Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011, cz. 19 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ¶lubne

Notka

Forum ¶lubne Forum ¶lubne - zanim staniecie na ¶lubnym kobiercu, mo¿ecie tutaj podyskutowaæ na tematy jak: suknie, stroje dla ¶wiadków, wybór wiza¿ystki i fryzjerki itd.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-01, 09:22   #1141
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
¯e wcale by siê nie zdziwi³ znaj±c mnie
aha

P. wróci³ padniêty z pracy i próbowa³ protestowaæ, ¿eby dzi¶ nie jechaæ na salê ale nie odpuszczê nie bêdê czekaæ kolejnego tygodnia... a pytañ do w³a¶cicielki mam 20 (ciekawe jaka bêdzie jej mina :rtofl ale listê uk³adali¶my wspólnie na podstawie pytañ Sweetie
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:23   #1142
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

A w³a¶nie, Jenny a to by³o tak ¿e ka¿dy po kolei na g³os mówi³ o tych powodach do kochania czy ka¿dy sobie w parze po cichutku?

Bo w sumie to jak na g³os to mo¿na by³o ¶ci±gaæ
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:24   #1143
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 1 471
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam foto i kam z jednej firmy ale jeden pan kameruje jeden cyka foty i jest gitaras bombaras
A co do Twojego kamerzysty - ja bym bra³a. Tobie ma siê podobaæ i siê podoba a nie ma siê co czaiæ ¿eby siê z rek± w nocniku nie obudziæ.
No to jest co innego - ka¿dy siê skupia na jednym i mo¿e zrobiæ max, aby osi±gn±æ dobre efekty.

Ale alergiê mocn± mam na co¶ takiego:
http://www.wykop.pl/ramka/212541/kameruni-albo-jakosc/ (zjechaæ w dó³, drugi wpis chyba...)

to jest po prostu naci±ganie ludzi na koszty - bo i tak z 1200 czy 1500 pewnie taki pan skasuje a zdjêcia ze ¶lubu, który siê ju¿ przecie¿ nie powtórzy, nawet nie chcê sobie wyobra¿aæ jakie bêd±...
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


By³o cudownie...
kilka zdjêæ...



Edytowane przez Isia83
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:25
Isia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:26   #1144
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dottta Poka¿ wiadomo¶æ
ale mam pod³y dzieñ
Ja chyba siê wy³amiê ale Jenny, ja mam nadziejê ¿e moje nauki nie bêd± tak wygl±da³y Nie widzê powodu by¶my mieli publicznie, przy obcych osobach mówiæ dlaczego i za co siê kochamy (skoro powinno siê kochaæ mimo czego¶ a nie za co¶ ). I dlaczego5 a nie np. 7 albo 3 Nie lubiê takiego uzewnêtrzniania siê publicznie, na si³ê nie jestem typem emocjonalnego ekshibicjonisty
A omawiaæ wykresy nt ¶luzu te¿ bêdziecie po 2 pary? Co do czekolady - apetyt ro¶nie w miarê jedzenia podobno
Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
A w³a¶nie, Jenny a to by³o tak ¿e ka¿dy po kolei na g³os mówi³ o tych powodach do kochania czy ka¿dy sobie w parze po cichutku?

Bo w sumie to jak na g³os to mo¿na by³o ¶ci±gaæ
Cze¶æ Dottta
a dlaczego pod³y ?

Aj nie dopisa³am, my tego publicznie nie mówili¶my za co kochamy drug± osobê tylko facet da³ nam 5 minut, mogli¶my rozsi±¶æ siê po ca³ej sali i w parach to sobie mówili¶my, a potem tylko ka¿dego pyta³ co czuli¶my gdy mówili¶my i s³uchali¶my drugiej osoby np. czu³am, ¿e to by³o szczere, widzia³em b³ysk w jej oku, czu³em rado¶æ itd

Babka po 2 pary bra³a - chyba - osoby co by³y 1 raz w poradni oka¿e siê we wrze¶niu
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:28
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:27   #1145
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 410
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

...a jajko ciagle na mnie patrzy
31_lip_2011_iwonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:29   #1146
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 999
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dottta
a dlaczego pod³y ?

