Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 23:14   #3061
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Katosu i szminka na zębach
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 23:17   #3062
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Oglądam najnowszego vloga Oleski i.... Co się z nią stało? Wygląda... Średnio
uczy sie pilnie do testow gimnazjalnych
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 23:17   #3063
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Załamana jestem, tyle lat spokoju (...) Serio mam z tego powodu doła, na szczęście próchnica zlokalizowana na bardzo wczesnym etapie, ale jednak. W sumie to mi jakieś pięć stów wyjdzie ta cała zabawa z doprowadzeniem ich do porządku, to wersja optymistyczna.



Dentystka mi taką poleciła, ale jak wiesz która dobra, to daj znać - zależy mi na tym żeby jakoś tej próchnicy przeciwdziałać. Szczęście w nieszczęściu, że odkryłam dziurę w zębie jedząc żelka - ugryzłam i poczułam ból, a Tż wypatrzył czarną kropkę na zębie

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Czyli pod tą plombą nic się nie dzieje? Ja mam schizę, że te dwa zęby dalej się będą psuły. Póki co najbliższa wizyta to usuwanie kamienia, potem plomba a potem konsultacja z ortodontką. Już wolałam to prostowanie zębów niż plomby

1. Daj spokój, 2 plomby w wieku 27 lat (jeżeli Twój nick to data urodzenia) to jest powód do radości a nie załamywania się. Wierz mi - większość ludzi w tym wieku ma co najmniej kilka, normą są wypełnienia we wszystkich trzonowcach.
Jeżeli -jak piszesz- próchnica w początkowej fazie to leczenie nie będzie bardzo drogie ani upierdliwe.

2. Elmex pomarańczowy jest typowo przeciwpróchniczy

3. Przecież właśnie po to się zakłada wypełnienia żeby oczyścić ząb z próchnicy i zabezpieczyć żeby się nie psuł dalej. Nie stresuj się bo naprawdę nie masz czym. Jesteś jedna na milion że będziesz miała pierwsze wypełnienie w tym wieku, ale wierz mi że większość ludzi ma po kilka(naście) - to normalna sprawa.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 04:29   #3064
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Katosu i szminka na zębach
Na snapie tłumaczyła, że ciągle jej ktoś przeszkadzał, kiedy nagrywała ten film, więc musiała powtarzać te same ujęcia, przez co dokładała kolejne warstwy szminki i zapomniała zdjąć nadmiar. To, że się przemieściła na usta zauważyła dopiero po zgraniu plików, a że dużo czasu poświęciła na nagranie tego filmu i nie miała czasu go powtarzać, to ma nadzieję, że jej wybaczymy nieprzyjemne odczucia estetyczne ;-)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:12   #3065
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość

1. Daj spokój, 2 plomby w wieku 27 lat (jeżeli Twój nick to data urodzenia) to jest powód do radości a nie załamywania się. Wierz mi - większość ludzi w tym wieku ma co najmniej kilka, normą są wypełnienia we wszystkich trzonowcach.
Jeżeli -jak piszesz- próchnica w początkowej fazie to leczenie nie będzie bardzo drogie ani upierdliwe.

2. Elmex pomarańczowy jest typowo przeciwpróchniczy

3. Przecież właśnie po to się zakłada wypełnienia żeby oczyścić ząb z próchnicy i zabezpieczyć żeby się nie psuł dalej. Nie stresuj się bo naprawdę nie masz czym. Jesteś jedna na milion że będziesz miała pierwsze wypełnienie w tym wieku, ale wierz mi że większość ludzi ma po kilka(naście) - to normalna sprawa.
Zgadzam się w 100%, mam 28 lat i wypełnienia w prawie wszystkich trzonowcach + jeden z nich leczony kanałowo. 2 plomby to ja miałam w liceum, potem zaczęły się studia i stres... W tym roku w desperacji kupiłam nawet irygator do zębów, poważnie rozważam też wymianę OralB na szczoteczkę soniczną - ma ktoś może i chciałby się podzielić opinią?
__________________
Podejrzyj mnie na insta

