Błyszczyki powiększające usta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 15:04   #31
malinka99
Przyczajenie
 
Avatar malinka99
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 13
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

Wydaje mi się że Pink Ruby 10 Watershine gloss diamonds lub 515 Cheeky Pink. Zobacz tutaj : http://www.maybelline.pl/produkty/us...32l436l495.htm
__________________
W miłości dwie wolności łączą się w jedną niewolę
malinka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:53   #32
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

Znaczy ja wiem, ze to jest Maybelline Watershine Elixir, ale chodzilo mi o odcien, ale już widzę,że na innych tematach podpowiadają mi że Pink Vibration Ale dzięki za pomoc, pozdrawiam
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 06:23   #33
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

Właśnie nakręciłam się na zakup takiego błyszczyka. Czytam i czytam wszystkie opinie na ich temat i jakoś nie mogę się zdecydować... Widziałam na allegro Lip Fusion za 85 zł. Niby w aukcji (jak to zawsze bywa) napisali, że super. W Douglasie babeczka poleciła mi coś za 150 zł, ale to już przesada. Nie pamiętam nazwy, to była jakaś baza biała na G. I sama już nie wiem. Chyba zaraz wezmę chilli i się wysmaruję:P
stszala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:54   #34
kifka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

Cytat:
Napisane przez Ania138 Pokaż wiadomość
Hehe Witam.. Dzisiaj dołączyłam... I chcę Sie wypowiedzieć na ten temat Wczoraj sie dowiedziałam że takie błyszcvzyki mają substancje która powiększa usta fakt ale i przy okazji ma taki składnik który drażni usta i dlatego puchną Mam taki błyszczyk ale już go nie bede uzywać byłam troche ździwiona i nie wieżyłam... al;e sie zapytałam paryu osob i to samo mi powiedziali dlatego na waszym miejscu bym nie kupywała bo może cos sie stać poważniejszego(
Ania 138 ma racje ja stosowałam błyszczyk lip volume brytyjskiej firmy Transformulas po kilku tygodniach stosowania rzeczywiście były większe bardziej uwydatnione ale jednoczesnie dostałam takiego strasznego uczulenia, moje wargi wygladały jakby były masakrycznie wysuszone i tak strasznie się łuszczyły. Nie pomagały peelingi i nawilżanie przez rok czasu nie mogłam doprowadzic ich do porządku. Wygladało to paskudnie a ja nic nie mogłam zrobić chodziłam po dermatologach uzywałam wszystkiego co przepisywali i po roku czasu pomogło. Ja uzywałam błyszczyka z wyzszej półki ale jak widac przy tym za 10 zł i tym za 100 zł nie ma pewności czy są bezpieczne.
kifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:50   #35
amoretka
Przyczajenie
 
Avatar amoretka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

wibo podobno chłodzący za 11 (szczerze to mialam z tego podkład za 19 zł ale nie polecam za bardzo) i z eveline volume tez za ok 11 wiem że ma allegro są dostępne. poza tym w Avonie były takie za ok 20 podobno szczypiące bardziej niż piekące ale to tylko chwilowe takie uczucie mrowienia ja tam lubie ;p
amoretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:11   #36
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

ja mam z avonu, jest calkiem spoko, ale nie mam niestety porownania z innymi firmami.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:34   #37
Tinoszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

Avon: Błyszczyk powiększający usta 7 ml, powiększa usta, przyjemni mrowi, daje efekt powiększonych ust. około 15 zł
Tinoszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 15:27   #38
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: Błyszczyki powiększające usta

Świetny jest błyszczyk powiekszajacy usta sally hansen, ale nieprzyjemny w smaku jak dla mnie.
Inna ciekawa metoda to Bielenda sexy look Perfekcyje usta - zel i serum, dwuetapowy treatment, podobno działa ale jeszcze nie probowalam
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.