Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 13:13   #391
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Amparito Pokaż wiadomość
Szann jak patrze do twojego albumu to twoje piersi sa bardzo bardzo fajne i ladnie do ciebie pasuja. Szczerze nie chcialabym przechodzic jeszcze raz tej operacji no chyba ze bym musiala ze wzgledu na powiklania, wiec podziwiam. Ja pytalam mojego lekarza o szerszy implant taki 12,5 cm jak mi sugerowalas. Mial taki na stanie w dniu operacji i o wiekszej poj 390cc, ale odradzal mi, mowil ze mam tak cienka skore na mostu, ze moze puscic mi przyczep do miesnia, zero tkanki tluszczowej. Uwierzylam mu, moze rzeczywiscie nie kazdy moze miec rowek 1cm, sama nie wiem....

Dziewczyny wybierajcie klinike gdzie lozka sa elektryczne, ja takiego nie mialam horror!!!! Ale doktor P.O. super jako czlowiek, moge szczerze polecic, ale tylko tym ktorym nie zalezy na duuuzym cycu, bo nie szasta rozmiarami.

Osobiscie do Czech na operke bym nie pojechala, odleglosc mnie przeraza, ewentualne komplikacje i co znow dluga podroz, no i pewna bariera jezykowa.

Piekny rowek to nie taka prosta sprawa, w moim przypadku na przyklad nie mozliwa bo mam szeroko rozstawiony biust. Juz sie z tym pogodzilam i wiem ze nie bede rozczarowana.

Szan zycze zeby kolejna operka byla w 100% satysfakcjonujaca! Podziwiam za odwage

Co do Czech- mam blizej niz do jakiejkolwiek polskiej kliniki bo pochodze z miejscowosci polozonej na samej granicy stad ten wybor.
Bariery jezykowej nie ma bo wiekszosc czeskich lekarzy mowi po polsku. Moj kaleczy ale dogadalismy sie bez problemu po angielsku, plus jest polska asystentka-tlumaczka.
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:44   #392
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

hej dziewczyny

szan powodzenia to fakt Nasz dr to super gość chociaz ja nie mialam takich super łóżek to i tak bym poszła jeszcze raz do niego bez wahania
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:45   #393
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Otóż to, wymarzonego rowka czasem po prostu nie da się zrobić ze względu na budowę klatki, u mnie jeszcze kwestia trzymania mocno mięśnia, który zostanie naciety żeby podnieść sutki (zdjęcia w albumie) no i Dr będzie kombinował żeby był ten rowek na palec a nie na trzy a jak nie da rady z tym implantem co mam, to włoży szerszy

Laski, do odważnych świat należy
Przypomnijcie mi to jak będę dwa dni przed operacją hahaha
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:51   #394
takasobieja22
Raczkowanie
 
Avatar takasobieja22
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Wrzucilam zdjecia moich 20-sto dniowych piersi, pojawila sie asymetria, lewa piers nizej, luzna mozna ja zblizyc, prawa wysoko twarda i mniej ruchoma, mam nadzieje ze to sie wyrowna bo mi sie to nie podoba! Ale ponoc z moja skolioza, moimi krzywymi miesniami nierowna tkanka tluszczowa gruczolowa itp to mi to dr S. przepowiadal ze do pol roku moze mnie takie cos meczyc ze jeden miesien bedzie mocniej trzymal. No i ten dekold poki co nie powalajacy Ale mierzylam w intimissimi stanik bez fiszbin na za 2 tyg i bedzie pieknie lezal, choc jakiegos spektakularnego rowka chyba mi nie zrobi..
__________________
3.08.2015 dr. Kuna 265ml wysoki profil
takasobieja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:09   #395
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Szann, aż mnie w dołku ściska, że nie poszłam do A.B. Jak pomyślę znowu jakie kity mi sprzedawał mój lekarz, to aż bym nie wiem co mu zrobiła. Takie wymarzone piersi mogłam mieć :/. Obym mogła odwiedzić A.B. w przyszłym roku!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:35   #396
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Dziewczyny też przyznam, że zadręczam się myślami po co mi to itd. Teraz jestem wolna, śpię jak chcę, ćwiczę co chcę nic nie kłuje, nie ściska.. a za tą kasę to bym kupiła mnóstwo innych ważniejszych rzeczy... Dobrze wiedzieć że Wy też tak miałyście..