Edytowane przez azalyn
Czas edycji: 2016-03-12 o 08:16
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:21   #3066
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%, mam 28 lat i wypełnienia w prawie wszystkich trzonowcach + jeden z nich leczony kanałowo. 2 plomby to ja miałam w liceum, potem zaczęły się studia i stres... W tym roku w desperacji kupiłam nawet irygator do zębów, poważnie rozważam też wymianę OralB na szczoteczkę soniczną - ma ktoś może i chciałby się podzielić opinią?
To ja dodam coś od siebie.
Mam 30 lat. Wszystkie trzonowce leczone, plombowane, trzy zęby leczone kanałowo. Genetycznie są bardzo słabe, bardzo szybko osadza się na nich kamień. Cała moja rodzina tak ma. Ortodontka zachęciła mnie do zakupu szczoteczki sonicznej ze względu na kamień i osad właśnie. Miałam dwie z philipsa. Drogie modele sonicare. Używałam ok 4 lata (bardzo szybko się psuły, a z serwisem bardzo słąbo). Ja efektów nie widziałam. Musiałam usuwać kamień co pół roku mimo ich użycia. Może niektórym się sprawdzi, dla mnie to było wywalenie kasy w błoto. Jeśli mam wybierać szczoteczka manualną, elektryczną a soniczną wybieram manualną. Tylko dzięki niej odczuwam taką "czystość" zębów po myciu.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:43   #3067
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Hej

Siedziałam od rana na wykładach na konferencji i jestem padnięta.:/

Trochę mnie zasmuciłyście tymi opiniami o produktach Sylveco, bo właśnie kończy mi się krem i pomyslałam, że może wypróbuję coś z tego (jak mi się wydawało) bardzo polecanego, słynnego Sylveco.

To teraz już nie mam za bardzo koncepcji. Co polecacie? (Skóra mieszana w stronę tłustej, bez większych problemów, najczęściej narzekam na ziemistość, brak blasku).
Sprobuj krem parowy Steamcream, wg mnie nie ma nic lepszego, nadaje sie do kazdej cery, jest wybitnie nawilzajacy, koi wszelkie podraznienia, jesli sa etc
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 08:46   #3068
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Dzień dobry! O trzonowcach na szaro!
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:50   #3069
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez margo2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny madre i kochane! Prosze o rade na temat zielonej bazy pod makijaz. Czy macie jakas sprawdzona? Mam cere plytko unaczyniona, mieszana i wrazliwa (mix moich marzen!). Wyczailam INGLOTA i firmy MARIZA i na razie te dwie prowadza w moich notowaniach (bazuje na opiniach internetowych). Nie mieszkam w Polsce ale bede tam na Wielkanoc i planuje duze (a jakze inaczej ) zakupy kosmetyczne wiec wszelkie propozycje mile widziane (poszukuje tez korektora, kredki cielistej oraz kremu do twarzy - Sylveco wylecialo dzis z mojej listy ). Bede wdzieczna za pomoc!
Dobra zielona baze ma Smashbox, stymze to dosc problematyczna firma, mnie wiekszosc ich produktow podraznia, nie polubilam sie z ich CC i BB, ale bazy maja dobre
A najlepiej korektor na zaczerwienienia, jakis mineralny, maja w roznych odcieniach, bo takie produkty potrafia nie tyle kamuflowac, ale reagowac na cos, leczyc, niwelowac
Z niedrogich probowalam Inglota, takie sobie, z Nyxa tez, zreszta sklady maja niezbyt

Ale wg mnie najlepiej zmienic pielegnacje, to moze dac lepszy efekt

Z zoltych baz, Clinique ma w swojej ofercie, bardzo lubie Clinique, ale ta baza srednio im sie udala

W Sephorze jest Smashbox, w Douglas Clinique i Nyx, poprobuj, moze cos bedzie ok

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Dla hiszpańskojęzycznych: ależ un pedazo de makijażysta odkryłam .

