dziwne plamienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 13:22   #1
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281

dziwne plamienie


Witam
stosuje od czasu do czasu z chłopakiem stosunek przerywany.Byłam ostatnio u ginekologa i na usg zobaczył coś na macicy,i ostrzegł mnie,że to nie forma antykoncepcji i po takim czymś mogę mieć bóle brzucha.Byłam tak zestresowana wizytą moja druga wizyta u faceta,że szybko uciekłam z gabinetu nie pytając go już o nic.Czy któraś może wie o co mu chodziło?
A mój drugi problem to taki,że mój okres trwa koło 7 dni ginekolog mówił,że bardzo długo,ale ostatnie 4 dni,to było brązowe plamienie i prawie czarna krew na podpasce mówiłam lekarzowi to nic na to nie powiedział,tylko zrobił odrazu usg. Nie wiem co myśleć lekarz najlepszy w moim mieście, czytałam w necie komentarze pacjentek na jego temat.
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:30   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: dziwne plamienie

Ciąża? Stosunek przerywany NIE JEST żadną antykoncepcją, a raczej rosyjską ruletką.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:36   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dziwne plamienie

Coś mi się ten nick kojarzy.

Ja tam myślę, że to ciąża. A głupotą było niewypytanie się lekarza i ucieczka.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:01   #4
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dziwne plamienie

Stosunek przerywany, z długiego okresu robi się dziwne 4 dniowe plamienie... Jak dla mnie to to wygląda na ciążę, a usg mogło widzieć na razie "coś" na macicy bo wczesna ciąża i ciężko stwierdzić co.

Zrób test z krwi, albo apteczny. Da Ci odpowiedź.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:29   #5
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: dziwne plamienie

rzeczywiscie powinnas zrobic test ciazowy. wedlug mnie w Twoim wypadku ciaza jest dosc prawdopodobna, skoro mowisz o plamieniu i 'czyms' na macicy. Nie martw sie, kup i wykonaj z rana test.
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:39   #6
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: dziwne plamienie

Na temat stosunku przerywanego i zwiewania z gabinetu nie będę się wypowiadać, bo znowu dostanę ostrzeżenie od admina A jeśli chodzi o długość okresu (jeśli masz taki zawsze i zakładamy, że jednak w ciąży nie jesteś), to mogę Ci uścisnąć rękę, bo też mam 7 dni i pod koniec wylatują ze mnie wszelkie brudy. Mam tak zawsze, odkąd uregulował mi się okres, a miesiączkuję od 9 roku życia. I do tego taka ciekawostka w moim przypadku: na 3 dzień okresu zawsze, ale to zawsze mam przerwę, a 4 dnia znowu mi leci. Mówiłam o tym ginowi, ale powiedział, że jest wszystko ok i tak już mam. 7 dni okresu jest jeszcze w normie. Jakby przedłużyło się do 8, to już byłoby coś nie tak.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:50   #7
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dziwne plamienie

W innym wątku przeczytałam, że Ty w ogóle nie chcesz mieć dzieci i ewentualnie kiedyś się zdecydujesz na adopcję.

No cóż... A Twoje zachowanie świadczy o tym, że ciąża nawet w tym momencie nie jest żadnym problemem...
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 20:48   #8
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: dziwne plamienie

w ciąży napewno nie jestem,bo stosunek przerywany stosowałam z 5 miesięcy temu a teraz się zabezpieczam.Tylko zastanawiam się jak na to ginekolog wpadł,że wogóle go stosowałam,tylko zastanawiam się też co to za plamienie brązowe trwało 3 dni po okresie a na początku dostałam normalny okres.
lekarz oczywiście mnie zbadał,uciekłam tylko bo nie chciałam już o wszystko wypytywać tylko jak najszybciej uciec z gabinetu,i teraz dzieki mojej głupocie takie pytania ...

Edytowane przez taka Ona 20
Czas edycji: 2010-01-16 o 20:50
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:04   #9
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dziwne plamienie

A nie wiesz, ze po okresie moga leciec jego resztki? Przeciez cala krew Ci nie wyleci w tym czasie.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:09   #10
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: dziwne plamienie

niestety nie wiem bo nigdy mi się takie coś nie zdarzyło,jak już to tylko takie lekkie plamienie przed okresemm
A co myślisz o tym stosunku przerywanym i tej plamce na macicy?
skoro lekarz przestrzegał tylko przed stosunkiem przerywanym to chyba nic groznego mi nie jest ?
usłyszałam również to,że przez tą metodę może mnie boleć brzuch to chyba jakaś paranoja?

Edytowane przez taka Ona 20
Czas edycji: 2010-01-16 o 21:17
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:28   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dziwne plamienie

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
niestety nie wiem bo nigdy mi się takie coś nie zdarzyło,jak już to tylko takie lekkie plamienie przed okresemm
A co myślisz o tym stosunku przerywanym i tej plamce na macicy?
skoro lekarz przestrzegał tylko przed stosunkiem przerywanym to chyba nic groznego mi nie jest ?
usłyszałam również to,że przez tą metodę może mnie boleć brzuch to chyba jakaś paranoja?
Przez stosunek przerywany to szybciej facet będzie miał problem niż kobieta, ale zamiast się zastanawiać to idź do lekarza i dowiedz się co on o tym myśli i nie uciekaj.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 21:52   #12
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: dziwne plamienie

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Przez stosunek przerywany to szybciej facet będzie miał problem niż kobieta, ale zamiast się zastanawiać to idź do lekarza i dowiedz się co on o tym myśli i nie uciekaj.
jak narazie nie stać mnie na kolejną drogą wizytę a na NFZ to mnie najwcześniej za pół roku przyjmą, liczę na to,że lekarz będzie mnie pamiętał jeszcze i odpisze na mój problem na emaila w co wątpię oczywiście ,no ale może akurat
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:27   #13
kalynka
Przyczajenie
 
Avatar kalynka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: dziwne plamienie

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
I do tego taka ciekawostka w moim przypadku: na 3 dzień okresu zawsze, ale to zawsze mam przerwę, a 4 dnia znowu mi leci.

Mam identycznie. Okres trwa 5, maksymalnie 6 dni, z czego 2 pierwsze dni tylko są obfite, 3 dzień jakaś przerwa, a czwartego okres rusza dalej, chociaz jest go dużo mniej. Mam tak od około roku...lekarz powiedział, że to normalka.

Edytowane przez kalynka
Czas edycji: 2010-01-16 o 22:29
kalynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.