Muszę przyznać że na konsultacji jak mi doktor zrobił symulację Vectrą, wyszedł bardzo ładny rowek
Czy do AB trzeba wpłacać jakąs zaliczkę przed operacją?
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:44   #397
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

[QUOTE=Serce;52523457]Dziewczyny też przyznam, że zadręczam się myślami po co mi to itd. Teraz jestem wolna, śpię jak chcę, ćwiczę co chcę nic nie kłuje, nie ściska.. a za tą kasę to bym kupiła mnóstwo innych ważniejszych rzeczy... Dobrze wiedzieć że Wy też tak miałyście..


Mam dokładnie to samo a właściwie miałam, na szczęście - dzięki Wam wszystkim towarzyszkom niedoli już wewnętrznie spłynęła na mnie ta pewność, że tego chcę i ostatecznie kończę z odstającymi stanikami, kamuflującymi bluzkami i okropnymi push up'ami
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 16:47   #398
Amparito
Amparito
 
Avatar Amparito
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Ja tez tak mowilam bez implantow czlowiek jest wolny i w sumie po co mi to. Jednak kiedy popatrzylam na moje piersi nie w pozycji stojacej, ale lezac na boku lub w kleku podpartym to strach patrzec, wiszaca skora tylko. Najchetniej niesciagalabym stanika, wiec stwierdzilam ze jest taka koniecznosc, nie mozna tak zyc, bo jestem strasznie smutna z tego powodu. Jesli mialabym male piersi ale jedrne nie powiekszylabym ich, a jesli moglabym sie cofnac w czasie to niekarmilabym piersia moich dzieci. Po porodzie zahamowanie laktacji odpowiednim lekiem, butelka teraz tyle dobrych mlek na rynku i tyle. Nawet maz i moja matka powiedzieli, ze niedziwia mi sie i widza, ze to nie jest fanaberia. A czy bede szczesliwsza? Czas pokaze...
__________________
Mentor, anatomiczne 345cc, profil wysoki 5,7
Lasermed, P.O., 20.09.2015
Amparito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:08   #399
malaistotka90
Raczkowanie
 
Avatar malaistotka90
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 187
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

No ja to od 16 roku życia wiedziałam, że chcę operacje, bo nie mam wyjścia. Poźniej miałam tylko wątpliwości, czy nie lepiej przeszczep tłuszczu + system brava, jednak to by wyszło ok. 3-4 tys drożej (Brava + tłuszcz) a nie wiadomo ile by sie efekt utrzymał, ile tłuszczu by się wchłonęło itp... bo np. w internecie i na stronach klinik podają informacje, że do 40-50% tłuszczu się wchłania, a reszta zostaje na zawsze, a lekarz na konsultacji poinformował mnie, że może być tak, że nawet 70% się wchłonie... oczywiście system Brava poprawia te efekty, no ale jednak i tak pewności nie mam ile by się wchłonęło i ile przy takiej wadzie jak moja by się utrzymało, czy by to potem znośnie wyglądało itp.. Jednak nie ukrywam, że metoda mniej inwazyjna i nawet trochę mnie to kusiło.

Shazney, a jakie np. kity sprzedaja lekarze i który jesli to nie tajemnica?
malaistotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:37   #400
zabojadka88
Rozeznanie
 
Avatar zabojadka88
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 559
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Nie wiem jak do końca jest z tą anatomia.Ja niby tez mialam nie mieć rowka i tak jak co poniektóre pisałam,ze nawet o tym nie marzę-jednak jest to mozliwe.Szann,moze nie za pierwszym razem ,rowniez ten rowek bedzie miala.Wydaje mi się,ze troche komibnacji,szerszy implant i coś tam da się zrobić z prawie kazdych piersi.

