AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 08:23   #1
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095

AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław


Hej, szukam opinii na temat wymienionych w tytule szkół, co nieco już wiem, jednak to za mało. Szczególnie interesuje mnie technik ekonomista. Chcę się uczyć, a nie tylko być na zajęciach, więc zależy mi na wybraniu takiej szkoły policealnej, w której będę musiała coś robić.

Wiem, że we Wrocławiu jest jeszcze publiczna szkoła policealna na Worcella, no i wszystkim znany Cosinus, a także Vademecum. Może to też nie są złe wyjścia?

Bardzo proszę o opinię i dziękuję
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:25   #2
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

A własnie. Na stronie "Kształcenie Omega Edukacja" jest informacja CAŁE CZESNE 0 zł i niżej informacja "Osoby zapisujące się na wybrane kierunki Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego, Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum nie ponoszą żadnych kosztów.".

No i kurde. Przetrzepałam całą stronę nie ma żadnego cennika, a może po prostu ja nie widzę. No bo po prostu nie wierzę, że to darmowe. Poza tym jest informacja o tym, że Policealna Szkoła Rozwoju zawodowego jest skierowana do absolwentów liceów. Jeżeli jestem studentką to mogę?
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:41   #3
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez masterpiece Pokaż wiadomość
Poza tym jest informacja o tym, że Policealna Szkoła Rozwoju zawodowego jest skierowana do absolwentów liceów. Jeżeli jestem studentką to mogę?
A będąc studentka przestajesz być absolwentką liceum? Co do cennika wiele szkol policealnych ich nie umieszcza, dla pewnosci zawsze mozna zadzwonic do sekretariatu lub wyslac im maila.

Co do pytania: sama w tym roku wybieram się do policealnej i miałam dylemat miedzy Novą a AP. A że ten dylemat miałam od roku, to przejrzałam chyba wszystkie fora/strony internetowe na których było wspomniane o ktorejs z tych szkół. No i Nova w porównaniu z AP wypadała bardzo blado zarówno pod względem nazywania ich "oszustami" jak i "jakości kształcenia". Skargi na organizację dotyczą chyba kazdej szkoły policealnej, ale na temat AP znalazłam nieporownywalnie mniej opinii negatywnych odnosnie samego poziomu nauczania. Natomiast pozytywnych było bardzo wiele(nie liczyłam opinii które spełniały wszystkie kryteria reklamy )
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:05   #4
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Do Cosinusa chodzę, na rachunkowosc wiec pokrewne kierunki.
Organizacyjnie ujdzie, aczkolwiek głupio został rozwiązany problem języka obcego, w sensie że w grupie masz osobę która język opanowała do perfekcji i taką która nigdy styczności nie miała, więc akurat te zajecia wyglądają jak wyglądająno i zdarza się, że masz zjazd który trwa np 4 godziny a kilka następnych trwa 10 godzin (8-18). A tak poza tym to w miarę, nasz rocznik trafił na super babkę od rachunkowości, wszystko zależy od wykładowcy.
Z tego co wiem, po zdanym np. I semestrze możesz przeniesc się do innej szkoły na II, więc gdyby coś Ci nie pasowało możesz próbowac gdzie indziej bez straty semestru.

A jak chcesz się czegoś nauczyc, zapomnij o szkole na Worcella.

Edytowane przez 19kacha90
Czas edycji: 2012-06-29 o 10:06
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:10   #5
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Wiedziałam, że padnie takie pytanie A więc wyjasniam- zastanawiam się czy to nie jest podchwytliwe i czy ta oferta nie jest skierowana do TEGOROCZNYCH absolwentów, tylko po prostu tego nie napisali? Wiem, że można się dowiedzieć w sekretariacie ale myślałam, że może ktoś tutaj akurat będzie wiedział
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:27   #6
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Co do pytania: sama w tym roku wybieram się do policealnej i miałam dylemat miedzy Novą a AP. A że ten dylemat miałam od roku, to przejrzałam chyba wszystkie fora/strony internetowe na których było wspomniane o ktorejs z tych szkół. No i Nova w porównaniu z AP wypadała bardzo blado zarówno pod względem nazywania ich "oszustami" jak i "jakości kształcenia". Skargi na organizację dotyczą chyba kazdej szkoły policealnej, ale na temat AP znalazłam nieporownywalnie mniej opinii negatywnych odnosnie samego poziomu nauczania. Natomiast pozytywnych było bardzo wiele(nie liczyłam opinii które spełniały wszystkie kryteria reklamy )
o, ja właściwie też mam dylemat największy między AP a Novą z tym, że o tej drugiej właśnie mało opinii znalazłam. a postanowiłam się pospieszyć, bo ta "dwuletnia szkoła policealna za darmo" jest pod warunkiem, że zarejestrujesz się do 1 lipca - a to tuż tuż. z tym, że za darmo są tylko niektóre kierunki (tak jest w Wawie, więc we Wro pewnie też).
Cytat:
Napisane przez 19kacha90 Pokaż wiadomość
A jak chcesz się czegoś nauczyc, zapomnij o szkole na Worcella.
o. a znalazłam zadowoloną absolwentkę tej szkoły możesz napisać dokładniej?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:55   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