Aj nie dopisa³am, my tego publicznie nie mówili¶my za co kochamy drug± osobê tylko facet da³ nam 5 minut, mogli¶my rozsi±¶æ siê po ca³ej sali i w parach to sobie mówili¶my, a potem tylko ka¿dego pyta³ co czuli¶my gdy mówili¶my i s³uchali¶my drugiej osoby
Babka po 2 pary bra³a - chyba - osoby co by³y 1 raz w poradni oka¿e siê we wrze¶niu
to mówiæ co czuli¶my to te¿ taka lipa co czujê to moja sprawa i mogê ma³¿owi powiedzieæ ale nie ca³ej sali ale wiem - ja jestem dziwna

Pod³y bo s±siedzi trzaskaj± siê drugi dzieñ, g³owa mnie boli i chodzê z³a jak osa ...
dottta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:31   #1147
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Poka¿ wiadomo¶æ
...a jajko ciagle na mnie patrzy
jakie jajko
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 09:31   #1148
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 999
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

i na dodatek potrzebowa³abym Potterkê a jej nie ma
dottta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:34   #1149
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 1 471
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
jakie jajko
niespodzianka, które kupi³a dla T¯a na dzieñ dziecka

A ja dla mojego nic nie mam... chyba te¿ mu kupiê co¶ s³odkiego...
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


By³o cudownie...
kilka zdjêæ...


Isia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:36   #1150
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 999
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Isia83 Poka¿ wiadomo¶æ
niespodzianka, które kupi³a dla T¯a na dzieñ dziecka

A ja dla mojego nic nie mam... chyba te¿ mu kupiê co¶ s³odkiego...
ja bym mojemu chcia³a kupiæ trochê wolnego czasu - nie ma która¶ jakich¶ pomys³ów jak to zrobiæ ?
dottta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:38   #1151
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 410
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
jakie jajko
tak jak napisa³a Isia83- kupilam jajko niespodzianke dla mojego duzego dziecka (tak symbolicznie) i ono tu stoi i ciagle na mnie patrzy ....
31_lip_2011_iwonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 09:40   #1152
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 3 484
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Dzieñ dobry

wczoraj pierwsze zaliczenia wpad³y do indeksu - cztery pi±tki nie spodziewa³am siê, ¿e mam tak du¿y urok osobisty, bo za wiedzê to chyba nie by³o

zaraz nadrobiê
__________________






anemeon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:43   #1153
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Meg, Kaska, Joanwi trzymam mocno

Cytat:
Napisane przez Stysik Poka¿ wiadomo¶æ
czesc
cze¶æ
a co Ty dzi¶ taka ma³omówna ?

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam foto i kam z jednej firmy ale jeden pan kameruje jeden cyka foty i jest gitaras bombaras
te¿ tak mam a dodatkowo trzeci pan bêdzie prowadzi³ auto

Cytat:
Napisane przez magbes Poka¿ wiadomo¶æ
tak,my tez czesciowo bedziemy placic ze swoich pieniazkow...nie wiem dokladnie za co, ale w miare mozliwosci chcielibysmy jak najwiecej
my chcieli¶my za ca³e wesele zap³aciæ ze swoich - nie wiem jak bêdzie - ale na bank te 10 000 musimy od³o¿yæ

Cytat:
Napisane przez Isia83 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale alergiê mocn± mam na co¶ takiego:
http://www.wykop.pl/ramka/212541/kameruni-albo-jakosc/ (zjechaæ w dó³, drugi wpis chyba...)

to jest po prostu naci±ganie ludzi na koszty - bo i tak z 1200 czy 1500 pewnie taki pan skasuje a zdjêcia ze ¶lubu, który siê ju¿ przecie¿ nie powtórzy, nawet nie chcê sobie wyobra¿aæ jakie bêd±...
masakra, co to jest

Cytat:
Napisane przez dottta Poka¿ wiadomo¶æ
Pod³y bo s±siedzi trzaskaj± siê drugi dzieñ, g³owa mnie boli i chodzê z³a jak osa ...
wspó³czujê
u mnie jak na razie spokojnie...