Ja po kontrolii,u mnie wszystko super,oprocz tego,ze staniki na które wydałam kupe kasy(bylam przyzwyczajona do tych z hm za 20 zl)
nadaja sie do kosza.W kazdym razie rozmiar stanikowy G,H trochę mnie przerazil.
Krzyczałam na początku,ze są małe ,teraz mam nadzieje,ze juz nie urosną!!
__________________
W końcu są
Silimed Natural 550 HI -A.B warszawa
zabojadka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:42   #401
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Hej
Wyliczanka na dzisiaj

1985siwa 02.09 - 9
ewelinkka01 10.09 - 17
kobietkaswiss 21.09 - 28
anita1303 29.09 - 36
palmitis 29.09 - 36
mortycja72 19.10 - 56
biyadhoo 09.05 - 259
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 17:43   #402
zabojadka88
Rozeznanie
 
Avatar zabojadka88
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 559
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Dziewczyny też przyznam, że zadręczam się myślami po co mi to itd. Teraz jestem wolna, śpię jak chcę, ćwiczę co chcę nic nie kłuje, nie ściska.. a za tą kasę to bym kupiła mnóstwo innych ważniejszych rzeczy... Dobrze wiedzieć że Wy też tak miałyście..


Muszę przyznać że na konsultacji jak mi doktor zrobił symulację Vectrą, wyszedł bardzo ładny rowek
Czy do AB trzeba wpłacać jakąs zaliczkę przed operacją?
Żadnej zaliczki,ode mnie pieniedzy nie chcial nawet dzień przed-wcisnełam mu,bo balam się,ze zrezygnuje.W dzień patrzylam na swoj biust i mowilam,ze nie jest taki zły...Kazda z nas panikuje na swoj sbosób
Co do vectry,to mój biust wyszedł na niej okropnie...cycki na brzuchu ,sutki na bok,asymetria i zero rowkaCoś czuję,ze Twoje będa IDEALNE!!!!!!!1
__________________
W końcu są
Silimed Natural 550 HI -A.B warszawa
zabojadka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 20:18   #403
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Dziewczyny też przyznam, że zadręczam się myślami po co mi to itd. Teraz jestem wolna, śpię jak chcę, ćwiczę co chcę nic nie kłuje, nie ściska.. a za tą kasę to bym kupiła mnóstwo innych ważniejszych rzeczy... Dobrze wiedzieć że Wy też tak miałyście..
Ja nadal uważam, że to straszne, żeby wydawać tyle kasy na jakieś cycki i dłuuuugo miałam poczucie winy, że właśnie na to trwonię swoje ciężko zarobione pieniądze . Ale to duża ulga mieć cycki . Z nimi też można być wolnym, spać jak się chce (nie przesadzajmy z tym. Trzeba mieć naprawdę wielki implanty, żeby był z tym problem) i ćwiczyć też. A że coś tam zakłuje, to naprawdę żaden dyskomfort.

Cytat:
Napisane przez malaistotka90 Pokaż wiadomość
Shazney, a jakie np. kity sprzedaja lekarze i który jesli to nie tajemnica?
Napiszę na priv
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 20:33   #404
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -

Edytowane przez _Ciastko_
Czas edycji: 2015-08-26 o 21:57 Powód: .
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 20:57   #405
call me baby
Rozeznanie
 