A słyszałyście o nowości MEN? Kwalifikacyjne kursy zawodowe - np. w AP Edukacji mogę tylko poprzez ten kurs zyskać technika ekonomistę (choć ciągle nie wiem na jakich zasadach)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 18:36   #8
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

ja sie waham miedzy ap edukacja a omega , kierunek rachunkowosc, co do ap to drugi rok jest platny a omega za darmo cale kszlalcenie, jest jeszcze teb i novum
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:47   #9
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caterinar2 Pokaż wiadomość
co do ap to drugi rok jest platny
dzwoniłaś/byłaś w sekretariacie? o TEB wiele negatywnych opinii się naczytałam i nie ma tam technika ekonomisty.

na rachunkowości masz pewnie normalną szkołę, nie kurs kwalifikacyjny?
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-06-29 o 18:50
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:05   #10
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

tak dowiadywalam sie, co do rachunkowowsci jest jak napisalam drugi rok platny, jest to dwuletnia szkola konczaca sie egzaminem na technika, ktos mi powie jak jest w omedze z jezykami? czy sa od podstaw czy uzaleznione od poziomu uczniow?

Edytowane przez caterinar2
Czas edycji: 2012-06-29 o 19:07
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:08   #11
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

a napisałabys jaka to kwota? też tam będę musiała się przejść albo dzwonić, ale na razie wyjeżdżam na wakacje i nic nie mogę zrobić. z góry dzięki

a i czy w AP podpisuje się umowę?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 19:12   #12
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

w ap podpisuje sie umowe ale odpowiedziano mi ze mozna zrezygnowac, jaka kwota powiedziano mi tylko ile wynosila w poprzednich semestrach czyli jakies 6 stow za semestr ktore sa rozkladane na raty, a i co do jezyka jest na 4 semestrze dopiero przynajmniej na rachunkowosci

Edytowane przez caterinar2
Czas edycji: 2012-06-29 o 19:51
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:24   #13
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

o. a znalazłam zadowoloną absolwentkę tej szkoły możesz napisać dokładniej?
Pewnie, pracowałam dość długo z kilkoma dziewczynami, które chodziły tam do szkoły. Uczy tam babka, która jest autorką książek do rachunkowości, z których korzysta większość wykładowców. W sumie tylko ona prowadzi tam zajęcia z przedmiotów typowo związanych z ekonomią i rachunkowością, na zajęcia każe tylko kupić całą serię swoich książek i pławi się w swoim blasku
Dokładnie tą samą wersję opowiadały dziewczyny, między którymi jest 5-6 lat różnicy wieku, więc ze szkoły nie mogły się znać. A teraz do Cosinusa chodzę z absolwentką szkoły z Worcell(była na ekonomii) i jest kompletnie zielona z rachunkowościZa to ma całą serię książek pani Bożeny
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:28   #14
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caterinar2 Pokaż wiadomość
w ap podpisuje sie umowe ale odpowiedziano mi ze mozna zrezygnowac, jaka kwota powiedziano mi tylko ile wynosila w poprzednich semestrach czyli jakies 6 stow za semestr ktore sa rozkladane na raty, szczerze jesli mieliby mnie czegos lepiej nauczyc, lepiej niz w omedze jestem w stanie zaplacic, a i co do jezyka jest na 4 semestrze dopiero przynajmniej na rachunkowosci
ehh, cenią się. ok, jeszcze dopytam sama, dzięki za info!
Cytat:
Napisane przez 19kacha90 Pokaż wiadomość
Pewnie, pracowałam dość długo z kilkoma dziewczynami, które chodziły tam do szkoły. Uczy tam babka, która jest autorką książek do rachunkowości, z których korzysta większość wykładowców. W sumie tylko ona prowadzi tam zajęcia z przedmiotów typowo związanych z ekonomią i rachunkowością, na zajęcia każe tylko kupić całą serię swoich książek i pławi się w swoim blasku
Dokładnie tą samą wersję opowiadały dziewczyny, między którymi jest 5-6 lat różnicy wieku, więc ze szkoły nie mogły się znać. A teraz do Cosinusa chodzę z absolwentką szkoły z Worcell(była na ekonomii) i jest kompletnie zielona z rachunkowościZa to ma całą serię książek pani Bożeny
o rany też miałam do czynienia z prowadzącym, którego oślepiał jego własny blask... dzięki

do Cosinusa nie moge iść nabór na technika ekonomistę jest dopiero od drugiego semestru wzyż.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:37   #15
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

do Cosinusa nie moge iść nabór na technika ekonomistę jest dopiero od drugiego semestru wzyż.
We Wrocławiu taki nabór?
Pytam bo sugeruję się Twoją lokalizacją
a zależy Ci konkretnie na techniku ekonomii czy coś pokrewnego?