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Poka¿ wiadomo¶æ
tak jak napisa³a Isia83- kupilam jajko niespodzianke dla mojego duzego dziecka (tak symbolicznie) i ono tu stoi i ciagle na mnie patrzy ....
w³a¶nie odczyta³am

mój T¯ na razie dosta³ ode mnie ¿yczenia, ale chyba te¿ mu kupiê jajo, - bo wiem jak siê ostatnio cieszy³ - albo mi¶ki haribo

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anemeon Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry

wczoraj pierwsze zaliczenia wpad³y do indeksu - cztery pi±tki nie spodziewa³am siê, ¿e mam tak du¿y urok osobisty, bo za wiedzê to chyba nie by³o

zaraz nadrobiê
Cze¶æ
Gratulacje!
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:43   #1154
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Isia83 Poka¿ wiadomo¶æ
My mamy osobno foto i video - w sensie dwóch ró¿nych panów. Nie bra³abym faceta, który robi i jedno i drugie - taki cz³owiek orkiestra. Wtedy na bank wiêcej mu umknie, nie zrobi ani jednego ani drugiego tak dobrze, jak móg³by zrobiæ, gdyby skupi³ siê tylko na jednym i tylko w jedn± czynno¶æ na 100 % mo¿liwo¶ci zaanga¿owa³. Cz³owiek siê przecie¿ nie rozdwoi. Ale to moje zdanie
Pan o video i pan od zdjêæ to razem wydatek 4900,00 pln, ale myslê, ze warto - zw³aszcza je¶li chodzi o fotografa. Gdyby która¶ chcia³a mogê podes³aæ linka na priv, bo na forum to nie wiem, czy mo¿na. Ten pan ma ró¿ne opcje i rózne pakiety, zró¿nicowane te¿ cenowo, tak¿e my¶lê, ¿e jak komu¶ zale¿y na piêknych zdjêciach, ale bud¿et ma mocno ograniczony, to te¿ znajdzie opcjê dla siebie. Robi³ zdjêcia na ¶lubie i weselu znajomej i ta znajoma poleca³a mi go bardzo gor±co

Gorzej z panem od video, bo nie mam ¿adnych rekomendacji, ale bardzo podobaj± mi siê teledyski na jego stronie. Do tego ma to samo podej¶cie do video ze slubu co my - stara siê nie robiæ filmów d³u¿szych ni¿ 2 godziny, bo koñczy siê to potem na nudzie i przewijaniu wiêkszo¶ci materia³u, nie u¿ywa animacji, bo jak napisa³, wg. niego s± kiczowate I to nam bardzo pasuje, bo przelatuj±ce przez ekran kieliszki, serduszka czy inne zegary np. przed oczepinami to kompletnie nie nasza bajka stylistyczna. Tak¿e mam nadziejê, ¿e bêdzie dobrze. Musi byæ, zreszt± Pan powiedzia³, ¿e przed nagraniem na p³yty koniecznie musimy przyjechaæ obejrzeæ materia³ i ew. dokonaæ poprawek
nie nie nie jeden Pan owszem, ale na slubie i weselu bedzie kamerowal tylko, nie chcemy fotografa na slubie i weselu...ten sam pan bedzie robil nam sesje po slubie w plenerze. jeszcze wyw±chalismy, ze ma fajny pomysl,,, mianowiie taki, ze jak sie zaczyna film z wesela to jest wstawka filmu z sesji poslubnej...czyli jak jedziemy na sesje to bierze kamere i drugiego pana ktory nas kreci gdzies nad morzem itp w strojach slubnych...swietnie to wyglada.... mysle ze sie na niego zdcydujemy...damy sobie kilka dni na strawienie tematu ale mysle ze odpowiedz bedzie pozytywna
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:58   #1155
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

ciekawe czy dzi¶ przyjdzie mi karta zdrapka do banku, jest mi potrzebna a jeszcze jej nie ma mimo, ¿e pisali ¿e ju¿ wys³ana...

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

a co tu dzi¶ znowu taka cisza ?
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:05   #1156
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Jenny ja to nie wiem w³a¶nie ....
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:06   #1157
olka139
Raczkowanie
 
Avatar olka139
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Witajcie Kochane Patrze,ze nie mam szans nadrobic wszystkiego utknelam gdzies przy II czesci :/ :P A wiec witam wszystkie te PM ktorych nie zdazylam poznac i wszystkie STARE U mnie hmm...otworzylam sklep z mamusia I mam mnostwo zajec,tak wiec czas leci.Zabieram sie za pisanie pracy lic. Co do slubu to wszystko po staremu Zespol jest,sala jest A i cala reszte trzeba organizowac Jestem w szoku ,ze tak daleko zabrnelyscie z tym watkiem hihi PM mnostwo Az milo Nic dziwnego w koncu 2011 to taka piekna data!