Avatar call me baby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 688
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez bryget86 Pokaż wiadomość
Ok wiec zacznę tak.... moją przygodę z piersiami zaczęłam w marcu tego roku. Zwariowałam i teraz to wiem bo jak zwykle wszystko na juz... i pojechałam do Czech...bo tam doktorek miał najbliższy termin... L.P po konsultacji na której mnie nie zmierzył nawet tylko pow ile i jaki rodzaj implantu i w sumie tyle z informacji reszty do pytałam się u koleżanki która u niego robiła... taki zbywczy mało zainteresowany tak trochę jak w stajni proszę do widzenia i następny ok juz po zaufalam zrobiłam..... budzę się i okropny przerażający ból i wiszące dreny do strzykawek przecież tego juz się nie robi mamy 21w.... sale dwie wyglądające jak pokoje i łóżka jak prycze malutkie ciasne łazienka do pokoi jedna... ale ok przecież nie jestem księżniczka na ziarnku grochu. W nocy płacz rano wyjście miało być o 14 było o 17 bo doktorek się spóźnił... dreny wyszarpane czas do domu.... ból przerażający... tydzień po widzę w lustrze niepokojące objawy na dole piersi podwójna piłka jest sobota przerażona dzwonie do doktorka i pytam co jest próbuje mu wytłumaczyć jak to wygląda... głos w telefonie zły i odpowiedz ze on nie będzie na weekend odbierał takich telefonów jak to zdrowiu nie zagraża... boże w poniedziałek na konsultacje. Cały weekend płacz i w końcu upragniony poniedziałek może coś zrobi doradzi na pewno będzie dobrze... wchodzę i najpierw przepraszam ze dzwoniłam a on z morda na mnie ze jest lekarzem ze nie będzie odbierał na weekendy...wtf???? Rozebralam się oglądał i mówi że "Tu je dobre " do widzenia za tydzień na zmianę opatrunku ale mówię co tu jest dobrze jak pierś jedna kwadratowa. Doktorek nic nie pomógł nie pocieszyl nie poradził pow tylko ze można poprawić ale za rok a tak czekać... wyszłam przerażona co ja sobie zrobiłam nie miałam siły walczyć... czekałam czekałam czekałam aż w drugiej piersi doczekałam się zapalenia... ratunek w mieście w którym mieszkam Bielsko Biała Doktor Sir... przyjęta uffffff temperatura pierś jedna zniekształcona druga gorąca wielka. Szybka reakcja doktora usg pobranie płynu z piersi szukanie bakterii. Antybiotyki dwa tygodnie zapalenie przeszło na chwile. Z antybiotykami walczylam jakieś 6 razy Doktor Sir chce wyciągać... koszmar. Depresja przytycie... cycki po 4 miesiącach wiszące zniekształcone okropne... jednak zapalenie bo szpitalu zeszło...trzeba było jednak szybko działać... odczekalam swoje dziś jestem 9 dzień po zabiegu u Sir.. w Bielsku dziękuję ze na niego trafiłam... Opieka wybudzenie i nawet ból inny piersi okrągłe podniesione juz wtedy się u L.P kwalifikowałam na podniesienie stare blizny usunięte bo były tak wielkie jakby L.P robił to nożem kuchennym... gratuluję tym którym tam wyszło rozumiem wszystko podpisywałam powikłania ale brak opieki słów pomocy i partactwo tego nie podpisujemy.... Żałuję że nie poczekalam tego roku cierpień nikt mi nie zwróci... Dziękuję za to lekarzowi że Sir... za pomoc za to ze chciał poprawić za to ze pomógł...

Bardzo mi przykro ze musialas przejsc przez cos takiego, to naprawde straszne mam nadzieje ze ta historia bedzie przestroga i dzieczyny sie obudza ze doktorek z czech to rzeznik - tyle bylo historii na forum ze olal dziewczyny z komplikacjami a i tak nikt niczego sie nauczyl (oczywiscie nie pisze o Tobie) - dzieczyny nie warto oszczedzac na piersiach - no kuzwa moj doktorek odbieral tel w weekend plus nawet chcial zebym w niedziele przyjechala jak cos bylo nie tak. Oby takich historii nie bylo juz wcale
__________________
07.2012 piersze usta 0,5 ml
12.2012 drugie usta 1 ml
05.2013 brewki
16.05.2013 Doktor A.B ,implanty nagor 520 ml, anatomiczne, wawa
18.09 trzecie usta , prawie 1 ml
call me baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 21:09   #406
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
Witam, czy mogłabym dolączyć do Was

