Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 20:16   #1381
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

cześć
już tu kiedyś pisaałam...ale teraz potrzebuje wsparcia..jutro mój 1 egzamin !! boje sie strasznie.. o 10 mam już tam być a zdaję w Siedlcach...boje sie bo na jeździe wogole łuk mi nie wychodził a dziś cwiczyłam wiekszym samochodem i po kilku nieudanych próbach w koncu sie udało... zobaczymy jak bedzie jutro...i gratuluje tym ktore już mają to za sobą z pozytywnym wynikiem 3mać kciuki
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:17   #1382
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
Lensky Gratulacje no to teraz czekamy na plasticzek

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość

Len zdać za 1... no no... jesteś moim guru

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
Lensky gratulacje!

Ja zaglądam niezbyt często, bo jakoś nie mam ochoty myśleć o tym moim egzaminie... już mi się odechciało

i prosze myśleć o egzaminie bo jak nie to
Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Lensky gratulacje szczęściaro!
jaka szczęściaro ? aj byłam po prostu dpbrze przygotowana
Cytat:
Napisane przez Sag etwas Pokaż wiadomość
Gratuluje


---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

gajqa - przede wszystkim skup się i opanuj stres - ja tak dzisiaj zdałam. pomyślałam sobie, że jadę z kolegą a nie z egzaminatorem, po prostu nie pokazuj, że masz stresa
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:30   #1383
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
cześć
już tu kiedyś pisaałam...ale teraz potrzebuje wsparcia..jutro mój 1 egzamin !! boje sie strasznie.. o 10 mam już tam być a zdaję w Siedlcach...boje sie bo na jeździe wogole łuk mi nie wychodził a dziś cwiczyłam wiekszym samochodem i po kilku nieudanych próbach w koncu sie udało... zobaczymy jak bedzie jutro...i gratuluje tym ktore już mają to za sobą z pozytywnym wynikiem 3mać kciuki
Po 1. Trzymam kciuki
Po 2. Postaraj się troszke podejść do tego egz. na "luzie", bo wiadomo że stres ci zaszkodzi, a wcale nie pomoże. Zrelaksuj się jeszcze dziś i jutro idź i pokaż że umiesz jezdzić.
Po 3. Łuk przed moim egzaminem też mi wcale nie wychodził. Jak wróciłam do domu po jazdach, to byłam troche podłamana, bo takie błędy jakie robiłam, to robią kursanci na pierwszych jazdach.


Więc jeszcze raz POWODZENIA!!!
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:31   #1384
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość





i prosze myśleć o egzaminie bo jak nie to

jaka szczęściaro ? aj byłam po prostu dpbrze przygotowana



---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

gajqa - przede wszystkim skup się i opanuj stres - ja tak dzisiaj zdałam. pomyślałam sobie, że jadę z kolegą a nie z egzaminatorem, po prostu nie pokazuj, że masz stresa
z tym bedzie problem ;p no ale już i tak nic nie poradze...trzeba tylko czekać
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:33   #1385
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blk Pokaż wiadomość
nie warto, nie warto, ale łatwo powiedzieć
pierwsze dwa dni po niezdanym egzamie są prze... przynajmniej u mnie tak było. A teraz już luzik, tylko nie mogę się doczekać drugiego terminu, bo JA JUŻ CHCĘ JEŹDZIĆ!!!! (sorry ze capsa, ale chciałam to wyrazić dosadnie :p)

no wiesz. wiem co czujesz, bo nie zdałam 5 razy

bije wszelkie rekordy na wizażu tak swoją drogą...

jak uwaliłam łuk to chodziłam i gadałam : nie wierzę, M. (mój Tż) , oblałam rękaw" i tak przez tydzień chyba każda z nas może napisać JA JUŻ CHCĘ JEŹDZIĆ!!!!