Caluje,Ola!
__________________
25.06.2011
olka139 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:19   #1158
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 6 184
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cze¶æ Dziewczyny!
Ostatnio cierpiê na chroniczny brak czasu i nie pamiêtam dobrze, ale ostatnia moja notka by³a jako¶ ko³o 11stej czê¶ci Pêdzicie!

Zarêczyn nadal nie by³o, ale... mam pewne podejrzenia... Nawet na 99% :P Oczywi¶cie udajê, ¿e o niczym nie wiem
Jak bêdzie po, to siê pochwalê...

Widzê, ¿e dyskutujecie o cenach.
My - pomimo, ¿e ¶lub dopiero w lipcu 2011 - mamy za³atwione te najwa¿niejsze rzeczy ju¿ od lutego. Podajê ceny:
- sala - 160z³/os.
- fotograf (dwóch fotografów, babka i facet) - 3000z³ (ju¿ z ogromnym albumem dla nas i dwoma albumami dla rodziców przygotowanymi na podziêkowania ze zdjêciami z porannej sesji ¶lubnej)
- kamerzysta - 2500z³ (kamerzysta + druga kamera ustawiona prawdopodobnie w ko¶ciele u góry - przy organach)
- zespó³ - nie pamiêtam dok³adnie, ale 350z³ albo 380z³ /godz.

Koszty bardzo du¿e jak na jeden dzieñ, ale trzeba pamiêtaæ, ¿e to Ten Jedyny Dzieñ (tak to sobie t³umaczê ).
W naszym regionie mo¿na co prawda dostaæ np. kamerzystê i fotografa razem za 3000z³, ale:
1) nie chcieli¶my jednego cz³owieka do wszystkiego - zapewne po³owa wa¿nych rzeczy by mu umknê³a
2) bardziej zale¿y nam na zdjêciach ni¿ na filmie, dlatego najwa¿niejsza by³a dla nas jako¶ zdjêæ
3) ogl±dali¶my oferty naprawdê wielu fotografów i kamerzystów i szczerze mówi±c byli¶my przera¿eni :/ Albo mamy za du¿e wymagania co do zdjêæ i filmu :P

Tak¿e na tym stanê³o i wierzê, ¿e bêdziemy z wyboru zadowoleni

Bardzo pomagaj± nam rodzice, bo tak naprawdê finansuj± wiêksz± czê¶æ. Mimo to musimy uzbieraæ ok. 11000z³... Jeszcze nie wiem, jak tego dokonamy :P
__________________


Odt±d MY - ju¿ nigdy JA.
W duecie si³a.

aaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:25   #1159
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

aaby a 160zl/os to za jeden dzien wesela czy razem z poprawinami? my mamy 190zl/os za wesele razem z poprawinami
3000 orkiestra
no i najprawdopodobniej 3000 kamerzysta + sesja poslubna
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 10:30   #1160
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 6 184
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Tylko za jeden dzieñ - nie chcemy poprawin.
W cenie jest dekoracja sali, apartament dla nowo¿eñców, 3 pokoje dla go¶ci i oczywi¶cie ¿arcie. Niestety nie mam menu przy sobie, bo jestem w pracy. Po po³udniu najwy¿ej Wam wrzucê.
Pamiêtam tylko, ¿e z napojów - prócz kawy i herbaty - mamy te¿ w cenie spor± ilo¶æ soków, wodê mineraln± bez ograniczeñ i parê butelek coli i sprite'a.
__________________


Odt±d MY - ju¿ nigdy JA.
W duecie si³a.

aaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:35   #1161
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

acha no to my 190zl/os z poprawinami, choc juz sie zaczynam zastanawiac nad tymi poprawinami .... :P Napoje (cola, fanta, sprite, soki, woda) mamy bez ograniczen w cenie, dekoracje,chlebek powitalny, szampan powitalny, kawa, herbata, no i jedzonko. Sami musimy ciasta, tort i owoce...
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:40   #1162
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 6 184
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

My uznali¶my, ¿e poprawiny to tylko okazja na "dopicie siê" tych, którym by³o za ma³o na weselu... i dlaczego mamy za to p³aciæ?!
Poza tym nie jeste¶my jacy¶ super rodzinni i ogl±danie ca³ej zgrai rodziny przez kupê godzin podczas wesela stanowczo wystarczy

My równie¿ musimy za³atwiæ ciacho i tort. No i alko oczywi¶cie
__________________


Odt±d MY - ju¿ nigdy JA.
W duecie si³a.