Podczytuję co nieco i marzy mi się piękny biust.
Widzę że czesc z was operuje się w Czachach. Tez się zastanawiam nad tą lokalizacją, mieszkam miedzy Warszawa a Krakowem wiec do Czech nie mam daleko
Jak to jest z konsultacjami ? Rozumiem ze pierwszy kontakt jest poprzez email. A jak wyglada to wszystko z dojazdami ? Ile wizyt przed ?
Swoj biust mam dosc maly.... no dobra, bardzo maly. Praktycznie go nie ma Jestem już mama 2jki dzieci, wkarmionych wiec i moje piersi stracily na jędrności choc - to muszę przyznać, byly na tyle male ze teraz nie wisza. Mam troszkę nadmiaru skóry - wiec mozna spokojnie go wypelnic Marzy mi sie dosc spory biust, wkoncu po to, to chce zrobic Dodam ze jestem dosc szczupla, zebra widac

Mogłybyscie mi doradzić co w takim pierwszym kontakcie warto napisac, zaznaczyc.
Witaj
u mnie było tak - telefoniczne umówienie konsultacji, konsultacja, na której dr wszystko opowiedział, pomierzył, ustaliliśmy wielkość implantu i tyle potem u Pani w recepcji dobrałyśmy dogodny termin zabiegu i teraz czeka mnie tylko konsultacja anestezjologiczna, badania i... pod nóż

mamy podobną sytuację, też jestem mamą dwójki szkrabów, też karmiłam i też startowałam prawie od zera, także wisieć nie ma co, jedynie skóra "luźniejsza"
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 21:18   #407
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -

Edytowane przez _Ciastko_
Czas edycji: 2015-08-26 o 21:58
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 00:49   #408
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
Witam, czy mogłabym dolączyć do Was



Podczytuję co nieco i marzy mi się piękny biust.

Widzę że czesc z was operuje się w Czachach. Tez się zastanawiam nad tą lokalizacją, mieszkam miedzy Warszawa a Krakowem wiec do Czech nie mam daleko

Jak to jest z konsultacjami ? Rozumiem ze pierwszy kontakt jest poprzez email. A jak wyglada to wszystko z dojazdami ? Ile wizyt przed ?

Swoj biust mam dosc maly.... no dobra, bardzo maly. Praktycznie go nie ma Jestem już mama 2jki dzieci, wkarmionych wiec i moje piersi stracily na jędrności choc - to muszę przyznać, byly na tyle male ze teraz nie wisza. Mam troszkę nadmiaru skóry - wiec mozna spokojnie go wypelnic Marzy mi sie dosc spory biust, wkoncu po to, to chce zrobic Dodam ze jestem dosc szczupla, zebra widac



Mogłybyscie mi doradzić co w takim pierwszym kontakcie warto napisac, zaznaczyc.


Witaj!
Ja umowilam sie na konsultacje przez maila. Na konsultacje czekalam 3 tyg. Podczas wizyty ustalilsmy rozmiar, rodzaj ciecia i termin. Dostalam info zwiazane z operka, pobycie w klinice itp , lekarz odpowiedzial na milion zadanych przeze mnie pytan. Termin mam dopiero na maj bo wczesniej nie moge ale wiem ze czeka sie u niego 3 miesiace. Jedna konsultacja wystarczy, w razie potrzeby mozesz kontaktowac sie mailowo- zawsze odpowiada
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:18   #409
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez call me baby Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro ze musialas przejsc przez cos takiego, to naprawde straszne mam nadzieje ze ta historia bedzie przestroga i dzieczyny sie obudza ze doktorek z czech to rzeznik - tyle bylo historii na forum ze olal dziewczyny z komplikacjami a i tak nikt niczego sie nauczyl (oczywiscie nie pisze o Tobie) - dzieczyny nie warto oszczedzac na piersiach - no kuzwa moj doktorek odbieral tel w weekend plus nawet chcial zebym w niedziele przyjechala jak cos bylo nie tak. Oby takich historii nie bylo juz wcale
Bo Nasz Doktorko to super gość
Ciągle mi sie chce śmiać, jak wchodzę do Ciebie do albumu i dawno temu napisałam komentarz, że nie gadaj, że mam jechać do Warszawy po cycki