Czymże jest malowanie po makijażu permanentnym Oli Ciupy czy robienie dziesiątek takich samych weselnych kompozycji na kobietach diametralnie różnych przy czymś takim?! Umalować naprawdę starszą kobietę tak, żeby wyglądała lepiej niż bez makijażu to już sztuka.
Dzieki za kanal, poszlifuje sobie hiszpanski
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:52   #3070
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Sprobuj krem parowy Steamcream, wg mnie nie ma nic lepszego, nadaje sie do kazdej cery, jest wybitnie nawilzajacy, koi wszelkie podraznienia, jesli sa etc

Boziu, nieee. Nie każdemu, zapycha jak złoto - jest aknegenny, jeśli skóra skłonna do podskórnych grudek - załatwić jà można w jeden dzień.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:07   #3071
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Boziu, nieee. Nie każdemu, zapycha jak złoto - jest aknegenny, jeśli skóra skłonna do podskórnych grudek - załatwić jà można w jeden dzień.
No cos Ty, to jestes chyba ewenementem, musi sie cosze skladnikow nie tyle zapychac, co podrazniac/uczulac
Bo to jest krem, ktory leczy wszelkie grudki, podraznienia ...
Ja nie narzekam na stan skory, ale zrobily mi sie podraznione, zaczerwienione policzki, dostalam od kolezanki ten krem na sprobowanie i efekt rano byl taki, ze skora byla w 100% idealna, nawet podklad w takiej sytuacji zbedny, idealny koloryt ...
2ga sprawa wybitmie nawilzona i nawodniona
W ogole go nie czuc na skorze, blyskawicznie sie wchlania
Idealny pod makijaz rowniez
I mi zdarza sie cos wyskoczyc przed okresem, gdy uzywalam tego kremu, nic, kompletnie nic
Pobil wszelkie eko, naturalne, na ktorych sie opieralam
Moja kolezanka byla wysypana, tez wszystko wyleczyl
Dawala probki znajomym, to samo
On leczy i zapobiega wyskakiwaniu, zero zapychania, moze cos innego na Ciebie tak podzialalo?
Tonik, serum, cos z produktow do mycia A moze to wynik diety, zywienia i to sie zbieglo z jego uzywaniem, bo do tej pory wszyscy zadowoleni mega
Ja mam po nim skore, tak miekka, jedwabista, zadnych niedoskonalosci
Dodatkowo super wsolpracuje z ciezkimi podkladami, bo jest tak nawadniajacy ..
Wg mnie warto sprobowac, bo do tej pory nie slyszalam, zeby zapychal, a wrecz przeciwnie
Zreszta sama widzialam, mialam skore tak idealna, w 100%, jak tylko przy glodowce
Tak to wlascie zdarza mi sie, ze cos mi wyskoczy przed okresem .., a tu jest pewnosc w 100%
Tylko na mrozy sie nie nadaje

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

A i warto dodac, ze skora mieszana, taka posiadam, w ogole odchodzi od przetluszczania sie w strefie T, ciekawa jestem jak sie latem sprawdzi, na jesien, wiosne i zime na plusie-cuuudo
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 09:16   #3072
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
No cos Ty, to jestes chyba ewenementem, musi sie cosze skladnikow nie tyle zapychac, co podrazniac/uczulac
Bo to jest krem, ktory leczy wszelkie grudki, podraznienia ...
Ja nie narzekam na stan skory, ale zrobily mi sie podraznione, zaczerwienione policzki, dostalam od kolezanki ten krem na sprobowanie i efekt rano byl taki, ze skora byla w 100% idealna, nawet podklad w takiej sytuacji zbedny, idealny koloryt ...
2ga sprawa wybitmie nawilzona i nawodniona
W ogole go nie czuc na skorze, blyskawicznie sie wchlania
Idealny pod makijaz rowniez
I mi zdarza sie cos wyskoczyc przed okresem, gdy uzywalam tego kremu, nic, kompletnie nic
Pobil wszelkie eko, naturalne, na ktorych sie opieralam
Moja kolezanka byla wysypana, tez wszystko wyleczyl
Dawala probki znajomym, to samo
On leczy i zapobiega wyskakiwaniu, zero zapychania, moze cos innego na Ciebie tak podzialalo?
Tonik, serum, cos z produktow do mycia A moze to wynik diety, zywienia i to sie zbieglo z jego uzywaniem, bo do tej pory wszyscy zadowoleni mega
Ja mam po nim skore, tak miekka, jedwabista, zadnych niedoskonalosci
Dodatkowo super wsolpracuje z ciezkimi podkladami, bo jest tak nawadniajacy ..
Wg mnie warto sprobowac, bo do tej pory nie slyszalam, zeby zapychal, a wrecz przeciwnie
Zreszta sama widzialam, mialam skore tak idealna, w 100%, jak tylko przy glodowce
Tak to wlascie zdarza mi sie, ze cos mi wyskoczy przed okresem .., a tu jest pewnosc w 100%
Tylko na mrozy sie nie nadaje