mi jest teraz BARDZO ciężko, bo zaczynam myśleć, że się do tego nie nadaję, ale może uda się zdać chyba najgorsza i najgłupsza z postaw po 5 oblanych można się nad sobą po zastanawiać
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:34   #1386
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Madzioonia...mi kiedys łuk wychodził idealnie...ale pojechałam na inny plac i za kazdym razem schrzaniłam...nie wiem...moze dlatego że te linie były zółte i łuki były obok siebie...i dlatego sie boje bo w Wordzie tez jest kilka łuków koło siebie... ah..instruktor powiedzial ze umiem jezdzic...i ze ma wielka nadzieje ze zdam bo w zasadzie to tylko z tym łukiem miałam ostatnio problem a reszta jakoś szła..
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:37   #1387
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
Madzioonia...mi kiedys łuk wychodził idealnie...ale pojechałam na inny plac i za kazdym razem schrzaniłam...nie wiem...moze dlatego że te linie były zółte i łuki były obok siebie...i dlatego sie boje bo w Wordzie tez jest kilka łuków koło siebie... ah..instruktor powiedzial ze umiem jezdzic...i ze ma wielka nadzieje ze zdam bo w zasadzie to tylko z tym łukiem miałam ostatnio problem a reszta jakoś szła..
skąd ja to znam

plac, na którym robię łuk powinien zostać wysadzony w powietrze, bo tylko do tego się nadaje. jest mega nierówny a w PORDzie jak pupcia niemowlaczka to robi OGROMNĄ RÓŻNICĘ strasznie się wkurzam kiedy na placu łuk mi nie idzie, (bo to wina tej nawierzchni) i instruktor w kółko gada, że jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 20:39   #1388
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
Madzioonia...mi kiedys łuk wychodził idealnie...ale pojechałam na inny plac i za kazdym razem schrzaniłam...nie wiem...moze dlatego że te linie były zółte i łuki były obok siebie...i dlatego sie boje bo w Wordzie tez jest kilka łuków koło siebie... ah..instruktor powiedzial ze umiem jezdzic...i ze ma wielka nadzieje ze zdam bo w zasadzie to tylko z tym łukiem miałam ostatnio problem a reszta jakoś szła..
Jak instruktor powiedział że umiesz jezdzić, to pewnie tak jest. A łuk ci jutro wyjdzie idealnie. A że w WORDzie są obok siebie, to wiem, bo na pierwszym egz, tyczki mi się pomyliły z tego wszystkiego, i po egzaminie
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:42   #1389
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Alufa, własnie ten po ktorym jezdzilam miał dołki... heh i jeszcze bardziej sie wkurzalam..w koncu wysiadłam z samochodu i malo sie nie poryczałam...2 dni przed egzaminem a mi łuk sie nie udaje...no zalamac sie mozna...

a jezdzic uważam że umiem...zawsze słabo sie cenie ale jesli chodzi o jazde to wiem że potrafie...wogole jazda daje mi tyle radochy że oj
Madzioonia z ktorych okolic Lublina jesteś?
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:48   #1390
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
a jezdzic uważam że umiem...zawsze słabo sie cenie ale jesli chodzi o jazde to wiem że potrafie...wogole jazda daje mi tyle radochy że oj
Madzioonia z ktorych okolic Lublina jesteś?

W strone Łęcznej
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:49   #1391
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

miss_piggy Rowniez mam 2 podejscie na 7.50
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 20:52   #1392
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
W strone Łęcznej
aha..
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:53   #1393
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
aha..

A ty też jesteś z okolic Lublina?
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:01   #1394
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

no z dalszych okolic (ok.90km)...konkretnie Łuków
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:01   #1395
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

smv to w ogóle moja osobista mentorka i motywatorka I jeszcze nam WORDy robią prezenty w postaci wspólnych terminów na egzaminy hehe
także specjalne podziękowanka

sabinka to pojedziemy ostro we trzy Już chcę być pooo.. ajj
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:11   #1396
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
no wiesz. wiem co czujesz, bo nie zdałam 5 razy

bije wszelkie rekordy na wizażu tak swoją drogą...

jak uwaliłam łuk to chodziłam i gadałam : nie wierzę, M. (mój Tż) , oblałam rękaw" i tak przez tydzień chyba każda z nas może napisać JA JUŻ CHCĘ JEŹDZIĆ!!!!

mi jest teraz BARDZO ciężko, bo zaczynam myśleć, że się do tego nie nadaję, ale może uda się zdać chyba najgorsza i najgłupsza z postaw po 5 oblanych można się nad sobą po zastanawiać
ano, tak też bywa :/ <pocieszacz>
mam szczerą nadzieję, że za szóstym razem się uda! będę trzymać kciukasy
Blk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:20   #1397
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
smv to w ogóle moja osobista mentorka i motywatorka I jeszcze nam WORDy robią prezenty w postaci wspólnych terminów na egzaminy hehe
także specjalne podziękowanka

sabinka to pojedziemy ostro we trzy Już chcę być pooo.. ajj
Ja tez ale oczywiscie po POZYWYTWNYM juz wiem jak to jest uslyszec dziekuje, nie zdala pani teraz chce co innego zwlaszcza ze zaraz jak zdam wyjezdzam z TZ do Niemiec wiec jak nie zdam bede mu jeczec cala droge
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:27   #1398
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
ZDAŁAM !!!!!!!!!!!!