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które zapisywały się na konsultacje do A.B. , długo sie czeka ? I jakie terminy od konsultacji do operacji ?
Czy moje marzenie - mieć piękny biust przed wakacjami w przyszlym roku jest realne ? Tzn minus te 3 miesiace czyli tak do kwietnia ?
I jak u niego cenow .... ceny "Warszawskie" czy takie standardowe ?
U A.B teraz ruch, z tego co wiem, ale spokojnie do października wyrobisz się z konsultacją, termin operacji wybierasz sama jak ci pasuje, tzn dni operacyjne to poniedziałki, czwartki, chyba tez piątki
Ceny, 15,5 okrągłe 17,5 anatomy.
Że tak powiem, polecam
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 08:42   #410
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Witam się z rana
Wyliczanka na dzisiaj

1985siwa 02.09 - 8
ewelinkka01 10.09 - 16
kobietkaswiss 21.09 - 27
anita1303 29.09 - 35
palmitis 29.09 - 35
mortycja72 19.10 - 55
biyadhoo 09.05 - 258
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:43   #411
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Call me baby czy przyjmiesz moje zaproszenie? Chciałabym zobaczyć cuda od AB bo ja też chyba u niego zrobię cycki albo on albo żaden
waham się cały czas czy to dobra decyzja. A z drugiej strony to zawsze było moje marzenie żeby mieć ładne kragle piersi i pewnie będę żałować za jakiś czas ze się nie zdecydowałam...
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:54   #412
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Siemka
Poczytałam, fajne z Was laski Liczę,że pomożecie
miesiąc temu miałam OP i uwaga uwaga wstawiłam sobie 225 ml tak tak, sama z siebie się teraz śmieje ale łez już też wylałam swoje
Wyjściówkę nosiłam 65c/d z wieeeeelkim pushupem a teraz sportowy noszę 70 E bo nie było 65.
Jestem Z A Ł A M A N A ! wrzuciłam fotkę do albumu.

Nie będę się teraz rozpisywać dlaczego taki mały rozm.itd - od razu przejdę do rzeczy a zauważyłam,że specjalistek tu cała masa !

Jestem zdecydowana na kolejną OP...ale nie mam pojęcia jaki rozmiar mogę włożyć. Dr mówi,że mam bardzo wąską klatkę i , że nie poszalejemy bo wraz z ml idzie w parze szerokość i się po prostu duże nie zmieszczą.
mam 170 cm wzrostu, ważę 56 kg. Obecnie : cycki:89 cm, talia:64cm, biodra:94 cm ( z tym,że nie są szerokie a raczej uwypuklone ) pod biustem obecnie 68 cm. Piersi GINĄ ! Załamka....

Edytowane przez Lili876
Czas edycji: 2015-08-25 o 17:07
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 17:44   #413
call me baby
Rozeznanie
 
Avatar call me baby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 688
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Call me baby czy przyjmiesz moje zaproszenie? Chciałabym zobaczyć cuda od AB bo ja też chyba u niego zrobię cycki albo on albo żaden

waham się cały czas czy to dobra decyzja. A z drugiej strony to zawsze było moje marzenie żeby mieć ładne kragle piersi i pewnie będę żałować za jakiś czas ze się nie zdecydowałam...