Edit:doczytałam na stronie cosinusa, technik ekonomii i technik rachunkowości różną się jednym przedmiotem i specjalizacją. Godzin rachunkowości na ekonomii masz mniej.

Edytowane przez 19kacha90
Czas edycji: 2012-06-29 o 19:41
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 20:35   #16
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 19kacha90 Pokaż wiadomość
Edit:doczytałam na stronie cosinusa, technik ekonomii i technik rachunkowości różną się jednym przedmiotem i specjalizacją. Godzin rachunkowości na ekonomii masz mniej.
hmm, może i nazwy przedmiotów te same, ale pewnie czymś się różnią. wolałabym ekonomię, rachunkowość mnie bardzo nie pociąga, trochę bym chciała jej poznać ale nie całkowicie się skupiać. choć teraz mam dylemat, muszę to przemyśleć
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:14   #17
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
hmm, może i nazwy przedmiotów te same, ale pewnie czymś się różnią. wolałabym ekonomię, rachunkowość mnie bardzo nie pociąga, trochę bym chciała jej poznać ale nie całkowicie się skupiać. choć teraz mam dylemat, muszę to przemyśleć
Zakres materiału jest ten sam, z tym, że na ekonomii masz jeszcze specjalizację, na rachunkowości tego nie ma
Moja koleżanka skończyła w ubiegłym roku szkołę policealną jako technik ekonomista w mniejszej miejscowości i z tego co porównywałysmy, to to samo nawet notatki wykładowcy podawali z jednej książki
Ja mogę tylko powiedziec, że wykładowcom tych wiodących przedmiotów naprawdę nie można nic zarzucic, a babka wykładająca rachunkowosc robi z nami materiał znacznie wykraczający poza zakres narzucony przez OKE
Warto się zastanowic, co wybrac


A na ekonomii i tak masz duuużo rachunkowości (bodajże 204 godziny, na rachunkowości jest 220).

Edytowane przez 19kacha90
Czas edycji: 2012-06-30 o 18:15
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 19:59   #18
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 19kacha90 Pokaż wiadomość
Zakres materiału jest ten sam, z tym, że na ekonomii masz jeszcze specjalizację, na rachunkowości tego nie ma
Moja koleżanka skończyła w ubiegłym roku szkołę policealną jako technik ekonomista w mniejszej miejscowości i z tego co porównywałysmy, to to samo nawet notatki wykładowcy podawali z jednej książki
Ja mogę tylko powiedziec, że wykładowcom tych wiodących przedmiotów naprawdę nie można nic zarzucic, a babka wykładająca rachunkowosc robi z nami materiał znacznie wykraczający poza zakres narzucony przez OKE
Warto się zastanowic, co wybrac


A na ekonomii i tak masz duuużo rachunkowości (bodajże 204 godziny, na rachunkowości jest 220).
sprawdzałam i trochę więcej przedmiotów się różni niż 1

z tym, że jednak bardziej zależy mi na tej ekonomii, na papierku na którym będzie "ekonomia" skomplikowana sprawa, mniejsza no i przekonałam się do tych KKZ, całkiem fajne to, kwalifikacje bardziej podobają mi się na ekonomii niż na rachunkowości.

przypomnij mi, jesteś po rachunkowości w Cosinusie, tak? mnie coś ciągnie do AP...
a w Cosinusie podpisuje się umowę?
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-06-30 o 20:01
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 20:12   #19
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

No tak, na ekonomii jest prawo, a ja miałam elementy prawa
Tak, jestem w Cosinusie, żadnej umowy nie podpisujesz. Wniosek przez internet, papierki musisz niestety zaniesc osobiście, potem kieruja Cię do lekarza medycyny pracy i tyle.


No chyba że z tymi przedmiotami chodzi Ci o to, że na rachunkowości jest więcej

Edytowane przez 19kacha90
Czas edycji: 2012-06-30 o 20:13
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 20:26   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 19kacha90 Pokaż wiadomość
No tak, na ekonomii jest prawo, a ja miałam elementy prawa
Tak, jestem w Cosinusie, żadnej umowy nie podpisujesz. Wniosek przez internet, papierki musisz niestety zaniesc osobiście, potem kieruja Cię do lekarza medycyny pracy i tyle.