Gratuluje
Cytat:
Napisane przez lolitaj Pokaż wiadomość
hej babeczki przyłączam się do waszego grona Dzisiaj zapisałam się i oba egzaminy mam 19 sierpnia
Witamy
Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość

Ania_P ja zdaje z Tarnobrzegu i czekam miesiąc dla mnie to i tak długo, ale jak Ty musisz czekać aż 2,5 miesiąca to szczerze Ci współczuje.
Witam sliczna pania z Tbg Duzo nas sie tu robi

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
do miss piggy: kochana tez mam dola, dzis w dzien tak strachelnie spac mi sie chcialo a jak zamknelam oczy to jechalam z egzaminatorem, non stop o ym mysle, jezdze dzien w dzien rowerem do miasta w ktorym zdaje bo mieszkam na obrzezach i obserwuje Lki i egzaminy, jka jakis psychol, po nocach mi sie sni i w ogole. ale moze jak sie tak napatrze to kurde zdam..
czaicie ja jak widze nauke jazdy to slysze jaki bieg ma wrzucony i mowie po cichu sobie no to 2 i 3...no koszmar
Mialam tak samo Normalnie stres na maksa, ale niepotrzebnie jak sie pozniej okazalo i zobaczysz, ze zdasz Bede kciuki trzymac i w dzien twojego egzaminu wogole nie bede przez ulice przechodzic

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
cześć
już tu kiedyś pisaałam...ale teraz potrzebuje wsparcia..jutro mój 1 egzamin !! boje sie strasznie.. o 10 mam już tam być a zdaję w Siedlcach...boje sie bo na jeździe wogole łuk mi nie wychodził a dziś cwiczyłam wiekszym samochodem i po kilku nieudanych próbach w koncu sie udało... zobaczymy jak bedzie jutro...i gratuluje tym ktore już mają to za sobą z pozytywnym wynikiem 3mać kciuki
Bedziemy trzymac kciuki oczywiscie
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:29   #1399
paulina9191
Raczkowanie
 
Avatar paulina9191
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Zdałam.Dziękuje za trzymanie kciuków

Lensky gratulacje
Ania_P kolejny raz na pewno się uda, głowa do góry
gajqa powodzenia
__________________
"Hope for the best, prepare for the worst"


Edytowane przez paulina9191
Czas edycji: 2009-07-29 o 21:30
paulina9191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 22:00   #1400
Pyzuh
Raczkowanie
 
Avatar Pyzuh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 116
Unhappy Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Ja już nie zdałam 4 razy Teraz w piątek mam teorię... po raz trzeci Egzaminy mam średnio co trzy miesiące mimo, że od razu zapisuję się na egzaminy poprawkowe i za każdym razem mam osobno teorię i praktykę! W takim tempie jak ja zdaję to moja siostra która niedawno zaczęła prawko zda przede mną... Eh ciężko Mam ochotę zrezygnować :/
Pyzuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:51   #1401
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Dołączę się do Was. Wczoraj miałam egzamin- 2 podejście... No i niestety oblałam na łuku :/ Egzamin miałam o 17:30 (tylko 4 osoby na tą godzinę) i czekałam 1,5 h żeby wogóle podejsc :/ Komputer wylosował mi chyba najłatwiejsze z mozliwych do pokazania- swiatła mijania i płyn do spryskiwaczy. Obyło sie bez problemów. No i ten cholerny łuk. Najpierw zgasło mi auto, potem ruszyłam bez problemów. Przód super no i podczas jazdy tyłem juz jak zaczęłam prostowac kola to zabardzo popuscilam sprzeglo i nie zdołałam juz skorygowac i najechalam na linie :/ Żałuję bardzo, bo trafił mi się wyjątkowo bardzo fajny egzaminator. Mówil do mnie: "Co to się stało?", "czym się Pani stresuje?", a na koncu powiedział "że żałuje że tak szybko kończymy". No ale co zrobic... Stres i moje nie do konca doskonale umiejetnosci zrobily swoje

Trzymam kciuki za zdające w najbliższym czasie!

