sukienki..

Czocherku
poproszę linki do Bogusi na pw Ostatnio też mnie wszystko ominęło..




to nie ja tam wpierdzieliłam link, tylko PAZERNY WIZAŻ, wmontowujący reklamy gdzie się da

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Co do noclegu to obczaj hostel PocoLoco na Taczaka. Fajni ludzie to prowadzą.
Ja polecę hostel tej
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.