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

A i warto dodac, ze skora mieszana, taka posiadam, w ogole odchodzi od przetluszczania sie w strefie T, ciekawa jestem jak sie latem sprawdzi, na jesien, wiosne i zime na plusie-cuuudo
Zapycha mnie w nim masło kakaowe i gliceryna, czyli standard. Dla skór przyzwyczajonych do kiepskich kremów (składów naładowanych badziewiem i "dobrych, bo organicznych") może faktycznie być wybawieniem - skład ciekawy, ale nie aż tak idealny, żeby zalecać w ciemno każdemu. Zwłaszcza, że tani nie jest.

Ps. Zmień na szaro, pls.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:43   #3073
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Zapycha mnie w nim masło kakaowe i gliceryna, czyli standard. Dla skór przyzwyczajonych do kiepskich kremów (składów naładowanych badziewiem i "dobrych, bo organicznych") może faktycznie być wybawieniem - skład ciekawy, ale nie aż tak idealny, żeby zalecać w ciemno każdemu. Zwłaszcza, że tani nie jest.

Ps. Zmień na szaro, pls.
Niestety na tablecie nie zdolam na szaro, dobra zmykam i juz nie offtopuje, ale skad Ty wzielas ten sklad z gliceryna ...?
Ja nie moge gliceryny, unikam jej i moja skora by zle zareagowala, jesli faktycznue jest, co by mnie zszokowalo, to musi byc w mikroskopijnej ilosci ...
Tani drogi - kwestia wzgledna, to jest duza pojemnosc -75ml
Jesli chodzi o pielegnacje, to nie uzywam zlej, gdzie Steamcream mial byc kontrastem, raczej sa to naprawde produkty ekologiczne, uproszczone sklady, duzo rzeczy bio, duza czesc kolorowki miberalna, takze raczej to nie jest na zasadzie skutkuje, bo mniejsze zlo, bo raczej sklady pozostalych rzeczy sa lepsze niz Steamcream, ale on jest po prostu czarodziejska rozdzka, czasami cos mniej naturalnego okaze sie lepsze, ja moze zbyt bardzo chcialam wszystko eko ...
A jak dlugo go uzywalas i jaka kolorowke uzywasz, bo czemu uwazasz, ze to krem Ci zaszkodzil, czesciej szkodzi kolorowka, okrpne drogeryjne podklady, zapychajace pudry ...
Mi Steamcream plus kolorowka mineralna rowna sie nieskazitelna cera, idealny koloryt i zero najmniejszej niedoskonalosci
Jak ktos wie jak pisac na szaro na tablecie, to dajcie znac