P.S. Z jakich miast jesteście, że czekacie na egzamin tylko miesiąc??? U mnie czeka sie 2,5 miesiąca minimum! I w moim wypadku musze podchodzic 2 raz do testow, bo mija pół roku.... Zdazylam podejsc zaledwie 2 razy.....


ja jestem z Elblaga i u mnie na egzamin czeka sie do 3 tygodnii...

nie martw sie !! ja nie zdalam juz 3 razy!!
nastepne podejscie bedzie pozytywne

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość


P.S. To też wasza zasługa no bo kto trzymał kciuki ? Wy!


naprawde gdyby nie wizazanki to ja tez pewnie bym zdolowana siedziala a tak p[oza tym mam wielka nadzieje ze bedziecie trzymaly za mnie mocno kciuki 10 sierpnia

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
cześć
już tu kiedyś pisaałam...ale teraz potrzebuje wsparcia..jutro mój 1 egzamin !! boje sie strasznie.. o 10 mam już tam być a zdaję w Siedlcach...boje sie bo na jeździe wogole łuk mi nie wychodził a dziś cwiczyłam wiekszym samochodem i po kilku nieudanych próbach w koncu sie udało... zobaczymy jak bedzie jutro...i gratuluje tym ktore już mają to za sobą z pozytywnym wynikiem 3mać kciuki

na pewno bedzie pozytywny wynik, nie pozwol by stres zawladna toba, postaraj sie nad tym zapanowac 3 mam kciuki za ciebie

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
no wiesz. wiem co czujesz, bo nie zdałam 5 razy

bije wszelkie rekordy na wizażu tak swoją drogą...

jak uwaliłam łuk to chodziłam i gadałam : nie wierzę, M. (mój Tż) , oblałam rękaw" i tak przez tydzień chyba każda z nas może napisać JA JUŻ CHCĘ JEŹDZIĆ!!!!

mi jest teraz BARDZO ciężko, bo zaczynam myśleć, że się do tego nie nadaję, ale może uda się zdać chyba najgorsza i najgłupsza z postaw po 5 oblanych można się nad sobą po zastanawiać

co to jest 5 razy badz pozytywnie nastawiona zdasz na pewno
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 05:30   #1402
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pyzuh Pokaż wiadomość
Ja już nie zdałam 4 razy Teraz w piątek mam teorię... po raz trzeci Egzaminy mam średnio co trzy miesiące mimo, że od razu zapisuję się na egzaminy poprawkowe i za każdym razem mam osobno teorię i praktykę! W takim tempie jak ja zdaję to moja siostra która niedawno zaczęła prawko zda przede mną... Eh ciężko Mam ochotę zrezygnować :/
uszy do góry, faktycznie tyle czekac i podchodzic do teorii x razy to tragedia, a moze zmien WORDA?? do innego miasta np?


alufka ja wiem ze Ty umiesz jezdzic, kochana po tylu razach to juz jestes wyuczona) a stresa trza zabić;]

gajqa kochana dzis masz dac rade, mowic sobie 'wez sie babo uspokouj bo ci nakopie do duuu...' ) ja w aucie na swoim 1 egzaminie jak robilam luk mowilam do siebie 'O. uspokoj sie kurde umiesz' no i luk zrobilam, pozniej to juz...hmmm

Miss piggy i sabinka, ale tak jak mowie nie wychylac mi sie poza rzad bo nakopie;]
zdajemy lub oblewamy razem )

Nolqa o 7 rano mysle ze bedziesz jeszcze spala w lozku a ja na miacho BYC MOZE rusze.

dzis pewnie jak to ja znow wyrusze do centrum rowerem siade pod pomniekiem i se Lki pooobserwuje. Juz chyba ci instruktorzy z innych szkol maja mnie za swira


dzis ma byc upal, pamietac zeby duzo pic

pa skarby !) jak zawsze wieczorkiem zajrze
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 06:12   #1403
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

no i już wstałam...za godzinke wyjezdzam...aż dziwne ale nie miałam problemu z uśnięciem dziś teraz mam malutkiego stresa ale pewnie dopiero mnie wielki dopadnie jak juz bede na miejscu... uf... zaraz porozwiązuje testow moze jeszcze na wszelki wypadek.. a pozniej szykować sie i jazda..........