Tak pewnie tylko do kompa usiade
__________________
07.2012 piersze usta 0,5 ml
12.2012 drugie usta 1 ml
05.2013 brewki
16.05.2013 Doktor A.B ,implanty nagor 520 ml, anatomiczne, wawa
18.09 trzecie usta , prawie 1 ml
call me baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:18   #414
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -

Edytowane przez _Ciastko_
Czas edycji: 2015-08-26 o 21:58
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:23   #415
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Lili876 Pokaż wiadomość
Siemka
Poczytałam, fajne z Was laski Liczę,że pomożecie
miesiąc temu miałam OP i uwaga uwaga wstawiłam sobie 225 ml tak tak, sama z siebie się teraz śmieje ale łez już też wylałam swoje
Wyjściówkę nosiłam 65c/d z wieeeeelkim pushupem a teraz sportowy noszę 70 E bo nie było 65.
Jestem Z A Ł A M A N A ! wrzuciłam fotkę do albumu.

Nie będę się teraz rozpisywać dlaczego taki mały rozm.itd - od razu przejdę do rzeczy a zauważyłam,że specjalistek tu cała masa !

Jestem zdecydowana na kolejną OP...ale nie mam pojęcia jaki rozmiar mogę włożyć. Dr mówi,że mam bardzo wąską klatkę i , że nie poszalejemy bo wraz z ml idzie w parze szerokość i się po prostu duże nie zmieszczą.
mam 170 cm wzrostu, ważę 56 kg. Obecnie : cycki:89 cm, talia:64cm, biodra:94 cm ( z tym,że nie są szerokie a raczej uwypuklone ) pod biustem obecnie 68 cm. Piersi GINĄ ! Załamka....
Hej
no cóż, szkoda, że prędzej do Nas nie trafiłaś...

skoro pod biustem masz 68, to pewnie włożył Ci koło 10cm implant - jakie są wymiary/firma implantów?
Co do wgl za Dr? (inicjały, miasto)
Masz 170cm, powinnaś spokojnie mieć 400cc i będą pasować do sylwetki - z tym, że ogranicza faktycznie Twoja wąska klata
Ponowną operację książkowo robi się po pół roku, no co Ci mogę powiedzieć, albo decydujesz się na reoperację u swojego lekarza albo szukasz kogoś kto Ci wsadzi max max maxów maxusieńkich.
Generalnie Lekarz pokazywał Ci wgl ile to jest 225?! miałaś jakąś przymiarkę? Chciałaś małe piersi??? Rozwiń trochę sytuację?
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:43   #416
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -

Edytowane przez _Ciastko_
Czas edycji: 2015-08-26 o 21:58
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 19:33   #417
malaistotka90
Raczkowanie
 
Avatar malaistotka90
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 187
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Czy wiecie może jak to jest ze szczepieniem na WZWB przed operacją? Bo na pewno każdy miał takie szczepienie w dzieciństwie, trzeba je powtórzyć?
malaistotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 19:56   #418
Amparito
Amparito
 
Avatar Amparito
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Ode mnie nie wymagano takiego szczepienia. Mialam 6 lat temu, ale nie wiem czy ono jest dozywotnie.
__________________
Mentor, anatomiczne 345cc, profil wysoki 5,7
Lasermed, P.O., 20.09.2015
Amparito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:11   #419
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez malaistotka90 Pokaż wiadomość
Czy wiecie może jak to jest ze szczepieniem na WZWB przed operacją? Bo na pewno każdy miał takie szczepienie w dzieciństwie, trzeba je powtórzyć?
Nie każdy miał w dzieciństwie, szczepiłam się przed swoją pierwszą op. Jeśli minął aż tak długi okres od Twojego szczepienia, to sprawdź czy jesteś odporna i tyle.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:32   #420
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie waszym doświadczonym zdaniem polecałybyście mi ?

Mam 164 cm wzrostu, waże... ponizej 50 kg Jestem dosc szczupla, bioderka kobiece ale bez przesady. Cycków brak. Talia jest

Teraz nosze staniki 65C/D - ale tam jest duzy push up.

Bierz 400cc
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-31 11:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.