No chyba że z tymi przedmiotami chodzi Ci o to, że na rachunkowości jest więcej
w tej chwili nie porównuję przedmiotów ekonomia - rachunkowość ze szkół policealnych, bo te do ekonomii są nieaktualne, ponieważ po niedawnej reformie MEN nie ma już szkół policealnych z technikiem ekonomii. są KKZ, o których pisałam wcześniej i one mają zmieniony program.

i wolałabym umowę, nie chciałabym tak w ciemno, co na piśmie to na piśmie...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 21:14   #21
caterinar2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 265
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

mnie tez ciagnie do ap
caterinar2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:01   #22
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Powiem Ci jak u nas to wygląda. Żeby podejsc do egzaminu na koniec semestru musisz miec 50% obecności z każdego przedmiotu (taki wymóg poszedł z góry, wszędzie tak jest). W semestrze musisz oddac prace zaliczeniową, która jest Twoją przepustką do egzaminu na koniec.
W AP nie ma żadnych prac zaliczeniowych, mają tylko egzaminy na koniec. A jest jeszcze coś takiego jak Novum bodajże, gdzie nie ma ponoc żadnych egzaminów i prac zaliczeniowych, po prostu musisz miec 100%frekwencji. Jak nie masz bo pracujesz/chorujesz/nie chce Ci się chodzic co weekend wtedy dostajesz do napisania prace na zaliczenie. Tyle wiem

A nie wiedziałam, ze zlikwidowali ekonomię! Wiem, że miały odpasc kierunki fryzjerstwo i kosmetyka (chodzi o dofinansowanie). Wszystkie nadal wiszą na stronie a sekretariaty prowadzą nabór(nie wszystkie, ale w Cosinusie ponoc fryzjerstwa otworzą conajmniej 2 grupy), więc już nie wiem

Edytowane przez 19kacha90
Czas edycji: 2012-07-01 o 09:03
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:03   #23
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

A czy jest tu jakaś dobra dusza z Omegi??Zastanawiam się nad technikiem geodety, w AP ani Novej, nie ma tego kierunku(a szkoły były zachjwalanae przez Was ) . Chciałabym się zapytac o kilka rzeczy
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:33   #24
maluszki_dwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 90
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

A czy z TEB Edukacja jest ktoś? Bo szukam info
maluszki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:30   #25
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Ja jestem z TEB-edukacja tzn bede od wrzesnia
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 22:49   #26
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 19kacha90 Pokaż wiadomość
W AP nie ma żadnych prac zaliczeniowych, mają tylko egzaminy na koniec.
no tylko to właśnie się zmieni, bo teraz na ekonomii są inne zasady uzyskania tytułu technika, nie ma już egzaminu na technika na koniec tylko jest kilka w trakcie.

no i właśnie śmierdzą mi trochę te szkoły, w których ciągle jest technik ekonomista jako szkoła policealna

przeczytałam dziś odpowiedź od sekretariatu AP w sprawie opłat. czesne mnie zabiło... to nie jest to wspomniane wcześniej 600 zł tylko dużo więcej... i teraz nie wiem co robić. chyba muszę zrezygnować z AP.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:26   #27
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
przeczytałam dziś odpowiedź od sekretariatu AP w sprawie opłat. czesne mnie zabiło... to nie jest to wspomniane wcześniej 600 zł tylko dużo więcej... i teraz nie wiem co robić. chyba muszę zrezygnować z AP.
Z ciekawosci: do ilu podnieśli?
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:30   #28
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Z ciekawosci: do ilu podnieśli?
technik ekonomista jeden semestr 1450 zł
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 17:45   #29
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Ale przecież żeby miec tytuł technika musisz zdawac egzamin zawodowy, państwowy. Na koniec nauki. Nie mogą zmienic tylko jedengo kierunku w ten sposób, trzeba wszystkie.
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 19:25   #30
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: AP Edukacja, Nova, Omega - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 19kacha90 Pokaż wiadomość
Ale przecież żeby miec tytuł technika musisz zdawac egzamin zawodowy, państwowy. Na koniec nauki. Nie mogą zmienic tylko jedengo kierunku w ten sposób, trzeba wszystkie.
ale już pisałam, że od 1 września 2012 zmienią się zasady zdobywania tytułu technika. i ten egzamin jest teraz rozbity na części.

i nie wszystkie kierunki są zmienione, odsyłam do rozporządzenia aby dowiedzieć się które.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-07-08 o 19:26
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 17:18:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.