3mam kciuki za zdające dziś i za siebie
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 06:58   #1404
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
no i już wstałam...za godzinke wyjezdzam...aż dziwne ale nie miałam problemu z uśnięciem dziś teraz mam malutkiego stresa ale pewnie dopiero mnie wielki dopadnie jak juz bede na miejscu... uf... zaraz porozwiązuje testow moze jeszcze na wszelki wypadek.. a pozniej szykować sie i jazda..........

3mam kciuki za zdające dziś i za siebie
Powodzenia!

Ja sie dzis obudziłam z bolem brzucha ze stresu przed jutrzejszym egzaminem.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 07:02   #1405
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

witajcie tez jestem jedną z tych, która czeka egzamin. co prawda dopiero 21 sierpnia ale ja na sama mysl mam dreszcze zostało mi 6 godzin przed egzaminem i planuje wziac 2 godz przed samym podejściem (mam na 14.30) wydaje mi się ze to nie jest najlepsza godzina, będzie duzy ruch, jak myslicie?prosze o dopisanie do listy zyczę powodzenia wszystkim zdającym!!!!
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 07:47   #1406
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
cześć
już tu kiedyś pisaałam...ale teraz potrzebuje wsparcia..jutro mój 1 egzamin !! boje sie strasznie.. o 10 mam już tam być a zdaję w Siedlcach...boje sie bo na jeździe wogole łuk mi nie wychodził a dziś cwiczyłam wiekszym samochodem i po kilku nieudanych próbach w koncu sie udało... zobaczymy jak bedzie jutro...i gratuluje tym ktore już mają to za sobą z pozytywnym wynikiem 3mać kciuki
Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
no z dalszych okolic (ok.90km)...konkretnie Łuków
O, ja też z Łukowa jestem , haha

Trzymam kciuki

Mam nadzieję, że podzielisz się bliższymi informacjami
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 07:52   #1407
paulina9191
Raczkowanie
 
Avatar paulina9191
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
witajcie tez jestem jedną z tych, która czeka egzamin. co prawda dopiero 21 sierpnia ale ja na sama mysl mam dreszcze zostało mi 6 godzin przed egzaminem i planuje wziac 2 godz przed samym podejściem (mam na 14.30) wydaje mi się ze to nie jest najlepsza godzina, będzie duzy ruch, jak myslicie?prosze o dopisanie do listy zyczę powodzenia wszystkim zdającym!!!!
Wczoraj na egzaminie wyjechałam na miasto właśnie ok.14 30;było duże natężenie ruchu, czego się spodziewałam.Też się tego bałam, ale nie jest tak źle..Jeśli dobrze jeździsz to i w takich warunkach sobie poradzisz, głowa do góry; musisz się w końcu przyzwyczaić do korków..Gorsze jest oblodzenie jezdni czy inne niedogodności.
Zjedz snickersa/czekoladę i w drogę,trzymam kciuki
__________________
"Hope for the best, prepare for the worst"

paulina9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:02   #1408
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez paulina9191 Pokaż wiadomość
Wczoraj na egzaminie wyjechałam na miasto właśnie ok.14 30;było duże natężenie ruchu, czego się spodziewałam.Też się tego bałam, ale nie jest tak źle..Jeśli dobrze jeździsz to i w takich warunkach sobie poradzisz, głowa do góry; musisz się w końcu przyzwyczaić do korków..Gorsze jest oblodzenie jezdni czy inne niedogodności.
Zjedz snickersa/czekoladę i w drogę,trzymam kciuki
Zdałaś ?
Albo mi umknął ten post (chociaż nie wiem jakim cudem), albo nie pisałaś

Edit: Już zauważyłam ten post

Napisz coś więcej
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~

Edytowane przez BeaS
Czas edycji: 2009-07-30 o 08:14
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:11   #1409
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

No to tymbardziej jestem w szoku, bo chyba tylko u mnie się tyle czeka na egzamin :/ Pytałam, bo może po zdanych testach spróbuje szczęścia poza moim województwem bo w takim tempie zdam moze za 5 lat
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:12   #1410
paulina9191
Raczkowanie
 
Avatar paulina9191
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Zdałaś ?
Albo mi umknął ten post (chociaż nie wiem jakim cudem), albo nie pisałaś

Zdałam tylko nie tego napisałam dużą, grubą czcionką..Wczoraj o 22:29 napisałam post..
__________________
"Hope for the best, prepare for the worst"

paulina9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.