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

O tym samym mowisz http://www.naturmedicin.pl/steamcream/ingredients/Bo sklad ma bardzo zbawienny ...
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:43   #3074
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Olimpia wrzuciła na insta screena braźliwych komentarzy
https://www.instagram.com/p/BC0s-1RJ...limpia18&hl=en


pod kolejnym zdjęciem pisze, że komentarze zostały usunięte (przez autorki), i że
Cytat:
Teraz beda plakaly na wizazu(juz to slyszalam) jak to ja jestem niedobra, nic mi nie napisaly takiego, a ja skasowalam i je zablokowalam oj ja niedobra
Nie ograniam po co robi aferę zamiast usunąć obraźliwe komenatrze.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:47   #3075
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Blanksy są super jeśli chodzi o podtrzymywanie wybielania, usuwanie przebarwień. 6 lat nie miałam leczonych zębów i tyle czasu tych past używam, ale wtedy też miałam wymieniane plomby.
Chyba się skuszę, chociaż 30 zł za 75 ml tyłka nie urywa, no ale trudno.

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość

1. Daj spokój, 2 plomby w wieku 27 lat (jeżeli Twój nick to data urodzenia) to jest powód do radości a nie załamywania się. Wierz mi - większość ludzi w tym wieku ma co najmniej kilka, normą są wypełnienia we wszystkich trzonowcach.
Jeżeli -jak piszesz- próchnica w początkowej fazie to leczenie nie będzie bardzo drogie ani upierdliwe.

2. Elmex pomarańczowy jest typowo przeciwpróchniczy

3. Przecież właśnie po to się zakłada wypełnienia żeby oczyścić ząb z próchnicy i zabezpieczyć żeby się nie psuł dalej. Nie stresuj się bo naprawdę nie masz czym. Jesteś jedna na milion że będziesz miała pierwsze wypełnienie w tym wieku, ale wierz mi że większość ludzi ma po kilka(naście) - to normalna sprawa.
Wiem, że i tak długo miałam spokój, zamiast tego moją bolączką było prostowanie, teraz też będę musiała założyć aparat żeby przestać ścierać zęby i ustawić zgryz, ale do tego przywykłam, a psucie się zębów to dla mnie abstrakcja. Dokupię tego Elmexa i może będę na zmianę stosowała. Przeżywam te plomby jak idiotka, ale to dla mnie naprawdę trauma, sama myśl, że coś się psuje w zębie jest ble - ale moja wina, gdybym nie ubzdurała sobie past bez fluoru, może nie doszło by do tego
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:48   #3076
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

I gliceryna, ktora stosuja nie jest to z wiekszosci drogeryjnych produktow, wykorzystuja ta wola od palmitynianow, to na zasadzie nie kazda gliceryna rowna sie zlo i substancje kancerogenne A i tez nie stanowi duzej zawartosci, podstawa sa inne roslinne skladniki, nie wiem, 1szy raz slysze, zeby ten krem zapchal, bardziej mnie ciekawi, skad peenosc, ze on, skoro tyle osob chwali go za wyleczenie niedoskonalosci i zapobieganie im A jaka kolorowke stusujesz, podklad, puder ...
Jakie produkty na twarz oprocz kremu, bo najczesciej zapychaja okropne skladem podklady ...
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:49   #3077
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Olimpia wrzuciła na insta screena braźliwych komentarzy
https://www.instagram.com/p/BC0s-1RJ...limpia18&hl=en


pod kolejnym zdjęciem pisze, że komentarze zostały usunięte (przez autorki), i że


Nie ograniam po co robi aferę zamiast usunąć obraźliwe komenatrze.

Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby napisać takie komentarze... Brak słów.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:01   #3078
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
I gliceryna, ktora stosuja nie jest to z wiekszosci drogeryjnych produktow, wykorzystuja ta wola od palmitynianow, to na zasadzie nie kazda gliceryna rowna sie zlo i substancje kancerogenne A i tez nie stanowi duzej zawartosci, podstawa sa inne roslinne skladniki, nie wiem, 1szy raz slysze, zeby ten krem zapchal, bardziej mnie ciekawi, skad peenosc, ze on, skoro tyle osob chwali go za wyleczenie niedoskonalosci i zapobieganie im A jaka kolorowke stusujesz, podklad, puder ...
Jakie produkty na twarz oprocz kremu, bo najczesciej zapychaja okropne skladem podklady ...
Mogłabyś pisać na szaro? Tak, z tableta też się da. Wystarczy przeczytać pierwszy post.
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:01   #3079
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość


Wiem, że i tak długo miałam spokój, zamiast tego moją bolączką było prostowanie, teraz też będę musiała założyć aparat żeby przestać ścierać zęby i ustawić zgryz, ale do tego przywykłam, a psucie się zębów to dla mnie abstrakcja. Dokupię tego Elmexa i może będę na zmianę stosowała. Przeżywam te plomby jak idiotka, ale to dla mnie naprawdę trauma, sama myśl, że coś się psuje w zębie jest ble - ale moja wina, gdybym nie ubzdurała sobie past bez fluoru, może nie doszło by do tego
A dlaczego Cię tak drogo to wyjdzie? Moja denstystka bierze 50zł za plombę, chyba, że bardzo głęboka to 80zł.
Ja we wszystkich trzonowcach i dwóch zębach z przodu dorobiłam się plomb już w trakcie gimnazjum że też mama mnie nie pilnowała, żebym dbała o zęby
a teraz w przeciągu ostatnich 7 lat miałam jedną maleńką dziurkę w ósemce.. więc jednak problemem u mnie było dbanie o zęby i bardzo żałuję, że mnie ktoś nie pilnował jak byłam młodsza..
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 10:10   #3080
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby napisać takie komentarze... Brak słów.
Zgadzam sie
Ale olimpia tez moglaby sprawdzic u zrodla, zam7ast pisac, ze "to na pewno wizaz"
Fajnie znalezc kozla ofiarnego, na ktorego mozna zrzucac cos co ci ktos napisal
Chyba, ze dawno o niej tu nie bylo i chce zebysmy o niej oisali. Jesli tak - udalo sie

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Kogo warto na snapie obserwowac? Bo sobie zakladam wlasnie

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-03-12 o 10:09
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:23   #3081
ladyfinger88
Raczkowanie
 
Avatar ladyfinger88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

[/COLOR]Kogo warto na snapie obserwowac? Bo sobie zakladam wlasnie[/QUOTE]

Lewisłoń
__________________
Insta
ladyfinger88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:27   #3082
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Zgadzam sie
Ale olimpia tez moglaby sprawdzic u zrodla, zam7ast pisac, ze "to na pewno wizaz"
Fajnie znalezc kozla ofiarnego, na ktorego mozna zrzucac cos co ci ktos napisal
Chyba, ze dawno o niej tu nie bylo i chce zebysmy o niej oisali. Jesli tak - udalo sie

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Kogo warto na snapie obserwowac? Bo sobie zakladam wlasnie


Nie zweryfikowała źródła, a powinna, to fakt. Ale prawda też jest taka, że nie powinna takich komentarzy wstawiać na insta. Jakoś nie czuję tego motywu obronno- moralizatorskiego. Daje po prostu pożywkę hejterom i tym samym będzie generowała kolejne takie ataki, skoro pyta się jeszcze, czy to usunąć
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:35   #3083
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
I gliceryna, ktora stosuja nie jest to z wiekszosci drogeryjnych produktow, wykorzystuja ta wola od palmitynianow, to na zasadzie nie kazda gliceryna rowna sie zlo i substancje kancerogenne A i tez nie stanowi duzej zawartosci, podstawa sa inne roslinne skladniki, nie wiem, 1szy raz slysze, zeby ten krem zapchal, bardziej mnie ciekawi, skad peenosc, ze on, skoro tyle osob chwali go za wyleczenie niedoskonalosci i zapobieganie im A jaka kolorowke stusujesz, podklad, puder ...
Jakie produkty na twarz oprocz kremu, bo najczesciej zapychaja okropne skladem podklady ...
Tyle osób lubi jabłka, a ja mam na nie uczulenie.
Tyle osób zajada pomidory kilogramami, a mój kolega się od nich dusi.
Cała moja rodzina używa filtra Vichy, a mojej babci łzawią od niego oczy.
Wszystkie koleżanki zachwalają żel do mycia twarzy Sylveco, a ja mam po nim przesusz stulecia.