Edytowane przez aaby
Czas edycji: 2010-06-01 o 10:40 Powód: literówka
aaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:40   #1163
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 8 252
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cze¶æ czo³em Na razie siê witam, potem nadrobiê.

A póki co siê pochwalê, ¿e kupi³am w koñcu okulary Jutro bêd± do odbioru i co najlepsze bêd± mnie kosztowaæ bardzo ma³o
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:43   #1164
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 1 471
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez aaby Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e dyskutujecie o cenach.
My - pomimo, ¿e ¶lub dopiero w lipcu 2011 - mamy za³atwione te najwa¿niejsze rzeczy ju¿ od lutego. Podajê ceny:
- sala - 160z³/os.
- fotograf (dwóch fotografów, babka i facet) - 3000z³ (ju¿ z ogromnym albumem dla nas i dwoma albumami dla rodziców przygotowanymi na podziêkowania ze zdjêciami z porannej sesji ¶lubnej)
- kamerzysta - 2500z³ (kamerzysta + druga kamera ustawiona prawdopodobnie w ko¶ciele u góry - przy organach)
- zespó³ - nie pamiêtam dok³adnie, ale 350z³ albo 380z³ /godz.

Koszty bardzo du¿e jak na jeden dzieñ, ale trzeba pamiêtaæ, ¿e to Ten Jedyny Dzieñ (tak to sobie t³umaczê ).
W naszym regionie mo¿na co prawda dostaæ np. kamerzystê i fotografa razem za 3000z³, ale:
1) nie chcieli¶my jednego cz³owieka do wszystkiego - zapewne po³owa wa¿nych rzeczy by mu umknê³a
2) bardziej zale¿y nam na zdjêciach ni¿ na filmie, dlatego najwa¿niejsza by³a dla nas jako¶ zdjêæ
3) ogl±dali¶my oferty naprawdê wielu fotografów i kamerzystów i szczerze mówi±c byli¶my przera¿eni :/ Albo mamy za du¿e wymagania co do zdjêæ i filmu :P

Tak¿e na tym stanê³o i wierzê, ¿e bêdziemy z wyboru zadowoleni

Bardzo pomagaj± nam rodzice, bo tak naprawdê finansuj± wiêksz± czê¶æ. Mimo to musimy uzbieraæ ok. 11000z³... Jeszcze nie wiem, jak tego dokonamy :P
Mamy dok³adnie takie samo podej¶cie z narzeczonym Film jednak obejrzy siê raz , drugi a potem mo¿e trzeci za rok i czwarty z dzieæmi... A zdjêcia jednak ogl±da siê czê¶ciej, ze dwa chcieliby¶my sobie potem powiêkszone powiesiæ gdzie¶ w domu, parê bêdziemy musieli daæ rodzicom, babciom. Dlatego wybrali¶my fotografa. Prawdziwego. Bo te¿ przegl±daj±æ portfolia na necie przerazi³am siê - wiêkszo¶æ nie umie nic wiêcej ni¿ np. ja a bierze za to pieni±dze... no halo, jak kto¶ jest profesjonalist± to mo¿e sobie kazaæ zap³±ciæ. Ale jak jego zdjêcia wygl±daj± jak zwyk³e pstryki to to amatorszczyzna czysta i kto¶ taki wogóle nie powinien braæ za to kasy a jak ju¿ to ew. ze 2 stówy na paliwo