Rozumiesz analogię? nie ma produktów uniwersalnych :P

Aha, a skoro nie chce Ci się szukać to podpowiem jak pisać na szaro z tableta. Pomijasz wszystkie spacje: [color=silver ] tu wpisujesz co chcesz [/color ]
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:39   #3084
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A dlaczego Cię tak drogo to wyjdzie? Moja denstystka bierze 50zł za plombę, chyba, że bardzo głęboka to 80zł.
Ja we wszystkich trzonowcach i dwóch zębach z przodu dorobiłam się plomb już w trakcie gimnazjum że też mama mnie nie pilnowała, żebym dbała o zęby
a teraz w przeciągu ostatnich 7 lat miałam jedną maleńką dziurkę w ósemce.. więc jednak problemem u mnie było dbanie o zęby i bardzo żałuję, że mnie ktoś nie pilnował jak byłam młodsza..
Pozazdrościć, u mnie robótka z plombą, nawet małego zęba to 150 zł.

Sluchajta, zapytałam Bogu o to, czy pokaże kuchnię po remoncie z udogodnieniami dla osób na wózku:


Anioł Na Resorach Będzie taki filmik w serii inspektor gadżet - do jego realizacji potrzebujemy dużo czasu którego obecnie nie mamy ale będę się starała by szybko się tym zająć.

Mnie ten temat ciekawi, mam nadzieję, że rzeczywiście taki filmik powstanie

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:10   #3085
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
"Coś poszło nie tak z czołem"
Tylko trochę....

http://bi.gazeta.pl/im/0e/f6/de/z146...ada-jak-Pu.jpg
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:11   #3086
Sarcastic
Raczkowanie
 
Avatar Sarcastic
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 207
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Wyświetliło mi się dziś na fejsie zdjęcie tej całej Deynn ze swoim chłopakiem i generalnie burza w komentarzach, jedni ją cisną, inni bronią, jednak moim zdaniem wygrał komentarz: "Wszystkim życzę, żeby mieli takie podejście do ludzi jak Wy strasznie jest to, że wszyscy się jaracie tym, że Marita jest głupia, że prosiła Daniela publicznie o wybaczenie... wydaje mi się, że ch*** wiecie o miłości... wielki szacun Marita, że potrafilas zrezygnować ze snapa itd dla Daniela."
Pamietajcie, jak nie usuniecie dla swojej drugiej połówki snapchata to nic nie wiecie o miłości!
__________________
I'm a loner. I don't have a gigantic group of friends. People don't miss me. I'm never the first person anyone looks for in a crowded room. I'm just me. Take it or leave.


Sarcastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 11:35   #3087
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Pozwólcie, że włączę się do rozmowy.
Szczoteczki soniczne: od dawna używam Philips Sonicare, polecam. Co prawda raz się zepsuła, ale odesłałam do sklepu, zgłosiłam reklamację i szybko dostałam nowy egzemplarz. Odkąd używam tej szczoteczki czuję, że moje zęby są bardzo dobrze umyte. Psują się rzadziej (nie mówię, że w ogóle... ale rzadziej). Dentystka też ostatnio mówiła, że zęby są świetnie oczyszczone, nie ma kamienia, itd.
Kiedyś w celu wybielania używałam past Blanx. Teraz od dawna kupuję pastę Himalaya w Rossmannie - opakowanie w kolorze morskim. Kiedy jej używam moje zęby są wyraźnie bardziej białe. Używam na zmianę pasty Himalaya i past Elmex. Podwójne działanie: wybielanie + ochrona przed próchnicą

Jeśli chodzi o kremy: polecam zwykłe kremy Rival de Loop z Rossmanna. Fajnie nawilżają, nie przetłuszczają. Nie mam po nich żadnych niespodzianek. Używałam różnych kremów, drogich, tanich, naturalnych, itd. a najlepiej sprawdzają się u mnie Rival de Loop za 10 zł
palomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:13   #3088
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Pozwólcie, że włączę się do rozmowy.
Szczoteczki soniczne: od dawna używam Philips Sonicare, polecam. Co prawda raz się zepsuła, ale odesłałam do sklepu, zgłosiłam reklamację i szybko dostałam nowy egzemplarz. Odkąd używam tej szczoteczki czuję, że moje zęby są bardzo dobrze umyte. Psują się rzadziej (nie mówię, że w ogóle... ale rzadziej). Dentystka też ostatnio mówiła, że zęby są świetnie oczyszczone, nie ma kamienia, itd.
Kiedyś w celu wybielania używałam past Blanx. Teraz od dawna kupuję pastę Himalaya w Rossmannie - opakowanie w kolorze morskim. Kiedy jej używam moje zęby są wyraźnie bardziej białe. Używam na zmianę pasty Himalaya i past Elmex. Podwójne działanie: wybielanie + ochrona przed próchnicą

Jeśli chodzi o kremy: polecam zwykłe kremy Rival de Loop z Rossmanna. Fajnie nawilżają, nie przetłuszczają. Nie mam po nich żadnych niespodzianek. Używałam różnych kremów, drogich, tanich, naturalnych, itd. a najlepiej sprawdzają się u mnie Rival de Loop za 10 zł
Po tym kremie leczyłam się trzy miesiące.
Wypalił mi skórę.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:19   #3089
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

O myly państwo, koniec świata! Koniec z MrOlimpia! Od dziś jest Olimpia88
https://instagram.com/p/BC2bk58JZq4/
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:20   #3090
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Niestety na tablecie nie zdolam na szaro, dobra zmykam i juz nie offtopuje, ale skad Ty wzielas ten sklad z gliceryna ...?
Ja nie moge gliceryny, unikam jej i moja skora by zle zareagowala, jesli faktycznue jest, co by mnie zszokowalo, to musi byc w mikroskopijnej ilosci ...
Tani drogi - kwestia wzgledna, to jest duza pojemnosc -75ml
Jesli chodzi o pielegnacje, to nie uzywam zlej, gdzie Steamcream mial byc kontrastem, raczej sa to naprawde produkty ekologiczne, uproszczone sklady, duzo rzeczy bio, duza czesc kolorowki miberalna, takze raczej to nie jest na zasadzie skutkuje, bo mniejsze zlo, bo raczej sklady pozostalych rzeczy sa lepsze niz Steamcream, ale on jest po prostu czarodziejska rozdzka, czasami cos mniej naturalnego okaze sie lepsze, ja moze zbyt bardzo chcialam wszystko eko ...
A jak dlugo go uzywalas i jaka kolorowke uzywasz, bo czemu uwazasz, ze to krem Ci zaszkodzil, czesciej szkodzi kolorowka, okrpne drogeryjne podklady, zapychajace pudry ...
Mi Steamcream plus kolorowka mineralna rowna sie nieskazitelna cera, idealny koloryt i zero najmniejszej niedoskonalosci
Jak ktos wie jak pisac na szaro na tablecie, to dajcie znac

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

O tym samym mowisz http://www.naturmedicin.pl/steamcream/ingredients/Bo sklad ma bardzo zbawienny ...

Moja wypowiedź o "badziewnych składach" nie odnosiła się konkretnie do Ciebie, a ogółu - zawsze, jak zabierzesz 20 badziewi, a zostawisz 2, reakcja skóry będzie na plus. Bardzo dobrze znam swojà skórę i nie mam z nià problemów od lat tylko dlatego, że nie stosuję wyjàtków jeśli o składniki, które jej robià krzywdè. Napisałam o swoim doświadczeniu, bo założyłaś z góry, że "krem jest dla wszystkich". I dlatego też wspomniałam o cenie - 75 zł to, bez względu na pojemność, dużo za kosmetyk, który może być na jeden raz.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.