Cytat:
Napisane przez aaby Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko za jeden dzieñ - nie chcemy poprawin.
W cenie jest dekoracja sali, apartament dla nowo¿eñców, 3 pokoje dla go¶ci i oczywi¶cie ¿arcie.
Pamiêtam tylko, ¿e z napojów - prócz kawy i herbaty - mamy te¿ w cenie spor± ilo¶æ soków, wodê mineraln± bez ograniczeñ i parê butelek coli i sprite'a.
Te¿ mamy podobnie Mamy cenê 180/os (jeden dzieñ) ale w tym jest w³a¶ciwie wszystko - oprócz standardowego menu w cenie jest te¿ szampan, tort, ciasta i drobne ciasteczka, deser po obiedzie, litr napojów kolorowych na osobê, woda min. z cytryn± bez ograniczeñ, kawa i herbata bez ograniczeñ, apartament dla nowo¿eñców. No i przystrojenie sali, choæ stroiæ jej nie trzeba bêdzie Wystarcz± ³adnie nakryte sto³y i kwiaty
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


By³o cudownie...
kilka zdjêæ...


Isia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:45   #1165
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 999
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez bambusiek Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ czo³em Na razie siê witam, potem nadrobiê.

A póki co siê pochwalê, ¿e kupi³am w koñcu okulary Jutro bêd± do odbioru i co najlepsze bêd± mnie kosztowaæ bardzo ma³o

super z okularami
dottta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:48   #1166
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 6 184
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Isia83 Poka¿ wiadomo¶æ
No i przystrojenie sali, choæ stroiæ jej nie trzeba bêdzie Wystarcz± ³adnie nakryte sto³y i kwiaty
U nas tak samo. Sala jest na tyle piêkna, ¿e skupimy siê na sto³ach, bez zbêdnych obciachowych balonów itp.
Aaa, no i za nami, u góry, zamiast obr±czek czy go³êbi jak to zawsze bywa, bêd± wisia³y 3 du¿e nasze zdjêcia w z³otych ramach A na wej¶ciu na salê bêdzie sta³a sztaluga ze z³ot± ram± z "kola¿em" naszych zdjêæ. Ma byæ elegancko!
__________________


Odt±d MY - ju¿ nigdy JA.
W duecie si³a.

aaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:57   #1167
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 999
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez aaby Poka¿ wiadomo¶æ
U nas tak samo. Sala jest na tyle piêkna, ¿e skupimy siê na sto³ach, bez zbêdnych obciachowych balonów itp.
Aaa, no i za nami, u góry, zamiast obr±czek czy go³êbi jak to zawsze bywa, bêd± wisia³y 3 du¿e nasze zdjêcia w z³otych ramach A na wej¶ciu na salê bêdzie sta³a sztaluga ze z³ot± ram± z "kola¿em" naszych zdjêæ. Ma byæ elegancko!
mi to siê z elegancj± nie kojarzy ale wiadomo ka¿dy ma inny gust i o tym siê nie dyskutuje
dottta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:59   #1168
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Dzwonili do mnie w sprawie pracy znowu.... wszystko super... oni mi umawiaj± klientów ja podpisujê umowê.... A rozmowa kwalifikacyjna w Radomsku ja mówiê babie ¿e nie mam auta, a ona ¿e ma ju¿ 3 panów umówionych i mo¿e siê zabiorê z którym¶. Taaa.... z obcym facetem bêdê jechaæ tyle kilometrów, kpiny jakie¶
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:01   #1169
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 999
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzwonili do mnie w sprawie pracy znowu.... wszystko super... oni mi umawiaj± klientów ja podpisujê umowê.... A rozmowa kwalifikacyjna w Radomsku ja mówiê babie ¿e nie mam auta, a ona ¿e ma ju¿ 3 panów umówionych i mo¿e siê zabiorê z którym¶. Taaa.... z obcym facetem bêdê jechaæ tyle kilometrów, kpiny jakie¶
dottta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:12   #1170
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzwonili do mnie w sprawie pracy znowu.... wszystko super... oni mi umawiaj± klientów ja podpisujê umowê.... A rozmowa kwalifikacyjna w Radomsku ja mówiê babie ¿e nie mam auta, a ona ¿e ma ju¿ 3 panów umówionych i mo¿e siê zabiorê z którym¶. Taaa.... z obcym facetem bêdê jechaæ tyle kilometrów, kpiny jakie¶
co za niekumata baba
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Forum ¶lubne


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.